Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 kwietnia 2008 r.
16:22
Edytuj ten wpis

Podejrzana o zabójstwo dziecka w areszcie

0 6 A A

22-latka podejrzana o dzieciobójstwo trafiła do na 3 miesiące do aresztu - zdeydował Sąd Rejonowy w Zamościu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Grozi jej dożywocie.

Kobieta złożyła w piątek obszerne wyjaśnienia. - Nie przyznała się do postawionego zarzutu - mówi Artur Kubik, szef Prokuratury Rejonowej w Zamościu. - Twierdzi, że dziecko urodziło się martwe, dlatego je wyrzuciła do kontenera na śmieci. Ale co innego wykazała sekcja zwłok.

Dziewczynka urodziła się żywa, a przyczyną zgonu były urazy głowy. Takie są jej wstępne wyniki, pełne zamojska prokuratura otrzyma lada dzień. - Czekamy m.in. na badanie DNA, aby kategorycznie potwierdzić tożsamość noworodka, chcemy się też dowiedzieć, czy podejrzana nie była pod wpływem środków odurzających - mówi Kubik.

Przypomnijmy. Zapakowane w reklamówkę zwłoki noworodka znaleziono w poniedziałek na składowisku odpadów w Dębowcu (gm. Skierbieszów). Trzy dni później policja ustaliła i zatrzymała matkę dziecka, 22-letnią mieszkankę Zamościa, która wychowuje samotnie dwuletniego synka. Do porodu doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. - Niechciane dziecko można pozostawić w szpitalu nie ponosząc żadnej odpowiedzialności - mówi kom. Joanna Kopeć, oficer prasowy zamojskiej policji. - Na pewno dla takich dzieci znajdą się rodzice, którzy zapewnią im miłość i szczęśliwe dzieciństwo.

W zamojskim szpitalu "papieskim” odebrano w zeszłym roku ponad 1800 porodów. Do stojącego przed wejściem na oddział ginekologiczno-położniczy i patologii ciąży łóżeczka nadziei trafiło czworo dzieci.
(lew)

