Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 stycznia 2010 r.
19:27
Edytuj ten wpis

Samochód potrącił dziecko przy ul. Paganiniego

Autor: Zdjęcie autora łm
0 17 A A

5-letnie dziecko trafiło do szpitala po tym, jak na przejściu dla pieszych potrącił je samochód.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło około godziny 18 u zbiegu ulic Paganiniego i Lipińskiego w Lublinie.

- Chłopiec przechodził przejściem dla pieszych, ale nie zauważyła go kierująca toyotą kobieta. W wyniku wypadku dziecko trafiło do szpitala. Było przytomne - mówi Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji.

Kobieta, która spowodowała wypadek była trzeźwa.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
POLO4563 / 24 stycznia 2010 o 20:51
0
serNick napisał:
Niestety ale dalej potwierdzam ze babsko. Pewnie twoja rodzina jakas skoro sie tak napuszyles. Uzytkownikiem drog jestem zapewne dluzej niz ty (celowo z malej), a sadze to po stylu twojej pisowni. otoz zrozum ty KRTYNIE BEZMOZGI ze po to wlasnie jest przejscie zeby taki palant jak ty nie jechal 100 tylko uwazal bo tu moga ludzie przechodzic!!!! Ale taki imbecyl jak ty nie pojmie tego ze na przejsciu pieszy ma pierszenstwo!! i to ty masz ustapic a nie on ma biec, bo idiota taki jak ty - jedzie, panisko z koziej wolki. a juz zdaniem ze hamowanie o tej porze roku nie jest proste, strzeliles sobie samoboja. Jedz tak zeby sie zatrzymac bezpiecznie. Jesli tego nie potrafisz to zastanow sie i przestan byc kierowca. O ile w ogole nim jestes.


Do twojej wiadomości nie znam kobiety nawet nie wiem w którym miejscu Lublina znajdują sie te ulice. A do Twojej wiadomości - gdyby wszyscy jeździli tak jak ja to życie było by piękne i wcale nie jeżdżę 100 mam prawo jazdy od ponad 10 lat zdane za pierwszym razem bez łapówek, nigdy w życiu jeszcze nie zapłaciłam żadnego mandatu i nie mieszkam w koziej wólce. A gdybyś się dobrze wczytał w to jak piszę to byś wiedział że jestem kobietą chamie i może byś trochę zmienił swoje słownictwo. Pisząc o bezmyślności pieszych miałam na myśli nie tylko przejścia dla nich tylko przechodzenie przez ulice gdzie popadnie. Z tego co piszesz widzę że to ty jesteś małym użytkownikiem dróg to że pieszy ma pierwszeństwo to prawda, ale nie zawsze kierowca ma możliwość zatrzymania sie nawet jeśli będzie jechał 40. Wiele razy byłam świadkiem kiedy ktoś przechodził na czerwonym świetle, 5 metrów od przejścia z komórka przy uchu i nawet nie zwracając specjalnie uwagi na samochód. Także nie osądzaj jazdy doświadczonego kierowcy. A ja nie tylko jeżdżę ale też i chodzę. Także daruj sobie i zanim kogoś zwyzywasz od różnych to się zastanów parę razy bo kulturą to ty nie świecisz.


Do twojej wiadomości nie znam kobiety nawet nie wiem w którym miejscu Lublina znajdują sie te ulice. A do Twojej wiadomości - gdyby wszyscy jeździli tak jak ja to życie było by piękne i wcale nie jeżdżę 100 mam prawo jazdy od ponad 10 lat zdane za pierwszym razem bez łapówek, nigdy w życiu jeszcze nie zapłaciłam żadnego mandatu i nie mieszkam w koziej wólce. A gdybyś się dobrze wczytał w to jak piszę to byś wiedział że jestem kobietą chamie i może byś trochę zmienił swoje słownictwo. Pisząc o bezmyślności pieszych ... rozwiń
Avatar
serNick / 24 stycznia 2010 o 15:14
0
POLO4563 napisał:
Babsko to sobie znajdź na straganie. Widać kretynie że nie jesteś użytkownikiem dróg gdybyś był to byś wiedział do czego zdolni są piesi i jakie bezmózgi chodzą po ulicach bez odrobiny wyobraźni a masz pojęcie wogóle z jakiej odległości kierowca widzi człowieka a z jakiej człowiek samochód to sobie poczytaj a wtedy dopiero oceniaj. A hamowanie w istniejących warunkach też nie jest proste. Także zastanów się nad swoim osądem. Fakt jeżdża chamy po ulicach ale ten przypadek nie jest tego przykładem.



