Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lipca 2009 r.
20:10
Edytuj ten wpis

RMF FM chce współpracować z Radiem Centrum

0 17 A A

Krakowskie RMF FM chce współpracować z należącym do lubelskiego UMCS Radiem Centrum. Krakowianie dadzą sprzęt i zawodowych dziennikarzy, uniwersytet – pomieszczenia w Chatce Żaka, częstotliwość i studentów
do kształcenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
UMCS zamierza przebudować całą Chatkę Żaka i urządzić w niej studencki inkubator medialny. Jak już pisaliśmy, w pomieszczeniach po dawnym 5 Elemencie uczelnia planuje uruchomić studio telewizyjne. Pomóc w tym ma jedna z ogólnopolskich telewizji.

– Jesteśmy w trakcie rozmów – mówi tajemniczo prof. Andrzej Dąbrowski, rektor UMCS. Nieoficjalnie wiadomo że chodzi o TVN. UMCS podpisał już w tym roku umowę z tą telewizją o współpracy przy kształceniu studentów dziennikarstwa.

Teraz okazuje się, że uczelnia rozmawia z rozgłośnią radiową, która mogłaby się wprowadzić po drugiej stronie Chatki Żaka. Dziś mieści się tam Akademickie Radio Centrum. – Najpierw nie dogadaliśmy się, bo nasze radio musiałoby zgubić swoją tożsamość na rzecz RMF – zdradza rektor Dąbrowski. – Ale myślę, że rozmowy dalej prowadzone pozwolą zachować akademickość naszego radia.

– RMF jest bardzo zainteresowane. Chodzi im m.in. o częstotliwości naszego radia – tłumaczy Dąbrowski. – Jeszcze za wcześnie na mówienie o szczegółach, jeszcze się z gąską nie witamy – mówi Maciej Brzozowski, szef public relations RMF FM. – Ale rzeczywiście jesteśmy zainteresowani i prowadzimy takie rozmowy.

– Ciekawe tylko, jakie będą zasady współpracy – zastanawia się jeden z dziennikarzy Radia Centrum. – Czy przypadkiem całej obecnej ekipy radia nie czeka wielka miotła i czy nasze miejsca nie przyjdą ludzie związani z RMF-em?

– Kształcenie studentów jest tu bardzo ważne. Radio Centrum to kuźnia kadr dziennikarskich. Jest wielu studentów chętnych do pracy tam i to jako hobbyści – podkreśla rektor Dąbrowski. – Nasze warunki są takie: musicie dalej kształcić studentów i nie może zniknąć nazwa Radia Centrum, która może zostać jedynie rozbudowana o jakiś fragment związany z RMF. Ale za to RMF mógłby korzystać z częstotliwości i z naszego budynku.

Zarówno telewizja, jak i radio, miałyby się wprowadzić do Chatki Żaka w przyszłym roku. UMCS planuje do tego czasu remont całego budynku.

Powrót giganta

Jeszcze kilka lat temu RFM miał inną możliwość zarabiania na lubelskim rynku reklamy radiowej. Radio miało lokalne wejścia programowe. I tak w tym samym czasie, gdy lublinianie słuchali wieści z Lublina, gdańszczanie słuchali o Gdańsku. Były to serwisy informacyjne, kulturalne i wiadomości o utrudnieniach drogowych. Towarzyszyły temu reklamy miejscowych firm.

Ogólnopolski program nadawany z Krakowa był przerywany, a na poszczególnych częstotliwościach pojawiał się lokalny program. Fachowcy nazywają to „rozszyciem programowym”. W 2001 r. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji uniemożliwiła stacji takie rozszycia, przez co pracę w oddziałach straciło kilkadziesiąt osób.

(drs)

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
RobertW / 16 kwietnia 2018 o 16:58
0
przecież rmf fm nie ma nic ciekawego do zaoferowania :/ ***s://malopolskie-media.info/playlista/ogolnopolskie/rmf-fm.html
Avatar
pracownik RC / 21 lipca 2009 o 12:12
0
Miło się czyta że mimo wszystko komuś zależy Przyznajmy - nie jesteśmy najlepsi i wpadek mamy całą masę ale to zawsze było żywe radio i mieliśmy nadzieję że tak pozostanie. Nikogo nie zmuszamy do słuchania naszych "żenujących wypowiedzi czy poziomu prowadzących różne audycje".

Natomiast myślę że niedługo staniemy się stacją której playlistę pozancie na pamięc w 24 h... najpierw będzie centrum maxxx albo inne coś potem tylko rmf.

