Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 marca 2009 r.
21:27
Edytuj ten wpis

Oskarżony urzędnik wyleciał z Ratusza

Autor: Zdjęcie autora (ER)
0 8 A A

Marian Cz., oskarżony o żądanie łapówki inspektor został zwolniony z Urzędu Miasta w Lublinie - poinformowała Iwona Blajerska, rzecznik prezydenta miasta. - Powód to utrata zaufania przez pracodawcę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Urzędnik jest właśnie w okresie wypowiedzenia. Do pracy przestanie przychodzić za kilka tygodni.

Według Blajerskiej podstawą do zwolnienia był skierowany do sądu akt oskarżenia przeciwko Marianowi Cz. Prokuratura zarzuciła mu żądanie łapówki.

Proces Mariana Cz. ruszył w Sądzie Rejonowym w Lublinie we wtorek.

Marian Cz. pracował w Wydziale Architektury. Obciąża go małżeństwo N., które w sąsiedztwie jego działki budowało dom. Małżonkowie zeznali, że Marian Cz. chciał od nich 7,7 tys. zł za zaadaptowanie projektu i prowadzenie nadzoru nad ich budową. Miał im zapowiedzieć, że jeśli nie zapłacą takiej kwoty, to będą mieć kłopoty z odbiorem budynku.

Na procesie urzędnik nie przyznał się do winy. Twierdził, że domagał się jedynie zapłaty za adaptację projektu domu, projekt przyłączy oraz utwardzenie drogi. O żadnej łapówce nie było mowy.

Mariana Cz. obciążał też naczelnik Urzędu Skarbowego w Łęcznej. Pisaliśmy o tym wielokrotnie. Twierdził, że urzędnik zaproponował mu sprzedaż projektu budowlanego za 10 tys. zł i zasugerował, że w ramach tej kwoty będzie miał załatwione wszelkie niezbędne pozwolenia. Ten wątek śledztwa został umorzony.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kolo / 26 marca 2009 o 17:38
0
hehehe jednak papuga udez w stol a nozyce sie odedzwa.
Avatar
Hej, Ostatni sprawiedliwy / 26 marca 2009 o 12:26
0
ostatni sprawiedliwy napisał:
Witamy na forum Panią adwokat oskarżonego (użytkownik "prawnik"). Skąd taka gorliwość w obronie swojego klienta również na forach internetowych? Czyżby dostała Pani dodatkowe zlecenie od tego zdeprawowanego "urzędnika"? Może się Pani przedstawi czytelnikom, czy woli Pani pozostać nadal anonimowa?


A cóż tak gorliwie atakujesz, Panie "ostatni sprawiedliwy"? Wzywasz do przedstawienia się - przedstaw się najpierw sam. Zaczniesz od siebie czy wolisz pozostać anonimowy?


A cóż tak gorliwie atakujesz, Panie "ostatni sprawiedliwy"? Wzywasz do przedstawienia się - przedstaw się najpierw sam. Zaczniesz od siebie czy wolisz pozostać anonimowy? rozwiń
Avatar
ostatni sprawiedliwy / 26 marca 2009 o 10:19
0
Witamy na forum Panią adwokat oskarżonego (użytkownik "prawnik"). Skąd taka gorliwość w obronie swojego klienta również na forach internetowych? Czyżby dostała Pani dodatkowe zlecenie od tego zdeprawowanego "urzędnika"? Może się Pani przedstawi czytelnikom, czy woli Pani pozostać nadal anonimowa?
Avatar
Czerwony Kapturek / 26 marca 2009 o 10:01
0
prawnik napisał:
Dziennik jak zwykle do rzetelności ma daleko. Opisuje sprawę tendencyjnie i z krzywdą dla urzędnika, którego zresztą sąd uniweinnił z oskarżenia wysuwanego przez innego nota bene urzędnika, że niby Marian Cz. miał żądac łapówki za projekt domu. Okazało się, że to nieprawda i sąd wycofał oskarżenie, ale już Dziennik i tak skazał Mariana Cz. na banicję. Tak jest i z drugim zarzutem, który nie został udowodniony, a wyjaśnienia składane przez Mariana Cz. są logiczne i mają potwierdzenie w dokumentacji. Nie ma wyroku i raczej wszystko wskazuje na to, że małżeństwo oskarżające urzędnika chce zarobic na tym. Oczywiście łatwo uśmiercić kogoś medialnie, ale żeby już rzetelnie pokazać dwie strony medalu i przeprosić z fałszywych oskarżeń i tekstów narażających dobre imię urzędnika to już chętnych nie ma. Dziennikarze Dziennika to najmniej wiarygodni ludzie w Lublinie, swoimi manipulacjami prasowymi nie tylko pozbawili człowieka dobrego imienia ale i pracy!!!


