Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2011 r.
8:36
Edytuj ten wpis

Pod prąd na rondzie pod Makro w Lublinie (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 50 A A
Kobieta wjechała na rondo pod prąd (A103PL / YouTube)
Kobieta wjechała na rondo pod prąd (A103PL / YouTube)

Kierująca fiatem punto wykazała się niesłychaną niefrasobliwością. Na rondo pod Makro wjechała swoim autem pod prąd. Wszystko nagrała kamera.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wlaczone / 24 lutego 2012 r. o 18:26
Co za... Jakim trzeba być tepym człowiekiem żeby tak wjechac... Ślepą znaków nie widzi i tego jak samochody jeżdżą? Szkoda że jej tir nie staranował...
Avatar
jkm / 19 grudnia 2011 r. o 11:42
[quote name='Henry Mleczarz' timestamp='1324235267' post='572289']
Po prostu: może przyjechała gdzieś spoza miasta i (jak rzadko kiedy) zobaczyła tak duże rondo -więc się pomyliła,a chciała poruszać się po rondzie "kulturalnie" i zgodnie z ruchem wskazówek zegara Przypomina mi to trochę bajkę Jana Brzechwy o kwoce: "Przyszedł baran. Chciał na grzędzie
Siąść cichutko w drugim rzędzie,
Grzęda pękła..."
[/quote]


To ty chyba jeszcze ronda nie widziałeś, pojedz zobacz jak wygląda "duże" rondo np. w Wawie np. gdzie jeszcze jeżdżą tramwaje. Może by takiego barana tramwaj rozjechał i tyle by było w temacie. Nie straszyła by na drodze innych.
[quote name='Henry Mleczarz' timestamp='1324235267' post='572289']
Po prostu: może przyjechała gdzieś spoza miasta i (jak rzadko kiedy) zobaczyła tak duże rondo -więc się pomyliła,a chciała poruszać się po rondzie "kulturalnie" i zgodnie z ruchem wskazówek zegara Przypomina mi to trochę bajkę Jana Brzechwy o kwoce: "Przyszedł baran. Chciał na grzędzie
Siąść cichutko w drugim rzędzie,
Grzęda pękła..."
[/quote]


