Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 grudnia 2014 r.
14:08
Edytuj ten wpis

Prezydent Ukrainy przyjedzie do Lublina

Autor: Zdjęcie autora łm
278 30 A A

Petro Poroszenko wraz z żoną przyjedzie 18 grudnia do Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Szczegółowy program wizyty nie został jeszcze podany. Wiadomo, że prezydent Ukrainy przyleci z Warszawy, gdzie będzie dzień wcześniej. W Lublinie spotka się na UMCS m.in. ze studentami ukraińskimi i polskimi, a także z przedstawicielami organizacji pozarządowych współpracujących z Ukrainą.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
generation_next / 3 stycznia 2015 r. o 23:00

A Polacy ciąglie zyja tylko tym Wołyniem, ile to musi upłynąc czasu zeby zapomnieli?

Ile razy jeszcze Ukraincy Was muszą przeprosic i ile razy pocalowac w d..pę?

Nikt nie każe całować Ukraińcom Polaków w pewną część ciała. Chodzi o to, żeby Nasi Sąsiedzi zrozumieli, że nie da się niczego trwałego zbudować bez odpowiedniej edukacji ze strony ukraińskiej nt. Zbrodni Wołyńskiej. Nie ma prawdziwego pojednania bez prawdy! O to nam chodzi!!! O prawdę! Prawdę o zbrodniczych działaniach UPA względem Polaków jak i Ukraińców, którzy sprzeciwiali się tej organizacji. W kwestii Wołynia to ciągle żyja ocaleni poprzez ucieczkę, ale pamiętają. Pamiętają jak zabijali z ci z UPA, palone wioski. Przekazali tą wiedzę potomnym. I potomni też nie zapomną. Bo cyt."Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi". Nas Polaków nic nie zmieni, pytanie co musi się stać aby ze zbioru ludzi ukraińskich stał sie wielki naród? Okazji było wiele: 1919, 1991, 2003, 2012. Drodzy Ukraińcy! Pokażcie, że potraficie coś więcej niż zniszczenie swoich ziem i doprowadzenie do ubóstwa najbogatszych ziem w Europie!

Nikt nie każe całować Ukraińcom Polaków w pewną część ciała. Chodzi o to, żeby Nasi Sąsiedzi zrozumieli, że nie da się niczego trwałego zbudować bez odpowiedniej edukacji ze strony ukraińskiej nt. Zbrodni Wołyńskiej. Nie ma prawdziwego pojednania bez prawdy! O to nam chodzi!!! O prawdę! Prawdę o zbrodniczych działaniach UPA względem Polaków jak i Ukraińców, którzy sprzeciwiali się tej organizacji. W kwestii Wołynia to ciągle żyja ocaleni poprzez ucieczkę, ale pamiętają. Pamiętają jak zabijali z ci z UPA, palone wioski. Przek... rozwiń

Avatar
maczeta / 12 grudnia 2014 r. o 18:26

Więc odpier*** się od Ruskich, nie muszą przepraszać za Stalina :D

A za embargo kut asie na jabłka i za okupację i grabież połowy Europy, a za  całokształt i wreszcie za Katyń i Smoleńsk,za Malezyjski samolot,długo by jeszcze kacapie soviecki wymieniać.

Avatar
Bagnet / 12 grudnia 2014 r. o 16:59

(przepraszam nie mam polskiej czcionki)

PROSZE TRAKTOWAC POWAZNIE!

Moze przypomniemy sobie jeszcze ze mongolowie zabijali naszych przodkow i zemscimy sie na Bilgunie. I turkom damy popalic za to ze zabijali i sprzedawali polakow i wszystkich niemcow bedziemy wyzywac od hitlerow i ssmanow. Z niemcami - to im mozna i pierwsza swiatowa i gotow zarzucic i zydow potepic za zabicie Jezusa i t.d.

BYLO MINELO

niema co rozdrapywac starych ran

PRZECIEZ NIE JESTES ODPOWIEDZIALNY ZA TO ZE TWOJ DZIADEK ZABIL SASIADA A TWOJ WUJEK JEST ZBOCZENCEM I ZGWALCIL SWOJA CURKE (moj ojciec byl dzieckiem wroga narodu)

TAK SAMO UKRAINCE NIE sa odpowiedzialni za zbrodnie swoich przodkow

Więc odpierdol się od Ruskich, nie muszą przepraszać za Stalina :D

ierdol się od Ruskich, nie muszą przepraszać za Stalina :D

rozwiń
Avatar
Bagnet / 12 grudnia 2014 r. o 16:58

Kremlowskie trole siedza wszendzie...

