Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 września 2013 r.
16:56
Edytuj ten wpis

Poseł Ruchu Palikota kontra Port Lotniczy Lublin

Autor: Zdjęcie autora łm
0 25 A A
Michał Kabacińśki
Michał Kabacińśki

Poseł RP Michał Kabaciński zażądał informacji o sytuacji finansowej lotniska. Port Lotniczy Lublin nie chce mu jej udzielić. Trwa odbijanie piłeczki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kabaciński twierdzi, że prawo daje mu jako posłowi możliwość uzyskiwania informacji na temat działalności m.in. takich spółek, jak Port Lotniczy Lublin. Chciałby wiedzieć w jakim stopniu miasto Lublin wspomaga lotnisko i jakie port miał straty w ubiegłym roku.

Ale PLL nie zamierza posłowi udzielać takich informacji. Uważa, że nie ma takiego obowiązku, a poza tym nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom Kabacińskiego, bo "nie dysponuje na dzień dzisiejszy takimi zasobami ludzkimi". Prezes spółki odsyła polityka do Krajowego Rejestru Sądowego.

- Odpowiedź jaką dostałem jest idealnym przykładem ukazującym opieszałość, brak chęci współpracy spółki miejskiej z przedstawicielem władzy państwowej oraz celowe opóźnianie dostępu do informacji, który jest określony literą prawa - napisał do nas poseł, który przesłał nam także opinię prawną Biura Analiz Sejmowych.

Oto cała korespondencja między Kabacińskim a Portem Lotniczym Lublin:

Pierwsza prośba Kabacińskiego:


Odpowiedź portu:


Kabaciński nie rezygnuje:


Port znowu odmawia:


Opinia Biura Analiz Sejmowych:

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
oknonaswiat / 13 września 2013 o 15:14
0

Pan posel tylko pyta czy ma prawo wnikac w sprawy panstwowej spolki.Ten Pan zna wyniki finansowe.Tutaj chodzi o to czy juz iluminaci w Polsce sa ponad prawem.Fanom polecam zalozyc ,na wzor FC Porto czy FC Real Fan CLUB Port Lublin.Placimy za prad ,mamy znizki i utrzymujemy.Odwala sie malkontenci.Opodatkuje sie z checia.To jest nasze na miare epoki i placimy, ale zostawmy w spokoju biednych ludzi,matki samotne ktore nie wiedza dlaczego np. sa drogie przedszkola.zalozmy klub milosnikow lotniska, placmy i niech sie odwala.Jestam pierwszy

Avatar
Zyga / 13 września 2013 o 14:55
0

Bredzisz i nie wiesz o czym piszesz.,..

Bredzisz i nie wiesz o czym piszesz.,..

Uwazam, ze ten Pan wie o czym pisze.Pozdrawiam

Avatar
Jola / 13 września 2013 o 11:42
0

Popieram Pana działania Panie Kabacinski.

Dość mamy tych układzików kolesiostwa tych oszustw, krętactwa, i  marnotrawstwa, rozdawnictwa publicznych pieniedzy.

Nie kto inny jak J. Sobczak okłamywał społecześtwo mówićc o kosztach budowy 200 mln PLN (a jest ponad dwa razy tyle) lub o ilosci paszaerów (nawet 1 mln/rok). Ilu jest? - wiadomo!

Nie przeskadza to jednak tej personie w zasiadaniu w radzie nadzorczej i to jako przewodniczący.

Przyznacie Panstwo, że to kpina!!!!

Koleś przygotował sobie "stołeczek" i doi ile wlezie.

Notabenie, zupełnie nie rozumiem, dlaczego gość z wykształceniem prawa konstytucyjnego ma mozliwość zajmowania takiego stanowiska??

Popieram Pana działania Panie Kabacinski.

Dość mamy tych układzików kolesiostwa tych oszustw, krętactwa, i  marnotrawstwa, rozdawnictwa publicznych pieniedzy.

Nie kto inny jak J. Sobczak okłamywał społecześtwo mówićc o kosztach budowy 200 mln PLN (a jest ponad dwa razy tyle) lub o ilosci paszaerów (nawet 1 mln/rok). Ilu jest? - wiadomo!

