Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 stycznia 2010 r.
18:17
Edytuj ten wpis

Pracownik sklepu ruszył w pościg za złodziejami

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 22 A A

Pracownik jednego z lubelskich marketów zauważył na monitoringu, jak dwaj mężczyźni okradają samochody przed sklepem. Prywatnym autem ruszył za nimi i powiadomił policję.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Złodzieje zostali zatrzymani. Pełnoletni usłyszał dzisiaj zarzuty, młodszym zajmie się sąd rodzinny.

W czwartek późnym popołudniem pracownik marketu przy ul. Godebskiego przeglądał monitoring. Nagle zauważył na jednej z kamer dwóch młodzieńców. – Młodzi ludzie kręcili się pomiędzy stojącymi na parkingu samochodami – wyjaśnia Anna Smarzak z lubelskiej policji.

Mężczyzna postanowił przejrzeć obraz z innych kamer. Jedna zatrzymała się na zaparkowanym fordzie fiesta. Auto miało wybitą szybę. Kamera dokładnie zarejestrowała całe zdarzenie.

Na nagraniu widać jak dwóch sprawców wybija szybę jakimś przedmiotem, a potem przez dziurę w oknie kradną antenę. Pracownik nie miał wątpliwości. Młodzieńcy, których zaobserwował, są sprawcami wybicia szyby.

– Reakcja mężczyzny była natychmiastowa – podkreśla Smarzak. – Zadzwonił do pracownicy hipermarketu i poprosił o zawiadomienie policji.

Dyżurny skierował na miejsce policjantów. Ale mężczyzna nie czekał dłużej. Wybiegł z budynku i wsiadł do swojego prywatnego samochodu. Jechał za sprawcami aż do hipermarketu przy ul. Chemicznej. Tam sprawcy się zatrzymali.

Po chwili jeden z nich był w rękach policji. Drugi rzucił się do ucieczki. Ale po chwili też został zatrzymany.

Złodziejami okazali się mieszkańcy Lublina: 20-letni Łukasz Z. oraz jego nieletni kolega – 16-letni Grzegorz O.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kazimierz / 30 stycznia 2010 o 10:55
0
~gość~ napisał:
Składam wniosek publicznie, aby tego mężczyznę godnego zaufania pracownika godziwie wynagrodzić. Sprawcy i tak dostana karą lecz cieniutką. To są chlebodawcy organów ścigania. Gdy ich nie będzie wymiar sprawiedliwości na bruk idzie.

ot to tak chcieli by Pelowcy biedote stlumic i do kryminalistyki wykierowac.
a niepomysli zadne ciemne stworzenie, ze to bieda i niedostatek mlodziesz Polska na manowce prowadzi?
niepomysli zaden, ze za Kaczynskich wszystkie mieli robote a Tuski tylko zabierajo i do Izraela slo miliony a na kosciol tez nie dadzo
bo kosciol prowadzi do serca panskiego i do wiecznego zbawienia.
ale zaras beda wybory i Prawdziwi polacy pokazem im co to solidarnosc i socjaliowa obiekunczosc nad biedakiem co roboty nie ma.
Ziobro wynajdzie te ukrecone lody i do paki Pelowcy jak nic pojdo.

ot to tak chcieli by Pelowcy biedote stlumic i do kryminalistyki wykierowac.
a niepomysli zadne ciemne stworzenie, ze to bieda i niedostatek mlodziesz Polska na manowce prowadzi?
niepomysli zaden, ze za Kaczynskich wszystkie mieli robote a Tuski tylko zabierajo i do Izraela slo miliony a na kosciol tez nie dadzo
bo kosciol prowadzi do serca panskiego i do wiecznego zbawienia.
ale zaras beda wybory i Prawdziwi polacy pokazem im co to solidarnosc i socjaliowa obiekunczosc nad biedakiem co roboty nie ... rozwiń
Avatar
~gość~ / 30 stycznia 2010 o 09:18
0
Składam wniosek publicznie, aby tego mężczyznę godnego zaufania pracownika godziwie wynagrodzić. Sprawcy i tak dostana karą lecz cieniutką. To są chlebodawcy organów ścigania. Gdy ich nie będzie wymiar sprawiedliwości na bruk idzie.
Avatar
@@@ / 30 stycznia 2010 o 09:08
0
Lubelak1 napisał:
Konfident policyjny , takich jest sporo , donosicielstwo ma we krwi . Jego ojciec donosił za komuny a dziadek za okupacji.

