Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 listopada 2009 r.
20:32
Edytuj ten wpis

Nowe osiedle powstaje na Sławinku, na początek wybudują sto mieszkań

0 16 A A

Kilkanaście budynków i setki nowych mieszkań. Właśnie rozpoczął się kolejny etap budowy "Miasteczka Wikana”. To jedna z największych inwestycji tego typu w mieście.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nowe osiedle powstaje na lubelskim Sławinku, między ul. Botaniczną i Kasztelańską. Do tej pory zbudowano tylko 18 mieszkań, ale developer zabiera się za realizację kolejnych bloków.

– Właśnie rozpoczęliśmy realizację budynków nr 8 i 9 – wyjaśnia Ewa Tęczak z biura inwestora, firmy Wikana. – W każdym będzie po 16 mieszkań. Większość z nich jest już sprzedana. Pozostało kilka lokali o powierzchni około 40 mkw.

Bloki będą miały tylko trzy piętra. Nie przewidziano w nich miejsca na lokale handlowe i usługowe. Zakończenie inwestycji planowane jest na jesień przyszłego roku. Cena to 4500 zł za mkw. Stawianie kolejnych budynków rozpocznie się jeszcze tej zimy. Chodzi o tzw. blok B7.

– Będzie znacznie większy – dodaje Tęczak. – Zaprojektowano tam 58 mieszkań o metrażu od 35 do 66 mkw. Budynek będzie miał cztery piętra. Do tego, oczywiście, podziemne garaże.

Budowa ma ruszyć z początkiem nowego roku. Sprzedaż mieszkań rozpocznie się jeszcze w grudniu. Realizacja "siódemki” potrwa nieco dłużej niż w przypadku sąsiednich bloków. Zakończy się najpóźniej w połowie 2011 roku.

Wraz z budynkiem nr 7 rozpocznie się stawianie kolejnego bloku na 16 mieszkań.
– Początek roku to będzie dla nas bardzo gorący okres. Docelowo planujemy realizację 12 obiektów w ciągu kilku lat – mówi Tęczak. – To może się jeszcze zmienić, bo cały czas pozyskujemy kolejne grunty pod budowę. W tej chwili trudno dokładnie określić, ile mieszkań powstanie i jakie będą koszty całej inwestycji.

Developer zapewnia, że chce stworzyć szeroką ofertę. Dlatego nie ogranicza się do bloków. Z początkiem nowego roku planuje budowę dwóch szeregowców. Budynki będą miały tylko dwie kondygnacje. W każdym powstanie 16 mieszkań. Standard wykończenia ma tu być nieco wyższy niż w blokach. Firma chce również zastosować ekologiczne technologie, m.in. baterie słoneczne.

Oprócz szeregowców powstanie jeszcze jeden budynek o wyższym standardzie. Będą tam cztery apartamenty o powierzchni od 105 do 147 mkw. Jeśli inwestor zrealizuje swoje plany to do końca przyszłego roku, w "miasteczku” przybędzie ponad 100 mieszkań. Docelowo liczba ta ma być kilkukrotnie wyższa.