Niestety ale dalej potwierdzam ze babsko. Pewnie twoja rodzina jakas skoro sie tak napuszyles. Uzytkownikiem drog jestem zapewne dluzej niz ty (celowo z malej), a sadze to po stylu twojej pisowni. otoz zrozum ty KRTYNIE BEZMOZGI ze po to wlasnie jest przejscie zeby taki palant jak ty nie jechal 100 tylko uwazal bo tu moga ludzie przechodzic!!!! Ale taki imbecyl jak ty nie pojmie tego ze na przejsciu pieszy ma pierszenstwo!! i to ty masz ustapic a nie on ma biec, bo idiota taki jak ty - jedzie, panisko z koziej wolki. a juz zdaniem ze hamowanie o tej porze roku nie jest proste, strzeliles sobie samoboja. Jedz tak zeby sie zatrzymac bezpiecznie. Jesli tego nie potrafisz to zastanow sie i przestan byc kierowca. O ile w ogole nim jestes.
s. Uzytkownikiem drog jestem zapewne dluzej niz ty (celowo z malej), a sadze to po stylu twojej pisowni. otoz zrozum ty KRTYNIE BEZMOZGI ze po to wlasnie jest przejscie zeby taki palant jak ty nie jechal 100 tylko uwazal bo tu moga ludzie przechodzic!!!! Ale taki imbecyl jak ty nie pojmie tego ze na przejsciu pieszy ma pierszenstwo!! i to ty masz ustapic a nie on ma biec, bo idiota taki jak ty - jedzie, panisko z koziej wolki. a juz zdaniem ze hamowanie o tej porze roku nie jest proste, strzeliles sobie samoboja. Jedz... rozwiń
Avatar
POLO4563 / 24 stycznia 2010 o 13:12
0
serNick napisał:
Do wszystkich ktorzy bronia babska ktore przejechalo 'czlowieka' na przejsciu, puknijcie sie w glowe! Skoro nie znacie zasad ruchu drogowego to nie zabierajcie glosu. Zapewne kazdy z was tam byl i wie jak bylo, a dla niewiedzacych niestety przejscie rzadzi sie swoimi prawami. W kazdym cywilizowanym kraju gdy tylko stanie sie przy przejsciu kazdy hamuje!! A w polsce kazdy przyspiesza zeby nie wlazl mi i jeszcze bede musial hamowac zeby pieszy przeszedl przez przejscie!!!! kanty wspolczuc to trzeba twoim rodzicom, bo nie oszukujmy sie, ojciec spi.. robote.


Babsko to sobie znajdź na straganie. Widać kretynie że nie jesteś użytkownikiem dróg gdybyś był to byś wiedział do czego zdolni są piesi i jakie bezmózgi chodzą po ulicach bez odrobiny wyobraźni a masz pojęcie wogóle z jakiej odległości kierowca widzi człowieka a z jakiej człowiek samochód to sobie poczytaj a wtedy dopiero oceniaj. A hamowanie w istniejących warunkach też nie jest proste. Także zastanów się nad swoim osądem. Fakt jeżdża chamy po ulicach ale ten przypadek nie jest tego przykładem.


