Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 lutego 2014 r.
9:30
Edytuj ten wpis

Nowe kierunki dla studentów: Lubelskie uczelnie szykują nowości

1 5 A A

Szkoły wyższe zaczynają przygotowania do rekrutacji na następny rok akademicki. Część uczelni już wie, czym będzie kusić kandydatów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dwa nowe kierunki planuje uruchomić Uniwersytet Przyrodniczy. To inżynieria przemysłu spożywczego oraz żywienie człowieka i dietetyka. Pierwszy ma umożliwić absolwentom pracę w sektorze gospodarki żywnościowej. - Przemysł spożywczy, jako najważniejszy i najszybciej rozwijający się w polskiej gospodarce, ma 24 proc. udziału w wartości sprzedaży całego przemysłu. Stąd pomysł utworzenia tego unikalnego w skali kraju kierunku - tłumaczy dr Dariusz Góral, przewodniczący rady programowej powstającego kierunku. Nowością w tegorocznej ofercie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego będzie kierunek na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji. Administrowanie ochroną zdrowia ma połączyć aspekty prawno-administracyjne, ochrony zdrowia oraz prawa medycznego. Kolejne nowe propozycje to jeszcze nic pewnego. Według wstępnych informacji mogą to być: bezpieczeństwo ekologiczne i inżynieria materiałowa. - Uruchomimy je, jeśli otrzymamy zgodę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na ich prowadzenie - zaznacza Katarzyna Bojko z biura rzecznika prasowego KUL. Największa lubelska uczelnia - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej od nowego roku akademickiego planuje otworzyć wydział zamiejscowy w Puławach. Formalnie został już powołany 1 października ub. roku przez rektora UMCS. - Z końcem września planujemy zakończenie prac nad jego organizacją. Chcielibyśmy w jego ramach uruchomić cztery kierunki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego stopnia. Chodzi o fizjoterapię, chemię techniczną, PR i doradztwo zawodowe oraz administrację publiczną - mówi Aneta Adamska z biura prasowego UMCS. Uczelnia myśli także o nowych kierunkach w Lublinie. Więcej na ten temat będzie jednak wiadomo na przełomie marca i kwietnia. Dwie nowości szykuje Politechnika Lubelska. - Na tym etapie organizacji jest jednak za wcześnie, by o nich mówić. Więcej będziemy wiedzieć w połowie marca - mówi Iwona Czajkowska-Deneka, rzeczniczka uczelni. Terminów rekrutacji nie ustalił jeszcze Uniwersytet Medyczny. Jak powiedział nam rzecznik uczelni Włodzimierz Matysiak, nie ma jeszcze także informacji na temat ewentualnych nowych kierunków.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bieda_lubelska / 20 lutego 2014 o 14:57
0

i co z tego, że otwierają coś nowego, jak po żadnym  z tych kierunków nie będzie pracy. Może przed otworzeniem nowego kierunku, z którym wiąże się tylko namnożenie urzędników na uczelniach, powinni rzucić okiem na pojawiające się oferty pracy, żeby wiedzieli jakich specjalistów szukają pracodawcy i pod tym kątem rozwijali ofertę nauczania. Bo obecnie rozwijają ją pod kątem zapewnienia ciepłych stołków wykładowcom, którzy sami w swój rozwój nie inwestują i wydaje im się, że przez całe życie będą sobie cichutko na uczelni siedzieli i uczyli...

Przeglądając oferty pracy (od ponad roku) nie znalazłam nic ciekawego. Studia nic mi nie dały. Ot, papierek, bez znaczenia. Koleżanki już na III roku wyjechały do: Krakowa, Wrocławia, Warszawy. Ja zostałam. Po co? Do tej pory nie wiem... Koleżankom powodzi się dobrze. Ja zostałam na ziemi lubelskiej, z przywiązania... na studiach odbyłam praktyki (oczywiście BEZPŁATNE- jakby inaczej!), które i tak nie mają znaczenia dla przyszłego pracodawcy. Siedzę i myślę - co ja tu robię?

W ciągu roku zaniosłam CV do wielu firm - bez odzewu. Ofert na stronach www było może ze 30 w ciągu roku ( takich poważnych).

Do sedna: co ja widzę? SPRZEDAWCY do Felicity, Olipmu, Tesco. Tak! Tylko taka praca jest w Lublinie LUB praca po znajomości - wkręcanie "swoich".

Nie jestem sama, moi znajomi po studiach siedzą w domach lub...na kasach!

