Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 grudnia 2010 r.
16:34
Edytuj ten wpis

Pikieta ws. budowy S-17: Przysyłajcie nam propozycje haseł na transparenty

Autor: Zdjęcie autora RAFAŁ PANAS
0 67 A A

Związkowcy i przedsiębiorcy będą razem protestować pod rządowym budynkiem w Warszawie. Dokładny termin pikiety w obronie szybkiej budowy obwodnicy Lublina i drogi ekspresowej do stolicy nie jest jeszcze znany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mieszkańcy i różne organizacje napisały setki e-maili i pism do premiera i Ministerstwa Infrastruktury. Pod protestem podpisali się wszyscy posłowie. Marszałek województwa i prezydent Lublina grożą skargą do Komisji Europejskiej. Przedsiębiorcy wykupili stronę w centralnej prasie, gdzie opublikowany został list otwarty do Donalda Tuska. W przyszłym tygodniu 19 bilboardów z hasłem "Nie odcinaj Lubelszczyzny od Warszawy” stanie w okolicy rządowych budynków. Teraz przyszedł czas na pikiety w stolicy.

Przedsiębiorcy z ośmiu lubelskich organizacji rozmawiają ze związkowcami w sprawie wspólnego protestu przed siedzibą rządu w Warszawie. Akcję trzeba zrobić przed decyzją rady ministrów, która ma zapaść w połowie stycznia.

- Chcemy zrobić wspólną akcję pracowników i pracodawców. Jeszcze musimy ustalić termin, tak żeby dobrze przypomnieć się rządowi - mówi Marian Król, szef lubelskiej "Solidarności”. I dodaje:
- Trzeba działać, bo jeśli budowa "siedemnastki” nie rozpocznie się przed 2013 to pewnie wszelka dokumentacja straci ważność, przepadnie unijna dotacja i inwestycja zacznie się za dziesięć lat. Nasze województwo kompletnie przestanie się rozwijać.

- Zależy nam na dużej akcji obywatelskiej – mówi Maciej Maniecki prezes Rady Przedsiębiorczości Lubelszczyzny.

Blokadę drogi lub pikietę szykują też ludzie związani z Ruchem Poparcia Palikota. – Termin i miejsce podamy w poniedziałek – zapowiada Michał Kabaciński dyrektor lubelskiego biura RPP.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 67

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 r. o 13:51
0
Tu pagórek,tam dolina ja mam w nosie matołkawego lublinianina.
Avatar
waw / 3 stycznia 2011 r. o 13:20
0
[quote name='Lubelaczka' timestamp='1293888432' post='414868']
Proponuję ogłosić NIEPODLEGŁOŚĆ LUBELSZCZYZNY, odłączyć się od Polski, wprowadzić wizy dla Warszawiaków - jeśli rząd nie da kasy na budowę S-17. Skoro im nie zależy na naszym regionie - sami sobie poradzimy. małe państwa (Niepodległa Republika Lubelszczyzny) lepiej sobie poradzi jak np. Luksemburg. Mamy Bogdankę, dużo wyższych uczelni, zaradnych przedsiębiorców. Po co nam ta Warszawka ??
[/quote]

łahahah z której Ty się choinki urwałaś - niepodległość Lubelszczyzny łahahahaha
[quote name='Lubelaczka' timestamp='1293888432' post='414868']
Proponuję ogłosić NIEPODLEGŁOŚĆ LUBELSZCZYZNY, odłączyć się od Polski, wprowadzić wizy dla Warszawiaków - jeśli rząd nie da kasy na budowę S-17. Skoro im nie zależy na naszym regionie - sami sobie poradzimy. małe państwa (Niepodległa Republika Lubelszczyzny) lepiej sobie poradzi jak np. Luksemburg. Mamy Bogdankę, dużo wyższych uczelni, zaradnych przedsiębiorców. Po co nam ta Warszawka ??
[/quote]

łahahah z której Ty się choinki urw... rozwiń
Avatar
Qavtan / 3 stycznia 2011 r. o 09:09
0
Polska Wschodnia to także obszar do inwestycji!
Avatar
Robertos / 2 stycznia 2011 r. o 10:46
0
Telewizja Polska przygotowuje kolejny cykl programów znanego podróżnika Wojciecha Cejrowskiego w cyklu "Boso przez świat"
Kolejna wyprawa:
"Lubleszczyzna-w poszukiwaniu zaginionej cywilizacji..."


