Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 grudnia 2014 r.
10:31
Edytuj ten wpis

Nowy zastępca prezydenta Lublina. Szymczyk zamiast Siemińskiego

Autor: Zdjęcie autora drs
1 9 A A

Artur Szymczyk z zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji zostanie nowym zastępcą prezydenta miasta. Nominacja ma być ogłoszona oficjalnie dziś po południu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Szymczyk ma zastąpić w magistracie Grzegorza Siemińskiego, który odpowiada m.in. za komunikację miejską i gospodarkę komunalną.

Nowy zastępca prezydenta jest w zarządzie MPWiK od lutego 2013 r. Artur Szymczyk jest absolwentem Politechniki Lubelskiej na Wydziale Inżynierii Budowlanej i Sanitarnej, ukończył także studia podyplomowe na Politechnice Lubelskiej, Uniwersytecie Warszawskim i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu z zakresu rachunkowości i zarządzania. Wcześniej był głównym księgowym Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.
Czytaj więcej o:

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
BudŻet / 22 grudnia 2014 o 19:40
0

No i dobrze. Jak na prawdziwego gospodarza przystało Żuk otacza się ludźmi kompetentnymi. Nie z łapanki, nie z klucza partyjnego. Liczą się tylko i wyłącznie fachowcy i ludzie którzy dobrze rokują. Niech druga kadencja będzie jeszcze lepsza od pierwszej i niech Lublin się dalej rozwija tak jak przez ostatnie cztery lata. Raz jeszcze wszystkim życzę Wesołych Świąt.

Zapomniałeś dodać, że Wesołych Świat

bezpartyjnym mieszkańcom Lublina, bo wkrótce sam wyżywi się prezydent, który obstawił się ludźmi własnej partii zachowującymi się jak w prywatnym folwarku.

Chcesz przykłady partyjnych kacyków, którzy nie tylko podatników nie szanują ale również stanowione w Polsce prawo?

Zapomniałeś dodać, że Wesołych Świat

bezpartyjnym mieszkańcom Lublina, bo wkrótce sam wyżywi się prezydent, który obstawił się ludźmi własnej partii zachowującymi się jak w prywatnym folwarku.

Chcesz przykłady partyjnych kacyków, którzy nie tylko podatników nie szanują ale również stanowione w Polsce prawo?

rozwiń
Avatar
lubelak / 22 grudnia 2014 o 19:11
0

Może i Pan Szymczyk jest kometentny, ale również należy do PO ............!!!!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 22 grudnia 2014 o 18:05
0

Sz. Nurr przełożysz ten bełkot na język polski? bo ciężko się czyta te POpłuczyny, akurat Żuk do Ratusza nie wpuszcza ludzi bez kwalifikacji

Avatar
Sz. Nurr / 22 grudnia 2014 o 15:27
0

No i dobrze. Jak na prawdziwego gospodarza przystało Żuk otacza się ludźmi kompetentnymi. Nie z łapanki, nie z klucza partyjnego. Liczą się tylko i wyłącznie fachowcy i ludzie którzy dobrze rokują. Niech druga kadencja będzie jeszcze lepsza od pierwszej i niech Lublin się dalej rozwija tak jak przez ostatnie cztery lata. Raz jeszcze wszystkim życzę Wesołych Świąt.

GWno prawda. PO co w takim razie namnożył setki stolców dla różnych przydu... asów partyjnych (niektóre stołki wymyślane są POd konkretne osoby, np. pani, która swojego czasu miała odejść z urzędu wojewódzkiego już miesiąć wcześniej wiedziała u jakiego pracodawcy znajdzie żłobek). Z tym, że Mr. Owad zapewnia oczywiście robotę nie tylko POp a parańcom z Partii Oszustów, zielonym ludzikom - dezerterom z PiS, ale zatrudnia lsdowkie B. Dziewie jak również POpłuczyny po konopnym pali smrodzie... Nawet z wrażego obozu - Popruszony - jakieś dobrze płatne stanowisko uzyskał...

Wszystko byłoby pięknie, gdyby to na długach nie funkcjonowało, które będę spłacane przez nasze dzieci i wnuki... Chyba, że naród się kiedyś zbuntuje i przepędzi to towarzystwo...

