Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 października 2013 r.
12:12
Edytuj ten wpis

Nowa strona lotniska Lublin. Więcej, ładniej, międzynarodowo

Autor: Zdjęcie autora mag
0 21 A A
Na stronie znajduje się także przekierowanie do najważniejszych zabytków Lublina i atrakcji turystyc
Na stronie znajduje się także przekierowanie do najważniejszych zabytków Lublina i atrakcji turystyc

Działa już nowa wersja serwisu internetowego Portu Lotniczego Lublin. Pod adresem www.airport.lublin.pl oprócz zmienionej formy graficznej, znajdziemy udogodnienia i informacje przydatne pasażerom i klientom portu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Za pośrednictwem nowej strony podróżni m.in. mogą zarezerwować bilet, hotel oraz wirtualnie zwiedzić lotnisko. Strona jest dostępna w dodatkowych wersjach językowych: angielskim, niemieckim i ukraińskim.

– Nowa strona powstała z myślą o tym, by możliwie najbardziej ułatwić zarówno pasażerom, jak i uczestnikom ruchu lotniczego korzystanie z naszych usług. Staraliśmy się, by nasz serwis zawierał jak najwięcej informacji, a równocześnie był funkcjonalny i intuicyjny. Odwiedzający naszą stronę podróżni powinni szybko i sprawnie znajdować najważniejsze dla nich informacje – mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Nowa strona lotniska automatycznie dostosowuje się do każdego urządzenia dostępnego na rynku – tak mobilnego, jak i stacjonarnego. – Mechanizm ten nazywa się responsive desing i opiera się na wielkości okna przeglądarki, a nie jak to było dotychczas, na rodzaju urządzenia. Jest to rozwiązanie stosowane w większości nowoczesnych serwisów. Możemy więc z powodzeniem otwierać stronę także w telefonach komórkowych – wyjaśnia Piotr Jankowski, rzecznik PLL.

Oprócz podstawowych wiadomości na temat rozkładu lotów, środków komunikacji, planu terminalu oraz parkingów, na nowej stronie znajdują się również wskazówki, które są pomocne przed lotem m.in. informacje dotyczące podróżowania z dziećmi, bagażu oraz praw pasażera. Strona umożliwia także rezerwację lotu, czy hotelu.

Pasażerowie, którzy jeszcze nie byli w Porcie Lotniczym Lublin, mogą zwiedzić go za pomocą wirtualnego spaceru.

– Nowością jest interaktywna mapa połączeń pokazująca destynacje, które są dostępne z innych portów lotniczych, po odbyciu lotu z Lublina. I tak na przykład, lecąc do Gdańska, podróżni mogą kontynuować swoją podróż np. do Frankfurtu czy też Paryża. Dzięki temu pasażerowie mogą dokładnie zaplanować swoją trasę – dodaje Jankowski.

Na stronie znajduje się także przekierowanie do najważniejszych zabytków Lublina i atrakcji turystycznych województwa lubelskiego.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Fan PLLublin / 16 listopada 2013 r. o 22:21

Może, wzorem innych Portów Lotniczych, uruchomić kamerki internetowe w ciekawych punktach lotniska? Kiedyś były kamerki z budowy, można pokazać codzienne życie Portu. Zainteresowanie byłoby duże.

Avatar
michuk / 8 listopada 2013 r. o 13:36

czy stokrotka nadal sponsoruje tasme bagazowa????????????   ale obiciach...... 

Avatar
martin / 1 listopada 2013 r. o 11:52

stronę już macie, jeszcze fajnie jakby samoloty jakieś się na lotnisku pojawiły, bo jedno dwa lądowania dziennie srednio to jakaś żenada totalna jest. Najpierw plany mieliscie zeby przez rok 350 tys. pasazerow obsluzyc, potem zmieniliście to na 200 tys jak zobaczyliscie ze nie ma najmniejszych szans i nawet tego nie zrobicie

Avatar
lex / 1 listopada 2013 r. o 07:40

po wyborze języka na j. polski pojawia się strona z napisem "Welcome to nginx"  ocb?

