Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 lutego 2013 r.
20:06
Edytuj ten wpis

Napaść na Tekturę. Proces utknął na czapce Motoru

Autor: Zdjęcie autora MB DJ
0 14 A A
Sąd zarządził odtworzenie kilkunastu filmów z marszu, żeby lepiej przyjrzeć się osobom w czapce i sz
Sąd zarządził odtworzenie kilkunastu filmów z marszu, żeby lepiej przyjrzeć się osobom w czapce i sz

Sąd musiał obejrzeć kilkanaście filmów z marszu ONR, żeby rozpoznać oskarżonego o napaść na Tekturę. Poszukiwany znak szczególny: niebieska czapka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Proces w tej sprawie zaczął się w czwartek Na ławie oskarżonych zasiadł 18-letni Konrad B. 13 grudnia 2011 r. brał udział w marszu zorganizowanym przez Obóz Radykalno Narodowy, który miał upamiętnić ofiary stanu wojennego.

Około godz. 20 kilkunastu uczestników marszu pojawiło się przed siedzibą Przestrzeni Działań Twórczych "Tektura” przy ul. Wieniawskie. To klub prowadzony przez Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych (kojarzone z lewicowymi, a nawet lewackimi środowiskami – red.). Jeden z nich – w niebieskiej czapce Motoru Lublin – chciał wejść do klubu. Mówił, że przyjechał z Berlina i potrzebuje noclegu. W Tekturze nikt mu nie uwierzył, zwłaszcza że obok stali zamaskowani mężczyźni.

Nieproszeni goście obrzucili klub butelkami i kamieniami, wykrzykując hasła: "Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę”. Powybijali szyby w oknach. Potem poszli.

Prokuratura oskarżyła Konrada B. o przemoc z powodu przynależności politycznej i udział w zbiegowisku, którego uczestnicy dopuścili się zamachu na budynek. Grozi mu do pięciu lat więzienia. Zdaniem śledczych to właśnie Konrad B. miał próbować wejść do klubu. A potem był w grupie osób rzucających kamieniami.

Na pierwszym przesłuchaniu mężczyzna przyznał się do winy. Potem zmienił zdanie. Twierdził, że po marszu ONR pojechał do domu i nie był pod Tekturą. W czwartek podtrzymał tę wersję.

Na zdjęciach i filmach z marszu pokazanych przez policję Konrada B. wskazał jeden z członków "Tektury”, który w dniu napaści rozmawiał przez drzwi z "przybyszem z Berlina”. – Był w niebieskiej czapce Motoru Lublin – mówił wczoraj jako świadek, po czym jeszcze raz wskazał mężczyznę na filmie z marszu odtworzonym w sądzie.

Wtedy ten sam materiał sędzia Artur Majsak pokazał Konradowi B. Mężczyzna odnalazł siebie na filmie. Ale nie w niebieskiej czapce, tylko biało-czerwonym szaliku.

– Na pewno ta postać była obecna w czasie rozmowy z człowiekiem w czapce Motoru – stwierdził świadek. – Ale trudno rozstrzygnąć, czy osoba w szaliku to oskarżony. Nie jestem w stanie rozpoznać po twarzy.

Podczas okazania na policji świadek wskazał na Konrada B., choć był bez szalika ani czapki. – Jestem pewien, że był w grupie osób, które były w trakcie napaści – podkreślił wczoraj. – Były dwie osoby, jedna w szaliku, druga w czapce, o dość zbliżonych cechach wizualnych twarzy. Mój osąd opiera się przede wszystkim na elementach ubioru. Podczas okazania nie było tych atrybutów. (mb, dj)

