Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 czerwca 2010 r.
17:58
Edytuj ten wpis

Po ul. Staszica jechał samochód bez kierowcy

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 12 A A

Seat zaparkowany na chodniku pod szpitalem przy ul. Staszica zjechał nagle na drugą stronę ulicy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na szczęście nie przejeżdżał nią żaden samochód. Puste auto uderzyło w daewoo zaparkowane po drugiej stronie ulicy, na chodniku przy Instytucie Pamięci Narodowej. W samochodzie nikogo nie było. Seat uszkodził w tym aucie karoserię.

Policja ustala właściciela seata. Prawdopodobnie zakwalifikuje zdarzenie jako uszkodzenie samochodu spowodowane złym zabezpieczeniem seata.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kierowca Bombowca / 30 czerwca 2010 o 12:41
0
juzeff napisał:
Było to daaaaaawno temu. Błąd w sztuce.
Kiedyś nie było takiego zwyczaju, a i ręczny hamulec miało się dla milicjanta.
Trochę wyluzuj Kolego. Dobrego dnia.


Wzajemnie.
Tak po trochu nie doczytałem... powinienem był dojść sam do wniosku, że skoro samochód na Sądowej stoczył się ładny kawałek, bez uderzenia w cokolwiek innego, to musiało to być przynajmniej 20 lat temu
Teraz nic by się pewnie nie stało, bo dalej niż metr po prostu nie miałby gdzie się potoczyć (przynajmniej w godzinach urzędowania Skarbówki, ale nawet w weekendy, dzięki przychodni na Hipotecznej, bywa tam gęsto)


Wzajemnie.
Tak po trochu nie doczytałem... powinienem był dojść sam do wniosku, że skoro samochód na Sądowej stoczył się ładny kawałek, bez uderzenia w cokolwiek innego, to musiało to być przynajmniej 20 lat temu
Teraz nic by się pewnie nie stało, bo dalej niż metr po prostu nie miałby gdzie się potoczyć (przynajmniej w godzinach urzędowania Skarbówki, ale nawet w weekendy, dzięki przychodni na Hipotecznej, bywa tam gęsto) rozwiń
Avatar
Gość / 30 czerwca 2010 o 11:25
0
~kierowca~ napisał:
a jakie to ma znaczenie czy "DÓ" było zaparkowane prawidłowo? jeśli nie było to kierowcy należy się mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu, ale nie ma to żadnego związku z uszkodzeniem samochodu. to że zaparkujesz nie tam gdzie trzeba, nikogo nie upoważnia żeby Ci samochód uszkodził niezłą teorię masz:)


To zaparkuj kolego sobie na łuku na zakazie i jeżeli twój źle zaparkowany samochód przyczyni się do spowodowania kolizji bądź wypadku drogowego zobaczysz czy parkowanie w miejscach nie dozwolonych ma znaczenie czy nie ma.

W tym przypadku kierowca może dostać tylko mandat za złe parkowanie jeżeli takie było.
ie czy nie ma.

W tym przypadku kierowca może dostać tylko mandat za złe parkowanie jeżeli takie było. rozwiń
Avatar
juzeff / 30 czerwca 2010 o 11:13
0
Kierowca Bombowca napisał:
Tak, czasami winien jest zły stan techniczny pojazdu.
Rozumiem, że na biegu był... ale dlaczego bez zaciągniętego hamulca ręcznego?
Niesprawny? (nie wierzę, przecież przeglądu byś bez tego nie dostał)
Nie zaciągnięty? (też trudno uwierzyć... co, mróz był 30-stopniowy a samochód miał kilka dni postać, że strach było hamulec zaciągnąć?)
Co do parkowania na Staszica, to zdaje się że w miejscu uwidocznionym na zdjęciu parkować wolno (można tak zaparkować na chodniku, żeby zostawić 1,5m dla pieszych, znak B-36 stoi, co widać też na zdjęciu DW, już za zaparkowanym Daewoo).


Było to daaaaaawno temu. Błąd w sztuce.
Kiedyś nie było takiego zwyczaju, a i ręczny hamulec miało się dla milicjanta.
Trochę wyluzuj Kolego. Dobrego dnia.


Było to daaaaaawno temu. Błąd w sztuce.
Kiedyś nie było takiego zwyczaju, a i ręczny hamulec miało się dla milicjanta.
Trochę wyluzuj Kolego. Dobrego dnia. rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 30 czerwca 2010 o 11:01
0
juzeff napisał:
Mnie sie przydarzyła podobna historia - auto"uciekło" z chodnika na Sądowej po tym,jak złodziej wybił szybę, wyrwał radio i "zrzucił" z 1-ki na luz.
na szczeście tylko zjechało pod brame i zatrzymało sie na krawężniku.
Nie zawsze kierowca jest winien.


