Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 sierpnia 2009 r.
21:30
Edytuj ten wpis

Policja odwołuje się od wyroku sądu ws. zastrzelenia motocyklisty

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 14 A A

Lubelska policja chce się odwołać od wyroku nakazującego jej zapłacenie odszkodowania rodzicom motocyklisty zastrzelonego przez funkcjonariuszy w Chodlu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tragedii doszło w lipcu 2006 r. 21-letni Marcin Kopeć jechał motocyklem i nie zatrzymał się na wezwanie policjantów stojących na drogowej blokadzie.

Funkcjonariusze ocenili, że może być sprawcą napadu na hurtownię wędlin. Otworzyli ogień, kule dosięgły motocyklistę. Mężczyzna zginął. Okazało się, że nie był zamieszany w napad, prawdopodobnie nie zatrzymał się, bo nie miał prawa jazdy na motor.

Adwokaci rodziny zabitego chcieli 800 tys. zł od lubelskiej policji. Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie żądała oddalenia powództwa. Sąd ocenił, że odszkodowanie (jego wysokość zostanie ustalona po wyroku w drugiej instancji) należy się, bo choć policjant miał prawo użyć broni, to nie potrafił strzelać.

Policja zapowiedziała odwołanie. – Właśnie piszemy apelację, lada dzień powinna trafić do sądu – powiedział wczoraj Radiu TOK rzecznik lubelskiej policji Janusz Wójtowicz.

Zachowanie policjanta na blokadzie badała prokuratura. Umorzyła śledztwo. Jej zdaniem, funkcjonariusz nie przekroczył swoich uprawnień.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~Max~ / 14 sierpnia 2009 o 00:21
0
monika b...... napisał:
kolejne pytanie... w jakich Szanowny Pan czasach żyje? w którym wieku?
``to że to pośrednio winę ponoszą rodzice bo dawali mu przyzwolenie na jazdę bez uprawnień``
proszę Pana... haha. Pan dzieci ma? jakie przyzwolenie. zyjemy w czasach.. gdzie niestey niekoniecznie zawsze mlodziez i te fajne dzieciaki da sie upilnować. z domu może wyniesc dobre maniery ,ale w przeciwnym razie np w szkole/na podworku nauczą Go zła ,koledzy etc. skąd te Pana przekonania? skąd ta pewność że rodzice `dawali mu przyzwolenie`? czasem kontroli nad dzieciakiem chocby się chciało mieć, to się nie ma.zwlaszcza w tak mlodym wieku ,kiedy to u takiego 17 chocby chlopca hormony jeszcze wręcz buzują i mniej się nie słucha rodziców niż słucha. załóż Pan rodzinę i wtedy będzie można podyskutować.. jak Panu idą próby wychowacze i czy aby napewno jest tak łatwo i czy dziecko jest takie pobłażliwe w kążdym tego słowa znaczeniu.respekt. pozdrawiam.

Pani Moniko nie ma co dyskutować z ludzmi zawistnymi co nie mają pojęcia o rodzinie,wychowaniu itd.To zakute i zadufane głowy co nienawidzą i nie rozumieją drugiego człowieka.

Pani Moniko nie ma co dyskutować z ludzmi zawistnymi co nie mają pojęcia o rodzinie,wychowaniu itd.To zakute i zadufane głowy co nienawidzą i nie rozumieją drugiego człowieka. rozwiń
Avatar
monika b...... / 13 sierpnia 2009 o 16:55
0
beduin napisał:
Pomyśl zanim cokolwiek więcej napiszesz bo te brednie które wypociłaś są tak bezsensowne że aż głupie !.I faktem jest i w mojej prywatnej ocenie ,to że to pośrednio winę ponoszą rodzice bo dawali mu przyzwolenie na jazdę bez uprawnień a co za tym idzie zabrakło elemntarnych zasad ostrzezenia tego młodego człowieka przed ew. skutkami a do takich działań zobowiązani są rodzice w ramach swoich prawnych obowiązków(...)


