Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 grudnia 2015 r.
18:54

PolskiBus dostał zgodę na nowe połączenia do Warszawy

Autor: Zdjęcie autora toma
0 32 A A

Jest zgoda Urzędu Marszałkowskiego na uruchomienie nowych połączeń do Warszawy przez firmę PolskiBus.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Postępowanie dotyczące nowych kursów do stolicy toczy się od września. Początkowo PolskiBus chciał zwiększyć liczbę połączeń z pięciu do jedenastu dziennie. W czasie wymiany korespondencji urząd zasugerował, by firma dostosowała godziny planowanych odjazdów do innych przewoźników. Ostatecznie stanęło na ośmiu rejsach w ciągu dnia.

Dzisiaj Urząd Marszałkowski poinformował, że jest na to zgoda.

Sprawę nieco komplikuje fakt, że do udziału w postępowaniu zostało dopuszczone stowarzyszenie Lexmid, które już wcześniej blokowało działania przewoźnika. W sierpniu doprowadziło do likwidacji oferowanych przez PolskiBus kursów do Rzeszowa. Teraz na jego wniosek Samorządowe Kolegium Odwoławcze zajmuje się linią P20 Lublin-Kraków. Sprawa jest w toku, ale niewykluczone, że zakończy się podobnie.

Wiele wskazuje na to, że Lexmid może składać odwołania w związku z nowymi połączeniami do Warszawy. Według najbardziej prawdopodobnego scenariusza, nawet w razie odwołania, w czasie rozpatrywania sprawy przez SKO PolskiBus mógłby wykonywać planowane osiem kursów do Warszawy. Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, bo to na Mazowszu firma ma swoja siedzibę.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 grudnia 2015 o 12:28
0

Polski Bus dla jednego pasażera ? oczywiście :)

Tylko taka wyższa kultura przewozu nie obowiązuje już u busiarzy :)

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19395302,kurs-autokaru-dla-1-pasazera-nie-oplacal-sie-ale-firma-wybrnela.html#Czolka3Img

Informacja dzięki :

https://www.facebook.com/Stop-Busiarzom-Komitet-Obrony-Demokracji-i-Pasa%C5%BCera-196259924055144/

Polski Bus dla jednego pasażera ? oczywiście :)

Tylko taka wyższa kultura przewozu nie obowiązuje już u busiarzy :)

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19395302,kurs-autokaru-dla-1-pasazera-nie-oplacal-sie-ale-firma-wybrnela.html#Czolka3Img

Informacja dzięki :

https://www.facebook.com/Stop-Busiarzom-Komitet-Obrony-Demokracji-i-Pasa%C5%BCera-196259924055144/

rozwiń
Avatar
Gość / 24 grudnia 2015 o 14:20
0
Jak widać to wszędzie tylko marszałek , jeszcze jak by wykazał się czymś pozytywnym i przemyślanym , niestety same kontrowersje .
Avatar
Gość / 23 grudnia 2015 o 15:04
0

Czy ja wiem czy taki świetny artykuł. Sam widziałem Pana Brewczaka w telewizji z rok temu który krytykowal Polski Bus za niske ceny. Może Panie Brewczak skrytykuje Pan linie wizzair, w tym roku  leciałem z uk do pl za 39zł, jak to możliwe? czy to nie jest specjalnie wyniszczanie innych przewozników?

Świetny artykuł , zapewne wiele osób pozna wypowiedzi tego pana , tylko czy do końca prawdziwe ? jak to się zwalczało konkurencje ?

http://polscott24.com/historia-sukcesu-piotr-brewczak/

Chodzi o coś innego :)

Jak to co ta osoba opisuje ma się do rzeczywistości , bo nawet jedząc busem od kierowców ciekawych informacji można było się dowiedzieć co z czasem i na forum zostało potwierdzone i to nie jeden raz..

c busem od kierowców ciekawych informacji można było się dowiedzieć co z czasem i na forum zostało potwierdzone i to nie jeden raz..

rozwiń
Avatar
Paw / 23 grudnia 2015 o 14:59
0

Czy ja wiem czy taki świetny artykuł. Sam widziałem Pana Brewczaka w telewizji z rok temu który krytykowal Polski Bus za niske ceny. Może Panie Brewczak skrytykuje Pan linie wizzair, w tym roku  leciałem z uk do pl za 39zł, jak to możliwe? czy to nie jest specjalnie wyniszczanie innych przewozników?

