Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 lutego 2014 r.
13:30
Edytuj ten wpis

Pikieta rolników w Lublinie. "Rząd to ciaptaki i zdrajcy" (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (lukisz)
7 21 A A

W środę przed Urzędem Wojewódzkim w Lublinie pikietowało kilkudziesięciu rolników z "Solidarności. Złożyli również petycję, w której domagają się rozwiązania problemów polskiego rolnictwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Akcja została zorganizowana, aby pokazać solidarność z województwami: zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim, w których trwają protesty w obronie polskiej ziemi i lasów. - Chcemy rozpocząć dyskusję na temat palącego problemu, jakim jest sprzedaż ziemi. Dopiero 1 maja 2016 roku obcokrajowcy będą mogli legalnie zakupić u nas ziemię. Już teraz zdarzają się jednak sytuacje, że człowiek na rowerze przyjeżdża i kupuje 400 lub 500 ha na tzw. słupa. Domagamy się konkretnych rozwiązań ze strony rządu, aby obronić polską ziemię - mówi Teresa Hałas, przewodnicząca Rady Wojewódzkiej NSZZ Rolników Indywidualnych "Solidarność”, która na ręce dyrektora generalnego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego Jarosława Szymczyka złożyła petycję z listą postulatów. Ma ona zostać przekazana wojewodzie lubelskiej, która w środę nie wyszła do protestujących, a także premierowi Donaldowi Tuskowi.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
paszli won / 27 lutego 2014 o 18:21
0

Ludzie, gonić wiochę z miasdta bo przynieśli gnojowice na gumofilcach i jeszcze gardłują... :blush:

Avatar
sołtys / 27 lutego 2014 o 09:04
0

Ciekawe ilu z nich to prawdziwi rolnicy?

A ilu w PSL-u CYCU ?

Avatar
chłop / 27 lutego 2014 o 08:25
0

Ciekawe ilu z nich to prawdziwi rolnicy?

Avatar
korespondent zagraniczny / 27 lutego 2014 o 08:08
0

    Czemu  winien  jest  Prezydent  Wałesa , ze  Polacy  wybrali  łobuzerie  do  rzadzenia  Polska !!!

Nie prezydent, a BOLEK-konfident zdradził już nas na samym początku,był potem powód do chlania całymi tygodniami z kiszczakiem,z jaruzelem i innymi komunistycznymi zdrajcami,wzajemne imieniny,urodziny,interesy,jednym słowem ZDRADA i układanie się ze zdrajcami,komuchami i oprawcami Narodu Polskiego.  Zobacz jak to się robi na Ukrainie,tamten Naród, oprawcy i kaci na kolanach przepraszają !!!!

Nie prezydent, a BOLEK-konfident zdradził już nas na samym początku,był potem powód do chlania całymi tygodniami z kiszczakiem,z jaruzelem i innymi komunistycznymi zdrajcami,wzajemne imieniny,urodziny,interesy,jednym słowem ZDRADA i układanie się ze zdrajcami,komuchami i oprawcami Narodu Polskiego.  Zobacz jak to się robi na Ukrainie,tamten Naród, oprawcy i kaci na kolanach przepraszają !!!!

rozwiń
Avatar
Tropiciel / 27 lutego 2014 o 08:05
0

taki jesteś mądry?! Sam się przekwalifikuj ! Rolnicy też płacą podatki np. rolny i leśny. Znieście rolnikom te podatki i wtedy niech się rozliczają jak "miastowce" płacąc zus. Dopiero wtedy zobaczysz różnicę i ty płacąc więcej w sklepie. A skoro uważasz, ze na wsi rolnikom jest tak dobrze, to zapraszam na wieś - kup sobie parę hektarów ziemi, maszyny i proszę bardzo bierz kaskę za nic. Nic prostszego. Rolnik śpi, a w polu mu rośnie, ot to Twoje myślenie. Gratuluje

No tak się składa że jestem i mieszkam na wsi, oprócz normalnego podatku dochodowego płacę jeszcze inne np vat z działalności , a wykonuje działalność taką która przynosi jakieś dochody nawet minimalne, a i zus płacę nie krus, co do równości właśnie powinny być równe zasady dla wszystkich nawet zawsze niezadowolonych rolników wtedy nikt by nie marudził. komuna się zkończyła każdy niech sobie zapracuje ale na równych zasadach .

