Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 grudnia 2013 r.
14:27
Edytuj ten wpis

Ojciec pokłócił się z synem o mecz reprezentacji. 25-latek zadźgany nożem

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 25 A A
Mężczyzna początkowo przyznawał się do winy, później zasłaniał się niepamięcią (Maciej Kaczanowski)
Mężczyzna początkowo przyznawał się do winy, później zasłaniał się niepamięcią (Maciej Kaczanowski)

Pokłócił się z synem o grę polskiej reprezentacji piłkarskiej. Później miał chwycić nóż i wbić w szyje 25-latka. Artur Ś. zmarł. Jego ojcu grozi nawet dożywocie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Proces Andrzeja Ś. rozpoczął się dzisiaj przed Sądem Okręgowym w Lublinie. 55-latek z Kurowa jest oskarżony o zabójstwo syna. 25-letni Artur Ś. był żołnierzem. W marcu przyjechał w odwiedziny do rodziców. Po obiedzie na stole pojawił się alkohol.

Doszło do awantury między synem, a jego 55-letnim ojcem – Andrzejem Ś. Panów poróżniła ocena gry polskiej reprezentacji piłkarskiej w meczu z Ukrainą. W pewnym momencie ojcu puściły nerwy. Doszło do szarpaniny. Z ustaleń prokuratury wynika, że Andrzej Ś. chwycił kuchenny nóż i ugodził nim syna w szyję. Ratownikom z pogotowia nie udało się uratować 25-latka. Mężczyzna się wykrwawił.

Jego ojciec został zatrzymany niedługo po zdarzeniu. Miał dwa promile alkoholu w organizmie. Początkowo przyznawał się do winy.

Stracił pamięć

– Podczas dalszych przesłuchań zasłaniał się niepamięcią – mówi Dariusz Lenard, szef Prokuratury Rejonowej w Puławach. – Przyznał, że miał nóż, ale nie pamięta dokładnych okoliczności zdarzenia, ani samego pchnięcia nożem.

Andrzej Ś. zasiadł dzisiaj na ławie oskarżonych. W sądzie pojawili się również jego krewni. Magdalena Ś. - wdowa po zmarłym Arturze występuje w procesie, jako oskarżyciel posiłkowy. Na rozprawę przyszła również żona oskarżonego. Jeszcze przed wejściem na salę nie szczędziła cierpkich słów swojej synowej.

– Jak ona może. Była i jest częścią naszej rodziny – mówi Halina Ś. – Jest przecież matką moich wnuków. To nasza wspólna tragedia. Ja również straciłam męża, ale i syna. Był dla mnie całym życiem.

Proces Andrzeja Ś. będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami. Sąd podjął taką decyzję, ponieważ sprawa dotyczy relacji między najbliższym członkami rodziny.

Wpadł w szał

Marcowa awantura w domu 55-latka nie skończyła się tyko śmiercią Artura. Również jego ojciec odniósł niegroźne obrażenia.

Obecni na miejscu brat zabitego i drugi syn Andrzeja Ś. chcieli, żeby mężczyzna się uspokoił. Ten zaś chciał im zadać kolejne ciosy.

– Jeden z mężczyzn chwycił wówczas drewniany kołek i bił nim 55-latka, aż ten puścił nóż – dodaje Lenard.

Prokuratura badała ten wątek sprawy, ale postępowanie umorzono. Śledczy uznali, że krewni zamordowanego działali w ramach obrony koniecznej.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 grudnia 2013 o 07:03
0
Młoda kobieta została sama z dziećmi, przez to, że ma nieopdpowiedzialnego teścia, który zabił własnego syna. Ludzie to nie jest ważne o co się pokłócili, ważne jest to co ten mężczyzna zrobił i jaki los zgotował swoim wnukom, którzy będą wychowywali się bez ojca. Jak można zabić własne dziecko nożem?! Dla tego człowieka nie ma żadnego usprawiedliwienia. Pani Magdo wiem, że pani jest silną kobietą i poradzi sobie z problemami, które na panią spadają. Wierzę w panią!
Avatar
daga / 14 grudnia 2013 o 15:58
0

Co za pier*olenie głupot... czyta jeden zj*eb jeden z drugim taki szmatławy artykuł, nie wie jak było i wypowiada swoje nędzne do niczego nie potrzebne zdanie... jeszcze jak by pisali prawdę to rozumiem a nie że o jakiś mecz.... nie o mecz....znałem Artura nic do nie go nie miałem i nie mam ale też nie był święty... Niektórzy piszą że żona oskarżonego to że co to za matka?? Chyba co to za Żona zmarłego Artura Ś. że słysząc to wszystko jak się ojciec z synem szarpią między sobą nie zabrała męża do domu tylko udawała że nic się nie dzieje?? Biatch please nie chłapmy dziobem jeśli nie wiemy jak było, o co poszło i przede wszystkim jak miało być...