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Normalny niezmanipulowany / 15 lutego 2013 o 15:09
0
[quote name='obserwator' timestamp='1360934164' post='734521']
a kto ci powiedzial ze ja jestem jakims fanatykiem ideowym? po prostu mam oczy i widze co te lewackie srodowiska wyprawiaja, mozna uch metody porownac do zydow i firmy pt holocaust, cokolwiek czlowiek nie zrobi to juz zle, bo to antysemityzm, lewackie dewianci robia dokladnie tak samo
[/quote]
Nikt mi nie musi nic mówić - skoro nie jesteś jak to sam określiłeś "fanatykiem ideowym" to po kiego diabła uzywasz sformułowań typu "lewackie ścierwa", "firmy pt holocaust" ???
i co takiego "lewackie ścierwa" wyprawiają ?! że się czujesz taki dotknięty? heh..
powtarzasz oklepane hasła: "co nie zrobimy to lewaki mówią, że antysemityzm!" jeżeli potrafisz obronić się argumentem przed takim atakiem, to oni wyjdą na deb***i a ja przyznam Ci rację, ale jeżeli jedyną odpowiedzią jest "kamieniem w szybę" i skandowanie wulgarnych haseł często o zabarwieniu anstysemickim i w ogóle "anty jakimś" to sorry ale nie mamy o czym rozmawiać.
Uważam, że pewne ruchy środowisk lewicowych - np. akcja z biletami/kibicami Motoru były beznadziejne i nosiły znamiona prowokacji i to mi się nie podobało. Uważam również, że idee skrajnienacjonalistyczne, opierające swoją wspólnotę na szukaniu wroga i propagowaniu źle pojętego patriotyzmu na zasadzie negacji odmiennych wartości też jest nie w porządku i nosi znamiona faszyzmu.
Pozytwywne wzorce negują przemoc wobec drugiej strony zawsze - nieważne po której stronie stoisz (skoro już musisz być po którejś)! Więc proponuję skupić się na pozytywach
i mieć w du*** co druga strona uważa a wtedy zawsze racja będzie po twojej stronie.
[quote name='obserwator' timestamp='1360934164' post='734521']
a kto ci powiedzial ze ja jestem jakims fanatykiem ideowym? po prostu mam oczy i widze co te lewackie srodowiska wyprawiaja, mozna uch metody porownac do zydow i firmy pt holocaust, cokolwiek czlowiek nie zrobi to juz zle, bo to antysemityzm, lewackie dewianci robia dokladnie tak samo
[/quote]
Nikt mi nie musi nic mówić - skoro nie jesteś jak to sam określiłeś "fanatykiem ideowym" to po kiego diabła uzywasz sformułowań typu &quo... rozwiń
Avatar
obserwator / 15 lutego 2013 o 14:16
0
[quote name='Normalny niezmanipulowany' timestamp='1360927403' post='734477']
cóż za wyważony argument.. jedni i drudzy ! ideowcy k.. jak się nic nie dzieje!
tak to każdy potrafi.. zamiast się wziąć do roboty i kierować świadomie swoim życiem to daliście się (jedni i drudzy) zmanipulować ideom (cudzym - choć wy myslicie że waszym) i uważacie się odpowiednio - jedni za wielkich patriotów i obrońców wartości chrześcijańskich, a drudzy za wielkich obrońców tolerancji - normalni ludzie są przede wszystkim przyzwoici i ludzcy a wszelkie skrajności są złe i zbytnia tolerancja i zbytni konserwatyzm, ale rozumiem, że młodość musi się wyszumieć i jesteście na etapie poszukiwania własnego ja. Pozdrawiam jednych i drugich. PS nie jestem ani czerwono hołoto ani faszysto
[/quote]

[quote name='Normalny niezmanipulowany' timestamp='1360927403' post='734477']
cóż za wyważony argument.. jedni i drudzy ! ideowcy k.. jak się nic nie dzieje!
tak to każdy potrafi.. zamiast się wziąć do roboty i kierować świadomie swoim życiem to daliście się (jedni i drudzy) zmanipulować ideom (cudzym - choć wy myslicie że waszym) i uważacie się odpowiednio - jedni za wielkich patriotów i obrońców wartości chrześcijańskich, a drudzy za wielkich obrońców tolerancji - normalni ludzie są przede wszystkim przyzwoici i ludzcy a wszelkie skrajności są złe i zbytnia tolerancja i zbytni konserwatyzm, ale rozumiem, że młodość musi się wyszumieć i jesteście na etapie poszukiwania własnego ja. Pozdrawiam jednych i drugich. PS nie jestem ani czerwono hołoto ani faszysto
[/quote]

