Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lipca 2009 r.
20:10
Edytuj ten wpis

RMF FM chce współpracować z Radiem Centrum

0 17 A A

Krakowskie RMF FM chce współpracować z należącym do lubelskiego UMCS Radiem Centrum. Krakowianie dadzą sprzęt i zawodowych dziennikarzy, uniwersytet – pomieszczenia w Chatce Żaka, częstotliwość i studentów
do kształcenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
UMCS zamierza przebudować całą Chatkę Żaka i urządzić w niej studencki inkubator medialny. Jak już pisaliśmy, w pomieszczeniach po dawnym 5 Elemencie uczelnia planuje uruchomić studio telewizyjne. Pomóc w tym ma jedna z ogólnopolskich telewizji.

– Jesteśmy w trakcie rozmów – mówi tajemniczo prof. Andrzej Dąbrowski, rektor UMCS. Nieoficjalnie wiadomo że chodzi o TVN. UMCS podpisał już w tym roku umowę z tą telewizją o współpracy przy kształceniu studentów dziennikarstwa.

Teraz okazuje się, że uczelnia rozmawia z rozgłośnią radiową, która mogłaby się wprowadzić po drugiej stronie Chatki Żaka. Dziś mieści się tam Akademickie Radio Centrum. – Najpierw nie dogadaliśmy się, bo nasze radio musiałoby zgubić swoją tożsamość na rzecz RMF – zdradza rektor Dąbrowski. – Ale myślę, że rozmowy dalej prowadzone pozwolą zachować akademickość naszego radia.

– RMF jest bardzo zainteresowane. Chodzi im m.in. o częstotliwości naszego radia – tłumaczy Dąbrowski. – Jeszcze za wcześnie na mówienie o szczegółach, jeszcze się z gąską nie witamy – mówi Maciej Brzozowski, szef public relations RMF FM. – Ale rzeczywiście jesteśmy zainteresowani i prowadzimy takie rozmowy.

– Ciekawe tylko, jakie będą zasady współpracy – zastanawia się jeden z dziennikarzy Radia Centrum. – Czy przypadkiem całej obecnej ekipy radia nie czeka wielka miotła i czy nasze miejsca nie przyjdą ludzie związani z RMF-em?

– Kształcenie studentów jest tu bardzo ważne. Radio Centrum to kuźnia kadr dziennikarskich. Jest wielu studentów chętnych do pracy tam i to jako hobbyści – podkreśla rektor Dąbrowski. – Nasze warunki są takie: musicie dalej kształcić studentów i nie może zniknąć nazwa Radia Centrum, która może zostać jedynie rozbudowana o jakiś fragment związany z RMF. Ale za to RMF mógłby korzystać z częstotliwości i z naszego budynku.

Zarówno telewizja, jak i radio, miałyby się wprowadzić do Chatki Żaka w przyszłym roku. UMCS planuje do tego czasu remont całego budynku.

Powrót giganta

Jeszcze kilka lat temu RFM miał inną możliwość zarabiania na lubelskim rynku reklamy radiowej. Radio miało lokalne wejścia programowe. I tak w tym samym czasie, gdy lublinianie słuchali wieści z Lublina, gdańszczanie słuchali o Gdańsku. Były to serwisy informacyjne, kulturalne i wiadomości o utrudnieniach drogowych. Towarzyszyły temu reklamy miejscowych firm.

Ogólnopolski program nadawany z Krakowa był przerywany, a na poszczególnych częstotliwościach pojawiał się lokalny program. Fachowcy nazywają to „rozszyciem programowym”. W 2001 r. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji uniemożliwiła stacji takie rozszycia, przez co pracę w oddziałach straciło kilkadziesiąt osób.

(drs)

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
RobertW / 16 kwietnia 2018 o 16:58
0
przecież rmf fm nie ma nic ciekawego do zaoferowania :/ ***s://malopolskie-media.info/playlista/ogolnopolskie/rmf-fm.html
Avatar
pracownik RC / 21 lipca 2009 o 12:12
0
Miło się czyta że mimo wszystko komuś zależy Przyznajmy - nie jesteśmy najlepsi i wpadek mamy całą masę ale to zawsze było żywe radio i mieliśmy nadzieję że tak pozostanie. Nikogo nie zmuszamy do słuchania naszych "żenujących wypowiedzi czy poziomu prowadzących różne audycje".