kolejne pytanie... w jakich Szanowny Pan czasach żyje? w którym wieku?
``to że to pośrednio winę ponoszą rodzice bo dawali mu przyzwolenie na jazdę bez uprawnień``
proszę Pana... haha. Pan dzieci ma? jakie przyzwolenie. zyjemy w czasach.. gdzie niestey niekoniecznie zawsze mlodziez i te fajne dzieciaki da sie upilnować. z domu może wyniesc dobre maniery ,ale w przeciwnym razie np w szkole/na podworku nauczą Go zła ,koledzy etc. skąd te Pana przekonania? skąd ta pewność że rodzice `dawali mu przyzwolenie`? czasem kontroli nad dzieciakiem chocby się chciało mieć, to się nie ma.zwlaszcza w tak mlodym wieku ,kiedy to u takiego 17 chocby chlopca hormony jeszcze wręcz buzują i mniej się nie słucha rodziców niż słucha. załóż Pan rodzinę i wtedy będzie można podyskutować.. jak Panu idą próby wychowacze i czy aby napewno jest tak łatwo i czy dziecko jest takie pobłażliwe w kążdym tego słowa znaczeniu.respekt. pozdrawiam.


kolejne pytanie... w jakich Szanowny Pan czasach żyje? w którym wieku?
``to że to pośrednio winę ponoszą rodzice bo dawali mu przyzwolenie na jazdę bez uprawnień``
proszę Pana... haha. Pan dzieci ma? jakie przyzwolenie. zyjemy w czasach.. gdzie niestey niekoniecznie zawsze mlodziez i te fajne dzieciaki da sie upilnować. z domu może wyniesc dobre maniery ,ale w przeciwnym razie np w szkole/na podworku nauczą Go zła ,koledzy etc. skąd te Pana przekonania? skąd ta pewność że rodzice &#... rozwiń
Avatar
monika b...... / 13 sierpnia 2009 o 16:40
0
beduin.. dokladnie potwierdzam kogos wyzej. sam popisales tych bzudr ze az w polowie odechcialo mi się czytac .bo piszesz nie spojnie i w pewnym momencie chyba zapomniasz o czym .wyrazilam swoją opinię i nie probuj jej podwazac bo moje zdanie jest moim zdaniem. sam mowisz jak potrącony. z drugiej strony .. zapytam się Ciebie o co innego. gdyby to zginal Twoj syn ,tez bys tak gadal? mialbys takie same podejscie jak masz teraz? sądzę że nie. wiec z wielkim szacunkiem ale czasem swoje przekonania tez warto zatrzymac dla siebie zwlaszcza kiedy są bzdurne. naprawdę bzdurne.
Avatar
!!! / 13 sierpnia 2009 o 15:53
0
beduin,Ty też się napociłeś nad tymi bzdurami co wypisałeś.
Avatar
HWDP / 13 sierpnia 2009 o 15:49
0
Gościu,Chciałbym żeby to spotkało Ciebie co spotkało tych rodziców o ile jesteś zdolny do spłodzenia własnego potomka,żeby na stare lata nikt nie podał ci szklanki wody, no może z wyjątkiem dzieci tego milicjanta mordercy co go tak bronisz.
Avatar
WuJo / 13 sierpnia 2009 o 15:33
0
Jeśli Wysoki Sąd w osobie sędziny twierdzi że policjant nie umie strzelać, to wystarczy spytać pierwszego z szeregu snajpera jak on w tej sytuacji by sobie poradził. Nieukiem można być w każdym wieku i w każdej profesji. Warto jednak, oprócz nawiedzonych adwokatów, posłuchać czasem fachowców.
Avatar
~Max~ / 13 sierpnia 2009 o 15:32
0
www napisał:
Tojest chore. I co można bez prawka?. Jaki przykład dla tysięcy młodych ludzi. Tragedia ale to rodzice mają ręce we krwi bo jest tp ich wyłączna wina. Z moich podatków na pewno nie będzie wypłacone. Tylko wysoko skorumpowane sądy i prokuratury mogły podjąć taką decyzję.

www. Ty masz BARANI chory ŁEB idz go lecz.Za prawko zabili młodego człowieka bo się wystraszył był młody mógł się wystraszyć,ty nigdy nie miałeś 17 lat ,a ty pieprzysz że zrobili dobrze ty głupi kiepie.Mogli i ciebie zabić jak byś tam jechał,albo twojego syna ciekawe co byś wtedy mówił.