Tak, czasami winien jest zły stan techniczny pojazdu.
Rozumiem, że na biegu był... ale dlaczego bez zaciągniętego hamulca ręcznego?
Niesprawny? (nie wierzę, przecież przeglądu byś bez tego nie dostał)
Nie zaciągnięty? (też trudno uwierzyć... co, mróz był 30-stopniowy a samochód miał kilka dni postać, że strach było hamulec zaciągnąć?)
Co do parkowania na Staszica, to zdaje się że w miejscu uwidocznionym na zdjęciu parkować wolno (można tak zaparkować na chodniku, żeby zostawić 1,5m dla pieszych, znak B-36 stoi, co widać też na zdjęciu DW, już za zaparkowanym Daewoo).


Tak, czasami winien jest zły stan techniczny pojazdu.
Rozumiem, że na biegu był... ale dlaczego bez zaciągniętego hamulca ręcznego?
Niesprawny? (nie wierzę, przecież przeglądu byś bez tego nie dostał)
Nie zaciągnięty? (też trudno uwierzyć... co, mróz był 30-stopniowy a samochód miał kilka dni postać, że strach było hamulec zaciągnąć?)
Co do parkowania na Staszica, to zdaje się że w miejscu uwidocznionym na zdjęciu parkować wolno (można tak zaparkować na chodniku, żeby zostawić 1,5m dla piesz... rozwiń
Avatar
juzeff / 30 czerwca 2010 o 10:36
0
Mnie sie przydarzyła podobna historia - auto"uciekło" z chodnika na Sądowej po tym,jak złodziej wybił szybę, wyrwał radio i "zrzucił" z 1-ki na luz.
na szczeście tylko zjechało pod brame i zatrzymało sie na krawężniku.
Nie zawsze kierowca jest winien.
Avatar
moj nick / 30 czerwca 2010 o 08:41
0
~kierowca~ napisał:
a jakie to ma znaczenie czy "DÓ" było zaparkowane prawidłowo? jeśli nie było to kierowcy należy się mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu, ale nie ma to żadnego związku z uszkodzeniem samochodu. to że zaparkujesz nie tam gdzie trzeba, nikogo nie upoważnia żeby Ci samochód uszkodził niezłą teorię masz:)


a no ma znaczenie bo jak sam piszesz "jeśli nie było to kierowcy należy się mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu"
rozwiń
Avatar
~gosc~ / 30 czerwca 2010 o 08:15
0
jon napisał:
czy tablice rejestracyjne samochodów , tak pracowicie zamalowywane przez panów grafików to sa tajne ?


zamalowane ale widać "sami swoi" super kierowcy z Lublina
Avatar
jon / 30 czerwca 2010 o 08:08
0
czy tablice rejestracyjne samochodów , tak pracowicie zamalowywane przez panów grafików to sa tajne ?
Avatar
~kierowca~ / 29 czerwca 2010 o 22:37
0
m napisał:
"uszkodzenie samochodu spowodowane złym zabezpieczeniem seata" hmmm...gdzie ci nasi policjanci znaleźli taki paragraf? czy dla każdej marki pojazdu obowiązują w tym kraju odrębne przepisy?
czy DÓ było zaparkowane prawidłowo? Na zdjęciu widać, że jest przed zakazem, ale być może między zaparkowanym autem a ogrodzeniem nie było wymaganego 1,5m odległości.


a jakie to ma znaczenie czy "DÓ" było zaparkowane prawidłowo? jeśli nie było to kierowcy należy się mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu, ale nie ma to żadnego związku z uszkodzeniem samochodu. to że zaparkujesz nie tam gdzie trzeba, nikogo nie upoważnia żeby Ci samochód uszkodził niezłą teorię masz:)