a kto ci powiedzial ze ja jestem jakims fanatykiem ideowym? po prostu mam oczy i widze co te lewackie srodowiska wyprawiaja, mozna uch metody porownac do zydow i firmy pt holocaust, cokolwiek czlowiek nie zrobi to juz zle, bo to antysemityzm, lewackie dewianci robia dokladnie tak samo
[quote name='Normalny niezmanipulowany' timestamp='1360927403' post='734477']
cóż za wyważony argument.. jedni i drudzy ! ideowcy k.. jak się nic nie dzieje!
tak to każdy potrafi.. zamiast się wziąć do roboty i kierować świadomie swoim życiem to daliście się (jedni i drudzy) zmanipulować ideom (cudzym - choć wy myslicie że waszym) i uważacie się odpowiednio - jedni za wielkich patriotów i obrońców wartości chrześcijańskich, a drudzy za wielkich obrońców tolerancji - normalni ludzie są przede wszyst... rozwiń
Avatar
maciek / 15 lutego 2013 o 13:14
0
[quote name='kakaowy biedroń' timestamp='1360921354' post='734431']
Podobno kibice, ONR-owcy i cała prawica to nietolerancyjni faszyści a wystarczy, ze się wywiesi neutralny plakat w autobusie "Kocham Polskę" i juz lewactwo pruje d*** i rzuca się jak gówno w betoniarce...
[/quote]
To wcale nie są neutralne plakaty. To promocja organizacji politycznych. W dodatku skrajnych... nie kompromituj się i nie pruj dupy bohaterze internetowy...
Avatar
Normalny niezmanipulowany / 15 lutego 2013 o 12:23
0
[quote name='obserwator' timestamp='1360919099' post='734404']
heh a czerwona cholota dalej swoja
to ty zrozum ze jedyna dewiacja i wynaturzeniem jestescie wy, i tylko wy, lublin i jego mieszkancy sa bardzo otwarci na inne kraje i poglady, lecz niestety nie ma tutaj miejsca na lewackie scierwa, bo to nie jest poglad tylko dewiacja
[/quote]

cóż za wyważony argument.. jedni i drudzy ! ideowcy k.. jak się nic nie dzieje!
tak to każdy potrafi.. zamiast się wziąć do roboty i kierować świadomie swoim życiem to daliście się (jedni i drudzy) zmanipulować ideom (cudzym - choć wy myslicie że waszym) i uważacie się odpowiednio - jedni za wielkich patriotów i obrońców wartości chrześcijańskich, a drudzy za wielkich obrońców tolerancji - normalni ludzie są przede wszystkim przyzwoici i ludzcy a wszelkie skrajności są złe i zbytnia tolerancja i zbytni konserwatyzm, ale rozumiem, że młodość musi się wyszumieć i jesteście na etapie poszukiwania własnego ja. Pozdrawiam jednych i drugich. PS nie jestem ani czerwono hołoto ani faszysto
[quote name='obserwator' timestamp='1360919099' post='734404']
heh a czerwona cholota dalej swoja
to ty zrozum ze jedyna dewiacja i wynaturzeniem jestescie wy, i tylko wy, lublin i jego mieszkancy sa bardzo otwarci na inne kraje i poglady, lecz niestety nie ma tutaj miejsca na lewackie scierwa, bo to nie jest poglad tylko dewiacja
[/quote]

cóż za wyważony argument.. jedni i drudzy ! ideowcy k.. jak się nic nie dzieje!
tak to każdy potrafi.. zamiast się wziąć do roboty i kie... rozwiń
Avatar
jancyś / 15 lutego 2013 o 11:24
0
Może był w czapce, może w szaliku, twarzy nie rozpoznaję ale to na pewno był on - ta tektura daje w dekiel lepiej jak dobry towar.
Avatar
kakaowy biedroń / 15 lutego 2013 o 10:42
0
Podobno kibice, ONR-owcy i cała prawica to nietolerancyjni faszyści a wystarczy, ze się wywiesi neutralny plakat w autobusie "Kocham Polskę" i juz lewactwo pruje d*** i rzuca się jak gówno w betoniarce...
Avatar
obserwator / 15 lutego 2013 o 10:04
0
[quote name='lewaque' timestamp='1360906315' post='734343']
Kiedy do was dotrze. że to wy jesteście dewiacją i wynaturzeniem. Gdybyście zagłębili się w historię to pewnie byście wiedzieli, że Polska osiągnęła największy rozwój w czasach otwartości na inne narody i poglądy. Ale pewnie lepiej pokrzykiwać motor i inne deb***izmy z sierpem i młotem, choć większość z was w czasach komuny jeszcze nie wyciekła z pękniętej gumy.
[/quote]

