Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 maja 2009 r.
18:34
Edytuj ten wpis

Nietypowe zwyczaje w związku nauczycieli

0 14 A A

Zarząd Główny Związku Nauczycielstwa Polskiego nie widzi nic złego w tym, że szefowa lubelskiego oddziału zatrudnia u siebie swoją córkę. Ale na wszelki wypadek zorganizuje specjalne szkolenia, dotyczące polityki kadrowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sprawę ujawniliśmy w styczniu. Zarząd Główny ZNP zorganizował w ubiegłym roku szkolenie dla związkowych księgowych z obsługi nowego elektronicznego programu. Szefowa lubelskiego oddziału wysłała dotychczasową księgową i… swoją córkę.

- Skończyła ekonomię, więc pomyślałam, że jak przejdzie takie szkolenie, to potem, w razie potrzeby, nam pomoże - tłumaczyła Celina Stasiak, prezes lubelskiego ZNP.
Jesienią program trzeba było wdrażać. - Wtedy nasza księgowa powiedziała, że nie będzie na nim pracowała. Zatrudniłam więc na półetacie córkę - przyznała Stasiak. - Dla mnie to nie jest nepotyzm, że ktoś chce pomóc.

Innego zdania byli nasi Czytelnicy, nauczyciele i specjaliści. Sprawą zajął się Zarząd Główny ZNP. - Normy prawne nie odnoszą się do tego typu przypadków. Ale jest też to coś poza prawem: normy zwyczajowe - mówił na naszych łamach Sławomir Broniarz, prezes związku. I zapowiedział, że wyjaśni sprawę.

Odpowiedź centrali ZNP właśnie przyszła. - Prezes Zarządu Okręgu ZNP jest pracodawcą samodzielnie podejmującym decyzje m.in. w sprawie zatrudniania i zwalniania pracowników, na które wpływu nie ma Zarząd Główny ZNP - tłumaczy Magdalena Kaszulanis, rzecznik ZNP.

- Z zebranych przez nas informacji wynika, że decyzja pani Stasiak, dotycząca zatrudnienia w lubelskim zarządzie związku swojej córki, zyskała akceptację lokalnych struktur ZNP - wyjaśnia Kaszulanis.

Ale dodaje jednocześnie, że po przypadku "lubelskim” Zarząd Główny ZNP przekazał szefom zarządów okręgowych "zalecenia dotyczące zasad prowadzenia polityki kadrowej”. Jednym z nich ma być położenie nacisku na "system wartości etycznych”. W najbliższym czasie ZG ZNP planuje też szkolenia dla szefów lokalnych struktur na ten temat.

- Jeżeli chodzi o ten temat, to nie mam nic do dodania - powiedziała wczoraj Celina Stasiak.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sobowtór / 6 sierpnia 2009 o 11:27
0
Nauczyciele wypiszcie sie ze związków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie będzie takich sytuacji a i wam zostanie 1% poborów w kieszeni, a wasza sytuacje sie nie pogorszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Belferek / 25 maja 2009 o 10:58
0
Po przanalizowaniu tych trzech artykułów w ,,Dzienniku Wschodnim" i po przeczytaniu komentarzy do nich nasuwa mi się nastepujący wniosek.
Związek ZNP jest to orgaanizacja żerująca na naiwności ich członków. Czlonkowie płacą składki i wydaje im się że jak by co to związek ich obroni. A prawda jest brutalna i zupełnie inna. Bo szefowie okręgów wojewódzkich i powiatowych patrzą tylko swojej prywaty i kręcą własne lody. Tak robi Stasiakowa w Lublinie, tak robi ten bohater jazdy po pijanwmu niejaki Sosnowski z Łukowa i może jeszcze wielu innych. Najgorsze jest jednak to że są oni bezkarni i to głównie demoralizuje innych, ktorzy są dotychczas uczciwi, ale przyzwolenie i tolerancja patologi kusi i luzuje moralne hamulce.