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ananana / 27 kwietnia 2008 o 00:53
0
nie jestem dziewczynka ze starówki tak dla wyjaśnienia, od ponad roku tez jej nie widziałam a jesli bym widziała to nie pomyślałabym ze taki czyn ma w myślach. Normalne to nie jest ze sie ukrywa ciąże rodzi w domu i wyrzuca dziecko nawet jeśli urodziło by się martwe to nie jest szok poporodowy lecz dokonanie mordu a wiem o tym bardzo dużo od jej rodziny......wszędzie sa przecieki w prokuraturze czy na policji czy zk w lbn również i chyba dobrze o tym wiesz i każdy obyty człowiek o tym wie lecz nie każdy obywatel ma do tego dostep..... to że może się bała czy nie widziała innego wyjścia to nie powód do morderstwa może Eryka tez dla lepszego wyjścia powinna zabić co?????. Nie osądzam Ciebie lecz ją bo jej czyn woła o pomstę do nieba ! wiem co jej grozi gdzie jest a do czynienia z prawem mam na co dzień wiec jestem wbrew Twoim spotrzeżeniom bardziej zorientowana z tą dziedziną niż się wydawać Ci mogłoby. Przyznam Ci rację wiele osób na tym ucierpiało a cierpieć i wytykanym palcami bedzie..... była fajna koleżanką miała u mnie szacunek wyrobiony lecz teraz go straciła....a sąd czy skaże ją na dozywocie czy na 25 czy 7 lat nie dorówna temu co będzie ją piętnować całe życie. Nie będę ukrywać że jednocześnie jest mi jej również żal, lecz wolałabym by była to obca osoba której nie znam. Nasze poglady się różnią mamy trochę inny pogląd na ta sprawe.... I nie obchodzi mnie kto to ma czytać bo teraz juz chyba nikt. Wyrażam swoje spostrzeżenia. I jeszcze jedno skoro wiesz wiecej ode mnie to wiesz kto jej pomagał przy porodzie wiec nie oceniaj mnie lecz osoby winne i współwinne tej tragedii.....
nie jestem dziewczynka ze starówki tak dla wyjaśnienia, od ponad roku tez jej nie widziałam a jesli bym widziała to nie pomyślałabym ze taki czyn ma w myślach. Normalne to nie jest ze sie ukrywa ciąże rodzi w domu i wyrzuca dziecko nawet jeśli urodziło by się martwe to nie jest szok poporodowy lecz dokonanie mordu a wiem o tym bardzo dużo od jej rodziny......wszędzie sa przecieki w prokuraturze czy na policji czy zk w lbn również i chyba dobrze o tym wiesz i każdy obyty człowiek o tym wie lecz nie każdy obywatel ma do tego dostep..... to że... rozwiń
Avatar
majka / 22 kwietnia 2008 o 18:20
0
Na JEJ sumieniu oraz (to jest moje zdanie) na sumieniu osób, które wiedziały o tym chociażby, że jest w ciąży i jej nie pomogli; na sumieniu wszystkich, którzy widzieli, co się dzieje.
Jeśli, że wiedziałaś coś w międzyczasie, to na Twoim także.
I przestań stroić się w piórka sprawiedliwości. Została złapana i aresztowana, zostanie oskarżona i zapewne trafi do więzienia. Prawo jest w krajach cywilizowanych fundamentem sprawiedliwości, za to co zrobiła grozi najwyższa kara z możliwych. Twoje żale i obleśne wznoszenie rąk do nieba nic nie zmienią, ani dla społeczeństwa, ani dla niej. Dla Ciebie tylko - bo wyżyjesz się na forum. Wierz mi, że rozsądni ludzie nie czerpią inspiracji ani wiedzy z wypowiedzi takich jak Twoja, a napewno nie prokurator.
Do tego - sugerowanie jej danych personalnych wcale jej nie zaszkodzi (siedzi w areszcie i zapewne dostępu do internetu nie ma), zaszkodzić może jedynie jej rodzinie, jej młodszym braciom, siostrom, którzy to przeżywają i będą żyli z piętnem posiadania takiej siostry-"czarnej owcy" przez długie lata, jeśli nie do końca życia.
Skoro tak dużo wiesz o tej sprawie - zapewne wiesz i to. Dziwne więc, że zachowujesz się nieodpowiedzialnie wskazując i skazując, jeszcze przed zapadnięciem wyroku, konkretne osoby.
Nie wiadomo, co skłoniło ją do tego, może się bała, może nie widziała wyjścia, może było to spowodowane innymi czynnikami - to wyjaśni dochodzenie, a rozstrzygnie sąd. Do tego czasu, czy Ci się to podoba czy nie, obowiązuje zasada domniemania niewinności.
Widzisz, i mało wnosi Twoje stwierdzenie, że dużo wiesz o sprawie, bo tak się składa, że ja wiem zapewne więcej.
Nie rozpisuję się jednak na forum, nie oceniam, bo mam świadomość tego, że zabiłoby mnie to pewnie, oraz taką, że najwięcej i tak wie w tym momencie prokurator.

