Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 marca 2013 r.
20:48
Edytuj ten wpis

Ranking szkół wyższych "Wprost". Uczelnie najbardziej cenione przez pracodawców

Autor: Zdjęcie autora łm
0 9 A A
Ranking szkół wyższych przygotował tygodnik Wprost
Ranking szkół wyższych przygotował tygodnik Wprost

Ranking szkół wyższych 2013 opublikował najnowszy "Wprost". Wynika z niego, że najbardziej poszukiwani na rynku pracy są absolwenci kierunków technicznych. W zestawieniu kiepsko wypadają lubelskie uczelnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ranking powstał w oparciu o badanie przeprowadzone na przełomie lutego i marca 2013 r. na próbie 500 polskich firm, które w 2011 roku osiągnęły największy przychód.

Gazeta rozsyłała ankiety i kontaktowała się z firmami telefonicznie.

- Prosiliśmy o wskazanie pięciu kierunków studiów, których absolwentów firma najczęściej przyjmuje do pracy, oraz w ramach każdego z kierunków po pięć uczelni, których absolwentów najchętniej widzi wśród kandydatów - czytamy we "Wprost".

Odpowiadały osoby odpowiedzialne za politykę personalną: prezesi, wiceprezesi bądź członkowie zarządu.

Wśród 50 szkół wyższych, których absolwenci są najbardziej poszukiwani przez pracodawców na 36 miejscu znalazła się Politechnika Lubelska.

41 miejsce zajął Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a KUL sklasyfikowano na 43.

Według badania pracodawcy najbardziej cenią uczelnie z Warszawy, Krakowa, Wrocławia czy Poznania.

W pierwszej trójce znalazły się kolejno: Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska i Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie. Natomiast ostatnie 50 miejsce zajął Uniwersytet Szczeciński.

Spośród niepublicznych szkół najlepiej wypadają Akademia Leona Koźmińskiego z Warszawy i Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (również Warszawa).

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zdziwiony gość / 19 marca 2013 o 18:05
0
[quote name='Danita' timestamp='1363622481' post='746716']
Co to jest Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej? Uczelnie jakaś tam od czegoś tam? Krzak? To już kpina!
[/quote]
Współczuję Ci, ale Ty pewnie jesteś zachwycona swoim poziomem wiedzy.
Avatar
MISSS...Jonasz / 19 marca 2013 o 17:44
0
[color="#0000ff"][size="3"]re[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KOLEKCJE DLA WSZYSTKICH:[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] "Bóg sprzeciwia się pysznym, pokornym zaś daje łaskę" (Jk. 4; 6) czyli POKORNA [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]PYCHA OKRESU WIELKIEGO[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIENIA[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]: cz. 2:[/size][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ILU osobom ksie[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULE, AXCELENCJE i[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]re[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ekcjonisci na różne sposoby ([/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Sakramentalnym Szeptem, Wrzaskiem z Ambony...[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]) [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]zakazały BOSKIEGO [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIENIA[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]?,[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]mszczą się nawet na ich DZIECIACH [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ZAMYKAJĄC IM [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BRAMY [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIENIA[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"], a jak widzisz wszystko wskazuje na to, że [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]NIEŹLE PIER[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]...lą![/size][/font][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Oprócz znanych schorzeń: [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]przechodzą [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ejny psycho[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]PAT[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]yczny atak: [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]OBJAWY OBJAWIENIA[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]![/size][/font][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Za Pokutę [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]w Okresie WIELKIEGO[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]... (z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIENIA można się NAWRÓCIĆ [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]z tym, że PROSTO [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]DO DOMU[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]![/size][/font][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Tylko w ostatnich dniach multimedialna prasa doniosła:[/size][/font][/color]