Idź do Leclerca i zapytaj tam, czyim agentem jest dyrektor marketu. Następnie idź do Biedronki, Lidla i Auchana i zapytaj tam, czyimi są agentami. Majątek narodowy rozpieprzony dokumentnie a ty szukasz ruskiej agentury?? Ogarnij się, to nie GRU wybudowało więzienia w Kiejkutach, za które wszyscy dziś świecimy oczami przed Europą. 

Avatar
Aria / 12 grudnia 2014 r. o 16:16

Nie wierzę w to co czytam, Ty człowieku nie rozumiesz całej sytuacji. Oni nie poczuwają się do odpowiedzialności za to, nawet moralnej a co gorsza szczycą się tym i sa dumni ze swoich rezunów, którzy katowali naszych rodaków. To o to chodzi, że nie ma przyjaźni z narodem, który gloryfikuje oprawców Polaków a polskie dzieci uczęszczające do ukraińskich szkół zmusza do składania kwiatów na grobach rezunów. 

Avatar
Mikolaj / 12 grudnia 2014 r. o 11:47

(przepraszam nie mam polskiej czcionki)

PROSZE TRAKTOWAC POWAZNIE!

Moze przypomniemy sobie jeszcze ze mongolowie zabijali naszych przodkow i zemscimy sie na Bilgunie. I turkom damy popalic za to ze zabijali i sprzedawali polakow i wszystkich niemcow bedziemy wyzywac od hitlerow i ssmanow. Z niemcami - to im mozna i pierwsza swiatowa i gotow zarzucic i zydow potepic za zabicie Jezusa i t.d.

BYLO MINELO

niema co rozdrapywac starych ran

PRZECIEZ NIE JESTES ODPOWIEDZIALNY ZA TO ZE TWOJ DZIADEK ZABIL SASIADA A TWOJ WUJEK JEST ZBOCZENCEM I ZGWALCIL SWOJA CURKE (moj ojciec byl dzieckiem wroga narodu)

TAK SAMO UKRAINCE NIE sa odpowiedzialni za zbrodnie swoich przodkow

(przepraszam nie mam polskiej czcionki)

PROSZE TRAKTOWAC POWAZNIE!

Moze przypomniemy sobie jeszcze ze mongolowie zabijali naszych przodkow i zemscimy sie na Bilgunie. I turkom damy popalic za to ze zabijali i sprzedawali polakow i wszystkich niemcow bedziemy wyzywac od hitlerow i ssmanow. Z niemcami - to im mozna i pierwsza swiatowa i gotow zarzucic i zydow potepic za zabicie Jezusa i t.d.

BYLO MINELO

niema co rozdrapywac starych ran

PRZECIEZ NIE JESTES ODPOWIEDZIALNY ZA TO ZE TWOJ DZIADEK ZABIL SASIADA... rozwiń

Avatar
Lidka / 12 grudnia 2014 r. o 08:59

Kremlowskie trole siedza wszendzie...

Avatar
lenio / 11 grudnia 2014 r. o 21:02

 Najpierw pokłonił się nisko synowi dowódcy UPA, a teraz będzie robił za "przyjaciela" Polaków. Kręgosłup ma bardzo miękki. A wszystko pod hasłem bić Moskala, a potem .... a potem to skoczymy sobie do gardła i załatwimy to jeszcze raz. Obrzydliwość.

Avatar
Bagnet / 11 grudnia 2014 r. o 20:30

Obóz Wielkiej Polski organizuje protest w dniu wizyty prezydenta Ukrainy w Lublinie. Nie ma przebaczenia za Wołyń i nie będzie, póki Ukraina nie okaże skruchy.

NIE POPIERAMY PRO-UKRAIŃSKIEJ POLITYKI ANI WŁADZ LUBLINA ANI WŁADZ POLSKI. 

