Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 września 2013 r.
10:02
Edytuj ten wpis

Obcięli nożem dredy 16-latkowi i okradli go w pociągu

Autor: Zdjęcie autora łm
0 20 A A

Czterech bandytów z woj. świętokrzyskiego i mieszkaniec Warszawy, napadło z nożem na 16-latka. Zabrali mu pieniądze i obcięli włosy. Dotkliwie pobili też kobietę na dworcu w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sobotę w pociągu Warszawa-Dęblin napastnicy podeszli do 16-latka i kazali oddać pieniądze. Miał przy sobie 30 złotych. Bandytom nie spodobała się fryzura chłopaka. Nożem obcięli mu dredy.

Kilka minut po północy policjanci dostali zgłoszenie, że na dworcu PKP w Lublinie kilka osób zaatakowało kobietę, która poprosiła ich o papierosa. Pobili ją i skopali. Okazało się, że to ci sami mężczyźni.

Policjanci zatrzymali awanturników. - Zatrzymani to trzej mieszkańcy woj. świętokrzyskiego w wieku od 20- 35 lat oraz 34-letni mieszkaniec Warszawy. W chwili zatrzymania wszyscy byli pod wpływem alkoholu - wyjaśnia kom. Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

Wszyscy w przeszłości wchodzili już w konflikt z prawem. 34-latek ma na swoim koncie zabójstwo, pobicie, rozbój i uszkodzenie mienia. 30-letni mężczyzna z kolei odpowiadał za spowodowanie wypadku, 21-latek za groźby. Natomiast 35-latek za znieważenie funkcjonariusza, włamanie, uszkodzenie mienia oraz pobicie,

Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
folkatka / 17 września 2013 o 08:26
0

"Obcieli dredy...." i dzinnikarze wprowadzaja w blad czytelnikow. Kazdy normalny osobnik moze, z tytulu wnioskujac, zainteresowac sie, ze Polacy przeciwni obcym i na sile wprowadzajcym w naszej ojczyznie kulturom, pokazali jakiemus zadymiarzowi z brudnymi wlosami, jak prawdziwy polak powinien dbac o estetyke. Raptem cala sprawe sprowadzja do chuliganskiego incydentu po to tylko, zeby podwazyc zaufanie do ruchow narodowych. Taka droga nie dojdziemy do prawdziwej wonosci i Polski wielkiej tak, jak na to zasluguje i jaka juz w historji byla. Ruch Narodowy wciaz napotyka na zla wole tych, ktorzy maja we wladaniu masmedia.

Szczerze? Gdybym była zwolenniczką RN, uznałabym Twój post za lewacką prowokację :)) W pieknym swietle pokazałes swoje ugrupowanie, nie ma co!

Szczerze? Gdybym była zwolenniczką RN, uznałabym Twój post za lewacką prowokację :)) W pieknym swietle pokazałes swoje ugrupowanie, nie ma co!

rozwiń
Avatar
Jola / 17 września 2013 o 08:19
0

Morderca na wolności??? KARA ŚMIERCI dla śmiecia!!!! zutylizować ścierwo!!!!!!!

Dlatego tusk musi odejść,tak dalej być nie może !!!  z dnia na dzień jest co raz to bardziej niebezpiecznie.

Avatar
olo / 17 września 2013 o 06:41
0

"Obcieli dredy...." i dzinnikarze wprowadzaja w blad czytelnikow. Kazdy normalny osobnik moze, z tytulu wnioskujac, zainteresowac sie, ze Polacy przeciwni obcym i na sile wprowadzajcym w naszej ojczyznie kulturom, pokazali jakiemus zadymiarzowi z brudnymi wlosami, jak prawdziwy polak powinien dbac o estetyke. Raptem cala sprawe sprowadzja do chuliganskiego incydentu po to tylko, zeby podwazyc zaufanie do ruchow narodowych. Taka droga nie dojdziemy do prawdziwej wonosci i Polski wielkiej tak, jak na to zasluguje i jaka juz w historji byla. Ruch Narodowy wciaz napotyka na zla wole tych, ktorzy maja we wladaniu masmedia.

Ruch narodowy o którym pisesz to myślenie kategoriami Hitlera. Popierasz huligaństwo i jakoby usprawiedliwiasz zachowanie tych bandytów. A to już jest nie do zaakceptowania. Taką ścieżką w tym kraju nikt do władzy nigdy nie dojdzie.

Wystarczy 1 Hitler. Więcej nie będzie.

Ruch narodowy o którym pisesz to myślenie kategoriami Hitlera. Popierasz huligaństwo i jakoby usprawiedliwiasz zachowanie tych bandytów. A to już jest nie do zaakceptowania. Taką ścieżką w tym kraju nikt do władzy nigdy nie dojdzie.

Wystarczy 1 Hitler. Więcej nie będzie.

rozwiń
Avatar
olo / 17 września 2013 o 06:36
0

34-latek ma na swoim koncie zabójstwo...

K.u.rwa - i on jeszcze chodzi po ulicach? Co to za kraj doi jasnej cholery? Czekata, aż komus nóz wbije? Jak widać jest na "ciekawej" ścieżce, skoro każdej napotklanej osobie, która mu nie przypasuje wyładowuje swoją złość...

W jakim my kraju żyjemy? Bandyci z zabójstwem na karku łażą po ulicach...

Avatar
dziwny swiat / 16 września 2013 o 19:31
0

34-latek ma na koncie zabójstwo i na wolnosci?

Avatar
mosquito / 16 września 2013 o 18:28
0

organy pobrać, resztę spalić ...

