Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 czerwca 2010 r.
22:07
Edytuj ten wpis

Po niedzieli zaczną kombinować jak zmienić plac Litewski

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 9 A A

W poniedziałek Ratusz ma oficjalnie ogłosić konkurs architektoniczny na projekt przebudowy pl. Litewskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jego zwycięzca zawrze z miastem umowę i na jej podstawie będzie przygotowywał ostateczne projekty. Jedną z głównych wytycznych dla architektów startujących w konkursie będzie przedłużenie deptaka do ul. 3 Maja.

Więcej na temat konkursu na MM Lublin:
Plac Litewski: Konkurs na projekt przebudowy na wyciągnięcie ręki

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Z Lublina / 17 czerwca 2010 o 10:12
0
KK napisał:
UDERZYĆ W STÓL NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ ,KARIERA TO TY PEWNIE CZY JAKIS TWÓJ POCIOTEK ŻEŚ SIĘ SWOJĄ ZAJĄŁ I WLAZŁES NA STOŁEK INO RŻDZIĆ TO WY NIE UMIECIE CO WIDAĆ PO TYM ZANIEDBANYM MIEŚCIE I WALISZ GOŚCIU W ZAPARTE TO MOŻE CI UWIERZĄ WSZAK DOŚWIADCZENIE WIELOLETNIE W LANIU WODY MACIE ,GÓWNO ZROBICIE JAK TO JUŻ BYŁO Z PROJEKTAMI TUNELU ,OTOCZENIA DWORCA PKS-u PKP,CZY WIELU INNYCH ,LEJ WODE DALEJ ,BO CO TAKI JAK TY UMIE ROBIĆ

Nie podniecaj się , myśl trzeżwo.
Nic mnie nie łączy ani z politykami , ani z ratuszem.Więc nie wrzucaj do jednego worka wszystkich, którzy mają inne zdanie niż ty.
A propos twego ataku.
Miasto jest czyste i mądrze zarządzane a w ciągu czterech lat nie wyrówna się dwudziestoletnich zaniedbań.
Nie uprawiaj propagandy malkontenctwa i klęski bo to jest czystym fałszem.
Tylko odpowiedzialni za słowo ludzie nie podejmą się zadań / tunel/,które na tym etapie są nie do zrealizowania ze względu na możliwości finansowe miasta.
Sprawy dotyczące uporządkowania otoczenia dworca PKS są na dobrej drodze. Nie można było trzasnąć palcami, poczarować i stworzyć nowe.
Trzeba było przejść wszystkie procedury, odzyskać teren od Skarbu Państwa, dogadać się z Marszałkiem i PKSem. Dopiero potem sporządzić plan zagospodarowania. Kolejne etapy to konkursy i szukanie inwestorów. Wszystko to oplątane jest przepisami i procedurami prawnymi. Żyjemy w państwie prawa i każdy urzędnik musi je respektować!
Istotne jest to, że miasto konsekwentnie i kolejno wykonuje to co zatwierdzą radni w kolejnych latach.
W tym roku wykonano budżet inwestycyjny w 93% , co dało Lublinowi zaszczytne miejsce czwarte wśród największych 17 miast w Polsce.
Nie widzę żadnego powodu aby opluwać urzędników.Pracują przyzwoicie a tylko tam gdzie się nic nie robi nie ma osiągnięć i klęsk.
Widzę ciągłe zmiany na lepsze i to potrafię docenić.

Wstyd mi za ludzi, którzy uparcie, wbrew rzeczywistości, a ku satysfakcji innych miast obrzucają kłamstwem i nienawiścią własne gniazdo i odstraszają nam turystów.