Nie przeskadza to jednak tej personie w zasiadaniu w radzie nadzorczej i to jako przewodniczący.

Przyznacie Panstwo, że to kpina!!!!

Koleś przygotował sob... rozwiń

Avatar
blu / 13 września 2013 o 10:25
0

drąż tam  dziurę bo widac ze koryto w świdniku nowe

Avatar
misza / 13 września 2013 o 10:06
0
To jeden z najlepszych i najbardziej pracowitych poslow lubelszczyzny ... szkoda tylko, ze jest w tym palikocie ... nie daj sie mlody !!! Stare pryki przespawane do stolkow nie wazne z jakiej da strony dzilaja jak mafia... dzialaj mlody masz moj glos
Avatar
Anty Ruch Palikota / 13 września 2013 o 09:53
0
Ja tutaj widzę tylko jeden interes, interes posła!!!marketing i reklama za free. Zrób Pan coś dobrego dla regionu, najlepiej złóż mandat!
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 13 września 2013 o 08:38
0

Za Ruchem Palikota też nie przepadam ale mam propozycję do wypowiadających się tutaj matołów, czepiających sie o przecinki i inne pierdoły. Zejdźcie z człowieka! Jestem właśnie ciekawy jak się skończy ten wałek zwany Portem Lotniczym Lublin z siedzibą w Świdniku. Jaki udział w tym wałku miał niejaki marszałek Jacek S. który rozklejał po Lublinie plakaty ze swoją podobizną i samolocikiem w ręku. No i ciekawy jestem co właśnie stało się z resztą kasy na to lotnisko bo kasy było tyle, że możnaby wybudować lotnisko przewyższające swoim standardem Okęcie, ale szlag ją trafił...

Za Ruchem Palikota też nie przepadam ale mam propozycję do wypowiadających się tutaj matołów, czepiających sie o przecinki i inne pierdoły. Zejdźcie z człowieka! Jestem właśnie ciekawy jak się skończy ten wałek zwany Portem Lotniczym Lublin z siedzibą w Świdniku. Jaki udział w tym wałku miał niejaki marszałek Jacek S. który rozklejał po Lublinie plakaty ze swoją podobizną i samolocikiem w ręku. No i ciekawy jestem co właśnie stało się z resztą kasy na to lotnisko bo kasy było tyle, że możnaby wybudować lotnisko przewyższające swoim standa... rozwiń

Avatar
niecierpliwy / 13 września 2013 o 08:19
0

Połowa miesiąc a port jeszcze niepoliczył statystyk za sierpień 2013. Moze brakuje im tam liczydel?

Avatar
Josef / 13 września 2013 o 06:43
0

Poseł ma prawo do bezpośredniej informacji,trochę więcej niż przeciętny zjadacz chleba.Opieszałość ,czy niechęc w odpowiedzi wynika z kłamstw ,które sa przekazywane społeczeństwu od poczatku budowy lotniska do obecnej chwili.Ostatnio wyemitowany progaram w telewizji z marszałkiem i wójtem gminy Ostrówek nie zawierał prawdy o budowie lotniska na terenie Niedźwiady.Rzeczywistość jest taka ,że nikt tej inwestycji dokładnie nie rozliczył.Są ludzie ,ktorzy się nie rozliczyli ze społecznych pieniędzy!Czy tak być może?Otóż tak ,w koalicji hazardzistów i gumo filcowych jest wszystko możliwe,bo opiera się na zasadzie TKM i "róbta co chceta".Poseł Kabaciński dotyka właściwego miejsca!

