Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 maja 2011 r.
19:14
Edytuj ten wpis

Nieszczęśliwy wypadek w czasie seksu, czy zabójstwo? Proces tajny

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 13 A A
Proces od samego początku toczy się z wyłączeniem jawności (Jacek Świerczyński / Archiwum)
Proces od samego początku toczy się z wyłączeniem jawności (Jacek Świerczyński / Archiwum)

Proces Macieja T., adwokata z Białegostoku, wciąż będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj Sąd Okręgowy w Lublinie przesłuchiwał w tej sprawie kolejnych świadków. Proces od samego początku toczy się z wyłączeniem jawności. Taki wniosek złożyła rodzina zabitej. Gdy lubelski sąd wypuścił Macieja T. z aresztu, zaczęła się jednak domagać, żeby sprawa była jawna. Bezskutecznie.

Marta K. była aplikantką radcowską. Odbywała praktyki w białostockiej kancelarii, której współwłaścicielem był 36-letni dziś Maciej T. Zostali parą.
Kobieta zginęła w nocy z 1 na 2 stycznia ubiegłego roku w swoim mieszkaniu. Na numer alarmowy zadzwonił Maciej T. Kobieta została uduszona. Maciej T. trafił do aresztu. Na wolność wypuścił go Sąd Apelacyjny w Lublinie. Według sędziów czyn Macieja T. można raczej potraktować jako nieumyślne spowodowanie śmierci, a nie jako zabójstwo.

Więcej o sprawie: Rodzice Marty: To było brutalne zabójstwo, a nie wypadek

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obserwator / 17 maja 2011 o 19:14
0
Spokojnie swój swojemu krzywdy zrobić nie da to coś jak w sprawie śp. Olewnika wiadomo że został zabity tylko winnych nie ma nadal i nie wiadomo dlaczego tak można pogmatwać jeśli są stosowne układy i liczące się mocniejsze plecy .
Avatar
qfla / 17 maja 2011 o 18:54
0
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110514/MAGAZYN/854362462
Avatar
Gość / 17 maja 2011 o 18:30
0
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305637388' post='479301']
Jestem osobnikiem wiekowym, co wcale nie znaczy, ze gdy sam debiutowałem w latach siedemdziesiątych,¨
to uciekałem od seksu grupowego, SM itd.
Zresztą każdy lubelski student czy studentka UMCS albo KUL eksperymentowała w tej dziedzinie życia z wielkim zaangażowaniem i pasją !
Wcale wiec nie jestem zaskoczony, iż wypadek mógł być przyczyna zgonu tej nieszczęśnicy !!!
[/quote]

No i co staruszku ? Robisz po 40 latach od debiutu swoje bunga-bunga dalej ?
Przeczytaj co uważasz za "normalne" :

"Nie przyznał się. Utrzymuje, że śmierć Marty była nieszczęśliwym wypadkiem w czasie seksu. Po prostu ścisnął ją zbyt mocno za szyję.
Poprzesuwane meble, wywrócony fotel, doniczka na podłodze. Kanapa była dziwnie rozłożona i połamana. I wszędzie krew. Na podłodze, kanapie, w umywalce – opowiada Jerzy Krupowicz. – Podejrzewam, że Marta uciekała przed nim, bo krew była też przy drzwiach. Twarz miała zmasakrowaną.
Decyzją Sądu Apelacyjnego w Lublinie, który uchylił areszt, zaskoczeni byli Prokurator i pełnomocnik państwa Krupowiczów"
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305637388' post='479301']
Jestem osobnikiem wiekowym, co wcale nie znaczy, ze gdy sam debiutowałem w latach siedemdziesiątych,¨
to uciekałem od seksu grupowego, SM itd.
Zresztą każdy lubelski student czy studentka UMCS albo KUL eksperymentowała w tej dziedzinie życia z wielkim zaangażowaniem i pasją !
Wcale wiec nie jestem zaskoczony, iż wypadek mógł być przyczyna zgonu tej nieszczęśnicy !!!
[/quote]

