Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 lutego 2010 r.
21:55
Edytuj ten wpis

Radny chce zbudować kopiec przy ul. Narutowicza

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 38 A A

Usypanie ziemnego kopca przy ul. Narutowicza proponuje prezydentowi Lublina miejski radny PiS. W ten sposób chce upamiętnić... 600-lecie bitwy pod Grunwaldem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Z oficjalnym pismem w tej sprawie wystąpił do prezydenta radny Piotr Gawryszczak. Radny podchwycił pomysł miejskiego krzykacza, Władysława Stefana Grzyba, który chce, by lepiej wyeksponowany został kamień upamiętniający zwycięską bitwę.

Teraz leży on nieopodal kościoła powizytkowskiego przy ul. Narutowicza, a położony tam został na początku ubiegłego stulecia. Miejsce, w którym leży kamień, nie jest przypadkowe, bo po wygranej bitwie król Władysław Jagiełło z wdzięczności Bogu ufundował tę świątynię.

Kamień jest teraz słabo wyeksponowany i mało kto go w ogóle zauważa. Krzykacz, radny, proboszcz oraz Lubelska Fundacja Odnowy Zabytków proszą magistrat o jego przeniesienie i umieszczenie na specjalnym podwyższeniu. Na to potrzebują zgody Ratusza, bo przyległy do ul. Narutowicza plac przed kościołem jest własnością miasta.

Sprawą zajmował się już konserwator zabytków. – Pomysł został wstępnie zaakceptowany. Rozważaliśmy różne warianty ustawienia tego pomniczka i uznaliśmy, że właściwym miejscem będzie pobliski trawnik przed kościołem, bez zajmowania chodnika – mówi Dariusz Kopciowski z Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków. Radny idzie o krok dalej i proponuje prezydentowi… usypanie kopca. – Jeśli miałby powstać ziemny nasyp, to na pewno niewielki – dodaje Kopciowski i podkreśla, że konieczne będzie też poddanie specjalnym zabiegom samego kamienia, który porasta mchem.

Radny chce, by ze wszystkim zdążyć przed rocznicą bitwy. – W pięć miesięcy, które do lipca pozostały niewątpliwie można przygotować dokumentację oraz zrealizować ten pomysł – pisze Piotr Gawryszczak
do prezydenta.

Magistrat do pomysłu jeszcze się nie odniósł, wczoraj dowiedzieliśmy się tylko, że władze miasta nie mają jeszcze wyrobionego zdania w tej sprawie.

Rektor kościoła nie chce na tym poprzestać. Zamierza do lipca odrestaurować znajdujące się w świątyni popiersie króla Jagiełły i przygotowuje się do gruntownych prac wewnątrz. świątyni.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sztukmistrz z Lublina / 19 lutego 2010 o 11:35
0
ja nadal mam nadzieję, że to jakiś żart albo próba zwrócenia na siebie uwagi...
a może sprytny pan radny wywąchał już dla siebie jakieś nowe zajęcie i chce po prostu zapaść w pamięć mieszkańców Lublina?

