Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 listopada 2013 r.
14:30
Edytuj ten wpis

PiS i narodowcy maszerowali przez Lublin w obronie TV Trwam (wideo, zdjęcia)

0 97 A A
Marsz w obronie TV Trwam (Wojciech Nieśpiałowski)
Marsz w obronie TV Trwam (Wojciech Nieśpiałowski)

Około tysiąca osób wzięło w Lublinie udział w marszu w obronie telewizji Trwam.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 97

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 listopada 2013 o 11:03
0

Ciekawe..ale sama nie wiem.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
sdf / 22 listopada 2013 o 20:04
0

A Krukowa była chociaż trzeźwa? jak ona znalazła czas na marsz,przecież robi coś tam, coś tam:D

Avatar
Narodowo-Radykalny / 19 listopada 2013 o 20:39
0

A ja mam tylko jedno życzenie - by Ojciec Dyrektor wreszcie zauwazył że Ruch Narodowy jest znacznie sensowniejszą alternatywą, niż PiS i Kaczyński. Bo jak na razie, toruńska rozgłośnia ślepo patrzy i wierzy w Kaczyńskiego. Ojcze Dyrektorze, czas na zmiany!

Avatar
gs / 19 listopada 2013 o 19:35
0

To w Lublinie modlą się do telewizora? Co za miasto??

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 19 listopada 2013 o 12:24
0

RZECZPOSPOLITA (z)BAWIENIA czyli NA CO NAM JESZCZE PiS DA?: cz. 2:

16) "I" z dn. 20.X.2013 r. w artyKULe: "Abp Michalik na KUL: "Zawsze uważałem pedofilię za wielkie zło"" pokazuje prawdziwą Twarz Kościoła: ani to DOWN, ani to KLOWN - jednym słowem Axcelencja Józek MICHALIK, EPILEPTOSKOPAT, księŻULE i ZAKONNICE! W nagrodę ZA (z)BAWIENIE NARODU Aminencja MICHALIK Józek otrzymał spektaKULarny Tytuł: "Deo et Patriae deditus”(BOGU I OJCZYŹNIE ODDANY).

W spektaKULarnie psychoPATycznym DUCHU K-Z- N-S-Z-Z- SO-LI-DA-RN-OŚ-Ć OR-GA-NI-ST-ÓW i ASC dorzuca Axcelencji MICHALIKOWI wiąchę kąKUL-i (jest to BIBLIJNY Chwast KĄKOL podlewany WODĄ ŚWIĘCONĄ i hodowany na KUL-u). Sam kąKUL efektownie wygląda oświetlony ŚWIATŁEM DUCHA ŚW.(irniętego) Pod Postacią KULoPATwy pokazującej jak Axcelencje z księŻULAMI prowadzą wszystkich w pole! Sam Aminencja MICHALIK z całym półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM powinien odbyć pielgrzymkę do Universytetu Pod Wezwaniem MARYI SKŁODOWSKIEJ - KURII prezentującego na wszystkich faKULtetach poziom POŻAL SIĘ BOŻE! Podążając DROGĄ (z)BAWIENIA powinni śpiewać Hymn Sacralny "PENIS ANGELICUS"! W tym świetle Głównych Prawd WIA(g)RY ŚW.(irniętej), jak pedo, nawet Axcelencja Józek MICHALIK Oddany BOGU I OJCZYŹNIE, spektaKULarnie wyglądają psychoPATyczne Tytuły Naukowe obowiązujące na KUL-u:

1) mgr - to BARANEK - skrót BARAN.
2) dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.
3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT.
4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.

Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające PoziomPożal Się Boże...

TO JUŻ NIE TE CZASY gdzie księŻULE błyszczały inteligencją - teraz INOBŁYSZCZY GŁUPOA Axcelencji na tle INTELIGENCJI.

K-Z- N-S-Z-Z- SO-LI-DA-RN-OŚ-Ć OR-GA-NI-ST-ÓW i ASC biorąc pod uwagę NIEBIESKIE PO-PiS-y Aminencji DO(w)N MICHALIKA Józefa przyznaje Mu Tytuł: HONOROWEGO SQRWYSYNA!

Wszystkie Axcelencje jakie zostały obdarowane tym tytułem w INTERNECIE nie doczekały się ANI JEDNEGO PROTESTU, co oznacza jak są poważani w Narodzie. Wszelkie zaś tytuły HONOROWYCH OBYWATELI nadawane DO(w)N Aminencjom były mocno OPROTESTOWANE, co podkreśla, że NARÓD MA Ich w d...!

Podsumowując wygłupy Axcelencji MICHALIKA Józefa: STAJĄ SIĘ WŚCIEKLI, NIEBEZPICZNI I ŹLI w myśl słów OJCA ŚW.(irniętego) JP 2: "WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA" i jeszcze nie jednemu "ŁEB UPIER***LĄ"!

Biadolił DO(w)N MICHALIK, że "OD KILKU TYGODNI TYLKO JEDEN TEMAT...", a zapomniał, że On i Jego KUMPLE od ponad 2000 LAT ino jeden temat: (z)BAWIENIE! - i tak każdy z Nich pedo... Pedoł też DO(w)N Józio MICHALIK, że KOŚCIÓŁ JEST ZWALCZNY WŁASNĄ NAUKĄ!, a kto OPRÓCZ KOŚCIOŁA WYTRZYMA TAKIE GŁUPOTY?