Objawy patologi i przestępczości powinno się tłamsić w zarodku, i nie pozwalać rozwijać się gangrenie na szerszą skalę. Ale kto ma to robić kiedy włacznie z Prezese ZG ZNP S. Broniarzem akceptują oni taki stan rzeczy. Smieszy mni to, ze Broniarz zaplanował szkolenie dla prezesów okręgów na temat,, etyki doboru kadr''. Nic to nie da, szkoda tylko naszych związkowych pieniędzy dla tych zdrmoralizowanych ludzi. Trzeba bezwzględnie pogonić tych ludzi gdzie pirprz rośnie. Należy powołać nowe kadry o zdrowym moralnym kręgosłupie, nie ma ludzi niezastąpionych. Niedługo będa wybory . Stoi przed związkowcam proste zadanie. Wypieprzyć taką Stasiakową , Sosnowskiego i innych krętaczy, a ZNP napewno na tym zyska. Trzeba oczyścić szeregi ZNP. bo zaczynają się już z nas śmiać, że stanowimy postkomunistyczny beton.
Po przanalizowaniu tych trzech artykułów w ,,Dzienniku Wschodnim" i po przeczytaniu komentarzy do nich nasuwa mi się nastepujący wniosek.
Związek ZNP jest to orgaanizacja żerująca na naiwności ich członków. Czlonkowie płacą składki i wydaje im się że jak by co to związek ich obroni. A prawda jest brutalna i zupełnie inna. Bo szefowie okręgów wojewódzkich i powiatowych patrzą tylko swojej prywaty i kręcą własne lody. Tak robi Stasiakowa w Lublinie, tak robi ten bohater jazdy po pijanwmu niejaki Sosnowski z Łukowa i może jeszcze wie... rozwiń
Avatar
telewidz Mastera / 21 maja 2009 o 21:06
0
"Musicie tam w Łukowie miec niezłe szambo"O tak i to wielkie.W szkole nr5 nauczycielka zmaga sie z mobbingiem swoich młodszych wulgarnych koleżanek, które w "swojej" kanciapie dla odwagi raczyły się (artykuL Słowa Podlasia) ukraińskimi nalewkami.Wiedzą o tym władze kuratorium, ale cisza. Widocznie tak może zachowywac się nauczyciel.W szkole muzycznejmożna było przez kilkanaście lat uczyc z fałszywym dyplomem i też tam przyjeżdżala p.wizytator i "nic o tym nie wiedziała".Wszkole specjalnej nauczyciele walczą z mobbingiem, z łamaniem prawa przez dyrektora, z nepotyzmem(kilka osób z najbliższej rodzinytam pracuje)i też wiedzą o tym władze kuratoryjne,powiatowe,nawet dostał (po wielkich zmaganiach nauczycieli )naganę od Rady powiatu i nadal robi swoje bo wręcz chwali się,że ma zaplecze w kuratorium i dobrych kolegów.W ogóle w łukowskiej oświacie pracuja rodziny gdzie praca polega na robieniu kasy a nie na dobrym przekazywaniu wiedzy.
"Musicie tam w Łukowie miec niezłe szambo"O tak i to wielkie.W szkole nr5 nauczycielka zmaga sie z mobbingiem swoich młodszych wulgarnych koleżanek, które w "swojej" kanciapie dla odwagi raczyły się (artykuL Słowa Podlasia) ukraińskimi nalewkami.Wiedzą o tym władze kuratorium, ale cisza. Widocznie tak może zachowywac się nauczyciel.W szkole muzycznejmożna było przez kilkanaście lat uczyc z fałszywym dyplomem i też tam przyjeżdżala p.wizytator i "nic o tym nie wiedziała".Wszkole specjalnej nauczyciele walczą z mo... rozwiń
Avatar
popierający / 20 maja 2009 o 14:22
0
a ja popieram panią stasiak i jej córkę stasiakową i jej męża tzn córki, który podobno jest informatykiem. popieram że załatwiła córce posadę choć ta już była w ciąży zaawansowanej i kwestia pójścia na urlop to kwesita parru dni była! przecież to wszystko dla rodziny! nikt obcy nie weźmie, wszystko zostanie w salonie pani stasiakowej!