Nie podniecaj się , myśl trzeżwo.
Nic mnie nie łączy ani z politykami , ani z ratuszem.Więc nie wrzucaj do jednego worka wszystkich, którzy mają inne zdanie niż ty.
A propos twego ataku.
Miasto jest czyste i mądrze zarządzane a w ciągu czterech lat nie wyrówna się dwudziestoletnich zaniedbań.
Nie uprawiaj propagandy malkontenctwa i klęski bo to jest czystym fałszem.
Tylko odpowiedzialni za słowo ludzie nie podejmą się zadań / tunel/,które na tym etapie są nie do zrealizowania ze względu... rozwiń
Avatar
KK / 17 czerwca 2010 o 09:38
0
Z Lublina napisał:
To nie są obiecanki. To są konkretne uzyskane pieniądze na konkretne cele.
Nie było forsy ,nie było obietnic, są konkretne projekty i uzyskane na nie pieniądze będzie i realizacja więc nie siej tu nieszczęścia malkontencie .
Zajmij się swoją karierą to może coś osiągniesz, humor ci się zmieni i nie będziesz pluł na cały świat.
A rządzącyhh u nas w mieście popieram bo wcale nie obiecują gruszek na wierzbie tylko mówią o tym co można zrobić i zrobi się za konkretne pieniądze.
Lublin pięknie się nam zmienia . Cieszę się z tego i kibicuję mojemu miastu. Mamy się czym chwalić.

UDERZYĆ W STÓL NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ ,KARIERA TO TY PEWNIE CZY JAKIS TWÓJ POCIOTEK ŻEŚ SIĘ SWOJĄ ZAJĄŁ I WLAZŁES NA STOŁEK INO RŻDZIĆ TO WY NIE UMIECIE CO WIDAĆ PO TYM ZANIEDBANYM MIEŚCIE I WALISZ GOŚCIU W ZAPARTE TO MOŻE CI UWIERZĄ WSZAK DOŚWIADCZENIE WIELOLETNIE W LANIU WODY MACIE ,GÓWNO ZROBICIE JAK TO JUŻ BYŁO Z PROJEKTAMI TUNELU ,OTOCZENIA DWORCA PKS-u PKP,CZY WIELU INNYCH ,LEJ WODE DALEJ ,BO CO TAKI JAK TY UMIE ROBIĆ

UDERZYĆ W STÓL NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ ,KARIERA TO TY PEWNIE CZY JAKIS TWÓJ POCIOTEK ŻEŚ SIĘ SWOJĄ ZAJĄŁ I WLAZŁES NA STOŁEK INO RŻDZIĆ TO WY NIE UMIECIE CO WIDAĆ PO TYM ZANIEDBANYM MIEŚCIE I WALISZ GOŚCIU W ZAPARTE TO MOŻE CI UWIERZĄ WSZAK DOŚWIADCZENIE WIELOLETNIE W LANIU WODY MACIE ,GÓWNO ZROBICIE JAK TO JUŻ BYŁO Z PROJEKTAMI TUNELU ,OTOCZENIA DWORCA PKS-u PKP,CZY WIELU INNYCH ,LEJ WODE DALEJ ,BO CO TAKI JAK TY UMIE ROBIĆ rozwiń
Avatar
Z Lublina / 17 czerwca 2010 o 09:12
0
KK napisał:
JUŻ TE STADO NIEUDACZNIKÓW I NIEROBÓW RZĄDZĄCYCH NASZYM PIĘKNYM MIASTEM ZACZYNA KŁAMAĆ .LUDZIE ONI NAS MAJA PO PROSTU ZA IDIOTÓW.JAK SIĘ TO CZYTA TO OD OBIECANEK JUŻ RZYGAĆ SIE CHCE

To nie są obiecanki. To są konkretne uzyskane pieniądze na konkretne cele.
Nie było forsy ,nie było obietnic, są konkretne projekty i uzyskane na nie pieniądze będzie i realizacja więc nie siej tu nieszczęścia malkontencie .
Zajmij się swoją karierą to może coś osiągniesz, humor ci się zmieni i nie będziesz pluł na cały świat.
A rządzącyhh u nas w mieście popieram bo wcale nie obiecują gruszek na wierzbie tylko mówią o tym co można zrobić i zrobi się za konkretne pieniądze.
Lublin pięknie się nam zmienia . Cieszę się z tego i kibicuję mojemu miastu. Mamy się czym chwalić.