Taki transparentny, ze nawet "papuga" poprosila sad o ochrone danych osobowych
Jak taki niewinny to czego pod kapturami inicjalow razem ze swoim adwokatem sie ukrywa?


Taki transparentny, ze nawet "papuga" poprosila sad o ochrone danych osobowych
Jak taki niewinny to czego pod kapturami inicjalow razem ze swoim adwokatem sie ukrywa? rozwiń
Avatar
UrzedNIK / 26 marca 2009 o 09:56
0
Kolejny raz "czwarta wladza" zmusila te pierwsza lokalnie do dzialania. Ciekawe gdzie teraz wyladuje miekko kolejny niezatapialny?
Na 99,9% na bardziej eksponowane i intratne stanowisko o duzo wyzszych dochodach bo trzeba jakos zrekompensowac publiczny dyskomfort lojalnemu i oddanemu towarzyszowi urzednikowi.

Ale jakby nie patrzec pierwszy kamyk polecial - już wkrotce czeka nas lawina!!!
Avatar
prawnik / 26 marca 2009 o 09:50
0
Dziennik jak zwykle do rzetelności ma daleko. Opisuje sprawę tendencyjnie i z krzywdą dla urzędnika, którego zresztą sąd uniweinnił z oskarżenia wysuwanego przez innego nota bene urzędnika, że niby Marian Cz. miał żądac łapówki za projekt domu. Okazało się, że to nieprawda i sąd wycofał oskarżenie, ale już Dziennik i tak skazał Mariana Cz. na banicję. Tak jest i z drugim zarzutem, który nie został udowodniony, a wyjaśnienia składane przez Mariana Cz. są logiczne i mają potwierdzenie w dokumentacji. Nie ma wyroku i raczej wszystko wskazuje na to, że małżeństwo oskarżające urzędnika chce zarobic na tym. Oczywiście łatwo uśmiercić kogoś medialnie, ale żeby już rzetelnie pokazać dwie strony medalu i przeprosić z fałszywych oskarżeń i tekstów narażających dobre imię urzędnika to już chętnych nie ma. Dziennikarze Dziennika to najmniej wiarygodni ludzie w Lublinie, swoimi manipulacjami prasowymi nie tylko pozbawili człowieka dobrego imienia ale i pracy!!!
Dziennik jak zwykle do rzetelności ma daleko. Opisuje sprawę tendencyjnie i z krzywdą dla urzędnika, którego zresztą sąd uniweinnił z oskarżenia wysuwanego przez innego nota bene urzędnika, że niby Marian Cz. miał żądac łapówki za projekt domu. Okazało się, że to nieprawda i sąd wycofał oskarżenie, ale już Dziennik i tak skazał Mariana Cz. na banicję. Tak jest i z drugim zarzutem, który nie został udowodniony, a wyjaśnienia składane przez Mariana Cz. są logiczne i mają potwierdzenie w dokumentacji. Nie ma wyroku i raczej wszystko wskazuje n... rozwiń