prymityw ma rację, kto by pracował teraz za tak niskie wynagrodzenie! no kto?!? inni absolwenci ekonomii nie pracują za tak niskie grosze! młoda stasiakowa powinna dostać order że tak się poświęca! dumny jestem że mamy tak dobrych ludzi w naszym mieście którzy śpieszą z pomocą swoim rodzinom! oni przeczą że z rodziną dobrze wychodzi się na zdjęciach! ach, gdybym miał tylko na naziwsko stasiak to też bym dostał jakieś lukratywne stanowisko jako ekspert a tak jako biedny absolwent ekonomii muszę się ciułać i szukać i na nic mój lamęt że stasiakowa młoda była do dupy studentką kiedy ja miałem marne bo marne ale stypendium! teraz ona pracuje za grosze a ja gryzę tynk w urzędzie pracy!
a ja popieram panią stasiak i jej córkę stasiakową i jej męża tzn córki, który podobno jest informatykiem. popieram że załatwiła córce posadę choć ta już była w ciąży zaawansowanej i kwestia pójścia na urlop to kwesita parru dni była! przecież to wszystko dla rodziny! nikt obcy nie weźmie, wszystko zostanie w salonie pani stasiakowej!
prymityw ma rację, kto by pracował teraz za tak niskie wynagrodzenie! no kto?!? inni absolwenci ekonomii nie pracują za tak niskie grosze! młoda stasiakowa powinna dostać order że ... rozwiń
Avatar
Gośćx / 20 maja 2009 o 13:30
0
Święta prawda, czas zrobic porzadek w ZNP. Najlepszy sposób to wypisac się z tego bajzlu.Panie i panowie z zarządów nie bronią szarego nauczyciela, który jest mobbingowany przez podwładnych czy kolezanki.Wręcz odwrotnie bronią pijaków ,wulgarnych nauczycieli, kretaczy,popierają nepotyzm bo sami go tworzą.Zarządom ZNP żyje się bardzo dobrze za duże składkowe pieniadze, uważają, że wszystko im wolno.
Avatar
prince / 19 maja 2009 o 22:09
0
Kto by pisał do Broniarza. I po co? Przecież niedługo będą wybory, a wtedy pokażcie swoją odwagę w wymiataniu śmieci. Już wystarczająco długo mieszała i kłamała Celina Stasiak. To bzdura, że na zatrudnienie swojej córki otrzymała przyzwolenie struktur ZO. Poinformowała jedynie, że zatrudnia wybitnego fachowca do obsługi programu księgującego, ponieważ księgowa nie daje sobie z nim rady. A czy teraz, gdy córka jest jest na urlopie macierzyńskim, nie ma przeciwwskazań do tego, by owa księgowała dalej pracowała w programie, które - ponoć - nie trawiła. Bzdury i wstyd Pani Celino Stasiak - Prezesie Lubelskiego Zarządu Okręgu ZNP. To nie nepotyzm, ale sk...wo w wydaniu reprezentanta środowiska nauczycielskiego. Warto też przyjrzeć się "występom" kontrolnym słynącej z umiłowania do zabaw szefowej Komisji Rewizyjnej. Tylko za czyje pieniądze, bo nie za swoje.
ŹLE SIĘ DZIEJE W PAŃSTWIE DUŃSKIM, ale to my wybraliśmy takich reprezentantów. Czas im powiedzieć "spiepszaj..." (cytat z wielkiej polityki). Już czas, pani Celino, zając się wnukami, a nie trwonić związkowe pieniążki. Czas też pomyśleć o zmniejszeniu odpisu składek dla ZG. Wówczas pan Broniarz nie będzie ukrywał swoich zarobków. Może pokaże wtedy wszystkie swoje etaciki. Więc jak on może "łajać" swoją koleżankę z Lublina, skoro sam nie jest w porządku? Czas więc zrobić porządek w ZNP.
Kto by pisał do Broniarza. I po co? Przecież niedługo będą wybory, a wtedy pokażcie swoją odwagę w wymiataniu śmieci. Już wystarczająco długo mieszała i kłamała Celina Stasiak. To bzdura, że na zatrudnienie swojej córki otrzymała przyzwolenie struktur ZO. Poinformowała jedynie, że zatrudnia wybitnego fachowca do obsługi programu księgującego, ponieważ księgowa nie daje sobie z nim rady. A czy teraz, gdy córka jest jest na urlopie macierzyńskim, nie ma przeciwwskazań do tego, by owa księgowała dalej pracowała w programie, które - ponoć - nie... rozwiń
Avatar
Belferek / 19 maja 2009 o 16:21
0
Do ,, Łukowianki''.