To nie są obiecanki. To są konkretne uzyskane pieniądze na konkretne cele.
Nie było forsy ,nie było obietnic, są konkretne projekty i uzyskane na nie pieniądze będzie i realizacja więc nie siej tu nieszczęścia malkontencie .
Zajmij się swoją karierą to może coś osiągniesz, humor ci się zmieni i nie będziesz pluł na cały świat.
A rządzącyhh u nas w mieście popieram bo wcale nie obiecują gruszek na wierzbie tylko mówią o tym co można zrobić i zrobi się za konkretne pieniądze.
Lublin pięknie się na... rozwiń
Avatar
KK / 17 czerwca 2010 o 08:23
0
JUŻ TE STADO NIEUDACZNIKÓW I NIEROBÓW RZĄDZĄCYCH NASZYM PIĘKNYM MIASTEM ZACZYNA KŁAMAĆ .LUDZIE ONI NAS MAJA PO PROSTU ZA IDIOTÓW.JAK SIĘ TO CZYTA TO OD OBIECANEK JUŻ RZYGAĆ SIE CHCE
Avatar
litwak / 17 czerwca 2010 o 08:05
0
Hehe, dobry tytuł. Właśnie - zaczną KOMBINOWAĆ:
1) Jak odwrócić uwagę od spraw znacznie ważniejszych dla miasta
2) Jak "ustawić" firmę teścia, szwagra, brata, kumpla itp. w przetargu na dostęp do publicznej kasy
3) Jak stworzyć pozory że się coś robi i w dodatku jest się w tym kompetentnym
Avatar
Jan Kowalski / 16 czerwca 2010 o 22:45
0
Może w przyszłości Plac Litewski zmieni swoje oblicze, ale póki co, to bez wątpienia najbardziej po oczach daje wielkoformatowa płaszczyzna z reklamami na masztach flagowych za Płytą Nieznanego Żołnierza i zarazem pomiędzy pomnikami Konstytucji 3 Maja i Józefa Piłsudskiego.
Nad tym wszystkim dominuje zazwyczaj WIELKA PŁACHTA, a przed nią rosną kwiaty.
Czy na pewno po to stoją tam pomniki i sadzone są kwiaty, aby przyciągnąć wzrok do reklam?
Zazwyczaj owe reklamy dotyczą działań kulturalnych, ale rozmiarem i krzykliwością zaburzają całą estetykę otoczenia.
Takie "ukulturalnianie na siłę". Ja czuję się gwałcony.
Mam inne wyobrażenie o kulturze, patriotyzmie, szacunku dla tych, co swoje życie oddali dla Polski.