Avatar
Gość / 23 grudnia 2015 o 12:53
0

JEST STRONA Z PROTESTEM NA FACEBOOKU !!!

Piszcie i promujcie !!!

Stop Busiarzom ,Komitet Obrony Demokracji i Pasażera

https://www.facebook...96259924055144/

Świetny artykuł , zapewne wiele osób pozna wypowiedzi tego pana , tylko czy do końca prawdziwe ? jak to się zwalczało konkurencje ?

http://polscott24.com/historia-sukcesu-piotr-brewczak/

24.com/historia-sukcesu-piotr-brewczak/

rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2015 o 12:23
0

 (nie obrazaj dyskutanta - folkatka) pytam się gdzie był polskibus kiedy prywatyzowano pks w Lublinie, czemu go nie przejął. Polski bus to firma zewnętrzna  nie mająca nic wspólnego z Lublinem i Lubelszczyzną, która nigdy nie otworzy bazy wLublinie bo się jej to po prostu nie opłaca. Ona tylko chce zarabiać na naszych pasażerach. Jak chcą to niech sobie jeźdżą ale na równych warunkach. Jakie lata 80te co ty piszesz?? Statdard w busach  w ostatnich latach znacznie się podniósł, jest o wiele wyższy niż w dawnych pksach. Powinniśmy popierać swoich przewoźników z lubelszczyzny, a nie obcych. A tamci jak chcą niech jeżdżą ale na równych warunkach....

O czym ty piszesz , chyba nigdy busem nie jechałeś jak takie brednie wypisujesz .
Kiedy prywatyzowali PKS i kiedy pojawił się w Lublinie Polski Bus .
Zapytaj lepiej właściciela Bp Tour i jeszcze lepiej poszperaj w archiwalnym forum to znajdziesz bardzo dużo informacji , kto co i dlaczego wszystkiemu winni są busiarze nie Polski Bus.
 
Polski Bus nie otworzy tu bazy z jednego powodu jaki powinieneś znać będąc w temacie , od dawna mówi się pokątnie o nieuczciwości , łapówkach , korupcji i normalna duża firma na takie zabiegi nie przystaje . Mówi ci coś spółka Lexmid ? wiesz co to ?
Piszesz o tym że standard się podniósł, gdzie w której firmie ? bo każdy jeździ i ma inne zdanie na temat busów.  Bp Tour ma tylko jeden nowy nie wytłuczony busik a tak same wytłuczone graty , zresztą jak by takie idealne jak opisujesz to Inspekcja Transportu Drogowego dowodów by im nie odebrała.
Trzy na osiem skontrolowanych busów firmy BP Tour miały przekroczoną masę całkowitą !!!
Niejedna osoba która jechała powie ci jedno: rdzewiuchy :)

 
Na innych warunkach to co najwyżej do Koziej Wólki busiarze mogą jechać bo nie prezentują godnego przewozu pasażerów , gdzie o bezpieczeństwie lepiej nie wspominać jak i komforcie.
Pasażerowie przez lata poznali już nieco wypowiedzi busiarzy , wiedza jakie busy podstawiają i co od lat prezentują . Dla pasażera taki przewoźnik może wypaść z rynku z dnia na dzień i nikt za nimi nie będzie płakał , nie prezentują nic , oprócz zmowy i układów i tylko dlatego są jeszcze na rynku.
 
Ciekawe kto podesłał cie z takimi ciekawostkami czy to nie busiarz ?