No i co... rozwiń
Avatar
Banał / 17 maja 2011 o 18:10
0
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305637388' post='479301']
Pozwalasz sobie na komentowanie wydarzenia, o którym słyszałeś od kogoś tam...a wiec plotki!!!
Proces jest niejawny i stad tez moje twierdzenie, ze po prostu "fakty" wyssałeś z przysłowiowego palca!
Ludzie maja rożne upodobania seksualne i preferencje seksualne. Nie nam wiec jest oceniać ich wartość.
Nie wszyscy tez ograniczają się do seksualnej edukacji Radia Maryja. Wciąż szukamy nowych doznań, przeżyć i doświadczeń. Jestem osobnikiem wiekowym, co wcale nie znaczy, ze gdy sam debiutowałem w latach siedemdziesiątych,¨
to uciekałem od seksu grupowego, SM itd.
Zresztą każdy lubelski student czy studentka UMCS albo KUL eksperymentowała w tej dziedzinie życia z wielkim zaangażowaniem i pasja!
Wcale wiec nie jestem zaskoczony, iż wypadek mógł być przyczyna zgonu tej nieszczęśnicy!!!!
[/quote]
Sorry facet ale to ty chyba słuchałeś edukacji RM -ojca Tadzia, nie dziwi, że ktoś po lampce wsiada za kółko, to może i nie dziwi, że masakruje się partnera. Gazety pisały o tym od wczoraj więć informacje zawarte w poście, który komentowałeś są oparte na informacjach z prasy, nie plotkach. Lecz się chłopie jak nie widzisz różnicy między eksperymentani w Treblince, a pierwszym przeszczepem szpiku, zazwyczaj w pierwszym przypadku dawca nie przeżywał i zabieg był bez znieczulenia. Między doznaniami a zezwierzęceniem. Wątpię czy każdy student tak eksperymentował - zresztą studia teraz to niestety w większości przypadków przechowalnia baranów przed wejściem na rynek pracy, żeby statystyk nie zawyżać. Pewnie te dane o sudentkach przytaczasz z autopsji - czy cytujesz plotki. Z poważnych rzeczy jaj nie należy robić, no chyba że ktoś ma wykształcenie wyższe i nie ma podstawowego - to może pewnej subtelnej granicy nie zauważyć.
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305637388' post='479301']
Pozwalasz sobie na komentowanie wydarzenia, o którym słyszałeś od kogoś tam...a wiec plotki!!!
Proces jest niejawny i stad tez moje twierdzenie, ze po prostu "fakty" wyssałeś z przysłowiowego palca!
Ludzie maja rożne upodobania seksualne i preferencje seksualne. Nie nam wiec jest oceniać ich wartość.
Nie wszyscy tez ograniczają się do seksualnej edukacji Radia Maryja. Wciąż szukamy nowych doz... rozwiń
Avatar
qfla / 17 maja 2011 o 17:42
0
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305637388' post='479301']
Pozwalasz sobie na komentowanie wydarzenia, o którym słyszałeś od kogoś tam...a wiec plotki!!!
Proces jest niejawny i stad tez moje twierdzenie, ze po prostu "fakty" wyssałeś z przysłowiowego palca!
Ludzie maja rożne upodobania seksualne i preferencje seksualne. Nie nam wiec jest oceniać ich wartość.
Nie wszyscy tez ograniczają się do seksualnej edukacji Radia Maryja. Wciąż szukamy nowych doznań, przeżyć i doświadczeń. Jestem osobnikiem wiekowym, co wcale nie znaczy, ze gdy sam debiutowałem w latach siedemdziesiątych,¨
to uciekałem od seksu grupowego, SM itd.
Zresztą każdy lubelski student czy studentka UMCS albo KUL eksperymentowała w tej dziedzinie życia z wielkim zaangażowaniem i pasja!
Wcale wiec nie jestem zaskoczony, iż wypadek mógł być przyczyna zgonu tej nieszczęśnicy!!!!
[/quote]