To ty chyba jeszcze ronda nie widziałeś, po... rozwiń
Avatar
Katarzyna / 19 grudnia 2011 r. o 10:34
CB radio uratowało chyba, życie tej kobiecie... dlatego ja zainstalowałem sobie w samochodzie Presidenta - nigdy nic nie wiadomo
Avatar
gęgę21 / 18 grudnia 2011 r. o 22:41
ale news... serio na pierwsza strone
Avatar
Henry Mleczarz / 18 grudnia 2011 r. o 20:07
[quote name='jkm' timestamp='1324231300' post='572245']
Panie Boże broń nas przed takimi "kierowcami". Jeżeli ona takie manewry wyczynia to kto jej dał prawo jazdy, chyba dostała za ładny uśmiech albo za loda. Taka osoba stwarza tylko zagrożenie na drodze, to co pokazała to brak jakich kolwiek zasad prowadzenia samochodu u braku zdolności do prowadzenia pojazdem.
[/quote]
Po prostu: może przyjechała gdzieś spoza miasta i (jak rzadko kiedy) zobaczyła tak duże rondo -więc się pomyliła,a chciała poruszać się po rondzie "kulturalnie" i zgodnie z ruchem wskazówek zegara Przypomina mi to trochę bajkę Jana Brzechwy o kwoce: "Przyszedł baran. Chciał na grzędzie
Siąść cichutko w drugim rzędzie,
Grzęda pękła..."
[quote name='jkm' timestamp='1324231300' post='572245']
Panie Boże broń nas przed takimi "kierowcami". Jeżeli ona takie manewry wyczynia to kto jej dał prawo jazdy, chyba dostała za ładny uśmiech albo za loda. Taka osoba stwarza tylko zagrożenie na drodze, to co pokazała to brak jakich kolwiek zasad prowadzenia samochodu u braku zdolności do prowadzenia pojazdem.
[/quote]
Po prostu: może przyjechała gdzieś spoza miasta i (jak rzadko kiedy) zobaczyła tak duże rondo -więc się pomyliła,a chcia... rozwiń
Avatar
neon / 18 grudnia 2011 r. o 19:58
Kierowca z kamerką zachował się naprawdę w porządku, sytuacja wymagała szybkiej i rozsądnej reakcji, dzisiaj niewiele takich trzeźwo myślących kierowców.
Avatar
jkm / 18 grudnia 2011 r. o 19:01
Panie Boże broń nas przed takimi "kierowcami". Jeżeli ona takie manewry wyczynia to kto jej dał prawo jazdy, chyba dostała za ładny uśmiech albo za loda. Taka osoba stwarza tylko zagrożenie na drodze, to co pokazała to brak jakich kolwiek zasad prowadzenia samochodu u braku zdolności do prowadzenia pojazdem.
Avatar
poręczny / 18 grudnia 2011 r. o 17:58
Do takich jak ona trzeba specjalistów:[url="http://www.ciekawszy.net/Ciekawszy/Show,72,Auto_GhostBusters"]http://www.ciekawszy.net/Ciekawszy/Show,72,Auto_GhostBusters[/url]
Avatar
Jarek / 18 grudnia 2011 r. o 15:12
[quote name='piotr' timestamp='1324109916' post='571596']
ta kooorwa!!! ja bym ją puścił... wyciągnąc taką szmate z samochodu i dać tak po ryju żeby już nigdy nie wsiadła za kierownice... yebani niedzielni kierowcy!!!
[/quote]
A ja widzac takiego deb***a tez wysiadlbym z auta i tak ci do...ł ze mialbys co wspominac do konca zycia.
Avatar
bambo75 / 18 grudnia 2011 r. o 12:19
[quote name='myśląca' timestamp='1324204952' post='572043']
Po pierwsze - nie musisz mnie obrażać,
a po drugie - ruch w Polsce jest prawostronny (póki co), więc zjeżdża się w ulicę po PRAWEJ stronie, a nie po lewej. I powinna wjechać w PIERWSZĄ ulicę po PRAWEJ, a nie w drugą.
"Przy każdym dojechaniu do ronda nietrudno jest wjechać pod prąd"??? Nawet tego nie skomentuję, bo odzienna jazda po mieście pokazuje, że jest jednak INACZEJ!!!
[/quote]
Czyli jednak "niemyśląca"... Widzę,że jednak mylisz pojęcia: "Skręcić w pierwszą ulicę w lewo" a "zjeżdża się w ulicę po prawej stronie". I czytaj uważniej! -zwłaszcza to,co napisałem,że niektórzy po rondach "usiłują" poruszać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara -więc to jasne,że nietrudno jest wjechać na rondo "pod prąd" -zwłaszcza na tak dużych rondach jak przy Makro. Zwłaszcza,gdy ktoś przyjeżdża z małych miejscowości i czuje się "przytłoczony" ogromem ulic. Mój kolega z okolic Tomaszowa Lubelskiego(niby niegłupi chłopak i Prawo Jazdy ma już przez kilkanaście lat) już wielokrotnie miał problem z trafieniem/dojechaniem na Kalinowszczyznę do Ronda Berbeckiego -oczywiście wjeżdżając do Lublina od strony Zamościa. Nawet jadąc obydwoje z żoną i "dedukując" prawie za każdym razem się mylą.
[quote name='myśląca' timestamp='1324204952' post='572043']
Po pierwsze - nie musisz mnie obrażać,
a po drugie - ruch w Polsce jest prawostronny (póki co), więc zjeżdża się w ulicę po PRAWEJ stronie, a nie po lewej. I powinna wjechać w PIERWSZĄ ulicę po PRAWEJ, a nie w drugą.
"Przy każdym dojechaniu do ronda nietrudno jest wjechać pod prąd"??? Nawet tego nie skomentuję, bo odzienna jazda po mieście pokazuje, że jest jednak INACZEJ!!!
[/quote]
Czyli jednak "nie... rozwiń
Avatar
wlaczone / 24 lutego 2012 r. o 18:26
Co za... Jakim trzeba być tepym człowiekiem żeby tak wjechac... Ślepą znaków nie widzi i tego jak samochody jeżdżą? Szkoda że jej tir nie staranował...
Avatar
jkm / 19 grudnia 2011 r. o 11:42
[quote name='Henry Mleczarz' timestamp='1324235267' post='572289']
Po prostu: może przyjechała gdzieś spoza miasta i (jak rzadko kiedy) zobaczyła tak duże rondo -więc się pomyliła,a chciała poruszać się po rondzie "kulturalnie" i zgodnie z ruchem wskazówek zegara Przypomina mi to trochę bajkę Jana Brzechwy o kwoce: "Przyszedł baran. Chciał na grzędzie
Siąść cichutko w drugim rzędzie,
Grzęda pękła..."
[/quote]