Niedługo w Lublinie zostaną starzy ludzie, bo tutaj nie doczekamy się rozwoju, Lublin to jest Ukraina - kiedyś się sprzeciwiałam temu stwierdzeniu - teraz widzę jak jest - bieda i BRAK PERSPEKTYW!!!

Przeglądając oferty pracy (od ponad roku) nie znalazłam nic ciekawego. Studia nic mi nie dały. Ot, papierek, bez znaczenia. Koleżanki już na III roku wyjechały do: Krakowa, Wrocławia, Warszawy. Ja zostałam. Po co? Do tej pory nie wiem... Koleżankom powodzi się dobrze. Ja zostałam na ziemi lubelskiej, z przywiązania... na studiach odbyłam praktyki (oczywiście BEZPŁATNE- jakby inaczej!), które i tak nie mają znaczenia dla przyszłego pracodawcy. Siedzę i myślę - co ja tu robię?

W ciągu roku zaniosłam CV do wielu firm - ... rozwiń

Avatar
ewi / 20 lutego 2014 o 13:17
0

i co z tego, że otwierają coś nowego, jak po żadnym  z tych kierunków nie będzie pracy. Może przed otworzeniem nowego kierunku, z którym wiąże się tylko namnożenie urzędników na uczelniach, powinni rzucić okiem na pojawiające się oferty pracy, żeby wiedzieli jakich specjalistów szukają pracodawcy i pod tym kątem rozwijali ofertę nauczania. Bo obecnie rozwijają ją pod kątem zapewnienia ciepłych stołków wykładowcom, którzy sami w swój rozwój nie inwestują i wydaje im się, że przez całe życie będą sobie cichutko na uczelni siedzieli i uczyli...

Avatar
Gość / 20 lutego 2014 o 13:12
0

Najpierw to wypada posiąść wiedzę o ilości uniwersytetów w Lublinie!!! Przypomnę, że są 4, a nie 5: UMCS, KUL, UM, UP!!!

Avatar
Gość z drugiej strony / 20 lutego 2014 o 12:10
0

Może najpierw należałoby podnieść poziom obecnego nauczania, 5 uniwersytetów, a żaden nie może się poszczycić jakimikolwiek osiągnięciami. Przy założeniu, że Lublin jest miastem studenckim i dzięki pieniądzom coś się w mieście dzieje, należałoby dążyć do posiadania w naszym mieście prestiżowych uczelni. Kilku moich znajomych, którzy zaczęli swoją przygodę z lubelskimi uczelniami już po pierwszym semestrze zrezygnowało. Powód prosty: w pół roku cofnęli się do poziomu sprzed liceum. To straszne, że nastawione na kasę uczelnie szykują cokolwiek dla zagranicznych studentów, a przecież oni też muszą się czegoś nauczyć.

p.s. Umieram z ciekawości jak wygląda edukacja, egzaminy studenta, który ni w ząb nie zna polskiego.

To ja może się wypowiem z drugiej strony "barykady" :-).

Próba podniesienia poziomu nauczania może zakończyć się katastrofą - nie będzie chętnych.

Piszesz, że niektórzy studenci cofnęli się na studiach do poziomu sprzed liceum. Moje wrażenie jest zaś takie, że oni często w ogóle poziomu liceum nie osiągają. Spotykałem się np. z przypadkami przepisywania ze ściągawek tekstów z oczywistymi literówkami czy błędami składniowymi. Nawet nie trzeba polować na te ściągawki - delikwenci sami się demaskują.

Jeśli chodzi zaś o studentów zagranicznych to są dwie opcje. Uczą się polskiego (przybyszom z byłego ZSRR wychodzi to całkiem dobrze) albo mają zajęcia po angielsku. Wiem, że to skomplikowane, ale tak to działa.

To ja może się wypowiem z drugiej strony "barykady" :-).

Próba podniesienia poziomu nauczania może zakończyć się katastrofą - nie będzie chętnych.

Piszesz, że niektórzy studenci cofnęli się na studiach do poziomu sprzed liceum. Moje wrażenie jest zaś takie, że oni często w ogóle poziomu liceum nie osiągają. Spotykałem się np. z przypadkami przepisywania ze ściągawek tekstów z oczywistymi literówkami czy błędami składniowymi. Nawet nie trzeba polować na te ściągawki - delikwenci sami się demaskują.