Sorry facet ale jeśli uważasz, że pobicie, zmasakrowanie twarzy (liczne ślady krwi w mieszkaniu) i duszenie podczas seksu jest normalne i "ofiara" może to lubić to najwyższa pora zacząć leczyć się... Tym bardziej, iż podobno ofiara uciekała do drzwi wyjściowych (ślady krwi). Wg faktów ojca ofiary, to co zastał w mieszkaniu raczej wskazywało, że ofiara próbowała się bronić i uciekać.
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305637388' post='479301']
Pozwalasz sobie na komentowanie wydarzenia, o którym słyszałeś od kogoś tam...a wiec plotki!!!
Proces jest niejawny i stad tez moje twierdzenie, ze po prostu "fakty" wyssałeś z przysłowiowego palca!
Ludzie maja rożne upodobania seksualne i preferencje seksualne. Nie nam wiec jest oceniać ich wartość.
Nie wszyscy tez ograniczają się do seksualnej edukacji Radia Maryja. Wciąż szukamy nowych doz... rozwiń
Avatar
Slawek "Kajo"W. / 17 maja 2011 o 15:03
0
[quote name='justice' timestamp='1305630640' post='479265']
Fajny seks tylko nie dla dziewczyny - ciekawe czy ktoś się za radcę prawnego weźmie, skoro go nawet nie aresztowali? Znając polski wymiar sprawiedliwości, który broni nie ofiar przestępstw, a podejrzanych - to i tutaj zapewne uda się wywinąć podejrzanemu. Ojciec, który był na miejscu zdarzenia po śmierci córki widział poprzewracane sprzęty, krew.... ofiara się broniła. Pytanie czy policja zbadała ofiarę, czy sekcję zwłok przeprowadzą uczciwie i po ilu latach męki rodziny zapadnie wyrok i czy będzie on wydany uczciwie. Jak do tej pory nauczyłem się jednego: Sprawiedliwości należy szukać w słowniku pod literą "S". To Polska właśnie. Znam sprawy postępowania z autopsji - kiedy już zapadł wyrok, nikt nie może wyrwać kasy od dłużnika- bo to kuzyn wicemarszałka - prokuratura nie wzywa podejrzanych osób na przesłuchanie,ignoruje dokumenty z urzędów które potwierdzają przestępstwo i umarza postępowanie, sąd cofa, a prokuratura umarza, sąd cofa, prokuratura umarza - zabawa w kotka i myszkę.
Czasami aż chce się powiedzieć jak w dowcipie o domu publicznym, który nie miał klientów - "tu nie łóżka trzeba zmienić tylko panienki". Co zmiana władzy to zmiana stołków - tylko te same osoby rotują w ramach resortu. Bez reformy wydziału sprawiedliwości i przeniesienia zasiedziałych "kolegów z układami", z którymi wszystko da się załatwić nic się nie zmieni. "Polska to dziki kraj" jak mawia klasyk
[/quote]
Pozwalasz sobie na komentowanie wydarzenia, o którym słyszałeś od kogoś tam...a wiec plotki!!!
Proces jest niejawny i stad tez moje twierdzenie, ze po prostu "fakty" wyssałeś z przysłowiowego palca!
Ludzie maja rożne upodobania seksualne i preferencje seksualne. Nie nam wiec jest oceniać ich wartość.
Nie wszyscy tez ograniczają się do seksualnej edukacji Radia Maryja. Wciąż szukamy nowych doznań, przeżyć i doświadczeń. Jestem osobnikiem wiekowym, co wcale nie znaczy, ze gdy sam debiutowałem w latach siedemdziesiątych,¨
to uciekałem od seksu grupowego, SM itd.
Zresztą każdy lubelski student czy studentka UMCS albo KUL eksperymentowała w tej dziedzinie życia z wielkim zaangażowaniem i pasja!
Wcale wiec nie jestem zaskoczony, iż wypadek mógł być przyczyna zgonu tej nieszczęśnicy!!!!
[quote name='justice' timestamp='1305630640' post='479265']