Związek do tej pory NIE UJAWNIA PERSONALIÓW aby chronić byłych ZWIĄZKOWCÓW.

Axcelencje z ksieŻULAMI jeszcze nie jeden "ŁEB UPIER***LĄ" ODPRAWIAJĄC NJAŚWIETRZE OFAIRY Pedofilskie i zapanuje ŚWIĘTY SPOKÓJ. Taniej jest "ŁEB UPIER***LIĆ" niż płacić ODSZKODOWANIA! Tak też zostaną w czy obrócone słowa z BUBLII z trudem cytowane przez DO(w)N'a MICHALIKA: „Kto zgorszy choćby jedno z tych najmniejszych – lepiej uwiązać Mu kamień Młyński u szyi i pogrążyć w głębinach morskich...” (Mt. 18, 6). No cóż: "WIA(g)RA BEZ UCZYNKÓW JEST MARTWA" (Jk. 2; 17,..., 26...)!

17) "SUPEREXPRESS" z dn. 21.X.2013 r. w artyKULe: "Ksiądz wysyłał miłosne SMS-y z Watykanu" - TO TRZEBA PRZECZYTAĆ niczym KSIĘGĘ (z)BAWIENIA - na końcu można CMOKNĄĆ Monitor! i zamiast "BÓG ZAPŁAC" powiedzieć: "KURRRR...IA JEGO MAĆ"!

18) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 21.X.2013 r. w artyKULe: "Rząd chce przymusowego leczenia przestępców seksualnych" oPiSuje Święty Żywot za Kratkami czyli MIĘDZY KONFESJONAŁEM, a PIERDLEM. Dziwne, że na temat CHEMICZNEJ KASTRACJI PedoPowołanych ksieŻULI nawet w Rządzie R.P. panuje ŚWIĘTY SPOPKÓJ. Artykuł pokazuje też RAJ dla księŻULI - jak pedo Jezus: "DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE, BO DO NICH NALEŻY KÓRESTWO BOŻE..."! Rodzice zaś ino odpowiedzą z wielkim Nabożeństwem: "AMEN" - ino tyle im wolno NA DRODZE (z)BAWIENIA!

19) "SUPEREXPRESS" z dn. 21.X.2013 r. w artyKULe: "Ksiądz zlecił aborcję! Lekarze usłyszeli zarzuty" pokazuje jaka jest DROGA (z)BAWIENIA NAUCZYCIELSKIEJ ROLI KOSCIOŁA pełniącego swe POWOŁANIE nawet w przedszkolach ucząc jej jako KATECHEZY!

TEOFILIA, ECCLESIOFOBIA i inne ŚW.(irnięte)FOBIE powinny byćrównoznaczne z PEDOFILIĄ! uprawianą z Powołania przez Axcelencje, ksieŻULI i ZAKONNCIE! Waląc MAŁOLATY księŻULE chyba śpiewają: "Z RĄK KAPŁAŃSKICH PRZYJMIJ PANIE...".

20) "SUPEREXPRESS" z dn. 22.X.2013 r. w artyKULe: "Joanna Szczepkowska: Ksiądz molestował mnie w konfesjonale" - to TRZEBA PRZECZYTAĆ! i doPiS-ać o co księŻULE pytają np. JANÓW Szczepkowskich czyli chłopaków!, a (z)BAWIENIE ZAPEWNIONE na wieki wieków... I tak pryska Tajemnica Spowiedzi, a z nią GŁÓWNE PRAWDY WIA(g)RY!

 

RZECZPOSPOLITA (z)BAWIENIA czyli NA CO NAM JESZCZE PiS DA?: cz. 2:

16) "I" z dn. 20.X.2013 r. w artyKULe: "Abp Michalik na KUL: "Zawsze uważałem pedofilię za wielkie zło"" pokazuje prawdziwą Twarz Kościoła: ani to DOWN, ani to KLOWN - jednym słowem Axcelencja Józek MICHALIK, EPILEPTOSKOPAT, księŻULE i ZAKONNICE! W nagrodę ZA (z)BAWIENIE NARODU Aminencja MICHALIK Józek otrzymał spektaKULarny Tytuł: "Deo et Patriae deditus”(BOGU I OJCZYŹNIE ODDANY).rozwiń

Avatar
DEPARTAMENT (z)BAWICIELI / 19 listopada 2013 o 12:20
0

Po usunięciu wpisu Związkowego K-Z- N-S-Z-Z- SO-LI-DA-RN-OŚ-Ć OR-GA-NI-ST-ÓW i ASC czuje się jak Zakonnica po Aborcji lub zażyciu ... Tabletek Poronnych. Mimo, że zaostrzono przepisy antyaborcyjne KOŚCIÓŁ dalej odstawia "NIE-boską Komedię" rżnąc... Głupa - jak Pedo Jezus (z)BAWICIEL: "DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE..."!, a Hab.(itowe) DZIADKI RŻNĄ DZIATKI... Tak też wglądał PAPIEŻ DIALOGU - komu trzeba, to "ŁEB UPIER***LIŁ" i miał Święty Spokój w Morderczej Drodze do Nieba! - USUWAJĄC WPIS ZWIĄZKU POPIERASZ ŚW.(irniętą) PEDOFILIĘ! No coż - jak pedo JP 2: "WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KWI, BO TYLKO KREW NAWRACA" - jak Głąb, to Głąb!