GWno prawda. PO co w takim razie namnożył setki stolców dla różnych przydu... asów partyjnych (niektóre stołki wymyślane są POd konkretne osoby, np. pani, która swojego czasu miała odejść z urzędu wojewódzkiego już miesiąć wcześniej wiedziała u jakiego pracodawcy znajdzie żłobek). Z tym, że Mr. Owad zapewnia oczywiście robotę nie tylko POp a parańcom z Partii Oszustów, zielonym ludzikom - dezerterom z PiS, ale zatrudnia lsdowkie B. Dziewie jak również POpłuczyny po konopnym pali smrodzie... Nawet z wrażego obozu - Popruszony... rozwiń

Avatar
Wesołych Świąt życzę / 22 grudnia 2014 o 14:02
0

No i dobrze. Jak na prawdziwego gospodarza przystało Żuk otacza się ludźmi kompetentnymi. Nie z łapanki, nie z klucza partyjnego. Liczą się tylko i wyłącznie fachowcy i ludzie którzy dobrze rokują. Niech druga kadencja będzie jeszcze lepsza od pierwszej i niech Lublin się dalej rozwija tak jak przez ostatnie cztery lata. Raz jeszcze wszystkim życzę Wesołych Świąt.

Avatar
pfvky / 22 grudnia 2014 o 13:26
0

Lublin jak widać jest większy od Nowego Jorku i wymaga więcej gospodarzy niż jest tam (1 burmistrz i 1 zastępca). U nas obowiązkowo musi być prezydent i prawie tylu zastępców na ilu ustawa pozwala. Nie wspomnę nic o asystentach i doradcach.

Bo w Lublinie nie dba sie o finanse tylko bierze kredyty...
Avatar
monika / 22 grudnia 2014 o 13:06
0

Tobie nawet Radio Maryja by nie pomogło. Po pierwsze jestem rodzaju żeńskiego, jeśli rozumiesz co to oznacza i w takiej formie należy się do mnie zwracać. Po drugie poszerz swoją wiedzę nieco dalej niż informacje z TVN. Najlepiej to coś przeczytaj i niekoniecznie Wikipedię.

Avatar
Gość / 22 grudnia 2014 o 12:03
0

yhy dwóch ludzi zarządza miastem z populacją 8 mln  :lol: gdzieś usłyszał takie rewelacje? w Radio Maryja?

Avatar
monika / 22 grudnia 2014 o 11:20
0

Lublin jak widać jest większy od Nowego Jorku i wymaga więcej gospodarzy niż jest tam (1 burmistrz i 1 zastępca). U nas obowiązkowo musi być prezydent i prawie tylu zastępców na ilu ustawa pozwala. Nie wspomnę nic o asystentach i doradcach.

Avatar
BudŻet / 22 grudnia 2014 o 19:40
0

No i dobrze. Jak na prawdziwego gospodarza przystało Żuk otacza się ludźmi kompetentnymi. Nie z łapanki, nie z klucza partyjnego. Liczą się tylko i wyłącznie fachowcy i ludzie którzy dobrze rokują. Niech druga kadencja będzie jeszcze lepsza od pierwszej i niech Lublin się dalej rozwija tak jak przez ostatnie cztery lata. Raz jeszcze wszystkim życzę Wesołych Świąt.

Zapomniałeś dodać, że Wesołych Świat

bezpartyjnym mieszkańcom Lublina, bo wkrótce sam wyżywi się prezydent, który obstawił się ludźmi własnej partii zachowującymi się jak w prywatnym folwarku.

Chcesz przykłady partyjnych kacyków, którzy nie tylko podatników nie szanują ale również stanowione w Polsce prawo?

Zapomniałeś dodać, że Wesołych Świat

bezpartyjnym mieszkańcom Lublina, bo wkrótce sam wyżywi się prezydent, który obstawił się ludźmi własnej partii zachowującymi się jak w prywatnym folwarku.