Ty lubelak też złodziejskie nasienie napewno,skoro bronisz złodzieja.
Avatar
maniek / 30 stycznia 2010 o 08:50
0
widze ze złodziejaszki maja obrońców .niech sie chlopcy cieszą że ich właściciel auta nie szukał z kluczem francuskim bo mógłby im troche torby przetrzepać!ZłODZIEJ TO NAJGORSZY śMIEć ZACZYNAJAC OD TYCH Z ULICY I KOńCZąC NA TYCH Z ULICY WIEJSKIEJ W W -WA
Avatar
Gość / 30 stycznia 2010 o 06:06
0
Czyżbyście popierali kradzież?? A może macie coś na sumieniu? Obywatel na własna rękę próbuje naprawiać świat i to się chwali . o 2 wyrostków mniej swoja droga nie porównujcie obecnej policji do np gestapo bo to co innego w większości, i każdy kto przejawia taka niechęć znaczy że poznał się bliżej z mundurowymi. Jest fajna zasada im głośniej krzyczysz JP czy inne odpowiedniki to znaczy że tym bardziej masz na pieńku z prawem, mandat czy coś, sam też dostaje mandaty ale znam prawo i wiem za co, nie winie policji za egzekwowanie prawa, taki zawód
Czyżbyście popierali kradzież?? A może macie coś na sumieniu? Obywatel na własna rękę próbuje naprawiać świat i to się chwali . o 2 wyrostków mniej swoja droga nie porównujcie obecnej policji do np gestapo bo to co innego w większości, i każdy kto przejawia taka niechęć znaczy że poznał się bliżej z mundurowymi. Jest fajna zasada im głośniej krzyczysz JP czy inne odpowiedniki to znaczy że tym bardziej masz na pieńku z prawem, mandat czy coś, sam też dostaje mandaty ale znam prawo i wiem za co, nie winie policji za egzekwowanie prawa, taki z... rozwiń
Avatar
piguła / 29 stycznia 2010 o 21:31
0
Znachor napisał:
Oj niedobrze Kazimierzu, ..... oj niedobrze.
Spotkało Cię nieszczęście, bo przytrafiła Ci się PRZEPUKLINA ....ROZUMU.
Na to nie ma jeszcze lekarstwa.Jedynie kastracja ..... pomaga.


Daj spokój! nie pozbawiaj nieszczęśnika tak ważnego organu męskiego.
Tu bardziej wskazana amputacja....., a może wystarczy nasza akceptacja dla MĄDRYCH INACZEJ


Daj spokój! nie pozbawiaj nieszczęśnika tak ważnego organu męskiego.
Tu bardziej wskazana amputacja....., a może wystarczy nasza akceptacja dla MĄDRYCH INACZEJ rozwiń
Avatar
Znachor / 29 stycznia 2010 o 21:14
0
Kazimierz napisał:
ten z ochronnosci to chyba z PO bo ma tako latwosc donoszenia na blizniego swego.
a moze u nich bieda co to piszczy bo przeciez Tuski juz narud sprzedali i dzieciak cos dorobic musi
a ten co to ma samochot napewno biedak nie jest tylko dobrze sie przy Tuskach oblowil na krzywdzie luckiej.

Oj niedobrze Kazimierzu, ..... oj niedobrze.
Spotkało Cię nieszczęście, bo przytrafiła Ci się PRZEPUKLINA ....ROZUMU.
Na to nie ma jeszcze lekarstwa.Jedynie kastracja ..... pomaga.

Oj niedobrze Kazimierzu, ..... oj niedobrze.
Spotkało Cię nieszczęście, bo przytrafiła Ci się PRZEPUKLINA ....ROZUMU.
Na to nie ma jeszcze lekarstwa.Jedynie kastracja ..... pomaga. rozwiń
Avatar
tepic takich / 29 stycznia 2010 o 21:02
0
Kazimierz napisał:
ten z ochronnosci to chyba z PO bo ma tako latwosc donoszenia na blizniego swego.
a moze u nich bieda co to piszczy bo przeciez Tuski juz narud sprzedali i dzieciak cos dorobic musi
a ten co to ma samochot napewno biedak nie jest tylko dobrze sie przy Tuskach oblowil na krzywdzie luckiej.



