Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 czerwca 2009 r.
13:38
Edytuj ten wpis

Pięć nowych bloków powstanie na LSM

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 7 A A

Rozpoczęła się budowa nowego osiedla u zbiegu ul. Głębokiej i Wileńskiej. Na miejscu starej kotłowni, stanie pięć bloków. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się tam w 2012 roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To ostatnia, tak atrakcyjna lokalizacja w rejonie śródmieścia. Ma dobre połączenia autobusowe, spacer do ścisłego centrum zajmuje kilka minut. Do tej pory teren szpeciły stare baraki i nieczynna od dziesięcioleci kotłownia. Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa już zabrała się do ich rozbiórki.

- Uporaliśmy się z pralnią, teraz burzymy budynki administracyjne, następna będzie kotłownia - mówi Andrzej Guzek, kierownik działu technicznego LSM. - Mamy już pozwolenia na budowę trzech bloków. Myślę, że do końca roku zrobimy wykopy i wylejemy pierwsze fundamenty.

Bloki będą miały trzy piętra i podziemne garaże. Każdy z budynków zostanie wyposażony w windę. Przy ul. Wileńskiej powstanie 200 mieszkań. Będą zarówno 40 metrowe kawalerki, jak i dwupoziomowe, 120 metrowe apartamenty. Budynki będą ustawione prostopadle do ul. Głębokiej, podobnie jak większość na os. Mickiewicza. Wokół bloków nie powstaną żadne obiekty handlowe, będzie za to sporo zieleni. Wjazd na osiedle zaprojektowano od strony ul. Wileńskiej.

- Będzie się to wiązało z niewielką przebudową układu komunikacyjnego w
tym rejonie - dodaje Guzek. - W tej chwili nie mogę jeszcze powiedzieć, kiedy zabierzemy się za roboty drogowe.

Osiedle powstanie w sąsiedztwie dwóch bardzo ruchliwych ulic. LSM nie zamierza jednak osłonić bloków specjalnymi ekranami dźwiękoszczelnymi. Mieszkańców mają chronić dźwiękoszczelne okna. Władze spółdzielni liczą, że miasto wreszcie wybuduje wiadukt nad ul. Głęboką i ruch będzie mniejszy.

Nowe mieszkania na LSM cieszą się dużym zainteresowaniem. Do LSM zgłosiło się ponad 400 potencjalnych kupców. Największe wzięcie mają lokale o powierzchni od 50 do 60 mkw. Przede wszystkim M-3. Cena za metr to ok. 5 tys. zł. Sporo, jak na budownictwo spółdzielcze i o 400 zł więcej, od lubelskiej średniej.

Osiedle przy ul. Wileńskiej to pierwsza od wielu lat inwestycja LSM. Może być ostatnią, bo w dzielnicy nie ma już tak dobrych terenów pod budownictwo mieszkaniowe. Cały kompleks ma być gotowy w 2012 roku.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
berni / 21 września 2010 o 14:42
0
nigdy nie kupie mieszkania w spoldzielni mieszkaniowej zeby potem utrzymywać stado ś__n z mojego czynszu.
Avatar
paaaaa / 16 stycznia 2010 o 17:49
0
spółdzielca napisał:
Zarząd Sp-ni kłóci się o wieżowiec zbyt blisko postawiony na osiedlu Konopnickiej, a tu sam robi to samo. Dokładnie! Domy przy ul, Grażyny 23 i 25 trzęsą sie, ruszają się nie tylko meble ale nawet szklanki. Jeżeli ściany się zarysują nikt tego nie zauważy bo są ocieplone styropianem, który nie popęka. Popękają za to rury, starutkie domy zaczną znowu osiadać, będzie jak w Warszawie wokół placu Wilsona w rok czy dwa po wybudowaniu metra, gdzie trzeba nawet okna od nowa wstawiać bo otwory się przesuwają.
Jeżeli ktoś z redakcji w ogóle zagląda do tych naszych wpisów niech się tym zainteresuje, głębokie wykopy pod garaże, walenie (zamiast rozbierania) w budynki z dźwigu, to podobno nowoczesne metody. Dobre może na nowym terenie, ale czy tu zachowano przepisową odległość odpowiednią dla zbocza wąwozu nie nadarmo nazwanego Głęboką,. I kto komu będzie później wytaczał procesy, jak rury zaczną lać albo wybuchać? Zarząd Spółdzielni, czy odwrotnie. Jedno jest pewne, zapłacimy my, stali mieszkańcy, o których nikt nie dba.
Spółdzielca ze sporym stażem