a tak na poważnie, gdy pomyślę że jemu podobne miernoty koordynują i decydują o ważnych sprawach dot. mieszkańców... litości
Avatar
Grazyna. / 18 lutego 2010 o 17:30
0
Wg. www.google.com. "hrabia" Gawryszczuk wywodzi sie z Krasnegostawu!!!
A wiec misterium zostalo rozwiklane!
Czyzby zalosny czlowieczyna myslal, ze kopczyk na Narutowicza uczyni z niego mieszczucha?
Bíedny i zakompleksiony prostaczku....wielu mieszkancow Lublina ma swoje korzenie w prowincjonalnych miescinach,
ale sa to na ogol ludzie zacni, godni szacunku i zaslugujacy na ogolne uznanie!
Ty zas nawet po sfalszowaniu Metryki Urodzenia zdradzilbys swoje przasne pochodzenie.
Natychmiast po ujrzeniu twojej papusnej twarzyczki odruchowo weszlam na >google<,
aby dowiedziec sie skad pochodzisz.
Wg. www.google.com. "hrabia" Gawryszczuk wywodzi sie z Krasnegostawu!!!
A wiec misterium zostalo rozwiklane!
Czyzby zalosny czlowieczyna myslal, ze kopczyk na Narutowicza uczyni z niego mieszczucha?
Bíedny i zakompleksiony prostaczku....wielu mieszkancow Lublina ma swoje korzenie w prowincjonalnych miescinach,
ale sa to na ogol ludzie zacni, godni szacunku i zaslugujacy na ogolne uznanie!
Ty zas nawet po sfalszowaniu Metryki Urodzenia zdradzilbys swoje przasne pochodzenie.
Nat... rozwiń
Avatar
Gość / 18 lutego 2010 o 17:20
0
Dać temu panu łopatę, taczkę i do odśnieżania! Przynajmniej byłaby jakaś realna korzyść dla naiwnych wyborców. A jak uczciwie popracuje i porządnie się zmęczy, to nie będzie takich głupot wymyślać! Patafian jeden!
Avatar
Radek Miroszewski / 18 lutego 2010 o 16:25
0
Buzal... napisał:
Ot to tak zaatakowany czlowiek przes tych wszelkiej rodzaju Pelowcow co to szacunku do naerodu nie maja i opluwaja calym jadem zlosnym ludzi oddanych naszemu narodowi dosmiertnie. A czas pamienci i bochaterstwa jasz nie wroci, jak Tuski od wladzy nie odejda. prawdziwi Polacy i patrioci tesz musza stawic czola im i tym komunistom co na religie i naszych ojcow swietych kosciola jedynego i oprawdziwego pluja!
Ano pojdzdzie do kosciola i posluchajcie prawd objawionych a zobaczycie ze tylko PiS z Kaczynskimi na czele moze uratowac narud takim jakim jest!
Grumwald to wielka sprawa i wielkie rzeczy tam sie dzialy i o tem pamienc zachowac za wszelkie czasy trzeba.
A te podlosci co do adresu pana posla pisane to podlosc i antypolskosc i antykoscielnictwo i za mordy was jeszcze weziem.
Panie Ziobro wracaj i do kryminalu z temi antypolakami.

Panie "radny" Gawryszczak.....wpis bardzo ladny i z takim szczerym zacieciem przasno-narodowym!
Tylko po co ten manewr z nickiem Buzal, a nie wlasnym nazwiskiem podpisany?
Przeciez to w zaden sposob nie zmienia faktu, zes pan jest skonczony kiep!

Panie "radny" Gawryszczak.....wpis bardzo ladny i z takim szczerym zacieciem przasno-narodowym!
Tylko po co ten manewr z nickiem Buzal, a nie wlasnym nazwiskiem podpisany?
Przeciez to w zaden sposob nie zmienia faktu, zes pan jest skonczony kiep! rozwiń
Avatar
Slawek W. / 18 lutego 2010 o 15:10
0
były lubelak napisał:
Przeczytajcie ostatnie zdanie notatki - chodzi o remont kościoła pod pozorem kopczyka. Radny może i burak, ale pewnie sam na to nie wpadł

Z pewnością sam tego nie wymyślił, bo to takie bezwolne PiS-tumany na postronku Kaczynskich i klechów wodzone!
Ale, ze intelektualnie zawieszony gdzieś pomiędzy szkola zawodowa i PGR-em, to i składa infantylne interpelacje!
To wcale nie jest wesołe, bo za nasze pieniądze bawią się idioci w politykowanie.... od lokalnego począwszy, a na krajowym skończywszy!
Ale cóż możemy w tej sytuacji uczynić, jeśli do wyborów mamy tyle miesięcy?
Jedyna (mam nadzieje) korzyścią jest otwarcie ludziom oczu na tych nieudacznych wszarzy z PiS!
Kopczyk deb*** chce usypać.....a u mamy na podwórku chamie usyp, tylko tak, żeby jego krowy goleni nie połamały!

