Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 sierpnia 2016 r.
20:02

PolskiBus łączy siły z BP Tour. Są już plany na kolejne połączenia z Lublina. Znamy kierunki

Autor: Zdjęcie autora toma
172 22 A A

PolskiBus.com łączy siły z lubelską firmą przewozową BP Tour. Dzięki współpracy oferta PolskiegoBusa z Lublina zostanie rozszerzona o 15 miast, w tym o 6 zupełnie nowych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W ramach kooperacji obsługiwane będą trzy trasy ze stolicy województwa. Linią B1 dojedziemy przez Puławy, Radom i Kielce do Krakowa. Trasa linii B2 będzie przebiegać przez Rzeszów, Tarnów i Nowy Sącz do Zakopanego.

Linia B3 ma jeździć przez Puławy, Warszawę, Elbląg, Gdańsk, Sopot i Gdynię do Władysławowa. Połączenia będą obsługiwane nowoczesnymi autokarami firmy BP Tour od 1 września. Bilety w cenach zaczynających się od 1 zł można już kupować w systemie rezerwacyjnym PolskiegoBusa.

Obie firmy do tej pory konkurowały ze sobą. Lubelski przewoźnik skarżył się, że rywal zaniża ceny, czym chce wyniszczyć konkurencję. Wraz z innymi lokalnymi firmami przewozowymi oprotestowywał uruchomione wówczas przez PolskiBus połączenie do Krakowa.

– Sytuacja na rynku była taka, że ze sobą rywalizowaliśmy. Teraz możemy współpracować. Pod wspólnym szyldem będziemy wykonywać trzy rejsy dziennie do Krakowa i po jednym do Zakopanego i Władysławowa. Pozostałe nasze kursy na tych trasach będziemy wykonywać głownie busami, ale chcemy to zmieniać, bo przyszłość jest w komfortowych autobusach – mówi Piotr Brewczak, prezes BP Tour.

Jeszcze tej jesieni obie firmy zapowiadają rozszerzenie współpracy. Najprawdopodobniej będą obsługiwać wspólnie połączenia do Wrocławia, Poznania i Łodzi. 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
taka prawda / 7 września 2016 r. o 00:59
0
Jechałem po nowych zmianach gdzie teraz autobusy bp tour maja oznaczenie B1 do Krakowa i jakie zmiany ??? lekko przeżarty rdzą autobus Setra bez wifi na całej trasie do Krakowa !!! Powrót z Krakowa do Lublina Mercedes z reklamą która szpeci i pasażer ma utrudnioną możliwość obserwacji gdzie jest , wifi było ale się szybko zbyło :) Przerwa w Kielcach wymuszona przez pasażerów na 5 min !!! kierowca o przerwie nawet nie wspomniał . Przejazd bez większych opróżnień . Dwa jeszcze wcześniejsze przejazdy na trasie Kraków -Lublin opóźnienie 1 godzina !!! oczywiście bez przerwy na WC czyli podróż SZEŚCIOGODZINNA !!! i w drugą stronę półgodziny poślizg i również bez wifi jak i przerwy na WC , za to zwiedzanie Szydłowców , Zwoleni i innych atrakcji mało ciekawych turystycznie. Ciągle zmiany kierowców dają do zrozumienia ze w firmie bp tour najlepiej nie jest, czasem któryś jeszcze kierowca coś odburknie . Żadnych widocznych zmian na plus !!! po fuzji z Polskim Busem dla pasażera. Bp tour to raczej firma niereformowana , raczej próbują utrzymać się na powierzchni z braku konkurencji jakoś im się to jeszcze udaje ale mam nadzieje że niedługo.