Panie Wojtku przepraszam ale za kilka lat szybciej Pan "Himba" znajdzie niż Lublin....
[size="5"][/size]
Avatar
Andrzej / 1 stycznia 2011 r. o 15:40
0
[quote name='piotr' timestamp='1293892446' post='414886']
ministra Grabarczyka z PSL wraz z Pawlakiem należy uznać za persona non grata na lubelszczyźnie i dopiero wówczas znajdą się pieniądze na S17 i S19
[/quote]
To wina tylko i wyłącznie naszych polityków. Liżących dupy warszawce.
Avatar
piotr / 1 stycznia 2011 r. o 15:34
0
ministra Grabarczyka z PSL wraz z Pawlakiem należy uznać za persona non grata na lubelszczyźnie i dopiero wówczas znajdą się pieniądze na S17 i S19
Avatar
Andrzej / 1 stycznia 2011 r. o 15:28
0
[quote name='Lubelaczka' timestamp='1293890440' post='414877']
Panie malkontent (Andrzej) jesteś Pan prawdziwy Polak... więc jedź do tej Warszawki, a Lubelakom daj pracować i żyć. Właśnie przez takich malkontentów Lubelszczyzna nie może się szybko rozwijać. Zawsze przyjdzie taki Pan Andrzej i powie: "i tak się nie uda". Tylko narzekactwo w Polsce. Ogłośmy Niepodległą Lubelszczyznę i już! Jak będziemy pracować na swoje - to każdemu będzie zależało, żeby było dobrze... po co płacić haracz Warszawce, skoro oni nam nic nie chcą dać?
[/quote]
Dziecino! Przeczytaj co napisałaś i o czym napisałaś. Jeżeli będziemy mieć taką młodzież, to możemy zapomnieć o rozwoju. Możemy tylko powiększyć skansen o cały Lublin.
[quote name='Lubelaczka' timestamp='1293890440' post='414877']
Panie malkontent (Andrzej) jesteś Pan prawdziwy Polak... więc jedź do tej Warszawki, a Lubelakom daj pracować i żyć. Właśnie przez takich malkontentów Lubelszczyzna nie może się szybko rozwijać. Zawsze przyjdzie taki Pan Andrzej i powie: "i tak się nie uda". Tylko narzekactwo w Polsce. Ogłośmy Niepodległą Lubelszczyznę i już! Jak będziemy pracować na swoje - to każdemu będzie zależało, żeby było dobrze... po co płacić haracz Warszawce, ... rozwiń
Avatar
Lubelaczka / 1 stycznia 2011 r. o 15:00
0
[quote name='Andrzej' timestamp='1293889028' post='414872']
Bogdanka nie jest nasza. Uczelnie?.Jakie zyski z tego mamy?. Przedsiębiorców?. Złodziei a nie przedsiębiorców.Gdzie zarabia się najmniej?
[/quote]
Panie malkontent (Andrzej) jesteś Pan prawdziwy Polak... więc jedź do tej Warszawki, a Lubelakom daj pracować i żyć. Właśnie przez takich malkontentów Lubelszczyzna nie może się szybko rozwijać. Zawsze przyjdzie taki Pan Andrzej i powie: "i tak się nie uda". Tylko narzekactwo w Polsce. Ogłośmy Niepodległą Lubelszczyznę i już! Jak będziemy pracować na swoje - to każdemu będzie zależało, żeby było dobrze... po co płacić haracz Warszawce, skoro oni nam nic nie chcą dać?
[quote name='Andrzej' timestamp='1293889028' post='414872']
