Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 marca 2010 r.
7:27
Edytuj ten wpis

Pożar w barakach socjalnych na Grygowej, sześć osób w szpitalu

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 28 A A

Do groźnego pożaru doszło dzisiaj w nocy w barakach socjalnych przy ul. Grygowej w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Około godziny 1 w nocy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w baraku socjalnym przy ul. Grygowej 4.

Na miejsce przybyło siedem zastępów straży pożarnej. Okazało się, że paliła się wersalka stojąca na klatce schodowej przy głównym wejściu. Płonący mebel odciął mieszkańcom drogę wyjścia z budynku.

Na szczęście 25 osób udało się ewakuować. Sześć osób w wieku od 4 do 84 lat trafiło do szpitala na obserwację z podejrzeniem podtrucia gazami pożarowymi.

Oprócz spalonej wersalki i drzwi z mieszkań położonych najbliżej ogień nie wyrządził większych strat. Dlatego po uprzątnięciu zgliszczy lokatorzy mogli wrócić do swoich mieszkań.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 maja 2010 o 16:58
0
~gość~ napisał:
Folklor osiedli socjalnych jakich wielu w każdym mieście.Coś podpalić,ściany bazgrać,ławki połamać to ich żywioł.

Rozglądnij się koło siebie i co widzisz?
Avatar
~gość~ / 28 maja 2010 o 13:56
0
sdfg napisał:
Widać prawdziwy obraz przeciętnego mieszkańca tych baraków
Folklor osiedli socjalnych jakich wielu w każdym mieście.Coś podpalić,ściany bazgrać,ławki połamać to ich żywioł.
Avatar
wieniawska / 28 maja 2010 o 12:19
0
Lokatorze, skoro masz dobrą pracę to na pewno Cię stać na porządne mieszkanie własnościowe, dlaczego więc nadal mieszkasz w lokalu socjalnym i żerujesz na innych? ;]
Avatar
sdfg / 28 marca 2010 o 06:16
0
sdfjk napisał:
ku*** powiem jedno klucicie sie jak jakies bezmuzgie yetti ODpier***CIE SIE OD GRYGOWEJ sami nie jestescie lepsi zlamane chuje mory wam rosna tylko na forum czemu u nas nikt mordy nie otworzy zasrancy mamy takie same ku*** prawa jak i wy wiec WYpier***AC Z TAKIMI UWAGAMI CHAMY ZAje***E

Widać prawdziwy obraz przeciętnego mieszkańca tych baraków
Avatar
takisobiepracuś / 27 marca 2010 o 20:30
0
Lokator napisał:
Tak się składa, że mam dobrą prace. Pytanie czy to państwo utrzymuje nas czy nie odwrotnie? To ciekawe tak każdy się wymądrza choć nawet pisać nie potrafi. Radzę wam dzieci wrócić do szkoły i zacząć się uczyć Polskiej pisowni.

Jak masz dobrą pracę to siedż na tyłku i się ciesz ,bo jutro możesz jej nie mieć,jak inni,którzy znają polską pisownię trochę lepiej od ciebie.
Avatar
sdfjk / 25 marca 2010 o 19:56
0
czytelnik napisał:
Czy dzieci z pożaru dostały misie?
Niedawno odbyła się z hukiem wielka akcja - misie dla dzieci poszkodowanych w wypadkach. Chodzą plotki, że wszystkie misie leżą w komendzie wojewódzkiej strażaków.
Proszę dziennikarzy o sprawdzenie tematu.



ku*** powiem jedno klucicie sie jak jakies bezmuzgie yetti ODpier***CIE SIE OD GRYGOWEJ sami nie jestescie lepsi zlamane chuje mory wam rosna tylko na forum czemu u nas nikt mordy nie otworzy zasrancy mamy takie same ku*** prawa jak i wy wiec WYpier***AC Z TAKIMI UWAGAMI CHAMY ZAje***E