Z pewnością sam tego nie wymyślił, bo to takie bezwolne PiS-tumany na postronku Kaczynskich i klechów wodzone!
Ale, ze intelektualnie zawieszony gdzieś pomiędzy szkola zawodowa i PGR-em, to i składa infantylne interpelacje!
To wcale nie jest wesołe, bo za nasze pieniądze bawią się idioci w politykowanie.... od lokalnego począwszy, a na krajowym skończywszy!
Ale cóż możemy w tej sytuacji uczynić, jeśli do wyborów mamy tyle miesięcy?
Jedyna (mam nadzieje) korzyścią jest otwarcie ludziom o... rozwiń
Avatar
beduin / 18 lutego 2010 o 15:07
0
Stefan napisał:
Powiem tyle: Wypier***aj warchalczku i usyp sobie kopiec na ktorym cie ktos wypier***i na kamczatke.

Czekam na wpisy anty PO:) patrzecie jaki wasz leb ma super pomysl jak chcecie to mu pomozcie i razem z nim wypier***ajcie!

Wiele tu wypowiedzi ubawiły nie do łez i osobiście dziękuje wszystkim za wspaniałe poczucie humoru jednak ciekawostką jest fakt że to nie PiS ponosi odpowiedzialność za takich nierozgarniętych ludzi to my sami zmuszeni jesteśmy do wybierania wszelkiej szumowiny bo ... no i mamy tego efekty ale w każdej partii są normalni albo ci jak tu pokazany którzy jakimś sposobem przebili się do władz a że z inteligencją są na bakier, też z jakiś powodów to nie możemy mówić że taki jest cały PiS , podobnie jest z resztą z PO są normalni którzy chcieli by coś zmienić ale są kombinatorzy i przygłupy i taką miarką należy mierzyć wszystkie partie a właściwie wszystkich którzy z ramienia partii są nominowani na jakieś stanowiska ludzie ,choć nie zawsze spełniają nasze oczekiwania za to są głupsi od tych którzy ich nominują pod siebie bo nikt nie lubi mieć mądrego konkurenta bo taki może stanowić zagrożenie dla nich samych! A że nas irytują jak ci w ministerstwie głupich pomysłów nieważne , bo najważniejsze abyśmy my mieli na kim się wyżyć mieć poczucie spełnionego obywatelskiego obowiązku w krytyce (zresztą słusznej) ale -nie czepiając się innych wcale nie mądrzejszych czy uczciwszych .Tak więc wystarczy zanim postawimy krzyżyk na liście pomyśleć czy nie warto by skreślić całej listy bo nikt nie pozwoli nam na indywidualizm mamy wybierać jak w starym kolektywie partyjnym drużynę -a liderów i błaznów dla gawiedzi by mogła obrzucać ich błotem wybiorą oni sami nam nic do tego no po za późniejszą krytyką ale mamy teoretyczną wolność słowa dlatego nawet tak kretyńskie pomysły mnie nie dziwią mogę tylko z politowaniem pokiwać głową nad tym człowiekiem i jego pomysłami to przypomina jak ktoś kto kiedyś próbował lansować i wmawiać pewnemu człowiekowi z Białegostoku jego wielkości dobroduszny to człowiek a zwał się chyba Kononowicz tyle że w swojej prostocie dał się ośmieszyć tu jest gorzej bo tu już wybrany i ośmiesza nie tylko"nas" !