Bogdanka nie jest nasza. Uczelnie?.Jakie zyski z tego mamy?. Przedsiębiorców?. Złodziei a nie przedsiębiorców.Gdzie zarabia się najmniej?
[/quote]
Panie malkontent (Andrzej) jesteś Pan prawdziwy Polak... więc jedź do tej Warszawki, a Lubelakom daj pracować i żyć. Właśnie przez takich malkontentów Lubelszczyzna nie może się szybko rozwijać. Zawsze przyjdzie taki Pan Andrzej i powie: "i tak się nie uda". Tylko narzekactwo w Polsce. O... rozwiń
Avatar
Andrzej / 1 stycznia 2011 r. o 14:37
0
[quote name='Lubelaczka' timestamp='1293888432' post='414868']
Proponuję ogłosić NIEPODLEGŁOŚĆ LUBELSZCZYZNY, odłączyć się od Polski, wprowadzić wizy dla Warszawiaków - jeśli rząd nie da kasy na budowę S-17. Skoro im nie zależy na naszym regionie - sami sobie poradzimy. małe państwa (Niepodległa Republika Lubelszczyzny) lepiej sobie poradzi jak np. Luksemburg. Mamy Bogdankę, dużo wyższych uczelni, zaradnych przedsiębiorców. Po co nam ta Warszawka ??
[/quote]
Bogdanka nie jest nasza. Uczelnie?.Jakie zyski z tego mamy?. Przedsiębiorców?. Złodziei a nie przedsiębiorców.Gdzie zarabia się najmniej?
[quote name='Lubelaczka' timestamp='1293888432' post='414868']
Proponuję ogłosić NIEPODLEGŁOŚĆ LUBELSZCZYZNY, odłączyć się od Polski, wprowadzić wizy dla Warszawiaków - jeśli rząd nie da kasy na budowę S-17. Skoro im nie zależy na naszym regionie - sami sobie poradzimy. małe państwa (Niepodległa Republika Lubelszczyzny) lepiej sobie poradzi jak np. Luksemburg. Mamy Bogdankę, dużo wyższych uczelni, zaradnych przedsiębiorców. Po co nam ta Warszawka ??
[/quote]
Bogdanka nie jest nasza. Uczelnie?.Jakie z... rozwiń
Avatar
Lubelaczka / 1 stycznia 2011 r. o 14:27
0
Proponuję ogłosić NIEPODLEGŁOŚĆ LUBELSZCZYZNY, odłączyć się od Polski, wprowadzić wizy dla Warszawiaków - jeśli rząd nie da kasy na budowę S-17. Skoro im nie zależy na naszym regionie - sami sobie poradzimy. małe państwa (Niepodległa Republika Lubelszczyzny) lepiej sobie poradzi jak np. Luksemburg. Mamy Bogdankę, dużo wyższych uczelni, zaradnych przedsiębiorców. Po co nam ta Warszawka ??
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 r. o 13:51
0
Tu pagórek,tam dolina ja mam w nosie matołkawego lublinianina.
Avatar
waw / 3 stycznia 2011 r. o 13:20
0
[quote name='Lubelaczka' timestamp='1293888432' post='414868']
Proponuję ogłosić NIEPODLEGŁOŚĆ LUBELSZCZYZNY, odłączyć się od Polski, wprowadzić wizy dla Warszawiaków - jeśli rząd nie da kasy na budowę S-17. Skoro im nie zależy na naszym regionie - sami sobie poradzimy. małe państwa (Niepodległa Republika Lubelszczyzny) lepiej sobie poradzi jak np. Luksemburg. Mamy Bogdankę, dużo wyższych uczelni, zaradnych przedsiębiorców. Po co nam ta Warszawka ??
[/quote]