Jechałem po nowych zmianach gdzie teraz autobusy bp tour maja oznaczenie B1 do Krakowa i jakie zmiany ??? lekko przeżarty rdzą autobus Setra bez wifi na całej trasie do Krakowa !!! Powrót z Krakowa do Lublina Mercedes z reklamą która szpeci i pasażer ma utrudnioną możliwość obserwacji gdzie jest , wifi było ale się szybko zbyło :) Przerwa w Kielcach wymuszona przez pasażerów na 5 min !!! kierowca o przerwie nawet nie wspomniał . Przejazd bez większych opróżnień . Dwa jeszcze wcześniejsze przejazdy na trasie Kraków -Lublin opóźnienie 1 g... rozwiń
Avatar
Gość / 5 września 2016 r. o 03:04
0
Ochłapiarze z sekty Pancernej Brzozy dopięli swego. Kolejna grupa zawodowa roden z regionu lubelskiego dostała po d.... Po Cukrowni, budowlańcach przyszła kolej na transport. Łysoń inwestycje budowlane obstawia Budimexem a firmy lubelskie ma w nosie. Taki Pl. Litewski nadawał się na partaninkę dla 2,3 firm miejscowych a dzięki POkrakom nasz finans trafi do nasiego Budimexu z warszafki. Kiedy skończy się dojenie Lublinian przez sektę POkrak?
Avatar
Tomek / 4 września 2016 r. o 16:59
0
Też jestem kierowcą busa ale nie pracuję w żadnej firmie o której jest mowa. Jeżdżę na trasie w której podróż trwa ok 3,5 godz w jedną stronę. Powiem może kilka słów na temat zarzutu że wielu kierowców jest chamskich. Pracuję jako kierowca autobusu od 12 lat i powiem szczerze że przez większość tych lat byłem bardzo miły dla pasażerów, nawet jak mnie ''opluwano, obrażano'' itd. Teraz jeżli ktoś jest dla mnie miły i kulturalny ja również jestem miły, pomocny i kulturalny a jeżeli ktoś wsiada już z problemem i myśli że kierowcę można zbesztać, zgnoić, poniżyć bo to tylko kierowca a jestem wielkim pasażerem bo płacę i wymagam to najzwyczajniej w świecie odpowiadam chamstwem na chamstwo. Ludziom nie dogodzi, każdego dnia ta sama sytuacja: za szybko, za wolno, za ciepło za zimno, za drogo, za dużo przystanków, za mało, robienie chlewu na swoim miejscu siedzącym to już standart, pozostawianie po sobie, papierków, chusteczek higienicznych, puszek po napojach, wszystko powciskane między siedzenia, na półkach, wszędzie pozostałości po kanapkach, pączkach itd. Obwinianie kierowcy za wszystko, za korki, za pogodę, za przepisy których powinien się trzymać, za ceny, za to że stara się pilnować porządku w autobusie a przecież jak to kierowca nie pozwala jaśnie pani wsiąść do busika z gorącym kebabem czy inną zapiekanką przecież jasnie pani jest głodna i jak to może komuś ten zapach przeszkadzać? Takich przykładów mogę podać dziesiątki, koniec końców każde zwrócenie pasażerowi uwagi przez kierowcę skutkuje jednym określeniem kierowca cham. I teraz pomyślcie sobie jeżeli kierowca musi się z tym zmagać powiedzmy 8 godzin dziennie, codziennie i przez kilkanaście lat to Wy byście nie zchamieli?? Najpierw tak mi się wydaje że pasażerowie powinni zacząć więcej wymagać od siebie przede wszystkim kultury, wyrozumiałości, bo przecież z kim przystajesz takim się stajesz więc jeżeli kierowca niestety w większości otaczany jest codziennie przez buractwo to jaki on ma byc po tych kilkunastu latach? Na koniec napiszę że po tych 12 latach pracy w większości z motłochem kończe karierę kierowcy autobusu, busika mam po prostu zwyczajnie tego dość i za dwa tyg rozpoczynam zupełnie inną pracę gdzie nie będę musiał już na szczęscie wozić ludzi.
Też jestem kierowcą busa ale nie pracuję w żadnej firmie o której jest mowa. Jeżdżę na trasie w której podróż trwa ok 3,5 godz w jedną stronę. Powiem może kilka słów na temat zarzutu że wielu kierowców jest chamskich. Pracuję jako kierowca autobusu od 12 lat i powiem szczerze że przez większość tych lat byłem bardzo miły dla pasażerów, nawet jak mnie ''opluwano, obrażano'' itd. Teraz jeżli ktoś jest dla mnie miły i kulturalny ja również jestem miły, pomocny i kulturalny a jeżeli ktoś wsiada już z problemem i myśli że kierowcę można zbesztać,... rozwiń
Avatar
Gość / 2 września 2016 r. o 20:15
0
Bp Tour to partacze , Polski Bus to klasa :) Bp tour nie ma porządnych autobusów tylko ciasna zbieranina i mało kulturalni kierowcy , ciekawe czy będzie dalej notoryczny brak wifi ?