Duże plany mieszkaniowe

Inwestycje na podobną skalę realizują u nas nieliczni. Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa rozpoczęła budowę bloków u zbiegu ul. Głębokiej i Wileńskiej. Powstanie tam ok. 200 mieszkań. Realizację nowego osiedla przy Drodze Męczenników Majdanka planuje też Pekao Pirelli Real Estate. Chodzi o blisko tysiąc nowych mieszkań. Firma zapewnia, że plany są aktualne, nie wiadomo kiedy rozpocznie budowę.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
fajus / 6 czerwca 2011 o 14:52
0
witam, czy ktoś może napisać coś o szeregowcach budowanych na miasteczku wikana?
Avatar
pokrzywdzony / 15 marca 2010 o 16:30
0
Cala prawda o Wikanie jest taka. Jest to typowo smieciowa spolka powstala na bazie firmy Masters SA z korzeniami w Legnicy (zlikwidowanej spolki odziezowej Elpo) ktorej wlascicielami oficjalnymi sa "tata" czyli Adam Buchajski' kiedys producent jensow z Zamoscia i synowa "zwykla kura domowa" Agnieszka Buchajska, nie majaca zielonego pojecia o biznesie prowadzonym przez syna Adama tj. Roberta Buchajskiego i "cichego" wspolnika Sylwestra Bogackiego ksywa "prezes" dawniej prezesa slawetnego z niewyplacalnosci i upadlego aktualnie LPBO Lublin. Powazni inwestorzy gieldowi znajac te "dziwnie pokrecone" zaleznosci wlascicielskie omijaja szerokim lukiem akcje w/w spolki . Stad ceny akcji sa "groszowe" swiadczace tylko o kurczowym trzymaniu sie gieldy, zeby dodac powagi dla swojego biznesu deweloperskiego.
Cala prawda o Wikanie jest taka. Jest to typowo smieciowa spolka powstala na bazie firmy Masters SA z korzeniami w Legnicy (zlikwidowanej spolki odziezowej Elpo) ktorej wlascicielami oficjalnymi sa "tata" czyli Adam Buchajski' kiedys producent jensow z Zamoscia i synowa "zwykla kura domowa" Agnieszka Buchajska, nie majaca zielonego pojecia o biznesie prowadzonym przez syna Adama tj. Roberta Buchajskiego i "cichego" wspolnika Sylwestra Bogackiego ksywa "prezes" dawniej prezesa slawetnego z niewyp... rozwiń
Avatar
haha / 5 listopada 2009 o 15:09
0
kompletne jaja! najwieksza inwestycja tego typu w mięscie;d?? czyli niecałe 80 mieszkań tak? firma Orion (bazująca na dawnym LPBMie) zbudowała na Porębie grubo ponad 1000 mieszkań. niestety jest to art sponsorowany.
Avatar
życzliwy / 5 listopada 2009 o 12:41
0
a czy Wikana to nie dawny Masters z Zamościa który produkował jeansy? a w momencie boomu budowlanego przeżucił sie na developerkę jak tysiące innych firm które przed robiły gumki do włosów, sprzedawały papier toaletowy czy też czesały na zamówienie. jeśli tacy potentaci wchodzą na rynek mieszkaniowy to ja dziękuje. po zatym tak z innej beczki, 4500 za metr kwadratowy a wlasny dom wykonczony pod klucz to koszt rzędu 2400-2800 netto! tyle że bez działki i fundamentów- całość wyniesie wtedy 3500 netto a wiec i tak niecałe 4000. a pozniej żadnego czynszu, można wmontowac wlasne kolektory sloneczne a wiec ogrzewanie minus 50%. super sprawa, mieszkanie dziś to chyba tylko dla snobów aby móc pokazać pod balkonem nowe auto służbowe sąsiadom z naprzeciwka
a czy Wikana to nie dawny Masters z Zamościa który produkował jeansy? a w momencie boomu budowlanego przeżucił sie na developerkę jak tysiące innych firm które przed robiły gumki do włosów, sprzedawały papier toaletowy czy też czesały na zamówienie. jeśli tacy potentaci wchodzą na rynek mieszkaniowy to ja dziękuje. po zatym tak z innej beczki, 4500 za metr kwadratowy a wlasny dom wykonczony pod klucz to koszt rzędu 2400-2800 netto! tyle że bez działki i fundamentów- całość wyniesie wtedy 3500 netto a wiec i tak niecałe 4000. a pozniej ża... rozwiń
Avatar
llubellak / 5 listopada 2009 o 12:20