Avatar
mar / 1 listopada 2013 r. o 00:35

...wiecej szumu wokol tego lotniska niz to cale lotnisko warte...bylem i moje wrazenia nie sa pozytywne... akurat bylem w niedziele po zmienie czasu poznym popoludniem i widze zegar nie przestawiony...badz co badz w takim miejscu to wielka gafa...parking dosc ze drogi to jeszcze nieoswietlony...moze i latarnie sa ale nie swiecily...

Avatar
Janne / 31 października 2013 r. o 22:03
Jest ok.Tak trzymać!
Avatar
hanka / 31 października 2013 r. o 21:59
Gratulacje.w końcu porządna i profesjonalna strona.
Avatar
gosc / 31 października 2013 r. o 20:55

hehehe

na mapie połączeń mamy Czechosłowację jako jedno państwo

Avatar
wiki / 31 października 2013 r. o 19:33

a ja sie pyam gdzie kamery on line????znow badziewie

Avatar
Ania / 31 października 2013 r. o 16:35

Super stronka. Szybko chodzi. Ładna graficznie. Profesjonalna.

Avatar
Fan PLLublin / 16 listopada 2013 r. o 22:21

Może, wzorem innych Portów Lotniczych, uruchomić kamerki internetowe w ciekawych punktach lotniska? Kiedyś były kamerki z budowy, można pokazać codzienne życie Portu. Zainteresowanie byłoby duże.

Avatar
michuk / 8 listopada 2013 r. o 13:36

czy stokrotka nadal sponsoruje tasme bagazowa????????????   ale obiciach...... 

Avatar
martin / 1 listopada 2013 r. o 11:52

stronę już macie, jeszcze fajnie jakby samoloty jakieś się na lotnisku pojawiły, bo jedno dwa lądowania dziennie srednio to jakaś żenada totalna jest. Najpierw plany mieliscie zeby przez rok 350 tys. pasazerow obsluzyc, potem zmieniliście to na 200 tys jak zobaczyliscie ze nie ma najmniejszych szans i nawet tego nie zrobicie

Avatar
lex / 1 listopada 2013 r. o 07:40

po wyborze języka na j. polski pojawia się strona z napisem "Welcome to nginx"  ocb?

Avatar
mar / 1 listopada 2013 r. o 00:35

...wiecej szumu wokol tego lotniska niz to cale lotnisko warte...bylem i moje wrazenia nie sa pozytywne... akurat bylem w niedziele po zmienie czasu poznym popoludniem i widze zegar nie przestawiony...badz co badz w takim miejscu to wielka gafa...parking dosc ze drogi to jeszcze nieoswietlony...moze i latarnie sa ale nie swiecily...

Avatar
Janne / 31 października 2013 r. o 22:03
Jest ok.Tak trzymać!
Avatar
hanka / 31 października 2013 r. o 21:59
Gratulacje.w końcu porządna i profesjonalna strona.
Avatar
gosc / 31 października 2013 r. o 20:55

hehehe

na mapie połączeń mamy Czechosłowację jako jedno państwo

Avatar
wiki / 31 października 2013 r. o 19:33

a ja sie pyam gdzie kamery on line????znow badziewie

Avatar
Ania / 31 października 2013 r. o 16:35

Super stronka. Szybko chodzi. Ładna graficznie. Profesjonalna.

Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 maja 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 maja 2022 r.

Lublin. Już planują lato dla małych uchodźców i chcą zaprosić polskie dzieci

Lublin. Już planują lato dla małych uchodźców i chcą zaprosić polskie dzieci

Mali uchodźcy wciąż mogą korzystać z pomocy świetlicy działającej w Galerii Labirynt. W planach na lato są spotkania integrujące małych Ukraińców i Polaków.

Zmiany koło dworca PKS w Lublinie. Tego budynku już nie ma

Zmiany koło dworca PKS w Lublinie. Tego budynku już nie ma

Obok Dworca Głównego PKS zburzono jeden z budynków handlowych. Pozostałe na razie zostają.

Łukasz Maciec wraca do ringu

Łukasz Maciec wraca do ringu

Pięściarz z Lublina w piątek w Środzie Wielkopolskiej zmierzy się z Joelem Julio

Lublin. 160 osób na bruk. Przez sankcje

Lublin. 160 osób na bruk. Przez sankcje

Szwajcarska firma likwiduje swoje podmioty w Polsce. Taka zapowiedź to efekt odrzucenia przez polski rząd wniosku firmy o skreślenie z listy podmiotów objętych sankcjami. W tle jest rosyjski oligarcha i najazd armii Putina na Ukrainę.