RZECZPOSPOLITA (z)BAWIENIA czyli NA CO NAM JESZCZE PiS DA?: cz. 1: (17.XI.2013)

K-Z- N-S-Z-Z- SO-LI-DA-RN-OŚ-Ć OR-GA-NI-ST-ÓW  prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

To czy coś jest SEKTĄ czy KOŚCIOŁEM zależy od POZYTYWNEGO lub NEGATYWNEGO przedstawienia... tematu!

Kościół Katolicki OGŁUPIA DZIECI już od momentu przygotowania do I KOMUNII ŚW.(irtniętej) - jak dziecko nie WYKUJE NA PAMIĘĆ to nie będzie mogło się (z)BAWIĆ!

Kończąc WATYKAŃSKĄ SZKOŁĘ AKTORSKĄ można ino ODSTAWIAĆ KABARET (z)BAWIENIA. SW.(irnieci) Przebierańcy przegrywają nawet z aktorami, bo umią ino JEDNOM ROLĘ od ponad 2000 lat! Jednym słowem CAŁKIEM NIEZŁA SZOPKA! czyli KABARET (z)BAWIENIA w Boskim Wykonaniu CZARNEGO BETONU czerpiącego ŚW.(irnięte) Natchnienie z Flaszki KRWI PAŃSKIEJ, po której można odstawiać całkiem niezłą SZOPKĘ z Ograniczoną gestyKULacją: "PAN Z WAMI", "PRZEZ WSZYSTKIE WIEKI WIEKÓW...", "W IMIĘ OJCA I SYNA...";... można też se klęknąć na prawe KUL-anko lub na dwa KULanka!

Jednym słowem CAŁKIEM NIEZŁA SZOPKA! czyli KABARET (z)BAWIENIA w Boskim Wykonaniu CZARNEGO BETONU.

Nie jest to ino JEDYNA ŚW.(irtnięta) i spektaKULarnie psychoATyczna AFERA (z)BAWIENIA: nagłośniona Afera PEDO... to ino jeden z ASPEKTÓW (z)BAWIENIA, a pozostałe paragrafy KODEKSU KARNEGO w wydaniu ksieŻULI i ZAKONNIC? Np.

1) słynna AFERA "STELLA MARIS" ujawniona w 2002 r.;

2) rok 2010 i XXX-lecie SOLIDARNOŚCI - ówczesny dyrektor EUROPEJSKIEGO CENTRUM SOLIDARNOŚCI Dominikanin Ojciec Maciej ZIĘBA za grube miliony pokazał chałę i wypier...niczył Go ze stołka Prezydent Gdańska, i ... i wiele innych ŚW.(iętych) Przekrętów na GRUBE miliony!

3) "PANORANA" TVP 2 godz. 18:00 z dn. 23.XI.2012 r. podała, żeSalezjanie z Lubina wyłudzili ponad 418,- mln kredytów bankowych, z których ponad 100 mln. nie oddali. W spawie oskarżono 12 osób w tym 9księŻULKÓW. Jednego księŻULA skazano na 8 lat więzienia.

Oprócz tych CUDÓW dochodzą GWAŁTY księŻULI: np.

4) "SUPEREXPRESS" z 22.VII.2013 r. w art.: "Gdańsk: ksiądz upił i zgwałcił 19-latkę?" oPiSuje DROGĘ (z)BAWIENIA w NAUCZYCIELSKIEJ ROLI KOŚCIOŁA, w GOOGLE wystarczy wpisać hasło: KSIĄDZ ZGWAŁCIŁ i pokazują się prawdziwe CUDA!

Poza gwałtami - ZABÓJSTWA.

5) "GŁOS WIELKOPOLSKI" od VII.2012 r. oPiSywał CUD NARODZIN i reakcję ksieŻULA, który NIE CHCIAŁ (z)BAWIĆ POTOMKA I "ŁEB MU UPIER***LIŁ"! Takie cuda robiła, jako JEDYNA i SŁUSZNA partia PZPR, po której wszystko ODZIEDZICZYŁ KOŚCIÓŁ pozostając JEDYNĄ DROGĄ, ale (z)BAWIENIA - do CZARNEGO BETONU nycz nie dociera i na całego chcą WSZYSTKICH (z)BAWIĆ niczym DOWNY! Już kilka lat wcześniej K-Z- N-S-Z-Z- SO-LI-DA-RN-OŚ-Ć OR-GA-NI-ST-ÓW i ASC podważył normalność samego AMINENCJI ab - pa Henryka HOSERA głoszącego SŁOWO BOŻE o IN VITRO (IX.2012 r.).

Śledząc DROGĘ (z)BAWIENIA zwaną POWOLANIEM sam AXCELENCJA Henryk HOSER był lekarzem i pracując w szpitalu USŁYSZAŁ GŁOS BOŻY zamieniając ŻYWY ORGANIZM CZŁOWIEKA na CIAŁO i KREW PAŃSKĄ pod postacią CIAŁO PANSKIE stanowiące WYPIEK MIESZANINY WODY Z MAKĄ i KREW PANSKĄ jako produkt ALKOHOLOWY!