Wiele tu wypowiedzi ubawiły nie do łez i osobiście dziękuje wszystkim za wspaniałe poczucie humoru jednak ciekawostką jest fakt że to nie PiS ponosi odpowiedzialność za takich nierozgarniętych ludzi to my sami zmuszeni jesteśmy do wybierania wszelkiej szumowiny bo ... no i mamy tego efekty ale w każdej partii są normalni albo ci jak tu pokazany którzy jakimś sposobem przebili się do władz a że z inteligencją są na bakier, też z jakiś powodów to nie możemy mówić że taki jest cały PiS , podobnie jest z resztą z PO są normal... rozwiń
Avatar
były lubelak / 18 lutego 2010 o 13:44
0
Przeczytajcie ostatnie zdanie notatki - chodzi o remont kościoła pod pozorem kopczyka. Radny może i burak, ale pewnie sam na to nie wpadł
Avatar
Slawek W. / 18 lutego 2010 o 11:29
0
Po fizjonomii dedukując, to ów radny jest zdolny do usypania kopczyka na te dwa kartofle z Żoliborza!
Co za barani łeb z tego PiS deb***a?
Czyżby wizyta ich furera tak źle wpłynęła na intelekt wyznawców jedynie słusznej linii partii prawdziwych Polaków ?
Uświadomcie sobie wreszcie mieszkańcy Lublina, kogo wybraliśmy do Rady Miasta!
Być może teraz pomyślicie dwa razy, zanim swój glos wrzucicie do urny!
Żałosne indywidua bez zakotwiczenia w realnych potrzebach miasta i buraczanym pyskiem chcą nam zafundować prezent w postaci kopczyka ku....itd.
Niech mi teraz ktokolwiek ze znajomych powie, ze towarzystwo Kaczynskich można z czystym sumieniem zaliczyć do ludzi stabilnych psychiczne,
to mam doskonały dowód na zaprzeczenie takiemu twierdzeniu.
Po fizjonomii dedukując, to ów radny jest zdolny do usypania kopczyka na te dwa kartofle z Żoliborza!
Co za barani łeb z tego PiS deb***a?
Czyżby wizyta ich furera tak źle wpłynęła na intelekt wyznawców jedynie słusznej linii partii prawdziwych Polaków ?
Uświadomcie sobie wreszcie mieszkańcy Lublina, kogo wybraliśmy do Rady Miasta!
Być może teraz pomyślicie dwa razy, zanim swój glos wrzucicie do urny!
Żałosne indywidua bez zakotwiczenia w realnych potrzebach miasta i buraczanym pyskiem chcą nam zafun... rozwiń
Avatar
pełen zrozumienia / 18 lutego 2010 o 10:48
0
co się czepiacie chłopa ?? pewnie dom buduje i nie ma gdzie ziemi wywieźć. Wykopy trzeba zacząć lada moment bo marzec za pasem, to akurat do lipca ziemia trawą i chwastem porośnie.
Avatar
Adams / 18 lutego 2010 o 10:20
0
Buzal... napisał:
Ot to tak zaatakowany czlowiek przes tych wszelkiej rodzaju Pelowcow co to szacunku do naerodu nie maja i opluwaja calym jadem zlosnym ludzi oddanych naszemu narodowi dosmiertnie. A czas pamienci i bochaterstwa jasz nie wroci, jak Tuski od wladzy nie odejda. prawdziwi Polacy i patrioci tesz musza stawic czola im i tym komunistom co na religie i naszych ojcow swietych kosciola jedynego i oprawdziwego pluja!
Ano pojdzdzie do kosciola i posluchajcie prawd objawionych a zobaczycie ze tylko PiS z Kaczynskimi na czele moze uratowac narud takim jakim jest!
Grumwald to wielka sprawa i wielkie rzeczy tam sie dzialy i o tem pamienc zachowac za wszelkie czasy trzeba.
A te podlosci co do adresu pana posla pisane to podlosc i antypolskosc i antykoscielnictwo i za mordy was jeszcze weziem.
Panie Ziobro wracaj i do kryminalu z temi antypolakami.


Buzal! Fajny jesteś chłop, tylko trochę kaśtan.


Buzal! Fajny jesteś chłop, tylko trochę kaśtan. rozwiń
Avatar
sztukmistrz z Lublina / 19 lutego 2010 o 11:35
0
ja nadal mam nadzieję, że to jakiś żart albo próba zwrócenia na siebie uwagi...
a może sprytny pan radny wywąchał już dla siebie jakieś nowe zajęcie i chce po prostu zapaść w pamięć mieszkańców Lublina?