Poseł ma prawo do bezpośredniej informacji,trochę więcej niż przeciętny zjadacz chleba.Opieszałość ,czy niechęc w odpowiedzi wynika z kłamstw ,które sa przekazywane społeczeństwu od poczatku budowy lotniska do obecnej chwili.Ostatnio wyemitowany progaram w telewizji z marszałkiem i wójtem gminy Ostrówek nie zawierał prawdy o budowie lotniska na terenie Niedźwiady.Rzeczywistość jest taka ,że nikt tej inwestycji dokładnie nie rozliczył.Są ludzie ,ktorzy się nie rozliczyli ze społecznych pieniędzy!Czy tak być może?Otóż tak ,w koalicji hazard... rozwiń

Avatar
S Y L W E S T E R / 13 września 2013 o 00:38
0

-----KABACIŃSKI  MA  ABSOLUTNĄ  RACJE ! ----------  Nie jestem zwolennikiem "Ruchu Palikota" ale w tym wypadku, poseł Kabaciński posiada absolutną racje .  Powiem  więcej--- jest  pierwszym  społecznikiem ochrony  funduszu  budżetowego  województwa lubelskiego i budżetu  miasta Lublina !.  Przypomnieć  należy, że lotnisko  wybudowano  właśnie  z  Naszych  podatków województwa i  miasta  Lublina.   I  tutaj  uwaga  do  posła Kabacińskiego -- bardzo  prosimy  Pana  posła  o  ustalenie  ostatecznego  kosztu  budowy  lotniska  i  ILE  POBRANO  MILIONÓW  Z  BUDŻETU  WOJEWÓDZTWA  LUBELSKIEGO  I  Z  BUDŻETU  MIASTA  LUBLINA  I  USTALENIE  GDZIE  SĄ  MILIONY  Z  NADWYŻKI  BUDOWY  LOTNISKA ? .        Należy  też  ustaslić  czy  korzystano  z  DOTACJI  UE ? . Lotnisko  posiada  bardzo  niski  standard , dlaczego  obrano  projekt  "bubla" mając  miliony  z  Naszego  budżetu?.  Niech  Pan  Poseł  wyjaśni  te  wątpliwości  a  póżniej  prosimy  o  wyjaśnienie  kontrowersyjnej  decyzji  Prezydenta Lublina Zuka (PO) budowy za 140 milionów   stadionu "kurnika" NA  BAGNIE  po  cukrowni .  Już  samo  odkupienie przez Prezydenta Lublina  tego  BAGNA  za  Nasze  pieniądze  z  budżetu za 10 MILIONÓW (sic?)  jest  zaliczany  do  charakteru  przestępczego (!). Prosimy  o  wyjaśnienie  powyższych  kwestii  publicznie .

-----KABACIŃSKI  MA  ABSOLUTNĄ  RACJE ! ----------  Nie jestem zwolennikiem "Ruchu Palikota" ale w tym wypadku, poseł Kabaciński posiada absolutną racje .  Powiem  więcej--- jest  pierwszym  społecznikiem ochrony  funduszu  budżetowego  województwa lubelskiego i budżetu  miasta Lublina !.  Przypomnieć  należy, że lotnisko  wybudowano  właśnie  z  Naszych  podatków województwa i  miasta  Lublina.   I  tutaj  uwaga&nb... rozwiń

Avatar
oknonaswiat / 13 września 2013 o 15:14
0

Pan posel tylko pyta czy ma prawo wnikac w sprawy panstwowej spolki.Ten Pan zna wyniki finansowe.Tutaj chodzi o to czy juz iluminaci w Polsce sa ponad prawem.Fanom polecam zalozyc ,na wzor FC Porto czy FC Real Fan CLUB Port Lublin.Placimy za prad ,mamy znizki i utrzymujemy.Odwala sie malkontenci.Opodatkuje sie z checia.To jest nasze na miare epoki i placimy, ale zostawmy w spokoju biednych ludzi,matki samotne ktore nie wiedza dlaczego np. sa drogie przedszkola.zalozmy klub milosnikow lotniska, placmy i niech sie odwala.Jestam pierwszy

Avatar
Zyga / 13 września 2013 o 14:55
0

Bredzisz i nie wiesz o czym piszesz.,..

Bredzisz i nie wiesz o czym piszesz.,..

Uwazam, ze ten Pan wie o czym pisze.Pozdrawiam

Avatar
Jola / 13 września 2013 o 11:42
0

Popieram Pana działania Panie Kabacinski.