To ty chyba jeszcze ronda nie widziałeś, pojedz zobacz jak wygląda "duże" rondo np. w Wawie np. gdzie jeszcze jeżdżą tramwaje. Może by takiego barana tramwaj rozjechał i tyle by było w temacie. Nie straszyła by na drodze innych.
[quote name='Henry Mleczarz' timestamp='1324235267' post='572289']
Po prostu: może przyjechała gdzieś spoza miasta i (jak rzadko kiedy) zobaczyła tak duże rondo -więc się pomyliła,a chciała poruszać się po rondzie "kulturalnie" i zgodnie z ruchem wskazówek zegara Przypomina mi to trochę bajkę Jana Brzechwy o kwoce: "Przyszedł baran. Chciał na grzędzie
Siąść cichutko w drugim rzędzie,
Grzęda pękła..."
[/quote]


To ty chyba jeszcze ronda nie widziałeś, po... rozwiń
Avatar
Katarzyna / 19 grudnia 2011 r. o 10:34
CB radio uratowało chyba, życie tej kobiecie... dlatego ja zainstalowałem sobie w samochodzie Presidenta - nigdy nic nie wiadomo
Avatar
gęgę21 / 18 grudnia 2011 r. o 22:41
ale news... serio na pierwsza strone
Avatar
Henry Mleczarz / 18 grudnia 2011 r. o 20:07
[quote name='jkm' timestamp='1324231300' post='572245']
Panie Boże broń nas przed takimi "kierowcami". Jeżeli ona takie manewry wyczynia to kto jej dał prawo jazdy, chyba dostała za ładny uśmiech albo za loda. Taka osoba stwarza tylko zagrożenie na drodze, to co pokazała to brak jakich kolwiek zasad prowadzenia samochodu u braku zdolności do prowadzenia pojazdem.
[/quote]
Po prostu: może przyjechała gdzieś spoza miasta i (jak rzadko kiedy) zobaczyła tak duże rondo -więc się pomyliła,a chciała poruszać się po rondzie "kulturalnie" i zgodnie z ruchem wskazówek zegara Przypomina mi to trochę bajkę Jana Brzechwy o kwoce: "Przyszedł baran. Chciał na grzędzie
Siąść cichutko w drugim rzędzie,
Grzęda pękła..."
[quote name='jkm' timestamp='1324231300' post='572245']
Panie Boże broń nas przed takimi "kierowcami". Jeżeli ona takie manewry wyczynia to kto jej dał prawo jazdy, chyba dostała za ładny uśmiech albo za loda. Taka osoba stwarza tylko zagrożenie na drodze, to co pokazała to brak jakich kolwiek zasad prowadzenia samochodu u braku zdolności do prowadzenia pojazdem.
[/quote]
Po prostu: może przyjechała gdzieś spoza miasta i (jak rzadko kiedy) zobaczyła tak duże rondo -więc się pomyliła,a chcia... rozwiń
Avatar
neon / 18 grudnia 2011 r. o 19:58
Kierowca z kamerką zachował się naprawdę w porządku, sytuacja wymagała szybkiej i rozsądnej reakcji, dzisiaj niewiele takich trzeźwo myślących kierowców.
Avatar
jkm / 18 grudnia 2011 r. o 19:01
Panie Boże broń nas przed takimi "kierowcami". Jeżeli ona takie manewry wyczynia to kto jej dał prawo jazdy, chyba dostała za ładny uśmiech albo za loda. Taka osoba stwarza tylko zagrożenie na drodze, to co pokazała to brak jakich kolwiek zasad prowadzenia samochodu u braku zdolności do prowadzenia pojazdem.
Avatar
poręczny / 18 grudnia 2011 r. o 17:58
Do takich jak ona trzeba specjalistów:[url="http://www.ciekawszy.net/Ciekawszy/Show,72,Auto_GhostBusters"]http://www.ciekawszy.net/Ciekawszy/Show,72,Auto_GhostBusters[/url]
Avatar
Jarek / 18 grudnia 2011 r. o 15:12
[quote name='piotr' timestamp='1324109916' post='571596']
ta kooorwa!!! ja bym ją puścił... wyciągnąc taką szmate z samochodu i dać tak po ryju żeby już nigdy nie wsiadła za kierownice... yebani niedzielni kierowcy!!!
[/quote]
A ja widzac takiego deb***a tez wysiadlbym z auta i tak ci do...ł ze mialbys co wspominac do konca zycia.
Avatar
bambo75 / 18 grudnia 2011 r. o 12:19
[quote name='myśląca' timestamp='1324204952' post='572043']
Po pierwsze - nie musisz mnie obrażać,
a po drugie - ruch w Polsce jest prawostronny (póki co), więc zjeżdża się w ulicę po PRAWEJ stronie, a nie po lewej. I powinna wjechać w PIERWSZĄ ulicę po PRAWEJ, a nie w drugą.
"Przy każdym dojechaniu do ronda nietrudno jest wjechać pod prąd"??? Nawet tego nie skomentuję, bo odzienna jazda po mieście pokazuje, że jest jednak INACZEJ!!!
[/quote]
Czyli jednak "niemyśląca"... Widzę,że jednak mylisz pojęcia: "Skręcić w pierwszą ulicę w lewo" a "zjeżdża się w ulicę po prawej stronie". I czytaj uważniej! -zwłaszcza to,co napisałem,że niektórzy po rondach "usiłują" poruszać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara -więc to jasne,że nietrudno jest wjechać na rondo "pod prąd" -zwłaszcza na tak dużych rondach jak przy Makro. Zwłaszcza,gdy ktoś przyjeżdża z małych miejscowości i czuje się "przytłoczony" ogromem ulic. Mój kolega z okolic Tomaszowa Lubelskiego(niby niegłupi chłopak i Prawo Jazdy ma już przez kilkanaście lat) już wielokrotnie miał problem z trafieniem/dojechaniem na Kalinowszczyznę do Ronda Berbeckiego -oczywiście wjeżdżając do Lublina od strony Zamościa. Nawet jadąc obydwoje z żoną i "dedukując" prawie za każdym razem się mylą.
[quote name='myśląca' timestamp='1324204952' post='572043']
Po pierwsze - nie musisz mnie obrażać,
a po drugie - ruch w Polsce jest prawostronny (póki co), więc zjeżdża się w ulicę po PRAWEJ stronie, a nie po lewej. I powinna wjechać w PIERWSZĄ ulicę po PRAWEJ, a nie w drugą.
"Przy każdym dojechaniu do ronda nietrudno jest wjechać pod prąd"??? Nawet tego nie skomentuję, bo odzienna jazda po mieście pokazuje, że jest jednak INACZEJ!!!
[/quote]
Czyli jednak "nie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 50