Fajny seks tylko nie dla dziewczyny - ciekawe czy ktoś się za radcę prawnego weźmie, skoro go nawet nie aresztowali? Znając polski wymiar sprawiedliwości, który broni nie ofiar przestępstw, a podejrzanych - to i tutaj zapewne uda się wywinąć podejrzanemu. Ojciec, który był na miejscu zdarzenia po śmierci córki widział poprzewracane sprzęty, krew.... ofiara się broniła. Pytanie czy policja zbadała ofiarę, czy sekcję zwłok przeprowadzą uczciwie i po ilu l... rozwiń
Avatar
wyrok wyda boska Anna.... / 17 maja 2011 o 13:59
0
http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/slepa-sprawiedliwosc - zobaczymy czy przeprowadzą adekwatne do sławy postępowanie...
Avatar
Derkacz / 17 maja 2011 o 13:59
0
[quote name='crx' timestamp='1305625683' post='479242']
W zasadzie trudno cokolwiek komentować!Jak wygladają relacje prawnik-aplikantka w ponad 30% każdy wie....!!!
[/quote]
Uważasz,że to upoważnia kogoś do zamordowania innej osoby ? To fakt,tych dwoje zapewne nie było wychowane na wartościach Dekalogu ,tylko Lwa Starowicza i Magdaleny Środy.Z tym że nawet w takim przypadku takie coś nie może uchodzić bezkarnie. Jaką wartość w obliczu tych faktów ma Konstytucja ,która ponoć każdemu gwarantuje sprawiedliwy osąd. Z aktu miłości dwojga ludzi tylko w jednym przypadku pojawia się krew a mianowicie przy narodzinach "owocu" tej miłości.
[quote name='crx' timestamp='1305625683' post='479242']
W zasadzie trudno cokolwiek komentować!Jak wygladają relacje prawnik-aplikantka w ponad 30% każdy wie....!!!
[/quote]
Uważasz,że to upoważnia kogoś do zamordowania innej osoby ? To fakt,tych dwoje zapewne nie było wychowane na wartościach Dekalogu ,tylko Lwa Starowicza i Magdaleny Środy.Z tym że nawet w takim przypadku takie coś nie może uchodzić bezkarnie. Jaką wartość w obliczu tych faktów ma Konstytucja ,która ponoć każdemu gw... rozwiń
Avatar
Czart-dasz / 17 maja 2011 o 13:43
0
Ojciec dziewczyny który był na miejscu zbrodni informuje ,że w mieszkaniu było pełno krwi i to nie tylko wokół łóżka ale i w pobliżu drzwi wyjściowych. To za co ją sprawca "dusił" ? -za wyrwane płuca ? Przy uduszeniach jeżeli już pojawi się krew to z nosa i kącika ust -i to w bardzo znikomych ilościach ?. Ten świat sięgnął dna i o pomstę do nieba się prosi.
Avatar
Gość / 17 maja 2011 o 13:18
0
porównajcie sprawę szefa MFW i tego prawnika , szef siedzi a prawnik bryka
Avatar
obserwator / 17 maja 2011 o 19:14
0
Spokojnie swój swojemu krzywdy zrobić nie da to coś jak w sprawie śp. Olewnika wiadomo że został zabity tylko winnych nie ma nadal i nie wiadomo dlaczego tak można pogmatwać jeśli są stosowne układy i liczące się mocniejsze plecy .
Avatar
qfla / 17 maja 2011 o 18:54
0
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110514/MAGAZYN/854362462
Avatar
Gość / 17 maja 2011 o 18:30
0
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305637388' post='479301']
Jestem osobnikiem wiekowym, co wcale nie znaczy, ze gdy sam debiutowałem w latach siedemdziesiątych,¨
to uciekałem od seksu grupowego, SM itd.
Zresztą każdy lubelski student czy studentka UMCS albo KUL eksperymentowała w tej dziedzinie życia z wielkim zaangażowaniem i pasją !
Wcale wiec nie jestem zaskoczony, iż wypadek mógł być przyczyna zgonu tej nieszczęśnicy !!!
[/quote]