Spaliłeś się już na wstępie i zakończyłeś równie dobitnie ,jakby ktoś na furmance całe życie jeździł to może by i uwierzył że podróż busem jest komfortowa :)

ote>
O czym ty piszesz , chyba nigdy busem nie jechałeś jak takie brednie wypisujesz .
Kiedy prywatyzowali PKS i kiedy pojawił się w Lublinie Polski Bus .
rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2015 o 12:17
0

Ciekawe kto stoi za tymi komentarzami...

napisz do Lexmid tam cie poinformują , możesz również zadzwonić :)

Avatar
folkatka / 23 grudnia 2015 o 11:11
0

 (nie obrazaj dyskutanta - folkatka) pytam się gdzie był polskibus kiedy prywatyzowano pks w Lublinie, czemu go nie przejął. Polski bus to firma zewnętrzna  nie mająca nic wspólnego z Lublinem i Lubelszczyzną, która nigdy nie otworzy bazy wLublinie bo się jej to po prostu nie opłaca. Ona tylko chce zarabiać na naszych pasażerach. Jak chcą to niech sobie jeźdżą ale na równych warunkach. Jakie lata 80te co ty piszesz?? Statdard w busach  w ostatnich latach znacznie się podniósł, jest o wiele wyższy niż w dawnych pksach. Powinniśmy popierać swoich przewoźników z lubelszczyzny, a nie obcych. A tamci jak chcą niech jeżdżą ale na równych warunkach....

Ja ym raczej radziła nie uciekac się do argumentacji z pks, bo to własnie busiarze doprowadzili do jego upadku, podjeżdzając na przystanek pięć minut przed autobusem pks. Kiedy w koncu pks upadł, ludzie z wielu małych miejscowości zostali pozbawieni łaczności, albo im ją znacznie ograniczono, ponieważ busy przestały jeździć tam, gdzie było to nieopłacalne. W ten sposób np. wydostanie się z Nałęczowa w stronę Lublina w sobotę po godz. 19 jest niemożliwe. 

Co do standardu w busach, to niestety, jakos nie zauważam tej poprawy. Owszem, czasem są nowe i niewytarte siedzenia, ale w dalszym ciagu tak samo niewygodne. Zaś czasem te busiki wyglądają naprawde jak ruskie marszrutki (kto był na wschodzie to widział). Dalej - piszesz o równych warunkach. Wybacz, ale to Wy macie przewagę nad Polskim Busem, nie odwrotnie. To Wy doprowadziliście do tego, że ta firma musiała skasować swoje połaczenia, bo nie ma kumpli w samorządzie, tak jak Wy,

ote>

Ja ym raczej radziła nie uciekac się do argumentacji z pks, bo to własnie busiarze doprowadzili do jego upadku, podjeżdzając na przystanek pięć minut przed autobusem pks. Kiedy w koncu pks upadł, ludzie z wielu małych miejscowości zostali pozbawieni łaczności, albo im ją znacznie ograniczono, ponieważ busy przestały jeździć tam, gdzie było to nieopłacalne. W ten sposób np. wydostanie się z Nałęczowa w stronę Lublina w sobotę po godz. 19 jest niemożliwe. 

Co do standardu w busach, to niestety, jakos nie zauważam tej popra... rozwiń

Avatar
Zygfryd / 23 grudnia 2015 o 11:01
0

Ciekawe kto stoi za tymi komentarzami...

Avatar
kierowca / 23 grudnia 2015 o 10:59
0

Jako pasażer (dużo jeżdżę busami) muszę powiedzieć, że wg. mnie PolskiBus jako jedyny spełnia warunki aby przewozić pasażerów na trasach łączących Lublin z innymi miastami wojewódzkimi. Co więcej PolskiBus powinnien obsługiwać również trasy  do Chełma i Zamościa (czyli większych miast regionu) a w Lublinie powinna powstać baza PolskiegoBusa. A prywatni busiarze niech sobie jeżdżą do Żółkiewki i Krzczonowa!!! To nie lata 80-te ubiegłego wieku!!! Jako pasażerowie wymagamy standardu!!!

 (nie obrazaj dyskutanta - folkatka) pytam się gdzie był polskibus kiedy prywatyzowano pks w Lublinie, czemu go nie przejął. Polski bus to firma zewnętrzna  nie mająca nic wspólnego z Lublinem i Lubelszczyzną, która nigdy nie otworzy bazy wLublinie bo się jej to po prostu nie opłaca. Ona tylko chce zarabiać na naszych pasażerach. Jak chcą to niech sobie jeźdżą ale na równych warunkach. Jakie lata 80te co ty piszesz?? Statdard w busach  w ostatnich latach znacznie się podniósł, jest o wiele wyższy niż w dawnych pksach. Powinniśmy popierać swoich przewoźników z lubelszczyzny, a nie obcych. A tamci jak chcą niech jeżdżą ale na równych warunkach....