Babsko to sobie znajdź na straganie. Widać kretynie że nie jesteś użytkownikiem dróg gdybyś był to byś wiedział do czego zdolni są piesi i jakie bezmózgi chodzą po ulicach bez odrobiny wyobraźni a masz pojęcie wogóle z jakiej odległości kierowca widzi człowieka a z jakiej człowiek samochód to sobie poczytaj a wtedy dopiero oceniaj. A hamowanie w istniejących warunkach też nie jest proste. Także zastanów się nad swoim osądem. Fakt jeżdża chamy po ulicach ale ten przypadek nie jest tego przykładem. rozwiń
Avatar
tuja / 23 stycznia 2010 o 11:10
0
WALP napisał:
W CYWILIZOWANYCH KRAJACH ZA POTRĄCENIE PIESZEGO NA PRZEJŚCIU JEST ORZEKANA KARA BEZWZGLĘDNEGO POZBAWIENIA WOLNOŚCI - NA PRZEJŚCIU PIESZY NA BEZWZGLĘDNE PIERSZEŃSTWO - ALE JEST DRUGA STRONA JAKIM CUDEM KILKULETNIE DZIECKO PRZEBYWAŁO SAME NA ULICY BEZ OPIEKI - SZKODA, ŻE PAN REDAKTOR Z DZIENNIKA NIE ZOSTAŁ NAUCZONY, ŻE NIE DO NIEGO NALEŻY KOMENTOWANIE WYDARZENIA, A TYLKO OPISANIE DOKŁADNE. POZA TEM SĄ MAŁE PROBLEMY ZE SKŁADNIĄ. 20 - 30 LAT TEMU NIEKTÓRZY OBECNI DZIENNIKARZE MIELI BY PROBLEM Z NAPOSANIEM MATURY W DOBRYM LICEUM.
POZDRAWIAM D_W

Hehe jasne, ciekawe w którym państwie za potracenie na przejsciu się idzie do więzienia?
Zresztą, nie ma co porównywać przejśc dla pieszych w Polsce i w innych krajach bo kto był to widział jak to wygląda:)

Hehe jasne, ciekawe w którym państwie za potracenie na przejsciu się idzie do więzienia?
Zresztą, nie ma co porównywać przejśc dla pieszych w Polsce i w innych krajach bo kto był to widział jak to wygląda:) rozwiń
Avatar
mm / 22 stycznia 2010 o 23:43
0
Gość napisał:
"Paganiniego i Lipińskiego w Lublinie".
proponuje postudiowac mape lublina.

A to niby czemu??? Ulice Paganiniego i Lipińskiego zbiegają się w dwóch miejscach - przy Północnej (obok Car Hi-Fi) i przy Smorawińskiego (obok sklepu Społem, Ryjka, piekarni i warzywniaka)...
Avatar
noi / 22 stycznia 2010 o 23:35
0
serNick napisał:
Do wszystkich ktorzy bronia babska ktore przejechalo 'czlowieka' na przejsciu, puknijcie sie w glowe! Skoro nie znacie zasad ruchu drogowego to nie zabierajcie glosu. Zapewne kazdy z was tam byl i wie jak bylo, a dla niewiedzacych niestety przejscie rzadzi sie swoimi prawami. W kazdym cywilizowanym kraju gdy tylko stanie sie przy przejsciu kazdy hamuje!! A w polsce kazdy przyspiesza zeby nie wlazl mi i jeszcze bede musial hamowac zeby pieszy przeszedl przez przejscie!!!! kanty wspolczuc to trzeba twoim rodzicom, bo nie oszukujmy sie, ojciec spi.. robote.