heh a czerwona cholota dalej swoja
to ty zrozum ze jedyna dewiacja i wynaturzeniem jestescie wy, i tylko wy, lublin i jego mieszkancy sa bardzo otwarci na inne kraje i poglady, lecz niestety nie ma tutaj miejsca na lewackie scierwa, bo to nie jest poglad tylko dewiacja
[quote name='lewaque' timestamp='1360906315' post='734343']
Kiedy do was dotrze. że to wy jesteście dewiacją i wynaturzeniem. Gdybyście zagłębili się w historię to pewnie byście wiedzieli, że Polska osiągnęła największy rozwój w czasach otwartości na inne narody i poglądy. Ale pewnie lepiej pokrzykiwać motor i inne deb***izmy z sierpem i młotem, choć większość z was w czasach komuny jeszcze nie wyciekła z pękniętej gumy.
[/quote]

heh a czerwona cholota dalej swoja
to ty zrozum ze jedyna ... rozwiń
Avatar
lewaque / 15 lutego 2013 o 06:31
0
Kiedy do was dotrze. że to wy jesteście dewiacją i wynaturzeniem. Gdybyście zagłębili się w historię to pewnie byście wiedzieli, że Polska osiągnęła największy rozwój w czasach otwartości na inne narody i poglądy. Ale pewnie lepiej pokrzykiwać motor i inne deb***izmy z sierpem i młotem, choć większość z was w czasach komuny jeszcze nie wyciekła z pękniętej gumy.
Avatar
xxx / 15 lutego 2013 o 00:06
0
Stop nachalnej lewackiej propagandzie. Lublin miastem bez dewiacji
Avatar
asdfghjkjhgfdsa / 14 lutego 2013 o 23:20
0
Nie ma się argumentów przeciw, więc nazywa się nacjonalistów faszystami, jak to nakazał kiedyś józef stalin. Precz z lewactwem. Trzymaj się chłopie.
Avatar
Normalny niezmanipulowany / 15 lutego 2013 o 15:09
0
[quote name='obserwator' timestamp='1360934164' post='734521']
a kto ci powiedzial ze ja jestem jakims fanatykiem ideowym? po prostu mam oczy i widze co te lewackie srodowiska wyprawiaja, mozna uch metody porownac do zydow i firmy pt holocaust, cokolwiek czlowiek nie zrobi to juz zle, bo to antysemityzm, lewackie dewianci robia dokladnie tak samo
[/quote]
Nikt mi nie musi nic mówić - skoro nie jesteś jak to sam określiłeś "fanatykiem ideowym" to po kiego diabła uzywasz sformułowań typu "lewackie ścierwa", "firmy pt holocaust" ???
i co takiego "lewackie ścierwa" wyprawiają ?! że się czujesz taki dotknięty? heh..
powtarzasz oklepane hasła: "co nie zrobimy to lewaki mówią, że antysemityzm!" jeżeli potrafisz obronić się argumentem przed takim atakiem, to oni wyjdą na deb***i a ja przyznam Ci rację, ale jeżeli jedyną odpowiedzią jest "kamieniem w szybę" i skandowanie wulgarnych haseł często o zabarwieniu anstysemickim i w ogóle "anty jakimś" to sorry ale nie mamy o czym rozmawiać.
Uważam, że pewne ruchy środowisk lewicowych - np. akcja z biletami/kibicami Motoru były beznadziejne i nosiły znamiona prowokacji i to mi się nie podobało. Uważam również, że idee skrajnienacjonalistyczne, opierające swoją wspólnotę na szukaniu wroga i propagowaniu źle pojętego patriotyzmu na zasadzie negacji odmiennych wartości też jest nie w porządku i nosi znamiona faszyzmu.
Pozytwywne wzorce negują przemoc wobec drugiej strony zawsze - nieważne po której stronie stoisz (skoro już musisz być po którejś)! Więc proponuję skupić się na pozytywach
i mieć w du*** co druga strona uważa a wtedy zawsze racja będzie po twojej stronie.
[quote name='obserwator' timestamp='1360934164' post='734521']
a kto ci powiedzial ze ja jestem jakims fanatykiem ideowym? po prostu mam oczy i widze co te lewackie srodowiska wyprawiaja, mozna uch metody porownac do zydow i firmy pt holocaust, cokolwiek czlowiek nie zrobi to juz zle, bo to antysemityzm, lewackie dewianci robia dokladnie tak samo
[/quote]
Nikt mi nie musi nic mówić - skoro nie jesteś jak to sam określiłeś "fanatykiem ideowym" to po kiego diabła uzywasz sformułowań typu &quo... rozwiń
Avatar
obserwator / 15 lutego 2013 o 14:16
0
[quote name='Normalny niezmanipulowany' timestamp='1360927403' post='734477']
cóż za wyważony argument.. jedni i drudzy ! ideowcy k.. jak się nic nie dzieje!
tak to każdy potrafi.. zamiast się wziąć do roboty i kierować świadomie swoim życiem to daliście się (jedni i drudzy) zmanipulować ideom (cudzym - choć wy myslicie że waszym) i uważacie się odpowiednio - jedni za wielkich patriotów i obrońców wartości chrześcijańskich, a drudzy za wielkich obrońców tolerancji - normalni ludzie są przede wszystkim przyzwoici i ludzcy a wszelkie skrajności są złe i zbytnia tolerancja i zbytni konserwatyzm, ale rozumiem, że młodość musi się wyszumieć i jesteście na etapie poszukiwania własnego ja. Pozdrawiam jednych i drugich. PS nie jestem ani czerwono hołoto ani faszysto
[/quote]