 (nie obrazaj dyskutanta - folkatka) pytam się gdzie był polskibus kiedy prywatyzowano pks w Lublinie, czemu go nie przejął. Polski bus to firma zewnętrzna  nie mająca nic wspólnego z Lublinem i Lubelszczyzną, która nigdy nie otworzy bazy wLublinie bo się jej to po prostu nie opłaca. Ona tylko chce zarabiać na naszych pasażerach. Jak chcą to niech sobie jeźdżą ale na równych warunkach. Jakie lata 80te co ty piszesz?? Statdard w busach  w ostatnich latach znacznie się podniósł, jest o wiele wyż... rozwiń

Avatar
Gość / 25 grudnia 2015 o 12:28
0

Polski Bus dla jednego pasażera ? oczywiście :)

Tylko taka wyższa kultura przewozu nie obowiązuje już u busiarzy :)

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19395302,kurs-autokaru-dla-1-pasazera-nie-oplacal-sie-ale-firma-wybrnela.html#Czolka3Img

Informacja dzięki :

https://www.facebook.com/Stop-Busiarzom-Komitet-Obrony-Demokracji-i-Pasa%C5%BCera-196259924055144/

Polski Bus dla jednego pasażera ? oczywiście :)

Tylko taka wyższa kultura przewozu nie obowiązuje już u busiarzy :)

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19395302,kurs-autokaru-dla-1-pasazera-nie-oplacal-sie-ale-firma-wybrnela.html#Czolka3Img

Informacja dzięki :

https://www.facebook.com/Stop-Busiarzom-Komitet-Obrony-Demokracji-i-Pasa%C5%BCera-196259924055144/

rozwiń
Avatar
Gość / 24 grudnia 2015 o 14:20
0
Jak widać to wszędzie tylko marszałek , jeszcze jak by wykazał się czymś pozytywnym i przemyślanym , niestety same kontrowersje .
Avatar
Gość / 23 grudnia 2015 o 15:04
0

Czy ja wiem czy taki świetny artykuł. Sam widziałem Pana Brewczaka w telewizji z rok temu który krytykowal Polski Bus za niske ceny. Może Panie Brewczak skrytykuje Pan linie wizzair, w tym roku  leciałem z uk do pl za 39zł, jak to możliwe? czy to nie jest specjalnie wyniszczanie innych przewozników?

Świetny artykuł , zapewne wiele osób pozna wypowiedzi tego pana , tylko czy do końca prawdziwe ? jak to się zwalczało konkurencje ?

http://polscott24.com/historia-sukcesu-piotr-brewczak/

Chodzi o coś innego :)

Jak to co ta osoba opisuje ma się do rzeczywistości , bo nawet jedząc busem od kierowców ciekawych informacji można było się dowiedzieć co z czasem i na forum zostało potwierdzone i to nie jeden raz..

c busem od kierowców ciekawych informacji można było się dowiedzieć co z czasem i na forum zostało potwierdzone i to nie jeden raz..

rozwiń
Avatar
Paw / 23 grudnia 2015 o 14:59
0

Czy ja wiem czy taki świetny artykuł. Sam widziałem Pana Brewczaka w telewizji z rok temu który krytykowal Polski Bus za niske ceny. Może Panie Brewczak skrytykuje Pan linie wizzair, w tym roku  leciałem z uk do pl za 39zł, jak to możliwe? czy to nie jest specjalnie wyniszczanie innych przewozników?

Avatar
Gość / 23 grudnia 2015 o 12:53
0

JEST STRONA Z PROTESTEM NA FACEBOOKU !!!

Piszcie i promujcie !!!