Avatar
podróżniczka / 16 września 2013 o 18:16
0

Aż się nóż w kieszenie otwiera przy czytaniu. Życzę jak najsurowszej kary dla bandziorów.

Avatar
s / 16 września 2013 o 17:16
0

za zabójstwo na wolności ?! przecież to nóż się w kieszeni otwiera !

Avatar
,, / 16 września 2013 o 13:14
0

Dworce i okolice powinny być najbezpieczniejszym miejscem w  mieście Całodobowa ochrona, eliminowanie menelstwa i monitoring.Jest dokładnie odwrotnie.

Avatar
Gość / 16 września 2013 o 12:09
0

Morderca na wolności??? KARA ŚMIERCI dla śmiecia!!!! zutylizować ścierwo!!!!!!!

Avatar
folkatka / 17 września 2013 o 08:26
0

"Obcieli dredy...." i dzinnikarze wprowadzaja w blad czytelnikow. Kazdy normalny osobnik moze, z tytulu wnioskujac, zainteresowac sie, ze Polacy przeciwni obcym i na sile wprowadzajcym w naszej ojczyznie kulturom, pokazali jakiemus zadymiarzowi z brudnymi wlosami, jak prawdziwy polak powinien dbac o estetyke. Raptem cala sprawe sprowadzja do chuliganskiego incydentu po to tylko, zeby podwazyc zaufanie do ruchow narodowych. Taka droga nie dojdziemy do prawdziwej wonosci i Polski wielkiej tak, jak na to zasluguje i jaka juz w historji byla. Ruch Narodowy wciaz napotyka na zla wole tych, ktorzy maja we wladaniu masmedia.

Szczerze? Gdybym była zwolenniczką RN, uznałabym Twój post za lewacką prowokację :)) W pieknym swietle pokazałes swoje ugrupowanie, nie ma co!

Szczerze? Gdybym była zwolenniczką RN, uznałabym Twój post za lewacką prowokację :)) W pieknym swietle pokazałes swoje ugrupowanie, nie ma co!

rozwiń
Avatar
Jola / 17 września 2013 o 08:19
0

Morderca na wolności??? KARA ŚMIERCI dla śmiecia!!!! zutylizować ścierwo!!!!!!!

Dlatego tusk musi odejść,tak dalej być nie może !!!  z dnia na dzień jest co raz to bardziej niebezpiecznie.

Avatar
olo / 17 września 2013 o 06:41
0

"Obcieli dredy...." i dzinnikarze wprowadzaja w blad czytelnikow. Kazdy normalny osobnik moze, z tytulu wnioskujac, zainteresowac sie, ze Polacy przeciwni obcym i na sile wprowadzajcym w naszej ojczyznie kulturom, pokazali jakiemus zadymiarzowi z brudnymi wlosami, jak prawdziwy polak powinien dbac o estetyke. Raptem cala sprawe sprowadzja do chuliganskiego incydentu po to tylko, zeby podwazyc zaufanie do ruchow narodowych. Taka droga nie dojdziemy do prawdziwej wonosci i Polski wielkiej tak, jak na to zasluguje i jaka juz w historji byla. Ruch Narodowy wciaz napotyka na zla wole tych, ktorzy maja we wladaniu masmedia.

Ruch narodowy o którym pisesz to myślenie kategoriami Hitlera. Popierasz huligaństwo i jakoby usprawiedliwiasz zachowanie tych bandytów. A to już jest nie do zaakceptowania. Taką ścieżką w tym kraju nikt do władzy nigdy nie dojdzie.

Wystarczy 1 Hitler. Więcej nie będzie.

Ruch narodowy o którym pisesz to myślenie kategoriami Hitlera. Popierasz huligaństwo i jakoby usprawiedliwiasz zachowanie tych bandytów. A to już jest nie do zaakceptowania. Taką ścieżką w tym kraju nikt do władzy nigdy nie dojdzie.

Wystarczy 1 Hitler. Więcej nie będzie.

rozwiń
Avatar
olo / 17 września 2013 o 06:36
0

34-latek ma na swoim koncie zabójstwo...

K.u.rwa - i on jeszcze chodzi po ulicach? Co to za kraj doi jasnej cholery? Czekata, aż komus nóz wbije? Jak widać jest na "ciekawej" ścieżce, skoro każdej napotklanej osobie, która mu nie przypasuje wyładowuje swoją złość...

W jakim my kraju żyjemy? Bandyci z zabójstwem na karku łażą po ulicach...

Avatar
dziwny swiat / 16 września 2013 o 19:31
0

34-latek ma na koncie zabójstwo i na wolnosci?

Avatar
mosquito / 16 września 2013 o 18:28
0

organy pobrać, resztę spalić ...

Avatar
podróżniczka / 16 września 2013 o 18:16
0

Aż się nóż w kieszenie otwiera przy czytaniu. Życzę jak najsurowszej kary dla bandziorów.

Avatar
s / 16 września 2013 o 17:16
0

za zabójstwo na wolności ?! przecież to nóż się w kieszeni otwiera !

Avatar
,, / 16 września 2013 o 13:14
0

Dworce i okolice powinny być najbezpieczniejszym miejscem w  mieście Całodobowa ochrona, eliminowanie menelstwa i monitoring.Jest dokładnie odwrotnie.

Avatar
Gość / 16 września 2013 o 12:09
0

Morderca na wolności??? KARA ŚMIERCI dla śmiecia!!!! zutylizować ścierwo!!!!!!!

Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 2 0

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 3

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 138 57

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 67 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 7

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 12

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!