Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 czerwca 2012 r.
17:32
Edytuj ten wpis

Patron dla lotniska w Świdniku? "Najpierw je zbudujmy"

0 34 A A
Pierwsi pasażerowie odlecą z lotniska w Świdniku jeszcze w tym roku. (Jacek Świerczyński)
Pierwsi pasażerowie odlecą z lotniska w Świdniku jeszcze w tym roku. (Jacek Świerczyński)

Port Lotniczy Lublin im. Jana Karskiego? Za wcześnie, by się tym zajmować – ucinają władze lotniska.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Towarzystwo Jana Karskiego zwróciło się wczoraj z propozycją do PLL, aby patronem lotniska został Jan Karski, kurier i emisariusz Polskiego Państwa Podziemnego.

– To wyjątkowa postać, bohater Polski, Izraela i Stanów Zjednoczonych – tłumaczy propozycję Kazimierz Pawełek, prezes towarzystwa. – Jest doktorem honoris causa UMCS, bywał w Kazimierzu i Lublinie, gdzie ma zresztą swoją ulicę. Uważam, że to godny kandydat, by jego imieniem nazwać lotnisko.

Pismo zostało wystosowane do zarządu Portu Lotniczego Lublin oraz do akcjonariuszy spółki – m.in. prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka i marszałka województwa Krzysztofa Hetmana. Ale władze spółki nie będą na razie rozważać tej propozycji.

– Nie zajmujemy się kwestią nazwy, gdyż w tej chwili nie ma ona najmniejszego znaczenia. To nie jest dla nas priorytet na tym etapie inwestycji. Zdecydowanie najważniejsze jest dla nas wybudowanie i uruchomienie portu – komentuje Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin. – O tym, jak będzie się nazywać port zdecydują zresztą właściciele i to w momencie, który uznają za stosowny.

Jankowski twierdzi, że do tematu patrona lotniska należy wrócić w momencie, gdy lotnisko będzie już działać. – Trzeba to zrobić na spokojnie, bez żadnych nacisków. I wybrać np. postać znaną i związaną z regionem, a przy tym niekontrowersyjną – dodaje Jankowski.

Podobnego zdania jest Jacek Sobczak, przewodniczący Rady Nadzorczej PLL i członek zarządu województwa. – Jan Karski to niewątpliwie piękna postać, ale to jeszcze nie jest czas na debatę o tym, jak powinien nazywać się nasz port – uważa Jacek Sobczak. – Poza tym powinna to być debata szersza, publiczna, a nie w gronie kilku osób. Ale – podkreślam – to nie jest jeszcze czas na taką debatę. Najpierw wybudujmy lotnisko, a potem je nazywajmy!

Ale propozycje już się pojawiają. Na "giełdzie” słychać m.in. o Porcie Lotniczym im. Unii Lubelskiej, czy Lubelskiego Lipca. Inne propozycje nawiązują do znanych postaci związanych z lubelskim lotnictwem np. Zygmunta Puławskiego, urodzonego w Lublinie wybitnego konstruktora samolotów myśliwskich oraz pilota, który opracował pierwszy polski metalowy samolot myśliwski PZL P-1. W gronie wybitnych pilotów jest także Jerzy Rudlicki, który kierował biurem konstrukcyjnym w działających przed II wojną światową zakładach Plage i Laśkiewicza, a także Tadeusz Góra, pierwszy na świecie pilot szybowcowy, który został wyróżniony Medalem Lillenthala.

Kim był Jan Karski

Urodzony 24 kwietnia 1914 w Łodzi, zmarł 13 lipca 2000 w Waszyngtonie. Polski prawnik i dyplomata, historyk, od 1939 w konspiracji, kurier i emisariusz władz Polskiego Państwa Podziemnego, świadek Holokaustu. Za swoją działalność został odznaczony najwyższymi odznaczeniami państwowymi – polskim Orderem Orła Białego i amerykańskim Medalem Wolności. (źródło: wikipedia)