To ja wam koleżanko współczuję. Musicie tam w Łukowie mieć niezłe szambo. Prezesa pijaka i przestępcę drogowego, to chyba nikt nie toleruje?. Zastanawia mnie tylko co ten p. Sosnowski tam jeszcze robi. Jeżeli nie ma na tyle honoru i sam dotychczas nie zrezygnował, to bezwzględnie pogonić dziada. Wyciąć wrzód, niech gangrena nie toczy zdrowego oddziału ZNP. A jeżeli chodzi o Stasiakową, to na jej pomoc nie liczcie, Ona sama jest umoczona, i wam nie pomoże. Napiszcie bezwzględnie do S. Broniarza, może to coś poskutkuje? Trzymam za was kciuki. Powodzenia i nie poddawajcie się. Należy bezwzględnie walczyć z patologią i wywlekać ją na światło dzienne. Niech przestępcy i aferzyści nie czują się bezkarni!!
Do ,, Łukowianki''.
To ja wam koleżanko współczuję. Musicie tam w Łukowie mieć niezłe szambo. Prezesa pijaka i przestępcę drogowego, to chyba nikt nie toleruje?. Zastanawia mnie tylko co ten p. Sosnowski tam jeszcze robi. Jeżeli nie ma na tyle honoru i sam dotychczas nie zrezygnował, to bezwzględnie pogonić dziada. Wyciąć wrzód, niech gangrena nie toczy zdrowego oddziału ZNP. A jeżeli chodzi o Stasiakową, to na jej pomoc nie liczcie, Ona sama jest umoczona, i wam nie pomoże. Napiszcie bezwzględnie do S. Broniarza, może to coś p... rozwiń
Avatar
N-L / 18 maja 2009 o 17:54
0
[color="#000000"][/color][size="6"][/size]TO JEST LUBELSKIE ZNP NA CZELE Z PANEM BRONIARZEM ZARZĄDU GŁOWNEGO, KTÓRY JAK TO KTÓRAŚ Z GAZET PISAŁA ,DO DOMU JEŻDZI SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM ZA SKŁADKI ZWYCZAJNYCH NAUCZYCIELI.
Avatar
Łukowianka / 18 maja 2009 o 15:08
0
Stasiakowa kręci własne lody i na nic nie ma czasu. U nas w Łukowskim Zarządzie ZNP osiem miesięcy temu prezes zarządu niejaki A. Sosnowski jechał po pijanemu samochodem. Capnęła go drogówka (1,3 prom) alkoholu we krwi. W świetle prawa popełnił przwstępstwo umyślnie. Ale przyjechała pani prezes Stasiak poklepała go po ramieniu i nic mu się nie stało. Nadal jest prezesem zarządu. To się nazywa etyka doboru kadr?? My związkowcy z Łukowa jestesmy oburzeni postępowaniem Pani Stasiak. Ryba śmierdzi od głowy. Takim postępowaniem jest na dobrej drodze żeby rozwalić struktury łukowskiej ZNP. Pisaliśmy do niej w tej sprawie, ale jak do tej pory cisza. Widocznie taka jest według Pani Stasiak ETYKA DOBORU KADR. Gratuluję
Stasiakowa kręci własne lody i na nic nie ma czasu. U nas w Łukowskim Zarządzie ZNP osiem miesięcy temu prezes zarządu niejaki A. Sosnowski jechał po pijanemu samochodem. Capnęła go drogówka (1,3 prom) alkoholu we krwi. W świetle prawa popełnił przwstępstwo umyślnie. Ale przyjechała pani prezes Stasiak poklepała go po ramieniu i nic mu się nie stało. Nadal jest prezesem zarządu. To się nazywa etyka doboru kadr?? My związkowcy z Łukowa jestesmy oburzeni postępowaniem Pani Stasiak. Ryba śmierdzi od głowy. Takim postępowaniem jest na dobrej dro... rozwiń
Avatar
lubelak / 18 maja 2009 o 13:23
0
ktoś tu napisał, że taki absolwent ekonomii to tak mało zarabia na tego typu posadzie! tu nie chodzi kto ile zarabia, chodzi o jakieś wytyczne, jakieś normy! czy stasiakowa to właścicielka tego burdelu? NIE!!! jakby to była prywatna firma to niech robi co chce, ale to nie jest prywatne! kurde czemu ludzie są tacy zakuci! to co publiczne, powinno być przejrzyste, łatwe! a tu nawet nie zrobili pseudo konkursu, przetargu na to stanowisko-mogli przynajmniej ogłoscić konkurs na stanowisko księgowej, określić jakieś durne kryteria aby młoda stasiakowa mogła dostać tą posadę, typu niski wzrost albo długie rzęsy! a stara nawet nie ogłosiła konkursu, znaczy że ma wszystko głęboko w tyle i wszystkie te przepisy szeroko omija. Taka jest prawda!!!
