Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 marca 2010 r.
12:08
Edytuj ten wpis

Rosną ceny mieszkań w Lublinie. Eksperci: Taniej już nie będzie

Autor: Zdjęcie autora mag
0 26 A A

Jeśli kredyt to w złotówkach, jeśli mieszkanie to dwupokojowe w bloku wybudowanym w latach 90. Eksperci ostrzegają, że teraz ceny mieszkań mogą już tylko rosnąć. A o kredyt wcale nie będzie łatwiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ile trzeba dziś zapłacić za mieszkanie w Lublinie?

Czytaj na www.strefabiznesu.pl

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
regan / 18 marca 2010 o 11:20
0
Ekspert napisał:
Znaczy się, że jak piszą, że ceny będą rosnąć, to w rzeczywistości będą maleć.

będą, będą maleć niech tylko banki wezmą się za egzekucję
Avatar
janek / 18 marca 2010 o 10:10
0
Expander jest doradcą finansowym więc co może wiedzieć o nieruchomościach?
Wąska baza danych, niewiele transakcji. Radziłbym się nie opierać na tych danych
Avatar
ya / 15 marca 2010 o 10:53
0
jupiter pleciesz bzdury , poczytaj o Cyprysowej , deweloperzy cwaniacy , maateriały najgorszy sort , ładnie wykończone to za mało chyba że nadęte sąsiedztwo imponuje , bloki z lat 70 nie z wielkiej płyty ale zerańskie , dobre, ciepłe i solidne budynki , deweloperskim do nich daleko
Avatar
Jupiter / 15 marca 2010 o 07:30
0
CYTAT z artykułu:
Widać już pierwsze symptomy wiosennego ożywienia na rynku – przyznaje Tomasz Iwan, prezes agencji nieruchomości „Jerzy Kleczkowski” w Lublinie. – Odkąd zaczęło się mówić, że wychodzimy z kryzysu ludzie poczuli się pewniej i zaczęli rozglądać się za mieszkaniami. To dobry moment, bo ceny już na pewno nie spadną. Mogą tylko iść w górę.


Ten cytat i opieranie na nim tezy artykułu w DW to jakieś szambo.

Pan Tomasz Iwan rocznik 1977 - Prezes Zarządu Biuro Nieruchomości Mgr Jerzy Kleczkowski Sp. z o.o.

Jeszcze nie dawno pisali w gazecie, że "Tomasz Iwan jest zdania, że brak luksusowych mieszkań pod wynajem wynika ze słabości lokalnej gospodarki. W Lublinie nie ma żadnego oddziału dużej polskiej lub zachodniej firmy, która delegowałaby tu swoich menedżerów."

więc jak to jest, że tu mieszkańcy Lublina mieli by nagle rzucać się jak szczerbaci na suchary na te mieszkania wybudowane przez klikę lubelskich developerów w stylu Wikany, Orionu... buehe


Ten cytat i opieranie na nim tezy artykułu w DW to jakieś szambo.

Pan Tomasz Iwan rocznik 1977 - Prezes Zarządu Biuro Nieruchomości Mgr Jerzy Kleczkowski Sp. z o.o.

Jeszcze nie dawno pisali w gazecie, że "Tomasz Iwan jest zdania, że brak luksusowych mieszkań pod wynajem wynika ze słabości lokalnej gospodarki. W Lublinie nie ma żadnego oddziału dużej polskiej lub zachodniej firmy, która delegowałaby tu swoich menedżerów."

więc jak to jest, że tu mieszkańcy Lublina mie... rozwiń
Avatar
olo / 15 marca 2010 o 06:10
0
marabut napisał:
Ten artykuł jest w interesie biur nieruchomości,

Możecie się łudzić... ale trend będzie tylko wzrostowy. Owszem, zawsze można będzie kupić mieszkanie za 3800 z metra, ale np. w bloku z 1975 roku z wielkiej płyty, w spółdzielni mieszkaniowej, która dyma klientów opłatami i płaceniem za innych co nie płacą... oraz mieszkanie w opłakanym stanie, które w zasadzie trzeba remontować.
Jak ktoś chce mieć w miarę nowe mieszkania (nowe budownictwo przynajmniej z lat 1995-2000) np. we wspólnocie mieszkaniowej, to niestety ceny będą rosnąć. Można się upierać, bluzgać na takie komentarze o wzrostach cen - ale niestety - live is brutal...

