Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 kwietnia 2013 r.
18:32
Edytuj ten wpis

Przyjęcia do przedszkoli w Lublinie: Co piąty trzylatek za burtą

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 8 A A
 (Maciej Kaczanowski/ Archiwum)
(Maciej Kaczanowski/ Archiwum)

Znamy już wyniki naboru do miejskich przedszkoli w Lublinie. Przyjętych zostało 8332 dzieci, o 192 więcej niż w powoli dobiegającym roku szkolnym 2012/2013. Są to dane z 64 przedszkoli i 4 punktów przedszkolnych prowadzonych przez miasto. Miejsca zabrakło dla 677 dzieci, wśród których jest 435 trzylatków i 242 dzieci w wieku 4 lat.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W gorszej sytuacji są rodzice trzylatków: w tej grupie wiekowej miejsca zabrakło prawie dla co piątego (19,3 proc.) dziecka. Czterolatki miały więcej szczęścia: do przedszkola, nie dostało się co dziesiąte dziecko.

– Rodzice, których dzieci nie zostały przyjęte do przedszkola mogą składać odwołania od decyzji komisji kwalifikacyjnej do dyrektora przedszkola w terminie do 30 czerwca. Odwołania będą rozpatrywane w lipcu i sierpniu – informuje Barbara Czołowska, zastępca dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania w Urzędzie Miasta.

Takie odwołanie może pomóc rodzicowi w sytuacji, gdy ktoś inny zrezygnuje z posłania dziecka do przedszkola i nie podpisze umowy na świadczenie usług. A czas na podpisywanie umów będzie od 3 do 30 czerwca.

Ale są również i wolne miejsca. Czekają one w punktach przedszkolnych, które mogą przyjąć jeszcze 37 dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Natomiast w przedszkolach integracyjnych nr 12, 36 i 40 są wolne miejsca dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub opinią o wczesnym wspomaganiu rozwoju.

Ratusz informuje też, że trwa nadal rekrutacja w dwóch publicznych przedszkolach nieprowadzonych przez miasto, 70 prywatnych, 3 oddziałach przedszkolnych w niepublicznych podstawówkach oraz 4 niepublicznych punktów przedszkolnych. Łącznie mają one 4326 miejsc.

Grono przyjętych

2331 czterolatków, 2291 dzieci pięcioletnich odbywających roczne przygotowanie przedszkolne, 1881 dzieci trzyletnich i młodszych, 1761 sześciolatków odbywających roczne przygotowanie przedszkolne i 19 dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nikt nie mysli o dzieciach / 29 kwietnia 2013 o 10:19
0
[quote name='BO' timestamp='1367223205' post='764043']
Czterolatki nie dostaly sie do przedszkoli!!! W tym roku przedszkola nie tworzyly grup dla czterolatkow. Tworzone byly grupy dla trzylatkow! Dzieci ktore maja cztery lata i chcialy zostac poraz pierwszy przyjete do przedszkola odchodza z kwitkiem. To jest kpina! Trzylatki maja pierwszenstwo przed czterolatkami! Dzwonilam do przedszkoli to mowia ze nawet nie ma co skladac odwolan bo i tak nie utworza grupy dla czterolatkow. jest nieoplacalna! !!! Wszystko dzieki ustawie o wczesniejszym obowiazku szkolnym.
Jestem matka dziecka ktore niestety w zaeszlym roku sie nie dostalo a teraz gdy ma skonczone cztery lata myslalam ze nie bedzie problemu, tymczasem dowiaduje sie ze w tym roku to czterolatki nie sa przyjmowane! Przeciez to chore! Kto tu dba o dzieci? Kogo one obchodza?
Przyjecie czterolatka wiazaloby sie z ewentualnymi pozniejszymi zwolnieniami w przedszkolach - tego dowiedzialam sie w jednym, w innym powiedziano mi wprost - nie oplaca sie nam, dlatego przyjmujemy tylko trzylatki. Przeciez to trzylatek moglby poczekac rok a nie czterolatek, albo mozna bylo zrobic jedna grupe dla trzylatkow i jedna dla czterolatkow!!!!!!!!!! A matki, kto mysli o matkach? Ktora moze sobie pozwolic na 4 lata siedzenia z dzieckiem?!!!!
[/quote]
[quote name='BO' timestamp='1367223205' post='764043']
Czterolatki nie dostaly sie do przedszkoli!!! W tym roku przedszkola nie tworzyly grup dla czterolatkow. Tworzone byly grupy dla trzylatkow! Dzieci ktore maja cztery lata i chcialy zostac poraz pierwszy przyjete do przedszkola odchodza z kwitkiem. To jest kpina! Trzylatki maja pierwszenstwo przed czterolatkami! Dzwonilam do przedszkoli to mowia ze nawet nie ma co skladac odwolan bo i tak nie utworza grupy dla czterolatkow. jest nieopl... rozwiń
Avatar
mama / 29 kwietnia 2013 o 10:15
0
[quote name='an' timestamp='1367068231' post='763496']
[font=courier new,courier,monospace]Potrafisz pójść do drukarni i wyrobić sobie pieczątkę z fikcyjnym zatrudnieniem, a potem wbić we wniosku = dostaniesz się do przedszkola. [/font]
[/quote]