Natomiast myślę że niedługo staniemy się stacją której playlistę pozancie na pamięc w 24 h... najpierw będzie centrum maxxx albo inne coś potem tylko rmf.

Jak ktoś słusznie zauważył - RMF chce częstotliwość, bo od KRRiT jej nie dostanie (brak wolnych pasm), ma kupę kasy a UMCS kupę długów - od razu czuć odpowiedni zapaszek. Tak więc polegniemy w imię UMCSowskiego długu. I wątpię aby ktokolwiek został, rmf ma swoich ludzi wiec po co im jacys studenci? Będą odwalać zajęcia z nimi 2 razy w tygodniu. A rektor Dąbrowski będzie bohaterem który zmniejszył dziurę budżetową UMCS.

Prosta matematyka - każdy ma coś do sprzedania a tu chętni już się dogadali.
Miło się czyta że mimo wszystko komuś zależy Przyznajmy - nie jesteśmy najlepsi i wpadek mamy całą masę ale to zawsze było żywe radio i mieliśmy nadzieję że tak pozostanie. Nikogo nie zmuszamy do słuchania naszych "żenujących wypowiedzi czy poziomu prowadzących różne audycje".

Natomiast myślę że niedługo staniemy się stacją której playlistę pozancie na pamięc w 24 h... najpierw będzie centrum maxxx albo inne coś potem tylko rmf.

Jak ktoś słusznie zauważył - RMF chce częstotliwość, bo od KRRiT jej nie dos... rozwiń
Avatar
kurak / 20 lipca 2009 o 21:38
0
Cóż, miejmy nadzieję ze tak się nie stanie. "Centrum", co by nie mówić o jego poziomie i niedociągnięciach, to jednak najszczersza stacja w całym eterze, rzecz prawdziwa i nie dotknięta śmierdzącą kasą, układami i całym tym syfem. Wielki smutek będzie, jeśli rektor i szefostwo ubije na tym interes. W kształcenie studentów nie wierzę - może zostanie 2-3 prezenterów z obecnej kadry, kawałek zarządu, jacyś reporterzy. Reszta pójdzie w odstawkę, a to szkoda, bo mimo ich niedociagnięć są bardzo przyjemną ekipą, którą wielu darzy sympatią. LUDZIE, RATUJMY RADIO CENTRUM !!
Cóż, miejmy nadzieję ze tak się nie stanie. "Centrum", co by nie mówić o jego poziomie i niedociągnięciach, to jednak najszczersza stacja w całym eterze, rzecz prawdziwa i nie dotknięta śmierdzącą kasą, układami i całym tym syfem. Wielki smutek będzie, jeśli rektor i szefostwo ubije na tym interes. W kształcenie studentów nie wierzę - może zostanie 2-3 prezenterów z obecnej kadry, kawałek zarządu, jacyś reporterzy. Reszta pójdzie w odstawkę, a to szkoda, bo mimo ich niedociagnięć są bardzo przyjemną ekipą, którą wielu darzy sympati... rozwiń
Avatar
t / 20 lipca 2009 o 18:21
0
było sobie kiedyś takie radio ... Centrum sie nazywało ,bardzo fajna muzyka była w nim grana ... ehhh
Avatar
Gość / 20 lipca 2009 o 16:09
0
Cały ten artykuł to jakiś śmiech. Już sam tytuł rozbraja! Współpracować??? Panie Bednarczyk, chyba Pan nie uwierzył temu, kto Panu powiedział, ze to będzie współpraca. Dla UMCS-u to przede wszystkim sposób na podreperowanie dramatycznej sytuacji finansowej i pozbycie się uciążliwego wydatku. Po jednej stronie (wyremontowanej - hahaha) Chatki TVN, a po drugiej RMF? Umieram z ciekawości, co po środku. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że RMF ma ochotę bawić się w uczenie studentów i jeszcze za to płacić. Co do wypowiedzi dotyczących obecnego naczelnego Centrum to zgadzam się z opinią, że próbuje coś osiągnąć swoimi bynajmniej nie mądrymi posunięciami dotyczącymi np. pracowników... Pozbywa się dobrych, a zostawiach... wygodnych:]. Mimo wszystko jakoś nie wierzę, ze uda mu się w ten sposób coś osiągnąć. Przecież jeśli RMF przejmie radio centrum to nie będzie chciało się użerać z kimś takim...
Cały ten artykuł to jakiś śmiech. Już sam tytuł rozbraja! Współpracować??? Panie Bednarczyk, chyba Pan nie uwierzył temu, kto Panu powiedział, ze to będzie współpraca. Dla UMCS-u to przede wszystkim sposób na podreperowanie dramatycznej sytuacji finansowej i pozbycie się uciążliwego wydatku. Po jednej stronie (wyremontowanej - hahaha) Chatki TVN, a po drugiej RMF? Umieram z ciekawości, co po środku. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że RMF ma ochotę bawić się w uczenie studentów i jeszcze za to płacić. Co do wypowiedzi dotyczących obecnego ... rozwiń
Avatar
były słuchacz / 20 lipca 2009 o 14:47
0
[size=4]Ciekawe ile z tego będzie miał obecny redaktor naczelny Mateusz Żydek. Pozbył się wielu studentów - dziennikarzy, a z garstką znajomków zamierza się wkupić w RMF. Pod takim zarządem Radio Centrum już straciło dużo fanów, a straci jeszcze więcej.[/size]
Avatar
Ajdzik / 20 lipca 2009 o 13:24
0
Ale jak słucham czasami komentarzy tygodnia w niedzielę wieczorem,to mi się wydaje że pretensje mają do wszystkiego tylko nie do konkretnych przyczyn.To bywa żałosne i mdli człowieka na takie dziennikarstwo.
Avatar
Bizon / 20 lipca 2009 o 11:30
0
Słucham Centrum niemal od jego początków. Zawsze to była jakaś alternatywa dla jednolitego chłamu puszczanego w innych stacjach. Po przejęciu przez rmffm nie będzie to już to samo. Wszechobecna komercja i standaryzacja RULEZ !!! niestety :[
Avatar
ali / 20 lipca 2009 o 11:10
0
Oby do tego nie doszło.