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KF / 15 czerwca 2012 o 17:32
0
Wzystarcze PORT LOTNICZY LUBLIN i Kropka!! A Po co im imieniu!! Glupota!!!
Avatar
schoboszczak :) / 7 czerwca 2012 o 00:17
0
wg. mnie Lubelski Lipiec to jedyna opcja. po tym wydarzeniu bedziemy miec to lotnisko, nie za zaslugi Karskiego lub Unii Lubelskiej czy takze innych opcjii.
powinnismy holdowac nasza historie, niech swiat wie, jakie byly poczatki zmian ustrojowych w Polsce i w Europie Srodkowej.
i tak swiat sadzi ze to czesi zmienili bieg historii, Vaclav Havel, oni to od ponad 20 lat tak propaguja historie
szczerze bede zniesmaczony jesli otrzyma inne imie, ale mimo to bede latal z tego lotniska, chociaz mam taka nadzieje
wg. mnie Lubelski Lipiec to jedyna opcja. po tym wydarzeniu bedziemy miec to lotnisko, nie za zaslugi Karskiego lub Unii Lubelskiej czy takze innych opcjii.
powinnismy holdowac nasza historie, niech swiat wie, jakie byly poczatki zmian ustrojowych w Polsce i w Europie Srodkowej.
i tak swiat sadzi ze to czesi zmienili bieg historii, Vaclav Havel, oni to od ponad 20 lat tak propaguja historie
szczerze bede zniesmaczony jesli otrzyma inne imie, ale mimo to bede latal z tego lotniska, chociaz mam taka nadzieje rozwiń
Avatar
ja / 6 czerwca 2012 o 14:40
0
[quote name='Z Lublina' timestamp='1338982305' post='637132']
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Jan Karski tak pasuje do Lublina i lotniska jak wół do karety a może im.Kuronia albo Geremka.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Patronem powinien być ktoś kto jednoznacznie kojarzy się z Lublinem lub lotnictwem albo swoją wielkością jest znany i uznawany nie tylko w Polsce ale i na świecie.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Dlatego wg kolejności:[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]1. Jana Pawła II[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]2. Unii [/size][/font]Lubelskiej
3.Żwirki i Wigury
[/quote]

Od kiedy JP II, ten obrońca księży pedofilów, który słał tajne listy do USA, by tamtejszy kler tuszował afery pedofilskie, jest uznawany na świecie? Na świecie, szczególnie w USA, znają go, jako obrońcę klechów gwałcicieli dzieci!!! Poza tym rzygać się już chce od niego, szkoły, ulice, wszystko jego imienia, bo ciemnota uznaje go za boga... żal, weź z nim spadaj na drzewo albo do watykanu, jego prawdziwej ojczyzny.
[quote name='Z Lublina' timestamp='1338982305' post='637132']
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Jan Karski tak pasuje do Lublina i lotniska jak wół do karety a może im.Kuronia albo Geremka.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Patronem powinien być ktoś kto jednoznacznie kojarzy się z Lublinem lub lotnictwem albo swoją wielkością jest znany i uznawany nie tylko w Polsce ale i na świecie.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Dlatego wg kolejności:[/size][/font]
[font=... rozwiń
Avatar
Kaska / 6 czerwca 2012 o 14:36
0
Dzieki imieniu Jana Karskiego moze by do tej wiochy kto przylecial?
Avatar
NIE dla JP II / 6 czerwca 2012 o 14:36
0
Nie sądziłem, że tak wielu osłów zagłosuje za obrońcą księży pedofilów, niejakim JP II. No tak, wszystko musi nosi imię tego sprzedawczyka, który oddał Polskę Watykanowi i stanął murem za księżmi gwałcącymi dzieci, o czym w Polsce się nie mówi, by ciemnota nie przejrzała czasem na oczy. Najlepiej zmieńmy nazwę lotniska na Port Lotniczy JP II w Świdniku...

Jeśli lotnisko będzie nosić jego imię - ja i moja rodzina nigdy z niego nie skorzystamy. Wybierzemy Okęcie albo Modlin
Nie sądziłem, że tak wielu osłów zagłosuje za obrońcą księży pedofilów, niejakim JP II. No tak, wszystko musi nosi imię tego sprzedawczyka, który oddał Polskę Watykanowi i stanął murem za księżmi gwałcącymi dzieci, o czym w Polsce się nie mówi, by ciemnota nie przejrzała czasem na oczy. Najlepiej zmieńmy nazwę lotniska na Port Lotniczy JP II w Świdniku...

