Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lipca 2009 r.
18:45
Edytuj ten wpis

Pirat drogowy staranował latarnię przy Braci Wieniawskich

0 21 A A

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło przy ul. Braci Wieniawskich w Lublinie, gdzie kierowca samochodu osobowego staranował przydrożną latarnię i odjechał z miejsca zdarzenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak relacjonują świadkowie, prawdopodobnie pijany kierowca audi około godz. 18 pędził chodnikiem i pasami zieleni przy ul. Braci Wieniawskich. O mało nie wjechał w balkon bloku, stojącego przy ulicy. Na szczęście nikogo nie potrącił. Staranował jedynie latarnię, która upadła na jezdnię. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia.

Na miejscu jest straż pożarna i policja.

(aa)

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sąsiad / 26 lipca 2009 o 22:12
0
Widzę czasem tego bezrefleksyjnego gnoja z jemu podobnymi i pytam: GDZIE SĄ RODZICE ?
Avatar
Gość / 26 lipca 2009 o 21:21
0
Znam tego deb***a Dla zainteresowanych info na forum
Avatar
Tomasz / 26 lipca 2009 o 19:00
0
Zbiegł z miejsca zdarzenia (art. 43.1. ustawy o ubezpieczniach obowiązkowych [...]
Art. 43. 4. Jego ubezpieczyciel powinien zostać poinformowany o tym fakcie!
Avatar
Złotówa / 26 lipca 2009 o 18:43
0
W przypadku ucieczki z miejsca zdarzenia sprawca ponosi surowszą odpowiedzialność za popełnione przestępstwo (art. 178 § 1 kk), taką samą jak sprawca będący w stanie nietrzeźwości. Zamierzeniem ustawodawcy było przeciwdziałanie oddaleniu się z miejsca zdarzenia przez nietrzeźwych sprawców wypadków, którzy w ten sposób mogliby uniemożliwić stwierdzenie stanu nietrzeźwości. Celem uniknięcia takich sytuacji ustawodawca zaostrzył odpowiedzialność karną sprawcy wypadku uciekającego z miejsca zdarzenia.

Sąd skazując sprawcę, który zbiegł z miejsca zdarzenia jest zobowiązany do wymierzenia kary pozbawienia wolności w wysokości od dolnej granicy ustawowego zagrożenia zwiększonego o połowę, do górnej granicy tego zagrożenia również zwiększonego o połowę. W sytuacji kiedy następstwem wypadku jest śmierć innej osoby, albo ciężki uszczerbek na zdrowiu (art. 177 § 2 kk), a sprawca znajdował się w stanie nietrzeźwości lub zbiegł z miejsca zdarzenia, dolna granica kary pozbawienia wolności wynosi 1 rok, a górna granica 12 lat pozbawienia wolności.
W przypadku ucieczki z miejsca zdarzenia sprawca ponosi surowszą odpowiedzialność za popełnione przestępstwo (art. 178 § 1 kk), taką samą jak sprawca będący w stanie nietrzeźwości. Zamierzeniem ustawodawcy było przeciwdziałanie oddaleniu się z miejsca zdarzenia przez nietrzeźwych sprawców wypadków, którzy w ten sposób mogliby uniemożliwić stwierdzenie stanu nietrzeźwości. Celem uniknięcia takich sytuacji ustawodawca zaostrzył odpowiedzialność karną sprawcy wypadku uciekającego z miejsca zdarzenia.