Stop Busiarzom ,Komitet Obrony Demokracji i Pasażera

https://www.facebook...96259924055144/

Świetny artykuł , zapewne wiele osób pozna wypowiedzi tego pana , tylko czy do końca prawdziwe ? jak to się zwalczało konkurencje ?

http://polscott24.com/historia-sukcesu-piotr-brewczak/

24.com/historia-sukcesu-piotr-brewczak/

rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2015 o 12:23
0

 (nie obrazaj dyskutanta - folkatka) pytam się gdzie był polskibus kiedy prywatyzowano pks w Lublinie, czemu go nie przejął. Polski bus to firma zewnętrzna  nie mająca nic wspólnego z Lublinem i Lubelszczyzną, która nigdy nie otworzy bazy wLublinie bo się jej to po prostu nie opłaca. Ona tylko chce zarabiać na naszych pasażerach. Jak chcą to niech sobie jeźdżą ale na równych warunkach. Jakie lata 80te co ty piszesz?? Statdard w busach  w ostatnich latach znacznie się podniósł, jest o wiele wyższy niż w dawnych pksach. Powinniśmy popierać swoich przewoźników z lubelszczyzny, a nie obcych. A tamci jak chcą niech jeżdżą ale na równych warunkach....

O czym ty piszesz , chyba nigdy busem nie jechałeś jak takie brednie wypisujesz .
Kiedy prywatyzowali PKS i kiedy pojawił się w Lublinie Polski Bus .
Zapytaj lepiej właściciela Bp Tour i jeszcze lepiej poszperaj w archiwalnym forum to znajdziesz bardzo dużo informacji , kto co i dlaczego wszystkiemu winni są busiarze nie Polski Bus.
 
Polski Bus nie otworzy tu bazy z jednego powodu jaki powinieneś znać będąc w temacie , od dawna mówi się pokątnie o nieuczciwości , łapówkach , korupcji i normalna duża firma na takie zabiegi nie przystaje . Mówi ci coś spółka Lexmid ? wiesz co to ?
Piszesz o tym że standard się podniósł, gdzie w której firmie ? bo każdy jeździ i ma inne zdanie na temat busów.  Bp Tour ma tylko jeden nowy nie wytłuczony busik a tak same wytłuczone graty , zresztą jak by takie idealne jak opisujesz to Inspekcja Transportu Drogowego dowodów by im nie odebrała.
Trzy na osiem skontrolowanych busów firmy BP Tour miały przekroczoną masę całkowitą !!!
Niejedna osoba która jechała powie ci jedno: rdzewiuchy :)

 
Na innych warunkach to co najwyżej do Koziej Wólki busiarze mogą jechać bo nie prezentują godnego przewozu pasażerów , gdzie o bezpieczeństwie lepiej nie wspominać jak i komforcie.
Pasażerowie przez lata poznali już nieco wypowiedzi busiarzy , wiedza jakie busy podstawiają i co od lat prezentują . Dla pasażera taki przewoźnik może wypaść z rynku z dnia na dzień i nikt za nimi nie będzie płakał , nie prezentują nic , oprócz zmowy i układów i tylko dlatego są jeszcze na rynku.
 
Ciekawe kto podesłał cie z takimi ciekawostkami czy to nie busiarz ?

Spaliłeś się już na wstępie i zakończyłeś równie dobitnie ,jakby ktoś na furmance całe życie jeździł to może by i uwierzył że podróż busem jest komfortowa :)

ote>
O czym ty piszesz , chyba nigdy busem nie jechałeś jak takie brednie wypisujesz .
Kiedy prywatyzowali PKS i kiedy pojawił się w Lublinie Polski Bus .
rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2015 o 12:17
0

Ciekawe kto stoi za tymi komentarzami...

napisz do Lexmid tam cie poinformują , możesz również zadzwonić :)

Avatar
folkatka / 23 grudnia 2015 o 11:11
0

 (nie obrazaj dyskutanta - folkatka) pytam się gdzie był polskibus kiedy prywatyzowano pks w Lublinie, czemu go nie przejął. Polski bus to firma zewnętrzna  nie mająca nic wspólnego z Lublinem i Lubelszczyzną, która nigdy nie otworzy bazy wLublinie bo się jej to po prostu nie opłaca. Ona tylko chce zarabiać na naszych pasażerach. Jak chcą to niech sobie jeźdżą ale na równych warunkach. Jakie lata 80te co ty piszesz?? Statdard w busach  w ostatnich latach znacznie się podniósł, jest o wiele wyższy niż w dawnych pksach. Powinniśmy popierać swoich przewoźników z lubelszczyzny, a nie obcych. A tamci jak chcą niech jeżdżą ale na równych warunkach....