Mieszkam obecnie w Krakowie ale często słucham przez internet Radia Centrum. Naprawdę dobrą muzę grają. Radio trochę podobne do Eski Rock, ale Eska za bardzo zalatuje komerchą.
Jak wejdzie RMF to będzie koniec, po jakimś czasie zlikwidują Centrum i według mnie zrobią w Lublinie RMF MAXXX. Chodzi im tylko o częstotliwość.
Avatar
shonsu / 20 lipca 2009 o 10:31
0
To będzie koniec ostatniego normalnego radia w mieście.
Zagości wszechwładna popowa playlista: uups, uups, uups ...
Avatar
RobertW / 16 kwietnia 2018 o 16:58
0
przecież rmf fm nie ma nic ciekawego do zaoferowania :/ ***s://malopolskie-media.info/playlista/ogolnopolskie/rmf-fm.html
Avatar
pracownik RC / 21 lipca 2009 o 12:12
0
Miło się czyta że mimo wszystko komuś zależy Przyznajmy - nie jesteśmy najlepsi i wpadek mamy całą masę ale to zawsze było żywe radio i mieliśmy nadzieję że tak pozostanie. Nikogo nie zmuszamy do słuchania naszych "żenujących wypowiedzi czy poziomu prowadzących różne audycje".

Natomiast myślę że niedługo staniemy się stacją której playlistę pozancie na pamięc w 24 h... najpierw będzie centrum maxxx albo inne coś potem tylko rmf.

Jak ktoś słusznie zauważył - RMF chce częstotliwość, bo od KRRiT jej nie dostanie (brak wolnych pasm), ma kupę kasy a UMCS kupę długów - od razu czuć odpowiedni zapaszek. Tak więc polegniemy w imię UMCSowskiego długu. I wątpię aby ktokolwiek został, rmf ma swoich ludzi wiec po co im jacys studenci? Będą odwalać zajęcia z nimi 2 razy w tygodniu. A rektor Dąbrowski będzie bohaterem który zmniejszył dziurę budżetową UMCS.