Jeśl... rozwiń

Avatar
Gość / 20 lutego 2014 o 10:29
0

Może najpierw należałoby podnieść poziom obecnego nauczania, 5 uniwersytetów, a żaden nie może się poszczycić jakimikolwiek osiągnięciami. Przy założeniu, że Lublin jest miastem studenckim i dzięki pieniądzom coś się w mieście dzieje, należałoby dążyć do posiadania w naszym mieście prestiżowych uczelni. Kilku moich znajomych, którzy zaczęli swoją przygodę z lubelskimi uczelniami już po pierwszym semestrze zrezygnowało. Powód prosty: w pół roku cofnęli się do poziomu sprzed liceum. To straszne, że nastawione na kasę uczelnie szykują cokolwiek dla zagranicznych studentów, a przecież oni też muszą się czegoś nauczyć.

p.s. Umieram z ciekawości jak wygląda edukacja, egzaminy studenta, który ni w ząb nie zna polskiego.

Może najpierw należałoby podnieść poziom obecnego nauczania, 5 uniwersytetów, a żaden nie może się poszczycić jakimikolwiek osiągnięciami. Przy założeniu, że Lublin jest miastem studenckim i dzięki pieniądzom coś się w mieście dzieje, należałoby dążyć do posiadania w naszym mieście prestiżowych uczelni. Kilku moich znajomych, którzy zaczęli swoją przygodę z lubelskimi uczelniami już po pierwszym semestrze zrezygnowało. Powód prosty: w pół roku cofnęli się do poziomu sprzed liceum. To straszne, że nastawione na kasę uczelnie... rozwiń

Avatar
bieda_lubelska / 20 lutego 2014 o 14:57
0

i co z tego, że otwierają coś nowego, jak po żadnym  z tych kierunków nie będzie pracy. Może przed otworzeniem nowego kierunku, z którym wiąże się tylko namnożenie urzędników na uczelniach, powinni rzucić okiem na pojawiające się oferty pracy, żeby wiedzieli jakich specjalistów szukają pracodawcy i pod tym kątem rozwijali ofertę nauczania. Bo obecnie rozwijają ją pod kątem zapewnienia ciepłych stołków wykładowcom, którzy sami w swój rozwój nie inwestują i wydaje im się, że przez całe życie będą sobie cichutko na uczelni siedzieli i uczyli...

Przeglądając oferty pracy (od ponad roku) nie znalazłam nic ciekawego. Studia nic mi nie dały. Ot, papierek, bez znaczenia. Koleżanki już na III roku wyjechały do: Krakowa, Wrocławia, Warszawy. Ja zostałam. Po co? Do tej pory nie wiem... Koleżankom powodzi się dobrze. Ja zostałam na ziemi lubelskiej, z przywiązania... na studiach odbyłam praktyki (oczywiście BEZPŁATNE- jakby inaczej!), które i tak nie mają znaczenia dla przyszłego pracodawcy. Siedzę i myślę - co ja tu robię?

W ciągu roku zaniosłam CV do wielu firm - bez odzewu. Ofert na stronach www było może ze 30 w ciągu roku ( takich poważnych).

Do sedna: co ja widzę? SPRZEDAWCY do Felicity, Olipmu, Tesco. Tak! Tylko taka praca jest w Lublinie LUB praca po znajomości - wkręcanie "swoich".

Nie jestem sama, moi znajomi po studiach siedzą w domach lub...na kasach!

Niedługo w Lublinie zostaną starzy ludzie, bo tutaj nie doczekamy się rozwoju, Lublin to jest Ukraina - kiedyś się sprzeciwiałam temu stwierdzeniu - teraz widzę jak jest - bieda i BRAK PERSPEKTYW!!!

Przeglądając oferty pracy (od ponad roku) nie znalazłam nic ciekawego. Studia nic mi nie dały. Ot, papierek, bez znaczenia. Koleżanki już na III roku wyjechały do: Krakowa, Wrocławia, Warszawy. Ja zostałam. Po co? Do tej pory nie wiem... Koleżankom powodzi się dobrze. Ja zostałam na ziemi lubelskiej, z przywiązania... na studiach odbyłam praktyki (oczywiście BEZPŁATNE- jakby inaczej!), które i tak nie mają znaczenia dla przyszłego pracodawcy. Siedzę i myślę - co ja tu robię?

W ciągu roku zaniosłam CV do wielu firm - ... rozwiń

Avatar
ewi / 20 lutego 2014 o 13:17
0

i co z tego, że otwierają coś nowego, jak po żadnym  z tych kierunków nie będzie pracy. Może przed otworzeniem nowego kierunku, z którym wiąże się tylko namnożenie urzędników na uczelniach, powinni rzucić okiem na pojawiające się oferty pracy, żeby wiedzieli jakich specjalistów szukają pracodawcy i pod tym kątem rozwijali ofertę nauczania. Bo obecnie rozwijają ją pod kątem zapewnienia ciepłych stołków wykładowcom, którzy sami w swój rozwój nie inwestują i wydaje im się, że przez całe życie będą sobie cichutko na uczelni siedzieli i uczyli...