dobrze ze ty wiesz jak było,

dobrze ze ty wiesz jak było,

rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2013 o 10:24
0
Ale matka cyrk odstawila w sadzie razem z ta druga baba ,jak jakas dzicz z buszu wypuszczona... wyrazy wspolczocia pani Magdo,ze musi pani przez to wszystko przexhodzic. Oby skurwier dostal dozywocie!
Avatar
Gość / 14 grudnia 2013 o 10:19
0
Artur nie byl swiety a kto kurwa z nas jest swiety?! Jeszcze kurwa napiszcze ze ojciec MORDERCA byl swiwty albo matka materialostka!!!! Nie znacie a osadzacie.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2013 o 10:16
0
No tak. Ojciec siwdzial za granica (a jak jest za granica bez rodziny to wiadomo jak to sie koncZY) DAWAL KASE MATCE A TA SIEDZIALA CICHO BO JEST KASA. A ZE CZASEM JÃ TO Rzecz dla niego normalna. Wiec co tam i syna zabije! KASA KASA KASA I TYLKO KASA. MAGDA WYRAZY WSPOLCZOCIA ZE MASZ TESCIOWA HALINCIE PIERDOLNIETA NA GLOWE A Tescia MORDERCEEEEE!!!!!!!!!
Avatar
666 / 13 grudnia 2013 o 22:39
0

Co za pier*olenie głupot... czyta jeden zj*eb jeden z drugim taki szmatławy artykuł, nie wie jak było i wypowiada swoje nędzne do niczego nie potrzebne zdanie... jeszcze jak by pisali prawdę to rozumiem a nie że o jakiś mecz.... nie o mecz....znałem Artura nic do nie go nie miałem i nie mam ale też nie był święty... Niektórzy piszą że żona oskarżonego to że co to za matka?? Chyba co to za Żona zmarłego Artura Ś. że słysząc to wszystko jak się ojciec z synem szarpią między sobą nie zabrała męża do domu tylko udawała że nic się nie dzieje?? Biatch please nie chłapmy dziobem jeśli nie wiemy jak było, o co poszło i przede wszystkim jak miało być...

Co za pier*olenie głupot... czyta jeden zj*eb jeden z drugim taki szmatławy artykuł, nie wie jak było i wypowiada swoje nędzne do niczego nie potrzebne zdanie... jeszcze jak by pisali prawdę to rozumiem a nie że o jakiś mecz.... nie o mecz....znałem Artura nic do nie go nie miałem i nie mam ale też nie był święty... Niektórzy piszą że żona oskarżonego to że co to za matka?? Chyba co to za Żona zmarłego Artura Ś. że słysząc to wszystko jak się ojciec z synem szarpią między sobą nie zabrała męża do domu tylko udawała że nic się nie dzieje??... rozwiń

Avatar
Magda / 13 grudnia 2013 o 22:15
0

Dla was nie musiał być aniołem  ważne że dla mnie był  Był WSZYSTKIM ,

Avatar
wojak / 13 grudnia 2013 o 21:50
0

Syn był zły i niewygodny więc trzeba go zabić,teraz z synową problem?mógł skończyć  znią  i z dziećmi problemu by nie było i rodzinka szczęśliwa

Avatar
rad / 13 grudnia 2013 o 21:24
0

znalem Artura i aniolem on nie byl... 

Avatar
iga / 13 grudnia 2013 o 21:08
0

Przecież on nic nie zrobił tylko zabił jej syna musi go ratować KTO POJEDZIE ZA GRANICE ?

I wyposazy dom synowej??

Avatar
Gość / 15 grudnia 2013 o 07:03
0
Młoda kobieta została sama z dziećmi, przez to, że ma nieopdpowiedzialnego teścia, który zabił własnego syna. Ludzie to nie jest ważne o co się pokłócili, ważne jest to co ten mężczyzna zrobił i jaki los zgotował swoim wnukom, którzy będą wychowywali się bez ojca. Jak można zabić własne dziecko nożem?! Dla tego człowieka nie ma żadnego usprawiedliwienia. Pani Magdo wiem, że pani jest silną kobietą i poradzi sobie z problemami, które na panią spadają. Wierzę w panią!
Avatar
daga / 14 grudnia 2013 o 15:58
0