Prosta matematyka - każdy ma coś do sprzedania a tu chętni już się dogadali.
Miło się czyta że mimo wszystko komuś zależy Przyznajmy - nie jesteśmy najlepsi i wpadek mamy całą masę ale to zawsze było żywe radio i mieliśmy nadzieję że tak pozostanie. Nikogo nie zmuszamy do słuchania naszych "żenujących wypowiedzi czy poziomu prowadzących różne audycje".

Natomiast myślę że niedługo staniemy się stacją której playlistę pozancie na pamięc w 24 h... najpierw będzie centrum maxxx albo inne coś potem tylko rmf.

Jak ktoś słusznie zauważył - RMF chce częstotliwość, bo od KRRiT jej nie dos... rozwiń
Avatar
kurak / 20 lipca 2009 o 21:38
0
Cóż, miejmy nadzieję ze tak się nie stanie. "Centrum", co by nie mówić o jego poziomie i niedociągnięciach, to jednak najszczersza stacja w całym eterze, rzecz prawdziwa i nie dotknięta śmierdzącą kasą, układami i całym tym syfem. Wielki smutek będzie, jeśli rektor i szefostwo ubije na tym interes. W kształcenie studentów nie wierzę - może zostanie 2-3 prezenterów z obecnej kadry, kawałek zarządu, jacyś reporterzy. Reszta pójdzie w odstawkę, a to szkoda, bo mimo ich niedociagnięć są bardzo przyjemną ekipą, którą wielu darzy sympatią. LUDZIE, RATUJMY RADIO CENTRUM !!
Cóż, miejmy nadzieję ze tak się nie stanie. "Centrum", co by nie mówić o jego poziomie i niedociągnięciach, to jednak najszczersza stacja w całym eterze, rzecz prawdziwa i nie dotknięta śmierdzącą kasą, układami i całym tym syfem. Wielki smutek będzie, jeśli rektor i szefostwo ubije na tym interes. W kształcenie studentów nie wierzę - może zostanie 2-3 prezenterów z obecnej kadry, kawałek zarządu, jacyś reporterzy. Reszta pójdzie w odstawkę, a to szkoda, bo mimo ich niedociagnięć są bardzo przyjemną ekipą, którą wielu darzy sympati... rozwiń
Avatar
t / 20 lipca 2009 o 18:21
0
było sobie kiedyś takie radio ... Centrum sie nazywało ,bardzo fajna muzyka była w nim grana ... ehhh
Avatar
Gość / 20 lipca 2009 o 16:09
0
Cały ten artykuł to jakiś śmiech. Już sam tytuł rozbraja! Współpracować??? Panie Bednarczyk, chyba Pan nie uwierzył temu, kto Panu powiedział, ze to będzie współpraca. Dla UMCS-u to przede wszystkim sposób na podreperowanie dramatycznej sytuacji finansowej i pozbycie się uciążliwego wydatku. Po jednej stronie (wyremontowanej - hahaha) Chatki TVN, a po drugiej RMF? Umieram z ciekawości, co po środku. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że RMF ma ochotę bawić się w uczenie studentów i jeszcze za to płacić. Co do wypowiedzi dotyczących obecnego naczelnego Centrum to zgadzam się z opinią, że próbuje coś osiągnąć swoimi bynajmniej nie mądrymi posunięciami dotyczącymi np. pracowników... Pozbywa się dobrych, a zostawiach... wygodnych:]. Mimo wszystko jakoś nie wierzę, ze uda mu się w ten sposób coś osiągnąć. Przecież jeśli RMF przejmie radio centrum to nie będzie chciało się użerać z kimś takim...
Cały ten artykuł to jakiś śmiech. Już sam tytuł rozbraja! Współpracować??? Panie Bednarczyk, chyba Pan nie uwierzył temu, kto Panu powiedział, ze to będzie współpraca. Dla UMCS-u to przede wszystkim sposób na podreperowanie dramatycznej sytuacji finansowej i pozbycie się uciążliwego wydatku. Po jednej stronie (wyremontowanej - hahaha) Chatki TVN, a po drugiej RMF? Umieram z ciekawości, co po środku. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że RMF ma ochotę bawić się w uczenie studentów i jeszcze za to płacić. Co do wypowiedzi dotyczących obecnego ... rozwiń
Avatar
były słuchacz / 20 lipca 2009 o 14:47
0
[size=4]Ciekawe ile z tego będzie miał obecny redaktor naczelny Mateusz Żydek. Pozbył się wielu studentów - dziennikarzy, a z garstką znajomków zamierza się wkupić w RMF. Pod takim zarządem Radio Centrum już straciło dużo fanów, a straci jeszcze więcej.[/size]
Avatar
Ajdzik / 20 lipca 2009 o 13:24
0
Ale jak słucham czasami komentarzy tygodnia w niedzielę wieczorem,to mi się wydaje że pretensje mają do wszystkiego tylko nie do konkretnych przyczyn.To bywa żałosne i mdli człowieka na takie dziennikarstwo.
Avatar
Bizon / 20 lipca 2009 o 11:30
0
Słucham Centrum niemal od jego początków. Zawsze to była jakaś alternatywa dla jednolitego chłamu puszczanego w innych stacjach. Po przejęciu przez rmffm nie będzie to już to samo. Wszechobecna komercja i standaryzacja RULEZ !!! niestety :[
Avatar
ali / 20 lipca 2009 o 11:10
0
Oby do tego nie doszło.