Co więcej, mimo że mnie to jest bardzo nie na rękę, to podpowiem Ci co powinnaś, dziewczynko ze Starówki, zrobić - pójść do Pana Prokuratora i złożyć obszerne zeznania o tym co wiesz, jak chociażby o tym, że nie pozbyła się dziecka samodzielnie, a ktoś jej pomógł. O ile WIESZ, a nie spekulujesz.
Na JEJ sumieniu oraz (to jest moje zdanie) na sumieniu osób, które wiedziały o tym chociażby, że jest w ciąży i jej nie pomogli; na sumieniu wszystkich, którzy widzieli, co się dzieje.
Jeśli, że wiedziałaś coś w międzyczasie, to na Twoim także.
I przestań stroić się w piórka sprawiedliwości. Została złapana i aresztowana, zostanie oskarżona i zapewne trafi do więzienia. Prawo jest w krajach cywilizowanych fundamentem sprawiedliwości, za to co zrobiła grozi najwyższa kara z możliwych. Twoje żale i obleśne wznoszenie rąk do nieba n... rozwiń
Avatar
ananana / 22 kwietnia 2008 o 15:52
0
Znam Majkę to co zrobiła jest okropne wiem o tej sprawie dużo i wiem tez że nie zrobiła tego sama, mam w związku z tym nadzieje że wszyscy poniosą odpowiedzialność. Bez znaczenia są tutaj dane osób które sie tutaj wypowiadają lecz fakty o których mowa..... Są lepsze rozwiązania niż morderstwo korzystniejsze dla wszystkich stron szkoda tylko że żadna z osób która przyczyniła się do pozbawienia życia tego maleństwa o tym nie pomyślała. Konsekwencje są jakie są i trzeba je ponieść skoro przez te 9 m-cy nie można było pomyśleć co można było zrobić teraz do końca życia zostanie na sumieniu
Znam Majkę to co zrobiła jest okropne wiem o tej sprawie dużo i wiem tez że nie zrobiła tego sama, mam w związku z tym nadzieje że wszyscy poniosą odpowiedzialność. Bez znaczenia są tutaj dane osób które sie tutaj wypowiadają lecz fakty o których mowa..... Są lepsze rozwiązania niż morderstwo korzystniejsze dla wszystkich stron szkoda tylko że żadna z osób która przyczyniła się do pozbawienia życia tego maleństwa o tym nie pomyślała. Konsekwencje są jakie są i trzeba je ponieść skoro przez te 9 m-cy nie można było pomyśleć co można było zrob... rozwiń
Avatar
majka / 21 kwietnia 2008 o 21:07
0
I pewnie będzie, ale skoro znasz i podajesz imię, to podaj swoje.
Avatar
STR SQUAD / 19 kwietnia 2008 o 22:06
0
[size=5][font="Arial Black"][/font][/size][color="#000000"][/color]NIE MA LITOŚCI DLA TAKICH MATEK!!!! WIELKIE DZIĘKI DLA POLICJI ZA SZYBKA REAKCJE-W KONCU SIE NA COS PRZYDALI!!! OBY NIGDY NIE WYSZLA NA WOLNOSC ...
Avatar
stare miast0o / 19 kwietnia 2008 o 18:08
0
Jednak jest sprawiedliwość na tym świecie-Majka powinnaś się smażyć w piekle !!!
Avatar
ananana / 27 kwietnia 2008 o 00:53
0
nie jestem dziewczynka ze starówki tak dla wyjaśnienia, od ponad roku tez jej nie widziałam a jesli bym widziała to nie pomyślałabym ze taki czyn ma w myślach. Normalne to nie jest ze sie ukrywa ciąże rodzi w domu i wyrzuca dziecko nawet jeśli urodziło by się martwe to nie jest szok poporodowy lecz dokonanie mordu a wiem o tym bardzo dużo od jej rodziny......wszędzie sa przecieki w prokuraturze czy na policji czy zk w lbn również i chyba dobrze o tym wiesz i każdy obyty człowiek o tym wie lecz nie każdy obywatel ma do tego dostep..... to że może się bała czy nie widziała innego wyjścia to nie powód do morderstwa może Eryka tez dla lepszego wyjścia powinna zabić co?????. Nie osądzam Ciebie lecz ją bo jej czyn woła o pomstę do nieba ! wiem co jej grozi gdzie jest a do czynienia z prawem mam na co dzień wiec jestem wbrew Twoim spotrzeżeniom bardziej zorientowana z tą dziedziną niż się wydawać Ci mogłoby. Przyznam Ci rację wiele osób na tym ucierpiało a cierpieć i wytykanym palcami bedzie..... była fajna koleżanką miała u mnie szacunek wyrobiony lecz teraz go straciła....a sąd czy skaże ją na dozywocie czy na 25 czy 7 lat nie dorówna temu co będzie ją piętnować całe życie. Nie będę ukrywać że jednocześnie jest mi jej również żal, lecz wolałabym by była to obca osoba której nie znam. Nasze poglady się różnią mamy trochę inny pogląd na ta sprawe.... I nie obchodzi mnie kto to ma czytać bo teraz juz chyba nikt. Wyrażam swoje spostrzeżenia. I jeszcze jedno skoro wiesz wiecej ode mnie to wiesz kto jej pomagał przy porodzie wiec nie oceniaj mnie lecz osoby winne i współwinne tej tragedii.....
nie jestem dziewczynka ze starówki tak dla wyjaśnienia, od ponad roku tez jej nie widziałam a jesli bym widziała to nie pomyślałabym ze taki czyn ma w myślach. Normalne to nie jest ze sie ukrywa ciąże rodzi w domu i wyrzuca dziecko nawet jeśli urodziło by się martwe to nie jest szok poporodowy lecz dokonanie mordu a wiem o tym bardzo dużo od jej rodziny......wszędzie sa przecieki w prokuraturze czy na policji czy zk w lbn również i chyba dobrze o tym wiesz i każdy obyty człowiek o tym wie lecz nie każdy obywatel ma do tego dostep..... to że... rozwiń
Avatar
majka / 22 kwietnia 2008 o 18:20
0
Na JEJ sumieniu oraz (to jest moje zdanie) na sumieniu osób, które wiedziały o tym chociażby, że jest w ciąży i jej nie pomogli; na sumieniu wszystkich, którzy widzieli, co się dzieje.
Jeśli, że wiedziałaś coś w międzyczasie, to na Twoim także.
I przestań stroić się w piórka sprawiedliwości. Została złapana i aresztowana, zostanie oskarżona i zapewne trafi do więzienia. Prawo jest w krajach cywilizowanych fundamentem sprawiedliwości, za to co zrobiła grozi najwyższa kara z możliwych. Twoje żale i obleśne wznoszenie rąk do nieba nic nie zmienią, ani dla społeczeństwa, ani dla niej. Dla Ciebie tylko - bo wyżyjesz się na forum. Wierz mi, że rozsądni ludzie nie czerpią inspiracji ani wiedzy z wypowiedzi takich jak Twoja, a napewno nie prokurator.
Do tego - sugerowanie jej danych personalnych wcale jej nie zaszkodzi (siedzi w areszcie i zapewne dostępu do internetu nie ma), zaszkodzić może jedynie jej rodzinie, jej młodszym braciom, siostrom, którzy to przeżywają i będą żyli z piętnem posiadania takiej siostry-"czarnej owcy" przez długie lata, jeśli nie do końca życia.
Skoro tak dużo wiesz o tej sprawie - zapewne wiesz i to. Dziwne więc, że zachowujesz się nieodpowiedzialnie wskazując i skazując, jeszcze przed zapadnięciem wyroku, konkretne osoby.
Nie wiadomo, co skłoniło ją do tego, może się bała, może nie widziała wyjścia, może było to spowodowane innymi czynnikami - to wyjaśni dochodzenie, a rozstrzygnie sąd. Do tego czasu, czy Ci się to podoba czy nie, obowiązuje zasada domniemania niewinności.
Widzisz, i mało wnosi Twoje stwierdzenie, że dużo wiesz o sprawie, bo tak się składa, że ja wiem zapewne więcej.
Nie rozpisuję się jednak na forum, nie oceniam, bo mam świadomość tego, że zabiłoby mnie to pewnie, oraz taką, że najwięcej i tak wie w tym momencie prokurator.