Możecie się łudzić... ale trend będzie tylko wzrostowy. Owszem, zawsze można będzie kupić mieszkanie za 3800 z metra, ale np. w bloku z 1975 roku z wielkiej płyty, w spółdzielni mieszkaniowej, która dyma klientów opłatami i płaceniem za innych co nie płacą... oraz mieszkanie w opłakanym stanie, które w zasadzie trzeba remontować.
Jak ktoś chce mieć w miarę nowe mieszkania (nowe budownictwo przynajmniej z lat 1995-2000) np. we wspólnocie mieszkaniowej, to niestety ceny będą rosnąć. Można się upierać, bluzgać na takie... rozwiń
Avatar
marabut / 15 marca 2010 o 01:10
0
Ten artykuł jest w interesie biur nieruchomości, żeby nabić im klientelę, he he. Za skojarzenie 2 stron biorą od każdej strony po 2 - 2,5 - 3 % wartości transakcji, więc gra jest warta świeczki. Wychodzi kilka, a nawet kilkanaście tysięcy PLN od jednego "M". Nikt trzeźwy nie uwierzy, że w naszym zapyziałym Lublinie (zero dużych i dobrze płacących firm, same markety i budżetówka) mieszkania będą drożały.
Avatar
Durny wichrzyciel / 14 marca 2010 o 22:31
0
To nie są eksperci to naciągacze albo najpeniej deweloperzy.
Nie wierzcie w ani jedno słowo tych "experuf"\
Po pierwsze na jakiej podstawie miałyby ceny mieszkań wzrosnąć, skoro popyt się zmniejsza, ceny materiałow spdają i napewno spadać będą przez najbliższe 3 lata - to po piwerwsze (na popdstawie prognoz wytwórców materiałow - czy oni są kretynami jak także chcą zarabiać).
Po drugie - takie kryzysy mieszkaniowe były już w całe europie oraz w USA - trwały co najmiej 6-7 lat dołowania cen.
Nie chce mi się powtarzać, że Polska to także europa i także będzie dół co najmniej 6 lat. Ważdym razie kto teraz kupi bo się przestraszy to będzie dureń.
Każdemu wolno być durniem, każdy decyduje swoimi pieniędzmi - kto chce to kupi, kto poczeka kupi mieszkanie i samochód.
Nie wierzmy w te bajki cna 1 m2 mieszkania nie przekracza 2500 zł za 1 m2 jak jest więcej top koszty działki kupowanej za bajońskie sumy przez durnych deweloperów (teraz chcą aby inni durnie pokryli swoimi poieniędzmi ich durnotę) i zysk 10na każdym metrze w wysokości 100%.
Jak kto chce niech wierzy w to co ja piszę, jak kto chce niech wierzy deweloperom - każdy decyduje jak chce wydać swoje pieniądze.
To nie są eksperci to naciągacze albo najpeniej deweloperzy.
Nie wierzcie w ani jedno słowo tych "experuf"\
Po pierwsze na jakiej podstawie miałyby ceny mieszkań wzrosnąć, skoro popyt się zmniejsza, ceny materiałow spdają i napewno spadać będą przez najbliższe 3 lata - to po piwerwsze (na popdstawie prognoz wytwórców materiałow - czy oni są kretynami jak także chcą zarabiać).
Po drugie - takie kryzysy mieszkaniowe były już w całe europie oraz w USA - trwały co najmiej 6-7 lat dołowania cen.
Nie chce m... rozwiń
Avatar
serNick / 14 marca 2010 o 22:08
0
ponikwoda napisał:
to won buraku i nie wracaj


jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to po co motłochu sie udzielasz? lublin to polska c, praktycznie bez perspektyw na rozwoj (przynajmniej przez najblizsze 15/20 lat), a co za roznica czy wyjedziesz do stolycy, poznania czy londynu? twoj mozdzek niestety nie potrafi tego pojac
Avatar
ponikwoda / 14 marca 2010 o 21:09
0
dość napisał:
Ludzie ja chyba śnię 4900 za metr mieszkania w tym wczesnośredniowieczym mieście bez dostępu do jakiejkolwiek infrastruktury całkowietego braku przemysłu i prywatenej przedsiębiorczości!!! Wyjadę do Angli i kupię sobie dom za połowe tej ceny a pensję będę miał 5 razy większą. Kto odpowiada za taki stan rzeczy? Czemu nas polaków tak się poniewiera w naszym kraju!!! Odpowiedzcie sobie ludzie na to pytanie.
to won buraku i nie wracaj
Avatar
dość / 14 marca 2010 o 20:04
0
Ludzie ja chyba śnię 4900 za metr mieszkania w tym wczesnośredniowieczym mieście bez dostępu do jakiejkolwiek infrastruktury całkowietego braku przemysłu i prywatenej przedsiębiorczości!!! Wyjadę do Angli i kupię sobie dom za połowe tej ceny a pensję będę miał 5 razy większą. Kto odpowiada za taki stan rzeczy? Czemu nas polaków tak się poniewiera w naszym kraju!!! Odpowiedzcie sobie ludzie na to pytanie.
Avatar
regan / 18 marca 2010 o 11:20
0
Ekspert napisał:
Znaczy się, że jak piszą, że ceny będą rosnąć, to w rzeczywistości będą maleć.