czlowieku nie wszystkie sa takie kobiety!! a zreszta to nie jej wina tylko rodzicow gdzie wtedy byli.Maja za swoje nastepnym razem nie dopuszcza do takiej sytuaci i nie zycze tego nikomu.I ty sie stuknij w glowe jak wogóle ja masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



czlowieku nie wszystkie sa takie kobiety!! a zreszta to nie jej wina tylko rodzicow gdzie wtedy byli.Maja za swoje nastepnym razem nie dopuszcza do takiej sytuaci i nie zycze tego nikomu.I ty sie stuknij w glowe jak wogóle ja masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
Gość / 22 stycznia 2010 o 23:34
0
"Paganiniego i Lipińskiego w Lublinie".
proponuje postudiowac mape lublina.
Avatar
WALP / 22 stycznia 2010 o 23:31
0
W CYWILIZOWANYCH KRAJACH ZA POTRĄCENIE PIESZEGO NA PRZEJŚCIU JEST ORZEKANA KARA BEZWZGLĘDNEGO POZBAWIENIA WOLNOŚCI - NA PRZEJŚCIU PIESZY NA BEZWZGLĘDNE PIERSZEŃSTWO - ALE JEST DRUGA STRONA JAKIM CUDEM KILKULETNIE DZIECKO PRZEBYWAŁO SAME NA ULICY BEZ OPIEKI - SZKODA, ŻE PAN REDAKTOR Z DZIENNIKA NIE ZOSTAŁ NAUCZONY, ŻE NIE DO NIEGO NALEŻY KOMENTOWANIE WYDARZENIA, A TYLKO OPISANIE DOKŁADNE. POZA TEM SĄ MAŁE PROBLEMY ZE SKŁADNIĄ. 20 - 30 LAT TEMU NIEKTÓRZY OBECNI DZIENNIKARZE MIELI BY PROBLEM Z NAPOSANIEM MATURY W DOBRYM LICEUM.
POZDRAWIAM D_W
Avatar
serNick / 22 stycznia 2010 o 23:12
0
Do wszystkich ktorzy bronia babska ktore przejechalo 'czlowieka' na przejsciu, puknijcie sie w glowe! Skoro nie znacie zasad ruchu drogowego to nie zabierajcie glosu. Zapewne kazdy z was tam byl i wie jak bylo, a dla niewiedzacych niestety przejscie rzadzi sie swoimi prawami. W kazdym cywilizowanym kraju gdy tylko stanie sie przy przejsciu kazdy hamuje!! A w polsce kazdy przyspiesza zeby nie wlazl mi i jeszcze bede musial hamowac zeby pieszy przeszedl przez przejscie!!!! kanty wspolczuc to trzeba twoim rodzicom, bo nie oszukujmy sie, ojciec spi.. robote.
Avatar
M / 22 stycznia 2010 o 22:39
0
KANTY czytajac twojego posta nie sądzę abys mial wiecej niz 15-17 lat, a juz na pewno nie znasz zasad ruchu drogowego. ja ciebie tez nie pozdrawiam trollu.
Avatar
POLO4563 / 24 stycznia 2010 o 20:51
0
serNick napisał:
Niestety ale dalej potwierdzam ze babsko. Pewnie twoja rodzina jakas skoro sie tak napuszyles. Uzytkownikiem drog jestem zapewne dluzej niz ty (celowo z malej), a sadze to po stylu twojej pisowni. otoz zrozum ty KRTYNIE BEZMOZGI ze po to wlasnie jest przejscie zeby taki palant jak ty nie jechal 100 tylko uwazal bo tu moga ludzie przechodzic!!!! Ale taki imbecyl jak ty nie pojmie tego ze na przejsciu pieszy ma pierszenstwo!! i to ty masz ustapic a nie on ma biec, bo idiota taki jak ty - jedzie, panisko z koziej wolki. a juz zdaniem ze hamowanie o tej porze roku nie jest proste, strzeliles sobie samoboja. Jedz tak zeby sie zatrzymac bezpiecznie. Jesli tego nie potrafisz to zastanow sie i przestan byc kierowca. O ile w ogole nim jestes.