[quote name='Normalny niezmanipulowany' timestamp='1360927403' post='734477']
cóż za wyważony argument.. jedni i drudzy ! ideowcy k.. jak się nic nie dzieje!
tak to każdy potrafi.. zamiast się wziąć do roboty i kierować świadomie swoim życiem to daliście się (jedni i drudzy) zmanipulować ideom (cudzym - choć wy myslicie że waszym) i uważacie się odpowiednio - jedni za wielkich patriotów i obrońców wartości chrześcijańskich, a drudzy za wielkich obrońców tolerancji - normalni ludzie są przede wszystkim przyzwoici i ludzcy a wszelkie skrajności są złe i zbytnia tolerancja i zbytni konserwatyzm, ale rozumiem, że młodość musi się wyszumieć i jesteście na etapie poszukiwania własnego ja. Pozdrawiam jednych i drugich. PS nie jestem ani czerwono hołoto ani faszysto
[/quote]

a kto ci powiedzial ze ja jestem jakims fanatykiem ideowym? po prostu mam oczy i widze co te lewackie srodowiska wyprawiaja, mozna uch metody porownac do zydow i firmy pt holocaust, cokolwiek czlowiek nie zrobi to juz zle, bo to antysemityzm, lewackie dewianci robia dokladnie tak samo
[quote name='Normalny niezmanipulowany' timestamp='1360927403' post='734477']
cóż za wyważony argument.. jedni i drudzy ! ideowcy k.. jak się nic nie dzieje!
tak to każdy potrafi.. zamiast się wziąć do roboty i kierować świadomie swoim życiem to daliście się (jedni i drudzy) zmanipulować ideom (cudzym - choć wy myslicie że waszym) i uważacie się odpowiednio - jedni za wielkich patriotów i obrońców wartości chrześcijańskich, a drudzy za wielkich obrońców tolerancji - normalni ludzie są przede wszyst... rozwiń
Avatar
maciek / 15 lutego 2013 o 13:14
0
[quote name='kakaowy biedroń' timestamp='1360921354' post='734431']
Podobno kibice, ONR-owcy i cała prawica to nietolerancyjni faszyści a wystarczy, ze się wywiesi neutralny plakat w autobusie "Kocham Polskę" i juz lewactwo pruje d*** i rzuca się jak gówno w betoniarce...
[/quote]
To wcale nie są neutralne plakaty. To promocja organizacji politycznych. W dodatku skrajnych... nie kompromituj się i nie pruj dupy bohaterze internetowy...
Avatar
Normalny niezmanipulowany / 15 lutego 2013 o 12:23
0
[quote name='obserwator' timestamp='1360919099' post='734404']
heh a czerwona cholota dalej swoja
to ty zrozum ze jedyna dewiacja i wynaturzeniem jestescie wy, i tylko wy, lublin i jego mieszkancy sa bardzo otwarci na inne kraje i poglady, lecz niestety nie ma tutaj miejsca na lewackie scierwa, bo to nie jest poglad tylko dewiacja
[/quote]