Co za pier*olenie głupot... czyta jeden zj*eb jeden z drugim taki szmatławy artykuł, nie wie jak było i wypowiada swoje nędzne do niczego nie potrzebne zdanie... jeszcze jak by pisali prawdę to rozumiem a nie że o jakiś mecz.... nie o mecz....znałem Artura nic do nie go nie miałem i nie mam ale też nie był święty... Niektórzy piszą że żona oskarżonego to że co to za matka?? Chyba co to za Żona zmarłego Artura Ś. że słysząc to wszystko jak się ojciec z synem szarpią między sobą nie zabrała męża do domu tylko udawała że nic się nie dzieje?? Biatch please nie chłapmy dziobem jeśli nie wiemy jak było, o co poszło i przede wszystkim jak miało być...

dobrze ze ty wiesz jak było,

dobrze ze ty wiesz jak było,

rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2013 o 10:24
0
Ale matka cyrk odstawila w sadzie razem z ta druga baba ,jak jakas dzicz z buszu wypuszczona... wyrazy wspolczocia pani Magdo,ze musi pani przez to wszystko przexhodzic. Oby skurwier dostal dozywocie!
Avatar
Gość / 14 grudnia 2013 o 10:19
0
Artur nie byl swiety a kto kurwa z nas jest swiety?! Jeszcze kurwa napiszcze ze ojciec MORDERCA byl swiwty albo matka materialostka!!!! Nie znacie a osadzacie.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2013 o 10:16
0
No tak. Ojciec siwdzial za granica (a jak jest za granica bez rodziny to wiadomo jak to sie koncZY) DAWAL KASE MATCE A TA SIEDZIALA CICHO BO JEST KASA. A ZE CZASEM JÃ TO Rzecz dla niego normalna. Wiec co tam i syna zabije! KASA KASA KASA I TYLKO KASA. MAGDA WYRAZY WSPOLCZOCIA ZE MASZ TESCIOWA HALINCIE PIERDOLNIETA NA GLOWE A Tescia MORDERCEEEEE!!!!!!!!!
Avatar
666 / 13 grudnia 2013 o 22:39
0

Co za pier*olenie głupot... czyta jeden zj*eb jeden z drugim taki szmatławy artykuł, nie wie jak było i wypowiada swoje nędzne do niczego nie potrzebne zdanie... jeszcze jak by pisali prawdę to rozumiem a nie że o jakiś mecz.... nie o mecz....znałem Artura nic do nie go nie miałem i nie mam ale też nie był święty... Niektórzy piszą że żona oskarżonego to że co to za matka?? Chyba co to za Żona zmarłego Artura Ś. że słysząc to wszystko jak się ojciec z synem szarpią między sobą nie zabrała męża do domu tylko udawała że nic się nie dzieje?? Biatch please nie chłapmy dziobem jeśli nie wiemy jak było, o co poszło i przede wszystkim jak miało być...

Co za pier*olenie głupot... czyta jeden zj*eb jeden z drugim taki szmatławy artykuł, nie wie jak było i wypowiada swoje nędzne do niczego nie potrzebne zdanie... jeszcze jak by pisali prawdę to rozumiem a nie że o jakiś mecz.... nie o mecz....znałem Artura nic do nie go nie miałem i nie mam ale też nie był święty... Niektórzy piszą że żona oskarżonego to że co to za matka?? Chyba co to za Żona zmarłego Artura Ś. że słysząc to wszystko jak się ojciec z synem szarpią między sobą nie zabrała męża do domu tylko udawała że nic się nie dzieje??... rozwiń

Avatar
Magda / 13 grudnia 2013 o 22:15
0

Dla was nie musiał być aniołem  ważne że dla mnie był  Był WSZYSTKIM ,

Avatar
wojak / 13 grudnia 2013 o 21:50
0

Syn był zły i niewygodny więc trzeba go zabić,teraz z synową problem?mógł skończyć  znią  i z dziećmi problemu by nie było i rodzinka szczęśliwa

Avatar
rad / 13 grudnia 2013 o 21:24
0

znalem Artura i aniolem on nie byl... 

Avatar
iga / 13 grudnia 2013 o 21:08
0

Przecież on nic nie zrobił tylko zabił jej syna musi go ratować KTO POJEDZIE ZA GRANICE ?

I wyposazy dom synowej??

Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pacjenci będą mieli wygodniej

Pacjenci będą mieli wygodniej 1 0

Blisko 3,5 mln zł będzie kosztował nowy system informatyczny, z którego będzie korzystać Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Szpital podpisał właśnie umowę na jego dofinansowanie

Mateusz Kompanicki (Chełmianka): Nie lekceważymy nikogo

Mateusz Kompanicki (Chełmianka): Nie lekceważymy nikogo 2 0

ROZMOWA Z Mateuszem Kompanickim, piłkarzem Chełmianki Chełm

Wnuczek aresztowany. Znęcał się nad dziadkiem

Wnuczek aresztowany. Znęcał się nad dziadkiem 9 2

27-latek z gminy Józefów nad Wisłą miał znęcać się nad swoim 89-letnim dziadkiem. Grożąc mu nożem dwa razy zabrał mu też pieniądze. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Potem grozi mu nawet 15 lat więzienia.