Jak ktoś słusznie zauważył - RMF chce częstotliwość, bo od KRRiT jej nie dostanie (brak wolnych pasm), ma kupę kasy a UMCS kupę długów - od razu czuć odpowiedni zapaszek. Tak więc polegniemy w imię UMCSowskiego długu. I wątpię aby ktokolwiek został, rmf ma swoich ludzi wiec po co im jacys studenci? Będą odwalać zajęcia z nimi 2 razy w tygodniu. A rektor Dąbrowski będzie bohaterem który zmniejszył dziurę budżetową UMCS.

Prosta matematyka - każdy ma coś do sprzedania a tu chętni już się dogadali.
Miło się czyta że mimo wszystko komuś zależy Przyznajmy - nie jesteśmy najlepsi i wpadek mamy całą masę ale to zawsze było żywe radio i mieliśmy nadzieję że tak pozostanie. Nikogo nie zmuszamy do słuchania naszych "żenujących wypowiedzi czy poziomu prowadzących różne audycje".

Natomiast myślę że niedługo staniemy się stacją której playlistę pozancie na pamięc w 24 h... najpierw będzie centrum maxxx albo inne coś potem tylko rmf.

Jak ktoś słusznie zauważył - RMF chce częstotliwość, bo od KRRiT jej nie dos... rozwiń
Avatar
kurak / 20 lipca 2009 o 21:38
0
Cóż, miejmy nadzieję ze tak się nie stanie. "Centrum", co by nie mówić o jego poziomie i niedociągnięciach, to jednak najszczersza stacja w całym eterze, rzecz prawdziwa i nie dotknięta śmierdzącą kasą, układami i całym tym syfem. Wielki smutek będzie, jeśli rektor i szefostwo ubije na tym interes. W kształcenie studentów nie wierzę - może zostanie 2-3 prezenterów z obecnej kadry, kawałek zarządu, jacyś reporterzy. Reszta pójdzie w odstawkę, a to szkoda, bo mimo ich niedociagnięć są bardzo przyjemną ekipą, którą wielu darzy sympatią. LUDZIE, RATUJMY RADIO CENTRUM !!
Cóż, miejmy nadzieję ze tak się nie stanie. "Centrum", co by nie mówić o jego poziomie i niedociągnięciach, to jednak najszczersza stacja w całym eterze, rzecz prawdziwa i nie dotknięta śmierdzącą kasą, układami i całym tym syfem. Wielki smutek będzie, jeśli rektor i szefostwo ubije na tym interes. W kształcenie studentów nie wierzę - może zostanie 2-3 prezenterów z obecnej kadry, kawałek zarządu, jacyś reporterzy. Reszta pójdzie w odstawkę, a to szkoda, bo mimo ich niedociagnięć są bardzo przyjemną ekipą, którą wielu darzy sympati... rozwiń
Avatar
t / 20 lipca 2009 o 18:21
0
było sobie kiedyś takie radio ... Centrum sie nazywało ,bardzo fajna muzyka była w nim grana ... ehhh
Avatar
Gość / 20 lipca 2009 o 16:09
0
Cały ten artykuł to jakiś śmiech. Już sam tytuł rozbraja! Współpracować??? Panie Bednarczyk, chyba Pan nie uwierzył temu, kto Panu powiedział, ze to będzie współpraca. Dla UMCS-u to przede wszystkim sposób na podreperowanie dramatycznej sytuacji finansowej i pozbycie się uciążliwego wydatku. Po jednej stronie (wyremontowanej - hahaha) Chatki TVN, a po drugiej RMF? Umieram z ciekawości, co po środku. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że RMF ma ochotę bawić się w uczenie studentów i jeszcze za to płacić. Co do wypowiedzi dotyczących obecnego naczelnego Centrum to zgadzam się z opinią, że próbuje coś osiągnąć swoimi bynajmniej nie mądrymi posunięciami dotyczącymi np. pracowników... Pozbywa się dobrych, a zostawiach... wygodnych:]. Mimo wszystko jakoś nie wierzę, ze uda mu się w ten sposób coś osiągnąć. Przecież jeśli RMF przejmie radio centrum to nie będzie chciało się użerać z kimś takim...
Cały ten artykuł to jakiś śmiech. Już sam tytuł rozbraja! Współpracować??? Panie Bednarczyk, chyba Pan nie uwierzył temu, kto Panu powiedział, ze to będzie współpraca. Dla UMCS-u to przede wszystkim sposób na podreperowanie dramatycznej sytuacji finansowej i pozbycie się uciążliwego wydatku. Po jednej stronie (wyremontowanej - hahaha) Chatki TVN, a po drugiej RMF? Umieram z ciekawości, co po środku. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że RMF ma ochotę bawić się w uczenie studentów i jeszcze za to płacić. Co do wypowiedzi dotyczących obecnego ... rozwiń
Avatar
były słuchacz / 20 lipca 2009 o 14:47
0
[size=4]Ciekawe ile z tego będzie miał obecny redaktor naczelny Mateusz Żydek. Pozbył się wielu studentów - dziennikarzy, a z garstką znajomków zamierza się wkupić w RMF. Pod takim zarządem Radio Centrum już straciło dużo fanów, a straci jeszcze więcej.[/size]
Avatar
Ajdzik / 20 lipca 2009 o 13:24
0
Ale jak słucham czasami komentarzy tygodnia w niedzielę wieczorem,to mi się wydaje że pretensje mają do wszystkiego tylko nie do konkretnych przyczyn.To bywa żałosne i mdli człowieka na takie dziennikarstwo.
Avatar
Bizon / 20 lipca 2009 o 11:30
0
Słucham Centrum niemal od jego początków. Zawsze to była jakaś alternatywa dla jednolitego chłamu puszczanego w innych stacjach. Po przejęciu przez rmffm nie będzie to już to samo. Wszechobecna komercja i standaryzacja RULEZ !!! niestety :[
Avatar
ali / 20 lipca 2009 o 11:10
0
Oby do tego nie doszło.

