Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 marca 2009 r.
9:56
Edytuj ten wpis

Ratusz: zepsuł się system GPS śledzący piaskarki

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 11 A A

Kontrolę nad tym, co dzieje się na ulicach Urząd Miasta stracił na kilka godzin. Powodem była awaria systemu GPS, który śledzi pracę piaskarek i pługów jeżdżących na zlecenie miasta. Teraz Lublin odśnieża 18 dużych i 5 małych maszyn .

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Tak intensywne opady dawno się nie zdarzyły - mówi Ludwika Stefańczyk z Wydziału Gospodarki Komunalnej w lubelskim Urzędzie Miasta.

- Dodatkowo nie wszyscy kierowcy są przygotowani do takich warunków i część z nich pozmieniała już opony z zimowych na letnie. Sygnały o takich autach blokujących ruch na al. Smorawińskiego mieliśmy m.in. od Straży Miejskiej - dodaje.

Z kolei dyspozytorzy MPK od rana dzwonili do firm odśnieżających miasto prosząc o wysłanie wozów na konkretne ulice.

Kontrolę nad tym, co dzieje się na ulicach Urząd Miasta stracił na kilka godzin. Powód? Zepsuł się system GPS, który śledzi pracę piaskarek i pługów jeżdżących na zlecenie miasta.

- Dopiero teraz system udało się naprawić. Wcześniej dane zbieraliśmy telefonicznie - mówi Stefańczyk.

Aktualnie po Lublinie kursuje 18 dużych i 5 małych pługopiaskarek.

Korki w mieście - stan na godz. 9.55

Największe problemy z przejazdem są teraz na al. Warszawskiej i na al. Kraśnickiej. Korek samochodów jadących z kierunku Warszawy zaczyna się już pod Markuszowem.

Urząd Miasta zdecydował się wyłączyć światła na skrzyżowaniu z ul. Zbożową.

Z kolei al. Kraśnicka zablokowana jest od skrzyżowania z ul. Roztocze. Tu przejazd utrudniają dodatkowo kierowcy, którzy liczą na to, że uda im się zjechać ze skrzyżowania jeszcze przed czerwonym światłem.

W ścisłym centrum sytuacja jest nieco lepsza. Więcej problemów kierowcy napotykają na dojazdach do śródmieścia.

Od północy ciężko jest wjechać al. Kompozytorów Polskich, gdzie kolejka samochodów nadal sięga stacji pogotowia ratunkowego. Podobnie jest na al. Smorawińskiego. Tutaj korek zaczyna się przy Orfeuszu.

Ciężko jest też wjechać pod górę al. Sikorskiego - sytuację pogarszają ciężkie TIR-y, które nie mogą ruszyć z miejsca. Zakorkowana jest również ul. Północna przed skrzyżowaniem z al. Kompozytorów Polskich i przed ul. Ducha.

Na al. Solidarności największy sznur samochodów stoi pomiędzy ul. Wodopojną a Kompozytorów Polskich. Kolejka zaczyna się koło PZMot-u. W przeciwnym kierunku można przejechać bez większych problemów.

Co napotkają kierowcy po skręcie z al. Solidarności w stronę śródmieścia?

Wodopojna jest przejezdna, podobnie jak ul. Dolna 3 Maja i 3 Maja. Większej kolejki trzeba się spodziewać na Wieniawskiej. Bardzo ciężko jest za to wydostać się z al. Długosza w Al. Racławickie, zwłaszcza skręcając w lewo.

Spora kolejka ustawiła się też na al. Piłsudskiego pod górę. Dodatkowych kłopotów przysparzały ciężkie samochody, które nie mogły ruszyć z miejsca.

Dopiero po godz. 9 udało się odblokować ul. Jana Pawła II. Tu wiele problemów powodowali kierowcy, którzy wjeżdżali na skrzyżowanie licząc na to, że uda im się z niego bezproblemowo zjechać. Sznur samochodów sięgał kościoła.

Wiele problemów mają pasażerowie komunikacji miejskiej. - Nie wszędzie autobusy mogą podjechać pod górę - przyznaje Weronika Opasiak, rzecznik MPK Lublin. - Opóźnienia sięgają pół godziny.

Szczególnie dało się to we znaki kierowcom jadącym przez LSM.

Ulicę Filaretów zablokowały autobusy, który zjeżdżał od ronda przy ZUS-ie w kierunku ul. Jana Pawła II. Wozy MPK stanęły w poprzek. Na miejsce przyjechała policja, która kazała kierowcom autobusów zjechać na trawnik. Dopiero wtedy udało się odblokować jezdnię, ale nadał stały tam duże korki.