Jeśli lotnisko będzie nosić jego imię - ja i moja rodzina nigdy z niego nie skorzystamy. Wybierzemy Okęcie albo Modlin rozwiń
Avatar
Gość / 6 czerwca 2012 o 13:34
0
[quote name='MACIOOEOE' timestamp='1338974885' post='637112']
PROPONUJE ŁOJCA RYDZYKA Z TORUNIA, PRZYNAJMNIEJ NIKT TU NIE PRZYLECI JAK ZOBACZY KTO JEST PATRONEM,CHA,CHA!!A JUŻ GO W UE ZNAJĄ PO OSTATNICH SZOPKACH W BRUKSELII!!
[/quote]
jesteś żałosny i durny
Avatar
Z Lublina / 6 czerwca 2012 o 13:31
0
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Jan Karski tak pasuje do Lublina i lotniska jak wół do karety a może im.Kuronia albo Geremka.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Patronem powinien być ktoś kto jednoznacznie kojarzy się z Lublinem lub lotnictwem albo swoją wielkością jest znany i uznawany nie tylko w Polsce ale i na świecie.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Dlatego wg kolejności:[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]1. Jana Pawła II[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]2. Unii [/size][/font]Lubelskiej
3.Żwirki i Wigury
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Jan Karski tak pasuje do Lublina i lotniska jak wół do karety a może im.Kuronia albo Geremka.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Patronem powinien być ktoś kto jednoznacznie kojarzy się z Lublinem lub lotnictwem albo swoją wielkością jest znany i uznawany nie tylko w Polsce ale i na świecie.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Dlatego wg kolejności:[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]1. Jana Pawła II[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursi... rozwiń
Avatar
MACIOOEOE / 6 czerwca 2012 o 11:28
0
PROPONUJE ŁOJCA RYDZYKA Z TORUNIA, PRZYNAJMNIEJ NIKT TU NIE PRZYLECI JAK ZOBACZY KTO JEST PATRONEM,CHA,CHA!!A JUŻ GO W UE ZNAJĄ PO OSTATNICH SZOPKACH W BRUKSELII!!
Avatar
PYS / 6 czerwca 2012 o 11:26
0
Niech się nazywa imieniem Lecha Kaczyńskieg lub Pary prezydenckiej. Dobrze się będzie kojarzyło z lotnictwem!
Avatar
tomash / 6 czerwca 2012 o 11:18
0
Pewnie że tak. W dodatku rozwalił się w katastrofie lotniczej, więc pasuje jak ulał !!!
Avatar
KF / 15 czerwca 2012 o 17:32
0
Wzystarcze PORT LOTNICZY LUBLIN i Kropka!! A Po co im imieniu!! Glupota!!!
Avatar
schoboszczak :) / 7 czerwca 2012 o 00:17
0
wg. mnie Lubelski Lipiec to jedyna opcja. po tym wydarzeniu bedziemy miec to lotnisko, nie za zaslugi Karskiego lub Unii Lubelskiej czy takze innych opcjii.
powinnismy holdowac nasza historie, niech swiat wie, jakie byly poczatki zmian ustrojowych w Polsce i w Europie Srodkowej.
i tak swiat sadzi ze to czesi zmienili bieg historii, Vaclav Havel, oni to od ponad 20 lat tak propaguja historie
szczerze bede zniesmaczony jesli otrzyma inne imie, ale mimo to bede latal z tego lotniska, chociaz mam taka nadzieje
wg. mnie Lubelski Lipiec to jedyna opcja. po tym wydarzeniu bedziemy miec to lotnisko, nie za zaslugi Karskiego lub Unii Lubelskiej czy takze innych opcjii.
powinnismy holdowac nasza historie, niech swiat wie, jakie byly poczatki zmian ustrojowych w Polsce i w Europie Srodkowej.
i tak swiat sadzi ze to czesi zmienili bieg historii, Vaclav Havel, oni to od ponad 20 lat tak propaguja historie
szczerze bede zniesmaczony jesli otrzyma inne imie, ale mimo to bede latal z tego lotniska, chociaz mam taka nadzieje rozwiń
Avatar
ja / 6 czerwca 2012 o 14:40
0
[quote name='Z Lublina' timestamp='1338982305' post='637132']
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Jan Karski tak pasuje do Lublina i lotniska jak wół do karety a może im.Kuronia albo Geremka.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Patronem powinien być ktoś kto jednoznacznie kojarzy się z Lublinem lub lotnictwem albo swoją wielkością jest znany i uznawany nie tylko w Polsce ale i na świecie.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Dlatego wg kolejności:[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]1. Jana Pawła II[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]2. Unii [/size][/font]Lubelskiej
3.Żwirki i Wigury
[/quote]