www. Ty masz BARANI chory ŁEB idz go lecz.Za prawko zabili młodego człowieka bo się wystraszył był młody mógł się wystraszyć,ty nigdy nie miałeś 17 lat ,a ty pieprzysz że zrobili dobrze ty głupi kiepie.Mogli i ciebie zabić jak byś tam jechał,albo twojego syna ciekawe co byś wtedy mówił. rozwiń
Avatar
beduin / 13 sierpnia 2009 o 15:03
0
monika b...... napisał:
takie glupoty piszecie ze w glowie sie nie miesci. g*wno prawda ze sie tak wyraze. co są winni biedni rodzice tego chlopaka? mowicie tu o jakims wychowaniu ,chore myslenie. pod wplywem adrenaliny czy strachu ..czy dobrze czy zle wychowany chlopak ,postapilby podobnie. ODZYWAJA SIE WIELCE DOBRZE WYCHOWANI LUDZIE ,jestescie nizinami spolecznymi sami skoro uwazacie tak o innych. ja uwazam ZE TO RACZEJ BEZRADNOSC SZANOWNEGO PANA POLICJANTA. W TAKICH SYTUACHJACH OGNIA NIESTETY ALE SIE NIE OTWIERA. I TO TEN POLICJANT POWINEN PONIESC KARE A NIE KTO INNY ,JAKBY NIE BYLO ZABIL CZLOWIEKA ZA TO ZE NIE UMIAL SOBIE PORADZIC Z ZATRZYMANIEM GO DO KONTROLI!!!!!! CHORE!

Pomyśl zanim cokolwiek więcej napiszesz bo te brednie które wypociłaś są tak bezsensowne że aż głupie !.I faktem jest i w mojej prywatnej ocenie ,to że to pośrednio winę ponoszą rodzice bo dawali mu przyzwolenie na jazdę bez uprawnień a co za tym idzie zabrakło elemntarnych zasad ostrzezenia tego młodego człowieka przed ew. skutkami a do takich działań zobowiązani są rodzice w ramach swoich prawnych obowiązków !Natomiast działania policjanta były jak najbardziej uzasadnione tak prawnie jaki społecznie choćby z prostego powodu on nie miał tabliczki pt. jadę tylko bez prawa jazdy ,czy- to nie ja napadłem na hurtownię i gdyby się zatrzymał tragedii by nie było ale on chciał czegoś innego -chciał pokazać we wsi jakim jest gierojem i nawiał całej obławie policyjnej taka to mentalność ludzi wsi ,choć nie wszystkich .A czy gdyby Ciebie gonił jakiś typ choć może Twoi rodzice Cię ostrzegali tamtędy nie idź bo -ale poszłaś i typ Cię pochwycił ale napatoczył sie policjant wyją broń i mimo ostrzeżeń pod adresem napastnika on nie puścił a policjant strzelił i zabił bandytę ,gwałciciela czy potencjalnego mordercę czy i wtedy psioczyła byś na policjanta że bezzasadnie -więc używaj mózgu i wyobraźni .z szacunkiem i pozdrowieniami .

Pomyśl zanim cokolwiek więcej napiszesz bo te brednie które wypociłaś są tak bezsensowne że aż głupie !.I faktem jest i w mojej prywatnej ocenie ,to że to pośrednio winę ponoszą rodzice bo dawali mu przyzwolenie na jazdę bez uprawnień a co za tym idzie zabrakło elemntarnych zasad ostrzezenia tego młodego człowieka przed ew. skutkami a do takich działań zobowiązani są rodzice w ramach swoich prawnych obowiązków !Natomiast działania policjanta były jak najbardziej uzasadnione tak prawnie jaki społecznie choćby z pro... rozwiń
Avatar
Klient / 13 sierpnia 2009 o 14:47
0
monika b...... napisał:
takie glupoty piszecie ze w glowie sie nie miesci. g*wno prawda ze sie tak wyraze. co są winni biedni rodzice tego chlopaka? mowicie tu o jakims wychowaniu ,chore myslenie. pod wplywem adrenaliny czy strachu ..czy dobrze czy zle wychowany chlopak ,postapilby podobnie. ODZYWAJA SIE WIELCE DOBRZE WYCHOWANI LUDZIE ,jestescie nizinami spolecznymi sami skoro uwazacie tak o innych. ja uwazam ZE TO RACZEJ BEZRADNOSC SZANOWNEGO PANA POLICJANTA. W TAKICH SYTUACHJACH OGNIA NIESTETY ALE SIE NIE OTWIERA. I TO TEN POLICJANT POWINEN PONIESC KARE A NIE KTO INNY ,JAKBY NIE BYLO ZABIL CZLOWIEKA ZA TO ZE NIE UMIAL SOBIE PORADZIC Z ZATRZYMANIEM GO DO KONTROLI!!!!!! CHORE!