Avatar
Edi / 31 sierpnia 2016 r. o 13:31
0
Sciema i tyle, Bp bal się Pb to się sprzedał, żeby nie musieć likwidować tras, ciekawe co na to Olszak jak mu Warszawę znów obstawił kursem, na razie jednym ale mają być kolejne. Podany czas przejazdu 4.45 lecz jak znam możliwości i nakazy prezesa B to będzie 6.30 żeby innym przewoźnikom zabierać pasażerów i zatrzymywać się na każdym przystanku w każdej miejscowości. Pracowałem tam przez 2 miesiące za głodową stawkę 8 zł na godzinę na zleceniu,to wiem jak to działa, teraz tylko Ukraincy tam jeżdzą bo Polacy nie chcą. Polski bus podnosi standardy, wystarczy poczytać na necie jak piszą o garden servis o albatrosie a każdy ko słyszy bp tour to wie co to za firma i omija z daleka. Niech powie prezes ile kierowca jeździ dni z rzedu i na czyich kartach?
Sciema i tyle, Bp bal się Pb to się sprzedał, żeby nie musieć likwidować tras, ciekawe co na to Olszak jak mu Warszawę znów obstawił kursem, na razie jednym ale mają być kolejne. Podany czas przejazdu 4.45 lecz jak znam możliwości i nakazy prezesa B to będzie 6.30 żeby innym przewoźnikom zabierać pasażerów i zatrzymywać się na każdym przystanku w każdej miejscowości. Pracowałem tam przez 2 miesiące za głodową stawkę 8 zł na godzinę na zleceniu,to wiem jak to działa, teraz tylko Ukraincy tam jeżdzą bo Polacy nie chcą. Polski bus podnosi st... rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2016 r. o 13:09
0
Ludzie wam nic nie pasi.... Nowe połączenia źle, brak połączeń żle. Może jeszcze samolotem ma Was ktoś wozić za 1 zł??
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2016 r. o 12:35
0
"Pod wspólnym szyldem będziemy wykonywać trzy rejsy dziennie do Krakowa Pozostałe nasze kursy na tych trasach będziemy wykonywać głownie busami" Czyli bp tour wracają do starych rozklepanych busiorów z brawurową jazda kierowców , w wiecznymi opóźnieniami i niezapomnianą jazdą wytłuczonym busem gdzie można zwymiotować a wysikać to będzie się można w gacie jak ktoś nie wytrzyma przez kilkanaście godzin :)
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2016 r. o 12:04
0
Na trasie do Białej Podlaskiej mialy być pd tej drugiej firmy nowe, komfortowe autobusy. Czy BP TOUR tez bedzie tak nas wozil?
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2016 r. o 11:27
0
Bp Tour to jeden z najgorszych przewoźników , poziom kultury kierowców słychać niejednokrotnie w busie , nawet pasażerowie żartują że jaki właściciel tacy kierowcy. To ta firma do niedawna woziła nas zdezelowanymi busami twierdząc że to autobusy , wiec z takiego układu Polski Bus będzie tylko obrywał za partaczy. Polski Bus zawsze kojarzył mi się z bezpiecznymi autobusami ,miłymi kierowcami , braku opóźnień, w Bp Tour opóźnienia to codzienność , działającym wifi i oraz planowanym postojem , Bp Tour to odwrotność Polskiego Busa i wszystko co najgorsze , przerwy brak na WC często na trasie 5 godzin gdzie na koniec okazuje się że bus jechał 6 godzin !!! i wifi nie działa i kierowcy ustawiają klimę tak że przeziębienie gotowe bo trudno w lecie siedzieć w kurtce w autobusie !!!