No tak się składa że jestem i mieszkam na wsi, oprócz normalnego podatku dochodowego płacę jeszcze inne np vat z działalności , a wykonuje działalność taką która przynosi jakieś dochody nawet minimalne, a i zus płacę nie krus, co do równości właśnie powinny być równe zasady dla wszystkich nawet zawsze niezadowolonych rolników wtedy nikt by nie marudził. komuna się zkończyła każdy niech sobie zapracuje ale na równych zasadach .

rozwiń
Avatar
Gość / 27 lutego 2014 o 08:01
0

to nie tylko rolnik ma kiepsko w tym pieprzonym kraju, inni też, pracuję 35 lat i co mam 1300 zł netto,   by to szlag trafił ten kraj, żyję po to aby wegetować, no nie,  takze kręcą nami jak nie wscho to zachód 

Dlatego Tusk musi odejść,inaczej grozi nam kolejny Majdan w Europie.

Avatar
S Y L W E S T E R / 27 lutego 2014 o 00:50
0

podziękujcie za to wałęsie, ale on ma nas wszystkich gdzieś, wypoczywa chłopisko za granica (pokazywali zdjęcia), bo zmęczony spłodzeniem 8 dzieci, a wy macie mniej dzieci to zapieprzajcie,  za komuny wszystko rolnik mógł sprzedać

    Czemu  winien  jest  Prezydent  Wałesa , ze  Polacy  wybrali  łobuzerie  do  rzadzenia  Polska !!!

Avatar
SYLWESTER / 27 lutego 2014 o 00:36
0

----------------------------- ROLNICY  MACIE  RACJE... ALE... -------------------------------------------------- Absolutnie , Macie  Rolnicy  racje  ale ... ponosicie  odpowiedzialnosc, ze  Polska  rzadza  ZDRAJ CY , AGENCI  SOWIECCY WSI  I  NIEMIECCY  DORADCY  TUSKA !.   Podczas  ostatnich  Wzbo row  to  własnie  polska  wies  GOSOWAŁA  NA  TYCH  ZDRAJCOW !!! .  Przyjechaliscie  do  Lu blina  i  nie  było  nawet  jednego  hasła  PREZYDENT  I  RZAD  DO  DYMISJI !!! . Dlaczego ? .

----------------------------- ROLNICY  MACIE  RACJE... ALE... -------------------------------------------------- Absolutnie , Macie  Rolnicy  racje  ale ... ponosicie  odpowiedzialnosc, ze  Polska  rzadza  ZDRAJ CY , AGENCI  SOWIECCY WSI  I  NIEMIECCY  DORADCY  TUSKA !.   Podczas  ostatnich  Wzbo row  to  własnie  polska  wies  GOSOWAŁA  NA  TYCH  ZDRAJCOW !!! .  Przyjechaliscie  do  Lu blina&nbs... rozwiń

Avatar
~kasia / 26 lutego 2014 o 21:16
0

to nie tylko rolnik ma kiepsko w tym pieprzonym kraju, inni też, pracuję 35 lat i co mam 1300 zł netto,   by to szlag trafił ten kraj, żyję po to aby wegetować, no nie,  takze kręcą nami jak nie wscho to zachód 

dokładnie. Wychowałam się na wsi i wiem  co to oznacza. Obecnie pracuję w większym mieście i też nie jest kolorowo. Pensja podstawowa i marne szanse, że to się zmieni. Ale mimo to nie zamierzam wracać nigdy na wieś, ponieważ te 1300 zł to więcej niż miałabym prowadząc gospodarstwo.

dokładnie. Wychowałam się na wsi i wiem  co to oznacza. Obecnie pracuję w większym mieście i też nie jest kolorowo. Pensja podstawowa i marne szanse, że to się zmieni. Ale mimo to nie zamierzam wracać nigdy na wieś, ponieważ te 1300 zł to więcej niż miałabym prowadząc gospodarstwo.

rozwiń
Avatar
Gość / 26 lutego 2014 o 21:09
0

Koleszko  !!!  czy to rolnika wina że Putin naszymi pachołkami kręci jak baranami,a ci ani ME ani BE ani kukuryku. Co oni mogą ??  jak nic nie mogą to całe to czerwone i zielone łajno musi odejść !!! Nie umieją dbać o rolnika jak i o cały naród,bo dlaczego CYCU ten polski rolnik nie ma tak dobrze jak inny unijny !!!