Szanowni Krzewiciele Nowej "Kultury"!
Powieście sobie swoje plandeki wzdłuż całej "Gierkówki", ale DAJCIE SPOKÓJ MIEJSCOM PAMIĘCI NARODOWEJ.
(Niedługo to zapewne i Kasztanka będzie dźwigała nie tylko Józefa, ale jeszcze banery reklamowe po obu stronach, a Orłowi zostanie umieszczony jakiś mrugający tekst w koronie.)
Może w przyszłości Plac Litewski zmieni swoje oblicze, ale póki co, to bez wątpienia najbardziej po oczach daje wielkoformatowa płaszczyzna z reklamami na masztach flagowych za Płytą Nieznanego Żołnierza i zarazem pomiędzy pomnikami Konstytucji 3 Maja i Józefa Piłsudskiego.
Nad tym wszystkim dominuje zazwyczaj WIELKA PŁACHTA, a przed nią rosną kwiaty.
Czy na pewno po to stoją tam pomniki i sadzone są kwiaty, aby przyciągnąć wzrok do reklam?
Zazwyczaj owe reklamy dotyczą działań kulturalnych, ale rozmiarem i krzykliwością ... rozwiń
Avatar
gosciu z bilgoraja / 16 czerwca 2010 o 21:42
0
Tyle wazniejszych spraw drogi boiska a oni udaja ze pracuja a tu 1.5 m poszezenie drogi a tu plac Litewski a ty przystanki beda odnowione a tu kamerki zalozone .Rtusza ludzie to POZORANCI UDAJA ze naprawiaja Lublin a oni RZDNEJ powaznej nowej inwestycji0 zZukiem i Wysockim na czele kiedy Lublinianie zaczna rozliczac tych pseldo prezydentow
Avatar
~lublinianka~ / 16 czerwca 2010 o 21:07
0
Miast zatłoczone do granic mozliwosci,w drdze do pracy i z pracy stoimy w gigantycznych korkach tracac czas i pieniadze,nie ma NADAL obwodnicy,nie ma aquaparku!!!a my mamy tracic publiczne pieniadze na pzrebudowe placu Litewskiego????????????????bo to polska niegospodarność własnie!!!!!!!!!!!!
Avatar
Bąbelman / 16 czerwca 2010 o 16:46
0
I jak się nachapać społecznych pieniędzy w przejściu w niebyt polityczny.
Avatar
Z Lublina / 17 czerwca 2010 o 10:12
0
KK napisał:
UDERZYĆ W STÓL NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ ,KARIERA TO TY PEWNIE CZY JAKIS TWÓJ POCIOTEK ŻEŚ SIĘ SWOJĄ ZAJĄŁ I WLAZŁES NA STOŁEK INO RŻDZIĆ TO WY NIE UMIECIE CO WIDAĆ PO TYM ZANIEDBANYM MIEŚCIE I WALISZ GOŚCIU W ZAPARTE TO MOŻE CI UWIERZĄ WSZAK DOŚWIADCZENIE WIELOLETNIE W LANIU WODY MACIE ,GÓWNO ZROBICIE JAK TO JUŻ BYŁO Z PROJEKTAMI TUNELU ,OTOCZENIA DWORCA PKS-u PKP,CZY WIELU INNYCH ,LEJ WODE DALEJ ,BO CO TAKI JAK TY UMIE ROBIĆ

Nie podniecaj się , myśl trzeżwo.
Nic mnie nie łączy ani z politykami , ani z ratuszem.Więc nie wrzucaj do jednego worka wszystkich, którzy mają inne zdanie niż ty.
A propos twego ataku.
Miasto jest czyste i mądrze zarządzane a w ciągu czterech lat nie wyrówna się dwudziestoletnich zaniedbań.
Nie uprawiaj propagandy malkontenctwa i klęski bo to jest czystym fałszem.
Tylko odpowiedzialni za słowo ludzie nie podejmą się zadań / tunel/,które na tym etapie są nie do zrealizowania ze względu na możliwości finansowe miasta.
Sprawy dotyczące uporządkowania otoczenia dworca PKS są na dobrej drodze. Nie można było trzasnąć palcami, poczarować i stworzyć nowe.
Trzeba było przejść wszystkie procedury, odzyskać teren od Skarbu Państwa, dogadać się z Marszałkiem i PKSem. Dopiero potem sporządzić plan zagospodarowania. Kolejne etapy to konkursy i szukanie inwestorów. Wszystko to oplątane jest przepisami i procedurami prawnymi. Żyjemy w państwie prawa i każdy urzędnik musi je respektować!
Istotne jest to, że miasto konsekwentnie i kolejno wykonuje to co zatwierdzą radni w kolejnych latach.
W tym roku wykonano budżet inwestycyjny w 93% , co dało Lublinowi zaszczytne miejsce czwarte wśród największych 17 miast w Polsce.
Nie widzę żadnego powodu aby opluwać urzędników.Pracują przyzwoicie a tylko tam gdzie się nic nie robi nie ma osiągnięć i klęsk.
Widzę ciągłe zmiany na lepsze i to potrafię docenić.