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jak reaguje kobieta, kiedy to mężczyzna dobiera jej suknię ślubną?

Jak reaguje kobieta, kiedy to mężczyzna dobiera jej suknię ślubną?

Przyszłe panny młode dziwią się zwykle, gdy przy zakupie sukni doradza im mężczyzna. Czasami podchodzą do jego rad nieufnie. Inaczej jest jednak gdy zajmuje się nimi Łukasz Przychodzeń. Do jego lubelskiego salonu ciągną klientki z całej Polski.

Zamość w finansowym dołku. Prezydent już się głowi, jakie wydatki przyciąć

Zamość w finansowym dołku. Prezydent już się głowi, jakie wydatki przyciąć

Te 17 mln zł było potrzebne, aby zrealizować budżet i zapłacić za rozpoczęte inwestycje. Ale przy podejmowaniu uchwały zabrakło jednego głosu i dlatego Zamość nie może wyemitować obligacji. Co teraz? Prezydent już zastanawia się, z jakich inwestycji zrezygnować i czy np. nie trzeba będzie „zamrozić” budżetu obywatelskiego.

Zbliża się finał Szlachetnej Paczki. W lubelskim brakuje ponad 220 osób do pomocy
zdjęcia
galeria

Zbliża się finał Szlachetnej Paczki. W lubelskim brakuje ponad 220 osób do pomocy

Zaczęło się odliczanie do finału głośnej akcji pomocowej. Szlachetna Paczka czeka na wolontariuszy.

Wpadli na chwilę do znajomego. Na koniec taboret poleciał w okno samochodu
zdjęcia
galeria

Wpadli na chwilę do znajomego. Na koniec taboret poleciał w okno samochodu

Policja zatrzymała dwóch 20-latków, którzy przyszli w odwiedziny do starszego znajomego. Nie wiadomo dlaczego się na niego rzucili.

Lublin. W sobotę startuje "Otwarte Miasto"
1 października 2022, 16:00

Lublin. W sobotę startuje "Otwarte Miasto"

21 artystów, 25 prac w przestrzeni miasta i cały miesiąc zwiedzania. 1 października startuje XIV edycja Festiwalu Sztuki w Przestrzeni Publicznej Otwarte Miasto / OPEN CITY.