to nie tylko rolnik ma kiepsko w tym pieprzonym kraju, inni też, pracuję 35 lat i co mam 1300 zł netto,   by to szlag trafił ten kraj, żyję po to aby wegetować, no nie,  takze kręcą nami jak nie wscho to zachód 

to nie tylko rolnik ma kiepsko w tym pieprzonym kraju, inni też, pracuję 35 lat i co mam 1300 zł netto,   by to szlag trafił ten kraj, żyję po to aby wegetować, no nie,  takze kręcą nami jak nie wscho to zachód 

rozwiń
Avatar
paszli won / 27 lutego 2014 o 18:21
0

Ludzie, gonić wiochę z miasdta bo przynieśli gnojowice na gumofilcach i jeszcze gardłują... :blush:

Avatar
sołtys / 27 lutego 2014 o 09:04
0

Ciekawe ilu z nich to prawdziwi rolnicy?

A ilu w PSL-u CYCU ?

Avatar
chłop / 27 lutego 2014 o 08:25
0

Ciekawe ilu z nich to prawdziwi rolnicy?

Avatar
korespondent zagraniczny / 27 lutego 2014 o 08:08
0

    Czemu  winien  jest  Prezydent  Wałesa , ze  Polacy  wybrali  łobuzerie  do  rzadzenia  Polska !!!

Nie prezydent, a BOLEK-konfident zdradził już nas na samym początku,był potem powód do chlania całymi tygodniami z kiszczakiem,z jaruzelem i innymi komunistycznymi zdrajcami,wzajemne imieniny,urodziny,interesy,jednym słowem ZDRADA i układanie się ze zdrajcami,komuchami i oprawcami Narodu Polskiego.  Zobacz jak to się robi na Ukrainie,tamten Naród, oprawcy i kaci na kolanach przepraszają !!!!

Nie prezydent, a BOLEK-konfident zdradził już nas na samym początku,był potem powód do chlania całymi tygodniami z kiszczakiem,z jaruzelem i innymi komunistycznymi zdrajcami,wzajemne imieniny,urodziny,interesy,jednym słowem ZDRADA i układanie się ze zdrajcami,komuchami i oprawcami Narodu Polskiego.  Zobacz jak to się robi na Ukrainie,tamten Naród, oprawcy i kaci na kolanach przepraszają !!!!

rozwiń
Avatar
Tropiciel / 27 lutego 2014 o 08:05
0

taki jesteś mądry?! Sam się przekwalifikuj ! Rolnicy też płacą podatki np. rolny i leśny. Znieście rolnikom te podatki i wtedy niech się rozliczają jak "miastowce" płacąc zus. Dopiero wtedy zobaczysz różnicę i ty płacąc więcej w sklepie. A skoro uważasz, ze na wsi rolnikom jest tak dobrze, to zapraszam na wieś - kup sobie parę hektarów ziemi, maszyny i proszę bardzo bierz kaskę za nic. Nic prostszego. Rolnik śpi, a w polu mu rośnie, ot to Twoje myślenie. Gratuluje

No tak się składa że jestem i mieszkam na wsi, oprócz normalnego podatku dochodowego płacę jeszcze inne np vat z działalności , a wykonuje działalność taką która przynosi jakieś dochody nawet minimalne, a i zus płacę nie krus, co do równości właśnie powinny być równe zasady dla wszystkich nawet zawsze niezadowolonych rolników wtedy nikt by nie marudził. komuna się zkończyła każdy niech sobie zapracuje ale na równych zasadach .

No tak się składa że jestem i mieszkam na wsi, oprócz normalnego podatku dochodowego płacę jeszcze inne np vat z działalności , a wykonuje działalność taką która przynosi jakieś dochody nawet minimalne, a i zus płacę nie krus, co do równości właśnie powinny być równe zasady dla wszystkich nawet zawsze niezadowolonych rolników wtedy nikt by nie marudził. komuna się zkończyła każdy niech sobie zapracuje ale na równych zasadach .

rozwiń
Avatar
Gość / 27 lutego 2014 o 08:01
0

to nie tylko rolnik ma kiepsko w tym pieprzonym kraju, inni też, pracuję 35 lat i co mam 1300 zł netto,   by to szlag trafił ten kraj, żyję po to aby wegetować, no nie,  takze kręcą nami jak nie wscho to zachód 

Dlatego Tusk musi odejść,inaczej grozi nam kolejny Majdan w Europie.