No i co staruszku ? Robisz po 40 latach od debiutu swoje bunga-bunga dalej ?
Przeczytaj co uważasz za "normalne" :

"Nie przyznał się. Utrzymuje, że śmierć Marty była nieszczęśliwym wypadkiem w czasie seksu. Po prostu ścisnął ją zbyt mocno za szyję.
Poprzesuwane meble, wywrócony fotel, doniczka na podłodze. Kanapa była dziwnie rozłożona i połamana. I wszędzie krew. Na podłodze, kanapie, w umywalce – opowiada Jerzy Krupowicz. – Podejrzewam, że Marta uciekała przed nim, bo krew była też przy drzwiach. Twarz miała zmasakrowaną.
Decyzją Sądu Apelacyjnego w Lublinie, który uchylił areszt, zaskoczeni byli Prokurator i pełnomocnik państwa Krupowiczów"
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305637388' post='479301']
Jestem osobnikiem wiekowym, co wcale nie znaczy, ze gdy sam debiutowałem w latach siedemdziesiątych,¨
to uciekałem od seksu grupowego, SM itd.
Zresztą każdy lubelski student czy studentka UMCS albo KUL eksperymentowała w tej dziedzinie życia z wielkim zaangażowaniem i pasją !
Wcale wiec nie jestem zaskoczony, iż wypadek mógł być przyczyna zgonu tej nieszczęśnicy !!!
[/quote]

No i co... rozwiń
Avatar
Banał / 17 maja 2011 o 18:10
0
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305637388' post='479301']
Pozwalasz sobie na komentowanie wydarzenia, o którym słyszałeś od kogoś tam...a wiec plotki!!!
Proces jest niejawny i stad tez moje twierdzenie, ze po prostu "fakty" wyssałeś z przysłowiowego palca!
Ludzie maja rożne upodobania seksualne i preferencje seksualne. Nie nam wiec jest oceniać ich wartość.
Nie wszyscy tez ograniczają się do seksualnej edukacji Radia Maryja. Wciąż szukamy nowych doznań, przeżyć i doświadczeń. Jestem osobnikiem wiekowym, co wcale nie znaczy, ze gdy sam debiutowałem w latach siedemdziesiątych,¨
to uciekałem od seksu grupowego, SM itd.
Zresztą każdy lubelski student czy studentka UMCS albo KUL eksperymentowała w tej dziedzinie życia z wielkim zaangażowaniem i pasja!
Wcale wiec nie jestem zaskoczony, iż wypadek mógł być przyczyna zgonu tej nieszczęśnicy!!!!
[/quote]
Sorry facet ale to ty chyba słuchałeś edukacji RM -ojca Tadzia, nie dziwi, że ktoś po lampce wsiada za kółko, to może i nie dziwi, że masakruje się partnera. Gazety pisały o tym od wczoraj więć informacje zawarte w poście, który komentowałeś są oparte na informacjach z prasy, nie plotkach. Lecz się chłopie jak nie widzisz różnicy między eksperymentani w Treblince, a pierwszym przeszczepem szpiku, zazwyczaj w pierwszym przypadku dawca nie przeżywał i zabieg był bez znieczulenia. Między doznaniami a zezwierzęceniem. Wątpię czy każdy student tak eksperymentował - zresztą studia teraz to niestety w większości przypadków przechowalnia baranów przed wejściem na rynek pracy, żeby statystyk nie zawyżać. Pewnie te dane o sudentkach przytaczasz z autopsji - czy cytujesz plotki. Z poważnych rzeczy jaj nie należy robić, no chyba że ktoś ma wykształcenie wyższe i nie ma podstawowego - to może pewnej subtelnej granicy nie zauważyć.
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305637388' post='479301']
Pozwalasz sobie na komentowanie wydarzenia, o którym słyszałeś od kogoś tam...a wiec plotki!!!
Proces jest niejawny i stad tez moje twierdzenie, ze po prostu "fakty" wyssałeś z przysłowiowego palca!
Ludzie maja rożne upodobania seksualne i preferencje seksualne. Nie nam wiec jest oceniać ich wartość.
Nie wszyscy tez ograniczają się do seksualnej edukacji Radia Maryja. Wciąż szukamy nowych doz... rozwiń
Avatar
qfla / 17 maja 2011 o 17:42
0
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305637388' post='479301']
Pozwalasz sobie na komentowanie wydarzenia, o którym słyszałeś od kogoś tam...a wiec plotki!!!
Proces jest niejawny i stad tez moje twierdzenie, ze po prostu "fakty" wyssałeś z przysłowiowego palca!
Ludzie maja rożne upodobania seksualne i preferencje seksualne. Nie nam wiec jest oceniać ich wartość.
Nie wszyscy tez ograniczają się do seksualnej edukacji Radia Maryja. Wciąż szukamy nowych doznań, przeżyć i doświadczeń. Jestem osobnikiem wiekowym, co wcale nie znaczy, ze gdy sam debiutowałem w latach siedemdziesiątych,¨
to uciekałem od seksu grupowego, SM itd.
Zresztą każdy lubelski student czy studentka UMCS albo KUL eksperymentowała w tej dziedzinie życia z wielkim zaangażowaniem i pasja!
Wcale wiec nie jestem zaskoczony, iż wypadek mógł być przyczyna zgonu tej nieszczęśnicy!!!!
[/quote]