0
te miasteczko wikana to jak sunhill antaru. ludzie, nie kupujcie mieszkań! a wiecie dlaczego?!? wejdzcie na pierwsze lepsze notowania giełdowe i przyjzyjcie się spółce Wikana! spójrzcie na kurs dzisiejszy i na ten sprzed miesiąca, dwóch itd itd. jeśli mają takie plany, jeśli tyle budują to czemu ich kurs jest tak żałosny. wiecie jak nazywa się spółki które kosztują całe 10 groszy?!? śmieciowymi, a jeśli kurs takiej spółki po ogłoszeniu takich planów nie drgnie ani trochę do przodu( wręcz przeciwnie, obecnie można zauważyć wahania bardziej w dół) to znaczy że coś jest na rzeczy. inwestorzzy nie wchodzą w wikanę bo wiedzą że to podejrzana spółka! sami sprawdzcie. żebyście później nie obudzili się z ręką w nocniku jak te 150 rodzin z sunhilla
te miasteczko wikana to jak sunhill antaru. ludzie, nie kupujcie mieszkań! a wiecie dlaczego?!? wejdzcie na pierwsze lepsze notowania giełdowe i przyjzyjcie się spółce Wikana! spójrzcie na kurs dzisiejszy i na ten sprzed miesiąca, dwóch itd itd. jeśli mają takie plany, jeśli tyle budują to czemu ich kurs jest tak żałosny. wiecie jak nazywa się spółki które kosztują całe 10 groszy?!? śmieciowymi, a jeśli kurs takiej spółki po ogłoszeniu takich planów nie drgnie ani trochę do przodu( wręcz przeciwnie, obecnie można zauważyć wa... rozwiń
Avatar
abi / 5 listopada 2009 o 11:31
0
kolego redaktorze zapoznaj się z topografią i nie pisz głupot chodzi pewnie o ulicę bartniczą /sławin/ botaniczna jest zupełnie gdzie indziej sławinek/ i to jest po przeciwnej stronie solidarności to jest dzielnica domkow jednorodzinnych i wszystkie działki są zabudowane wstyd redaktorku zacznij myśleć
Avatar
DAAS / 5 listopada 2009 o 10:56
0
Fajnie, że się buduje, miejmy nadzieję, że nikt nikogo nie kiwnie i nie będzie przekrętów. Proponuję jednak zawczasu pomyśleć o tym, że te kolejne mieszkania oznaczają kolejne 100 samochodów więcej wyjeżdżających z osiedla na W-Z od strony Willowej. Może wreszcie wypracować porządne rozwiązanie komunikacyjne dla tej części miasta? Władzo szanowna, jeśli przy porannej kawce czytasz lokalne gazety, bierz się do roboty zamiast się lenić i zrób coś, póki nie jest za późno.
Przy okazji: stamtąd jest przecież tylko rzut beretem na Czechów, może wreszcie by to wykorzystać?
Fajnie, że się buduje, miejmy nadzieję, że nikt nikogo nie kiwnie i nie będzie przekrętów. Proponuję jednak zawczasu pomyśleć o tym, że te kolejne mieszkania oznaczają kolejne 100 samochodów więcej wyjeżdżających z osiedla na W-Z od strony Willowej. Może wreszcie wypracować porządne rozwiązanie komunikacyjne dla tej części miasta? Władzo szanowna, jeśli przy porannej kawce czytasz lokalne gazety, bierz się do roboty zamiast się lenić i zrób coś, póki nie jest za późno.
Przy okazji: stamtąd jest przecież tylko rzut beretem na Czechów, ... rozwiń
Avatar
nova / 5 listopada 2009 o 09:40
0
Piękne miejsce do zamieszkania , zresztą jak cały Botanik.
Avatar
TP / 5 listopada 2009 o 09:10
0
Okoliczne inwestycje [font="Lucida Console"][url="http://www.poligonowa.pl"]na Poligonowej[/url][/font]
Avatar
majk / 5 listopada 2009 o 09:04
0
To jest jakiś mega idiotyzm z tym wyimaginowanym skrzyżowaniem Botanicznej i Kasztelańskiej! Od ponad roku taka informacja 'wisi' na stronie dewelopera i pomimo monitów nie są w stanie tego poprawić. To oni nie wiedzą gdzie budują? Skoro to samo głupstwo pojawiło się w tekście pana Jacka Szydłowskiego to niestety nie najlepiej o nim świadczy, bo zapewne stworzył go jedynie z materiałów opracowanych przez Wikana. A gdzie własny rozum?
Avatar
fajus / 6 czerwca 2011 o 14:52
0