Dość mamy tych układzików kolesiostwa tych oszustw, krętactwa, i  marnotrawstwa, rozdawnictwa publicznych pieniedzy.

Nie kto inny jak J. Sobczak okłamywał społecześtwo mówićc o kosztach budowy 200 mln PLN (a jest ponad dwa razy tyle) lub o ilosci paszaerów (nawet 1 mln/rok). Ilu jest? - wiadomo!

Nie przeskadza to jednak tej personie w zasiadaniu w radzie nadzorczej i to jako przewodniczący.

Przyznacie Panstwo, że to kpina!!!!

Koleś przygotował sobie "stołeczek" i doi ile wlezie.

Notabenie, zupełnie nie rozumiem, dlaczego gość z wykształceniem prawa konstytucyjnego ma mozliwość zajmowania takiego stanowiska??

Popieram Pana działania Panie Kabacinski.

Dość mamy tych układzików kolesiostwa tych oszustw, krętactwa, i  marnotrawstwa, rozdawnictwa publicznych pieniedzy.

Nie kto inny jak J. Sobczak okłamywał społecześtwo mówićc o kosztach budowy 200 mln PLN (a jest ponad dwa razy tyle) lub o ilosci paszaerów (nawet 1 mln/rok). Ilu jest? - wiadomo!

Nie przeskadza to jednak tej personie w zasiadaniu w radzie nadzorczej i to jako przewodniczący.

Przyznacie Panstwo, że to kpina!!!!

Koleś przygotował sob... rozwiń

Avatar
blu / 13 września 2013 o 10:25
0

drąż tam  dziurę bo widac ze koryto w świdniku nowe

Avatar
misza / 13 września 2013 o 10:06
0
To jeden z najlepszych i najbardziej pracowitych poslow lubelszczyzny ... szkoda tylko, ze jest w tym palikocie ... nie daj sie mlody !!! Stare pryki przespawane do stolkow nie wazne z jakiej da strony dzilaja jak mafia... dzialaj mlody masz moj glos
Avatar
Anty Ruch Palikota / 13 września 2013 o 09:53
0
Ja tutaj widzę tylko jeden interes, interes posła!!!marketing i reklama za free. Zrób Pan coś dobrego dla regionu, najlepiej złóż mandat!
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 13 września 2013 o 08:38
0

Za Ruchem Palikota też nie przepadam ale mam propozycję do wypowiadających się tutaj matołów, czepiających sie o przecinki i inne pierdoły. Zejdźcie z człowieka! Jestem właśnie ciekawy jak się skończy ten wałek zwany Portem Lotniczym Lublin z siedzibą w Świdniku. Jaki udział w tym wałku miał niejaki marszałek Jacek S. który rozklejał po Lublinie plakaty ze swoją podobizną i samolocikiem w ręku. No i ciekawy jestem co właśnie stało się z resztą kasy na to lotnisko bo kasy było tyle, że możnaby wybudować lotnisko przewyższające swoim standardem Okęcie, ale szlag ją trafił...

Za Ruchem Palikota też nie przepadam ale mam propozycję do wypowiadających się tutaj matołów, czepiających sie o przecinki i inne pierdoły. Zejdźcie z człowieka! Jestem właśnie ciekawy jak się skończy ten wałek zwany Portem Lotniczym Lublin z siedzibą w Świdniku. Jaki udział w tym wałku miał niejaki marszałek Jacek S. który rozklejał po Lublinie plakaty ze swoją podobizną i samolocikiem w ręku. No i ciekawy jestem co właśnie stało się z resztą kasy na to lotnisko bo kasy było tyle, że możnaby wybudować lotnisko przewyższające swoim standa... rozwiń

Avatar
niecierpliwy / 13 września 2013 o 08:19
0

Połowa miesiąc a port jeszcze niepoliczył statystyk za sierpień 2013. Moze brakuje im tam liczydel?