ja mam pieczatke i nic mi nie dala, dziecko nie przyjete
Avatar
BO / 29 kwietnia 2013 o 10:13
0
Czterolatki nie dostaly sie do przedszkoli!!! W tym roku przedszkola nie tworzyly grup dla czterolatkow. Tworzone byly grupy dla trzylatkow! Dzieci ktore maja cztery lata i chcialy zostac poraz pierwszy przyjete do przedszkola odchodza z kwitkiem. To jest kpina! Trzylatki maja pierwszenstwo przed czterolatkami! Dzwonilam do przedszkoli to mowia ze nawet nie ma co skladac odwolan bo i tak nie utworza grupy dla czterolatkow. jest nieoplacalna! !!! Wszystko dzieki ustawie o wczesniejszym obowiazku szkolnym.
Jestem matka dziecka ktore niestety w zaeszlym roku sie nie dostalo a teraz gdy ma skonczone cztery lata myslalam ze nie bedzie problemu, tymczasem dowiaduje sie ze w tym roku to czterolatki nie sa przyjmowane! Przeciez to chore! Kto tu dba o dzieci? Kogo one obchodza?
Przyjecie czterolatka wiazaloby sie z ewentualnymi pozniejszymi zwolnieniami w przedszkolach - tego dowiedzialam sie w jednym, w innym powiedziano mi wprost - nie oplaca sie nam, dlatego przyjmujemy tylko trzylatki. Przeciez to trzylatek moglby poczekac rok a nie czterolatek, albo mozna bylo zrobic jedna grupe dla trzylatkow i jedna dla czterolatkow!!!!!!!!!! A matki, kto mysli o matkach? Ktora moze sobie pozwolic na 4 lata siedzenia z dzieckiem?!!!!
Czterolatki nie dostaly sie do przedszkoli!!! W tym roku przedszkola nie tworzyly grup dla czterolatkow. Tworzone byly grupy dla trzylatkow! Dzieci ktore maja cztery lata i chcialy zostac poraz pierwszy przyjete do przedszkola odchodza z kwitkiem. To jest kpina! Trzylatki maja pierwszenstwo przed czterolatkami! Dzwonilam do przedszkoli to mowia ze nawet nie ma co skladac odwolan bo i tak nie utworza grupy dla czterolatkow. jest nieoplacalna! !!! Wszystko dzieki ustawie o wczesniejszym obowiazku szkolny... rozwiń
Avatar
Rodzic / 28 kwietnia 2013 o 21:43
0
w Niepublicznym Przedszkolu MAŁA PANDA w Lublinie czesne tylko 250 zł. Mają jeszcze wolne miejsca
Avatar
an / 27 kwietnia 2013 o 15:10
0
[font=courier new,courier,monospace]Potrafisz pójść do drukarni i wyrobić sobie pieczątkę z fikcyjnym zatrudnieniem, a potem wbić we wniosku = dostaniesz się do przedszkola. [/font]
Avatar
kasia / 27 kwietnia 2013 o 15:05
0
Miejsca są zajmowane przez rodziców "cwaniaków" . Nic dziwnego, że coś tu nie gra. Mnie wkurza tylko, że jak do płacenia podatków, to każdy łapę potrafi wyciągnąć: więcej zarabiasz= więcej płacisz. A jak do skorzystania z przedszkola, czy z opieki zdrowotnej, to już jest odwrotnie: więcej zarabiasz= idź sobie prywatnie.... Dlaczego ja mam na to wszystko łożyć i z tego nie móc skorzystać? W tym kraju normą jest, że ten kto płaci najmniejsze składki, najwięcej korzysta....jak za komuny, czy się siedzi, czy się leży to się należy. Dlaczego np. przy przyjmowaniu do przedszkola nie sprawdzają wysokości mojego pita- to na tej podstawie dziecko powinno być przyjmowane lub nie. A nie, czy potrafię sobie pójść do drukarni i pieczątkę podrobić z zatrudnieniem.