Mieszkam obecnie w Krakowie ale często słucham przez internet Radia Centrum. Naprawdę dobrą muzę grają. Radio trochę podobne do Eski Rock, ale Eska za bardzo zalatuje komerchą.
Jak wejdzie RMF to będzie koniec, po jakimś czasie zlikwidują Centrum i według mnie zrobią w Lublinie RMF MAXXX. Chodzi im tylko o częstotliwość.
Avatar
shonsu / 20 lipca 2009 o 10:31
0
To będzie koniec ostatniego normalnego radia w mieście.
Zagości wszechwładna popowa playlista: uups, uups, uups ...
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rozbierają kamienice koło Gali w Lublinie. Ulica Fabryczna zwężona
galeria

Rozbierają kamienice koło Gali w Lublinie. Ulica Fabryczna zwężona 0 0

W poniedziałek zaczęła się rozbiórka trzech kamienic koło ronda przy Gali, którego przebudowa ma rozpocząć tej jesieni.

Sadownicy protestowali w Lubelskiem. Przyszli pod zakłady przetwórcze [zdjęcia]
galeria

Sadownicy protestowali w Lubelskiem. Przyszli pod zakłady przetwórcze [zdjęcia] 0 0

Nie rezygnują, ale zawieszają protest. Sadownicy, którzy we wtorek manifestowali przy trzech zakładach przetwórczych w powiecie opolskim, zamierzają jeszcze tam wrócić z transparentami

Klub Fanów Dobrych Filmów w Pracowniach Kultury Maki: Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri
27 września 2018, 19:00

Klub Fanów Dobrych Filmów w Pracowniach Kultury Maki: Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri 0 0

Co Gdzie Kiedy. 27 września o godz. 19 w Pracowniach Kultury Maki (ul. Olchowa 8) pierwszy po wakacjach Klub Fanów Dobrych Filmów. Zobaczymy oscarowe Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri.

Wybory 2018 - Sejmik Województwa Lubelskiego. Kandydaci [lista nazwisk]

Wybory 2018 - Sejmik Województwa Lubelskiego. Kandydaci [lista nazwisk] 8 0

Wybory samorządowe 2018 w woj. lubelskim. Oto zarejestrowane w PKW listy kandydatów do Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Antoni, Zuzanna i inne najpopularniejsze imiona dla chłopców i dziewczynek w 2018 roku
galeria

Antoni, Zuzanna i inne najpopularniejsze imiona dla chłopców i dziewczynek w 2018 roku 0 0

Antoni, Szymon, Jakub – to imiona nadawane najczęściej chłopcom urodzonym w naszym województwie. Wśród dziewczynek rządzi Zuzanna, Lena i Julia.