Avatar
KK / 26 marca 2009 o 09:40
0
A CÓŻ SIĘ STAŁO JEDNEGO PAN PREZYDENT WYWALIŁ NA BRUK .DOBRY RUCH PANIE PREZYDENCIE WASILEWSKI ,TERAZ PYTANIE CO TAM JESZCZE ROBI NIEJAKA MĄCIKOWA .JĄ TEŻ TRZEBA WYWALIĆ ZA GEHENNĘ SETEK LUDZI. W SZCZECINIE PREZYDENT JURCZYK PRZEWIETRZYŁ URZĄD MIEJSKI Z DELIKATNIE MÓWIĄC LENIWEJ NIC NIE UMIEJĄCEJ BANDY PSEUDOURZĘDNIKÓW TAK TAM WYGLĄDA ŻE AŻ ZAZDROŚĆ BIERZE , A U NAS DALEJ PO STAREMU ,JAK SIĘ COŚ ZAŁATWIA TO SIĘ CZEKA ROK LUB DŁUŻEJ NA ODPOWIEDŻ BO SIĘ PANIUSI NIE CHCE BO PRZECIEŻ JĄ PO ZNAJOMOŚCI ZATRUDNILI NIE PO TO ŻEBY SIĘ PRZEMĘCZAŁA PRACA .W OGÓLE JAK SIĘ TAM SPOJRZY TO KUMOTER NA KUMOTRZE I DLATEGO TAM TAK JEST .I WSZYSCY CI LUDZIE UTRZYMYWANI SĄ Z NASZYCH MIEJSKICH PIENIĘDZY .
A CÓŻ SIĘ STAŁO JEDNEGO PAN PREZYDENT WYWALIŁ NA BRUK .DOBRY RUCH PANIE PREZYDENCIE WASILEWSKI ,TERAZ PYTANIE CO TAM JESZCZE ROBI NIEJAKA MĄCIKOWA .JĄ TEŻ TRZEBA WYWALIĆ ZA GEHENNĘ SETEK LUDZI. W SZCZECINIE PREZYDENT JURCZYK PRZEWIETRZYŁ URZĄD MIEJSKI Z DELIKATNIE MÓWIĄC LENIWEJ NIC NIE UMIEJĄCEJ BANDY PSEUDOURZĘDNIKÓW TAK TAM WYGLĄDA ŻE AŻ ZAZDROŚĆ BIERZE , A U NAS DALEJ PO STAREMU ,JAK SIĘ COŚ ZAŁATWIA TO SIĘ CZEKA ROK LUB DŁUŻEJ NA ODPOWIEDŻ BO SIĘ PANIUSI NIE CHCE BO PRZECIEŻ JĄ PO ZNAJOMOŚCI ZATRUDNILI NIE PO TO ŻEBY SIĘ PRZEMĘCZAŁA P... rozwiń
Avatar
ziomek / 26 marca 2009 o 09:15
0
prezydent miasta zwolnił Czarnegopiotrusia -to sie nadaje do prasy! jeśli kolektyw nie broni przestępcy-wielkie zmiany idzie wiosna!!! Pan Prezydent is cool
Avatar
kolo / 26 marca 2009 o 17:38
0
hehehe jednak papuga udez w stol a nozyce sie odedzwa.
Avatar
Hej, Ostatni sprawiedliwy / 26 marca 2009 o 12:26
0
ostatni sprawiedliwy napisał:
Witamy na forum Panią adwokat oskarżonego (użytkownik "prawnik"). Skąd taka gorliwość w obronie swojego klienta również na forach internetowych? Czyżby dostała Pani dodatkowe zlecenie od tego zdeprawowanego "urzędnika"? Może się Pani przedstawi czytelnikom, czy woli Pani pozostać nadal anonimowa?


A cóż tak gorliwie atakujesz, Panie "ostatni sprawiedliwy"? Wzywasz do przedstawienia się - przedstaw się najpierw sam. Zaczniesz od siebie czy wolisz pozostać anonimowy?