Kazimierz jesteś taki pusty ze aż szok jak czytam takie wypociny jak Twoje czy tego dzieciaka pewnie do tego kibica Motoru to jestem za naturalna selekcja przy porodzie !!!!!



Kazimierz jesteś taki pusty ze aż szok jak czytam takie wypociny jak Twoje czy tego dzieciaka pewnie do tego kibica Motoru to jestem za naturalna selekcja przy porodzie !!!!! rozwiń
Avatar
ład / 29 stycznia 2010 o 20:57
0
Lubelak1 napisał:
Konfident policyjny , takich jest sporo , donosicielstwo ma we krwi . Jego ojciec donosił za komuny a dziadek za okupacji.

Z wpisu wnioskuję, że dziadek Lubelak 1 był fornalem,pracował a jak się dało okradał chlebodawcę,ojciec okradał komunę (dzisiaj bohater) Lubelak 1 ma to we krwi. Szacunek dla ochroniarza.
Avatar
poco / 29 stycznia 2010 o 20:16
0
Lubelak1 napisał:
Konfident policyjny , takich jest sporo , donosicielstwo ma we krwi . Jego ojciec donosił za komuny a dziadek za okupacji.

Lubelak1 - złodzieje nadają z kradzionych kompów.Policja powinna sprawdzić autora tej żenady.
Avatar
Kazimierz / 30 stycznia 2010 o 10:55
0
~gość~ napisał:
Składam wniosek publicznie, aby tego mężczyznę godnego zaufania pracownika godziwie wynagrodzić. Sprawcy i tak dostana karą lecz cieniutką. To są chlebodawcy organów ścigania. Gdy ich nie będzie wymiar sprawiedliwości na bruk idzie.

ot to tak chcieli by Pelowcy biedote stlumic i do kryminalistyki wykierowac.
a niepomysli zadne ciemne stworzenie, ze to bieda i niedostatek mlodziesz Polska na manowce prowadzi?
niepomysli zaden, ze za Kaczynskich wszystkie mieli robote a Tuski tylko zabierajo i do Izraela slo miliony a na kosciol tez nie dadzo
bo kosciol prowadzi do serca panskiego i do wiecznego zbawienia.
ale zaras beda wybory i Prawdziwi polacy pokazem im co to solidarnosc i socjaliowa obiekunczosc nad biedakiem co roboty nie ma.
Ziobro wynajdzie te ukrecone lody i do paki Pelowcy jak nic pojdo.

ot to tak chcieli by Pelowcy biedote stlumic i do kryminalistyki wykierowac.
a niepomysli zadne ciemne stworzenie, ze to bieda i niedostatek mlodziesz Polska na manowce prowadzi?
niepomysli zaden, ze za Kaczynskich wszystkie mieli robote a Tuski tylko zabierajo i do Izraela slo miliony a na kosciol tez nie dadzo
bo kosciol prowadzi do serca panskiego i do wiecznego zbawienia.
ale zaras beda wybory i Prawdziwi polacy pokazem im co to solidarnosc i socjaliowa obiekunczosc nad biedakiem co roboty nie ... rozwiń
Avatar
~gość~ / 30 stycznia 2010 o 09:18
0
Składam wniosek publicznie, aby tego mężczyznę godnego zaufania pracownika godziwie wynagrodzić. Sprawcy i tak dostana karą lecz cieniutką. To są chlebodawcy organów ścigania. Gdy ich nie będzie wymiar sprawiedliwości na bruk idzie.
Avatar
@@@ / 30 stycznia 2010 o 09:08
0
Lubelak1 napisał:
Konfident policyjny , takich jest sporo , donosicielstwo ma we krwi . Jego ojciec donosił za komuny a dziadek za okupacji.