Sorry facet ale jeśli uważasz, że pobicie, zmasakrowanie twarzy (liczne ślady krwi w mieszkaniu) i duszenie podczas seksu jest normalne i "ofiara" może to lubić to najwyższa pora zacząć leczyć się... Tym bardziej, iż podobno ofiara uciekała do drzwi wyjściowych (ślady krwi). Wg faktów ojca ofiary, to co zastał w mieszkaniu raczej wskazywało, że ofiara próbowała się bronić i uciekać.
[quote name='Slawek "Kajo"W.' timestamp='1305637388' post='479301']
Pozwalasz sobie na komentowanie wydarzenia, o którym słyszałeś od kogoś tam...a wiec plotki!!!
Proces jest niejawny i stad tez moje twierdzenie, ze po prostu "fakty" wyssałeś z przysłowiowego palca!
Ludzie maja rożne upodobania seksualne i preferencje seksualne. Nie nam wiec jest oceniać ich wartość.
Nie wszyscy tez ograniczają się do seksualnej edukacji Radia Maryja. Wciąż szukamy nowych doz... rozwiń
Avatar
Slawek "Kajo"W. / 17 maja 2011 o 15:03
0
[quote name='justice' timestamp='1305630640' post='479265']
Fajny seks tylko nie dla dziewczyny - ciekawe czy ktoś się za radcę prawnego weźmie, skoro go nawet nie aresztowali? Znając polski wymiar sprawiedliwości, który broni nie ofiar przestępstw, a podejrzanych - to i tutaj zapewne uda się wywinąć podejrzanemu. Ojciec, który był na miejscu zdarzenia po śmierci córki widział poprzewracane sprzęty, krew.... ofiara się broniła. Pytanie czy policja zbadała ofiarę, czy sekcję zwłok przeprowadzą uczciwie i po ilu latach męki rodziny zapadnie wyrok i czy będzie on wydany uczciwie. Jak do tej pory nauczyłem się jednego: Sprawiedliwości należy szukać w słowniku pod literą "S". To Polska właśnie. Znam sprawy postępowania z autopsji - kiedy już zapadł wyrok, nikt nie może wyrwać kasy od dłużnika- bo to kuzyn wicemarszałka - prokuratura nie wzywa podejrzanych osób na przesłuchanie,ignoruje dokumenty z urzędów które potwierdzają przestępstwo i umarza postępowanie, sąd cofa, a prokuratura umarza, sąd cofa, prokuratura umarza - zabawa w kotka i myszkę.
Czasami aż chce się powiedzieć jak w dowcipie o domu publicznym, który nie miał klientów - "tu nie łóżka trzeba zmienić tylko panienki". Co zmiana władzy to zmiana stołków - tylko te same osoby rotują w ramach resortu. Bez reformy wydziału sprawiedliwości i przeniesienia zasiedziałych "kolegów z układami", z którymi wszystko da się załatwić nic się nie zmieni. "Polska to dziki kraj" jak mawia klasyk
[/quote]
Pozwalasz sobie na komentowanie wydarzenia, o którym słyszałeś od kogoś tam...a wiec plotki!!!
Proces jest niejawny i stad tez moje twierdzenie, ze po prostu "fakty" wyssałeś z przysłowiowego palca!
Ludzie maja rożne upodobania seksualne i preferencje seksualne. Nie nam wiec jest oceniać ich wartość.
Nie wszyscy tez ograniczają się do seksualnej edukacji Radia Maryja. Wciąż szukamy nowych doznań, przeżyć i doświadczeń. Jestem osobnikiem wiekowym, co wcale nie znaczy, ze gdy sam debiutowałem w latach siedemdziesiątych,¨
to uciekałem od seksu grupowego, SM itd.
Zresztą każdy lubelski student czy studentka UMCS albo KUL eksperymentowała w tej dziedzinie życia z wielkim zaangażowaniem i pasja!
Wcale wiec nie jestem zaskoczony, iż wypadek mógł być przyczyna zgonu tej nieszczęśnicy!!!!