Bp Tour to jeden z najgorszych przewoźników , poziom kultury kierowców słychać niejednokrotnie w busie , nawet pasażerowie żartują że jaki właściciel tacy kierowcy. To ta firma do niedawna woziła nas zdezelowanymi busami twierdząc że to autobusy , wiec z takiego układu Polski Bus będzie tylko obrywał za partaczy. Polski Bus zawsze kojarzył mi się z bezpiecznymi autobusami ,miłymi kierowcami , braku opóźnień, w Bp Tour opóźnienia to codzienność , działającym wifi i oraz planowanym postojem , Bp Tour to odwrotność Polskiego Busa i wszystko co... rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2016 r. o 10:09
0
Autokary Polskiego Busa sa komfortowe i wygodne z wystarczajaca przestrzenia na nogi. Do tego sa rozkladane siedzenia. Kazdy kto jechal tzw. "autokarami BP Tour" wie, ze takich warunkow do podrozy nie bedzie mial zapewnionych. Siedzen w autokarach BP Tour nie mozna przesunac do srodka. W "autokarach" BP Tour, ktore sa tylko wieksza wersja starego rozklekotanego busa jest tez bardzo malo miejsca na nogi. Szkoda, ze POLSKI BUS zgadza sie na tak drastyczne obnizenie jakosci swoich uslug wypracowanych przez lata.
Avatar
taka prawda / 7 września 2016 r. o 00:59
0
Jechałem po nowych zmianach gdzie teraz autobusy bp tour maja oznaczenie B1 do Krakowa i jakie zmiany ??? lekko przeżarty rdzą autobus Setra bez wifi na całej trasie do Krakowa !!! Powrót z Krakowa do Lublina Mercedes z reklamą która szpeci i pasażer ma utrudnioną możliwość obserwacji gdzie jest , wifi było ale się szybko zbyło :) Przerwa w Kielcach wymuszona przez pasażerów na 5 min !!! kierowca o przerwie nawet nie wspomniał . Przejazd bez większych opróżnień . Dwa jeszcze wcześniejsze przejazdy na trasie Kraków -Lublin opóźnienie 1 godzina !!! oczywiście bez przerwy na WC czyli podróż SZEŚCIOGODZINNA !!! i w drugą stronę półgodziny poślizg i również bez wifi jak i przerwy na WC , za to zwiedzanie Szydłowców , Zwoleni i innych atrakcji mało ciekawych turystycznie. Ciągle zmiany kierowców dają do zrozumienia ze w firmie bp tour najlepiej nie jest, czasem któryś jeszcze kierowca coś odburknie . Żadnych widocznych zmian na plus !!! po fuzji z Polskim Busem dla pasażera. Bp tour to raczej firma niereformowana , raczej próbują utrzymać się na powierzchni z braku konkurencji jakoś im się to jeszcze udaje ale mam nadzieje że niedługo.
Jechałem po nowych zmianach gdzie teraz autobusy bp tour maja oznaczenie B1 do Krakowa i jakie zmiany ??? lekko przeżarty rdzą autobus Setra bez wifi na całej trasie do Krakowa !!! Powrót z Krakowa do Lublina Mercedes z reklamą która szpeci i pasażer ma utrudnioną możliwość obserwacji gdzie jest , wifi było ale się szybko zbyło :) Przerwa w Kielcach wymuszona przez pasażerów na 5 min !!! kierowca o przerwie nawet nie wspomniał . Przejazd bez większych opróżnień . Dwa jeszcze wcześniejsze przejazdy na trasie Kraków -Lublin opóźnienie 1 g... rozwiń
Avatar
Gość / 5 września 2016 r. o 03:04
0
Ochłapiarze z sekty Pancernej Brzozy dopięli swego. Kolejna grupa zawodowa roden z regionu lubelskiego dostała po d.... Po Cukrowni, budowlańcach przyszła kolej na transport. Łysoń inwestycje budowlane obstawia Budimexem a firmy lubelskie ma w nosie. Taki Pl. Litewski nadawał się na partaninkę dla 2,3 firm miejscowych a dzięki POkrakom nasz finans trafi do nasiego Budimexu z warszafki. Kiedy skończy się dojenie Lublinian przez sektę POkrak?