A cóż tak gorliwie atakujesz, Panie "ostatni sprawiedliwy"? Wzywasz do przedstawienia się - przedstaw się najpierw sam. Zaczniesz od siebie czy wolisz pozostać anonimowy? rozwiń
Avatar
ostatni sprawiedliwy / 26 marca 2009 o 10:19
0
Witamy na forum Panią adwokat oskarżonego (użytkownik "prawnik"). Skąd taka gorliwość w obronie swojego klienta również na forach internetowych? Czyżby dostała Pani dodatkowe zlecenie od tego zdeprawowanego "urzędnika"? Może się Pani przedstawi czytelnikom, czy woli Pani pozostać nadal anonimowa?
Avatar
Czerwony Kapturek / 26 marca 2009 o 10:01
0
prawnik napisał:
Dziennik jak zwykle do rzetelności ma daleko. Opisuje sprawę tendencyjnie i z krzywdą dla urzędnika, którego zresztą sąd uniweinnił z oskarżenia wysuwanego przez innego nota bene urzędnika, że niby Marian Cz. miał żądac łapówki za projekt domu. Okazało się, że to nieprawda i sąd wycofał oskarżenie, ale już Dziennik i tak skazał Mariana Cz. na banicję. Tak jest i z drugim zarzutem, który nie został udowodniony, a wyjaśnienia składane przez Mariana Cz. są logiczne i mają potwierdzenie w dokumentacji. Nie ma wyroku i raczej wszystko wskazuje na to, że małżeństwo oskarżające urzędnika chce zarobic na tym. Oczywiście łatwo uśmiercić kogoś medialnie, ale żeby już rzetelnie pokazać dwie strony medalu i przeprosić z fałszywych oskarżeń i tekstów narażających dobre imię urzędnika to już chętnych nie ma. Dziennikarze Dziennika to najmniej wiarygodni ludzie w Lublinie, swoimi manipulacjami prasowymi nie tylko pozbawili człowieka dobrego imienia ale i pracy!!!


Taki transparentny, ze nawet "papuga" poprosila sad o ochrone danych osobowych
Jak taki niewinny to czego pod kapturami inicjalow razem ze swoim adwokatem sie ukrywa?


Taki transparentny, ze nawet "papuga" poprosila sad o ochrone danych osobowych
Jak taki niewinny to czego pod kapturami inicjalow razem ze swoim adwokatem sie ukrywa? rozwiń
Avatar
UrzedNIK / 26 marca 2009 o 09:56
0
Kolejny raz "czwarta wladza" zmusila te pierwsza lokalnie do dzialania. Ciekawe gdzie teraz wyladuje miekko kolejny niezatapialny?
Na 99,9% na bardziej eksponowane i intratne stanowisko o duzo wyzszych dochodach bo trzeba jakos zrekompensowac publiczny dyskomfort lojalnemu i oddanemu towarzyszowi urzednikowi.