ku*** powiem jedno klucicie sie jak jakies bezmuzgie yetti ODpier***CIE SIE OD GRYGOWEJ sami nie jestescie lepsi zlamane chuje mory wam rosna tylko na forum czemu u nas nikt mordy nie otworzy zasrancy mamy takie same ku*** prawa jak i wy wiec WYpier***AC Z TAKIMI UWAGAMI CHAMY ZAje***E rozwiń
Avatar
czytelnik / 25 marca 2010 o 12:16
0
Czy dzieci z pożaru dostały misie?
Niedawno odbyła się z hukiem wielka akcja - misie dla dzieci poszkodowanych w wypadkach. Chodzą plotki, że wszystkie misie leżą w komendzie wojewódzkiej strażaków.
Proszę dziennikarzy o sprawdzenie tematu.
Avatar
Tomasz / 25 marca 2010 o 09:39
0
Lokator napisał:
Widocznie nie znasz życia. Najwyraźniej pochodzisz z zamożnej rodziny i o prawdziwym życiu nic nie wiesz. Ludzie wiążą koniec z końcem i również płacą podatki. Dla czego to właśnie MY mamy z nich tylko nie korzystać? Czemu to bezduszne państwo omija nas szerokim łukiem? Ludzie tu starają się jak mogą, a ich imię jest szargane przez takich snobów jak ty. Lecz uważaj czasami koło fortuny się odwraca. My ludzie z Grygowej damy sobie rade w życiu nawet jeżeli będziemy wyzywani, wytykani palcami i obrażani. A dla takich ludzi jak wy jedynym wyjściem będzie depresja lub samobójstwo. To nasze Państwo przykryło nas czarną płachtą byśmy milczeli. Ale oświadczam, że to koniec milczenia. Wszyscy jesteśmy sobie równi bez względu na to gdzie mieszkamy. A jeżeli już się chcesz wypowiadać to naucz się pisać analfabeto.


Nie bój się, ja też z niejednego pieca chleb jadłem więc dam sobie radę równie dobrze jak Wy. Podreperuj sobie morale biorąc się do roboty a nie zapowiadająć koniec milczenia, bo ci rewolucja wyjdzie bokiem . Różnica jest taka, że ludzie Twojego pokroju uważają że Państwo powinno ich brać na garnuszek, natomiast ja uważam że jeśli mi coś nie pasuje to poprawiam sobie byt we własnym zakresie. Kto na tym lepiej wyjdzie to już się własnie pokazuje.
Poza tym wyzywasz mnie od analfabetów, ale to Twoja twoja wypowiedź jest logicznie sprzeczna, ponieważ najpierw twierdzisz że wy sobie dacie radę a inni nie, a za chwilę piszesz że wszyscy są równi.
To jak bardzo wszyscy jesteśmy równi zweryfikowane zostało przez 50 lat socjalizmu, więc nie będę się wypowiadać w tym temacie. Weź się do roboty, to odczujesz poprawę. I jeszcze napisz, jak sie staracie, bo na razie to puszczasz słowa na wiatr.
Nie chcę Cię pochopnie oceniać, ale z doświadczenia wiem, że ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy zwykle są zagłuszani przez żuli i nierobów, którzy drą dzioby że ich państwo olewa a "im się należy bo..." no właśnie, bo co? Miłego dnia.


Nie bój się, ja też z niejednego pieca chleb jadłem więc dam sobie radę równie dobrze jak Wy. Podreperuj sobie morale biorąc się do roboty a nie zapowiadająć koniec milczenia, bo ci rewolucja wyjdzie bokiem . Różnica jest taka, że ludzie Twojego pokroju uważają że Państwo powinno ich brać na garnuszek, natomiast ja uważam że jeśli mi coś nie pasuje to poprawiam sobie byt we własnym zakresie. Kto na tym lepiej wyjdzie to już się własnie pokazuje.
Poza tym wyzywasz mnie od analfabetów, ale to Twoja twoja wypo... rozwiń
Avatar
Mag / 25 marca 2010 o 08:57
0
Lokator napisał:
Tak się składa, że mam dobrą prace. Pytanie czy to państwo utrzymuje nas czy nie odwrotnie? To ciekawe tak każdy się wymądrza choć nawet pisać nie potrafi. Radzę wam dzieci wrócić do szkoły i zacząć się uczyć Polskiej pisowni.


Dobre pytanie. Wiadomo, że my wszyscy płacący podatki utrzymujemy i to w luksusie rządzących naszym krajem. Popieram w zupełności Pana wypowiedzi i zgadzam się z tą opinią. To wstyd, żeby wieloosobowa rodzina gnieździła się w małym mieszkaniu i to wstyd, żeby uczciwie zarabiający człowiek nie mógł sobie pozwolić na normalne mieszkanie, na normalne życie. Nie przejmowałabym się wypowiedziami (zresztą poziom II klasisty szkoły podstawowej). Szkoda, że teraz nie uczy się młodzieży czytania ze zrozumieniem.