GLOSZĄC wszystkim DROGĘ (z)BAWIENIA pokazuje jak FUNKCONUJĄ DOWNY! To prawdziwy Głos Powołania do (z)BAWIENIA!

K-Z- N-S-Z-Z- SO-LI-DA-RN-OŚ-Ć OR-GA-NI-ST-ÓW i ASC zauważa, że sam AXCELENCJA HOSER wraz z Kumplami po fachu przykrywając obecną AFERĘ (z)BAWIENIA nabrał WODY ŚWIĘCONEJ w USTA o innych CUDACH. Dzięki Bogu, że nie jest to WODA GAZOWANA i nikt z DO(w)N ksieŻULI NIE BEKA! Nawet księŻULO z Poznania, który NIE CHCIAŁ (z)BAWIC POTOMKA został wysłany na UKRAINĘ i tam ma (z)BAWIĆ ludzi, a dla samego B(L)OGA schowany jest NA PÓŹNIEJ, a "WALCZĄC O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA" (jp 2) NIE JEDNEMU "ŁEB UPIER***LI"!

Nauczycielska Rola Kościoła polega na (w)MÓWIENIU, a od Ojca ŚW.(irniętego) poczynając przez wszystkie księŻULE i Zakonnice - ONI WSZYSTKO ino (w)MAWIAJĄ!

Utrudzeni Globetrotterzy i Protestujący zapier...niczający DROGĄ (z)BAWIENIA wytyczoną przez Axcelencje, ksieŻULI i ZAKONNICE mogą w ramach relaksu podziwiać inne WYCZYNY AMINENCJI, ksieŻULI i ZAKONNIC mających SILNĄ WIA(g)RĘ, że wszystkich (z)

Po usunięciu wpisu Związkowego K-Z- N-S-Z-Z- SO-LI-DA-RN-OŚ-Ć OR-GA-NI-ST-ÓW i ASC czuje się jak Zakonnica po Aborcji lub zażyciu ... Tabletek Poronnych. Mimo, że zaostrzono przepisy antyaborcyjne KOŚCIÓŁ dalej odstawia "NIE-boską Komedię" rżnąc... Głupa - jak Pedo Jezus (z)BAWICIEL: "DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE..."!, a Hab.(itowe) DZIADKI RŻNĄ DZIATKI... ... rozwiń

Avatar
koza / 18 listopada 2013 o 15:39
0

Koncesja jest po to żebyś mógł nadawać, skoro Rydzyk chciał nadawać to musiał ją zdobyć, teraz niech płaci. Wiadome było, że jak tylko dostanie miejsce to będzie cwaniakował i chciał wygadać żeby mu za darmo dać. Czego Rydzyk płacze, przecież gadał że kasę ma? Za nadawanie nie płaci więc niech zamknie paszcze.

Przepraszam rydzyk nie ma paszczy !!!! MA RYJ  taki długi ryj jak sto świń

Avatar
nina / 18 listopada 2013 o 15:35
0

Lublin z przyległościami to dobrze ponad 500 tysięcy ludzi - biorąc pod uwagę tylko niecałe 4 tysiące oszołomów w tym marszu to nie jest źle!! Brawo Lubelszczyzno!!

Jak to bydło mówi, że jest ich tysiąc to znaczy że jest sto !!!!!!!!!!

To tak prawdziwie mówią katolicy !!!!!! Groza bydlaki z piekła nie wyjdziecie chyba że rydzyk z pruszonem wezmą was do twardowskiego

Avatar
lop / 18 listopada 2013 o 15:31
0

Jak można brać 100 tys. zł miesięcznie ZA NIC , bo tyle płaci TV TRWAM każdego miesiąca, gdyby nie płaciła to koncesja byłaby cofnięta natychmiast ????? TO JEST ZŁODZIEJSTWO na które przyzwala rząd PO_PSL . psl, po  tacy praktykujący katolicy na pokaz, przed wyborami. Po owocach ich poznacie...........idą wybory, będziemy pamiętać, TV TRWAM musi być na multipleksie - 90% POLAKOW, to KATOLICY   , a wszystkie media są lewicowe albo liberalne, to BEZPRAWIE.............

Ty człowieku z piekieł najpierw idź się pomódl jak tak bredzisz, może Pan Bóg cie jeszcze do końca nie opuścił i wyrwiesz się z piekieł

Ty człowieku z piekieł najpierw idź się pomódl jak tak bredzisz, może Pan Bóg cie jeszcze do końca nie opuścił i wyrwiesz się z piekieł

rozwiń
Avatar
Gość / 18 listopada 2013 o 14:46
0

ooo pan pruszkowski się pokazał, jak dba o uciśnionych, szkoda, że przez 8 lat nie dbał tak o miasto i jego mieszkańców. Napewno w tv trwam przeprowadzą z nim wywiad jak okropnie ciężko pracował i za jego rządów w LU miasto rozkwitło i podniósł się poziom materialny obywateli, a może nawet pan pruszkowki pokaże jakieś ciekawe zdjęcia z swoch wycieczek po świecie za pieniądze podatników, oczywiście on jeździł celem tylko i wyłącznie dla dobra Lu i jego rozwoju, czego mamy dowód ileż wspaniałych rzeczy osiągnał on dla miasta przez 8 lat ....