[size="3"]1) [/size][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]"[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]GŁOS WIELKOPOLSKI[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]" z dn. 24.II.2013 r. w artyKULe."[/size][/font][/color][color="#ff0000"][size="3"]"Seks, forsa, władza" - trwają rekolekcje wielkopostne[/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]" pokazuje jakie [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Owoce [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIENIA [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]przynosi Kościół przechodząc spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]arnie psycho[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]PAT[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]yczny ATAK [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ECCLESIOFOBII, TEOFILII i OBJAWÓW OBJAWIENIA[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]![/size][/font][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]2) "[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]DZIENNIK WSCHODNI[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]" z dn. 27.II.2013 r. w artyKULe "[/size][/font][/color][color="#ff0000"][size="3"]Kościół chce milionów od miasta za przejęte ziemie[/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]", pokazuje jak [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]CZARNMY BETON[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]czyli [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]SPECJALISTY OD JEDNEJ [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ino [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KSIAŻK I[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]"BUBLII" walczą o kasę! Funkcjonujący [/size][/font][/color][b][color="#ff0000"][font="Times N
[color="#0000ff"][size="3"]re[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KOLEKCJE DLA WSZYSTKICH:[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] "Bóg sprzeciwia się pysznym, pokornym zaś daje łaskę" (Jk. 4; 6) czyli POKORNA [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]PYCHA OKRESU WIELKIEGO[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIENIA[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]: cz. 2:[/size][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ILU osobom ksie... rozwiń
Avatar
Minister szKULnictwa / 18 marca 2013 o 18:07
0
[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]awy pół[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŚWIAT[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](ek) [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]NAUKOWY[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3] czyli [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]RANKING[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3] WIELKIEGO (z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIENIA[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]: cz. 1:[/size][/font][/color]

[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]K'Z' N'S'Z'Z' S'O'L'I'D'A'R'N'O'Ś'Ć' O'R'G'A'N'I'S'T'Ó'W' prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]jak można[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ ŚWIAT [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/size][/font][/color]

[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]Czas leciał, a CZARNY BETON jako SPECJALIOŚCI OD JEDNEJ ino KSIĄZKI "[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BUBLII[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]"
wciskali w re[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]ekcjach [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BUBL[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](I)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]E [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]jak [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]MAŃKA [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](g)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]RUCHAŁA Z GOŁEBIEM I [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIŁA ŚWIAT[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]. I chyba to ino Jej wyszło bo do tej pory [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]NIE WIADOMO KOMU DAŁA [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]i kto jest ojcem Bękarta!, a same [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Axcelencje z [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]ksie[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŻULAMI [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]takie Niewiasty określają [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]jako qrwy[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]![/size][/font][/color]

[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]Od lat też K'Z' N'S'Z'Z' S'O'L'I'D'A'R'N'O'Ś'Ć' O'R'G'A'N'I'S'T'Ó'W' i ASC proponował pszycho[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]PAT[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]yczne i spekta[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]arne [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Tytuły Naukowe [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]odzwierciedlające KATolicki Poziom [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]POŻAL SIĘ BOŻE[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]:[/size][/font][/color]

[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]1) mgr – to [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BARANEK - skrót BARAN.[/size][/font][/color]
[color=#000080][font=Times New Roman, serif][size=3]2) dr - to [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.[/size][/font][/color]
[color=#000080][font=Times New Roman, serif][size=3]3) hab. - to [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]HABITOWY - skrót HABIT.[/size][/font][/color]
[color=#000080][font=Times New Roman, serif][size=3]4) prof. - to [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.[/size][/font][/color]
[color=#000080][font=Times New Roman, serif][size=3]Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach. [/size][/font][/color]

[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]K'Z' N'S'Z'Z' S'O'L'I'D'A'R'N'O'Ś'Ć' O'R'G'A'N'I'S'T'Ó'W' i ASC zauważa, że OPRÓCZ SŁOWA BOŻEGO istnieje jeszcze [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KILKA INNYCH SŁÓW[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3], a oprócz UCZUĆ RELIGIJNYCH jest CAŁA MASA [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]INNYCH UCZUĆ, [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]których [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]nie widzi CZARNY BETON [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]czyli [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]SPECJALISCI OD JEDNEJ KSIĄŻKI[/size][/font][/color][b][color=#0000ff][font=Times New Roman, ser
[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]awy pół[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŚWIAT[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](ek) [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]NAUKOWY[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3] czyl... rozwiń
Avatar
Danita / 18 marca 2013 o 17:01
0
Co to jest Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej? Uczelnie jakaś tam od czegoś tam? Krzak? To już kpina!
Avatar
Łysy / 18 marca 2013 o 11:41
0
[quote name='mateusz' timestamp='1363560052' post='746462']
Raport jest nie obiektywny. Z założenia dyskryminuje uczenie katolickie takie jak KUL !!!!!!!!
[/quote]