ktoś tu napisał, że taki absolwent ekonomii to tak mało zarabia na tego typu posadzie! tu nie chodzi kto ile zarabia, chodzi o jakieś wytyczne, jakieś normy! czy stasiakowa to właścicielka tego burdelu? NIE!!! jakby to była prywatna firma to niech robi co chce, ale to nie jest prywatne! kurde czemu ludzie są tacy zakuci! to co publiczne, powinno być przejrzyste, łatwe! a tu nawet nie zrobili pseudo konkursu, przetargu na to stanowisko-mogli przynajmniej ogłoscić konkurs na stanowisko księgowej, określić jakieś... rozwiń
Avatar
sobowtór / 6 sierpnia 2009 o 11:27
0
Nauczyciele wypiszcie sie ze związków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie będzie takich sytuacji a i wam zostanie 1% poborów w kieszeni, a wasza sytuacje sie nie pogorszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Belferek / 25 maja 2009 o 10:58
0
Po przanalizowaniu tych trzech artykułów w ,,Dzienniku Wschodnim" i po przeczytaniu komentarzy do nich nasuwa mi się nastepujący wniosek.
Związek ZNP jest to orgaanizacja żerująca na naiwności ich członków. Czlonkowie płacą składki i wydaje im się że jak by co to związek ich obroni. A prawda jest brutalna i zupełnie inna. Bo szefowie okręgów wojewódzkich i powiatowych patrzą tylko swojej prywaty i kręcą własne lody. Tak robi Stasiakowa w Lublinie, tak robi ten bohater jazdy po pijanwmu niejaki Sosnowski z Łukowa i może jeszcze wielu innych. Najgorsze jest jednak to że są oni bezkarni i to głównie demoralizuje innych, ktorzy są dotychczas uczciwi, ale przyzwolenie i tolerancja patologi kusi i luzuje moralne hamulce.
Objawy patologi i przestępczości powinno się tłamsić w zarodku, i nie pozwalać rozwijać się gangrenie na szerszą skalę. Ale kto ma to robić kiedy włacznie z Prezese ZG ZNP S. Broniarzem akceptują oni taki stan rzeczy. Smieszy mni to, ze Broniarz zaplanował szkolenie dla prezesów okręgów na temat,, etyki doboru kadr''. Nic to nie da, szkoda tylko naszych związkowych pieniędzy dla tych zdrmoralizowanych ludzi. Trzeba bezwzględnie pogonić tych ludzi gdzie pirprz rośnie. Należy powołać nowe kadry o zdrowym moralnym kręgosłupie, nie ma ludzi niezastąpionych. Niedługo będa wybory . Stoi przed związkowcam proste zadanie. Wypieprzyć taką Stasiakową , Sosnowskiego i innych krętaczy, a ZNP napewno na tym zyska. Trzeba oczyścić szeregi ZNP. bo zaczynają się już z nas śmiać, że stanowimy postkomunistyczny beton.
Po przanalizowaniu tych trzech artykułów w ,,Dzienniku Wschodnim" i po przeczytaniu komentarzy do nich nasuwa mi się nastepujący wniosek.