Ty lubelak też złodziejskie nasienie napewno,skoro bronisz złodzieja.
Avatar
maniek / 30 stycznia 2010 o 08:50
0
widze ze złodziejaszki maja obrońców .niech sie chlopcy cieszą że ich właściciel auta nie szukał z kluczem francuskim bo mógłby im troche torby przetrzepać!ZłODZIEJ TO NAJGORSZY śMIEć ZACZYNAJAC OD TYCH Z ULICY I KOńCZąC NA TYCH Z ULICY WIEJSKIEJ W W -WA
Avatar
Gość / 30 stycznia 2010 o 06:06
0
Czyżbyście popierali kradzież?? A może macie coś na sumieniu? Obywatel na własna rękę próbuje naprawiać świat i to się chwali . o 2 wyrostków mniej swoja droga nie porównujcie obecnej policji do np gestapo bo to co innego w większości, i każdy kto przejawia taka niechęć znaczy że poznał się bliżej z mundurowymi. Jest fajna zasada im głośniej krzyczysz JP czy inne odpowiedniki to znaczy że tym bardziej masz na pieńku z prawem, mandat czy coś, sam też dostaje mandaty ale znam prawo i wiem za co, nie winie policji za egzekwowanie prawa, taki zawód
Czyżbyście popierali kradzież?? A może macie coś na sumieniu? Obywatel na własna rękę próbuje naprawiać świat i to się chwali . o 2 wyrostków mniej swoja droga nie porównujcie obecnej policji do np gestapo bo to co innego w większości, i każdy kto przejawia taka niechęć znaczy że poznał się bliżej z mundurowymi. Jest fajna zasada im głośniej krzyczysz JP czy inne odpowiedniki to znaczy że tym bardziej masz na pieńku z prawem, mandat czy coś, sam też dostaje mandaty ale znam prawo i wiem za co, nie winie policji za egzekwowanie prawa, taki z... rozwiń
Avatar
piguła / 29 stycznia 2010 o 21:31
0
Znachor napisał:
Oj niedobrze Kazimierzu, ..... oj niedobrze.
Spotkało Cię nieszczęście, bo przytrafiła Ci się PRZEPUKLINA ....ROZUMU.
Na to nie ma jeszcze lekarstwa.Jedynie kastracja ..... pomaga.


Daj spokój! nie pozbawiaj nieszczęśnika tak ważnego organu męskiego.
Tu bardziej wskazana amputacja....., a może wystarczy nasza akceptacja dla MĄDRYCH INACZEJ


Daj spokój! nie pozbawiaj nieszczęśnika tak ważnego organu męskiego.
Tu bardziej wskazana amputacja....., a może wystarczy nasza akceptacja dla MĄDRYCH INACZEJ rozwiń
Avatar
Znachor / 29 stycznia 2010 o 21:14
0
Kazimierz napisał:
ten z ochronnosci to chyba z PO bo ma tako latwosc donoszenia na blizniego swego.
a moze u nich bieda co to piszczy bo przeciez Tuski juz narud sprzedali i dzieciak cos dorobic musi
a ten co to ma samochot napewno biedak nie jest tylko dobrze sie przy Tuskach oblowil na krzywdzie luckiej.

Oj niedobrze Kazimierzu, ..... oj niedobrze.
Spotkało Cię nieszczęście, bo przytrafiła Ci się PRZEPUKLINA ....ROZUMU.
Na to nie ma jeszcze lekarstwa.Jedynie kastracja ..... pomaga.

Oj niedobrze Kazimierzu, ..... oj niedobrze.
Spotkało Cię nieszczęście, bo przytrafiła Ci się PRZEPUKLINA ....ROZUMU.
Na to nie ma jeszcze lekarstwa.Jedynie kastracja ..... pomaga. rozwiń
Avatar
tepic takich / 29 stycznia 2010 o 21:02
0
Kazimierz napisał:
ten z ochronnosci to chyba z PO bo ma tako latwosc donoszenia na blizniego swego.
a moze u nich bieda co to piszczy bo przeciez Tuski juz narud sprzedali i dzieciak cos dorobic musi
a ten co to ma samochot napewno biedak nie jest tylko dobrze sie przy Tuskach oblowil na krzywdzie luckiej.



Kazimierz jesteś taki pusty ze aż szok jak czytam takie wypociny jak Twoje czy tego dzieciaka pewnie do tego kibica Motoru to jestem za naturalna selekcja przy porodzie !!!!!