a jakie to ma znaczenie czy "DÓ" było zaparkowane prawidłowo? jeśli nie było to kierowcy należy się mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu, ale nie ma to żadnego związku z uszkodzeniem samochodu. to że zaparkujesz nie tam gdzie trzeba, nikogo nie upoważnia żeby Ci samochód uszkodził niezłą teorię masz:) rozwiń
Avatar
m / 29 czerwca 2010 o 22:15
0
"uszkodzenie samochodu spowodowane złym zabezpieczeniem seata" hmmm...gdzie ci nasi policjanci znaleźli taki paragraf? czy dla każdej marki pojazdu obowiązują w tym kraju odrębne przepisy?
czy DÓ było zaparkowane prawidłowo? Na zdjęciu widać, że jest przed zakazem, ale być może między zaparkowanym autem a ogrodzeniem nie było wymaganego 1,5m odległości.
Avatar
Kierowca Bombowca / 30 czerwca 2010 o 12:41
0
juzeff napisał:
Było to daaaaaawno temu. Błąd w sztuce.
Kiedyś nie było takiego zwyczaju, a i ręczny hamulec miało się dla milicjanta.
Trochę wyluzuj Kolego. Dobrego dnia.


Wzajemnie.
Tak po trochu nie doczytałem... powinienem był dojść sam do wniosku, że skoro samochód na Sądowej stoczył się ładny kawałek, bez uderzenia w cokolwiek innego, to musiało to być przynajmniej 20 lat temu
Teraz nic by się pewnie nie stało, bo dalej niż metr po prostu nie miałby gdzie się potoczyć (przynajmniej w godzinach urzędowania Skarbówki, ale nawet w weekendy, dzięki przychodni na Hipotecznej, bywa tam gęsto)


Wzajemnie.
Tak po trochu nie doczytałem... powinienem był dojść sam do wniosku, że skoro samochód na Sądowej stoczył się ładny kawałek, bez uderzenia w cokolwiek innego, to musiało to być przynajmniej 20 lat temu
Teraz nic by się pewnie nie stało, bo dalej niż metr po prostu nie miałby gdzie się potoczyć (przynajmniej w godzinach urzędowania Skarbówki, ale nawet w weekendy, dzięki przychodni na Hipotecznej, bywa tam gęsto) rozwiń
Avatar
Gość / 30 czerwca 2010 o 11:25
0
~kierowca~ napisał:
a jakie to ma znaczenie czy "DÓ" było zaparkowane prawidłowo? jeśli nie było to kierowcy należy się mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu, ale nie ma to żadnego związku z uszkodzeniem samochodu. to że zaparkujesz nie tam gdzie trzeba, nikogo nie upoważnia żeby Ci samochód uszkodził niezłą teorię masz:)


To zaparkuj kolego sobie na łuku na zakazie i jeżeli twój źle zaparkowany samochód przyczyni się do spowodowania kolizji bądź wypadku drogowego zobaczysz czy parkowanie w miejscach nie dozwolonych ma znaczenie czy nie ma.

W tym przypadku kierowca może dostać tylko mandat za złe parkowanie jeżeli takie było.
ie czy nie ma.

W tym przypadku kierowca może dostać tylko mandat za złe parkowanie jeżeli takie było. rozwiń
Avatar
juzeff / 30 czerwca 2010 o 11:13
0
Kierowca Bombowca napisał:
Tak, czasami winien jest zły stan techniczny pojazdu.
Rozumiem, że na biegu był... ale dlaczego bez zaciągniętego hamulca ręcznego?
Niesprawny? (nie wierzę, przecież przeglądu byś bez tego nie dostał)
Nie zaciągnięty? (też trudno uwierzyć... co, mróz był 30-stopniowy a samochód miał kilka dni postać, że strach było hamulec zaciągnąć?)
Co do parkowania na Staszica, to zdaje się że w miejscu uwidocznionym na zdjęciu parkować wolno (można tak zaparkować na chodniku, żeby zostawić 1,5m dla pieszych, znak B-36 stoi, co widać też na zdjęciu DW, już za zaparkowanym Daewoo).


Było to daaaaaawno temu. Błąd w sztuce.
Kiedyś nie było takiego zwyczaju, a i ręczny hamulec miało się dla milicjanta.
Trochę wyluzuj Kolego. Dobrego dnia.


Było to daaaaaawno temu. Błąd w sztuce.
Kiedyś nie było takiego zwyczaju, a i ręczny hamulec miało się dla milicjanta.
Trochę wyluzuj Kolego. Dobrego dnia. rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 30 czerwca 2010 o 11:01
0
juzeff napisał:
Mnie sie przydarzyła podobna historia - auto"uciekło" z chodnika na Sądowej po tym,jak złodziej wybił szybę, wyrwał radio i "zrzucił" z 1-ki na luz.
na szczeście tylko zjechało pod brame i zatrzymało sie na krawężniku.
Nie zawsze kierowca jest winien.