Hańba mordercom, chwała bohaterom! 

https://www.facebook.com/owplublin?ref=hl

Avatar
zwykły / 11 grudnia 2014 r. o 19:47

Lidka, cicho siedź ukraińskie !@#%#. Dopóki ukry będa stawiać pomniki i nadawać tytuły bohaterów mordercom z UPA , nie chcemy mieć tu z nimi nic wspólnego. Wynocha!

Avatar
generation_next / 3 stycznia 2015 r. o 23:00

A Polacy ciąglie zyja tylko tym Wołyniem, ile to musi upłynąc czasu zeby zapomnieli?

Ile razy jeszcze Ukraincy Was muszą przeprosic i ile razy pocalowac w d..pę?

Nikt nie każe całować Ukraińcom Polaków w pewną część ciała. Chodzi o to, żeby Nasi Sąsiedzi zrozumieli, że nie da się niczego trwałego zbudować bez odpowiedniej edukacji ze strony ukraińskiej nt. Zbrodni Wołyńskiej. Nie ma prawdziwego pojednania bez prawdy! O to nam chodzi!!! O prawdę! Prawdę o zbrodniczych działaniach UPA względem Polaków jak i Ukraińców, którzy sprzeciwiali się tej organizacji. W kwestii Wołynia to ciągle żyja ocaleni poprzez ucieczkę, ale pamiętają. Pamiętają jak zabijali z ci z UPA, palone wioski. Przekazali tą wiedzę potomnym. I potomni też nie zapomną. Bo cyt."Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi". Nas Polaków nic nie zmieni, pytanie co musi się stać aby ze zbioru ludzi ukraińskich stał sie wielki naród? Okazji było wiele: 1919, 1991, 2003, 2012. Drodzy Ukraińcy! Pokażcie, że potraficie coś więcej niż zniszczenie swoich ziem i doprowadzenie do ubóstwa najbogatszych ziem w Europie!

Nikt nie każe całować Ukraińcom Polaków w pewną część ciała. Chodzi o to, żeby Nasi Sąsiedzi zrozumieli, że nie da się niczego trwałego zbudować bez odpowiedniej edukacji ze strony ukraińskiej nt. Zbrodni Wołyńskiej. Nie ma prawdziwego pojednania bez prawdy! O to nam chodzi!!! O prawdę! Prawdę o zbrodniczych działaniach UPA względem Polaków jak i Ukraińców, którzy sprzeciwiali się tej organizacji. W kwestii Wołynia to ciągle żyja ocaleni poprzez ucieczkę, ale pamiętają. Pamiętają jak zabijali z ci z UPA, palone wioski. Przek... rozwiń

Avatar
maczeta / 12 grudnia 2014 r. o 18:26

Więc odpier*** się od Ruskich, nie muszą przepraszać za Stalina :D

A za embargo kut asie na jabłka i za okupację i grabież połowy Europy, a za  całokształt i wreszcie za Katyń i Smoleńsk,za Malezyjski samolot,długo by jeszcze kacapie soviecki wymieniać.

Avatar
Bagnet / 12 grudnia 2014 r. o 16:59

(przepraszam nie mam polskiej czcionki)

PROSZE TRAKTOWAC POWAZNIE!

Moze przypomniemy sobie jeszcze ze mongolowie zabijali naszych przodkow i zemscimy sie na Bilgunie. I turkom damy popalic za to ze zabijali i sprzedawali polakow i wszystkich niemcow bedziemy wyzywac od hitlerow i ssmanow. Z niemcami - to im mozna i pierwsza swiatowa i gotow zarzucic i zydow potepic za zabicie Jezusa i t.d.

BYLO MINELO

niema co rozdrapywac starych ran

PRZECIEZ NIE JESTES ODPOWIEDZIALNY ZA TO ZE TWOJ DZIADEK ZABIL SASIADA A TWOJ WUJEK JEST ZBOCZENCEM I ZGWALCIL SWOJA CURKE (moj ojciec byl dzieckiem wroga narodu)

TAK SAMO UKRAINCE NIE sa odpowiedzialni za zbrodnie swoich przodkow

Więc odpierdol się od Ruskich, nie muszą przepraszać za Stalina :D

ierdol się od Ruskich, nie muszą przepraszać za Stalina :D

rozwiń
Avatar
Bagnet / 12 grudnia 2014 r. o 16:58

Kremlowskie trole siedza wszendzie...