Na rondzie koło ZUS ruch zablokował zepsuty trolejbus, który utrudniał przejazd ul. Zana w kierunku od Filaretów do Wileńskiej. Wezwany na miejsce holownik przeciągnął uszkodzony wóz kilka metrów dalej tak, by powodował mniejsze utrudnienia. Trolejbusu nie udało się jednak jeszcze uruchomić.

Na głównych jezdniach, które znajdują się w ciągu przebiegających przez miasto dróg krajowych nawierzchnia jest w dość dobrym stanie. Gorzej jest na innych jezdniach, nawet tych większych. Na części z nich zalega warstwa lodu powstała z topniejącego śniegu.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
autostopowicz / 18 marca 2009 o 19:12
0
Ja o godzinie 7.40 zaobserwowałam, że korek jaki był wywołany na Armii Krajowej wynikał również z sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Armii krajowej z Boch. Monte Cassino (gruba warstwa lodu robiła swoje). Może w przyszłości można było by ten problem rozwiązać??
Avatar
~ktos~ / 18 marca 2009 o 14:49
0
TAK MOZE BYC TYLKO W TYM SMIESZNYM MISTECZKU CO SIE ZOWIE LUBLIN_GLUPOTA I ZENADA<A WLADZUNIA NIC NIE ROBI ALE DO CZASU>>>>
Avatar
rodak / 18 marca 2009 o 12:38
0
Ja myślę że on tak sam się nie zepsuł?Tylko jak np.NIK-owi wytłumaczyć przepłacenie usługi?A jak brak licznika to papier wszystko przyjmie.
Samochody rozjeżdżą błoto,pomoże już ciepłe słoneczko,a odpowiednie fakturki zapewnią premię.?
Avatar
SPG / 18 marca 2009 o 12:35
0
Tłumaczenie magistratu wspaniałe.Zepsuł się system GPS (miał przecież prawo).Ale jak nam wiadomo,ratusz jest nieudolny i nie jest pprzygotowany na nieprzewidziane sytuacje.
Otóż już latem w magistracie trąbiono,że odpowiednie służby są przygotowane do zimy,że piaskarki są sprawne,piasku i soli pod dostatkiem.A gdy spadł pierwszy śnieg,służby odpowiedzialne za odśnieżanie pogubiły się,bo śniegu nikt nie przewidywał.Tak było i podczas kolejnych opadów.A dziś?-otóż nikt z magistratu nuż nie spodziewał się zimy choć od kilku dni komunikaty meteo nie były pomyślne.Ale cóż.W magistracie też pracują ludzie i też chcą odpoczynku a nie organizować odśnieżani.
Tak samo jest z koszeniem trawników.Już w zimie magistrat jest przygotowany,w ogłoszonym przetargu na koszenie wybrano firmy.....A w lecie okazuje się,że jednak nie są przygotowani bo (tu wstawić jakieś tłumaczenie za sytuację).
A co do tej komunikacji i łączności w magiostracie,to ona bardzo kuleje.Albo nie ma fachowca albo facowiec jest leniwy,Otóż zdarza się,że przez kilka dni nie było w ratuszu łaczności,bo umowa jednego operatora się skończyła,a drugi operator czekał na podpisanie stosownej umowy.Monitoring miejski również jest do kitu.Kamery pracują źle,operator również nie ma zamiaru "monitorować".Teraz sprawa z GPSem.
Albo lenistwo albo sabotaż.A może "oszczędności" jak to w zwyczaju ma tłumaczyć magistrat.
ALe mamy władze lokalne.........
Tłumaczenie magistratu wspaniałe.Zepsuł się system GPS (miał przecież prawo).Ale jak nam wiadomo,ratusz jest nieudolny i nie jest pprzygotowany na nieprzewidziane sytuacje.
Otóż już latem w magistracie trąbiono,że odpowiednie służby są przygotowane do zimy,że piaskarki są sprawne,piasku i soli pod dostatkiem.A gdy spadł pierwszy śnieg,służby odpowiedzialne za odśnieżanie pogubiły się,bo śniegu nikt nie przewidywał.Tak było i podczas kolejnych opadów.A dziś?-otóż nikt z magistratu nuż nie spodziewał się zimy choć od kilku dni komunikat... rozwiń
Avatar
nnnn / 18 marca 2009 o 11:31
0
co mnie obchodzi że zepsuł się system gps ??? Może w ogóle go nie było bo jakoś nie zauważyłam piaskarek na drodze tam gdzie byli potrzebni.
Na co komu te wielkie przetargi z gpsami ???? to ma działać i tyle. nie ma 30 stopniowych mrozów zeby to nie działało.
Avatar
Gość / 18 marca 2009 o 11:28
0
Nie mam pojecia jaka jest sytuacja pogodowa w LB. Ale dzieki za info.
Avatar
adw. / 18 marca 2009 o 11:08
0
Gość napisał:
Nie wiecie czy nadal warszawska stoi?