Ja ym raczej radziła nie uciekac się do argumentacji z pks, bo to własnie busiarze doprowadzili do jego upadku, podjeżdzając na przystanek pięć minut przed autobusem pks. Kiedy w koncu pks upadł, ludzie z wielu małych miejscowości zostali pozbawieni łaczności, albo im ją znacznie ograniczono, ponieważ busy przestały jeździć tam, gdzie było to nieopłacalne. W ten sposób np. wydostanie się z Nałęczowa w stronę Lublina w sobotę po godz. 19 jest niemożliwe. 

Co do standardu w busach, to niestety, jakos nie zauważam tej poprawy. Owszem, czasem są nowe i niewytarte siedzenia, ale w dalszym ciagu tak samo niewygodne. Zaś czasem te busiki wyglądają naprawde jak ruskie marszrutki (kto był na wschodzie to widział). Dalej - piszesz o równych warunkach. Wybacz, ale to Wy macie przewagę nad Polskim Busem, nie odwrotnie. To Wy doprowadziliście do tego, że ta firma musiała skasować swoje połaczenia, bo nie ma kumpli w samorządzie, tak jak Wy,

ote>

Ja ym raczej radziła nie uciekac się do argumentacji z pks, bo to własnie busiarze doprowadzili do jego upadku, podjeżdzając na przystanek pięć minut przed autobusem pks. Kiedy w koncu pks upadł, ludzie z wielu małych miejscowości zostali pozbawieni łaczności, albo im ją znacznie ograniczono, ponieważ busy przestały jeździć tam, gdzie było to nieopłacalne. W ten sposób np. wydostanie się z Nałęczowa w stronę Lublina w sobotę po godz. 19 jest niemożliwe. 

Co do standardu w busach, to niestety, jakos nie zauważam tej popra... rozwiń

Avatar
Zygfryd / 23 grudnia 2015 o 11:01
0

Ciekawe kto stoi za tymi komentarzami...

Avatar
kierowca / 23 grudnia 2015 o 10:59
0

Jako pasażer (dużo jeżdżę busami) muszę powiedzieć, że wg. mnie PolskiBus jako jedyny spełnia warunki aby przewozić pasażerów na trasach łączących Lublin z innymi miastami wojewódzkimi. Co więcej PolskiBus powinnien obsługiwać również trasy  do Chełma i Zamościa (czyli większych miast regionu) a w Lublinie powinna powstać baza PolskiegoBusa. A prywatni busiarze niech sobie jeżdżą do Żółkiewki i Krzczonowa!!! To nie lata 80-te ubiegłego wieku!!! Jako pasażerowie wymagamy standardu!!!

 (nie obrazaj dyskutanta - folkatka) pytam się gdzie był polskibus kiedy prywatyzowano pks w Lublinie, czemu go nie przejął. Polski bus to firma zewnętrzna  nie mająca nic wspólnego z Lublinem i Lubelszczyzną, która nigdy nie otworzy bazy wLublinie bo się jej to po prostu nie opłaca. Ona tylko chce zarabiać na naszych pasażerach. Jak chcą to niech sobie jeźdżą ale na równych warunkach. Jakie lata 80te co ty piszesz?? Statdard w busach  w ostatnich latach znacznie się podniósł, jest o wiele wyższy niż w dawnych pksach. Powinniśmy popierać swoich przewoźników z lubelszczyzny, a nie obcych. A tamci jak chcą niech jeżdżą ale na równych warunkach....

 (nie obrazaj dyskutanta - folkatka) pytam się gdzie był polskibus kiedy prywatyzowano pks w Lublinie, czemu go nie przejął. Polski bus to firma zewnętrzna  nie mająca nic wspólnego z Lublinem i Lubelszczyzną, która nigdy nie otworzy bazy wLublinie bo się jej to po prostu nie opłaca. Ona tylko chce zarabiać na naszych pasażerach. Jak chcą to niech sobie jeźdżą ale na równych warunkach. Jakie lata 80te co ty piszesz?? Statdard w busach  w ostatnich latach znacznie się podniósł, jest o wiele wyż... rozwiń