Wstyd mi za ludzi, którzy uparcie, wbrew rzeczywistości, a ku satysfakcji innych miast obrzucają kłamstwem i nienawiścią własne gniazdo i odstraszają nam turystów.

Nie podniecaj się , myśl trzeżwo.
Nic mnie nie łączy ani z politykami , ani z ratuszem.Więc nie wrzucaj do jednego worka wszystkich, którzy mają inne zdanie niż ty.
A propos twego ataku.
Miasto jest czyste i mądrze zarządzane a w ciągu czterech lat nie wyrówna się dwudziestoletnich zaniedbań.
Nie uprawiaj propagandy malkontenctwa i klęski bo to jest czystym fałszem.
Tylko odpowiedzialni za słowo ludzie nie podejmą się zadań / tunel/,które na tym etapie są nie do zrealizowania ze względu... rozwiń
Avatar
KK / 17 czerwca 2010 o 09:38
0
Z Lublina napisał:
To nie są obiecanki. To są konkretne uzyskane pieniądze na konkretne cele.
Nie było forsy ,nie było obietnic, są konkretne projekty i uzyskane na nie pieniądze będzie i realizacja więc nie siej tu nieszczęścia malkontencie .
Zajmij się swoją karierą to może coś osiągniesz, humor ci się zmieni i nie będziesz pluł na cały świat.
A rządzącyhh u nas w mieście popieram bo wcale nie obiecują gruszek na wierzbie tylko mówią o tym co można zrobić i zrobi się za konkretne pieniądze.
Lublin pięknie się nam zmienia . Cieszę się z tego i kibicuję mojemu miastu. Mamy się czym chwalić.

UDERZYĆ W STÓL NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ ,KARIERA TO TY PEWNIE CZY JAKIS TWÓJ POCIOTEK ŻEŚ SIĘ SWOJĄ ZAJĄŁ I WLAZŁES NA STOŁEK INO RŻDZIĆ TO WY NIE UMIECIE CO WIDAĆ PO TYM ZANIEDBANYM MIEŚCIE I WALISZ GOŚCIU W ZAPARTE TO MOŻE CI UWIERZĄ WSZAK DOŚWIADCZENIE WIELOLETNIE W LANIU WODY MACIE ,GÓWNO ZROBICIE JAK TO JUŻ BYŁO Z PROJEKTAMI TUNELU ,OTOCZENIA DWORCA PKS-u PKP,CZY WIELU INNYCH ,LEJ WODE DALEJ ,BO CO TAKI JAK TY UMIE ROBIĆ

UDERZYĆ W STÓL NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ ,KARIERA TO TY PEWNIE CZY JAKIS TWÓJ POCIOTEK ŻEŚ SIĘ SWOJĄ ZAJĄŁ I WLAZŁES NA STOŁEK INO RŻDZIĆ TO WY NIE UMIECIE CO WIDAĆ PO TYM ZANIEDBANYM MIEŚCIE I WALISZ GOŚCIU W ZAPARTE TO MOŻE CI UWIERZĄ WSZAK DOŚWIADCZENIE WIELOLETNIE W LANIU WODY MACIE ,GÓWNO ZROBICIE JAK TO JUŻ BYŁO Z PROJEKTAMI TUNELU ,OTOCZENIA DWORCA PKS-u PKP,CZY WIELU INNYCH ,LEJ WODE DALEJ ,BO CO TAKI JAK TY UMIE ROBIĆ rozwiń
Avatar
Z Lublina / 17 czerwca 2010 o 09:12
0
KK napisał:
JUŻ TE STADO NIEUDACZNIKÓW I NIEROBÓW RZĄDZĄCYCH NASZYM PIĘKNYM MIASTEM ZACZYNA KŁAMAĆ .LUDZIE ONI NAS MAJA PO PROSTU ZA IDIOTÓW.JAK SIĘ TO CZYTA TO OD OBIECANEK JUŻ RZYGAĆ SIE CHCE

To nie są obiecanki. To są konkretne uzyskane pieniądze na konkretne cele.
Nie było forsy ,nie było obietnic, są konkretne projekty i uzyskane na nie pieniądze będzie i realizacja więc nie siej tu nieszczęścia malkontencie .
Zajmij się swoją karierą to może coś osiągniesz, humor ci się zmieni i nie będziesz pluł na cały świat.
A rządzącyhh u nas w mieście popieram bo wcale nie obiecują gruszek na wierzbie tylko mówią o tym co można zrobić i zrobi się za konkretne pieniądze.
Lublin pięknie się nam zmienia . Cieszę się z tego i kibicuję mojemu miastu. Mamy się czym chwalić.