Co więcej, mimo że mnie to jest bardzo nie na rękę, to podpowiem Ci co powinnaś, dziewczynko ze Starówki, zrobić - pójść do Pana Prokuratora i złożyć obszerne zeznania o tym co wiesz, jak chociażby o tym, że nie pozbyła się dziecka samodzielnie, a ktoś jej pomógł. O ile WIESZ, a nie spekulujesz.
Na JEJ sumieniu oraz (to jest moje zdanie) na sumieniu osób, które wiedziały o tym chociażby, że jest w ciąży i jej nie pomogli; na sumieniu wszystkich, którzy widzieli, co się dzieje.
Jeśli, że wiedziałaś coś w międzyczasie, to na Twoim także.
I przestań stroić się w piórka sprawiedliwości. Została złapana i aresztowana, zostanie oskarżona i zapewne trafi do więzienia. Prawo jest w krajach cywilizowanych fundamentem sprawiedliwości, za to co zrobiła grozi najwyższa kara z możliwych. Twoje żale i obleśne wznoszenie rąk do nieba n... rozwiń
Avatar
ananana / 22 kwietnia 2008 o 15:52
0
Znam Majkę to co zrobiła jest okropne wiem o tej sprawie dużo i wiem tez że nie zrobiła tego sama, mam w związku z tym nadzieje że wszyscy poniosą odpowiedzialność. Bez znaczenia są tutaj dane osób które sie tutaj wypowiadają lecz fakty o których mowa..... Są lepsze rozwiązania niż morderstwo korzystniejsze dla wszystkich stron szkoda tylko że żadna z osób która przyczyniła się do pozbawienia życia tego maleństwa o tym nie pomyślała. Konsekwencje są jakie są i trzeba je ponieść skoro przez te 9 m-cy nie można było pomyśleć co można było zrobić teraz do końca życia zostanie na sumieniu
Znam Majkę to co zrobiła jest okropne wiem o tej sprawie dużo i wiem tez że nie zrobiła tego sama, mam w związku z tym nadzieje że wszyscy poniosą odpowiedzialność. Bez znaczenia są tutaj dane osób które sie tutaj wypowiadają lecz fakty o których mowa..... Są lepsze rozwiązania niż morderstwo korzystniejsze dla wszystkich stron szkoda tylko że żadna z osób która przyczyniła się do pozbawienia życia tego maleństwa o tym nie pomyślała. Konsekwencje są jakie są i trzeba je ponieść skoro przez te 9 m-cy nie można było pomyśleć co można było zrob... rozwiń
Avatar
majka / 21 kwietnia 2008 o 21:07
0
I pewnie będzie, ale skoro znasz i podajesz imię, to podaj swoje.
Avatar
STR SQUAD / 19 kwietnia 2008 o 22:06
0
[size=5][font="Arial Black"][/font][/size][color="#000000"][/color]NIE MA LITOŚCI DLA TAKICH MATEK!!!! WIELKIE DZIĘKI DLA POLICJI ZA SZYBKA REAKCJE-W KONCU SIE NA COS PRZYDALI!!! OBY NIGDY NIE WYSZLA NA WOLNOSC ...
Avatar
stare miast0o / 19 kwietnia 2008 o 18:08
0
Jednak jest sprawiedliwość na tym świecie-Majka powinnaś się smażyć w piekle !!!
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Samochód kierowcy Taxify odjechał na lawecie. Jeśli nie zapłaci kary, zostanie zlicytowany