[quote name='justice' timestamp='1305630640' post='479265']
Fajny seks tylko nie dla dziewczyny - ciekawe czy ktoś się za radcę prawnego weźmie, skoro go nawet nie aresztowali? Znając polski wymiar sprawiedliwości, który broni nie ofiar przestępstw, a podejrzanych - to i tutaj zapewne uda się wywinąć podejrzanemu. Ojciec, który był na miejscu zdarzenia po śmierci córki widział poprzewracane sprzęty, krew.... ofiara się broniła. Pytanie czy policja zbadała ofiarę, czy sekcję zwłok przeprowadzą uczciwie i po ilu l... rozwiń
Avatar
wyrok wyda boska Anna.... / 17 maja 2011 o 13:59
0
http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/slepa-sprawiedliwosc - zobaczymy czy przeprowadzą adekwatne do sławy postępowanie...
Avatar
Derkacz / 17 maja 2011 o 13:59
0
[quote name='crx' timestamp='1305625683' post='479242']
W zasadzie trudno cokolwiek komentować!Jak wygladają relacje prawnik-aplikantka w ponad 30% każdy wie....!!!
[/quote]
Uważasz,że to upoważnia kogoś do zamordowania innej osoby ? To fakt,tych dwoje zapewne nie było wychowane na wartościach Dekalogu ,tylko Lwa Starowicza i Magdaleny Środy.Z tym że nawet w takim przypadku takie coś nie może uchodzić bezkarnie. Jaką wartość w obliczu tych faktów ma Konstytucja ,która ponoć każdemu gwarantuje sprawiedliwy osąd. Z aktu miłości dwojga ludzi tylko w jednym przypadku pojawia się krew a mianowicie przy narodzinach "owocu" tej miłości.
[quote name='crx' timestamp='1305625683' post='479242']
W zasadzie trudno cokolwiek komentować!Jak wygladają relacje prawnik-aplikantka w ponad 30% każdy wie....!!!
[/quote]
Uważasz,że to upoważnia kogoś do zamordowania innej osoby ? To fakt,tych dwoje zapewne nie było wychowane na wartościach Dekalogu ,tylko Lwa Starowicza i Magdaleny Środy.Z tym że nawet w takim przypadku takie coś nie może uchodzić bezkarnie. Jaką wartość w obliczu tych faktów ma Konstytucja ,która ponoć każdemu gw... rozwiń
Avatar
Czart-dasz / 17 maja 2011 o 13:43
0
Ojciec dziewczyny który był na miejscu zbrodni informuje ,że w mieszkaniu było pełno krwi i to nie tylko wokół łóżka ale i w pobliżu drzwi wyjściowych. To za co ją sprawca "dusił" ? -za wyrwane płuca ? Przy uduszeniach jeżeli już pojawi się krew to z nosa i kącika ust -i to w bardzo znikomych ilościach ?. Ten świat sięgnął dna i o pomstę do nieba się prosi.
Avatar
Gość / 17 maja 2011 o 13:18
0
porównajcie sprawę szefa MFW i tego prawnika , szef siedzi a prawnik bryka
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 0 0

Pani Maria zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 2 0

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 4 4

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 0 2

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 4 9

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 7

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 21 13

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 40 4

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 7

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 17

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 18 17

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!