Ale co ci daje KUL?? Rzeszę bezrobotnych jedynie, podobnie jak i inne uczelnie, które kształcą bezrobotnych w zawodzie socjololog, pedagog, filozof i inne "modne" kierunki. Poza tym śmiem twierdzić, że jest bardzo niesparawiedliwe traktowanie studentów rodzimej uczelni, którzy kończą licencjat lub inżyniera i idą na magisterskie, bo liczy się średnia na drugi stopień w przyjęciach. I przychodzą takie sieroty z Siedlec, Rzeszowa czy Chełma, gdzie czwórkę zdobyć to żaden problem i zapychają co lepsze kierunki. Dlaczego nie ma dla takich osób egzaminu przy przyjęciu jak jest na innych uczelniach w innych miastach! Ale pokazuje to, że lubelskie uczelnie nastawione są na kasę, a nie na poziom kształcenia, bo wtedy wprowadzono by egzaminy tak jak to jest np na Politechnice Warszawskiej. Może Kurier też by o tym zrobił artyykulik dlaczego tak jest? Dlaczego styudenci Politechniki Lubelskiej muszą przy obronie na inżyniera najpierw zdać egzamin pisemny z całego toku nauki, ze wszystkich lat, potem dopiero ustna obrona (jeżeli zda się pisemny), a na magisterkę przychodzą tłumoki z Chełma i Siedlec bez żadnych egzaminów, ale za to chwalących się wysoką średnią, która nijak ma się do ocen na PL!!!
[quote name='mateusz' timestamp='1363560052' post='746462']
Raport jest nie obiektywny. Z założenia dyskryminuje uczenie katolickie takie jak KUL !!!!!!!!
[/quote]

Ale co ci daje KUL?? Rzeszę bezrobotnych jedynie, podobnie jak i inne uczelnie, które kształcą bezrobotnych w zawodzie socjololog, pedagog, filozof i inne "modne" kierunki. Poza tym śmiem twierdzić, że jest bardzo niesparawiedliwe traktowanie studentów rodzimej uczelni, którzy kończą licencj... rozwiń
Avatar
Joanna / 18 marca 2013 o 08:48
0
Najlepszą uczelnią w regionie lubelskim,absolwentów której rozchwytują pracodawcy jest PSW w Białej Podlaskiej.Poziom bardzo wyśrubowany,wielu studentów dosłownie ucieka z niej na inne uczelnie bo nie daje rady.Ja szczęśliwie dotrwałam do końca,moje koleżanki które ukończyły Politechnikę Warszawską i UJ bardzo mi zazdroszczą dyplomu tej uczelni.Pracę dostałam bez problemu,sprzedaję na zieleniaku u zaprzyjażnionej sąsiadki moich rodziców.
Avatar
nikt / 18 marca 2013 o 00:12
0
Ranking mówi sporo, ale najwięcej pracodawców jest włąśnie w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Poznaniu, co oznacza, że studiującym w tych miastach najłatwiej znaleźć pracę bez przeprowadzki, co natomiast implikuje wysokie miejsce w rankingu efektów zatrudnienia studentów ich uczelni. Gdyby pytano pracodawców lubelskich, lubelskie uczelnie były by wyżej w tym rankingu (może nie w czołówce, ale też nie w ogonie).
Avatar
Jan / 18 marca 2013 o 00:03
0
Mateusz masz rację. Te rankingi to o d..ę POtłuc.
Avatar
mateusz / 17 marca 2013 o 23:40
0
Raport jest nie obiektywny. Z założenia dyskryminuje uczenie katolickie takie jak KUL !!!!!!!!
Avatar
zdziwiony gość / 19 marca 2013 o 18:05
0
[quote name='Danita' timestamp='1363622481' post='746716']
Co to jest Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej? Uczelnie jakaś tam od czegoś tam? Krzak? To już kpina!
[/quote]
Współczuję Ci, ale Ty pewnie jesteś zachwycona swoim poziomem wiedzy.
Avatar
MISSS...Jonasz / 19 marca 2013 o 17:44
0
[color="#0000ff"][size="3"]re[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KOLEKCJE DLA WSZYSTKICH:[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] "Bóg sprzeciwia się pysznym, pokornym zaś daje łaskę" (Jk. 4; 6) czyli POKORNA [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]PYCHA OKRESU WIELKIEGO[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIENIA[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]: cz. 2:[/size][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ILU osobom ksie[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULE, AXCELENCJE i[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]re[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ekcjonisci na różne sposoby ([/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Sakramentalnym Szeptem, Wrzaskiem z Ambony...[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]) [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]zakazały BOSKIEGO [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIENIA[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]?,[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]mszczą się nawet na ich DZIECIACH [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ZAMYKAJĄC IM [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BRAMY [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIENIA[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"], a jak widzisz wszystko wskazuje na to, że [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]NIEŹLE PIER[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]...lą![/size][/font][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Oprócz znanych schorzeń: [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]przechodzą [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ejny psycho[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]PAT[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]yczny atak: [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]OBJAWY OBJAWIENIA[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]![/size][/font][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Za Pokutę [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]w Okresie WIELKIEGO[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]... (z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIENIA można się NAWRÓCIĆ [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]z tym, że PROSTO [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]DO DOMU[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]![/size][/font][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Tylko w ostatnich dniach multimedialna prasa doniosła:[/size][/font][/color]