Mieszkam obecnie w Krakowie ale często słucham przez internet Radia Centrum. Naprawdę dobrą muzę grają. Radio trochę podobne do Eski Rock, ale Eska za bardzo zalatuje komerchą.
Jak wejdzie RMF to będzie koniec, po jakimś czasie zlikwidują Centrum i według mnie zrobią w Lublinie RMF MAXXX. Chodzi im tylko o częstotliwość.
Avatar
shonsu / 20 lipca 2009 o 10:31
0
To będzie koniec ostatniego normalnego radia w mieście.
Zagości wszechwładna popowa playlista: uups, uups, uups ...
Avatar
RobertW / 16 kwietnia 2018 o 16:58
0
przecież rmf fm nie ma nic ciekawego do zaoferowania :/ ***s://malopolskie-media.info/playlista/ogolnopolskie/rmf-fm.html
Avatar
pracownik RC / 21 lipca 2009 o 12:12
0
Miło się czyta że mimo wszystko komuś zależy Przyznajmy - nie jesteśmy najlepsi i wpadek mamy całą masę ale to zawsze było żywe radio i mieliśmy nadzieję że tak pozostanie. Nikogo nie zmuszamy do słuchania naszych "żenujących wypowiedzi czy poziomu prowadzących różne audycje".

Natomiast myślę że niedługo staniemy się stacją której playlistę pozancie na pamięc w 24 h... najpierw będzie centrum maxxx albo inne coś potem tylko rmf.

Jak ktoś słusznie zauważył - RMF chce częstotliwość, bo od KRRiT jej nie dostanie (brak wolnych pasm), ma kupę kasy a UMCS kupę długów - od razu czuć odpowiedni zapaszek. Tak więc polegniemy w imię UMCSowskiego długu. I wątpię aby ktokolwiek został, rmf ma swoich ludzi wiec po co im jacys studenci? Będą odwalać zajęcia z nimi 2 razy w tygodniu. A rektor Dąbrowski będzie bohaterem który zmniejszył dziurę budżetową UMCS.

Prosta matematyka - każdy ma coś do sprzedania a tu chętni już się dogadali.
Miło się czyta że mimo wszystko komuś zależy Przyznajmy - nie jesteśmy najlepsi i wpadek mamy całą masę ale to zawsze było żywe radio i mieliśmy nadzieję że tak pozostanie. Nikogo nie zmuszamy do słuchania naszych "żenujących wypowiedzi czy poziomu prowadzących różne audycje".

Natomiast myślę że niedługo staniemy się stacją której playlistę pozancie na pamięc w 24 h... najpierw będzie centrum maxxx albo inne coś potem tylko rmf.

