Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 lutego 2010 r.
18:31
Edytuj ten wpis

Podkański na prezydenta

Autor: Zdjęcie autora er
0 92 A A

Zdzisław Podkański, przewodniczący Stronnictwa "Piast" będzie kandydował w wyborach prezydenckich. Polityk ogłosił to dzisiaj na konferencji prasowej w Warszawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podkański określił siebie jako kandydata nurtu chrześcijańsko-ludowo-narodowego, który będzie mówił prawdę i ma duże szanse na zwycięstwo.

Polityk, w przeszłości poseł i eurodeputowany, przez wiele lat był czołową postacią lubelskiego PSL. W 2006 roku założył Stronnictwo "Piast".

Komentarze 92

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
szerszeń / 20 marca 2010 o 21:20
0
Gość napisał:
Prezydent Podkański?
Pora umierać...


On sie przeciez nawet nie potrafi wysłowić. Mówi z jakimś wiejskim akcentem, ma przerażająco ograniczony zasób słów.
Że juz nie wspomnę jaką ma obciachową żonę. Pierwsza Dama na poziomie +/- Wałęsowej...


Gościu przestań obrażać zacnego człowieka, Lubelszczyzna Go zna a Ciebie ????? Najwyższy czas żeby Lublinem rządził uczciwy człowiek, który coś dla naszego regionu już zrobił.


Gościu przestań obrażać zacnego człowieka, Lubelszczyzna Go zna a Ciebie ????? Najwyższy czas żeby Lublinem rządził uczciwy człowiek, który coś dla naszego regionu już zrobił. rozwiń
Avatar
prawnik3 / 15 marca 2010 o 20:00
0
obserwator napisał:
"Podkański określił siebie jako kandydata nurtu chrześcijańsko-ludowo-narodowego, który będzie mówił prawdę i ma duże szanse na zwycięstwo"
CZŁOWIEKU ZA GROSZ PRZYZWOITOŚCI CI BRAK I HONORU, TWOJA PRAWDA JEST WYSSANA Z PALCA, TWOJA RODZINA I BLISCY ZASIADAJĄ W WE WSZELKIEGO RODZAJU AGENCJACH ROLNYCH I NIE MAJA POJĘCIA ZA CO PIENIĄDZE BIORĄ!!! NIE BŁAŹNIJ SIĘ!!!


Pisząc te brednie o Podkańskim sam nie masz za grosz honoru ani kultury. Dobrze jest jak sam korzystasz a także twoja rodzina z dochodów różnych agent i rad nadzorczych. Nie rób za niedojdę.


Pisząc te brednie o Podkańskim sam nie masz za grosz honoru ani kultury. Dobrze jest jak sam korzystasz a także twoja rodzina z dochodów różnych agent i rad nadzorczych. Nie rób za niedojdę. rozwiń
Avatar
prawnik 2 / 27 lutego 2010 o 21:42
0
Gość napisał:


O Boże co za bełkot .Autor chyba sam nie rozumie tego co nabazgrał

Prawniku nie poniżaj się, Twój bełkot jest bardziej bełkotny. Drwal daje odpowiedzi na wysokim poziomie. Ty zarówno chciałbyś być prawnikiem, lecz zacznij edukację od podstawówki bo jesteś monotematyczny. Brak wykształcenia szwankuje.
. Brak wykształcenia szwankuje. rozwiń
Avatar
Gość / 13 lutego 2010 o 10:05
0
~gość~ napisał:
Podkański jest dość inteligentny, posiada dwie niewątpliwe zalety.
Ma swoją haryzmę.
Mówi z "głowy" logicznie dobierając ciąg słów, przy tym na tyle głośno, że nie potrzebuje tuby.