Przy takich opadach i mrozie w nocy żadne piaskarki, pługi ani żaden inny sprzęt nie jest w stanie nic zrobić. Nawet gdyby piaskarki odśnieżały całą ulicę raz na pół godziny i tak nic by to nie pomogło. Na siłę wyższą nie ma rady.
Avatar
Gość / 18 marca 2009 o 11:04
0
Nie wiecie czy nadal warszawska stoi?
Avatar
antyradar / 18 marca 2009 o 10:48
0
"Tak intensywne opady dawno się nie zdarzyły" - ja nie widzę metra śniegu, a jedynie błoto pośniegowe, którego nie usuwają piaskarki - pługami.
Mam wrażenie ze piaskarki ruszyły do pracy wtedy kiedy i kierowcy ruszyli z domów. a czy nie powinny ruszyć około godziny 5 rano ? wtedy może lepiej wyglądała by sytuacja. Przepchnąć trochę główne arterie miasta, a potem ruszyć na mniejsze. Przepraszam może jestem zbyt inteligentny, a może po prostu za taki stan odpowiadają obiboki, ignoranci i głupcy ? GPS się zepsuł, no tak, podejrzewam że dopiero dzisiaj został użyty na szersza skale to i mu się zepsuło A stan ogumienia autobusów nie ma znaczenia ? wiem, wiem, to ciężkie auta tylno napędowe, ale doprawdy czy nikt nie zauważa na jakich gumach one jeżdżą ? śmiech na sali ;]
"Tak intensywne opady dawno się nie zdarzyły" - ja nie widzę metra śniegu, a jedynie błoto pośniegowe, którego nie usuwają piaskarki - pługami.
Mam wrażenie ze piaskarki ruszyły do pracy wtedy kiedy i kierowcy ruszyli z domów. a czy nie powinny ruszyć około godziny 5 rano ? wtedy może lepiej wyglądała by sytuacja. Przepchnąć trochę główne arterie miasta, a potem ruszyć na mniejsze. Przepraszam może jestem zbyt inteligentny, a może po prostu za taki stan odpowiadają obiboki, ignoranci i głupcy ? GPS się zepsuł, no tak, podejr... rozwiń
Avatar
Paciak / 18 marca 2009 o 10:47
0
"- Tak intensywne opady dawno się nie zdarzyły - mówi Ludwika Stefańczyk z ... - Dodatkowo nie wszyscy kierowcy są przygotowani do takich warunków i część z nich pozmieniała już opony z zimowych na letnie." jaaasne zima zjawiła się nagle i jak zwykle zaskoczyła drogowców a tak w ogóle to wina kierowców bo wyjechali na drogi!!!!!! hahahahahaah
Avatar
autostopowicz / 18 marca 2009 o 19:12
0
Ja o godzinie 7.40 zaobserwowałam, że korek jaki był wywołany na Armii Krajowej wynikał również z sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Armii krajowej z Boch. Monte Cassino (gruba warstwa lodu robiła swoje). Może w przyszłości można było by ten problem rozwiązać??
Avatar
~ktos~ / 18 marca 2009 o 14:49
0
TAK MOZE BYC TYLKO W TYM SMIESZNYM MISTECZKU CO SIE ZOWIE LUBLIN_GLUPOTA I ZENADA<A WLADZUNIA NIC NIE ROBI ALE DO CZASU>>>>
Avatar
rodak / 18 marca 2009 o 12:38
0
Ja myślę że on tak sam się nie zepsuł?Tylko jak np.NIK-owi wytłumaczyć przepłacenie usługi?A jak brak licznika to papier wszystko przyjmie.
Samochody rozjeżdżą błoto,pomoże już ciepłe słoneczko,a odpowiednie fakturki zapewnią premię.?
Avatar
SPG / 18 marca 2009 o 12:35
0
Tłumaczenie magistratu wspaniałe.Zepsuł się system GPS (miał przecież prawo).Ale jak nam wiadomo,ratusz jest nieudolny i nie jest pprzygotowany na nieprzewidziane sytuacje.
Otóż już latem w magistracie trąbiono,że odpowiednie służby są przygotowane do zimy,że piaskarki są sprawne,piasku i soli pod dostatkiem.A gdy spadł pierwszy śnieg,służby odpowiedzialne za odśnieżanie pogubiły się,bo śniegu nikt nie przewidywał.Tak było i podczas kolejnych opadów.A dziś?-otóż nikt z magistratu nuż nie spodziewał się zimy choć od kilku dni komunikaty meteo nie były pomyślne.Ale cóż.W magistracie też pracują ludzie i też chcą odpoczynku a nie organizować odśnieżani.
Tak samo jest z koszeniem trawników.Już w zimie magistrat jest przygotowany,w ogłoszonym przetargu na koszenie wybrano firmy.....A w lecie okazuje się,że jednak nie są przygotowani bo (tu wstawić jakieś tłumaczenie za sytuację).
A co do tej komunikacji i łączności w magiostracie,to ona bardzo kuleje.Albo nie ma fachowca albo facowiec jest leniwy,Otóż zdarza się,że przez kilka dni nie było w ratuszu łaczności,bo umowa jednego operatora się skończyła,a drugi operator czekał na podpisanie stosownej umowy.Monitoring miejski również jest do kitu.Kamery pracują źle,operator również nie ma zamiaru "monitorować".Teraz sprawa z GPSem.
Albo lenistwo albo sabotaż.A może "oszczędności" jak to w zwyczaju ma tłumaczyć magistrat.
ALe mamy władze lokalne.........
Tłumaczenie magistratu wspaniałe.Zepsuł się system GPS (miał przecież prawo).Ale jak nam wiadomo,ratusz jest nieudolny i nie jest pprzygotowany na nieprzewidziane sytuacje.
Otóż już latem w magistracie trąbiono,że odpowiednie służby są przygotowane do zimy,że piaskarki są sprawne,piasku i soli pod dostatkiem.A gdy spadł pierwszy śnieg,służby odpowiedzialne za odśnieżanie pogubiły się,bo śniegu nikt nie przewidywał.Tak było i podczas kolejnych opadów.A dziś?-otóż nikt z magistratu nuż nie spodziewał się zimy choć od kilku dni komunikat... rozwiń
Avatar
nnnn / 18 marca 2009 o 11:31
0
co mnie obchodzi że zepsuł się system gps ??? Może w ogóle go nie było bo jakoś nie zauważyłam piaskarek na drodze tam gdzie byli potrzebni.
Na co komu te wielkie przetargi z gpsami ???? to ma działać i tyle. nie ma 30 stopniowych mrozów zeby to nie działało.
Avatar
Gość / 18 marca 2009 o 11:28
0
Nie mam pojecia jaka jest sytuacja pogodowa w LB. Ale dzieki za info.
Avatar
adw. / 18 marca 2009 o 11:08
0
Gość napisał:
Nie wiecie czy nadal warszawska stoi?