Samochód kierowcy Taxify odjechał na lawecie. Jeśli nie zapłaci kary, zostanie zlicytowany 6 1

Piątkowo-sobotnia noc zaowocowała kolejnymi kontrolami kierowców wykonujących przewozy za pośrednictwem aplikacji Taxify. Jedno z aut odjechało na lawecie.

Pasja, jaką jest wędkarstwo

Pasja, jaką jest wędkarstwo 0 0

Wędkowanie nie powinno nikogo dziwić, jeśli znajdzie stałe miejsce wśród zainteresowań współczesnych facetów. Niemniej jednak, w obecnych czasach wiele kobiet, odkrywa w nim swoją naturę. Pasjonaci to naprawdę pełne życia i zawziętości osoby, które poświęcić dla wędkarstwa są w stanie wiele. Co kieruje hobbystami, że pomimo niesprzyjających warunków i licznych obowiązków, znajdują czas na wodne przygody i łowiska?

Ślisko na drogach. Straciła panowanie nad oplem, uderzyła w volkswagena

Ślisko na drogach. Straciła panowanie nad oplem, uderzyła w volkswagena 0 1

Do wypadku doszło w niedzielę około godz. 23:30 w miejscowości Bogdanka.

Zmiana warty w gminach powiatu puławskiego. Terminy pierwszych sesji

Zmiana warty w gminach powiatu puławskiego. Terminy pierwszych sesji 0 4

W tym tygodniu dojdzie do zaprzysiężenia wybranych w ostatnich wyborach radnych nowej kadencji oraz wójtów, burmistrzów i prezydenta. Pierwsze uroczyste sesje w gminach powiatu puławskiego odbędą się w Kurowie, Janowcu i Kazimierzu Dolnym. Jako ostatni zaprzysiężenie złoży nowy samorząd w Baranowie.

Kombucha - dlaczego warto ją pić?

Kombucha - dlaczego warto ją pić? 0 0

Kombucha, inaczej grzyb herbaciany. Na jego bazie przygotowuje się napój z kombuchy. Jego właściwości lecznicze są od wieków wykorzystywane w medycynie naturalnej. Napój z kombuchy jest polecany na prawie wszystkie schorzenia, jako eliksir życia i uniwersalny środek leczniczy.