cóż za wyważony argument.. jedni i drudzy ! ideowcy k.. jak się nic nie dzieje!
tak to każdy potrafi.. zamiast się wziąć do roboty i kierować świadomie swoim życiem to daliście się (jedni i drudzy) zmanipulować ideom (cudzym - choć wy myslicie że waszym) i uważacie się odpowiednio - jedni za wielkich patriotów i obrońców wartości chrześcijańskich, a drudzy za wielkich obrońców tolerancji - normalni ludzie są przede wszystkim przyzwoici i ludzcy a wszelkie skrajności są złe i zbytnia tolerancja i zbytni konserwatyzm, ale rozumiem, że młodość musi się wyszumieć i jesteście na etapie poszukiwania własnego ja. Pozdrawiam jednych i drugich. PS nie jestem ani czerwono hołoto ani faszysto
[quote name='obserwator' timestamp='1360919099' post='734404']
heh a czerwona cholota dalej swoja
to ty zrozum ze jedyna dewiacja i wynaturzeniem jestescie wy, i tylko wy, lublin i jego mieszkancy sa bardzo otwarci na inne kraje i poglady, lecz niestety nie ma tutaj miejsca na lewackie scierwa, bo to nie jest poglad tylko dewiacja
[/quote]

cóż za wyważony argument.. jedni i drudzy ! ideowcy k.. jak się nic nie dzieje!
tak to każdy potrafi.. zamiast się wziąć do roboty i kie... rozwiń
Avatar
jancyś / 15 lutego 2013 o 11:24
0
Może był w czapce, może w szaliku, twarzy nie rozpoznaję ale to na pewno był on - ta tektura daje w dekiel lepiej jak dobry towar.
Avatar
kakaowy biedroń / 15 lutego 2013 o 10:42
0
Podobno kibice, ONR-owcy i cała prawica to nietolerancyjni faszyści a wystarczy, ze się wywiesi neutralny plakat w autobusie "Kocham Polskę" i juz lewactwo pruje d*** i rzuca się jak gówno w betoniarce...
Avatar
obserwator / 15 lutego 2013 o 10:04
0
[quote name='lewaque' timestamp='1360906315' post='734343']
Kiedy do was dotrze. że to wy jesteście dewiacją i wynaturzeniem. Gdybyście zagłębili się w historię to pewnie byście wiedzieli, że Polska osiągnęła największy rozwój w czasach otwartości na inne narody i poglądy. Ale pewnie lepiej pokrzykiwać motor i inne deb***izmy z sierpem i młotem, choć większość z was w czasach komuny jeszcze nie wyciekła z pękniętej gumy.
[/quote]

heh a czerwona cholota dalej swoja
to ty zrozum ze jedyna dewiacja i wynaturzeniem jestescie wy, i tylko wy, lublin i jego mieszkancy sa bardzo otwarci na inne kraje i poglady, lecz niestety nie ma tutaj miejsca na lewackie scierwa, bo to nie jest poglad tylko dewiacja
[quote name='lewaque' timestamp='1360906315' post='734343']
Kiedy do was dotrze. że to wy jesteście dewiacją i wynaturzeniem. Gdybyście zagłębili się w historię to pewnie byście wiedzieli, że Polska osiągnęła największy rozwój w czasach otwartości na inne narody i poglądy. Ale pewnie lepiej pokrzykiwać motor i inne deb***izmy z sierpem i młotem, choć większość z was w czasach komuny jeszcze nie wyciekła z pękniętej gumy.
[/quote]