Avatar
Gość / 20 lutego 2014 o 13:12
0

Najpierw to wypada posiąść wiedzę o ilości uniwersytetów w Lublinie!!! Przypomnę, że są 4, a nie 5: UMCS, KUL, UM, UP!!!

Avatar
Gość z drugiej strony / 20 lutego 2014 o 12:10
0

Może najpierw należałoby podnieść poziom obecnego nauczania, 5 uniwersytetów, a żaden nie może się poszczycić jakimikolwiek osiągnięciami. Przy założeniu, że Lublin jest miastem studenckim i dzięki pieniądzom coś się w mieście dzieje, należałoby dążyć do posiadania w naszym mieście prestiżowych uczelni. Kilku moich znajomych, którzy zaczęli swoją przygodę z lubelskimi uczelniami już po pierwszym semestrze zrezygnowało. Powód prosty: w pół roku cofnęli się do poziomu sprzed liceum. To straszne, że nastawione na kasę uczelnie szykują cokolwiek dla zagranicznych studentów, a przecież oni też muszą się czegoś nauczyć.

p.s. Umieram z ciekawości jak wygląda edukacja, egzaminy studenta, który ni w ząb nie zna polskiego.

To ja może się wypowiem z drugiej strony "barykady" :-).

Próba podniesienia poziomu nauczania może zakończyć się katastrofą - nie będzie chętnych.

Piszesz, że niektórzy studenci cofnęli się na studiach do poziomu sprzed liceum. Moje wrażenie jest zaś takie, że oni często w ogóle poziomu liceum nie osiągają. Spotykałem się np. z przypadkami przepisywania ze ściągawek tekstów z oczywistymi literówkami czy błędami składniowymi. Nawet nie trzeba polować na te ściągawki - delikwenci sami się demaskują.

Jeśli chodzi zaś o studentów zagranicznych to są dwie opcje. Uczą się polskiego (przybyszom z byłego ZSRR wychodzi to całkiem dobrze) albo mają zajęcia po angielsku. Wiem, że to skomplikowane, ale tak to działa.

To ja może się wypowiem z drugiej strony "barykady" :-).

Próba podniesienia poziomu nauczania może zakończyć się katastrofą - nie będzie chętnych.

Piszesz, że niektórzy studenci cofnęli się na studiach do poziomu sprzed liceum. Moje wrażenie jest zaś takie, że oni często w ogóle poziomu liceum nie osiągają. Spotykałem się np. z przypadkami przepisywania ze ściągawek tekstów z oczywistymi literówkami czy błędami składniowymi. Nawet nie trzeba polować na te ściągawki - delikwenci sami się demaskują.

Jeśl... rozwiń

Avatar
Gość / 20 lutego 2014 o 10:29
0

Może najpierw należałoby podnieść poziom obecnego nauczania, 5 uniwersytetów, a żaden nie może się poszczycić jakimikolwiek osiągnięciami. Przy założeniu, że Lublin jest miastem studenckim i dzięki pieniądzom coś się w mieście dzieje, należałoby dążyć do posiadania w naszym mieście prestiżowych uczelni. Kilku moich znajomych, którzy zaczęli swoją przygodę z lubelskimi uczelniami już po pierwszym semestrze zrezygnowało. Powód prosty: w pół roku cofnęli się do poziomu sprzed liceum. To straszne, że nastawione na kasę uczelnie szykują cokolwiek dla zagranicznych studentów, a przecież oni też muszą się czegoś nauczyć.

p.s. Umieram z ciekawości jak wygląda edukacja, egzaminy studenta, który ni w ząb nie zna polskiego.

Może najpierw należałoby podnieść poziom obecnego nauczania, 5 uniwersytetów, a żaden nie może się poszczycić jakimikolwiek osiągnięciami. Przy założeniu, że Lublin jest miastem studenckim i dzięki pieniądzom coś się w mieście dzieje, należałoby dążyć do posiadania w naszym mieście prestiżowych uczelni. Kilku moich znajomych, którzy zaczęli swoją przygodę z lubelskimi uczelniami już po pierwszym semestrze zrezygnowało. Powód prosty: w pół roku cofnęli się do poziomu sprzed liceum. To straszne, że nastawione na kasę uczelnie... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 4 0

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 1 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 7 3

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 4

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 10 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 24 8

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 8 20

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 3 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!