Dobre pytanie. Wiadomo, że my wszyscy płacący podatki utrzymujemy i to w luksusie rządzących naszym krajem. Popieram w zupełności Pana wypowiedzi i zgadzam się z tą opinią. To wstyd, żeby wieloosobowa rodzina gnieździła się w małym mieszkaniu i to wstyd, żeby uczciwie zarabiający człowiek nie mógł sobie pozwolić na normalne mieszkanie, na normalne życie. Nie przejmowałabym się wypowiedziami (zresztą poziom II klasisty szkoły podstawowej). Szkoda, że teraz nie uczy się młodzieży czytania ze zrozumi... rozwiń
Avatar
Gość / 25 marca 2010 o 07:50
0
Jedyne czego sie czepiasz to polska pisownia hahahah
a ja naprawde dobrze radze=> DO ROBOTY!
Avatar
Gość / 28 maja 2010 o 16:58
0
~gość~ napisał:
Folklor osiedli socjalnych jakich wielu w każdym mieście.Coś podpalić,ściany bazgrać,ławki połamać to ich żywioł.

Rozglądnij się koło siebie i co widzisz?
Avatar
~gość~ / 28 maja 2010 o 13:56
0
sdfg napisał:
Widać prawdziwy obraz przeciętnego mieszkańca tych baraków
Folklor osiedli socjalnych jakich wielu w każdym mieście.Coś podpalić,ściany bazgrać,ławki połamać to ich żywioł.
Avatar
wieniawska / 28 maja 2010 o 12:19
0
Lokatorze, skoro masz dobrą pracę to na pewno Cię stać na porządne mieszkanie własnościowe, dlaczego więc nadal mieszkasz w lokalu socjalnym i żerujesz na innych? ;]
Avatar
sdfg / 28 marca 2010 o 06:16
0
sdfjk napisał:
ku*** powiem jedno klucicie sie jak jakies bezmuzgie yetti ODpier***CIE SIE OD GRYGOWEJ sami nie jestescie lepsi zlamane chuje mory wam rosna tylko na forum czemu u nas nikt mordy nie otworzy zasrancy mamy takie same ku*** prawa jak i wy wiec WYpier***AC Z TAKIMI UWAGAMI CHAMY ZAje***E

Widać prawdziwy obraz przeciętnego mieszkańca tych baraków
Avatar
takisobiepracuś / 27 marca 2010 o 20:30
0
Lokator napisał:
Tak się składa, że mam dobrą prace. Pytanie czy to państwo utrzymuje nas czy nie odwrotnie? To ciekawe tak każdy się wymądrza choć nawet pisać nie potrafi. Radzę wam dzieci wrócić do szkoły i zacząć się uczyć Polskiej pisowni.

Jak masz dobrą pracę to siedż na tyłku i się ciesz ,bo jutro możesz jej nie mieć,jak inni,którzy znają polską pisownię trochę lepiej od ciebie.
Avatar
sdfjk / 25 marca 2010 o 19:56
0
czytelnik napisał:
Czy dzieci z pożaru dostały misie?
Niedawno odbyła się z hukiem wielka akcja - misie dla dzieci poszkodowanych w wypadkach. Chodzą plotki, że wszystkie misie leżą w komendzie wojewódzkiej strażaków.
Proszę dziennikarzy o sprawdzenie tematu.



ku*** powiem jedno klucicie sie jak jakies bezmuzgie yetti ODpier***CIE SIE OD GRYGOWEJ sami nie jestescie lepsi zlamane chuje mory wam rosna tylko na forum czemu u nas nikt mordy nie otworzy zasrancy mamy takie same ku*** prawa jak i wy wiec WYpier***AC Z TAKIMI UWAGAMI CHAMY ZAje***E



ku*** powiem jedno klucicie sie jak jakies bezmuzgie yetti ODpier***CIE SIE OD GRYGOWEJ sami nie jestescie lepsi zlamane chuje mory wam rosna tylko na forum czemu u nas nikt mordy nie otworzy zasrancy mamy takie same ku*** prawa jak i wy wiec WYpier***AC Z TAKIMI UWAGAMI CHAMY ZAje***E rozwiń
Avatar
czytelnik / 25 marca 2010 o 12:16
0
Czy dzieci z pożaru dostały misie?
Niedawno odbyła się z hukiem wielka akcja - misie dla dzieci poszkodowanych w wypadkach. Chodzą plotki, że wszystkie misie leżą w komendzie wojewódzkiej strażaków.
Proszę dziennikarzy o sprawdzenie tematu.
Avatar
Tomasz / 25 marca 2010 o 09:39
0
Lokator napisał:
Widocznie nie znasz życia. Najwyraźniej pochodzisz z zamożnej rodziny i o prawdziwym życiu nic nie wiesz. Ludzie wiążą koniec z końcem i również płacą podatki. Dla czego to właśnie MY mamy z nich tylko nie korzystać? Czemu to bezduszne państwo omija nas szerokim łukiem? Ludzie tu starają się jak mogą, a ich imię jest szargane przez takich snobów jak ty. Lecz uważaj czasami koło fortuny się odwraca. My ludzie z Grygowej damy sobie rade w życiu nawet jeżeli będziemy wyzywani, wytykani palcami i obrażani. A dla takich ludzi jak wy jedynym wyjściem będzie depresja lub samobójstwo. To nasze Państwo przykryło nas czarną płachtą byśmy milczeli. Ale oświadczam, że to koniec milczenia. Wszyscy jesteśmy sobie równi bez względu na to gdzie mieszkamy. A jeżeli już się chcesz wypowiadać to naucz się pisać analfabeto.