będą, będą maleć niech tylko banki wezmą się za egzekucję
Avatar
janek / 18 marca 2010 o 10:10
0
Expander jest doradcą finansowym więc co może wiedzieć o nieruchomościach?
Wąska baza danych, niewiele transakcji. Radziłbym się nie opierać na tych danych
Avatar
ya / 15 marca 2010 o 10:53
0
jupiter pleciesz bzdury , poczytaj o Cyprysowej , deweloperzy cwaniacy , maateriały najgorszy sort , ładnie wykończone to za mało chyba że nadęte sąsiedztwo imponuje , bloki z lat 70 nie z wielkiej płyty ale zerańskie , dobre, ciepłe i solidne budynki , deweloperskim do nich daleko
Avatar
Jupiter / 15 marca 2010 o 07:30
0
CYTAT z artykułu:
Widać już pierwsze symptomy wiosennego ożywienia na rynku – przyznaje Tomasz Iwan, prezes agencji nieruchomości „Jerzy Kleczkowski” w Lublinie. – Odkąd zaczęło się mówić, że wychodzimy z kryzysu ludzie poczuli się pewniej i zaczęli rozglądać się za mieszkaniami. To dobry moment, bo ceny już na pewno nie spadną. Mogą tylko iść w górę.


Ten cytat i opieranie na nim tezy artykułu w DW to jakieś szambo.

Pan Tomasz Iwan rocznik 1977 - Prezes Zarządu Biuro Nieruchomości Mgr Jerzy Kleczkowski Sp. z o.o.

Jeszcze nie dawno pisali w gazecie, że "Tomasz Iwan jest zdania, że brak luksusowych mieszkań pod wynajem wynika ze słabości lokalnej gospodarki. W Lublinie nie ma żadnego oddziału dużej polskiej lub zachodniej firmy, która delegowałaby tu swoich menedżerów."

więc jak to jest, że tu mieszkańcy Lublina mieli by nagle rzucać się jak szczerbaci na suchary na te mieszkania wybudowane przez klikę lubelskich developerów w stylu Wikany, Orionu... buehe


Ten cytat i opieranie na nim tezy artykułu w DW to jakieś szambo.

Pan Tomasz Iwan rocznik 1977 - Prezes Zarządu Biuro Nieruchomości Mgr Jerzy Kleczkowski Sp. z o.o.

Jeszcze nie dawno pisali w gazecie, że "Tomasz Iwan jest zdania, że brak luksusowych mieszkań pod wynajem wynika ze słabości lokalnej gospodarki. W Lublinie nie ma żadnego oddziału dużej polskiej lub zachodniej firmy, która delegowałaby tu swoich menedżerów."

więc jak to jest, że tu mieszkańcy Lublina mie... rozwiń
Avatar
olo / 15 marca 2010 o 06:10
0
marabut napisał:
Ten artykuł jest w interesie biur nieruchomości,

Możecie się łudzić... ale trend będzie tylko wzrostowy. Owszem, zawsze można będzie kupić mieszkanie za 3800 z metra, ale np. w bloku z 1975 roku z wielkiej płyty, w spółdzielni mieszkaniowej, która dyma klientów opłatami i płaceniem za innych co nie płacą... oraz mieszkanie w opłakanym stanie, które w zasadzie trzeba remontować.
Jak ktoś chce mieć w miarę nowe mieszkania (nowe budownictwo przynajmniej z lat 1995-2000) np. we wspólnocie mieszkaniowej, to niestety ceny będą rosnąć. Można się upierać, bluzgać na takie komentarze o wzrostach cen - ale niestety - live is brutal...