Do twojej wiadomości nie znam kobiety nawet nie wiem w którym miejscu Lublina znajdują sie te ulice. A do Twojej wiadomości - gdyby wszyscy jeździli tak jak ja to życie było by piękne i wcale nie jeżdżę 100 mam prawo jazdy od ponad 10 lat zdane za pierwszym razem bez łapówek, nigdy w życiu jeszcze nie zapłaciłam żadnego mandatu i nie mieszkam w koziej wólce. A gdybyś się dobrze wczytał w to jak piszę to byś wiedział że jestem kobietą chamie i może byś trochę zmienił swoje słownictwo. Pisząc o bezmyślności pieszych miałam na myśli nie tylko przejścia dla nich tylko przechodzenie przez ulice gdzie popadnie. Z tego co piszesz widzę że to ty jesteś małym użytkownikiem dróg to że pieszy ma pierwszeństwo to prawda, ale nie zawsze kierowca ma możliwość zatrzymania sie nawet jeśli będzie jechał 40. Wiele razy byłam świadkiem kiedy ktoś przechodził na czerwonym świetle, 5 metrów od przejścia z komórka przy uchu i nawet nie zwracając specjalnie uwagi na samochód. Także nie osądzaj jazdy doświadczonego kierowcy. A ja nie tylko jeżdżę ale też i chodzę. Także daruj sobie i zanim kogoś zwyzywasz od różnych to się zastanów parę razy bo kulturą to ty nie świecisz.


Do twojej wiadomości nie znam kobiety nawet nie wiem w którym miejscu Lublina znajdują sie te ulice. A do Twojej wiadomości - gdyby wszyscy jeździli tak jak ja to życie było by piękne i wcale nie jeżdżę 100 mam prawo jazdy od ponad 10 lat zdane za pierwszym razem bez łapówek, nigdy w życiu jeszcze nie zapłaciłam żadnego mandatu i nie mieszkam w koziej wólce. A gdybyś się dobrze wczytał w to jak piszę to byś wiedział że jestem kobietą chamie i może byś trochę zmienił swoje słownictwo. Pisząc o bezmyślności pieszych ... rozwiń
Avatar
serNick / 24 stycznia 2010 o 15:14
0
POLO4563 napisał:
Babsko to sobie znajdź na straganie. Widać kretynie że nie jesteś użytkownikiem dróg gdybyś był to byś wiedział do czego zdolni są piesi i jakie bezmózgi chodzą po ulicach bez odrobiny wyobraźni a masz pojęcie wogóle z jakiej odległości kierowca widzi człowieka a z jakiej człowiek samochód to sobie poczytaj a wtedy dopiero oceniaj. A hamowanie w istniejących warunkach też nie jest proste. Także zastanów się nad swoim osądem. Fakt jeżdża chamy po ulicach ale ten przypadek nie jest tego przykładem.