Po pierwsze : "funkcjonariusz nie przekroczył swoich uprawnień.", a po drugie: "...można było przecież jakiś kamyk czy coś w śprychy rzucić, to by się zatrzymał..." - oparte na wypowiedzi wujka.


Po pierwsze : "funkcjonariusz nie przekroczył swoich uprawnień.", a po drugie: "...można było przecież jakiś kamyk czy coś w śprychy rzucić, to by się zatrzymał..." - oparte na wypowiedzi wujka. rozwiń
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2009 o 13:24
0
Strzelanie w plecy to zdaniem prokuratury jest OK. Tak rozumując NKWD strzelając w potylicę też było OK
Avatar
~Max~ / 14 sierpnia 2009 o 00:21
0
monika b...... napisał:
kolejne pytanie... w jakich Szanowny Pan czasach żyje? w którym wieku?
``to że to pośrednio winę ponoszą rodzice bo dawali mu przyzwolenie na jazdę bez uprawnień``
proszę Pana... haha. Pan dzieci ma? jakie przyzwolenie. zyjemy w czasach.. gdzie niestey niekoniecznie zawsze mlodziez i te fajne dzieciaki da sie upilnować. z domu może wyniesc dobre maniery ,ale w przeciwnym razie np w szkole/na podworku nauczą Go zła ,koledzy etc. skąd te Pana przekonania? skąd ta pewność że rodzice `dawali mu przyzwolenie`? czasem kontroli nad dzieciakiem chocby się chciało mieć, to się nie ma.zwlaszcza w tak mlodym wieku ,kiedy to u takiego 17 chocby chlopca hormony jeszcze wręcz buzują i mniej się nie słucha rodziców niż słucha. załóż Pan rodzinę i wtedy będzie można podyskutować.. jak Panu idą próby wychowacze i czy aby napewno jest tak łatwo i czy dziecko jest takie pobłażliwe w kążdym tego słowa znaczeniu.respekt. pozdrawiam.

Pani Moniko nie ma co dyskutować z ludzmi zawistnymi co nie mają pojęcia o rodzinie,wychowaniu itd.To zakute i zadufane głowy co nienawidzą i nie rozumieją drugiego człowieka.

Pani Moniko nie ma co dyskutować z ludzmi zawistnymi co nie mają pojęcia o rodzinie,wychowaniu itd.To zakute i zadufane głowy co nienawidzą i nie rozumieją drugiego człowieka. rozwiń
Avatar
monika b...... / 13 sierpnia 2009 o 16:55
0
beduin napisał:
Pomyśl zanim cokolwiek więcej napiszesz bo te brednie które wypociłaś są tak bezsensowne że aż głupie !.I faktem jest i w mojej prywatnej ocenie ,to że to pośrednio winę ponoszą rodzice bo dawali mu przyzwolenie na jazdę bez uprawnień a co za tym idzie zabrakło elemntarnych zasad ostrzezenia tego młodego człowieka przed ew. skutkami a do takich działań zobowiązani są rodzice w ramach swoich prawnych obowiązków(...)


kolejne pytanie... w jakich Szanowny Pan czasach żyje? w którym wieku?
``to że to pośrednio winę ponoszą rodzice bo dawali mu przyzwolenie na jazdę bez uprawnień``
proszę Pana... haha. Pan dzieci ma? jakie przyzwolenie. zyjemy w czasach.. gdzie niestey niekoniecznie zawsze mlodziez i te fajne dzieciaki da sie upilnować. z domu może wyniesc dobre maniery ,ale w przeciwnym razie np w szkole/na podworku nauczą Go zła ,koledzy etc. skąd te Pana przekonania? skąd ta pewność że rodzice `dawali mu przyzwolenie`? czasem kontroli nad dzieciakiem chocby się chciało mieć, to się nie ma.zwlaszcza w tak mlodym wieku ,kiedy to u takiego 17 chocby chlopca hormony jeszcze wręcz buzują i mniej się nie słucha rodziców niż słucha. załóż Pan rodzinę i wtedy będzie można podyskutować.. jak Panu idą próby wychowacze i czy aby napewno jest tak łatwo i czy dziecko jest takie pobłażliwe w kążdym tego słowa znaczeniu.respekt. pozdrawiam.