Związek ZNP jest to orgaanizacja żerująca na naiwności ich członków. Czlonkowie płacą składki i wydaje im się że jak by co to związek ich obroni. A prawda jest brutalna i zupełnie inna. Bo szefowie okręgów wojewódzkich i powiatowych patrzą tylko swojej prywaty i kręcą własne lody. Tak robi Stasiakowa w Lublinie, tak robi ten bohater jazdy po pijanwmu niejaki Sosnowski z Łukowa i może jeszcze wie... rozwiń
Avatar
telewidz Mastera / 21 maja 2009 o 21:06
0
"Musicie tam w Łukowie miec niezłe szambo"O tak i to wielkie.W szkole nr5 nauczycielka zmaga sie z mobbingiem swoich młodszych wulgarnych koleżanek, które w "swojej" kanciapie dla odwagi raczyły się (artykuL Słowa Podlasia) ukraińskimi nalewkami.Wiedzą o tym władze kuratorium, ale cisza. Widocznie tak może zachowywac się nauczyciel.W szkole muzycznejmożna było przez kilkanaście lat uczyc z fałszywym dyplomem i też tam przyjeżdżala p.wizytator i "nic o tym nie wiedziała".Wszkole specjalnej nauczyciele walczą z mobbingiem, z łamaniem prawa przez dyrektora, z nepotyzmem(kilka osób z najbliższej rodzinytam pracuje)i też wiedzą o tym władze kuratoryjne,powiatowe,nawet dostał (po wielkich zmaganiach nauczycieli )naganę od Rady powiatu i nadal robi swoje bo wręcz chwali się,że ma zaplecze w kuratorium i dobrych kolegów.W ogóle w łukowskiej oświacie pracuja rodziny gdzie praca polega na robieniu kasy a nie na dobrym przekazywaniu wiedzy.
"Musicie tam w Łukowie miec niezłe szambo"O tak i to wielkie.W szkole nr5 nauczycielka zmaga sie z mobbingiem swoich młodszych wulgarnych koleżanek, które w "swojej" kanciapie dla odwagi raczyły się (artykuL Słowa Podlasia) ukraińskimi nalewkami.Wiedzą o tym władze kuratorium, ale cisza. Widocznie tak może zachowywac się nauczyciel.W szkole muzycznejmożna było przez kilkanaście lat uczyc z fałszywym dyplomem i też tam przyjeżdżala p.wizytator i "nic o tym nie wiedziała".Wszkole specjalnej nauczyciele walczą z mo... rozwiń
Avatar
popierający / 20 maja 2009 o 14:22
0
a ja popieram panią stasiak i jej córkę stasiakową i jej męża tzn córki, który podobno jest informatykiem. popieram że załatwiła córce posadę choć ta już była w ciąży zaawansowanej i kwestia pójścia na urlop to kwesita parru dni była! przecież to wszystko dla rodziny! nikt obcy nie weźmie, wszystko zostanie w salonie pani stasiakowej!
prymityw ma rację, kto by pracował teraz za tak niskie wynagrodzenie! no kto?!? inni absolwenci ekonomii nie pracują za tak niskie grosze! młoda stasiakowa powinna dostać order że tak się poświęca! dumny jestem że mamy tak dobrych ludzi w naszym mieście którzy śpieszą z pomocą swoim rodzinom! oni przeczą że z rodziną dobrze wychodzi się na zdjęciach! ach, gdybym miał tylko na naziwsko stasiak to też bym dostał jakieś lukratywne stanowisko jako ekspert a tak jako biedny absolwent ekonomii muszę się ciułać i szukać i na nic mój lamęt że stasiakowa młoda była do dupy studentką kiedy ja miałem marne bo marne ale stypendium! teraz ona pracuje za grosze a ja gryzę tynk w urzędzie pracy!
a ja popieram panią stasiak i jej córkę stasiakową i jej męża tzn córki, który podobno jest informatykiem. popieram że załatwiła córce posadę choć ta już była w ciąży zaawansowanej i kwestia pójścia na urlop to kwesita parru dni była! przecież to wszystko dla rodziny! nikt obcy nie weźmie, wszystko zostanie w salonie pani stasiakowej!
prymityw ma rację, kto by pracował teraz za tak niskie wynagrodzenie! no kto?!? inni absolwenci ekonomii nie pracują za tak niskie grosze! młoda stasiakowa powinna dostać order że ... rozwiń
Avatar
Gośćx / 20 maja 2009 o 13:30
0
Święta prawda, czas zrobic porzadek w ZNP. Najlepszy sposób to wypisac się z tego bajzlu.Panie i panowie z zarządów nie bronią szarego nauczyciela, który jest mobbingowany przez podwładnych czy kolezanki.Wręcz odwrotnie bronią pijaków ,wulgarnych nauczycieli, kretaczy,popierają nepotyzm bo sami go tworzą.Zarządom ZNP żyje się bardzo dobrze za duże składkowe pieniadze, uważają, że wszystko im wolno.