[size="3"]1) [/size][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]"[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]GŁOS WIELKOPOLSKI[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]" z dn. 24.II.2013 r. w artyKULe."[/size][/font][/color][color="#ff0000"][size="3"]"Seks, forsa, władza" - trwają rekolekcje wielkopostne[/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]" pokazuje jakie [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Owoce [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIENIA [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]przynosi Kościół przechodząc spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]arnie psycho[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]PAT[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]yczny ATAK [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ECCLESIOFOBII, TEOFILII i OBJAWÓW OBJAWIENIA[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]![/size][/font][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]2) "[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]DZIENNIK WSCHODNI[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]" z dn. 27.II.2013 r. w artyKULe "[/size][/font][/color][color="#ff0000"][size="3"]Kościół chce milionów od miasta za przejęte ziemie[/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]", pokazuje jak [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]CZARNMY BETON[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]czyli [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]SPECJALISTY OD JEDNEJ [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ino [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KSIAŻK I[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]"BUBLII" walczą o kasę! Funkcjonujący [/size][/font][/color][b][color="#ff0000"][font="Times N
[color="#0000ff"][size="3"]re[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KOLEKCJE DLA WSZYSTKICH:[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] "Bóg sprzeciwia się pysznym, pokornym zaś daje łaskę" (Jk. 4; 6) czyli POKORNA [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]PYCHA OKRESU WIELKIEGO[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIENIA[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]: cz. 2:[/size][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ILU osobom ksie... rozwiń
Avatar
Minister szKULnictwa / 18 marca 2013 o 18:07
0
[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]awy pół[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŚWIAT[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](ek) [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]NAUKOWY[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3] czyli [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]RANKING[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3] WIELKIEGO (z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIENIA[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]: cz. 1:[/size][/font][/color]

[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]K'Z' N'S'Z'Z' S'O'L'I'D'A'R'N'O'Ś'Ć' O'R'G'A'N'I'S'T'Ó'W' prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]jak można[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ ŚWIAT [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/size][/font][/color]

[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]Czas leciał, a CZARNY BETON jako SPECJALIOŚCI OD JEDNEJ ino KSIĄZKI "[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BUBLII[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]"
wciskali w re[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]ekcjach [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BUBL[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](I)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]E [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]jak [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]MAŃKA [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](g)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]RUCHAŁA Z GOŁEBIEM I [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIŁA ŚWIAT[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]. I chyba to ino Jej wyszło bo do tej pory [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]NIE WIADOMO KOMU DAŁA [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]i kto jest ojcem Bękarta!, a same [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Axcelencje z [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]ksie[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŻULAMI [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]takie Niewiasty określają [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]jako qrwy[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]![/size][/font][/color]

[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]Od lat też K'Z' N'S'Z'Z' S'O'L'I'D'A'R'N'O'Ś'Ć' O'R'G'A'N'I'S'T'Ó'W' i ASC proponował pszycho[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]PAT[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]yczne i spekta[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]arne [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Tytuły Naukowe [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]odzwierciedlające KATolicki Poziom [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]POŻAL SIĘ BOŻE[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]:[/size][/font][/color]

[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]1) mgr – to [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BARANEK - skrót BARAN.[/size][/font][/color]
[color=#000080][font=Times New Roman, serif][size=3]2) dr - to [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.[/size][/font][/color]
[color=#000080][font=Times New Roman, serif][size=3]3) hab. - to [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]HABITOWY - skrót HABIT.[/size][/font][/color]
[color=#000080][font=Times New Roman, serif][size=3]4) prof. - to [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.[/size][/font][/color]
[color=#000080][font=Times New Roman, serif][size=3]Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach. [/size][/font][/color]