Avatar
Tomek / 4 września 2016 r. o 16:59
0
Też jestem kierowcą busa ale nie pracuję w żadnej firmie o której jest mowa. Jeżdżę na trasie w której podróż trwa ok 3,5 godz w jedną stronę. Powiem może kilka słów na temat zarzutu że wielu kierowców jest chamskich. Pracuję jako kierowca autobusu od 12 lat i powiem szczerze że przez większość tych lat byłem bardzo miły dla pasażerów, nawet jak mnie ''opluwano, obrażano'' itd. Teraz jeżli ktoś jest dla mnie miły i kulturalny ja również jestem miły, pomocny i kulturalny a jeżeli ktoś wsiada już z problemem i myśli że kierowcę można zbesztać, zgnoić, poniżyć bo to tylko kierowca a jestem wielkim pasażerem bo płacę i wymagam to najzwyczajniej w świecie odpowiadam chamstwem na chamstwo. Ludziom nie dogodzi, każdego dnia ta sama sytuacja: za szybko, za wolno, za ciepło za zimno, za drogo, za dużo przystanków, za mało, robienie chlewu na swoim miejscu siedzącym to już standart, pozostawianie po sobie, papierków, chusteczek higienicznych, puszek po napojach, wszystko powciskane między siedzenia, na półkach, wszędzie pozostałości po kanapkach, pączkach itd. Obwinianie kierowcy za wszystko, za korki, za pogodę, za przepisy których powinien się trzymać, za ceny, za to że stara się pilnować porządku w autobusie a przecież jak to kierowca nie pozwala jaśnie pani wsiąść do busika z gorącym kebabem czy inną zapiekanką przecież jasnie pani jest głodna i jak to może komuś ten zapach przeszkadzać? Takich przykładów mogę podać dziesiątki, koniec końców każde zwrócenie pasażerowi uwagi przez kierowcę skutkuje jednym określeniem kierowca cham. I teraz pomyślcie sobie jeżeli kierowca musi się z tym zmagać powiedzmy 8 godzin dziennie, codziennie i przez kilkanaście lat to Wy byście nie zchamieli?? Najpierw tak mi się wydaje że pasażerowie powinni zacząć więcej wymagać od siebie przede wszystkim kultury, wyrozumiałości, bo przecież z kim przystajesz takim się stajesz więc jeżeli kierowca niestety w większości otaczany jest codziennie przez buractwo to jaki on ma byc po tych kilkunastu latach? Na koniec napiszę że po tych 12 latach pracy w większości z motłochem kończe karierę kierowcy autobusu, busika mam po prostu zwyczajnie tego dość i za dwa tyg rozpoczynam zupełnie inną pracę gdzie nie będę musiał już na szczęscie wozić ludzi.
Też jestem kierowcą busa ale nie pracuję w żadnej firmie o której jest mowa. Jeżdżę na trasie w której podróż trwa ok 3,5 godz w jedną stronę. Powiem może kilka słów na temat zarzutu że wielu kierowców jest chamskich. Pracuję jako kierowca autobusu od 12 lat i powiem szczerze że przez większość tych lat byłem bardzo miły dla pasażerów, nawet jak mnie ''opluwano, obrażano'' itd. Teraz jeżli ktoś jest dla mnie miły i kulturalny ja również jestem miły, pomocny i kulturalny a jeżeli ktoś wsiada już z problemem i myśli że kierowcę można zbesztać,... rozwiń
Avatar
Gość / 2 września 2016 r. o 20:15
0
Bp Tour to partacze , Polski Bus to klasa :) Bp tour nie ma porządnych autobusów tylko ciasna zbieranina i mało kulturalni kierowcy , ciekawe czy będzie dalej notoryczny brak wifi ?
Avatar
Edi / 31 sierpnia 2016 r. o 13:31
0
Sciema i tyle, Bp bal się Pb to się sprzedał, żeby nie musieć likwidować tras, ciekawe co na to Olszak jak mu Warszawę znów obstawił kursem, na razie jednym ale mają być kolejne. Podany czas przejazdu 4.45 lecz jak znam możliwości i nakazy prezesa B to będzie 6.30 żeby innym przewoźnikom zabierać pasażerów i zatrzymywać się na każdym przystanku w każdej miejscowości. Pracowałem tam przez 2 miesiące za głodową stawkę 8 zł na godzinę na zleceniu,to wiem jak to działa, teraz tylko Ukraincy tam jeżdzą bo Polacy nie chcą. Polski bus podnosi standardy, wystarczy poczytać na necie jak piszą o garden servis o albatrosie a każdy ko słyszy bp tour to wie co to za firma i omija z daleka. Niech powie prezes ile kierowca jeździ dni z rzedu i na czyich kartach?