Avatar
prince / 19 maja 2009 o 22:09
0
Kto by pisał do Broniarza. I po co? Przecież niedługo będą wybory, a wtedy pokażcie swoją odwagę w wymiataniu śmieci. Już wystarczająco długo mieszała i kłamała Celina Stasiak. To bzdura, że na zatrudnienie swojej córki otrzymała przyzwolenie struktur ZO. Poinformowała jedynie, że zatrudnia wybitnego fachowca do obsługi programu księgującego, ponieważ księgowa nie daje sobie z nim rady. A czy teraz, gdy córka jest jest na urlopie macierzyńskim, nie ma przeciwwskazań do tego, by owa księgowała dalej pracowała w programie, które - ponoć - nie trawiła. Bzdury i wstyd Pani Celino Stasiak - Prezesie Lubelskiego Zarządu Okręgu ZNP. To nie nepotyzm, ale sk...wo w wydaniu reprezentanta środowiska nauczycielskiego. Warto też przyjrzeć się "występom" kontrolnym słynącej z umiłowania do zabaw szefowej Komisji Rewizyjnej. Tylko za czyje pieniądze, bo nie za swoje.
ŹLE SIĘ DZIEJE W PAŃSTWIE DUŃSKIM, ale to my wybraliśmy takich reprezentantów. Czas im powiedzieć "spiepszaj..." (cytat z wielkiej polityki). Już czas, pani Celino, zając się wnukami, a nie trwonić związkowe pieniążki. Czas też pomyśleć o zmniejszeniu odpisu składek dla ZG. Wówczas pan Broniarz nie będzie ukrywał swoich zarobków. Może pokaże wtedy wszystkie swoje etaciki. Więc jak on może "łajać" swoją koleżankę z Lublina, skoro sam nie jest w porządku? Czas więc zrobić porządek w ZNP.
Kto by pisał do Broniarza. I po co? Przecież niedługo będą wybory, a wtedy pokażcie swoją odwagę w wymiataniu śmieci. Już wystarczająco długo mieszała i kłamała Celina Stasiak. To bzdura, że na zatrudnienie swojej córki otrzymała przyzwolenie struktur ZO. Poinformowała jedynie, że zatrudnia wybitnego fachowca do obsługi programu księgującego, ponieważ księgowa nie daje sobie z nim rady. A czy teraz, gdy córka jest jest na urlopie macierzyńskim, nie ma przeciwwskazań do tego, by owa księgowała dalej pracowała w programie, które - ponoć - nie... rozwiń
Avatar
Belferek / 19 maja 2009 o 16:21
0
Do ,, Łukowianki''.
To ja wam koleżanko współczuję. Musicie tam w Łukowie mieć niezłe szambo. Prezesa pijaka i przestępcę drogowego, to chyba nikt nie toleruje?. Zastanawia mnie tylko co ten p. Sosnowski tam jeszcze robi. Jeżeli nie ma na tyle honoru i sam dotychczas nie zrezygnował, to bezwzględnie pogonić dziada. Wyciąć wrzód, niech gangrena nie toczy zdrowego oddziału ZNP. A jeżeli chodzi o Stasiakową, to na jej pomoc nie liczcie, Ona sama jest umoczona, i wam nie pomoże. Napiszcie bezwzględnie do S. Broniarza, może to coś poskutkuje? Trzymam za was kciuki. Powodzenia i nie poddawajcie się. Należy bezwzględnie walczyć z patologią i wywlekać ją na światło dzienne. Niech przestępcy i aferzyści nie czują się bezkarni!!
Do ,, Łukowianki''.