Lech Poznań – Motor 2:1. Pechowa porażka juniorów

Lech Poznań – Motor 2:1. Pechowa porażka juniorów 3 0

Trzeci mecz w Centralnej Lidze Juniorów i trzecia porażka. Tym razem piłkarze Motoru byli bardzo blisko sprawienia niespodzianki. Prowadzili w Poznaniu z Lechem do 78 minuty. Niestety, w końcówce zawodów stracili dwa gole i wszystkie trzy punkty

Pogoda. Sprawdź, jak będzie wyglądał koniec wakacji

Pogoda. Sprawdź, jak będzie wyglądał koniec wakacji 3 1

Słońce, upał i niewielskie przelotne opady - tak synoptycy prognozują pogodę na najbliższe dni. Tak będzie co najmniej do początku września.

Zaśpiewały na dwa głosy
Rozmowa

Zaśpiewały na dwa głosy 3 1

Re – Barbara Wrońska, tradycja – Anna Chuda. Artystki, które brały udział w koncercie Jarmarku Jagiellońskiego „re-tradycja” opowiadają jak wiele je dzieli i jak dużo wspólnego znalazły w swojej twórczości i życiu

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin wróciła do treningów

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin wróciła do treningów 0 0

Niespełna półtora miesiąca dzieli nas od inauguracji rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet. Zawodniczki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin rozpoczęły już przygotowania do nowego sezonu.

Szedł bez odblasków. Zginął na miejscu

Szedł bez odblasków. Zginął na miejscu 3 4

59-letni mężczyzna został potrącony przez opla corsę w piątek wieczorem w Serokomli. Zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń.

Resovia – Górnik 2:2. Dali sobie odebrać wygraną

Resovia – Górnik 2:2. Dali sobie odebrać wygraną 2 1

Górnik Łęczna prowadził w Rzeszowie 2:0, ale ostatecznie zdobył w starciu z Resovią zaledwie punkt. Tym samym zespół trenera Rafała Wójcika nadal jest niepokonany, ale przerwał passę trzech wygranych z rzędu

Zdobią ciała. Trwa Zamojska Konwencja Tatuażu (Galeria)
galeria

Zdobią ciała. Trwa Zamojska Konwencja Tatuażu (Galeria) 8 11

Udział w pierwszym konwencie tatuażu w Zamościu biorą tatuatorzy z Polski i zza granicy

Zatrzymanie za koszulkę z "konstytucją" było bezzasadne

Zatrzymanie za koszulkę z "konstytucją" było bezzasadne 21 11

Zatrzymanie podejrzanego o znieważenie pomnika Marii i Lecha Kaczyńskich w Białej Podlaskiej było legalne, ale bezzasadne - stwierdził sąd.

Kierowca miał pół promila alkoholu. Auto dachowało

Kierowca miał pół promila alkoholu. Auto dachowało 5 6

30-letni mieszkaniec gminy Stoczek Łukowski prowadził auto, które uderzyło w słup energetyczny, wpadło do rowu i dachowało. Mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wódka, jazz i obiady na wynos. Gdzie jadano w Lublinie?
Magazyn

Wódka, jazz i obiady na wynos. Gdzie jadano w Lublinie? 44 9

Gdzie wydawano tysiąc obiadów dziennie, a w którym lokalu pracowało nawet 120 osób na trzy zmiany? Gdzie koncertowali światowej sławy jazzmani, a gdzie występowała „Tosca”? I na czym polegał brygadowy system pracy?

Spacer na 600-lecie fresków w Kaplicy Trójcy Świętej
29 sierpnia 2018, 16:00

Spacer na 600-lecie fresków w Kaplicy Trójcy Świętej 3 0

Co Gdzie Kiedy. INNA Fundacja zaprasza na wyjątkowy spacer tłumaczony na język migowy z okazji 600-lecia fresków w Kaplicy Trójcy Świętej. Start 29 sierpnia o godz. 16 przed bramą Zamku Lubelskiego.

Król duch Łucjana

Król duch Łucjana 1 1

W Galerii Autorskiej "Łucjan" przy ul. Bernardyńskiej 12 w Lublinie oglądać można ekspozycję Piotra Łucjana inspirowaną poematem wizyjnym Juliusza Słowackiego "Król duch".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!