Przeciętni ludzie chętnie go słuchają.
Dawni koledzy z PSL w stosunku do niego mają wielki kompleks.
Rodowód całego towarzystwa tak przed, jak i po rozłamie nie jest zbyt szczęśliwy, lecz to nie ich wina, bardziej tych co wymordowali Polaków po 39r. a zwłaszcza po 45r.
Układ był taki że przy pomocy nieświadomych „głupków” / - niski poziom ewolucji/ łatwiej jest rządzić,
gdyż ich natura zwierzęca jest ponad moralność.
A zarządzajacym wystarczy wmówić że są lepsi od innych i jest ok - mamy niewolników.

A w Polsce funkcjonuje taki poziom prawa jaki jest poziom moralności.

Tak więc ~prawnik~ i ~L. Drwal~ nie bijcie piany, choć w mojej ocenie ~L. Drwal~ jest o wiele bardziej merytorytczny.



O Boże co za bełkot .Autor chyba sam nie rozumie tego co nabazgrał



O Boże co za bełkot .Autor chyba sam nie rozumie tego co nabazgrał rozwiń
Avatar
~gość~ / 13 lutego 2010 o 09:36
0
Podkański jest dość inteligentny, posiada dwie niewątpliwe zalety.
Ma swoją haryzmę.
Mówi z "głowy" logicznie dobierając ciąg słów, przy tym na tyle głośno, że nie potrzebuje tuby.

Przeciętni ludzie chętnie go słuchają.
Dawni koledzy z PSL w stosunku do niego mają wielki kompleks.
Rodowód całego towarzystwa tak przed, jak i po rozłamie nie jest zbyt szczęśliwy, lecz to nie ich wina, bardziej tych co wymordowali Polaków po 39r. a zwłaszcza po 45r.
Układ był taki że przy pomocy nieświadomych „głupków” / - niski poziom ewolucji/ łatwiej jest rządzić,
gdyż ich natura zwierzęca jest ponad moralność.
A zarządzajacym wystarczy wmówić że są lepsi od innych i jest ok - mamy niewolników.

A w Polsce funkcjonuje taki poziom prawa jaki jest poziom moralności.

Tak więc ~prawnik~ i ~L. Drwal~ nie bijcie piany, choć w mojej ocenie ~L. Drwal~ jest o wiele bardziej merytorytczny.
Podkański jest dość inteligentny, posiada dwie niewątpliwe zalety.
Ma swoją haryzmę.
Mówi z "głowy" logicznie dobierając ciąg słów, przy tym na tyle głośno, że nie potrzebuje tuby.

Przeciętni ludzie chętnie go słuchają.
Dawni koledzy z PSL w stosunku do niego mają wielki kompleks.
Rodowód całego towarzystwa tak przed, jak i po rozłamie nie jest zbyt szczęśliwy, lecz to nie ich wina, bardziej tych co wymordowali Polaków po 39r. a zwłaszcza po 45r.
Układ był taki że przy pomocy nieświado... rozwiń
Avatar
prawnik / 12 lutego 2010 o 17:58
0
L. Drwal napisał:
Re: pseudoprawnik

Rzeczywiście, jesteś mało rozgarnięty. Można łatwo tobą manipulować.
Poprzedni mój wpis oznaczał komendę: "daj głos". A ty od razu zaczynasz szczekać.


Panie L.Drwal nie przypisuj pan sobie cech, które są dla pana nieosiągalne ! Pan i manipulacja ? Dobre ! Żeby kimś manipulować trzeba mieć choć odrobinę inteligencji ! A ile jej pan posiada, napisałem wyżej !
Avatar
L. Drwal / 12 lutego 2010 o 17:41
0
Re: pseudoprawnik

Rzeczywiście, jesteś mało rozgarnięty. Można łatwo tobą manipulować.
Poprzedni mój wpis oznaczał komendę: "daj głos". A ty od razu zaczynasz szczekać.
Avatar
prawnik / 12 lutego 2010 o 16:13
0
L. Drwal napisał:
Re: prawnik (taki jak z koziej d... trąba)
Zapomniałeś już o czym na początku pisałeś. Przestałeś się ślinić na temat Podkańskiego. I oto chodziło.
L. Drwal