a tak na poważnie, gdy pomyślę że jemu podobne miernoty koordynują i decydują o ważnych sprawach dot. mieszkańców... litości
Avatar
Grazyna. / 18 lutego 2010 o 17:30
0
Wg. www.google.com. "hrabia" Gawryszczuk wywodzi sie z Krasnegostawu!!!
A wiec misterium zostalo rozwiklane!
Czyzby zalosny czlowieczyna myslal, ze kopczyk na Narutowicza uczyni z niego mieszczucha?
Bíedny i zakompleksiony prostaczku....wielu mieszkancow Lublina ma swoje korzenie w prowincjonalnych miescinach,
ale sa to na ogol ludzie zacni, godni szacunku i zaslugujacy na ogolne uznanie!
Ty zas nawet po sfalszowaniu Metryki Urodzenia zdradzilbys swoje przasne pochodzenie.
Natychmiast po ujrzeniu twojej papusnej twarzyczki odruchowo weszlam na >google<,
aby dowiedziec sie skad pochodzisz.
Wg. www.google.com. "hrabia" Gawryszczuk wywodzi sie z Krasnegostawu!!!
A wiec misterium zostalo rozwiklane!
Czyzby zalosny czlowieczyna myslal, ze kopczyk na Narutowicza uczyni z niego mieszczucha?
Bíedny i zakompleksiony prostaczku....wielu mieszkancow Lublina ma swoje korzenie w prowincjonalnych miescinach,
ale sa to na ogol ludzie zacni, godni szacunku i zaslugujacy na ogolne uznanie!
Ty zas nawet po sfalszowaniu Metryki Urodzenia zdradzilbys swoje przasne pochodzenie.
Nat... rozwiń
Avatar
Gość / 18 lutego 2010 o 17:20
0
Dać temu panu łopatę, taczkę i do odśnieżania! Przynajmniej byłaby jakaś realna korzyść dla naiwnych wyborców. A jak uczciwie popracuje i porządnie się zmęczy, to nie będzie takich głupot wymyślać! Patafian jeden!
Avatar
Radek Miroszewski / 18 lutego 2010 o 16:25
0
Buzal... napisał:
Ot to tak zaatakowany czlowiek przes tych wszelkiej rodzaju Pelowcow co to szacunku do naerodu nie maja i opluwaja calym jadem zlosnym ludzi oddanych naszemu narodowi dosmiertnie. A czas pamienci i bochaterstwa jasz nie wroci, jak Tuski od wladzy nie odejda. prawdziwi Polacy i patrioci tesz musza stawic czola im i tym komunistom co na religie i naszych ojcow swietych kosciola jedynego i oprawdziwego pluja!
Ano pojdzdzie do kosciola i posluchajcie prawd objawionych a zobaczycie ze tylko PiS z Kaczynskimi na czele moze uratowac narud takim jakim jest!
Grumwald to wielka sprawa i wielkie rzeczy tam sie dzialy i o tem pamienc zachowac za wszelkie czasy trzeba.
A te podlosci co do adresu pana posla pisane to podlosc i antypolskosc i antykoscielnictwo i za mordy was jeszcze weziem.
Panie Ziobro wracaj i do kryminalu z temi antypolakami.

Panie "radny" Gawryszczak.....wpis bardzo ladny i z takim szczerym zacieciem przasno-narodowym!
Tylko po co ten manewr z nickiem Buzal, a nie wlasnym nazwiskiem podpisany?
Przeciez to w zaden sposob nie zmienia faktu, zes pan jest skonczony kiep!

Panie "radny" Gawryszczak.....wpis bardzo ladny i z takim szczerym zacieciem przasno-narodowym!
Tylko po co ten manewr z nickiem Buzal, a nie wlasnym nazwiskiem podpisany?
Przeciez to w zaden sposob nie zmienia faktu, zes pan jest skonczony kiep! rozwiń
Avatar
Slawek W. / 18 lutego 2010 o 15:10
0
były lubelak napisał:
Przeczytajcie ostatnie zdanie notatki - chodzi o remont kościoła pod pozorem kopczyka. Radny może i burak, ale pewnie sam na to nie wpadł

Z pewnością sam tego nie wymyślił, bo to takie bezwolne PiS-tumany na postronku Kaczynskich i klechów wodzone!
Ale, ze intelektualnie zawieszony gdzieś pomiędzy szkola zawodowa i PGR-em, to i składa infantylne interpelacje!
To wcale nie jest wesołe, bo za nasze pieniądze bawią się idioci w politykowanie.... od lokalnego począwszy, a na krajowym skończywszy!
Ale cóż możemy w tej sytuacji uczynić, jeśli do wyborów mamy tyle miesięcy?
Jedyna (mam nadzieje) korzyścią jest otwarcie ludziom oczu na tych nieudacznych wszarzy z PiS!
Kopczyk deb*** chce usypać.....a u mamy na podwórku chamie usyp, tylko tak, żeby jego krowy goleni nie połamały!