Premier: KE zaakceptowała krajowy plan odbudowy
wideo
film

Premier: KE zaakceptowała krajowy plan odbudowy

Komisja Europejska zaakceptowała polski krajowy plan odbudowy, a pieniądze z unijnych funduszy na rzecz odbudowy po pandemii COVID-19 za kilka miesięcy popłyną do Polski szerokim strumieniem - zapewnił Mateusz Morawiecki.

IPN znalazł ludzkie kości na górkach czechowskich. Co na to TBV i miasto?
zdjęcia
galeria

IPN znalazł ludzkie kości na górkach czechowskich. Co na to TBV i miasto?

Około 50 fragmentów ludzkich kości należących do dwóch osób odnaleźli specjaliści z IPN na górkach czechowskich. Teraz znaleziskiem zajmą się eksperci z Zakładu Medycyny Sądowej.

Zamość. ZOO zaprasza do siebie do kina
22 maja 2022, 12:00

Zamość. ZOO zaprasza do siebie do kina

22 maja przypada Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej. Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu postanowił to uczcić.

Czy to przyszli lekarze? Dni otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
zdjęcia
galeria

Czy to przyszli lekarze? Dni otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Jeszcze w piątek będzie można odwiedzić Uniwersytet Medyczny, żeby poznać ofertę uczelni.

Zielone Agro Show. Coś specjalnie dla rolników już w ten weekend

Zielone Agro Show. Coś specjalnie dla rolników już w ten weekend

Zielone Agro Show w Ułężu (powiat rycki) już w ten weekend. „Jest pierwszą imprezą w Polsce poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła” – zapewniają organizatorzy.

Nowy odcinek S19 w Lubelskiem. Otwarcie uzależnione od kalendarza premiera
Zdjęcia tuż przed otwarciem
galeria

Nowy odcinek S19 w Lubelskiem. Otwarcie uzależnione od kalendarza premiera

Najprawdopodobniej w sobotę zostanie otwarty 20-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S19 między Kraśnikiem i Niedrzwicą Dużą. To ostatni fragment ekspresówki z Lublina do Rzeszowa, jaki nie został jeszcze oddany do użytku.

Granica Terespol i Ar-Tig Huta Dąbrowa będą do końca walczyć o utrzymanie

Granica Terespol i Ar-Tig Huta Dąbrowa będą do końca walczyć o utrzymanie

Sytuacja obu ekip na tym etapie rozgrywek nie wygląda różowo. Granica i Ar-Tig zajmują bowiem dwa ostatnie miejsca

Lubelskie. 20 ton na kołach, a za kierownicą pijany Rosjanin
wideo
film

Lubelskie. 20 ton na kołach, a za kierownicą pijany Rosjanin

Na opublikowanym przez policję nagraniu widać, jak ciężarówka jedzie środkiem jezdni. I t w miejscu przejścia dla pieszych.

"Jak rozlana woda" - nowy spektakl Teatru Pierwszego Kontaktu
21 maja 2022, 17:00

"Jak rozlana woda" - nowy spektakl Teatru Pierwszego Kontaktu

W sobotę, 21 maja o godz. 17 w Domu Kultury Błonie (ul. Dragonów 2) zostanie zorganizowana premiera nowego spektaklu Teatru Pierwszego Kontaktu pt. "Jak rozlana woda".

Kancelaria prawna – jakimi sprawami się zajmuje?

Kancelaria prawna – jakimi sprawami się zajmuje?

Nieznajomość prawa szkodzi – tak mówi jedna z podstawowych prawniczych zasad. Trudno jednak wymagać od przeciętnego Kowalskiego biegłości we wszystkich przepisach, kruczkach, pozwach, wnioskach czy procedurach sądowych. Kancelaria prawna jest podmiotem zatrudniającym adwokatów lub radców prawnych, którzy służą poradą prawną oraz reprezentują swoich klientów przed sądami, organami administracji, czy w trakcie transakcji biznesowych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!