mieszkam na grażyny 23 i powierdzam że całe mieszkanie się trzęsie, z szafek szklanki uciekają... a co do odległości to całe szczęście że nie mam z tej strony okien bo można będzie można cukier przez okno pożyczac... jak te stare bloki wytrzymaj atą budowę to będzie cud...


mieszkam na grażyny 23 i powierdzam że całe mieszkanie się trzęsie, z szafek szklanki uciekają... a co do odległości to całe szczęście że nie mam z tej strony okien bo można będzie można cukier przez okno pożyczac... jak te stare bloki wytrzymaj atą budowę to będzie cud... rozwiń
Avatar
spółdzielca / 10 sierpnia 2009 o 20:49
0
Zarząd Sp-ni kłóci się o wieżowiec zbyt blisko postawiony na osiedlu Konopnickiej, a tu sam robi to samo. Dokładnie! Domy przy ul, Grażyny 23 i 25 trzęsą sie, ruszają się nie tylko meble ale nawet szklanki. Jeżeli ściany się zarysują nikt tego nie zauważy bo są ocieplone styropianem, który nie popęka. Popękają za to rury, starutkie domy zaczną znowu osiadać, będzie jak w Warszawie wokół placu Wilsona w rok czy dwa po wybudowaniu metra, gdzie trzeba nawet okna od nowa wstawiać bo otwory się przesuwają.
Jeżeli ktoś z redakcji w ogóle zagląda do tych naszych wpisów niech się tym zainteresuje, głębokie wykopy pod garaże, walenie (zamiast rozbierania) w budynki z dźwigu, to podobno nowoczesne metody. Dobre może na nowym terenie, ale czy tu zachowano przepisową odległość odpowiednią dla zbocza wąwozu nie nadarmo nazwanego Głęboką,. I kto komu będzie później wytaczał procesy, jak rury zaczną lać albo wybuchać? Zarząd Spółdzielni, czy odwrotnie. Jedno jest pewne, zapłacimy my, stali mieszkańcy, o których nikt nie dba.
Spółdzielca ze sporym stażem
Zarząd Sp-ni kłóci się o wieżowiec zbyt blisko postawiony na osiedlu Konopnickiej, a tu sam robi to samo. Dokładnie! Domy przy ul, Grażyny 23 i 25 trzęsą sie, ruszają się nie tylko meble ale nawet szklanki. Jeżeli ściany się zarysują nikt tego nie zauważy bo są ocieplone styropianem, który nie popęka. Popękają za to rury, starutkie domy zaczną znowu osiadać, będzie jak w Warszawie wokół placu Wilsona w rok czy dwa po wybudowaniu metra, gdzie trzeba nawet okna od nowa wstawiać bo otwory się przesuwają.
Jeżeli ktoś z redakcji w ogóle... rozwiń
Avatar
invidor / 24 czerwca 2009 o 20:16
0
Ceny mieszkań spadną o ¼ Zaktualizowany!