Miejsca są zajmowane przez rodziców "cwaniaków" . Nic dziwnego, że coś tu nie gra. Mnie wkurza tylko, że jak do płacenia podatków, to każdy łapę potrafi wyciągnąć: więcej zarabiasz= więcej płacisz. A jak do skorzystania z przedszkola, czy z opieki zdrowotnej, to już jest odwrotnie: więcej zarabiasz= idź sobie prywatnie.... Dlaczego ja mam na to wszystko łożyć i z tego nie móc skorzystać? W tym kraju normą jest, że ten kto płaci najmniejsze składki, najwięcej korzysta....jak za komuny, czy się siedzi, czy się leży to się należy. Dla... rozwiń
Avatar
Anna / 27 kwietnia 2013 o 10:53
0
Witam,
nowlaśnie jak to jest moja córeczka w przyszłym roku -latka się nie dostała, oboje z mężem pracujemy na pełnym etacie, a wokól nas pełno dzieci, których rodzice nie pracują i mają miejsca w przedszkolach. Coś tu nie gra.
Avatar
k / 26 kwietnia 2013 o 20:28
0
Ratusz informuje, ja mam starszego syna w prywatnym przedszkolu i jest to koszt 950 zł mc (z logopedią).... nie każdego stać na takie opłaty.
Avatar
nikt nie mysli o dzieciach / 29 kwietnia 2013 o 10:19
0
[quote name='BO' timestamp='1367223205' post='764043']
Czterolatki nie dostaly sie do przedszkoli!!! W tym roku przedszkola nie tworzyly grup dla czterolatkow. Tworzone byly grupy dla trzylatkow! Dzieci ktore maja cztery lata i chcialy zostac poraz pierwszy przyjete do przedszkola odchodza z kwitkiem. To jest kpina! Trzylatki maja pierwszenstwo przed czterolatkami! Dzwonilam do przedszkoli to mowia ze nawet nie ma co skladac odwolan bo i tak nie utworza grupy dla czterolatkow. jest nieoplacalna! !!! Wszystko dzieki ustawie o wczesniejszym obowiazku szkolnym.
Jestem matka dziecka ktore niestety w zaeszlym roku sie nie dostalo a teraz gdy ma skonczone cztery lata myslalam ze nie bedzie problemu, tymczasem dowiaduje sie ze w tym roku to czterolatki nie sa przyjmowane! Przeciez to chore! Kto tu dba o dzieci? Kogo one obchodza?
Przyjecie czterolatka wiazaloby sie z ewentualnymi pozniejszymi zwolnieniami w przedszkolach - tego dowiedzialam sie w jednym, w innym powiedziano mi wprost - nie oplaca sie nam, dlatego przyjmujemy tylko trzylatki. Przeciez to trzylatek moglby poczekac rok a nie czterolatek, albo mozna bylo zrobic jedna grupe dla trzylatkow i jedna dla czterolatkow!!!!!!!!!! A matki, kto mysli o matkach? Ktora moze sobie pozwolic na 4 lata siedzenia z dzieckiem?!!!!
[/quote]
[quote name='BO' timestamp='1367223205' post='764043']
Czterolatki nie dostaly sie do przedszkoli!!! W tym roku przedszkola nie tworzyly grup dla czterolatkow. Tworzone byly grupy dla trzylatkow! Dzieci ktore maja cztery lata i chcialy zostac poraz pierwszy przyjete do przedszkola odchodza z kwitkiem. To jest kpina! Trzylatki maja pierwszenstwo przed czterolatkami! Dzwonilam do przedszkoli to mowia ze nawet nie ma co skladac odwolan bo i tak nie utworza grupy dla czterolatkow. jest nieopl... rozwiń
Avatar
mama / 29 kwietnia 2013 o 10:15
0
[quote name='an' timestamp='1367068231' post='763496']
[font=courier new,courier,monospace]Potrafisz pójść do drukarni i wyrobić sobie pieczątkę z fikcyjnym zatrudnieniem, a potem wbić we wniosku = dostaniesz się do przedszkola. [/font]
[/quote]