Jak ktoś słusznie zauważył - RMF chce częstotliwość, bo od KRRiT jej nie dos... rozwiń
Avatar
kurak / 20 lipca 2009 o 21:38
0
Cóż, miejmy nadzieję ze tak się nie stanie. "Centrum", co by nie mówić o jego poziomie i niedociągnięciach, to jednak najszczersza stacja w całym eterze, rzecz prawdziwa i nie dotknięta śmierdzącą kasą, układami i całym tym syfem. Wielki smutek będzie, jeśli rektor i szefostwo ubije na tym interes. W kształcenie studentów nie wierzę - może zostanie 2-3 prezenterów z obecnej kadry, kawałek zarządu, jacyś reporterzy. Reszta pójdzie w odstawkę, a to szkoda, bo mimo ich niedociagnięć są bardzo przyjemną ekipą, którą wielu darzy sympatią. LUDZIE, RATUJMY RADIO CENTRUM !!
Cóż, miejmy nadzieję ze tak się nie stanie. "Centrum", co by nie mówić o jego poziomie i niedociągnięciach, to jednak najszczersza stacja w całym eterze, rzecz prawdziwa i nie dotknięta śmierdzącą kasą, układami i całym tym syfem. Wielki smutek będzie, jeśli rektor i szefostwo ubije na tym interes. W kształcenie studentów nie wierzę - może zostanie 2-3 prezenterów z obecnej kadry, kawałek zarządu, jacyś reporterzy. Reszta pójdzie w odstawkę, a to szkoda, bo mimo ich niedociagnięć są bardzo przyjemną ekipą, którą wielu darzy sympati... rozwiń
Avatar
t / 20 lipca 2009 o 18:21
0
było sobie kiedyś takie radio ... Centrum sie nazywało ,bardzo fajna muzyka była w nim grana ... ehhh
Avatar
Gość / 20 lipca 2009 o 16:09
0
Cały ten artykuł to jakiś śmiech. Już sam tytuł rozbraja! Współpracować??? Panie Bednarczyk, chyba Pan nie uwierzył temu, kto Panu powiedział, ze to będzie współpraca. Dla UMCS-u to przede wszystkim sposób na podreperowanie dramatycznej sytuacji finansowej i pozbycie się uciążliwego wydatku. Po jednej stronie (wyremontowanej - hahaha) Chatki TVN, a po drugiej RMF? Umieram z ciekawości, co po środku. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że RMF ma ochotę bawić się w uczenie studentów i jeszcze za to płacić. Co do wypowiedzi dotyczących obecnego naczelnego Centrum to zgadzam się z opinią, że próbuje coś osiągnąć swoimi bynajmniej nie mądrymi posunięciami dotyczącymi np. pracowników... Pozbywa się dobrych, a zostawiach... wygodnych:]. Mimo wszystko jakoś nie wierzę, ze uda mu się w ten sposób coś osiągnąć. Przecież jeśli RMF przejmie radio centrum to nie będzie chciało się użerać z kimś takim...
Cały ten artykuł to jakiś śmiech. Już sam tytuł rozbraja! Współpracować??? Panie Bednarczyk, chyba Pan nie uwierzył temu, kto Panu powiedział, ze to będzie współpraca. Dla UMCS-u to przede wszystkim sposób na podreperowanie dramatycznej sytuacji finansowej i pozbycie się uciążliwego wydatku. Po jednej stronie (wyremontowanej - hahaha) Chatki TVN, a po drugiej RMF? Umieram z ciekawości, co po środku. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że RMF ma ochotę bawić się w uczenie studentów i jeszcze za to płacić. Co do wypowiedzi dotyczących obecnego ... rozwiń
Avatar
były słuchacz / 20 lipca 2009 o 14:47
0
[size=4]Ciekawe ile z tego będzie miał obecny redaktor naczelny Mateusz Żydek. Pozbył się wielu studentów - dziennikarzy, a z garstką znajomków zamierza się wkupić w RMF. Pod takim zarządem Radio Centrum już straciło dużo fanów, a straci jeszcze więcej.[/size]
Avatar
Ajdzik / 20 lipca 2009 o 13:24
0
Ale jak słucham czasami komentarzy tygodnia w niedzielę wieczorem,to mi się wydaje że pretensje mają do wszystkiego tylko nie do konkretnych przyczyn.To bywa żałosne i mdli człowieka na takie dziennikarstwo.
Avatar
Bizon / 20 lipca 2009 o 11:30
0
Słucham Centrum niemal od jego początków. Zawsze to była jakaś alternatywa dla jednolitego chłamu puszczanego w innych stacjach. Po przejęciu przez rmffm nie będzie to już to samo. Wszechobecna komercja i standaryzacja RULEZ !!! niestety :[
Avatar
ali / 20 lipca 2009 o 11:10
0
Oby do tego nie doszło.