PAL, DI BRE
Puls Biznesu, pb.pl,22.06.2009 13:45


Ceny mieszkań w Polsce spadną do II połowy przyszłego roku nawet o 25 proc. – uważają analitycy Domu Inwestycyjnego BRE Banku. Jak wynika z ich raportu, jeszcze większy potencjał spadkowy mają ceny gruntów deweloperskich.
Więcej informacjiRaport DI BREplik pdf

Zobacz takżeNadal spadają ceny na rynku wtórnym



W obszernej analizie nt. rynku nieruchomości w Polsce, cen notowanych na tym rynku oraz jego przyszłości specjaliści z Domu Inwestycyjnego BRE podkreślają, że ceny mieszkań będą spadały ze względu na znaczną nadpodaż oraz słaby popyt przy obecnych cenach. Już w wakacje – uważają – można spodziewać się kolejnej fazy obniżek cen na rynku. Spadek cen będzie dotyczył zwłaszcza mieszkań o podwyższonym standardzie, bo tam nadpodaż jest największa, a zapotrzebowanie najmniejsze (największy ruch jest mieszkaniach pretendujących do sprzedaży w ramach Rodziny na swoim).

Mieszkań z rynku pierwotnego nie zabraknie przez najbliższe dwa lata (średnio, bo np. w W-wie mieszkań wystarczy na 33 miesiące, a we Wrocławiu na 17 miesięcy). Deweloperzy będą jednak chcieli rozpoczynać nowe projekty ze względu na niższy niż rok temu koszt budowy nawet o 15-20 proc. i niższe ceny gruntów. Plany te mogą być hamowane przez politykę banków, ale też pobudzane przez potencjalny 20-proc. zwrot z inwestycji.
Ceny mieszkań spadną o ¼ Zaktualizowany!

PAL, DI BRE
Puls Biznesu, pb.pl,22.06.2009 13:45


Ceny mieszkań w Polsce spadną do II połowy przyszłego roku nawet o 25 proc. – uważają analitycy Domu Inwestycyjnego BRE Banku. Jak wynika z ich raportu, jeszcze większy potencjał spadkowy mają ceny gruntów deweloperskich.
Więcej informacjiRaport DI BREplik pdf

Zobacz takżeNadal spadają ceny na rynku wtórnym



W obszernej analizie nt. rynku nieru... rozwiń
Avatar
ixixxx / 24 czerwca 2009 o 18:55
0
Ale mi lokalizacja. Żebyście tylko nie pogłuchli przez te dźwiękoszczelne okna, hahaha Już to widzę. No i ten wiadukt piękny widzę nad Głęboką, który odkorkuje ulicę. Widzę też szczęśliwych ludzi wyglądających z kuchni do sypialni sąsiadów (te 3 bloki trzeba jakoś pomieścić). Super super lokalizacja.
Avatar
5604 / 24 czerwca 2009 o 18:40
0
Jeszcze nie postawili a już liczą pieniądze....ile można zarobić. A może dopuścić do list członków tych, którzy mają książeczki mieszkaniowe????? i chetnie by je zamienili na kredyt mieszkaniowy!!!!!!
Avatar
bob / 24 czerwca 2009 o 17:06
0
Rzeczywiście wspaniałe połączenie komunikacyjne- raptem trzy linie na krzyż i dookoła korek. A tak poza tematem dlaczego to są bloki 3-piętrowe a nie na przykład wieżowce? Ja rozumiem że bloki na tym osiedlu są przeważnie trzy i czteropiętrowe, ale tu jest zagłębienie terenu i wyższe budynki by się tu wkomponowały
Avatar
berni / 21 września 2010 o 14:42
0
nigdy nie kupie mieszkania w spoldzielni mieszkaniowej zeby potem utrzymywać stado ś__n z mojego czynszu.
Avatar
paaaaa / 16 stycznia 2010 o 17:49
0
spółdzielca napisał:
Zarząd Sp-ni kłóci się o wieżowiec zbyt blisko postawiony na osiedlu Konopnickiej, a tu sam robi to samo. Dokładnie! Domy przy ul, Grażyny 23 i 25 trzęsą sie, ruszają się nie tylko meble ale nawet szklanki. Jeżeli ściany się zarysują nikt tego nie zauważy bo są ocieplone styropianem, który nie popęka. Popękają za to rury, starutkie domy zaczną znowu osiadać, będzie jak w Warszawie wokół placu Wilsona w rok czy dwa po wybudowaniu metra, gdzie trzeba nawet okna od nowa wstawiać bo otwory się przesuwają.
Jeżeli ktoś z redakcji w ogóle zagląda do tych naszych wpisów niech się tym zainteresuje, głębokie wykopy pod garaże, walenie (zamiast rozbierania) w budynki z dźwigu, to podobno nowoczesne metody. Dobre może na nowym terenie, ale czy tu zachowano przepisową odległość odpowiednią dla zbocza wąwozu nie nadarmo nazwanego Głęboką,. I kto komu będzie później wytaczał procesy, jak rury zaczną lać albo wybuchać? Zarząd Spółdzielni, czy odwrotnie. Jedno jest pewne, zapłacimy my, stali mieszkańcy, o których nikt nie dba.
Spółdzielca ze sporym stażem