łahahah z której Ty się choinki urwałaś - niepodległość Lubelszczyzny łahahahaha
[quote name='Lubelaczka' timestamp='1293888432' post='414868']
Proponuję ogłosić NIEPODLEGŁOŚĆ LUBELSZCZYZNY, odłączyć się od Polski, wprowadzić wizy dla Warszawiaków - jeśli rząd nie da kasy na budowę S-17. Skoro im nie zależy na naszym regionie - sami sobie poradzimy. małe państwa (Niepodległa Republika Lubelszczyzny) lepiej sobie poradzi jak np. Luksemburg. Mamy Bogdankę, dużo wyższych uczelni, zaradnych przedsiębiorców. Po co nam ta Warszawka ??
[/quote]

łahahah z której Ty się choinki urw... rozwiń
Avatar
Qavtan / 3 stycznia 2011 r. o 09:09
0
Polska Wschodnia to także obszar do inwestycji!
Avatar
Robertos / 2 stycznia 2011 r. o 10:46
0
Telewizja Polska przygotowuje kolejny cykl programów znanego podróżnika Wojciecha Cejrowskiego w cyklu "Boso przez świat"
Kolejna wyprawa:
"Lubleszczyzna-w poszukiwaniu zaginionej cywilizacji..."


Panie Wojtku przepraszam ale za kilka lat szybciej Pan "Himba" znajdzie niż Lublin....
[size="5"][/size]
Avatar
Andrzej / 1 stycznia 2011 r. o 15:40
0
[quote name='piotr' timestamp='1293892446' post='414886']
ministra Grabarczyka z PSL wraz z Pawlakiem należy uznać za persona non grata na lubelszczyźnie i dopiero wówczas znajdą się pieniądze na S17 i S19
[/quote]
To wina tylko i wyłącznie naszych polityków. Liżących dupy warszawce.
Avatar
piotr / 1 stycznia 2011 r. o 15:34
0
ministra Grabarczyka z PSL wraz z Pawlakiem należy uznać za persona non grata na lubelszczyźnie i dopiero wówczas znajdą się pieniądze na S17 i S19
Avatar
Andrzej / 1 stycznia 2011 r. o 15:28
0
[quote name='Lubelaczka' timestamp='1293890440' post='414877']
Panie malkontent (Andrzej) jesteś Pan prawdziwy Polak... więc jedź do tej Warszawki, a Lubelakom daj pracować i żyć. Właśnie przez takich malkontentów Lubelszczyzna nie może się szybko rozwijać. Zawsze przyjdzie taki Pan Andrzej i powie: "i tak się nie uda". Tylko narzekactwo w Polsce. Ogłośmy Niepodległą Lubelszczyznę i już! Jak będziemy pracować na swoje - to każdemu będzie zależało, żeby było dobrze... po co płacić haracz Warszawce, skoro oni nam nic nie chcą dać?
[/quote]
Dziecino! Przeczytaj co napisałaś i o czym napisałaś. Jeżeli będziemy mieć taką młodzież, to możemy zapomnieć o rozwoju. Możemy tylko powiększyć skansen o cały Lublin.
[quote name='Lubelaczka' timestamp='1293890440' post='414877']
Panie malkontent (Andrzej) jesteś Pan prawdziwy Polak... więc jedź do tej Warszawki, a Lubelakom daj pracować i żyć. Właśnie przez takich malkontentów Lubelszczyzna nie może się szybko rozwijać. Zawsze przyjdzie taki Pan Andrzej i powie: "i tak się nie uda". Tylko narzekactwo w Polsce. Ogłośmy Niepodległą Lubelszczyznę i już! Jak będziemy pracować na swoje - to każdemu będzie zależało, żeby było dobrze... po co płacić haracz Warszawce, ... rozwiń