ja mam pieczatke i nic mi nie dala, dziecko nie przyjete
Avatar
BO / 29 kwietnia 2013 o 10:13
0
Czterolatki nie dostaly sie do przedszkoli!!! W tym roku przedszkola nie tworzyly grup dla czterolatkow. Tworzone byly grupy dla trzylatkow! Dzieci ktore maja cztery lata i chcialy zostac poraz pierwszy przyjete do przedszkola odchodza z kwitkiem. To jest kpina! Trzylatki maja pierwszenstwo przed czterolatkami! Dzwonilam do przedszkoli to mowia ze nawet nie ma co skladac odwolan bo i tak nie utworza grupy dla czterolatkow. jest nieoplacalna! !!! Wszystko dzieki ustawie o wczesniejszym obowiazku szkolnym.
Jestem matka dziecka ktore niestety w zaeszlym roku sie nie dostalo a teraz gdy ma skonczone cztery lata myslalam ze nie bedzie problemu, tymczasem dowiaduje sie ze w tym roku to czterolatki nie sa przyjmowane! Przeciez to chore! Kto tu dba o dzieci? Kogo one obchodza?
Przyjecie czterolatka wiazaloby sie z ewentualnymi pozniejszymi zwolnieniami w przedszkolach - tego dowiedzialam sie w jednym, w innym powiedziano mi wprost - nie oplaca sie nam, dlatego przyjmujemy tylko trzylatki. Przeciez to trzylatek moglby poczekac rok a nie czterolatek, albo mozna bylo zrobic jedna grupe dla trzylatkow i jedna dla czterolatkow!!!!!!!!!! A matki, kto mysli o matkach? Ktora moze sobie pozwolic na 4 lata siedzenia z dzieckiem?!!!!
Czterolatki nie dostaly sie do przedszkoli!!! W tym roku przedszkola nie tworzyly grup dla czterolatkow. Tworzone byly grupy dla trzylatkow! Dzieci ktore maja cztery lata i chcialy zostac poraz pierwszy przyjete do przedszkola odchodza z kwitkiem. To jest kpina! Trzylatki maja pierwszenstwo przed czterolatkami! Dzwonilam do przedszkoli to mowia ze nawet nie ma co skladac odwolan bo i tak nie utworza grupy dla czterolatkow. jest nieoplacalna! !!! Wszystko dzieki ustawie o wczesniejszym obowiazku szkolny... rozwiń
Avatar
Rodzic / 28 kwietnia 2013 o 21:43
0
w Niepublicznym Przedszkolu MAŁA PANDA w Lublinie czesne tylko 250 zł. Mają jeszcze wolne miejsca
Avatar
an / 27 kwietnia 2013 o 15:10
0
[font=courier new,courier,monospace]Potrafisz pójść do drukarni i wyrobić sobie pieczątkę z fikcyjnym zatrudnieniem, a potem wbić we wniosku = dostaniesz się do przedszkola. [/font]
Avatar
kasia / 27 kwietnia 2013 o 15:05
0
Miejsca są zajmowane przez rodziców "cwaniaków" . Nic dziwnego, że coś tu nie gra. Mnie wkurza tylko, że jak do płacenia podatków, to każdy łapę potrafi wyciągnąć: więcej zarabiasz= więcej płacisz. A jak do skorzystania z przedszkola, czy z opieki zdrowotnej, to już jest odwrotnie: więcej zarabiasz= idź sobie prywatnie.... Dlaczego ja mam na to wszystko łożyć i z tego nie móc skorzystać? W tym kraju normą jest, że ten kto płaci najmniejsze składki, najwięcej korzysta....jak za komuny, czy się siedzi, czy się leży to się należy. Dlaczego np. przy przyjmowaniu do przedszkola nie sprawdzają wysokości mojego pita- to na tej podstawie dziecko powinno być przyjmowane lub nie. A nie, czy potrafię sobie pójść do drukarni i pieczątkę podrobić z zatrudnieniem.
Miejsca są zajmowane przez rodziców "cwaniaków" . Nic dziwnego, że coś tu nie gra. Mnie wkurza tylko, że jak do płacenia podatków, to każdy łapę potrafi wyciągnąć: więcej zarabiasz= więcej płacisz. A jak do skorzystania z przedszkola, czy z opieki zdrowotnej, to już jest odwrotnie: więcej zarabiasz= idź sobie prywatnie.... Dlaczego ja mam na to wszystko łożyć i z tego nie móc skorzystać? W tym kraju normą jest, że ten kto płaci najmniejsze składki, najwięcej korzysta....jak za komuny, czy się siedzi, czy się leży to się należy. Dla... rozwiń
Avatar
Anna / 27 kwietnia 2013 o 10:53
0
Witam,
nowlaśnie jak to jest moja córeczka w przyszłym roku -latka się nie dostała, oboje z mężem pracujemy na pełnym etacie, a wokól nas pełno dzieci, których rodzice nie pracują i mają miejsca w przedszkolach. Coś tu nie gra.
Avatar
k / 26 kwietnia 2013 o 20:28
0
Ratusz informuje, ja mam starszego syna w prywatnym przedszkolu i jest to koszt 950 zł mc (z logopedią).... nie każdego stać na takie opłaty.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem 0 0