"W samorządzie potrzebna jest świeża krew". Gowin przyjechał z poparciem dla kandydata
galeria

"W samorządzie potrzebna jest świeża krew". Gowin przyjechał z poparciem dla kandydata 0 16

Poparcia kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Lublina Sylwestrowi Tułajewowi udzielił wicepremier i minister nauki Jarosław Gowin. Lider Porozumienia przedstawił też kandydatów swojego ugrupowania, którzy wystartują w wyborach samorządowych z list PiS.

Wybory 2018 w Puławach. Mariusz Cytryński prezentuje kandydatów do rady miasta i powiatu
film

Wybory 2018 w Puławach. Mariusz Cytryński prezentuje kandydatów do rady miasta i powiatu 11 4

Mariusz Cytryński, lider "Koalicji Samorządowej" we wtorek przed Urzędem Miasta przedstawił kandydatów do rady miasta i powiatu. Sam wystartuje z pierwszego miejsca w okręgu pierwszym. Wśród jedynek znaleźli się również Wojciech Tarłowski i Waldemar Kowalczyk.

W roli głównej: Bloki - pokaz filmu w Warsztatach Kultury
27 września 2018, 18:00

W roli głównej: Bloki - pokaz filmu w Warsztatach Kultury 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 września o godz. 18 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) odbędzie się pokaz filmu Bloki połączony ze spotkaniem.

MKS Perła gra w Kościerzynie. Wygara to ich obowiązek

MKS Perła gra w Kościerzynie. Wygara to ich obowiązek 5 2

MKS Perła Lublin w środę o godz. 18 zmierzy się na wyjeździe z UKS PCM Kościerzyna. Dla podopiecznych Roberta Lisa będzie to ostatni mecz przed trwającą ponad dwa tygodnie przerwą na zgrupowanie reprezentacji Polski

Lublin: Zmiana w organizacji ruchu na ul. Krochmalnej
galeria

Lublin: Zmiana w organizacji ruchu na ul. Krochmalnej 7 7

 W środę po porannym szczycie komunikacyjnym zmieniona ma być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Krochmalnej z Diamentową

Przedstawiciele FIFA na Arenie Lublin. Odliczanie do Mistrzostw Świata 2019

Przedstawiciele FIFA na Arenie Lublin. Odliczanie do Mistrzostw Świata 2019 2 8

Przedstawiciele FIFA wizytowali we wtorek Lublin mający być jednym z gospodarzy młodzieżowego mundialu w 2019 r. Tego, że rozgrywki trafią na Arenę Lublin, możemy być praktycznie pewni. FIFA ma jednak zastrzeżenia do bazy treningowej. Potwierdzono też, że treningi piłkarzy nie przeszkodzą żużlowcom

Koncert chóralny "Barwy folkloru" w Filharmonii Lubelskiej
23 września 2018, 17:00

Koncert chóralny "Barwy folkloru" w Filharmonii Lubelskiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 23 września o godz. 17 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się koncert chóralny Barwy folkloru.

PSL rusza w objazd kamperem po woj. lubelskim
galeria

PSL rusza w objazd kamperem po woj. lubelskim 9 32

We wtorek Lubartów, Ostrów Lubelski, gmina Żmudź i Zwierzyniec, w środę Biłgoraj i Janów Lubelski. Politycy Polskiego Stronnictwa Ludowego ruszają w objazd po regionie przed październikowymi wyborami samorządowymi.

Festiwal Trzech Kultur 2018 w wyremontowanym muzeum [program]
27 września 2018, 18:00

Festiwal Trzech Kultur 2018 w wyremontowanym muzeum [program] 1 0

W remontowanym od prawie roku Muzeum – Zespół Synagogalny trwają ostatnie prace wykończeniowe. Wszystko ma być gotowe przed tegorocznym, trzydniowym XIX Festiwalem Trzech Kultur, który rozpocznie się 27 września

Marek Niedźwiecki z "Trójki" w Radzyniu Podlaskim
23 września 2018, 16:00

Marek Niedźwiecki z "Trójki" w Radzyniu Podlaskim 0 0

W niedzielę w Radzyniu Podlaskim będzie się można spotkać z Markiem Niedźwieckim. Legenda radiowej "Trójki" to również autor książki "Australijczyk".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!