Sąd skazując sprawcę, który zbi... rozwiń
Avatar
pankracy / 21 lipca 2009 o 10:06
0
Gość napisał:
alez oczywiscie pojechalem i sam im go na tacy podalem, tyle ze nie chcieli mnie juz do niego dopuscic.
jasne, jak sie nie ma argumentu to trzeba kogos zwyzywac nie??. bo przeciez jakby pier.... zlotowa tak zrobila to jaki bylby krzyk ze krwiopijcy i wyzyskiwacze co sie kalaja praca zamiast stac pod sklepem z mozgotrzepem w garsci zabil kogos na ulicy. a tu porzadne dziecko nie wadzace nikomu i nozka mu sie zablokowala miedzy pedalami gazu i hamulca, malo nie zabilo pierd..... zlotowy przejechalo sie po chodniku metr nad poziomem jezdni i skosilo betonowy slup, coz zdaza sie w najlepszej rodzinie. jak zarobisz sam na cos swojego to napewno bedziesz to szanowal, pare wypadkow widziale jak jezdze w nocy po miescie i uwiez ze 90% z nich w ktorych brala udzial "mlodziez" jest samochodami tatusiow.
tyle odemnie i nie zycze Ci zebys widzial samochod ktory idzie wprost na ciebie z dosc duza predkoscia. bardzo kiepskie uczucie



samochodami tatusiów:) fajnego miał tatusia jak jezdził 100NX. ja w moim wieku nie wyobrażam sobie zebym jezdził tą mydelniczką



samochodami tatusiów:) fajnego miał tatusia jak jezdził 100NX. ja w moim wieku nie wyobrażam sobie zebym jezdził tą mydelniczką rozwiń
Avatar
Gość / 21 lipca 2009 o 01:09
0
Gość napisał:
tzn znam/widzialem nie raz w tej okolicy to auto -człowieka nie znam a poza tym to było jechać za nim jak taki kozak jesteś złotówo pierd.....ona

alez oczywiscie pojechalem i sam im go na tacy podalem, tyle ze nie chcieli mnie juz do niego dopuscic.
jasne, jak sie nie ma argumentu to trzeba kogos zwyzywac nie??. bo przeciez jakby pier.... zlotowa tak zrobila to jaki bylby krzyk ze krwiopijcy i wyzyskiwacze co sie kalaja praca zamiast stac pod sklepem z mozgotrzepem w garsci zabil kogos na ulicy. a tu porzadne dziecko nie wadzace nikomu i nozka mu sie zablokowala miedzy pedalami gazu i hamulca, malo nie zabilo pierd..... zlotowy przejechalo sie po chodniku metr nad poziomem jezdni i skosilo betonowy slup, coz zdaza sie w najlepszej rodzinie. jak zarobisz sam na cos swojego to napewno bedziesz to szanowal, pare wypadkow widziale jak jezdze w nocy po miescie i uwiez ze 90% z nich w ktorych brala udzial "mlodziez" jest samochodami tatusiow.
tyle odemnie i nie zycze Ci zebys widzial samochod ktory idzie wprost na ciebie z dosc duza predkoscia. bardzo kiepskie uczucie

alez oczywiscie pojechalem i sam im go na tacy podalem, tyle ze nie chcieli mnie juz do niego dopuscic.
jasne, jak sie nie ma argumentu to trzeba kogos zwyzywac nie??. bo przeciez jakby pier.... zlotowa tak zrobila to jaki bylby krzyk ze krwiopijcy i wyzyskiwacze co sie kalaja praca zamiast stac pod sklepem z mozgotrzepem w garsci zabil kogos na ulicy. a tu porzadne dziecko nie wadzace nikomu i nozka mu sie zablokowala miedzy pedalami gazu i hamulca, malo nie zabilo pierd..... zlotowy przejechalo sie po chodniku met... rozwiń
Avatar
Gość / 20 lipca 2009 o 22:57
0
Gość napisał:
wyjechal ze skrzypcowej na pelnym gazie, wynioslo go prawie pod postoj TAXI (notabene przejechal okolo 0,5m od mojego samochodu i prawie zobaczylem cale swoje zycie) łukiem wjechal na chodnik przy B. W. 1 i jadac chodnikiem przydzwonił w latarnie. latarnia padla dopiero po chwili i wtedy udalo mu sie odjechac. jak wiesz czyje to auto to poprosze o namiar to mu osobiscie "podziekuje" za wspaniale przezycia i podniesiemie adrenaliny