To nie są obiecanki. To są konkretne uzyskane pieniądze na konkretne cele.
Nie było forsy ,nie było obietnic, są konkretne projekty i uzyskane na nie pieniądze będzie i realizacja więc nie siej tu nieszczęścia malkontencie .
Zajmij się swoją karierą to może coś osiągniesz, humor ci się zmieni i nie będziesz pluł na cały świat.
A rządzącyhh u nas w mieście popieram bo wcale nie obiecują gruszek na wierzbie tylko mówią o tym co można zrobić i zrobi się za konkretne pieniądze.
Lublin pięknie się na... rozwiń
Avatar
KK / 17 czerwca 2010 o 08:23
0
JUŻ TE STADO NIEUDACZNIKÓW I NIEROBÓW RZĄDZĄCYCH NASZYM PIĘKNYM MIASTEM ZACZYNA KŁAMAĆ .LUDZIE ONI NAS MAJA PO PROSTU ZA IDIOTÓW.JAK SIĘ TO CZYTA TO OD OBIECANEK JUŻ RZYGAĆ SIE CHCE
Avatar
litwak / 17 czerwca 2010 o 08:05
0
Hehe, dobry tytuł. Właśnie - zaczną KOMBINOWAĆ:
1) Jak odwrócić uwagę od spraw znacznie ważniejszych dla miasta
2) Jak "ustawić" firmę teścia, szwagra, brata, kumpla itp. w przetargu na dostęp do publicznej kasy
3) Jak stworzyć pozory że się coś robi i w dodatku jest się w tym kompetentnym
Avatar
Jan Kowalski / 16 czerwca 2010 o 22:45
0
Może w przyszłości Plac Litewski zmieni swoje oblicze, ale póki co, to bez wątpienia najbardziej po oczach daje wielkoformatowa płaszczyzna z reklamami na masztach flagowych za Płytą Nieznanego Żołnierza i zarazem pomiędzy pomnikami Konstytucji 3 Maja i Józefa Piłsudskiego.
Nad tym wszystkim dominuje zazwyczaj WIELKA PŁACHTA, a przed nią rosną kwiaty.
Czy na pewno po to stoją tam pomniki i sadzone są kwiaty, aby przyciągnąć wzrok do reklam?
Zazwyczaj owe reklamy dotyczą działań kulturalnych, ale rozmiarem i krzykliwością zaburzają całą estetykę otoczenia.
Takie "ukulturalnianie na siłę". Ja czuję się gwałcony.
Mam inne wyobrażenie o kulturze, patriotyzmie, szacunku dla tych, co swoje życie oddali dla Polski.