Z pewnością sam tego nie wymyślił, bo to takie bezwolne PiS-tumany na postronku Kaczynskich i klechów wodzone!
Ale, ze intelektualnie zawieszony gdzieś pomiędzy szkola zawodowa i PGR-em, to i składa infantylne interpelacje!
To wcale nie jest wesołe, bo za nasze pieniądze bawią się idioci w politykowanie.... od lokalnego począwszy, a na krajowym skończywszy!
Ale cóż możemy w tej sytuacji uczynić, jeśli do wyborów mamy tyle miesięcy?
Jedyna (mam nadzieje) korzyścią jest otwarcie ludziom o... rozwiń
Avatar
beduin / 18 lutego 2010 o 15:07
0
Stefan napisał:
Powiem tyle: Wypier***aj warchalczku i usyp sobie kopiec na ktorym cie ktos wypier***i na kamczatke.

Czekam na wpisy anty PO:) patrzecie jaki wasz leb ma super pomysl jak chcecie to mu pomozcie i razem z nim wypier***ajcie!

Wiele tu wypowiedzi ubawiły nie do łez i osobiście dziękuje wszystkim za wspaniałe poczucie humoru jednak ciekawostką jest fakt że to nie PiS ponosi odpowiedzialność za takich nierozgarniętych ludzi to my sami zmuszeni jesteśmy do wybierania wszelkiej szumowiny bo ... no i mamy tego efekty ale w każdej partii są normalni albo ci jak tu pokazany którzy jakimś sposobem przebili się do władz a że z inteligencją są na bakier, też z jakiś powodów to nie możemy mówić że taki jest cały PiS , podobnie jest z resztą z PO są normalni którzy chcieli by coś zmienić ale są kombinatorzy i przygłupy i taką miarką należy mierzyć wszystkie partie a właściwie wszystkich którzy z ramienia partii są nominowani na jakieś stanowiska ludzie ,choć nie zawsze spełniają nasze oczekiwania za to są głupsi od tych którzy ich nominują pod siebie bo nikt nie lubi mieć mądrego konkurenta bo taki może stanowić zagrożenie dla nich samych! A że nas irytują jak ci w ministerstwie głupich pomysłów nieważne , bo najważniejsze abyśmy my mieli na kim się wyżyć mieć poczucie spełnionego obywatelskiego obowiązku w krytyce (zresztą słusznej) ale -nie czepiając się innych wcale nie mądrzejszych czy uczciwszych .Tak więc wystarczy zanim postawimy krzyżyk na liście pomyśleć czy nie warto by skreślić całej listy bo nikt nie pozwoli nam na indywidualizm mamy wybierać jak w starym kolektywie partyjnym drużynę -a liderów i błaznów dla gawiedzi by mogła obrzucać ich błotem wybiorą oni sami nam nic do tego no po za późniejszą krytyką ale mamy teoretyczną wolność słowa dlatego nawet tak kretyńskie pomysły mnie nie dziwią mogę tylko z politowaniem pokiwać głową nad tym człowiekiem i jego pomysłami to przypomina jak ktoś kto kiedyś próbował lansować i wmawiać pewnemu człowiekowi z Białegostoku jego wielkości dobroduszny to człowiek a zwał się chyba Kononowicz tyle że w swojej prostocie dał się ośmieszyć tu jest gorzej bo tu już wybrany i ośmiesza nie tylko"nas" !