To ja wam koleżanko współczuję. Musicie tam w Łukowie mieć niezłe szambo. Prezesa pijaka i przestępcę drogowego, to chyba nikt nie toleruje?. Zastanawia mnie tylko co ten p. Sosnowski tam jeszcze robi. Jeżeli nie ma na tyle honoru i sam dotychczas nie zrezygnował, to bezwzględnie pogonić dziada. Wyciąć wrzód, niech gangrena nie toczy zdrowego oddziału ZNP. A jeżeli chodzi o Stasiakową, to na jej pomoc nie liczcie, Ona sama jest umoczona, i wam nie pomoże. Napiszcie bezwzględnie do S. Broniarza, może to coś p... rozwiń
Avatar
N-L / 18 maja 2009 o 17:54
0
[color="#000000"][/color][size="6"][/size]TO JEST LUBELSKIE ZNP NA CZELE Z PANEM BRONIARZEM ZARZĄDU GŁOWNEGO, KTÓRY JAK TO KTÓRAŚ Z GAZET PISAŁA ,DO DOMU JEŻDZI SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM ZA SKŁADKI ZWYCZAJNYCH NAUCZYCIELI.
Avatar
Łukowianka / 18 maja 2009 o 15:08
0
Stasiakowa kręci własne lody i na nic nie ma czasu. U nas w Łukowskim Zarządzie ZNP osiem miesięcy temu prezes zarządu niejaki A. Sosnowski jechał po pijanemu samochodem. Capnęła go drogówka (1,3 prom) alkoholu we krwi. W świetle prawa popełnił przwstępstwo umyślnie. Ale przyjechała pani prezes Stasiak poklepała go po ramieniu i nic mu się nie stało. Nadal jest prezesem zarządu. To się nazywa etyka doboru kadr?? My związkowcy z Łukowa jestesmy oburzeni postępowaniem Pani Stasiak. Ryba śmierdzi od głowy. Takim postępowaniem jest na dobrej drodze żeby rozwalić struktury łukowskiej ZNP. Pisaliśmy do niej w tej sprawie, ale jak do tej pory cisza. Widocznie taka jest według Pani Stasiak ETYKA DOBORU KADR. Gratuluję
Stasiakowa kręci własne lody i na nic nie ma czasu. U nas w Łukowskim Zarządzie ZNP osiem miesięcy temu prezes zarządu niejaki A. Sosnowski jechał po pijanemu samochodem. Capnęła go drogówka (1,3 prom) alkoholu we krwi. W świetle prawa popełnił przwstępstwo umyślnie. Ale przyjechała pani prezes Stasiak poklepała go po ramieniu i nic mu się nie stało. Nadal jest prezesem zarządu. To się nazywa etyka doboru kadr?? My związkowcy z Łukowa jestesmy oburzeni postępowaniem Pani Stasiak. Ryba śmierdzi od głowy. Takim postępowaniem jest na dobrej dro... rozwiń
Avatar
lubelak / 18 maja 2009 o 13:23
0
ktoś tu napisał, że taki absolwent ekonomii to tak mało zarabia na tego typu posadzie! tu nie chodzi kto ile zarabia, chodzi o jakieś wytyczne, jakieś normy! czy stasiakowa to właścicielka tego burdelu? NIE!!! jakby to była prywatna firma to niech robi co chce, ale to nie jest prywatne! kurde czemu ludzie są tacy zakuci! to co publiczne, powinno być przejrzyste, łatwe! a tu nawet nie zrobili pseudo konkursu, przetargu na to stanowisko-mogli przynajmniej ogłoscić konkurs na stanowisko księgowej, określić jakieś durne kryteria aby młoda stasiakowa mogła dostać tą posadę, typu niski wzrost albo długie rzęsy! a stara nawet nie ogłosiła konkursu, znaczy że ma wszystko głęboko w tyle i wszystkie te przepisy szeroko omija. Taka jest prawda!!!
ktoś tu napisał, że taki absolwent ekonomii to tak mało zarabia na tego typu posadzie! tu nie chodzi kto ile zarabia, chodzi o jakieś wytyczne, jakieś normy! czy stasiakowa to właścicielka tego burdelu? NIE!!! jakby to była prywatna firma to niech robi co chce, ale to nie jest prywatne! kurde czemu ludzie są tacy zakuci! to co publiczne, powinno być przejrzyste, łatwe! a tu nawet nie zrobili pseudo konkursu, przetargu na to stanowisko-mogli przynajmniej ogłoscić konkurs na stanowisko księgowej, określić jakieś... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 0 0

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 2 0

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 0 2

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 0