Szanowni Krzewiciele Nowej "Kultury"!
Powieście sobie swoje plandeki wzdłuż całej "Gierkówki", ale DAJCIE SPOKÓJ MIEJSCOM PAMIĘCI NARODOWEJ.
(Niedługo to zapewne i Kasztanka będzie dźwigała nie tylko Józefa, ale jeszcze banery reklamowe po obu stronach, a Orłowi zostanie umieszczony jakiś mrugający tekst w koronie.)
Może w przyszłości Plac Litewski zmieni swoje oblicze, ale póki co, to bez wątpienia najbardziej po oczach daje wielkoformatowa płaszczyzna z reklamami na masztach flagowych za Płytą Nieznanego Żołnierza i zarazem pomiędzy pomnikami Konstytucji 3 Maja i Józefa Piłsudskiego.
Nad tym wszystkim dominuje zazwyczaj WIELKA PŁACHTA, a przed nią rosną kwiaty.
Czy na pewno po to stoją tam pomniki i sadzone są kwiaty, aby przyciągnąć wzrok do reklam?
Zazwyczaj owe reklamy dotyczą działań kulturalnych, ale rozmiarem i krzykliwością ... rozwiń
Avatar
gosciu z bilgoraja / 16 czerwca 2010 o 21:42
0
Tyle wazniejszych spraw drogi boiska a oni udaja ze pracuja a tu 1.5 m poszezenie drogi a tu plac Litewski a ty przystanki beda odnowione a tu kamerki zalozone .Rtusza ludzie to POZORANCI UDAJA ze naprawiaja Lublin a oni RZDNEJ powaznej nowej inwestycji0 zZukiem i Wysockim na czele kiedy Lublinianie zaczna rozliczac tych pseldo prezydentow
Avatar
~lublinianka~ / 16 czerwca 2010 o 21:07
0
Miast zatłoczone do granic mozliwosci,w drdze do pracy i z pracy stoimy w gigantycznych korkach tracac czas i pieniadze,nie ma NADAL obwodnicy,nie ma aquaparku!!!a my mamy tracic publiczne pieniadze na pzrebudowe placu Litewskiego????????????????bo to polska niegospodarność własnie!!!!!!!!!!!!
Avatar
Bąbelman / 16 czerwca 2010 o 16:46
0
I jak się nachapać społecznych pieniędzy w przejściu w niebyt polityczny.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią
galeria

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią 1 0

Jesienią z Lublina znikną sklepy Aldik. Zastąpią je Stokrotki. Pracownicy sieci czekają na zmiany z niepokojem.

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie
film

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie 1 0

Kazimierz Michał Ujazdowski nie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia – ogłosił przewodniczący tej partii Grzegorz Schetyna. Nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej wskaże Nowoczesna. 

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS 5 23

Prokuratura zbada okoliczności zerwania przez Centrum Kultury w Lublinie umowy z przedsiębiorcą, który wynajmował od CK lokal pod kawiarnię. To reakcja na zawiadomienie od przedsiębiorcy, który sugeruje, że na zerwanie umowy naciskał zastępca prezydenta. On sam zaprzecza i mówi, że rozważa pozew o zniesławienie.

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy 2 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Ruch Izbica zamierza jedynie uzupełnić skład. Pilnie poszukiwani są specjaliści od gry między słupkami W okresie przygotowawczym Ruch Izbica odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem zespół trenera Andrzeja Rycaka rozbił Deltę Nielisz 7:4

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek 0 1

W ciągu roku zniesiony ma być wymóg stosowania pieczątek przez przedsiębiorców.

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną 1 38

Przygotowany przez rząd PiS plan dla wsi jest zdaniem radnych powiatu bialskiego wyborczą kpiną. A Janusz Skólimowski wicestarosta bialski z PiS przekonuje, że program zapewni rolnictwu wsparcie, rozwój i ochronę.

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach
1 sierpnia 2018, 19:00

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach 9 4

Co Gdzie Kiedy. 1 sierpnia Puławy włączą się w obchody 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Mieszkańcy zbiorą się w centrum miasta o godz. 19, aby oddać hołd Powstańcom i ułożyć olbrzymi znak Polski Walczącej.

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej 0 3

Przy Zemborzyckiej 53 w Lublinie może powstać stacja bazowa telefonii komórkowej Play.

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra 369 12

W trakcie kłótni pijany mężczyzna wyrzucił psa przez balkon. Zwierzę wypadło z czwartego piętra.

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia 0 0

Wspomnienia o najsłynniejszym lubelskim drzewie, wyciętym w maju zeszłego roku z pl. Litewskiego, jeszcze do końca sierpnia będzie zbierać Galeria Labirynt.

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 79 1

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 1

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 4 5

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.