kolejne pytanie... w jakich Szanowny Pan czasach żyje? w którym wieku?
``to że to pośrednio winę ponoszą rodzice bo dawali mu przyzwolenie na jazdę bez uprawnień``
proszę Pana... haha. Pan dzieci ma? jakie przyzwolenie. zyjemy w czasach.. gdzie niestey niekoniecznie zawsze mlodziez i te fajne dzieciaki da sie upilnować. z domu może wyniesc dobre maniery ,ale w przeciwnym razie np w szkole/na podworku nauczą Go zła ,koledzy etc. skąd te Pana przekonania? skąd ta pewność że rodzice &#... rozwiń
Avatar
monika b...... / 13 sierpnia 2009 o 16:40
0
beduin.. dokladnie potwierdzam kogos wyzej. sam popisales tych bzudr ze az w polowie odechcialo mi się czytac .bo piszesz nie spojnie i w pewnym momencie chyba zapomniasz o czym .wyrazilam swoją opinię i nie probuj jej podwazac bo moje zdanie jest moim zdaniem. sam mowisz jak potrącony. z drugiej strony .. zapytam się Ciebie o co innego. gdyby to zginal Twoj syn ,tez bys tak gadal? mialbys takie same podejscie jak masz teraz? sądzę że nie. wiec z wielkim szacunkiem ale czasem swoje przekonania tez warto zatrzymac dla siebie zwlaszcza kiedy są bzdurne. naprawdę bzdurne.
Avatar
!!! / 13 sierpnia 2009 o 15:53
0
beduin,Ty też się napociłeś nad tymi bzdurami co wypisałeś.
Avatar
HWDP / 13 sierpnia 2009 o 15:49
0
Gościu,Chciałbym żeby to spotkało Ciebie co spotkało tych rodziców o ile jesteś zdolny do spłodzenia własnego potomka,żeby na stare lata nikt nie podał ci szklanki wody, no może z wyjątkiem dzieci tego milicjanta mordercy co go tak bronisz.
Avatar
WuJo / 13 sierpnia 2009 o 15:33
0
Jeśli Wysoki Sąd w osobie sędziny twierdzi że policjant nie umie strzelać, to wystarczy spytać pierwszego z szeregu snajpera jak on w tej sytuacji by sobie poradził. Nieukiem można być w każdym wieku i w każdej profesji. Warto jednak, oprócz nawiedzonych adwokatów, posłuchać czasem fachowców.
Avatar
~Max~ / 13 sierpnia 2009 o 15:32
0
www napisał:
Tojest chore. I co można bez prawka?. Jaki przykład dla tysięcy młodych ludzi. Tragedia ale to rodzice mają ręce we krwi bo jest tp ich wyłączna wina. Z moich podatków na pewno nie będzie wypłacone. Tylko wysoko skorumpowane sądy i prokuratury mogły podjąć taką decyzję.

www. Ty masz BARANI chory ŁEB idz go lecz.Za prawko zabili młodego człowieka bo się wystraszył był młody mógł się wystraszyć,ty nigdy nie miałeś 17 lat ,a ty pieprzysz że zrobili dobrze ty głupi kiepie.Mogli i ciebie zabić jak byś tam jechał,albo twojego syna ciekawe co byś wtedy mówił.

www. Ty masz BARANI chory ŁEB idz go lecz.Za prawko zabili młodego człowieka bo się wystraszył był młody mógł się wystraszyć,ty nigdy nie miałeś 17 lat ,a ty pieprzysz że zrobili dobrze ty głupi kiepie.Mogli i ciebie zabić jak byś tam jechał,albo twojego syna ciekawe co byś wtedy mówił. rozwiń
Avatar
beduin / 13 sierpnia 2009 o 15:03
0
monika b...... napisał:
takie glupoty piszecie ze w glowie sie nie miesci. g*wno prawda ze sie tak wyraze. co są winni biedni rodzice tego chlopaka? mowicie tu o jakims wychowaniu ,chore myslenie. pod wplywem adrenaliny czy strachu ..czy dobrze czy zle wychowany chlopak ,postapilby podobnie. ODZYWAJA SIE WIELCE DOBRZE WYCHOWANI LUDZIE ,jestescie nizinami spolecznymi sami skoro uwazacie tak o innych. ja uwazam ZE TO RACZEJ BEZRADNOSC SZANOWNEGO PANA POLICJANTA. W TAKICH SYTUACHJACH OGNIA NIESTETY ALE SIE NIE OTWIERA. I TO TEN POLICJANT POWINEN PONIESC KARE A NIE KTO INNY ,JAKBY NIE BYLO ZABIL CZLOWIEKA ZA TO ZE NIE UMIAL SOBIE PORADZIC Z ZATRZYMANIEM GO DO KONTROLI!!!!!! CHORE!