witam, czy ktoś może napisać coś o szeregowcach budowanych na miasteczku wikana?
Avatar
pokrzywdzony / 15 marca 2010 o 16:30
0
Cala prawda o Wikanie jest taka. Jest to typowo smieciowa spolka powstala na bazie firmy Masters SA z korzeniami w Legnicy (zlikwidowanej spolki odziezowej Elpo) ktorej wlascicielami oficjalnymi sa "tata" czyli Adam Buchajski' kiedys producent jensow z Zamoscia i synowa "zwykla kura domowa" Agnieszka Buchajska, nie majaca zielonego pojecia o biznesie prowadzonym przez syna Adama tj. Roberta Buchajskiego i "cichego" wspolnika Sylwestra Bogackiego ksywa "prezes" dawniej prezesa slawetnego z niewyplacalnosci i upadlego aktualnie LPBO Lublin. Powazni inwestorzy gieldowi znajac te "dziwnie pokrecone" zaleznosci wlascicielskie omijaja szerokim lukiem akcje w/w spolki . Stad ceny akcji sa "groszowe" swiadczace tylko o kurczowym trzymaniu sie gieldy, zeby dodac powagi dla swojego biznesu deweloperskiego.
Cala prawda o Wikanie jest taka. Jest to typowo smieciowa spolka powstala na bazie firmy Masters SA z korzeniami w Legnicy (zlikwidowanej spolki odziezowej Elpo) ktorej wlascicielami oficjalnymi sa "tata" czyli Adam Buchajski' kiedys producent jensow z Zamoscia i synowa "zwykla kura domowa" Agnieszka Buchajska, nie majaca zielonego pojecia o biznesie prowadzonym przez syna Adama tj. Roberta Buchajskiego i "cichego" wspolnika Sylwestra Bogackiego ksywa "prezes" dawniej prezesa slawetnego z niewyp... rozwiń
Avatar
haha / 5 listopada 2009 o 15:09
0
kompletne jaja! najwieksza inwestycja tego typu w mięscie;d?? czyli niecałe 80 mieszkań tak? firma Orion (bazująca na dawnym LPBMie) zbudowała na Porębie grubo ponad 1000 mieszkań. niestety jest to art sponsorowany.
Avatar
życzliwy / 5 listopada 2009 o 12:41
0
a czy Wikana to nie dawny Masters z Zamościa który produkował jeansy? a w momencie boomu budowlanego przeżucił sie na developerkę jak tysiące innych firm które przed robiły gumki do włosów, sprzedawały papier toaletowy czy też czesały na zamówienie. jeśli tacy potentaci wchodzą na rynek mieszkaniowy to ja dziękuje. po zatym tak z innej beczki, 4500 za metr kwadratowy a wlasny dom wykonczony pod klucz to koszt rzędu 2400-2800 netto! tyle że bez działki i fundamentów- całość wyniesie wtedy 3500 netto a wiec i tak niecałe 4000. a pozniej żadnego czynszu, można wmontowac wlasne kolektory sloneczne a wiec ogrzewanie minus 50%. super sprawa, mieszkanie dziś to chyba tylko dla snobów aby móc pokazać pod balkonem nowe auto służbowe sąsiadom z naprzeciwka
a czy Wikana to nie dawny Masters z Zamościa który produkował jeansy? a w momencie boomu budowlanego przeżucił sie na developerkę jak tysiące innych firm które przed robiły gumki do włosów, sprzedawały papier toaletowy czy też czesały na zamówienie. jeśli tacy potentaci wchodzą na rynek mieszkaniowy to ja dziękuje. po zatym tak z innej beczki, 4500 za metr kwadratowy a wlasny dom wykonczony pod klucz to koszt rzędu 2400-2800 netto! tyle że bez działki i fundamentów- całość wyniesie wtedy 3500 netto a wiec i tak niecałe 4000. a pozniej ża... rozwiń
Avatar
llubellak / 5 listopada 2009 o 12:20
0
te miasteczko wikana to jak sunhill antaru. ludzie, nie kupujcie mieszkań! a wiecie dlaczego?!? wejdzcie na pierwsze lepsze notowania giełdowe i przyjzyjcie się spółce Wikana! spójrzcie na kurs dzisiejszy i na ten sprzed miesiąca, dwóch itd itd. jeśli mają takie plany, jeśli tyle budują to czemu ich kurs jest tak żałosny. wiecie jak nazywa się spółki które kosztują całe 10 groszy?!? śmieciowymi, a jeśli kurs takiej spółki po ogłoszeniu takich planów nie drgnie ani trochę do przodu( wręcz przeciwnie, obecnie można zauważyć wahania bardziej w dół) to znaczy że coś jest na rzeczy. inwestorzzy nie wchodzą w wikanę bo wiedzą że to podejrzana spółka! sami sprawdzcie. żebyście później nie obudzili się z ręką w nocniku jak te 150 rodzin z sunhilla