Zamość. Mimo protestów mieszkańców jest zgoda dla dewelopera. Ale bloku nie będzie
galeria

Zamość. Mimo protestów mieszkańców jest zgoda dla dewelopera. Ale bloku nie będzie

Protesty mieszkańców na niewiele się zdały. Firma Lege Artis ma zielone światło dla swojej inwestycji mieszkaniowej na ulicy Młyńskiej w Zamościu. Radni, którzy dwukrotnie sprzeciwiali się budowie bloków, na ostatniej sesji zgodzili się, by w trybie ustawy lex deweloper powstały w tej lokalizacji szeregowce.

Rzeźby Rafała Olbińskiego w Galerii Gardzienice
6 października 2022, 18:00
galeria

Rzeźby Rafała Olbińskiego w Galerii Gardzienice

Prace jednego z najważniejszych współczesnych polskich artystów będzie można zobaczyć w Lublinie. Mowa o Rafale Olbińskim, którego rzeźby zaprezentuje Galeria Gardzienice (ul. Grodzka 5a). Uroczyste otwarcie ekspozycji nastąpi 6 października o godz. 18.

Dużo przyjemniej wyrzucać odpady w Puławach. Wodny świat na śmietnikowej altanie

Dużo przyjemniej wyrzucać odpady w Puławach. Wodny świat na śmietnikowej altanie

Do niedawna była to zwykła ściana osiedlowego śmietnika na puławskim osiedlu Niwa. W ostatni weekend dzięki miejscowym artystom, miłośnikom ulicznej sztuki, altana zyskała zupełnie nowy wygląd.

Lubelskie. Jodek potasu w szkołach i przychodniach. Już rozwożą do każdej gminy w regionie

Lubelskie. Jodek potasu w szkołach i przychodniach. Już rozwożą do każdej gminy w regionie

W szkołach, przychodniach i innych miejscach najbliższych mieszkańcom będzie można zaopatrzyć się w jodek potasu na wypadek zagrożenia radiacyjnego. Dzisiaj rozpoczęła się dystrybucja preparatów do wszystkich gmin w województwie lubelskim.

Lada dzień 42. Zamojskie Dni Muzyki
30 września 2022, 19:00

Lada dzień 42. Zamojskie Dni Muzyki

Jedna impreza, ale trzy koncerty, a każdy w innym klimacie. Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na 42. Zamojskie Dni Muzyki. Start w piątek, finał w niedzielę (30 września-2 października).

Chełm. Trzeba powtórzyć przetarg na deptak

Chełm. Trzeba powtórzyć przetarg na deptak

Miasto unieważniło przetarg na rewitalizację Parku Międzyosiedlowego w Chełmie i przebudowę deptaka. Jedyny oferent zażądał o ponad 8 mln zł więcej, niż planowano wydać na inwestycję.

W środę wielka akcja policji. Pewnie posypią się mandaty

W środę wielka akcja policji. Pewnie posypią się mandaty

Tym razem patrole ustawią się w pobliżu przejść dla pieszych. To będzie kolejna odsłona akcji NURD.

Importowany węgiel trafił do sprzedaży. Obowiązuje limit 3 ton na osobę
wideo
film

Importowany węgiel trafił do sprzedaży. Obowiązuje limit 3 ton na osobę

Od wtorku można kupić importowany węgiel. W Ostrowie Wielkopolskim od tygodni ustawiali się chętni na zakup tego surowca.

Oni nie ubierają samochodów. Robią z nich obiekt zazdrosnych spojrzeń

Oni nie ubierają samochodów. Robią z nich obiekt zazdrosnych spojrzeń

Ponad 15 lat doświadczenia. Ponad 5 tys. zadowolonych klientów. Ponad 60 moto-imprez w tym bicie Rekordu Guinnessa. Ponad 5600 oklejonych samochodów. Ponad 140 tys. metrów użytej folii.

Moto Session 2022. W Lublinie będą bolidy F1
1 października 2022, 12:00
galeria

Moto Session 2022. W Lublinie będą bolidy F1

Gratka dla pasjonatów motoryzacji. W najbliższy weekend na terenie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędą się targi motoryzacyjne połączone z emocjonującymi pokazami. Będzie można zobaczyć klasyki, bolidy F1 i auta luksusowe.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!