[color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]K'Z' N'S'Z'Z' S'O'L'I'D'A'R'N'O'Ś'Ć' O'R'G'A'N'I'S'T'Ó'W' i ASC zauważa, że OPRÓCZ SŁOWA BOŻEGO istnieje jeszcze [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KILKA INNYCH SŁÓW[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3], a oprócz UCZUĆ RELIGIJNYCH jest CAŁA MASA [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]INNYCH UCZUĆ, [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]których [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]nie widzi CZARNY BETON [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]czyli [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]SPECJALISCI OD JEDNEJ KSIĄŻKI[/size][/font][/color][b][color=#0000ff][font=Times New Roman, ser
[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]awy pół[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŚWIAT[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3](ek) [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]NAUKOWY[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3] czyl... rozwiń
Avatar
Danita / 18 marca 2013 o 17:01
0
Co to jest Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej? Uczelnie jakaś tam od czegoś tam? Krzak? To już kpina!
Avatar
Łysy / 18 marca 2013 o 11:41
0
[quote name='mateusz' timestamp='1363560052' post='746462']
Raport jest nie obiektywny. Z założenia dyskryminuje uczenie katolickie takie jak KUL !!!!!!!!
[/quote]

Ale co ci daje KUL?? Rzeszę bezrobotnych jedynie, podobnie jak i inne uczelnie, które kształcą bezrobotnych w zawodzie socjololog, pedagog, filozof i inne "modne" kierunki. Poza tym śmiem twierdzić, że jest bardzo niesparawiedliwe traktowanie studentów rodzimej uczelni, którzy kończą licencjat lub inżyniera i idą na magisterskie, bo liczy się średnia na drugi stopień w przyjęciach. I przychodzą takie sieroty z Siedlec, Rzeszowa czy Chełma, gdzie czwórkę zdobyć to żaden problem i zapychają co lepsze kierunki. Dlaczego nie ma dla takich osób egzaminu przy przyjęciu jak jest na innych uczelniach w innych miastach! Ale pokazuje to, że lubelskie uczelnie nastawione są na kasę, a nie na poziom kształcenia, bo wtedy wprowadzono by egzaminy tak jak to jest np na Politechnice Warszawskiej. Może Kurier też by o tym zrobił artyykulik dlaczego tak jest? Dlaczego styudenci Politechniki Lubelskiej muszą przy obronie na inżyniera najpierw zdać egzamin pisemny z całego toku nauki, ze wszystkich lat, potem dopiero ustna obrona (jeżeli zda się pisemny), a na magisterkę przychodzą tłumoki z Chełma i Siedlec bez żadnych egzaminów, ale za to chwalących się wysoką średnią, która nijak ma się do ocen na PL!!!
[quote name='mateusz' timestamp='1363560052' post='746462']
Raport jest nie obiektywny. Z założenia dyskryminuje uczenie katolickie takie jak KUL !!!!!!!!
[/quote]

Ale co ci daje KUL?? Rzeszę bezrobotnych jedynie, podobnie jak i inne uczelnie, które kształcą bezrobotnych w zawodzie socjololog, pedagog, filozof i inne "modne" kierunki. Poza tym śmiem twierdzić, że jest bardzo niesparawiedliwe traktowanie studentów rodzimej uczelni, którzy kończą licencj... rozwiń
Avatar
Joanna / 18 marca 2013 o 08:48
0
Najlepszą uczelnią w regionie lubelskim,absolwentów której rozchwytują pracodawcy jest PSW w Białej Podlaskiej.Poziom bardzo wyśrubowany,wielu studentów dosłownie ucieka z niej na inne uczelnie bo nie daje rady.Ja szczęśliwie dotrwałam do końca,moje koleżanki które ukończyły Politechnikę Warszawską i UJ bardzo mi zazdroszczą dyplomu tej uczelni.Pracę dostałam bez problemu,sprzedaję na zieleniaku u zaprzyjażnionej sąsiadki moich rodziców.
Avatar
nikt / 18 marca 2013 o 00:12
0
Ranking mówi sporo, ale najwięcej pracodawców jest włąśnie w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Poznaniu, co oznacza, że studiującym w tych miastach najłatwiej znaleźć pracę bez przeprowadzki, co natomiast implikuje wysokie miejsce w rankingu efektów zatrudnienia studentów ich uczelni. Gdyby pytano pracodawców lubelskich, lubelskie uczelnie były by wyżej w tym rankingu (może nie w czołówce, ale też nie w ogonie).
Avatar
Jan / 18 marca 2013 o 00:03
0
Mateusz masz rację. Te rankingi to o d..ę POtłuc.
Avatar
mateusz / 17 marca 2013 o 23:40
0
Raport jest nie obiektywny. Z założenia dyskryminuje uczenie katolickie takie jak KUL !!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 1 1

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 8 1

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 87 39

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 15 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 35 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 8

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 5 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!