Ale jakby nie patrzec pierwszy kamyk polecial - już wkrotce czeka nas lawina!!!
Avatar
prawnik / 26 marca 2009 o 09:50
0
Dziennik jak zwykle do rzetelności ma daleko. Opisuje sprawę tendencyjnie i z krzywdą dla urzędnika, którego zresztą sąd uniweinnił z oskarżenia wysuwanego przez innego nota bene urzędnika, że niby Marian Cz. miał żądac łapówki za projekt domu. Okazało się, że to nieprawda i sąd wycofał oskarżenie, ale już Dziennik i tak skazał Mariana Cz. na banicję. Tak jest i z drugim zarzutem, który nie został udowodniony, a wyjaśnienia składane przez Mariana Cz. są logiczne i mają potwierdzenie w dokumentacji. Nie ma wyroku i raczej wszystko wskazuje na to, że małżeństwo oskarżające urzędnika chce zarobic na tym. Oczywiście łatwo uśmiercić kogoś medialnie, ale żeby już rzetelnie pokazać dwie strony medalu i przeprosić z fałszywych oskarżeń i tekstów narażających dobre imię urzędnika to już chętnych nie ma. Dziennikarze Dziennika to najmniej wiarygodni ludzie w Lublinie, swoimi manipulacjami prasowymi nie tylko pozbawili człowieka dobrego imienia ale i pracy!!!
Dziennik jak zwykle do rzetelności ma daleko. Opisuje sprawę tendencyjnie i z krzywdą dla urzędnika, którego zresztą sąd uniweinnił z oskarżenia wysuwanego przez innego nota bene urzędnika, że niby Marian Cz. miał żądac łapówki za projekt domu. Okazało się, że to nieprawda i sąd wycofał oskarżenie, ale już Dziennik i tak skazał Mariana Cz. na banicję. Tak jest i z drugim zarzutem, który nie został udowodniony, a wyjaśnienia składane przez Mariana Cz. są logiczne i mają potwierdzenie w dokumentacji. Nie ma wyroku i raczej wszystko wskazuje n... rozwiń
Avatar
KK / 26 marca 2009 o 09:40
0
A CÓŻ SIĘ STAŁO JEDNEGO PAN PREZYDENT WYWALIŁ NA BRUK .DOBRY RUCH PANIE PREZYDENCIE WASILEWSKI ,TERAZ PYTANIE CO TAM JESZCZE ROBI NIEJAKA MĄCIKOWA .JĄ TEŻ TRZEBA WYWALIĆ ZA GEHENNĘ SETEK LUDZI. W SZCZECINIE PREZYDENT JURCZYK PRZEWIETRZYŁ URZĄD MIEJSKI Z DELIKATNIE MÓWIĄC LENIWEJ NIC NIE UMIEJĄCEJ BANDY PSEUDOURZĘDNIKÓW TAK TAM WYGLĄDA ŻE AŻ ZAZDROŚĆ BIERZE , A U NAS DALEJ PO STAREMU ,JAK SIĘ COŚ ZAŁATWIA TO SIĘ CZEKA ROK LUB DŁUŻEJ NA ODPOWIEDŻ BO SIĘ PANIUSI NIE CHCE BO PRZECIEŻ JĄ PO ZNAJOMOŚCI ZATRUDNILI NIE PO TO ŻEBY SIĘ PRZEMĘCZAŁA PRACA .W OGÓLE JAK SIĘ TAM SPOJRZY TO KUMOTER NA KUMOTRZE I DLATEGO TAM TAK JEST .I WSZYSCY CI LUDZIE UTRZYMYWANI SĄ Z NASZYCH MIEJSKICH PIENIĘDZY .
A CÓŻ SIĘ STAŁO JEDNEGO PAN PREZYDENT WYWALIŁ NA BRUK .DOBRY RUCH PANIE PREZYDENCIE WASILEWSKI ,TERAZ PYTANIE CO TAM JESZCZE ROBI NIEJAKA MĄCIKOWA .JĄ TEŻ TRZEBA WYWALIĆ ZA GEHENNĘ SETEK LUDZI. W SZCZECINIE PREZYDENT JURCZYK PRZEWIETRZYŁ URZĄD MIEJSKI Z DELIKATNIE MÓWIĄC LENIWEJ NIC NIE UMIEJĄCEJ BANDY PSEUDOURZĘDNIKÓW TAK TAM WYGLĄDA ŻE AŻ ZAZDROŚĆ BIERZE , A U NAS DALEJ PO STAREMU ,JAK SIĘ COŚ ZAŁATWIA TO SIĘ CZEKA ROK LUB DŁUŻEJ NA ODPOWIEDŻ BO SIĘ PANIUSI NIE CHCE BO PRZECIEŻ JĄ PO ZNAJOMOŚCI ZATRUDNILI NIE PO TO ŻEBY SIĘ PRZEMĘCZAŁA P... rozwiń
Avatar
ziomek / 26 marca 2009 o 09:15
0
prezydent miasta zwolnił Czarnegopiotrusia -to sie nadaje do prasy! jeśli kolektyw nie broni przestępcy-wielkie zmiany idzie wiosna!!! Pan Prezydent is cool
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 6

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 12 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 114 49

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 19 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 51 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 9

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 6 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!