Do zdarzenia doszło w niedzielę na lotnisku w miejscowości Mokre koło Zamościa.

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią
galeria

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią 0 0

Jesienią z Lublina znikną sklepy Aldik. Zastąpią je Stokrotki. Pracownicy sieci czekają na zmiany z niepokojem.

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie
film

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie 1 0

Kazimierz Michał Ujazdowski nie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia – ogłosił przewodniczący tej partii Grzegorz Schetyna. Nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej wskaże Nowoczesna. 

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS 5 24

Prokuratura zbada okoliczności zerwania przez Centrum Kultury w Lublinie umowy z przedsiębiorcą, który wynajmował od CK lokal pod kawiarnię. To reakcja na zawiadomienie od przedsiębiorcy, który sugeruje, że na zerwanie umowy naciskał zastępca prezydenta. On sam zaprzecza i mówi, że rozważa pozew o zniesławienie.

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy 2 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Ruch Izbica zamierza jedynie uzupełnić skład. Pilnie poszukiwani są specjaliści od gry między słupkami W okresie przygotowawczym Ruch Izbica odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem zespół trenera Andrzeja Rycaka rozbił Deltę Nielisz 7:4

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek 0 1

W ciągu roku zniesiony ma być wymóg stosowania pieczątek przez przedsiębiorców.

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną 1 39

Przygotowany przez rząd PiS plan dla wsi jest zdaniem radnych powiatu bialskiego wyborczą kpiną. A Janusz Skólimowski wicestarosta bialski z PiS przekonuje, że program zapewni rolnictwu wsparcie, rozwój i ochronę.

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach
1 sierpnia 2018, 19:00

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach 9 4

Co Gdzie Kiedy. 1 sierpnia Puławy włączą się w obchody 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Mieszkańcy zbiorą się w centrum miasta o godz. 19, aby oddać hołd Powstańcom i ułożyć olbrzymi znak Polski Walczącej.

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej 0 3

Przy Zemborzyckiej 53 w Lublinie może powstać stacja bazowa telefonii komórkowej Play.

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra 371 12

W trakcie kłótni pijany mężczyzna wyrzucił psa przez balkon. Zwierzę wypadło z czwartego piętra.

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia 0 0

Wspomnienia o najsłynniejszym lubelskim drzewie, wyciętym w maju zeszłego roku z pl. Litewskiego, jeszcze do końca sierpnia będzie zbierać Galeria Labirynt.

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 80 1

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 1

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 4 5

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!