tzn znam/widzialem nie raz w tej okolicy to auto -człowieka nie znam a poza tym to było jechać za nim jak taki kozak jesteś złotówo pierd.....ona
echać za nim jak taki kozak jesteś złotówo pierd.....ona rozwiń
Avatar
a / 20 lipca 2009 o 20:26
0
s
Avatar
Gość / 20 lipca 2009 o 19:43
0
~lokator~ weź chyba deb*** nie wiesz, co to znaczy społeczniak. Sprawdź sobie w słowniku, potem pisz i przy okazji wróć do szkoły podstawowej, której Ci się ukończyć nie udało nawet. Hehe. Dreski wszystkich normalnych nazywają społerami, a nawet nie wiedzą, o czym mówią. Gratulacje dla porytych beretów.
Avatar
k / 20 lipca 2009 o 19:28
0
Ciekawe idioci, co by było, jakby to waszego ojca, matkę, siostrę, czy brata ten deb*** zabił. Też byś świadka tego czynu (który pomógł złapać morderce bliskiej osoby) nazywał społeczniakiem?? Weźcie się zastanówcie, co piszecie w ogóle. Jak czytam niektóre komentarze, to od razu wiem kto jest ich autorem: dresik kozaczek wielki, który zakończył edukację na gimnazjum, a jego jedynym zajęciem jest ćpanie, picie, bicie się, kozaczenie i kradzieże. Podsumowując tylko Wam pozazdrościć inteligencji.

P.S. Jeśli macie chociaż jaja, to się kozaczki podpisujcie imieniem i nazwiskiem. Na forum, to szalejecie, a w realu to każdy jak się coś dzieje,- moment i tyłek zabiera.
Ciekawe idioci, co by było, jakby to waszego ojca, matkę, siostrę, czy brata ten deb*** zabił. Też byś świadka tego czynu (który pomógł złapać morderce bliskiej osoby) nazywał społeczniakiem?? Weźcie się zastanówcie, co piszecie w ogóle. Jak czytam niektóre komentarze, to od razu wiem kto jest ich autorem: dresik kozaczek wielki, który zakończył edukację na gimnazjum, a jego jedynym zajęciem jest ćpanie, picie, bicie się, kozaczenie i kradzieże. Podsumowując tylko Wam pozazdrościć inteligencji.

P.S. Jeśli macie chociaż jaja, ... rozwiń
Avatar
sąsiad / 26 lipca 2009 o 22:12
0
Widzę czasem tego bezrefleksyjnego gnoja z jemu podobnymi i pytam: GDZIE SĄ RODZICE ?
Avatar
Gość / 26 lipca 2009 o 21:21
0
Znam tego deb***a Dla zainteresowanych info na forum
Avatar
Tomasz / 26 lipca 2009 o 19:00
0
Zbiegł z miejsca zdarzenia (art. 43.1. ustawy o ubezpieczniach obowiązkowych [...]
Art. 43. 4. Jego ubezpieczyciel powinien zostać poinformowany o tym fakcie!
Avatar
Złotówa / 26 lipca 2009 o 18:43
0
W przypadku ucieczki z miejsca zdarzenia sprawca ponosi surowszą odpowiedzialność za popełnione przestępstwo (art. 178 § 1 kk), taką samą jak sprawca będący w stanie nietrzeźwości. Zamierzeniem ustawodawcy było przeciwdziałanie oddaleniu się z miejsca zdarzenia przez nietrzeźwych sprawców wypadków, którzy w ten sposób mogliby uniemożliwić stwierdzenie stanu nietrzeźwości. Celem uniknięcia takich sytuacji ustawodawca zaostrzył odpowiedzialność karną sprawcy wypadku uciekającego z miejsca zdarzenia.