Sciema i tyle, Bp bal się Pb to się sprzedał, żeby nie musieć likwidować tras, ciekawe co na to Olszak jak mu Warszawę znów obstawił kursem, na razie jednym ale mają być kolejne. Podany czas przejazdu 4.45 lecz jak znam możliwości i nakazy prezesa B to będzie 6.30 żeby innym przewoźnikom zabierać pasażerów i zatrzymywać się na każdym przystanku w każdej miejscowości. Pracowałem tam przez 2 miesiące za głodową stawkę 8 zł na godzinę na zleceniu,to wiem jak to działa, teraz tylko Ukraincy tam jeżdzą bo Polacy nie chcą. Polski bus podnosi st... rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2016 r. o 13:09
0
Ludzie wam nic nie pasi.... Nowe połączenia źle, brak połączeń żle. Może jeszcze samolotem ma Was ktoś wozić za 1 zł??
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2016 r. o 12:35
0
"Pod wspólnym szyldem będziemy wykonywać trzy rejsy dziennie do Krakowa Pozostałe nasze kursy na tych trasach będziemy wykonywać głownie busami" Czyli bp tour wracają do starych rozklepanych busiorów z brawurową jazda kierowców , w wiecznymi opóźnieniami i niezapomnianą jazdą wytłuczonym busem gdzie można zwymiotować a wysikać to będzie się można w gacie jak ktoś nie wytrzyma przez kilkanaście godzin :)
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2016 r. o 12:04
0
Na trasie do Białej Podlaskiej mialy być pd tej drugiej firmy nowe, komfortowe autobusy. Czy BP TOUR tez bedzie tak nas wozil?
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2016 r. o 11:27
0
Bp Tour to jeden z najgorszych przewoźników , poziom kultury kierowców słychać niejednokrotnie w busie , nawet pasażerowie żartują że jaki właściciel tacy kierowcy. To ta firma do niedawna woziła nas zdezelowanymi busami twierdząc że to autobusy , wiec z takiego układu Polski Bus będzie tylko obrywał za partaczy. Polski Bus zawsze kojarzył mi się z bezpiecznymi autobusami ,miłymi kierowcami , braku opóźnień, w Bp Tour opóźnienia to codzienność , działającym wifi i oraz planowanym postojem , Bp Tour to odwrotność Polskiego Busa i wszystko co najgorsze , przerwy brak na WC często na trasie 5 godzin gdzie na koniec okazuje się że bus jechał 6 godzin !!! i wifi nie działa i kierowcy ustawiają klimę tak że przeziębienie gotowe bo trudno w lecie siedzieć w kurtce w autobusie !!!
Bp Tour to jeden z najgorszych przewoźników , poziom kultury kierowców słychać niejednokrotnie w busie , nawet pasażerowie żartują że jaki właściciel tacy kierowcy. To ta firma do niedawna woziła nas zdezelowanymi busami twierdząc że to autobusy , wiec z takiego układu Polski Bus będzie tylko obrywał za partaczy. Polski Bus zawsze kojarzył mi się z bezpiecznymi autobusami ,miłymi kierowcami , braku opóźnień, w Bp Tour opóźnienia to codzienność , działającym wifi i oraz planowanym postojem , Bp Tour to odwrotność Polskiego Busa i wszystko co... rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2016 r. o 10:09
0
Autokary Polskiego Busa sa komfortowe i wygodne z wystarczajaca przestrzenia na nogi. Do tego sa rozkladane siedzenia. Kazdy kto jechal tzw. "autokarami BP Tour" wie, ze takich warunkow do podrozy nie bedzie mial zapewnionych. Siedzen w autokarach BP Tour nie mozna przesunac do srodka. W "autokarach" BP Tour, ktore sa tylko wieksza wersja starego rozklekotanego busa jest tez bardzo malo miejsca na nogi. Szkoda, ze POLSKI BUS zgadza sie na tak drastyczne obnizenie jakosci swoich uslug wypracowanych przez lata.