Jak dla mnie pan pruszkowski jest murowanym kandydatem nad nieroba dekady w województwie, choć w kraju też pewnie byłby w czołówce.

lu

rozwiń
Avatar
Gość / 23 listopada 2013 o 11:03
0

Ciekawe..ale sama nie wiem.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
sdf / 22 listopada 2013 o 20:04
0

A Krukowa była chociaż trzeźwa? jak ona znalazła czas na marsz,przecież robi coś tam, coś tam:D

Avatar
Narodowo-Radykalny / 19 listopada 2013 o 20:39
0

A ja mam tylko jedno życzenie - by Ojciec Dyrektor wreszcie zauwazył że Ruch Narodowy jest znacznie sensowniejszą alternatywą, niż PiS i Kaczyński. Bo jak na razie, toruńska rozgłośnia ślepo patrzy i wierzy w Kaczyńskiego. Ojcze Dyrektorze, czas na zmiany!

Avatar
gs / 19 listopada 2013 o 19:35
0

To w Lublinie modlą się do telewizora? Co za miasto??

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 19 listopada 2013 o 12:24
0

RZECZPOSPOLITA (z)BAWIENIA czyli NA CO NAM JESZCZE PiS DA?: cz. 2:

16) "I" z dn. 20.X.2013 r. w artyKULe: "Abp Michalik na KUL: "Zawsze uważałem pedofilię za wielkie zło"" pokazuje prawdziwą Twarz Kościoła: ani to DOWN, ani to KLOWN - jednym słowem Axcelencja Józek MICHALIK, EPILEPTOSKOPAT, księŻULE i ZAKONNICE! W nagrodę ZA (z)BAWIENIE NARODU Aminencja MICHALIK Józek otrzymał spektaKULarny Tytuł: "Deo et Patriae deditus”(BOGU I OJCZYŹNIE ODDANY).

W spektaKULarnie psychoPATycznym DUCHU K-Z- N-S-Z-Z- SO-LI-DA-RN-OŚ-Ć OR-GA-NI-ST-ÓW i ASC dorzuca Axcelencji MICHALIKOWI wiąchę kąKUL-i (jest to BIBLIJNY Chwast KĄKOL podlewany WODĄ ŚWIĘCONĄ i hodowany na KUL-u). Sam kąKUL efektownie wygląda oświetlony ŚWIATŁEM DUCHA ŚW.(irniętego) Pod Postacią KULoPATwy pokazującej jak Axcelencje z księŻULAMI prowadzą wszystkich w pole! Sam Aminencja MICHALIK z całym półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM powinien odbyć pielgrzymkę do Universytetu Pod Wezwaniem MARYI SKŁODOWSKIEJ - KURII prezentującego na wszystkich faKULtetach poziom POŻAL SIĘ BOŻE! Podążając DROGĄ (z)BAWIENIA powinni śpiewać Hymn Sacralny "PENIS ANGELICUS"! W tym świetle Głównych Prawd WIA(g)RY ŚW.(irniętej), jak pedo, nawet Axcelencja Józek MICHALIK Oddany BOGU I OJCZYŹNIE, spektaKULarnie wyglądają psychoPATyczne Tytuły Naukowe obowiązujące na KUL-u:

1) mgr - to BARANEK - skrót BARAN.
2) dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.
3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT.
4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.

Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające PoziomPożal Się Boże...

TO JUŻ NIE TE CZASY gdzie księŻULE błyszczały inteligencją - teraz INOBŁYSZCZY GŁUPOA Axcelencji na tle INTELIGENCJI.

K-Z- N-S-Z-Z- SO-LI-DA-RN-OŚ-Ć OR-GA-NI-ST-ÓW i ASC biorąc pod uwagę NIEBIESKIE PO-PiS-y Aminencji DO(w)N MICHALIKA Józefa przyznaje Mu Tytuł: HONOROWEGO SQRWYSYNA!

Wszystkie Axcelencje jakie zostały obdarowane tym tytułem w INTERNECIE nie doczekały się ANI JEDNEGO PROTESTU, co oznacza jak są poważani w Narodzie. Wszelkie zaś tytuły HONOROWYCH OBYWATELI nadawane DO(w)N Aminencjom były mocno OPROTESTOWANE, co podkreśla, że NARÓD MA Ich w d...!

Podsumowując wygłupy Axcelencji MICHALIKA Józefa: STAJĄ SIĘ WŚCIEKLI, NIEBEZPICZNI I ŹLI w myśl słów OJCA ŚW.(irniętego) JP 2: "WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA" i jeszcze nie jednemu "ŁEB UPIER***LĄ"!

Biadolił DO(w)N MICHALIK, że "OD KILKU TYGODNI TYLKO JEDEN TEMAT...", a zapomniał, że On i Jego KUMPLE od ponad 2000 LAT ino jeden temat: (z)BAWIENIE! - i tak każdy z Nich pedo... Pedoł też DO(w)N Józio MICHALIK, że KOŚCIÓŁ JEST ZWALCZNY WŁASNĄ NAUKĄ!, a kto OPRÓCZ KOŚCIOŁA WYTRZYMA TAKIE GŁUPOTY?

Związek do tej pory NIE UJAWNIA PERSONALIÓW aby chronić byłych ZWIĄZKOWCÓW.

