Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 czerwca 2016 r.
20:35

Pijany kierowca MPK rozbił trolejbus i próbował uciekać. Pił w toalecie obok przystanku

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 26 A A

Dwa promile wydmuchał w alkomat kierowca trolejbusu, który uderzył pojazdem w latarnię. Upił się w pracy, w toalecie na przystanku końcowym. Ucieczkę z miejsca kolizji uniemożliwił mu inny kierowca MPK, który swoim autem zajechał mu drogę i pasażer, który odpiął trolejbus od sieci

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 18 na ul. Królewskiej. – Trolejbus wyjeżdżający z zatoki przystankowej uderzył w słupek oddzielający chodnik od jezdni, a potem w latarnię – informuje Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Gdy pijany kierowca wyszedł z szoferki, żeby obejrzeć pojazd został napadnięty przez kilku mężczyzn w dresach, którzy skradli mu telefon, portfel i łańcuszek.

Szamotaninę przy rozbitym trolejbusie zauważył inny kierowca pracujący w zajezdni trolejbusowej, który akurat przejeżdżał obok swoim prywatnym autem. Zawrócił i zatarasował wyjazd z zatoki pijanemu mężczyźnie, który przymierzał się do ucieczki. Jeden z pasażerów odłączył od sieci odbieraki prądu, co ostatecznie uniemożliwiło kierowcy ucieczkę, bo akurat ten trolejbus ten nie posiadał ani agregatu prądotwórczego ani baterii magazynujących prąd.

Trzeźwy kierowca MPK powiadomił o zdarzeniu dyspozytora, na miejsce wezwana została policja. – Kierowca miał dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu – mówi Fijołek. Tuż po zdarzeniu 52-letni mężczyzna miał przyznać, że pił w trakcie pracy, w toalecie na przystanku końcowym linii 156 przy ul. Chodźki, obok szpitala dziecięcego.