Marna ta pana riposta (tu wyjaśniam znaczenie tego wyrazu: trafna, błyskawiczna i ostra odpowiedź ). Wprawdzie lepszej się nie spodziewałem z przyczyn o których piszę wyżej, to jednak liczyłem na coś więcej ! Stajesz się pan co raz bardziej bełkotliwy i prostacki. Nie panie L.Drwal nie zapomniałem o czym jest ten wątek na tym forum, ale naprawdę mam wielki ubaw czytając te pańskie wypociny. Widzieć jak bardzo się pan stara, męczy, miota aby mi odpowiedzieć jest bezcenny ! Na temat Podkańskiego i jego kolesiów nie chce mi się pisać, bo nie ma o kim. Zgadzam się z opinią większości na tym i innych forach o marności tego "polityka"
Nie odbieraj mi pan zabawy i pisz pan, pisz panie l.Drwal! I nic to, że to dyrdymałki, że bez polotu, że bez sensu ! Pisz pan, panie L.Drwal pisz !


Marna ta pana riposta (tu wyjaśniam znaczenie tego wyrazu: trafna, błyskawiczna i ostra odpowiedź ). Wprawdzie lepszej się nie spodziewałem z przyczyn o których piszę wyżej, to jednak liczyłem na coś więcej ! Stajesz się pan co raz bardziej bełkotliwy i prostacki. Nie panie L.Drwal nie zapomniałem o czym jest ten wątek na tym forum, ale naprawdę mam wielki ubaw czytając te pańskie wypociny. Widzieć jak bardzo się pan stara, męczy, miota aby mi odpowiedzieć jest bezcenny ! Na temat Podkańskiego i jego kolesi... rozwiń
Avatar
Iwan / 12 lutego 2010 o 15:19
0
A Józek mówił, że Zdzisiu do Sądu w gumiakach się wybrał, hehehe
Avatar
L. Drwal / 12 lutego 2010 o 12:50
0
Re: prawnik (taki jak z koziej d... trąba)
Zapomniałeś już o czym na początku pisałeś. Przestałeś się ślinić na temat Podkańskiego. I oto chodziło.
L. Drwal
Avatar
szerszeń / 20 marca 2010 o 21:20
0
Gość napisał:
Prezydent Podkański?
Pora umierać...


On sie przeciez nawet nie potrafi wysłowić. Mówi z jakimś wiejskim akcentem, ma przerażająco ograniczony zasób słów.
Że juz nie wspomnę jaką ma obciachową żonę. Pierwsza Dama na poziomie +/- Wałęsowej...


Gościu przestań obrażać zacnego człowieka, Lubelszczyzna Go zna a Ciebie ????? Najwyższy czas żeby Lublinem rządził uczciwy człowiek, który coś dla naszego regionu już zrobił.


Gościu przestań obrażać zacnego człowieka, Lubelszczyzna Go zna a Ciebie ????? Najwyższy czas żeby Lublinem rządził uczciwy człowiek, który coś dla naszego regionu już zrobił. rozwiń
Avatar
prawnik3 / 15 marca 2010 o 20:00
0
obserwator napisał:
"Podkański określił siebie jako kandydata nurtu chrześcijańsko-ludowo-narodowego, który będzie mówił prawdę i ma duże szanse na zwycięstwo"
CZŁOWIEKU ZA GROSZ PRZYZWOITOŚCI CI BRAK I HONORU, TWOJA PRAWDA JEST WYSSANA Z PALCA, TWOJA RODZINA I BLISCY ZASIADAJĄ W WE WSZELKIEGO RODZAJU AGENCJACH ROLNYCH I NIE MAJA POJĘCIA ZA CO PIENIĄDZE BIORĄ!!! NIE BŁAŹNIJ SIĘ!!!