Axcelencje z ksieŻULAMI jeszcze nie jeden "ŁEB UPIER***LĄ" ODPRAWIAJĄC NJAŚWIETRZE OFAIRY Pedofilskie i zapanuje ŚWIĘTY SPOKÓJ. Taniej jest "ŁEB UPIER***LIĆ" niż płacić ODSZKODOWANIA! Tak też zostaną w czy obrócone słowa z BUBLII z trudem cytowane przez DO(w)N'a MICHALIKA: „Kto zgorszy choćby jedno z tych najmniejszych – lepiej uwiązać Mu kamień Młyński u szyi i pogrążyć w głębinach morskich...” (Mt. 18, 6). No cóż: "WIA(g)RA BEZ UCZYNKÓW JEST MARTWA" (Jk. 2; 17,..., 26...)!

17) "SUPEREXPRESS" z dn. 21.X.2013 r. w artyKULe: "Ksiądz wysyłał miłosne SMS-y z Watykanu" - TO TRZEBA PRZECZYTAĆ niczym KSIĘGĘ (z)BAWIENIA - na końcu można CMOKNĄĆ Monitor! i zamiast "BÓG ZAPŁAC" powiedzieć: "KURRRR...IA JEGO MAĆ"!

18) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 21.X.2013 r. w artyKULe: "Rząd chce przymusowego leczenia przestępców seksualnych" oPiSuje Święty Żywot za Kratkami czyli MIĘDZY KONFESJONAŁEM, a PIERDLEM. Dziwne, że na temat CHEMICZNEJ KASTRACJI PedoPowołanych ksieŻULI nawet w Rządzie R.P. panuje ŚWIĘTY SPOPKÓJ. Artykuł pokazuje też RAJ dla księŻULI - jak pedo Jezus: "DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE, BO DO NICH NALEŻY KÓRESTWO BOŻE..."! Rodzice zaś ino odpowiedzą z wielkim Nabożeństwem: "AMEN" - ino tyle im wolno NA DRODZE (z)BAWIENIA!

19) "SUPEREXPRESS" z dn. 21.X.2013 r. w artyKULe: "Ksiądz zlecił aborcję! Lekarze usłyszeli zarzuty" pokazuje jaka jest DROGA (z)BAWIENIA NAUCZYCIELSKIEJ ROLI KOSCIOŁA pełniącego swe POWOŁANIE nawet w przedszkolach ucząc jej jako KATECHEZY!

TEOFILIA, ECCLESIOFOBIA i inne ŚW.(irnięte)FOBIE powinny byćrównoznaczne z PEDOFILIĄ! uprawianą z Powołania przez Axcelencje, ksieŻULI i ZAKONNCIE! Waląc MAŁOLATY księŻULE chyba śpiewają: "Z RĄK KAPŁAŃSKICH PRZYJMIJ PANIE...".

20) "SUPEREXPRESS" z dn. 22.X.2013 r. w artyKULe: "Joanna Szczepkowska: Ksiądz molestował mnie w konfesjonale" - to TRZEBA PRZECZYTAĆ! i doPiS-ać o co księŻULE pytają np. JANÓW Szczepkowskich czyli chłopaków!, a (z)BAWIENIE ZAPEWNIONE na wieki wieków... I tak pryska Tajemnica Spowiedzi, a z nią GŁÓWNE PRAWDY WIA(g)RY!

 

RZECZPOSPOLITA (z)BAWIENIA czyli NA CO NAM JESZCZE PiS DA?: cz. 2:

16) "I" z dn. 20.X.2013 r. w artyKULe: "Abp Michalik na KUL: "Zawsze uważałem pedofilię za wielkie zło"" pokazuje prawdziwą Twarz Kościoła: ani to DOWN, ani to KLOWN - jednym słowem Axcelencja Józek MICHALIK, EPILEPTOSKOPAT, księŻULE i ZAKONNICE! W nagrodę ZA (z)BAWIENIE NARODU Aminencja MICHALIK Józek otrzymał spektaKULarny Tytuł: "Deo et Patriae deditus”(BOGU I OJCZYŹNIE ODDANY).rozwiń

Avatar
DEPARTAMENT (z)BAWICIELI / 19 listopada 2013 o 12:20
0

Po usunięciu wpisu Związkowego K-Z- N-S-Z-Z- SO-LI-DA-RN-OŚ-Ć OR-GA-NI-ST-ÓW i ASC czuje się jak Zakonnica po Aborcji lub zażyciu ... Tabletek Poronnych. Mimo, że zaostrzono przepisy antyaborcyjne KOŚCIÓŁ dalej odstawia "NIE-boską Komedię" rżnąc... Głupa - jak Pedo Jezus (z)BAWICIEL: "DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE..."!, a Hab.(itowe) DZIADKI RŻNĄ DZIATKI... Tak też wglądał PAPIEŻ DIALOGU - komu trzeba, to "ŁEB UPIER***LIŁ" i miał Święty Spokój w Morderczej Drodze do Nieba! - USUWAJĄC WPIS ZWIĄZKU POPIERASZ ŚW.(irniętą) PEDOFILIĘ! No coż - jak pedo JP 2: "WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KWI, BO TYLKO KREW NAWRACA" - jak Głąb, to Głąb!