Tak, czasami winien jest zły stan techniczny pojazdu.
Rozumiem, że na biegu był... ale dlaczego bez zaciągniętego hamulca ręcznego?
Niesprawny? (nie wierzę, przecież przeglądu byś bez tego nie dostał)
Nie zaciągnięty? (też trudno uwierzyć... co, mróz był 30-stopniowy a samochód miał kilka dni postać, że strach było hamulec zaciągnąć?)
Co do parkowania na Staszica, to zdaje się że w miejscu uwidocznionym na zdjęciu parkować wolno (można tak zaparkować na chodniku, żeby zostawić 1,5m dla pieszych, znak B-36 stoi, co widać też na zdjęciu DW, już za zaparkowanym Daewoo).


Tak, czasami winien jest zły stan techniczny pojazdu.
Rozumiem, że na biegu był... ale dlaczego bez zaciągniętego hamulca ręcznego?
Niesprawny? (nie wierzę, przecież przeglądu byś bez tego nie dostał)
Nie zaciągnięty? (też trudno uwierzyć... co, mróz był 30-stopniowy a samochód miał kilka dni postać, że strach było hamulec zaciągnąć?)
Co do parkowania na Staszica, to zdaje się że w miejscu uwidocznionym na zdjęciu parkować wolno (można tak zaparkować na chodniku, żeby zostawić 1,5m dla piesz... rozwiń
Avatar
juzeff / 30 czerwca 2010 o 10:36
0
Mnie sie przydarzyła podobna historia - auto"uciekło" z chodnika na Sądowej po tym,jak złodziej wybił szybę, wyrwał radio i "zrzucił" z 1-ki na luz.
na szczeście tylko zjechało pod brame i zatrzymało sie na krawężniku.
Nie zawsze kierowca jest winien.
Avatar
moj nick / 30 czerwca 2010 o 08:41
0
~kierowca~ napisał:
a jakie to ma znaczenie czy "DÓ" było zaparkowane prawidłowo? jeśli nie było to kierowcy należy się mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu, ale nie ma to żadnego związku z uszkodzeniem samochodu. to że zaparkujesz nie tam gdzie trzeba, nikogo nie upoważnia żeby Ci samochód uszkodził niezłą teorię masz:)


a no ma znaczenie bo jak sam piszesz "jeśli nie było to kierowcy należy się mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu"
rozwiń
Avatar
~gosc~ / 30 czerwca 2010 o 08:15
0
jon napisał:
czy tablice rejestracyjne samochodów , tak pracowicie zamalowywane przez panów grafików to sa tajne ?


zamalowane ale widać "sami swoi" super kierowcy z Lublina
Avatar
jon / 30 czerwca 2010 o 08:08
0
czy tablice rejestracyjne samochodów , tak pracowicie zamalowywane przez panów grafików to sa tajne ?
Avatar
~kierowca~ / 29 czerwca 2010 o 22:37
0
m napisał:
"uszkodzenie samochodu spowodowane złym zabezpieczeniem seata" hmmm...gdzie ci nasi policjanci znaleźli taki paragraf? czy dla każdej marki pojazdu obowiązują w tym kraju odrębne przepisy?
czy DÓ było zaparkowane prawidłowo? Na zdjęciu widać, że jest przed zakazem, ale być może między zaparkowanym autem a ogrodzeniem nie było wymaganego 1,5m odległości.


a jakie to ma znaczenie czy "DÓ" było zaparkowane prawidłowo? jeśli nie było to kierowcy należy się mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu, ale nie ma to żadnego związku z uszkodzeniem samochodu. to że zaparkujesz nie tam gdzie trzeba, nikogo nie upoważnia żeby Ci samochód uszkodził niezłą teorię masz:)


a jakie to ma znaczenie czy "DÓ" było zaparkowane prawidłowo? jeśli nie było to kierowcy należy się mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu, ale nie ma to żadnego związku z uszkodzeniem samochodu. to że zaparkujesz nie tam gdzie trzeba, nikogo nie upoważnia żeby Ci samochód uszkodził niezłą teorię masz:) rozwiń
Avatar
m / 29 czerwca 2010 o 22:15
0
"uszkodzenie samochodu spowodowane złym zabezpieczeniem seata" hmmm...gdzie ci nasi policjanci znaleźli taki paragraf? czy dla każdej marki pojazdu obowiązują w tym kraju odrębne przepisy?
czy DÓ było zaparkowane prawidłowo? Na zdjęciu widać, że jest przed zakazem, ale być może między zaparkowanym autem a ogrodzeniem nie było wymaganego 1,5m odległości.