Avatar
Lubelaczka / 1 stycznia 2011 r. o 15:00
0
[quote name='Andrzej' timestamp='1293889028' post='414872']
Bogdanka nie jest nasza. Uczelnie?.Jakie zyski z tego mamy?. Przedsiębiorców?. Złodziei a nie przedsiębiorców.Gdzie zarabia się najmniej?
[/quote]
Panie malkontent (Andrzej) jesteś Pan prawdziwy Polak... więc jedź do tej Warszawki, a Lubelakom daj pracować i żyć. Właśnie przez takich malkontentów Lubelszczyzna nie może się szybko rozwijać. Zawsze przyjdzie taki Pan Andrzej i powie: "i tak się nie uda". Tylko narzekactwo w Polsce. Ogłośmy Niepodległą Lubelszczyznę i już! Jak będziemy pracować na swoje - to każdemu będzie zależało, żeby było dobrze... po co płacić haracz Warszawce, skoro oni nam nic nie chcą dać?
[quote name='Andrzej' timestamp='1293889028' post='414872']
Bogdanka nie jest nasza. Uczelnie?.Jakie zyski z tego mamy?. Przedsiębiorców?. Złodziei a nie przedsiębiorców.Gdzie zarabia się najmniej?
[/quote]
Panie malkontent (Andrzej) jesteś Pan prawdziwy Polak... więc jedź do tej Warszawki, a Lubelakom daj pracować i żyć. Właśnie przez takich malkontentów Lubelszczyzna nie może się szybko rozwijać. Zawsze przyjdzie taki Pan Andrzej i powie: "i tak się nie uda". Tylko narzekactwo w Polsce. O... rozwiń
Avatar
Andrzej / 1 stycznia 2011 r. o 14:37
0
[quote name='Lubelaczka' timestamp='1293888432' post='414868']
Proponuję ogłosić NIEPODLEGŁOŚĆ LUBELSZCZYZNY, odłączyć się od Polski, wprowadzić wizy dla Warszawiaków - jeśli rząd nie da kasy na budowę S-17. Skoro im nie zależy na naszym regionie - sami sobie poradzimy. małe państwa (Niepodległa Republika Lubelszczyzny) lepiej sobie poradzi jak np. Luksemburg. Mamy Bogdankę, dużo wyższych uczelni, zaradnych przedsiębiorców. Po co nam ta Warszawka ??
[/quote]
Bogdanka nie jest nasza. Uczelnie?.Jakie zyski z tego mamy?. Przedsiębiorców?. Złodziei a nie przedsiębiorców.Gdzie zarabia się najmniej?
[quote name='Lubelaczka' timestamp='1293888432' post='414868']
Proponuję ogłosić NIEPODLEGŁOŚĆ LUBELSZCZYZNY, odłączyć się od Polski, wprowadzić wizy dla Warszawiaków - jeśli rząd nie da kasy na budowę S-17. Skoro im nie zależy na naszym regionie - sami sobie poradzimy. małe państwa (Niepodległa Republika Lubelszczyzny) lepiej sobie poradzi jak np. Luksemburg. Mamy Bogdankę, dużo wyższych uczelni, zaradnych przedsiębiorców. Po co nam ta Warszawka ??
[/quote]
Bogdanka nie jest nasza. Uczelnie?.Jakie z... rozwiń
Avatar
Lubelaczka / 1 stycznia 2011 r. o 14:27
0
Proponuję ogłosić NIEPODLEGŁOŚĆ LUBELSZCZYZNY, odłączyć się od Polski, wprowadzić wizy dla Warszawiaków - jeśli rząd nie da kasy na budowę S-17. Skoro im nie zależy na naszym regionie - sami sobie poradzimy. małe państwa (Niepodległa Republika Lubelszczyzny) lepiej sobie poradzi jak np. Luksemburg. Mamy Bogdankę, dużo wyższych uczelni, zaradnych przedsiębiorców. Po co nam ta Warszawka ??