RZECZPOSPOLITA (z)BAWIENIA czyli NA CO NAM JESZCZE PiS DA?: cz. 1: (17.XI.2013)

K-Z- N-S-Z-Z- SO-LI-DA-RN-OŚ-Ć OR-GA-NI-ST-ÓW  prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

To czy coś jest SEKTĄ czy KOŚCIOŁEM zależy od POZYTYWNEGO lub NEGATYWNEGO przedstawienia... tematu!

Kościół Katolicki OGŁUPIA DZIECI już od momentu przygotowania do I KOMUNII ŚW.(irtniętej) - jak dziecko nie WYKUJE NA PAMIĘĆ to nie będzie mogło się (z)BAWIĆ!

Kończąc WATYKAŃSKĄ SZKOŁĘ AKTORSKĄ można ino ODSTAWIAĆ KABARET (z)BAWIENIA. SW.(irnieci) Przebierańcy przegrywają nawet z aktorami, bo umią ino JEDNOM ROLĘ od ponad 2000 lat! Jednym słowem CAŁKIEM NIEZŁA SZOPKA! czyli KABARET (z)BAWIENIA w Boskim Wykonaniu CZARNEGO BETONU czerpiącego ŚW.(irnięte) Natchnienie z Flaszki KRWI PAŃSKIEJ, po której można odstawiać całkiem niezłą SZOPKĘ z Ograniczoną gestyKULacją: "PAN Z WAMI", "PRZEZ WSZYSTKIE WIEKI WIEKÓW...", "W IMIĘ OJCA I SYNA...";... można też se klęknąć na prawe KUL-anko lub na dwa KULanka!

Jednym słowem CAŁKIEM NIEZŁA SZOPKA! czyli KABARET (z)BAWIENIA w Boskim Wykonaniu CZARNEGO BETONU.

Nie jest to ino JEDYNA ŚW.(irtnięta) i spektaKULarnie psychoATyczna AFERA (z)BAWIENIA: nagłośniona Afera PEDO... to ino jeden z ASPEKTÓW (z)BAWIENIA, a pozostałe paragrafy KODEKSU KARNEGO w wydaniu ksieŻULI i ZAKONNIC? Np.

1) słynna AFERA "STELLA MARIS" ujawniona w 2002 r.;

2) rok 2010 i XXX-lecie SOLIDARNOŚCI - ówczesny dyrektor EUROPEJSKIEGO CENTRUM SOLIDARNOŚCI Dominikanin Ojciec Maciej ZIĘBA za grube miliony pokazał chałę i wypier...niczył Go ze stołka Prezydent Gdańska, i ... i wiele innych ŚW.(iętych) Przekrętów na GRUBE miliony!

3) "PANORANA" TVP 2 godz. 18:00 z dn. 23.XI.2012 r. podała, żeSalezjanie z Lubina wyłudzili ponad 418,- mln kredytów bankowych, z których ponad 100 mln. nie oddali. W spawie oskarżono 12 osób w tym 9księŻULKÓW. Jednego księŻULA skazano na 8 lat więzienia.

Oprócz tych CUDÓW dochodzą GWAŁTY księŻULI: np.

4) "SUPEREXPRESS" z 22.VII.2013 r. w art.: "Gdańsk: ksiądz upił i zgwałcił 19-latkę?" oPiSuje DROGĘ (z)BAWIENIA w NAUCZYCIELSKIEJ ROLI KOŚCIOŁA, w GOOGLE wystarczy wpisać hasło: KSIĄDZ ZGWAŁCIŁ i pokazują się prawdziwe CUDA!

Poza gwałtami - ZABÓJSTWA.

5) "GŁOS WIELKOPOLSKI" od VII.2012 r. oPiSywał CUD NARODZIN i reakcję ksieŻULA, który NIE CHCIAŁ (z)BAWIĆ POTOMKA I "ŁEB MU UPIER***LIŁ"! Takie cuda robiła, jako JEDYNA i SŁUSZNA partia PZPR, po której wszystko ODZIEDZICZYŁ KOŚCIÓŁ pozostając JEDYNĄ DROGĄ, ale (z)BAWIENIA - do CZARNEGO BETONU nycz nie dociera i na całego chcą WSZYSTKICH (z)BAWIĆ niczym DOWNY! Już kilka lat wcześniej K-Z- N-S-Z-Z- SO-LI-DA-RN-OŚ-Ć OR-GA-NI-ST-ÓW i ASC podważył normalność samego AMINENCJI ab - pa Henryka HOSERA głoszącego SŁOWO BOŻE o IN VITRO (IX.2012 r.).

Śledząc DROGĘ (z)BAWIENIA zwaną POWOLANIEM sam AXCELENCJA Henryk HOSER był lekarzem i pracując w szpitalu USŁYSZAŁ GŁOS BOŻY zamieniając ŻYWY ORGANIZM CZŁOWIEKA na CIAŁO i KREW PAŃSKĄ pod postacią CIAŁO PANSKIE stanowiące WYPIEK MIESZANINY WODY Z MAKĄ i KREW PANSKĄ jako produkt ALKOHOLOWY!

GLOSZĄC wszystkim DROGĘ (z)BAWIENIA pokazuje jak FUNKCONUJĄ DOWNY! To prawdziwy Głos Powołania do (z)BAWIENIA!