Idź do Leclerca i zapytaj tam, czyim agentem jest dyrektor marketu. Następnie idź do Biedronki, Lidla i Auchana i zapytaj tam, czyimi są agentami. Majątek narodowy rozpieprzony dokumentnie a ty szukasz ruskiej agentury?? Ogarnij się, to nie GRU wybudowało więzienia w Kiejkutach, za które wszyscy dziś świecimy oczami przed Europą. 

Avatar
Aria / 12 grudnia 2014 r. o 16:16

Nie wierzę w to co czytam, Ty człowieku nie rozumiesz całej sytuacji. Oni nie poczuwają się do odpowiedzialności za to, nawet moralnej a co gorsza szczycą się tym i sa dumni ze swoich rezunów, którzy katowali naszych rodaków. To o to chodzi, że nie ma przyjaźni z narodem, który gloryfikuje oprawców Polaków a polskie dzieci uczęszczające do ukraińskich szkół zmusza do składania kwiatów na grobach rezunów. 

Avatar
Mikolaj / 12 grudnia 2014 r. o 11:47

(przepraszam nie mam polskiej czcionki)

PROSZE TRAKTOWAC POWAZNIE!

Moze przypomniemy sobie jeszcze ze mongolowie zabijali naszych przodkow i zemscimy sie na Bilgunie. I turkom damy popalic za to ze zabijali i sprzedawali polakow i wszystkich niemcow bedziemy wyzywac od hitlerow i ssmanow. Z niemcami - to im mozna i pierwsza swiatowa i gotow zarzucic i zydow potepic za zabicie Jezusa i t.d.

BYLO MINELO

niema co rozdrapywac starych ran

PRZECIEZ NIE JESTES ODPOWIEDZIALNY ZA TO ZE TWOJ DZIADEK ZABIL SASIADA A TWOJ WUJEK JEST ZBOCZENCEM I ZGWALCIL SWOJA CURKE (moj ojciec byl dzieckiem wroga narodu)

TAK SAMO UKRAINCE NIE sa odpowiedzialni za zbrodnie swoich przodkow

(przepraszam nie mam polskiej czcionki)

PROSZE TRAKTOWAC POWAZNIE!

Moze przypomniemy sobie jeszcze ze mongolowie zabijali naszych przodkow i zemscimy sie na Bilgunie. I turkom damy popalic za to ze zabijali i sprzedawali polakow i wszystkich niemcow bedziemy wyzywac od hitlerow i ssmanow. Z niemcami - to im mozna i pierwsza swiatowa i gotow zarzucic i zydow potepic za zabicie Jezusa i t.d.

BYLO MINELO

niema co rozdrapywac starych ran

PRZECIEZ NIE JESTES ODPOWIEDZIALNY ZA TO ZE TWOJ DZIADEK ZABIL SASIADA... rozwiń

Avatar
Lidka / 12 grudnia 2014 r. o 08:59

Kremlowskie trole siedza wszendzie...

Avatar
lenio / 11 grudnia 2014 r. o 21:02

 Najpierw pokłonił się nisko synowi dowódcy UPA, a teraz będzie robił za "przyjaciela" Polaków. Kręgosłup ma bardzo miękki. A wszystko pod hasłem bić Moskala, a potem .... a potem to skoczymy sobie do gardła i załatwimy to jeszcze raz. Obrzydliwość.

Avatar
Bagnet / 11 grudnia 2014 r. o 20:30

Obóz Wielkiej Polski organizuje protest w dniu wizyty prezydenta Ukrainy w Lublinie. Nie ma przebaczenia za Wołyń i nie będzie, póki Ukraina nie okaże skruchy.

NIE POPIERAMY PRO-UKRAIŃSKIEJ POLITYKI ANI WŁADZ LUBLINA ANI WŁADZ POLSKI. 

Hańba mordercom, chwała bohaterom! 

https://www.facebook.com/owplublin?ref=hl

Avatar
zwykły / 11 grudnia 2014 r. o 19:47

Lidka, cicho siedź ukraińskie !@#%#. Dopóki ukry będa stawiać pomniki i nadawać tytuły bohaterów mordercom z UPA , nie chcemy mieć tu z nimi nic wspólnego. Wynocha!