Po awarii wodociągu mieszkańcy zostali odcięci od wody. "Sklepy pozamykane, nie podstawili nawet beczkowozu"
Alarm 24

Po awarii wodociągu mieszkańcy zostali odcięci od wody. "Sklepy pozamykane, nie podstawili nawet beczkowozu" 1 3

W Siedliszczu (pow. chełmski) już w sobotę doszło do awarii głównej magistrali tamtejszego wodociągu. Nasz Czytelnik z tej miejscowości ma żal do władz gminy, że przez całą niedzielę niczego w tej sprawie nie zrobiły.

Paweł Oponowicz (trener Granicy Terespol): Jest lekki niedosyt

Paweł Oponowicz (trener Granicy Terespol): Jest lekki niedosyt 1 0

Rozmowa z Pawłem Oponowiczem, trenerem Granicy Terespol, beniaminka zajmującego na półmetku rozgrywek czwartą pozycję w bialskiej klasie okręgowej

Jeśli nie widzisz, nie tak łatwo zrozumieć co to jest komiks. Lubelska inicjatywa to jedyna taka w Polsce
Magazyn

Jeśli nie widzisz, nie tak łatwo zrozumieć co to jest komiks. Lubelska inicjatywa to jedyna taka w Polsce 0 0

Dziesięciolecie działalności świętuje w tym roku lubelska Wypożyczalnia Książek Dotykowych. To jedyna taka inicjatywa w Polsce, dzięki której na buziach niewidomych i niedowidzących dzieci ukazuje się najpiękniejszy uśmiech wywołany kontaktem z ilustrowaną książką.

Koncert Yellow Horse w Rider's Pub
22 lutego 2019, 20:00

Koncert Yellow Horse w Rider's Pub 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 lutego o godz. 20 na scenie Rider's Pub (3 Maja 9) odbędzie się koncert grupy Yellow Horse.

Mniej kierowców w woj. lubelskim traci prawo jazdy za przekroczenie liczby punktów karnych

Mniej kierowców w woj. lubelskim traci prawo jazdy za przekroczenie liczby punktów karnych 5 8

Wyraźnie spadła liczba kierowców przekraczających 24 punkty karne. Nie wiadomo tylko, czy bardziej trzymamy się przepisów, czy drogówka jest bardziej pobłażliwa.

Jarosław Kaczoruk (trener Olimpii Miączyn): Wiosną będziemy bronić naszej twierdzy

Jarosław Kaczoruk (trener Olimpii Miączyn): Wiosną będziemy bronić naszej twierdzy 0 1

Rozmowa z Jarosławem Kaczorukiem, trenerem Olimpii Miączyn

Lubartów: Po raz trzeci szukają chętnych na termomodernizację szkół

Lubartów: Po raz trzeci szukają chętnych na termomodernizację szkół 0 0

Ponownie ruszyły dwa przetargi na termomodernizację szkół w Lubartowie. Chodzi o budynek II Liceum Ogólnokształcącego oraz o Szkołę Podstawową nr 3. W pierwszych przetargach nie udało się wyłonić wykonawców.

Nowy burmistrz Annopola o priorytetach na najbliższych 5 lat

Nowy burmistrz Annopola o priorytetach na najbliższych 5 lat 1 3

Rozmowa z Mirosławem Gazdą, burmistrzem-elektem Annopola.

Puławy: Nowy parking na osiedlu Niwa
galeria

Puławy: Nowy parking na osiedlu Niwa 17 5

Dobra wiadomość dla mieszkańców os. Niwa w Puławach. Jeszcze w tym roku będą mogli korzystać z kilku dodatkowych miejsc postojowych.

Lublin: To osiedle mocno się rozrasta, szkoła wymaga rozbudowy. Ogłoszono przetarg

Lublin: To osiedle mocno się rozrasta, szkoła wymaga rozbudowy. Ogłoszono przetarg 3 5

16 sal lekcyjnych znajdzie się w nowej części podstawówki na Felinie. Władze miasta ogłosiły przetarg na zaprojektowanie nowego segmentu i późniejszy nadzór nad jego budową. Z warunków przetargu wynika, że dodatkowa część szkoły powinna być gotowa w 2022 roku

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!