– Mężczyzna stracił prawo jazdy, a gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości, za co grozi do 2 lat więzienia – mówi Fijołek. Zarzuty byłyby poważniejsze, gdyby w wyniku kolizji ucierpiał nie tylko pojazd, ale też jego pasażerowie. Tak się na szczęście nie stało. – Trolejbusem jechało ośmiu pasażerów. Żaden z nich nie ucierpiał.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxx / 26 czerwca 2016 o 21:54
0
to jest Polska, tu sie pije.
Avatar
Sn / 26 czerwca 2016 o 18:44
0
I dziwić się że większość woli jeździć własnymi autami,co chwila jakieś problemy z kierowcami MPK .Za alkohol powinien dostać min 10 lat odsiadki bo to groziło katastrofą w ruchu lądowym.Lajdak!
Avatar
Gość / 26 czerwca 2016 o 17:28
0
nie czaje tego ;/ "Gdy pijany kierowca wyszedł z szoferki, żeby obejrzeć pojazd został napadnięty przez kilku mężczyzn w dresach, którzy skradli mu telefon, portfel i łańcuszek. Szamotaninę przy rozbitym trolejbusie zauważył inny kierowca pracujący w zajezdni trolejbusowej, który akurat przejeżdżał obok swoim prywatnym autem. Zawrócił i zatarasował wyjazd z zatoki pijanemu mężczyźnie, który przymierzał się do ucieczki." czemu nie pomogl koledze jesli widzial ze ma problemy tylko od razu zajechal mu droge ? z daleka widzial ze tamten jest pijany ?
Avatar
Gość / 26 czerwca 2016 o 16:15
0
corella chyba ci sie forum po***ilo
Avatar
Jujo / 26 czerwca 2016 o 14:18
0
Dresiarze to są bardzo opiekuńczy ludzie. Zawsze jak obok nich przechodzę, to pytają się czy mam jakiś problem. ;-)
Avatar
Gość / 26 czerwca 2016 o 13:58
0
Jak można nie wiedzieć czy kierowcy są pijani czy trzeźwi.....Szok
Avatar
corella / 26 czerwca 2016 o 12:26
0
nie ma odwrotu od decyzji, którą podjąłem. musi zginąć kilkadziesiąt tysięcy baracheł, których uczynki przekroczyły wszelkie zroumienie. to się stanie nieml natychmiast, w mordę ***i zwyrodnialcy!!!! zrozumiano? dlaczego milczysz w sprawie polskich odkryć mojego autorstwa? rp nadal pozostanie kolonią bez prawa do patentów i nowych technologii. nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu rp. w polsce nie istnieje spoŁeczeŃstwo obywatelskie. rządem rp kierują z zewnątrz jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. w polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. w tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. w polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o ojczyznę. współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia. jednocześnie wraz z wiekiem polak zupełnie odrzuca kluczowe dla państwa wartości takie jak: szacunek dla właściciela patentu, szacunek i uznanie dla autora sensacyjnych odkryć naukowych, szacunek i uznanie dla poetów, pisarzy i artystów, oraz wszystko to, co mogłoby wzmocnić rzeczpospolitą polską. w nieświadomych zagrożenia seniorach pozostają jedynie niektóre wartości moralne okazywane i realizowane na rzecz ich najbliższych rodzin. ten fakt daje okupantom rp maksimum satysfakcji, bo oddala potrzebę wprowadzenia godziny policyjnej na obszarze polski. google: lwgula
nie ma odwrotu od decyzji, którą podjąłem. musi zginąć kilkadziesiąt tysięcy baracheł, których uczynki przekroczyły wszelkie zroumienie. to się stanie nieml natychmiast, w mordę ***i zwyrodnialcy!!!! zrozumiano? dlaczego milczysz w sprawie polskich odkryć mojego autorstwa? rp nadal pozostanie kolonią bez prawa do patentów i nowych technologii. nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu rp. w polsce nie istnieje spoŁeczeŃstwo obywatelskie. rządem rp kierują z zewnątrz jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kra... rozwiń
Avatar
adam / 26 czerwca 2016 o 10:59
0
Z h*jem oczwiście.
Avatar
sixhynde / 26 czerwca 2016 o 10:12
0
Zrobił, bo się nachlał w pracy. Nie będzie tego czynił, pod warunkiem, że ogłosicie moje wyniki. Zrozumiano!!!!
Avatar
awald / 26 czerwca 2016 o 10:09
0
Tylko Ja uczynię RP krajem, dla którego będzie szacun od każdego!!!!
Avatar
xxx / 26 czerwca 2016 o 21:54
0
to jest Polska, tu sie pije.
Avatar
Sn / 26 czerwca 2016 o 18:44
0
I dziwić się że większość woli jeździć własnymi autami,co chwila jakieś problemy z kierowcami MPK .Za alkohol powinien dostać min 10 lat odsiadki bo to groziło katastrofą w ruchu lądowym.Lajdak!
Avatar
Gość / 26 czerwca 2016 o 17:28
0
nie czaje tego ;/ "Gdy pijany kierowca wyszedł z szoferki, żeby obejrzeć pojazd został napadnięty przez kilku mężczyzn w dresach, którzy skradli mu telefon, portfel i łańcuszek. Szamotaninę przy rozbitym trolejbusie zauważył inny kierowca pracujący w zajezdni trolejbusowej, który akurat przejeżdżał obok swoim prywatnym autem. Zawrócił i zatarasował wyjazd z zatoki pijanemu mężczyźnie, który przymierzał się do ucieczki." czemu nie pomogl koledze jesli widzial ze ma problemy tylko od razu zajechal mu droge ? z daleka widzial ze tamten jest pijany ?
Avatar
Gość / 26 czerwca 2016 o 16:15
0
corella chyba ci sie forum po***ilo
Avatar
Jujo / 26 czerwca 2016 o 14:18
0
Dresiarze to są bardzo opiekuńczy ludzie. Zawsze jak obok nich przechodzę, to pytają się czy mam jakiś problem. ;-)
Avatar
Gość / 26 czerwca 2016 o 13:58
0
Jak można nie wiedzieć czy kierowcy są pijani czy trzeźwi.....Szok
Avatar
corella / 26 czerwca 2016 o 12:26
0
nie ma odwrotu od decyzji, którą podjąłem. musi zginąć kilkadziesiąt tysięcy baracheł, których uczynki przekroczyły wszelkie zroumienie. to się stanie nieml natychmiast, w mordę ***i zwyrodnialcy!!!! zrozumiano? dlaczego milczysz w sprawie polskich odkryć mojego autorstwa? rp nadal pozostanie kolonią bez prawa do patentów i nowych technologii. nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu rp. w polsce nie istnieje spoŁeczeŃstwo obywatelskie. rządem rp kierują z zewnątrz jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. w polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. w tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. w polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o ojczyznę. współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia. jednocześnie wraz z wiekiem polak zupełnie odrzuca kluczowe dla państwa wartości takie jak: szacunek dla właściciela patentu, szacunek i uznanie dla autora sensacyjnych odkryć naukowych, szacunek i uznanie dla poetów, pisarzy i artystów, oraz wszystko to, co mogłoby wzmocnić rzeczpospolitą polską. w nieświadomych zagrożenia seniorach pozostają jedynie niektóre wartości moralne okazywane i realizowane na rzecz ich najbliższych rodzin. ten fakt daje okupantom rp maksimum satysfakcji, bo oddala potrzebę wprowadzenia godziny policyjnej na obszarze polski. google: lwgula
nie ma odwrotu od decyzji, którą podjąłem. musi zginąć kilkadziesiąt tysięcy baracheł, których uczynki przekroczyły wszelkie zroumienie. to się stanie nieml natychmiast, w mordę ***i zwyrodnialcy!!!! zrozumiano? dlaczego milczysz w sprawie polskich odkryć mojego autorstwa? rp nadal pozostanie kolonią bez prawa do patentów i nowych technologii. nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu rp. w polsce nie istnieje spoŁeczeŃstwo obywatelskie. rządem rp kierują z zewnątrz jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kra... rozwiń
Avatar
adam / 26 czerwca 2016 o 10:59
0
Z h*jem oczwiście.
Avatar
sixhynde / 26 czerwca 2016 o 10:12
0
Zrobił, bo się nachlał w pracy. Nie będzie tego czynił, pod warunkiem, że ogłosicie moje wyniki. Zrozumiano!!!!
Avatar
awald / 26 czerwca 2016 o 10:09
0
Tylko Ja uczynię RP krajem, dla którego będzie szacun od każdego!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w strefie kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w strefie kibica pustki 0 1

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 4 0

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 2

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 4

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 27 15

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 16 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 575 55

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 11

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!