Wiele tu wypowiedzi ubawiły nie do łez i osobiście dziękuje wszystkim za wspaniałe poczucie humoru jednak ciekawostką jest fakt że to nie PiS ponosi odpowiedzialność za takich nierozgarniętych ludzi to my sami zmuszeni jesteśmy do wybierania wszelkiej szumowiny bo ... no i mamy tego efekty ale w każdej partii są normalni albo ci jak tu pokazany którzy jakimś sposobem przebili się do władz a że z inteligencją są na bakier, też z jakiś powodów to nie możemy mówić że taki jest cały PiS , podobnie jest z resztą z PO są normal... rozwiń
Avatar
były lubelak / 18 lutego 2010 o 13:44
0
Przeczytajcie ostatnie zdanie notatki - chodzi o remont kościoła pod pozorem kopczyka. Radny może i burak, ale pewnie sam na to nie wpadł
Avatar
Slawek W. / 18 lutego 2010 o 11:29
0
Po fizjonomii dedukując, to ów radny jest zdolny do usypania kopczyka na te dwa kartofle z Żoliborza!
Co za barani łeb z tego PiS deb***a?
Czyżby wizyta ich furera tak źle wpłynęła na intelekt wyznawców jedynie słusznej linii partii prawdziwych Polaków ?
Uświadomcie sobie wreszcie mieszkańcy Lublina, kogo wybraliśmy do Rady Miasta!
Być może teraz pomyślicie dwa razy, zanim swój glos wrzucicie do urny!
Żałosne indywidua bez zakotwiczenia w realnych potrzebach miasta i buraczanym pyskiem chcą nam zafundować prezent w postaci kopczyka ku....itd.
Niech mi teraz ktokolwiek ze znajomych powie, ze towarzystwo Kaczynskich można z czystym sumieniem zaliczyć do ludzi stabilnych psychiczne,
to mam doskonały dowód na zaprzeczenie takiemu twierdzeniu.
Po fizjonomii dedukując, to ów radny jest zdolny do usypania kopczyka na te dwa kartofle z Żoliborza!
Co za barani łeb z tego PiS deb***a?
Czyżby wizyta ich furera tak źle wpłynęła na intelekt wyznawców jedynie słusznej linii partii prawdziwych Polaków ?
Uświadomcie sobie wreszcie mieszkańcy Lublina, kogo wybraliśmy do Rady Miasta!
Być może teraz pomyślicie dwa razy, zanim swój glos wrzucicie do urny!
Żałosne indywidua bez zakotwiczenia w realnych potrzebach miasta i buraczanym pyskiem chcą nam zafun... rozwiń
Avatar
pełen zrozumienia / 18 lutego 2010 o 10:48
0
co się czepiacie chłopa ?? pewnie dom buduje i nie ma gdzie ziemi wywieźć. Wykopy trzeba zacząć lada moment bo marzec za pasem, to akurat do lipca ziemia trawą i chwastem porośnie.
Avatar
Adams / 18 lutego 2010 o 10:20
0
Buzal... napisał:
Ot to tak zaatakowany czlowiek przes tych wszelkiej rodzaju Pelowcow co to szacunku do naerodu nie maja i opluwaja calym jadem zlosnym ludzi oddanych naszemu narodowi dosmiertnie. A czas pamienci i bochaterstwa jasz nie wroci, jak Tuski od wladzy nie odejda. prawdziwi Polacy i patrioci tesz musza stawic czola im i tym komunistom co na religie i naszych ojcow swietych kosciola jedynego i oprawdziwego pluja!
Ano pojdzdzie do kosciola i posluchajcie prawd objawionych a zobaczycie ze tylko PiS z Kaczynskimi na czele moze uratowac narud takim jakim jest!
Grumwald to wielka sprawa i wielkie rzeczy tam sie dzialy i o tem pamienc zachowac za wszelkie czasy trzeba.
A te podlosci co do adresu pana posla pisane to podlosc i antypolskosc i antykoscielnictwo i za mordy was jeszcze weziem.
Panie Ziobro wracaj i do kryminalu z temi antypolakami.


Buzal! Fajny jesteś chłop, tylko trochę kaśtan.


Buzal! Fajny jesteś chłop, tylko trochę kaśtan. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 4 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia]
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia] 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 93 23

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 35 4

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 4

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 1

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!