Chcesz przykłady partyjnych kacyków, którzy nie tylko podatników nie szanują ale również stanowione w Polsce prawo?

rozwiń
Avatar
lubelak / 22 grudnia 2014 o 19:11
0

Może i Pan Szymczyk jest kometentny, ale również należy do PO ............!!!!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 22 grudnia 2014 o 18:05
0

Sz. Nurr przełożysz ten bełkot na język polski? bo ciężko się czyta te POpłuczyny, akurat Żuk do Ratusza nie wpuszcza ludzi bez kwalifikacji

Avatar
Sz. Nurr / 22 grudnia 2014 o 15:27
0

No i dobrze. Jak na prawdziwego gospodarza przystało Żuk otacza się ludźmi kompetentnymi. Nie z łapanki, nie z klucza partyjnego. Liczą się tylko i wyłącznie fachowcy i ludzie którzy dobrze rokują. Niech druga kadencja będzie jeszcze lepsza od pierwszej i niech Lublin się dalej rozwija tak jak przez ostatnie cztery lata. Raz jeszcze wszystkim życzę Wesołych Świąt.

GWno prawda. PO co w takim razie namnożył setki stolców dla różnych przydu... asów partyjnych (niektóre stołki wymyślane są POd konkretne osoby, np. pani, która swojego czasu miała odejść z urzędu wojewódzkiego już miesiąć wcześniej wiedziała u jakiego pracodawcy znajdzie żłobek). Z tym, że Mr. Owad zapewnia oczywiście robotę nie tylko POp a parańcom z Partii Oszustów, zielonym ludzikom - dezerterom z PiS, ale zatrudnia lsdowkie B. Dziewie jak również POpłuczyny po konopnym pali smrodzie... Nawet z wrażego obozu - Popruszony - jakieś dobrze płatne stanowisko uzyskał...

Wszystko byłoby pięknie, gdyby to na długach nie funkcjonowało, które będę spłacane przez nasze dzieci i wnuki... Chyba, że naród się kiedyś zbuntuje i przepędzi to towarzystwo...

GWno prawda. PO co w takim razie namnożył setki stolców dla różnych przydu... asów partyjnych (niektóre stołki wymyślane są POd konkretne osoby, np. pani, która swojego czasu miała odejść z urzędu wojewódzkiego już miesiąć wcześniej wiedziała u jakiego pracodawcy znajdzie żłobek). Z tym, że Mr. Owad zapewnia oczywiście robotę nie tylko POp a parańcom z Partii Oszustów, zielonym ludzikom - dezerterom z PiS, ale zatrudnia lsdowkie B. Dziewie jak również POpłuczyny po konopnym pali smrodzie... Nawet z wrażego obozu - Popruszony... rozwiń

Avatar
Wesołych Świąt życzę / 22 grudnia 2014 o 14:02
0

No i dobrze. Jak na prawdziwego gospodarza przystało Żuk otacza się ludźmi kompetentnymi. Nie z łapanki, nie z klucza partyjnego. Liczą się tylko i wyłącznie fachowcy i ludzie którzy dobrze rokują. Niech druga kadencja będzie jeszcze lepsza od pierwszej i niech Lublin się dalej rozwija tak jak przez ostatnie cztery lata. Raz jeszcze wszystkim życzę Wesołych Świąt.

Avatar
pfvky / 22 grudnia 2014 o 13:26
0

Lublin jak widać jest większy od Nowego Jorku i wymaga więcej gospodarzy niż jest tam (1 burmistrz i 1 zastępca). U nas obowiązkowo musi być prezydent i prawie tylu zastępców na ilu ustawa pozwala. Nie wspomnę nic o asystentach i doradcach.

Bo w Lublinie nie dba sie o finanse tylko bierze kredyty...
Avatar
monika / 22 grudnia 2014 o 13:06
0

Tobie nawet Radio Maryja by nie pomogło. Po pierwsze jestem rodzaju żeńskiego, jeśli rozumiesz co to oznacza i w takiej formie należy się do mnie zwracać. Po drugie poszerz swoją wiedzę nieco dalej niż informacje z TVN. Najlepiej to coś przeczytaj i niekoniecznie Wikipedię.

Avatar
Gość / 22 grudnia 2014 o 12:03
0

yhy dwóch ludzi zarządza miastem z populacją 8 mln  :lol: gdzieś usłyszał takie rewelacje? w Radio Maryja?

Avatar
monika / 22 grudnia 2014 o 11:20
0

Lublin jak widać jest większy od Nowego Jorku i wymaga więcej gospodarzy niż jest tam (1 burmistrz i 1 zastępca). U nas obowiązkowo musi być prezydent i prawie tylu zastępców na ilu ustawa pozwala. Nie wspomnę nic o asystentach i doradcach.