Pomyśl zanim cokolwiek więcej napiszesz bo te brednie które wypociłaś są tak bezsensowne że aż głupie !.I faktem jest i w mojej prywatnej ocenie ,to że to pośrednio winę ponoszą rodzice bo dawali mu przyzwolenie na jazdę bez uprawnień a co za tym idzie zabrakło elemntarnych zasad ostrzezenia tego młodego człowieka przed ew. skutkami a do takich działań zobowiązani są rodzice w ramach swoich prawnych obowiązków !Natomiast działania policjanta były jak najbardziej uzasadnione tak prawnie jaki społecznie choćby z prostego powodu on nie miał tabliczki pt. jadę tylko bez prawa jazdy ,czy- to nie ja napadłem na hurtownię i gdyby się zatrzymał tragedii by nie było ale on chciał czegoś innego -chciał pokazać we wsi jakim jest gierojem i nawiał całej obławie policyjnej taka to mentalność ludzi wsi ,choć nie wszystkich .A czy gdyby Ciebie gonił jakiś typ choć może Twoi rodzice Cię ostrzegali tamtędy nie idź bo -ale poszłaś i typ Cię pochwycił ale napatoczył sie policjant wyją broń i mimo ostrzeżeń pod adresem napastnika on nie puścił a policjant strzelił i zabił bandytę ,gwałciciela czy potencjalnego mordercę czy i wtedy psioczyła byś na policjanta że bezzasadnie -więc używaj mózgu i wyobraźni .z szacunkiem i pozdrowieniami .

Pomyśl zanim cokolwiek więcej napiszesz bo te brednie które wypociłaś są tak bezsensowne że aż głupie !.I faktem jest i w mojej prywatnej ocenie ,to że to pośrednio winę ponoszą rodzice bo dawali mu przyzwolenie na jazdę bez uprawnień a co za tym idzie zabrakło elemntarnych zasad ostrzezenia tego młodego człowieka przed ew. skutkami a do takich działań zobowiązani są rodzice w ramach swoich prawnych obowiązków !Natomiast działania policjanta były jak najbardziej uzasadnione tak prawnie jaki społecznie choćby z pro... rozwiń
Avatar
Klient / 13 sierpnia 2009 o 14:47
0
monika b...... napisał:
takie glupoty piszecie ze w glowie sie nie miesci. g*wno prawda ze sie tak wyraze. co są winni biedni rodzice tego chlopaka? mowicie tu o jakims wychowaniu ,chore myslenie. pod wplywem adrenaliny czy strachu ..czy dobrze czy zle wychowany chlopak ,postapilby podobnie. ODZYWAJA SIE WIELCE DOBRZE WYCHOWANI LUDZIE ,jestescie nizinami spolecznymi sami skoro uwazacie tak o innych. ja uwazam ZE TO RACZEJ BEZRADNOSC SZANOWNEGO PANA POLICJANTA. W TAKICH SYTUACHJACH OGNIA NIESTETY ALE SIE NIE OTWIERA. I TO TEN POLICJANT POWINEN PONIESC KARE A NIE KTO INNY ,JAKBY NIE BYLO ZABIL CZLOWIEKA ZA TO ZE NIE UMIAL SOBIE PORADZIC Z ZATRZYMANIEM GO DO KONTROLI!!!!!! CHORE!


Po pierwsze : "funkcjonariusz nie przekroczył swoich uprawnień.", a po drugie: "...można było przecież jakiś kamyk czy coś w śprychy rzucić, to by się zatrzymał..." - oparte na wypowiedzi wujka.


Po pierwsze : "funkcjonariusz nie przekroczył swoich uprawnień.", a po drugie: "...można było przecież jakiś kamyk czy coś w śprychy rzucić, to by się zatrzymał..." - oparte na wypowiedzi wujka. rozwiń
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2009 o 13:24
0
Strzelanie w plecy to zdaniem prokuratury jest OK. Tak rozumując NKWD strzelając w potylicę też było OK