Sąd skazując sprawcę, który zbiegł z miejsca zdarzenia jest zobowiązany do wymierzenia kary pozbawienia wolności w wysokości od dolnej granicy ustawowego zagrożenia zwiększonego o połowę, do górnej granicy tego zagrożenia również zwiększonego o połowę. W sytuacji kiedy następstwem wypadku jest śmierć innej osoby, albo ciężki uszczerbek na zdrowiu (art. 177 § 2 kk), a sprawca znajdował się w stanie nietrzeźwości lub zbiegł z miejsca zdarzenia, dolna granica kary pozbawienia wolności wynosi 1 rok, a górna granica 12 lat pozbawienia wolności.
W przypadku ucieczki z miejsca zdarzenia sprawca ponosi surowszą odpowiedzialność za popełnione przestępstwo (art. 178 § 1 kk), taką samą jak sprawca będący w stanie nietrzeźwości. Zamierzeniem ustawodawcy było przeciwdziałanie oddaleniu się z miejsca zdarzenia przez nietrzeźwych sprawców wypadków, którzy w ten sposób mogliby uniemożliwić stwierdzenie stanu nietrzeźwości. Celem uniknięcia takich sytuacji ustawodawca zaostrzył odpowiedzialność karną sprawcy wypadku uciekającego z miejsca zdarzenia.

Sąd skazując sprawcę, który zbi... rozwiń
Avatar
pankracy / 21 lipca 2009 o 10:06
0
Gość napisał:
alez oczywiscie pojechalem i sam im go na tacy podalem, tyle ze nie chcieli mnie juz do niego dopuscic.
jasne, jak sie nie ma argumentu to trzeba kogos zwyzywac nie??. bo przeciez jakby pier.... zlotowa tak zrobila to jaki bylby krzyk ze krwiopijcy i wyzyskiwacze co sie kalaja praca zamiast stac pod sklepem z mozgotrzepem w garsci zabil kogos na ulicy. a tu porzadne dziecko nie wadzace nikomu i nozka mu sie zablokowala miedzy pedalami gazu i hamulca, malo nie zabilo pierd..... zlotowy przejechalo sie po chodniku metr nad poziomem jezdni i skosilo betonowy slup, coz zdaza sie w najlepszej rodzinie. jak zarobisz sam na cos swojego to napewno bedziesz to szanowal, pare wypadkow widziale jak jezdze w nocy po miescie i uwiez ze 90% z nich w ktorych brala udzial "mlodziez" jest samochodami tatusiow.
tyle odemnie i nie zycze Ci zebys widzial samochod ktory idzie wprost na ciebie z dosc duza predkoscia. bardzo kiepskie uczucie



samochodami tatusiów:) fajnego miał tatusia jak jezdził 100NX. ja w moim wieku nie wyobrażam sobie zebym jezdził tą mydelniczką



samochodami tatusiów:) fajnego miał tatusia jak jezdził 100NX. ja w moim wieku nie wyobrażam sobie zebym jezdził tą mydelniczką rozwiń
Avatar
Gość / 21 lipca 2009 o 01:09
0
Gość napisał:
tzn znam/widzialem nie raz w tej okolicy to auto -człowieka nie znam a poza tym to było jechać za nim jak taki kozak jesteś złotówo pierd.....ona

alez oczywiscie pojechalem i sam im go na tacy podalem, tyle ze nie chcieli mnie juz do niego dopuscic.
jasne, jak sie nie ma argumentu to trzeba kogos zwyzywac nie??. bo przeciez jakby pier.... zlotowa tak zrobila to jaki bylby krzyk ze krwiopijcy i wyzyskiwacze co sie kalaja praca zamiast stac pod sklepem z mozgotrzepem w garsci zabil kogos na ulicy. a tu porzadne dziecko nie wadzace nikomu i nozka mu sie zablokowala miedzy pedalami gazu i hamulca, malo nie zabilo pierd..... zlotowy przejechalo sie po chodniku metr nad poziomem jezdni i skosilo betonowy slup, coz zdaza sie w najlepszej rodzinie. jak zarobisz sam na cos swojego to napewno bedziesz to szanowal, pare wypadkow widziale jak jezdze w nocy po miescie i uwiez ze 90% z nich w ktorych brala udzial "mlodziez" jest samochodami tatusiow.
tyle odemnie i nie zycze Ci zebys widzial samochod ktory idzie wprost na ciebie z dosc duza predkoscia. bardzo kiepskie uczucie