Pisząc te brednie o Podkańskim sam nie masz za grosz honoru ani kultury. Dobrze jest jak sam korzystasz a także twoja rodzina z dochodów różnych agent i rad nadzorczych. Nie rób za niedojdę.


Pisząc te brednie o Podkańskim sam nie masz za grosz honoru ani kultury. Dobrze jest jak sam korzystasz a także twoja rodzina z dochodów różnych agent i rad nadzorczych. Nie rób za niedojdę. rozwiń
Avatar
prawnik 2 / 27 lutego 2010 o 21:42
0
Gość napisał:


O Boże co za bełkot .Autor chyba sam nie rozumie tego co nabazgrał

Prawniku nie poniżaj się, Twój bełkot jest bardziej bełkotny. Drwal daje odpowiedzi na wysokim poziomie. Ty zarówno chciałbyś być prawnikiem, lecz zacznij edukację od podstawówki bo jesteś monotematyczny. Brak wykształcenia szwankuje.
. Brak wykształcenia szwankuje. rozwiń
Avatar
Gość / 13 lutego 2010 o 10:05
0
~gość~ napisał:
Podkański jest dość inteligentny, posiada dwie niewątpliwe zalety.
Ma swoją haryzmę.
Mówi z "głowy" logicznie dobierając ciąg słów, przy tym na tyle głośno, że nie potrzebuje tuby.

Przeciętni ludzie chętnie go słuchają.
Dawni koledzy z PSL w stosunku do niego mają wielki kompleks.
Rodowód całego towarzystwa tak przed, jak i po rozłamie nie jest zbyt szczęśliwy, lecz to nie ich wina, bardziej tych co wymordowali Polaków po 39r. a zwłaszcza po 45r.
Układ był taki że przy pomocy nieświadomych „głupków” / - niski poziom ewolucji/ łatwiej jest rządzić,
gdyż ich natura zwierzęca jest ponad moralność.
A zarządzajacym wystarczy wmówić że są lepsi od innych i jest ok - mamy niewolników.

A w Polsce funkcjonuje taki poziom prawa jaki jest poziom moralności.

Tak więc ~prawnik~ i ~L. Drwal~ nie bijcie piany, choć w mojej ocenie ~L. Drwal~ jest o wiele bardziej merytorytczny.



O Boże co za bełkot .Autor chyba sam nie rozumie tego co nabazgrał



O Boże co za bełkot .Autor chyba sam nie rozumie tego co nabazgrał rozwiń
Avatar
~gość~ / 13 lutego 2010 o 09:36
0
Podkański jest dość inteligentny, posiada dwie niewątpliwe zalety.
Ma swoją haryzmę.
Mówi z "głowy" logicznie dobierając ciąg słów, przy tym na tyle głośno, że nie potrzebuje tuby.

Przeciętni ludzie chętnie go słuchają.
Dawni koledzy z PSL w stosunku do niego mają wielki kompleks.
Rodowód całego towarzystwa tak przed, jak i po rozłamie nie jest zbyt szczęśliwy, lecz to nie ich wina, bardziej tych co wymordowali Polaków po 39r. a zwłaszcza po 45r.
Układ był taki że przy pomocy nieświadomych „głupków” / - niski poziom ewolucji/ łatwiej jest rządzić,
gdyż ich natura zwierzęca jest ponad moralność.
A zarządzajacym wystarczy wmówić że są lepsi od innych i jest ok - mamy niewolników.

A w Polsce funkcjonuje taki poziom prawa jaki jest poziom moralności.

Tak więc ~prawnik~ i ~L. Drwal~ nie bijcie piany, choć w mojej ocenie ~L. Drwal~ jest o wiele bardziej merytorytczny.
Podkański jest dość inteligentny, posiada dwie niewątpliwe zalety.
Ma swoją haryzmę.
Mówi z "głowy" logicznie dobierając ciąg słów, przy tym na tyle głośno, że nie potrzebuje tuby.