Kazimierz jesteś taki pusty ze aż szok jak czytam takie wypociny jak Twoje czy tego dzieciaka pewnie do tego kibica Motoru to jestem za naturalna selekcja przy porodzie !!!!! rozwiń
Avatar
ład / 29 stycznia 2010 o 20:57
0
Lubelak1 napisał:
Konfident policyjny , takich jest sporo , donosicielstwo ma we krwi . Jego ojciec donosił za komuny a dziadek za okupacji.

Z wpisu wnioskuję, że dziadek Lubelak 1 był fornalem,pracował a jak się dało okradał chlebodawcę,ojciec okradał komunę (dzisiaj bohater) Lubelak 1 ma to we krwi. Szacunek dla ochroniarza.
Avatar
poco / 29 stycznia 2010 o 20:16
0
Lubelak1 napisał:
Konfident policyjny , takich jest sporo , donosicielstwo ma we krwi . Jego ojciec donosił za komuny a dziadek za okupacji.

Lubelak1 - złodzieje nadają z kradzionych kompów.Policja powinna sprawdzić autora tej żenady.
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie
Alarm 24
galeria

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie 0 0

Na placu Zamkowym w Lublinie trwają przygotowania do sobotniego koncertu "Siła kobiet". Już jednak dzisiaj przejazd przez plac jest niemożliwy.

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt 0 0

Nie dłużej niż do końca listopada ma potrwać urządzanie skweru między ul. Szczecińską i Warmińską (os. Świt).

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym
21 lipca 2018, 18:00

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 18 w Trybunale Koronnym w Lublinie odbędzie się koncert z cyklu Fonie Lublina pt. Kamienica Rynek 17 - Bracia Wieniawscy.

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS 0 0

Wakacyjne remonty planuje UMCS na terenie miasteczka akademickiego. Uczelnia szuka wykonawcy, który wyremontuje zniszczone chodniki i schody w okolicach akademików.

Podlasie straciło dwóch ważnych piłkarzy, decyzje w Chełmiance w sobotę

Podlasie straciło dwóch ważnych piłkarzy, decyzje w Chełmiance w sobotę 0 0

Dwa mocne ciosy spadły w ostatnich dniach na trenerów i kibiców Podlasia. Kamil Kocoł zdecydował się na transfer do Chełmianki, a Przemysław Grajek postanowił zawiesić buty na kołku

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia
galeria

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia 19 9

Zdjęcia samolotu przysłał do nas Czytelnik.

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend
20 lipca 2018, 21:00

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kanadyjski thriller Głusza, kultowe Zaklęte rewiry Majewskiego i komedia Za jakie grzechy, dobry Boże? to propozycje Kina Perła na najbliższy weekend. Projekcje o godz. 21 przy ul. Bernardyńskiej 15.

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy
galeria

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy 10 10

Rozpoczął się proces pięciu Romów, oskarżonych o pobicie kucharzy z puławskiej pizzerii „Desperado”. Wszyscy odpowiadają za napaść z powodu przynależności narodowej. Mieli również grozić swoim ofiarom i ich rodzinom.

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika 2 12

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy, który miał być zaporą przed dzikami roznoszącymi ASF. Z pomysłu swojego poprzednika ostatecznie zrezygnował czwartek obecny minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski.

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie 0 1

Blisko 150 harcerzy pochodzących z Lubelskiego zostało w środę ewakuowanych z dwóch obozów w lesie w pobliżu miejscowości Wiosna (województwo świętokrzyskie). Harcerze zostali przetransportowani m.in. do szkoły w Dziebałtowie.

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie 3 1

Do 16 sierpnia premier Mateusz Morawiecki ma ogłosić datę jesiennych wyborów samorządowych. Wtedy formalnie ruszy kampania wyborcza. Kandydaci już się do niej szykują – wolnych billboardów już praktycznie nie ma.

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież 1 0

Z zespołem rozstał się Łukasz Kandora, najbardziej doświadczony zawodnik

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie 14 1

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem, które w czwartek mogą pojawić się w naszym województwie.

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 8

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.