Mieszkam obecnie w Krakowie ale często słucham przez internet Radia Centrum. Naprawdę dobrą muzę grają. Radio trochę podobne do Eski Rock, ale Eska za bardzo zalatuje komerchą.
Jak wejdzie RMF to będzie koniec, po jakimś czasie zlikwidują Centrum i według mnie zrobią w Lublinie RMF MAXXX. Chodzi im tylko o częstotliwość.
Avatar
shonsu / 20 lipca 2009 o 10:31
0
To będzie koniec ostatniego normalnego radia w mieście.
Zagości wszechwładna popowa playlista: uups, uups, uups ...
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 listopada 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 listopada 2018 r. 0 0

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy?

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy? 4 24

Największe szanse na utrzymanie stanowiska przewodniczącej rady miasta Puławy ma Bożena Krygier (PiS). Wśród jej zastępców prawdopodobnie znajdą się radni „Samorządowców” Janusza Grobla oraz „Niezależnych Wyborców” Pawła Maja.

Agro na obcasach. Wszystko dla pań

Agro na obcasach. Wszystko dla pań 0 0

To ukłon w stronę kobiet mieszkających i pracujących na terenach wiejskich. Panie zostały zaproszone na koncert trzech tenorów TRE Voci w Filharmonii Lubelskiej w ramach programu „Agro na obcasach”.

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym
15 listopada 2018, 19:30

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym 0 0

W czwartek o godz. 19.30 (po spektaklu „Żywi i umarli, czyli Bandyci w piekle”) w Teatrze Starym zacznie się promocja książki „Scena Lublin” i spotkanie z jej autorami: Jarosławem Cymermanem, Dominikiem Gacem, Grzegorzem Kondrasiukiem.

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej 9 3

Nie dojdzie do blokady Centralnej Magistrali Kolejowej, zaplanowanej na środę przez podwykonawców firmy Astaldi, która nie zapłaciła im za prace wykonane przy przebudowie linii kolejowej nr 7 między Lublinem a Dęblinem.

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia
galeria

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia 42 8

Przy ul. Lubartowskiej 53 w Lublinie pojawił się „Kartel Mexican Food”, który serwuje dania ostre, średnio ostre i lekko ostre. Pierwsze burritos lokal w kontenerze sprzedał we wtorek.

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki
17 listopada 2018, 18:00

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 18 w Pracowniach Kultury Maki odbędzie się koncert Marty Baum - Retroelectro. To połączenie muzyki przedwojennej z nowoczesnymi brzmieniami.

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę"

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę" 27 26

Pytania o zatrudnianie w urzędzie marszałkowskim i przyznawanie nagród tuż po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych padły podczas wtorkowej, ostatniej sesji sejmiku województwa upływającej kadencji.

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane 2 4

W meczu rozegranym awansem Azoty Puławy przegrały z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 31:32. Była to trzecia porażka puławian w sezonie. Do tej pory ulegli Górnikowi Zabrze i PGE Vive Kielce.

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa 7 0

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie poszukują właściciela pieniędzy.

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia]
galeria

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia] 57 13

Trwają największe manewry wojskowe w Polsce Anakonda-18. Po raz pierwszy biorą w nich udział żołnierze WOT, w tym blisko 140 z 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic?

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic? 1 0

30 dni – tyle czasu po dniu wyborów ma pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego na usunięcie plakatów i haseł wyborczych oraz urządzeń ogłoszeniowych ustawionych w celu prowadzenia kampanii wyborczej – przypomina Państwowa Komisja Wyborcza. Za niedopełnienie tego obowiązku grozi grzywna.

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią 1 0

Trwa zgrupowanie Reprezentacja Polski w Gdańsku, gdzie w czwartek zmierzy się towarzysko z Czechami, a we wtorek w ostatnim meczu Dywizji A w Lidze Narodów spróbuje sprawić niespodziankę i ograć Portugalię

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego 1 3

50 mln zł – to pula do dyspozycji małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w branży turystycznej w jednym z pięciu województw Polski Wschodniej – w ramach drugiej transzy projektu „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”.

Koncert Frozen Catz w Padbarze
17 listopada 2018, 20:00

Koncert Frozen Catz w Padbarze 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 20 w Padbarze (ul. Grodzka 1) odbędzie się koncert lubelskiej formacji Frozen Catz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!