mieszkam na grażyny 23 i powierdzam że całe mieszkanie się trzęsie, z szafek szklanki uciekają... a co do odległości to całe szczęście że nie mam z tej strony okien bo można będzie można cukier przez okno pożyczac... jak te stare bloki wytrzymaj atą budowę to będzie cud...


mieszkam na grażyny 23 i powierdzam że całe mieszkanie się trzęsie, z szafek szklanki uciekają... a co do odległości to całe szczęście że nie mam z tej strony okien bo można będzie można cukier przez okno pożyczac... jak te stare bloki wytrzymaj atą budowę to będzie cud... rozwiń
Avatar
spółdzielca / 10 sierpnia 2009 o 20:49
0
Zarząd Sp-ni kłóci się o wieżowiec zbyt blisko postawiony na osiedlu Konopnickiej, a tu sam robi to samo. Dokładnie! Domy przy ul, Grażyny 23 i 25 trzęsą sie, ruszają się nie tylko meble ale nawet szklanki. Jeżeli ściany się zarysują nikt tego nie zauważy bo są ocieplone styropianem, który nie popęka. Popękają za to rury, starutkie domy zaczną znowu osiadać, będzie jak w Warszawie wokół placu Wilsona w rok czy dwa po wybudowaniu metra, gdzie trzeba nawet okna od nowa wstawiać bo otwory się przesuwają.
Jeżeli ktoś z redakcji w ogóle zagląda do tych naszych wpisów niech się tym zainteresuje, głębokie wykopy pod garaże, walenie (zamiast rozbierania) w budynki z dźwigu, to podobno nowoczesne metody. Dobre może na nowym terenie, ale czy tu zachowano przepisową odległość odpowiednią dla zbocza wąwozu nie nadarmo nazwanego Głęboką,. I kto komu będzie później wytaczał procesy, jak rury zaczną lać albo wybuchać? Zarząd Spółdzielni, czy odwrotnie. Jedno jest pewne, zapłacimy my, stali mieszkańcy, o których nikt nie dba.
Spółdzielca ze sporym stażem
Zarząd Sp-ni kłóci się o wieżowiec zbyt blisko postawiony na osiedlu Konopnickiej, a tu sam robi to samo. Dokładnie! Domy przy ul, Grażyny 23 i 25 trzęsą sie, ruszają się nie tylko meble ale nawet szklanki. Jeżeli ściany się zarysują nikt tego nie zauważy bo są ocieplone styropianem, który nie popęka. Popękają za to rury, starutkie domy zaczną znowu osiadać, będzie jak w Warszawie wokół placu Wilsona w rok czy dwa po wybudowaniu metra, gdzie trzeba nawet okna od nowa wstawiać bo otwory się przesuwają.
Jeżeli ktoś z redakcji w ogóle... rozwiń
Avatar
invidor / 24 czerwca 2009 o 20:16
0
Ceny mieszkań spadną o ¼ Zaktualizowany!