Nie bój się, ja też z niejednego pieca chleb jadłem więc dam sobie radę równie dobrze jak Wy. Podreperuj sobie morale biorąc się do roboty a nie zapowiadająć koniec milczenia, bo ci rewolucja wyjdzie bokiem . Różnica jest taka, że ludzie Twojego pokroju uważają że Państwo powinno ich brać na garnuszek, natomiast ja uważam że jeśli mi coś nie pasuje to poprawiam sobie byt we własnym zakresie. Kto na tym lepiej wyjdzie to już się własnie pokazuje.
Poza tym wyzywasz mnie od analfabetów, ale to Twoja twoja wypowiedź jest logicznie sprzeczna, ponieważ najpierw twierdzisz że wy sobie dacie radę a inni nie, a za chwilę piszesz że wszyscy są równi.
To jak bardzo wszyscy jesteśmy równi zweryfikowane zostało przez 50 lat socjalizmu, więc nie będę się wypowiadać w tym temacie. Weź się do roboty, to odczujesz poprawę. I jeszcze napisz, jak sie staracie, bo na razie to puszczasz słowa na wiatr.
Nie chcę Cię pochopnie oceniać, ale z doświadczenia wiem, że ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy zwykle są zagłuszani przez żuli i nierobów, którzy drą dzioby że ich państwo olewa a "im się należy bo..." no właśnie, bo co? Miłego dnia.


Nie bój się, ja też z niejednego pieca chleb jadłem więc dam sobie radę równie dobrze jak Wy. Podreperuj sobie morale biorąc się do roboty a nie zapowiadająć koniec milczenia, bo ci rewolucja wyjdzie bokiem . Różnica jest taka, że ludzie Twojego pokroju uważają że Państwo powinno ich brać na garnuszek, natomiast ja uważam że jeśli mi coś nie pasuje to poprawiam sobie byt we własnym zakresie. Kto na tym lepiej wyjdzie to już się własnie pokazuje.
Poza tym wyzywasz mnie od analfabetów, ale to Twoja twoja wypo... rozwiń
Avatar
Mag / 25 marca 2010 o 08:57
0
Lokator napisał:
Tak się składa, że mam dobrą prace. Pytanie czy to państwo utrzymuje nas czy nie odwrotnie? To ciekawe tak każdy się wymądrza choć nawet pisać nie potrafi. Radzę wam dzieci wrócić do szkoły i zacząć się uczyć Polskiej pisowni.


Dobre pytanie. Wiadomo, że my wszyscy płacący podatki utrzymujemy i to w luksusie rządzących naszym krajem. Popieram w zupełności Pana wypowiedzi i zgadzam się z tą opinią. To wstyd, żeby wieloosobowa rodzina gnieździła się w małym mieszkaniu i to wstyd, żeby uczciwie zarabiający człowiek nie mógł sobie pozwolić na normalne mieszkanie, na normalne życie. Nie przejmowałabym się wypowiedziami (zresztą poziom II klasisty szkoły podstawowej). Szkoda, że teraz nie uczy się młodzieży czytania ze zrozumieniem.


Dobre pytanie. Wiadomo, że my wszyscy płacący podatki utrzymujemy i to w luksusie rządzących naszym krajem. Popieram w zupełności Pana wypowiedzi i zgadzam się z tą opinią. To wstyd, żeby wieloosobowa rodzina gnieździła się w małym mieszkaniu i to wstyd, żeby uczciwie zarabiający człowiek nie mógł sobie pozwolić na normalne mieszkanie, na normalne życie. Nie przejmowałabym się wypowiedziami (zresztą poziom II klasisty szkoły podstawowej). Szkoda, że teraz nie uczy się młodzieży czytania ze zrozumi... rozwiń
Avatar
Gość / 25 marca 2010 o 07:50
0
Jedyne czego sie czepiasz to polska pisownia hahahah
a ja naprawde dobrze radze=> DO ROBOTY!
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 64 8

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 1

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 12 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!