Przy takich opadach i mrozie w nocy żadne piaskarki, pługi ani żaden inny sprzęt nie jest w stanie nic zrobić. Nawet gdyby piaskarki odśnieżały całą ulicę raz na pół godziny i tak nic by to nie pomogło. Na siłę wyższą nie ma rady.
Avatar
Gość / 18 marca 2009 o 11:04
0
Nie wiecie czy nadal warszawska stoi?
Avatar
antyradar / 18 marca 2009 o 10:48
0
"Tak intensywne opady dawno się nie zdarzyły" - ja nie widzę metra śniegu, a jedynie błoto pośniegowe, którego nie usuwają piaskarki - pługami.
Mam wrażenie ze piaskarki ruszyły do pracy wtedy kiedy i kierowcy ruszyli z domów. a czy nie powinny ruszyć około godziny 5 rano ? wtedy może lepiej wyglądała by sytuacja. Przepchnąć trochę główne arterie miasta, a potem ruszyć na mniejsze. Przepraszam może jestem zbyt inteligentny, a może po prostu za taki stan odpowiadają obiboki, ignoranci i głupcy ? GPS się zepsuł, no tak, podejrzewam że dopiero dzisiaj został użyty na szersza skale to i mu się zepsuło A stan ogumienia autobusów nie ma znaczenia ? wiem, wiem, to ciężkie auta tylno napędowe, ale doprawdy czy nikt nie zauważa na jakich gumach one jeżdżą ? śmiech na sali ;]
"Tak intensywne opady dawno się nie zdarzyły" - ja nie widzę metra śniegu, a jedynie błoto pośniegowe, którego nie usuwają piaskarki - pługami.
Mam wrażenie ze piaskarki ruszyły do pracy wtedy kiedy i kierowcy ruszyli z domów. a czy nie powinny ruszyć około godziny 5 rano ? wtedy może lepiej wyglądała by sytuacja. Przepchnąć trochę główne arterie miasta, a potem ruszyć na mniejsze. Przepraszam może jestem zbyt inteligentny, a może po prostu za taki stan odpowiadają obiboki, ignoranci i głupcy ? GPS się zepsuł, no tak, podejr... rozwiń
Avatar
Paciak / 18 marca 2009 o 10:47
0
"- Tak intensywne opady dawno się nie zdarzyły - mówi Ludwika Stefańczyk z ... - Dodatkowo nie wszyscy kierowcy są przygotowani do takich warunków i część z nich pozmieniała już opony z zimowych na letnie." jaaasne zima zjawiła się nagle i jak zwykle zaskoczyła drogowców a tak w ogóle to wina kierowców bo wyjechali na drogi!!!!!! hahahahahaah
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 5 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 11

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 13 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 29 12

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!