PAL, DI BRE
Puls Biznesu, pb.pl,22.06.2009 13:45


Ceny mieszkań w Polsce spadną do II połowy przyszłego roku nawet o 25 proc. – uważają analitycy Domu Inwestycyjnego BRE Banku. Jak wynika z ich raportu, jeszcze większy potencjał spadkowy mają ceny gruntów deweloperskich.
Więcej informacjiRaport DI BREplik pdf

Zobacz takżeNadal spadają ceny na rynku wtórnym



W obszernej analizie nt. rynku nieruchomości w Polsce, cen notowanych na tym rynku oraz jego przyszłości specjaliści z Domu Inwestycyjnego BRE podkreślają, że ceny mieszkań będą spadały ze względu na znaczną nadpodaż oraz słaby popyt przy obecnych cenach. Już w wakacje – uważają – można spodziewać się kolejnej fazy obniżek cen na rynku. Spadek cen będzie dotyczył zwłaszcza mieszkań o podwyższonym standardzie, bo tam nadpodaż jest największa, a zapotrzebowanie najmniejsze (największy ruch jest mieszkaniach pretendujących do sprzedaży w ramach Rodziny na swoim).

Mieszkań z rynku pierwotnego nie zabraknie przez najbliższe dwa lata (średnio, bo np. w W-wie mieszkań wystarczy na 33 miesiące, a we Wrocławiu na 17 miesięcy). Deweloperzy będą jednak chcieli rozpoczynać nowe projekty ze względu na niższy niż rok temu koszt budowy nawet o 15-20 proc. i niższe ceny gruntów. Plany te mogą być hamowane przez politykę banków, ale też pobudzane przez potencjalny 20-proc. zwrot z inwestycji.
Ceny mieszkań spadną o ¼ Zaktualizowany!

PAL, DI BRE
Puls Biznesu, pb.pl,22.06.2009 13:45


Ceny mieszkań w Polsce spadną do II połowy przyszłego roku nawet o 25 proc. – uważają analitycy Domu Inwestycyjnego BRE Banku. Jak wynika z ich raportu, jeszcze większy potencjał spadkowy mają ceny gruntów deweloperskich.
Więcej informacjiRaport DI BREplik pdf

Zobacz takżeNadal spadają ceny na rynku wtórnym



W obszernej analizie nt. rynku nieru... rozwiń
Avatar
ixixxx / 24 czerwca 2009 o 18:55
0
Ale mi lokalizacja. Żebyście tylko nie pogłuchli przez te dźwiękoszczelne okna, hahaha Już to widzę. No i ten wiadukt piękny widzę nad Głęboką, który odkorkuje ulicę. Widzę też szczęśliwych ludzi wyglądających z kuchni do sypialni sąsiadów (te 3 bloki trzeba jakoś pomieścić). Super super lokalizacja.
Avatar
5604 / 24 czerwca 2009 o 18:40
0
Jeszcze nie postawili a już liczą pieniądze....ile można zarobić. A może dopuścić do list członków tych, którzy mają książeczki mieszkaniowe????? i chetnie by je zamienili na kredyt mieszkaniowy!!!!!!
Avatar
bob / 24 czerwca 2009 o 17:06
0
Rzeczywiście wspaniałe połączenie komunikacyjne- raptem trzy linie na krzyż i dookoła korek. A tak poza tematem dlaczego to są bloki 3-piętrowe a nie na przykład wieżowce? Ja rozumiem że bloki na tym osiedlu są przeważnie trzy i czteropiętrowe, ale tu jest zagłębienie terenu i wyższe budynki by się tu wkomponowały
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 0 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 10 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 14 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 5 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 28 12

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 18 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 2

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 17 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 16 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!