Avatar
S Y L W E S T E R / 27 lutego 2014 o 00:50
0

podziękujcie za to wałęsie, ale on ma nas wszystkich gdzieś, wypoczywa chłopisko za granica (pokazywali zdjęcia), bo zmęczony spłodzeniem 8 dzieci, a wy macie mniej dzieci to zapieprzajcie,  za komuny wszystko rolnik mógł sprzedać

    Czemu  winien  jest  Prezydent  Wałesa , ze  Polacy  wybrali  łobuzerie  do  rzadzenia  Polska !!!

Avatar
SYLWESTER / 27 lutego 2014 o 00:36
0

----------------------------- ROLNICY  MACIE  RACJE... ALE... -------------------------------------------------- Absolutnie , Macie  Rolnicy  racje  ale ... ponosicie  odpowiedzialnosc, ze  Polska  rzadza  ZDRAJ CY , AGENCI  SOWIECCY WSI  I  NIEMIECCY  DORADCY  TUSKA !.   Podczas  ostatnich  Wzbo row  to  własnie  polska  wies  GOSOWAŁA  NA  TYCH  ZDRAJCOW !!! .  Przyjechaliscie  do  Lu blina  i  nie  było  nawet  jednego  hasła  PREZYDENT  I  RZAD  DO  DYMISJI !!! . Dlaczego ? .

----------------------------- ROLNICY  MACIE  RACJE... ALE... -------------------------------------------------- Absolutnie , Macie  Rolnicy  racje  ale ... ponosicie  odpowiedzialnosc, ze  Polska  rzadza  ZDRAJ CY , AGENCI  SOWIECCY WSI  I  NIEMIECCY  DORADCY  TUSKA !.   Podczas  ostatnich  Wzbo row  to  własnie  polska  wies  GOSOWAŁA  NA  TYCH  ZDRAJCOW !!! .  Przyjechaliscie  do  Lu blina&nbs... rozwiń

Avatar
~kasia / 26 lutego 2014 o 21:16
0

to nie tylko rolnik ma kiepsko w tym pieprzonym kraju, inni też, pracuję 35 lat i co mam 1300 zł netto,   by to szlag trafił ten kraj, żyję po to aby wegetować, no nie,  takze kręcą nami jak nie wscho to zachód 

dokładnie. Wychowałam się na wsi i wiem  co to oznacza. Obecnie pracuję w większym mieście i też nie jest kolorowo. Pensja podstawowa i marne szanse, że to się zmieni. Ale mimo to nie zamierzam wracać nigdy na wieś, ponieważ te 1300 zł to więcej niż miałabym prowadząc gospodarstwo.

dokładnie. Wychowałam się na wsi i wiem  co to oznacza. Obecnie pracuję w większym mieście i też nie jest kolorowo. Pensja podstawowa i marne szanse, że to się zmieni. Ale mimo to nie zamierzam wracać nigdy na wieś, ponieważ te 1300 zł to więcej niż miałabym prowadząc gospodarstwo.

rozwiń
Avatar
Gość / 26 lutego 2014 o 21:09
0

Koleszko  !!!  czy to rolnika wina że Putin naszymi pachołkami kręci jak baranami,a ci ani ME ani BE ani kukuryku. Co oni mogą ??  jak nic nie mogą to całe to czerwone i zielone łajno musi odejść !!! Nie umieją dbać o rolnika jak i o cały naród,bo dlaczego CYCU ten polski rolnik nie ma tak dobrze jak inny unijny !!!

to nie tylko rolnik ma kiepsko w tym pieprzonym kraju, inni też, pracuję 35 lat i co mam 1300 zł netto,   by to szlag trafił ten kraj, żyję po to aby wegetować, no nie,  takze kręcą nami jak nie wscho to zachód 

to nie tylko rolnik ma kiepsko w tym pieprzonym kraju, inni też, pracuję 35 lat i co mam 1300 zł netto,   by to szlag trafił ten kraj, żyję po to aby wegetować, no nie,  takze kręcą nami jak nie wscho to zachód 

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 0

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 0

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 2 2

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 21 11

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 16 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 513 49

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 10

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.