Możecie się łudzić... ale trend będzie tylko wzrostowy. Owszem, zawsze można będzie kupić mieszkanie za 3800 z metra, ale np. w bloku z 1975 roku z wielkiej płyty, w spółdzielni mieszkaniowej, która dyma klientów opłatami i płaceniem za innych co nie płacą... oraz mieszkanie w opłakanym stanie, które w zasadzie trzeba remontować.
Jak ktoś chce mieć w miarę nowe mieszkania (nowe budownictwo przynajmniej z lat 1995-2000) np. we wspólnocie mieszkaniowej, to niestety ceny będą rosnąć. Można się upierać, bluzgać na takie... rozwiń
Avatar
marabut / 15 marca 2010 o 01:10
0
Ten artykuł jest w interesie biur nieruchomości, żeby nabić im klientelę, he he. Za skojarzenie 2 stron biorą od każdej strony po 2 - 2,5 - 3 % wartości transakcji, więc gra jest warta świeczki. Wychodzi kilka, a nawet kilkanaście tysięcy PLN od jednego "M". Nikt trzeźwy nie uwierzy, że w naszym zapyziałym Lublinie (zero dużych i dobrze płacących firm, same markety i budżetówka) mieszkania będą drożały.
Avatar
Durny wichrzyciel / 14 marca 2010 o 22:31
0
To nie są eksperci to naciągacze albo najpeniej deweloperzy.
Nie wierzcie w ani jedno słowo tych "experuf"\
Po pierwsze na jakiej podstawie miałyby ceny mieszkań wzrosnąć, skoro popyt się zmniejsza, ceny materiałow spdają i napewno spadać będą przez najbliższe 3 lata - to po piwerwsze (na popdstawie prognoz wytwórców materiałow - czy oni są kretynami jak także chcą zarabiać).
Po drugie - takie kryzysy mieszkaniowe były już w całe europie oraz w USA - trwały co najmiej 6-7 lat dołowania cen.
Nie chce mi się powtarzać, że Polska to także europa i także będzie dół co najmniej 6 lat. Ważdym razie kto teraz kupi bo się przestraszy to będzie dureń.
Każdemu wolno być durniem, każdy decyduje swoimi pieniędzmi - kto chce to kupi, kto poczeka kupi mieszkanie i samochód.
Nie wierzmy w te bajki cna 1 m2 mieszkania nie przekracza 2500 zł za 1 m2 jak jest więcej top koszty działki kupowanej za bajońskie sumy przez durnych deweloperów (teraz chcą aby inni durnie pokryli swoimi poieniędzmi ich durnotę) i zysk 10na każdym metrze w wysokości 100%.
Jak kto chce niech wierzy w to co ja piszę, jak kto chce niech wierzy deweloperom - każdy decyduje jak chce wydać swoje pieniądze.
To nie są eksperci to naciągacze albo najpeniej deweloperzy.
Nie wierzcie w ani jedno słowo tych "experuf"\
Po pierwsze na jakiej podstawie miałyby ceny mieszkań wzrosnąć, skoro popyt się zmniejsza, ceny materiałow spdają i napewno spadać będą przez najbliższe 3 lata - to po piwerwsze (na popdstawie prognoz wytwórców materiałow - czy oni są kretynami jak także chcą zarabiać).
Po drugie - takie kryzysy mieszkaniowe były już w całe europie oraz w USA - trwały co najmiej 6-7 lat dołowania cen.
Nie chce m... rozwiń
Avatar
serNick / 14 marca 2010 o 22:08
0
ponikwoda napisał:
to won buraku i nie wracaj


jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to po co motłochu sie udzielasz? lublin to polska c, praktycznie bez perspektyw na rozwoj (przynajmniej przez najblizsze 15/20 lat), a co za roznica czy wyjedziesz do stolycy, poznania czy londynu? twoj mozdzek niestety nie potrafi tego pojac
Avatar
ponikwoda / 14 marca 2010 o 21:09
0
dość napisał:
Ludzie ja chyba śnię 4900 za metr mieszkania w tym wczesnośredniowieczym mieście bez dostępu do jakiejkolwiek infrastruktury całkowietego braku przemysłu i prywatenej przedsiębiorczości!!! Wyjadę do Angli i kupię sobie dom za połowe tej ceny a pensję będę miał 5 razy większą. Kto odpowiada za taki stan rzeczy? Czemu nas polaków tak się poniewiera w naszym kraju!!! Odpowiedzcie sobie ludzie na to pytanie.
to won buraku i nie wracaj
Avatar
dość / 14 marca 2010 o 20:04
0
Ludzie ja chyba śnię 4900 za metr mieszkania w tym wczesnośredniowieczym mieście bez dostępu do jakiejkolwiek infrastruktury całkowietego braku przemysłu i prywatenej przedsiębiorczości!!! Wyjadę do Angli i kupię sobie dom za połowe tej ceny a pensję będę miał 5 razy większą. Kto odpowiada za taki stan rzeczy? Czemu nas polaków tak się poniewiera w naszym kraju!!! Odpowiedzcie sobie ludzie na to pytanie.
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 10 0

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 0

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 1

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 0 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 40 6

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej 0

Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 25 5

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 8

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!