alez oczywiscie pojechalem i sam im go na tacy podalem, tyle ze nie chcieli mnie juz do niego dopuscic.
jasne, jak sie nie ma argumentu to trzeba kogos zwyzywac nie??. bo przeciez jakby pier.... zlotowa tak zrobila to jaki bylby krzyk ze krwiopijcy i wyzyskiwacze co sie kalaja praca zamiast stac pod sklepem z mozgotrzepem w garsci zabil kogos na ulicy. a tu porzadne dziecko nie wadzace nikomu i nozka mu sie zablokowala miedzy pedalami gazu i hamulca, malo nie zabilo pierd..... zlotowy przejechalo sie po chodniku met... rozwiń
Avatar
Gość / 20 lipca 2009 o 22:57
0
Gość napisał:
wyjechal ze skrzypcowej na pelnym gazie, wynioslo go prawie pod postoj TAXI (notabene przejechal okolo 0,5m od mojego samochodu i prawie zobaczylem cale swoje zycie) łukiem wjechal na chodnik przy B. W. 1 i jadac chodnikiem przydzwonił w latarnie. latarnia padla dopiero po chwili i wtedy udalo mu sie odjechac. jak wiesz czyje to auto to poprosze o namiar to mu osobiscie "podziekuje" za wspaniale przezycia i podniesiemie adrenaliny



tzn znam/widzialem nie raz w tej okolicy to auto -człowieka nie znam a poza tym to było jechać za nim jak taki kozak jesteś złotówo pierd.....ona
echać za nim jak taki kozak jesteś złotówo pierd.....ona rozwiń
Avatar
a / 20 lipca 2009 o 20:26
0
s
Avatar
Gość / 20 lipca 2009 o 19:43
0
~lokator~ weź chyba deb*** nie wiesz, co to znaczy społeczniak. Sprawdź sobie w słowniku, potem pisz i przy okazji wróć do szkoły podstawowej, której Ci się ukończyć nie udało nawet. Hehe. Dreski wszystkich normalnych nazywają społerami, a nawet nie wiedzą, o czym mówią. Gratulacje dla porytych beretów.
Avatar
k / 20 lipca 2009 o 19:28
0
Ciekawe idioci, co by było, jakby to waszego ojca, matkę, siostrę, czy brata ten deb*** zabił. Też byś świadka tego czynu (który pomógł złapać morderce bliskiej osoby) nazywał społeczniakiem?? Weźcie się zastanówcie, co piszecie w ogóle. Jak czytam niektóre komentarze, to od razu wiem kto jest ich autorem: dresik kozaczek wielki, który zakończył edukację na gimnazjum, a jego jedynym zajęciem jest ćpanie, picie, bicie się, kozaczenie i kradzieże. Podsumowując tylko Wam pozazdrościć inteligencji.

P.S. Jeśli macie chociaż jaja, to się kozaczki podpisujcie imieniem i nazwiskiem. Na forum, to szalejecie, a w realu to każdy jak się coś dzieje,- moment i tyłek zabiera.
Ciekawe idioci, co by było, jakby to waszego ojca, matkę, siostrę, czy brata ten deb*** zabił. Też byś świadka tego czynu (który pomógł złapać morderce bliskiej osoby) nazywał społeczniakiem?? Weźcie się zastanówcie, co piszecie w ogóle. Jak czytam niektóre komentarze, to od razu wiem kto jest ich autorem: dresik kozaczek wielki, który zakończył edukację na gimnazjum, a jego jedynym zajęciem jest ćpanie, picie, bicie się, kozaczenie i kradzieże. Podsumowując tylko Wam pozazdrościć inteligencji.

P.S. Jeśli macie chociaż jaja, ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 2 5

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 12 1

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 105 40

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 19 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 45 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 8

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 6 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!