heh a czerwona cholota dalej swoja
to ty zrozum ze jedyna ... rozwiń
Avatar
lewaque / 15 lutego 2013 o 06:31
0
Kiedy do was dotrze. że to wy jesteście dewiacją i wynaturzeniem. Gdybyście zagłębili się w historię to pewnie byście wiedzieli, że Polska osiągnęła największy rozwój w czasach otwartości na inne narody i poglądy. Ale pewnie lepiej pokrzykiwać motor i inne deb***izmy z sierpem i młotem, choć większość z was w czasach komuny jeszcze nie wyciekła z pękniętej gumy.
Avatar
xxx / 15 lutego 2013 o 00:06
0
Stop nachalnej lewackiej propagandzie. Lublin miastem bez dewiacji
Avatar
asdfghjkjhgfdsa / 14 lutego 2013 o 23:20
0
Nie ma się argumentów przeciw, więc nazywa się nacjonalistów faszystami, jak to nakazał kiedyś józef stalin. Precz z lewactwem. Trzymaj się chłopie.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika 0 0

Miało być ogłoszenie wyroku w głośnej sprawie Grzegorza Cybulskiego, ale sąd niespodziewanie wezwał ponownie na świadka Franciszka Afaltowskiego, kierownika działu eksploatacji w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej. Zwolniony pracownik walczy o przywrócenie do pracy w miejskiej spółce.

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie
Alarm 24
galeria

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie 0 0

Na placu Zamkowym w Lublinie trwają przygotowania do sobotniego koncertu "Siła kobiet". Już jednak dzisiaj przejazd przez plac jest niemożliwy.

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt 0 0

Nie dłużej niż do końca listopada ma potrwać urządzanie skweru między ul. Szczecińską i Warmińską (os. Świt).

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym
21 lipca 2018, 18:00

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 18 w Trybunale Koronnym w Lublinie odbędzie się koncert z cyklu Fonie Lublina pt. Kamienica Rynek 17 - Bracia Wieniawscy.

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS 0 0

Wakacyjne remonty planuje UMCS na terenie miasteczka akademickiego. Uczelnia szuka wykonawcy, który wyremontuje zniszczone chodniki i schody w okolicach akademików.

Podlasie straciło dwóch ważnych piłkarzy, decyzje w Chełmiance w sobotę

Podlasie straciło dwóch ważnych piłkarzy, decyzje w Chełmiance w sobotę 1 0

Dwa mocne ciosy spadły w ostatnich dniach na trenerów i kibiców Podlasia. Kamil Kocoł zdecydował się na transfer do Chełmianki, a Przemysław Grajek postanowił zawiesić buty na kołku

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia
galeria

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia 19 9

Zdjęcia samolotu przysłał do nas Czytelnik.

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend
20 lipca 2018, 21:00

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kanadyjski thriller Głusza, kultowe Zaklęte rewiry Majewskiego i komedia Za jakie grzechy, dobry Boże? to propozycje Kina Perła na najbliższy weekend. Projekcje o godz. 21 przy ul. Bernardyńskiej 15.

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy
galeria

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy 10 10

Rozpoczął się proces pięciu Romów, oskarżonych o pobicie kucharzy z puławskiej pizzerii „Desperado”. Wszyscy odpowiadają za napaść z powodu przynależności narodowej. Mieli również grozić swoim ofiarom i ich rodzinom.

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika 2 12

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy, który miał być zaporą przed dzikami roznoszącymi ASF. Z pomysłu swojego poprzednika ostatecznie zrezygnował czwartek obecny minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski.

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie 0 1

Blisko 150 harcerzy pochodzących z Lubelskiego zostało w środę ewakuowanych z dwóch obozów w lesie w pobliżu miejscowości Wiosna (województwo świętokrzyskie). Harcerze zostali przetransportowani m.in. do szkoły w Dziebałtowie.

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie 3 1

Do 16 sierpnia premier Mateusz Morawiecki ma ogłosić datę jesiennych wyborów samorządowych. Wtedy formalnie ruszy kampania wyborcza. Kandydaci już się do niej szykują – wolnych billboardów już praktycznie nie ma.

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież 1 0

Z zespołem rozstał się Łukasz Kandora, najbardziej doświadczony zawodnik

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie 14 1

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem, które w czwartek mogą pojawić się w naszym województwie.

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 9

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.