K-Z- N-S-Z-Z- SO-LI-DA-RN-OŚ-Ć OR-GA-NI-ST-ÓW i ASC zauważa, że sam AXCELENCJA HOSER wraz z Kumplami po fachu przykrywając obecną AFERĘ (z)BAWIENIA nabrał WODY ŚWIĘCONEJ w USTA o innych CUDACH. Dzięki Bogu, że nie jest to WODA GAZOWANA i nikt z DO(w)N ksieŻULI NIE BEKA! Nawet księŻULO z Poznania, który NIE CHCIAŁ (z)BAWIC POTOMKA został wysłany na UKRAINĘ i tam ma (z)BAWIĆ ludzi, a dla samego B(L)OGA schowany jest NA PÓŹNIEJ, a "WALCZĄC O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA" (jp 2) NIE JEDNEMU "ŁEB UPIER***LI"!

Nauczycielska Rola Kościoła polega na (w)MÓWIENIU, a od Ojca ŚW.(irniętego) poczynając przez wszystkie księŻULE i Zakonnice - ONI WSZYSTKO ino (w)MAWIAJĄ!

Utrudzeni Globetrotterzy i Protestujący zapier...niczający DROGĄ (z)BAWIENIA wytyczoną przez Axcelencje, ksieŻULI i ZAKONNICE mogą w ramach relaksu podziwiać inne WYCZYNY AMINENCJI, ksieŻULI i ZAKONNIC mających SILNĄ WIA(g)RĘ, że wszystkich (z)

Po usunięciu wpisu Związkowego K-Z- N-S-Z-Z- SO-LI-DA-RN-OŚ-Ć OR-GA-NI-ST-ÓW i ASC czuje się jak Zakonnica po Aborcji lub zażyciu ... Tabletek Poronnych. Mimo, że zaostrzono przepisy antyaborcyjne KOŚCIÓŁ dalej odstawia "NIE-boską Komedię" rżnąc... Głupa - jak Pedo Jezus (z)BAWICIEL: "DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE..."!, a Hab.(itowe) DZIADKI RŻNĄ DZIATKI... ... rozwiń

Avatar
koza / 18 listopada 2013 o 15:39
0

Koncesja jest po to żebyś mógł nadawać, skoro Rydzyk chciał nadawać to musiał ją zdobyć, teraz niech płaci. Wiadome było, że jak tylko dostanie miejsce to będzie cwaniakował i chciał wygadać żeby mu za darmo dać. Czego Rydzyk płacze, przecież gadał że kasę ma? Za nadawanie nie płaci więc niech zamknie paszcze.

Przepraszam rydzyk nie ma paszczy !!!! MA RYJ  taki długi ryj jak sto świń

Avatar
nina / 18 listopada 2013 o 15:35
0

Lublin z przyległościami to dobrze ponad 500 tysięcy ludzi - biorąc pod uwagę tylko niecałe 4 tysiące oszołomów w tym marszu to nie jest źle!! Brawo Lubelszczyzno!!

Jak to bydło mówi, że jest ich tysiąc to znaczy że jest sto !!!!!!!!!!

To tak prawdziwie mówią katolicy !!!!!! Groza bydlaki z piekła nie wyjdziecie chyba że rydzyk z pruszonem wezmą was do twardowskiego

Avatar
lop / 18 listopada 2013 o 15:31
0

Jak można brać 100 tys. zł miesięcznie ZA NIC , bo tyle płaci TV TRWAM każdego miesiąca, gdyby nie płaciła to koncesja byłaby cofnięta natychmiast ????? TO JEST ZŁODZIEJSTWO na które przyzwala rząd PO_PSL . psl, po  tacy praktykujący katolicy na pokaz, przed wyborami. Po owocach ich poznacie...........idą wybory, będziemy pamiętać, TV TRWAM musi być na multipleksie - 90% POLAKOW, to KATOLICY   , a wszystkie media są lewicowe albo liberalne, to BEZPRAWIE.............

Ty człowieku z piekieł najpierw idź się pomódl jak tak bredzisz, może Pan Bóg cie jeszcze do końca nie opuścił i wyrwiesz się z piekieł

Ty człowieku z piekieł najpierw idź się pomódl jak tak bredzisz, może Pan Bóg cie jeszcze do końca nie opuścił i wyrwiesz się z piekieł

rozwiń
Avatar
Gość / 18 listopada 2013 o 14:46
0

ooo pan pruszkowski się pokazał, jak dba o uciśnionych, szkoda, że przez 8 lat nie dbał tak o miasto i jego mieszkańców. Napewno w tv trwam przeprowadzą z nim wywiad jak okropnie ciężko pracował i za jego rządów w LU miasto rozkwitło i podniósł się poziom materialny obywateli, a może nawet pan pruszkowki pokaże jakieś ciekawe zdjęcia z swoch wycieczek po świecie za pieniądze podatników, oczywiście on jeździł celem tylko i wyłącznie dla dobra Lu i jego rozwoju, czego mamy dowód ileż wspaniałych rzeczy osiągnał on dla miasta przez 8 lat ....

Jak dla mnie pan pruszkowski jest murowanym kandydatem nad nieroba dekady w województwie, choć w kraju też pewnie byłby w czołówce.

lu

rozwiń