Przeciętni ludzie chętnie go słuchają.
Dawni koledzy z PSL w stosunku do niego mają wielki kompleks.
Rodowód całego towarzystwa tak przed, jak i po rozłamie nie jest zbyt szczęśliwy, lecz to nie ich wina, bardziej tych co wymordowali Polaków po 39r. a zwłaszcza po 45r.
Układ był taki że przy pomocy nieświado... rozwiń
Avatar
prawnik / 12 lutego 2010 o 17:58
0
L. Drwal napisał:
Re: pseudoprawnik

Rzeczywiście, jesteś mało rozgarnięty. Można łatwo tobą manipulować.
Poprzedni mój wpis oznaczał komendę: "daj głos". A ty od razu zaczynasz szczekać.


Panie L.Drwal nie przypisuj pan sobie cech, które są dla pana nieosiągalne ! Pan i manipulacja ? Dobre ! Żeby kimś manipulować trzeba mieć choć odrobinę inteligencji ! A ile jej pan posiada, napisałem wyżej !
Avatar
L. Drwal / 12 lutego 2010 o 17:41
0
Re: pseudoprawnik

Rzeczywiście, jesteś mało rozgarnięty. Można łatwo tobą manipulować.
Poprzedni mój wpis oznaczał komendę: "daj głos". A ty od razu zaczynasz szczekać.
Avatar
prawnik / 12 lutego 2010 o 16:13
0
L. Drwal napisał:
Re: prawnik (taki jak z koziej d... trąba)
Zapomniałeś już o czym na początku pisałeś. Przestałeś się ślinić na temat Podkańskiego. I oto chodziło.
L. Drwal


Marna ta pana riposta (tu wyjaśniam znaczenie tego wyrazu: trafna, błyskawiczna i ostra odpowiedź ). Wprawdzie lepszej się nie spodziewałem z przyczyn o których piszę wyżej, to jednak liczyłem na coś więcej ! Stajesz się pan co raz bardziej bełkotliwy i prostacki. Nie panie L.Drwal nie zapomniałem o czym jest ten wątek na tym forum, ale naprawdę mam wielki ubaw czytając te pańskie wypociny. Widzieć jak bardzo się pan stara, męczy, miota aby mi odpowiedzieć jest bezcenny ! Na temat Podkańskiego i jego kolesiów nie chce mi się pisać, bo nie ma o kim. Zgadzam się z opinią większości na tym i innych forach o marności tego "polityka"
Nie odbieraj mi pan zabawy i pisz pan, pisz panie l.Drwal! I nic to, że to dyrdymałki, że bez polotu, że bez sensu ! Pisz pan, panie L.Drwal pisz !


Marna ta pana riposta (tu wyjaśniam znaczenie tego wyrazu: trafna, błyskawiczna i ostra odpowiedź ). Wprawdzie lepszej się nie spodziewałem z przyczyn o których piszę wyżej, to jednak liczyłem na coś więcej ! Stajesz się pan co raz bardziej bełkotliwy i prostacki. Nie panie L.Drwal nie zapomniałem o czym jest ten wątek na tym forum, ale naprawdę mam wielki ubaw czytając te pańskie wypociny. Widzieć jak bardzo się pan stara, męczy, miota aby mi odpowiedzieć jest bezcenny ! Na temat Podkańskiego i jego kolesi... rozwiń
Avatar
Iwan / 12 lutego 2010 o 15:19
0
A Józek mówił, że Zdzisiu do Sądu w gumiakach się wybrał, hehehe
Avatar
L. Drwal / 12 lutego 2010 o 12:50
0
Re: prawnik (taki jak z koziej d... trąba)
Zapomniałeś już o czym na początku pisałeś. Przestałeś się ślinić na temat Podkańskiego. I oto chodziło.
L. Drwal