te miasteczko wikana to jak sunhill antaru. ludzie, nie kupujcie mieszkań! a wiecie dlaczego?!? wejdzcie na pierwsze lepsze notowania giełdowe i przyjzyjcie się spółce Wikana! spójrzcie na kurs dzisiejszy i na ten sprzed miesiąca, dwóch itd itd. jeśli mają takie plany, jeśli tyle budują to czemu ich kurs jest tak żałosny. wiecie jak nazywa się spółki które kosztują całe 10 groszy?!? śmieciowymi, a jeśli kurs takiej spółki po ogłoszeniu takich planów nie drgnie ani trochę do przodu( wręcz przeciwnie, obecnie można zauważyć wa... rozwiń
Avatar
abi / 5 listopada 2009 o 11:31
0
kolego redaktorze zapoznaj się z topografią i nie pisz głupot chodzi pewnie o ulicę bartniczą /sławin/ botaniczna jest zupełnie gdzie indziej sławinek/ i to jest po przeciwnej stronie solidarności to jest dzielnica domkow jednorodzinnych i wszystkie działki są zabudowane wstyd redaktorku zacznij myśleć
Avatar
DAAS / 5 listopada 2009 o 10:56
0
Fajnie, że się buduje, miejmy nadzieję, że nikt nikogo nie kiwnie i nie będzie przekrętów. Proponuję jednak zawczasu pomyśleć o tym, że te kolejne mieszkania oznaczają kolejne 100 samochodów więcej wyjeżdżających z osiedla na W-Z od strony Willowej. Może wreszcie wypracować porządne rozwiązanie komunikacyjne dla tej części miasta? Władzo szanowna, jeśli przy porannej kawce czytasz lokalne gazety, bierz się do roboty zamiast się lenić i zrób coś, póki nie jest za późno.
Przy okazji: stamtąd jest przecież tylko rzut beretem na Czechów, może wreszcie by to wykorzystać?
Fajnie, że się buduje, miejmy nadzieję, że nikt nikogo nie kiwnie i nie będzie przekrętów. Proponuję jednak zawczasu pomyśleć o tym, że te kolejne mieszkania oznaczają kolejne 100 samochodów więcej wyjeżdżających z osiedla na W-Z od strony Willowej. Może wreszcie wypracować porządne rozwiązanie komunikacyjne dla tej części miasta? Władzo szanowna, jeśli przy porannej kawce czytasz lokalne gazety, bierz się do roboty zamiast się lenić i zrób coś, póki nie jest za późno.
Przy okazji: stamtąd jest przecież tylko rzut beretem na Czechów, ... rozwiń
Avatar
nova / 5 listopada 2009 o 09:40
0
Piękne miejsce do zamieszkania , zresztą jak cały Botanik.
Avatar
TP / 5 listopada 2009 o 09:10
0
Okoliczne inwestycje [font="Lucida Console"][url="http://www.poligonowa.pl"]na Poligonowej[/url][/font]
Avatar
majk / 5 listopada 2009 o 09:04
0
To jest jakiś mega idiotyzm z tym wyimaginowanym skrzyżowaniem Botanicznej i Kasztelańskiej! Od ponad roku taka informacja 'wisi' na stronie dewelopera i pomimo monitów nie są w stanie tego poprawić. To oni nie wiedzą gdzie budują? Skoro to samo głupstwo pojawiło się w tekście pana Jacka Szydłowskiego to niestety nie najlepiej o nim świadczy, bo zapewne stworzył go jedynie z materiałów opracowanych przez Wikana. A gdzie własny rozum?
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 12 6

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 3 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 19 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 60 11

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 227 13

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 4 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 19 9

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 7 3

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 16 4

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 3 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!