Avatar
Josef / 13 września 2013 o 06:43
0

Poseł ma prawo do bezpośredniej informacji,trochę więcej niż przeciętny zjadacz chleba.Opieszałość ,czy niechęc w odpowiedzi wynika z kłamstw ,które sa przekazywane społeczeństwu od poczatku budowy lotniska do obecnej chwili.Ostatnio wyemitowany progaram w telewizji z marszałkiem i wójtem gminy Ostrówek nie zawierał prawdy o budowie lotniska na terenie Niedźwiady.Rzeczywistość jest taka ,że nikt tej inwestycji dokładnie nie rozliczył.Są ludzie ,ktorzy się nie rozliczyli ze społecznych pieniędzy!Czy tak być może?Otóż tak ,w koalicji hazardzistów i gumo filcowych jest wszystko możliwe,bo opiera się na zasadzie TKM i "róbta co chceta".Poseł Kabaciński dotyka właściwego miejsca!

Poseł ma prawo do bezpośredniej informacji,trochę więcej niż przeciętny zjadacz chleba.Opieszałość ,czy niechęc w odpowiedzi wynika z kłamstw ,które sa przekazywane społeczeństwu od poczatku budowy lotniska do obecnej chwili.Ostatnio wyemitowany progaram w telewizji z marszałkiem i wójtem gminy Ostrówek nie zawierał prawdy o budowie lotniska na terenie Niedźwiady.Rzeczywistość jest taka ,że nikt tej inwestycji dokładnie nie rozliczył.Są ludzie ,ktorzy się nie rozliczyli ze społecznych pieniędzy!Czy tak być może?Otóż tak ,w koalicji hazard... rozwiń

Avatar
S Y L W E S T E R / 13 września 2013 o 00:38
0

-----KABACIŃSKI  MA  ABSOLUTNĄ  RACJE ! ----------  Nie jestem zwolennikiem "Ruchu Palikota" ale w tym wypadku, poseł Kabaciński posiada absolutną racje .  Powiem  więcej--- jest  pierwszym  społecznikiem ochrony  funduszu  budżetowego  województwa lubelskiego i budżetu  miasta Lublina !.  Przypomnieć  należy, że lotnisko  wybudowano  właśnie  z  Naszych  podatków województwa i  miasta  Lublina.   I  tutaj  uwaga  do  posła Kabacińskiego -- bardzo  prosimy  Pana  posła  o  ustalenie  ostatecznego  kosztu  budowy  lotniska  i  ILE  POBRANO  MILIONÓW  Z  BUDŻETU  WOJEWÓDZTWA  LUBELSKIEGO  I  Z  BUDŻETU  MIASTA  LUBLINA  I  USTALENIE  GDZIE  SĄ  MILIONY  Z  NADWYŻKI  BUDOWY  LOTNISKA ? .        Należy  też  ustaslić  czy  korzystano  z  DOTACJI  UE ? . Lotnisko  posiada  bardzo  niski  standard , dlaczego  obrano  projekt  "bubla" mając  miliony  z  Naszego  budżetu?.  Niech  Pan  Poseł  wyjaśni  te  wątpliwości  a  póżniej  prosimy  o  wyjaśnienie  kontrowersyjnej  decyzji  Prezydenta Lublina Zuka (PO) budowy za 140 milionów   stadionu "kurnika" NA  BAGNIE  po  cukrowni .  Już  samo  odkupienie przez Prezydenta Lublina  tego  BAGNA  za  Nasze  pieniądze  z  budżetu za 10 MILIONÓW (sic?)  jest  zaliczany  do  charakteru  przestępczego (!). Prosimy  o  wyjaśnienie  powyższych  kwestii  publicznie .

-----KABACIŃSKI  MA  ABSOLUTNĄ  RACJE ! ----------  Nie jestem zwolennikiem "Ruchu Palikota" ale w tym wypadku, poseł Kabaciński posiada absolutną racje .  Powiem  więcej--- jest  pierwszym  społecznikiem ochrony  funduszu  budżetowego  województwa lubelskiego i budżetu  miasta Lublina !.  Przypomnieć  należy, że lotnisko  wybudowano  właśnie  z  Naszych  podatków województwa i  miasta  Lublina.   I  tutaj  uwaga&nb... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 4 9

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 3 5

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 6 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 20 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 15 5

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 4 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 21 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 50 21

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!