Od kiedy JP II, ten obrońca księży pedofilów, który słał tajne listy do USA, by tamtejszy kler tuszował afery pedofilskie, jest uznawany na świecie? Na świecie, szczególnie w USA, znają go, jako obrońcę klechów gwałcicieli dzieci!!! Poza tym rzygać się już chce od niego, szkoły, ulice, wszystko jego imienia, bo ciemnota uznaje go za boga... żal, weź z nim spadaj na drzewo albo do watykanu, jego prawdziwej ojczyzny.
[quote name='Z Lublina' timestamp='1338982305' post='637132']
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Jan Karski tak pasuje do Lublina i lotniska jak wół do karety a może im.Kuronia albo Geremka.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Patronem powinien być ktoś kto jednoznacznie kojarzy się z Lublinem lub lotnictwem albo swoją wielkością jest znany i uznawany nie tylko w Polsce ale i na świecie.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Dlatego wg kolejności:[/size][/font]
[font=... rozwiń
Avatar
Kaska / 6 czerwca 2012 o 14:36
0
Dzieki imieniu Jana Karskiego moze by do tej wiochy kto przylecial?
Avatar
NIE dla JP II / 6 czerwca 2012 o 14:36
0
Nie sądziłem, że tak wielu osłów zagłosuje za obrońcą księży pedofilów, niejakim JP II. No tak, wszystko musi nosi imię tego sprzedawczyka, który oddał Polskę Watykanowi i stanął murem za księżmi gwałcącymi dzieci, o czym w Polsce się nie mówi, by ciemnota nie przejrzała czasem na oczy. Najlepiej zmieńmy nazwę lotniska na Port Lotniczy JP II w Świdniku...

Jeśli lotnisko będzie nosić jego imię - ja i moja rodzina nigdy z niego nie skorzystamy. Wybierzemy Okęcie albo Modlin
Nie sądziłem, że tak wielu osłów zagłosuje za obrońcą księży pedofilów, niejakim JP II. No tak, wszystko musi nosi imię tego sprzedawczyka, który oddał Polskę Watykanowi i stanął murem za księżmi gwałcącymi dzieci, o czym w Polsce się nie mówi, by ciemnota nie przejrzała czasem na oczy. Najlepiej zmieńmy nazwę lotniska na Port Lotniczy JP II w Świdniku...

Jeśli lotnisko będzie nosić jego imię - ja i moja rodzina nigdy z niego nie skorzystamy. Wybierzemy Okęcie albo Modlin rozwiń
Avatar
Gość / 6 czerwca 2012 o 13:34
0
[quote name='MACIOOEOE' timestamp='1338974885' post='637112']
PROPONUJE ŁOJCA RYDZYKA Z TORUNIA, PRZYNAJMNIEJ NIKT TU NIE PRZYLECI JAK ZOBACZY KTO JEST PATRONEM,CHA,CHA!!A JUŻ GO W UE ZNAJĄ PO OSTATNICH SZOPKACH W BRUKSELII!!
[/quote]
jesteś żałosny i durny
Avatar
Z Lublina / 6 czerwca 2012 o 13:31
0
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Jan Karski tak pasuje do Lublina i lotniska jak wół do karety a może im.Kuronia albo Geremka.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Patronem powinien być ktoś kto jednoznacznie kojarzy się z Lublinem lub lotnictwem albo swoją wielkością jest znany i uznawany nie tylko w Polsce ale i na świecie.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Dlatego wg kolejności:[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]1. Jana Pawła II[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]2. Unii [/size][/font]Lubelskiej
3.Żwirki i Wigury
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Jan Karski tak pasuje do Lublina i lotniska jak wół do karety a może im.Kuronia albo Geremka.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Patronem powinien być ktoś kto jednoznacznie kojarzy się z Lublinem lub lotnictwem albo swoją wielkością jest znany i uznawany nie tylko w Polsce ale i na świecie.[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]Dlatego wg kolejności:[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursive][size=4]1. Jana Pawła II[/size][/font]
[font=comic sans ms,cursi... rozwiń
Avatar
MACIOOEOE / 6 czerwca 2012 o 11:28
0
PROPONUJE ŁOJCA RYDZYKA Z TORUNIA, PRZYNAJMNIEJ NIKT TU NIE PRZYLECI JAK ZOBACZY KTO JEST PATRONEM,CHA,CHA!!A JUŻ GO W UE ZNAJĄ PO OSTATNICH SZOPKACH W BRUKSELII!!
Avatar
PYS / 6 czerwca 2012 o 11:26
0
Niech się nazywa imieniem Lecha Kaczyńskieg lub Pary prezydenckiej. Dobrze się będzie kojarzyło z lotnictwem!
Avatar
tomash / 6 czerwca 2012 o 11:18
0
Pewnie że tak. W dodatku rozwalił się w katastrofie lotniczej, więc pasuje jak ulał !!!
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 0 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 4 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 91 21

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 30 3

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 4

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!