Niestety ale dalej potwierdzam ze babsko. Pewnie twoja rodzina jakas skoro sie tak napuszyles. Uzytkownikiem drog jestem zapewne dluzej niz ty (celowo z malej), a sadze to po stylu twojej pisowni. otoz zrozum ty KRTYNIE BEZMOZGI ze po to wlasnie jest przejscie zeby taki palant jak ty nie jechal 100 tylko uwazal bo tu moga ludzie przechodzic!!!! Ale taki imbecyl jak ty nie pojmie tego ze na przejsciu pieszy ma pierszenstwo!! i to ty masz ustapic a nie on ma biec, bo idiota taki jak ty - jedzie, panisko z koziej wolki. a juz zdaniem ze hamowanie o tej porze roku nie jest proste, strzeliles sobie samoboja. Jedz tak zeby sie zatrzymac bezpiecznie. Jesli tego nie potrafisz to zastanow sie i przestan byc kierowca. O ile w ogole nim jestes.
s. Uzytkownikiem drog jestem zapewne dluzej niz ty (celowo z malej), a sadze to po stylu twojej pisowni. otoz zrozum ty KRTYNIE BEZMOZGI ze po to wlasnie jest przejscie zeby taki palant jak ty nie jechal 100 tylko uwazal bo tu moga ludzie przechodzic!!!! Ale taki imbecyl jak ty nie pojmie tego ze na przejsciu pieszy ma pierszenstwo!! i to ty masz ustapic a nie on ma biec, bo idiota taki jak ty - jedzie, panisko z koziej wolki. a juz zdaniem ze hamowanie o tej porze roku nie jest proste, strzeliles sobie samoboja. Jedz... rozwiń
Avatar
POLO4563 / 24 stycznia 2010 o 13:12
0
serNick napisał:
Do wszystkich ktorzy bronia babska ktore przejechalo 'czlowieka' na przejsciu, puknijcie sie w glowe! Skoro nie znacie zasad ruchu drogowego to nie zabierajcie glosu. Zapewne kazdy z was tam byl i wie jak bylo, a dla niewiedzacych niestety przejscie rzadzi sie swoimi prawami. W kazdym cywilizowanym kraju gdy tylko stanie sie przy przejsciu kazdy hamuje!! A w polsce kazdy przyspiesza zeby nie wlazl mi i jeszcze bede musial hamowac zeby pieszy przeszedl przez przejscie!!!! kanty wspolczuc to trzeba twoim rodzicom, bo nie oszukujmy sie, ojciec spi.. robote.


Babsko to sobie znajdź na straganie. Widać kretynie że nie jesteś użytkownikiem dróg gdybyś był to byś wiedział do czego zdolni są piesi i jakie bezmózgi chodzą po ulicach bez odrobiny wyobraźni a masz pojęcie wogóle z jakiej odległości kierowca widzi człowieka a z jakiej człowiek samochód to sobie poczytaj a wtedy dopiero oceniaj. A hamowanie w istniejących warunkach też nie jest proste. Także zastanów się nad swoim osądem. Fakt jeżdża chamy po ulicach ale ten przypadek nie jest tego przykładem.


Babsko to sobie znajdź na straganie. Widać kretynie że nie jesteś użytkownikiem dróg gdybyś był to byś wiedział do czego zdolni są piesi i jakie bezmózgi chodzą po ulicach bez odrobiny wyobraźni a masz pojęcie wogóle z jakiej odległości kierowca widzi człowieka a z jakiej człowiek samochód to sobie poczytaj a wtedy dopiero oceniaj. A hamowanie w istniejących warunkach też nie jest proste. Także zastanów się nad swoim osądem. Fakt jeżdża chamy po ulicach ale ten przypadek nie jest tego przykładem. rozwiń
Avatar
tuja / 23 stycznia 2010 o 11:10
0
WALP napisał:
W CYWILIZOWANYCH KRAJACH ZA POTRĄCENIE PIESZEGO NA PRZEJŚCIU JEST ORZEKANA KARA BEZWZGLĘDNEGO POZBAWIENIA WOLNOŚCI - NA PRZEJŚCIU PIESZY NA BEZWZGLĘDNE PIERSZEŃSTWO - ALE JEST DRUGA STRONA JAKIM CUDEM KILKULETNIE DZIECKO PRZEBYWAŁO SAME NA ULICY BEZ OPIEKI - SZKODA, ŻE PAN REDAKTOR Z DZIENNIKA NIE ZOSTAŁ NAUCZONY, ŻE NIE DO NIEGO NALEŻY KOMENTOWANIE WYDARZENIA, A TYLKO OPISANIE DOKŁADNE. POZA TEM SĄ MAŁE PROBLEMY ZE SKŁADNIĄ. 20 - 30 LAT TEMU NIEKTÓRZY OBECNI DZIENNIKARZE MIELI BY PROBLEM Z NAPOSANIEM MATURY W DOBRYM LICEUM.
POZDRAWIAM D_W

Hehe jasne, ciekawe w którym państwie za potracenie na przejsciu się idzie do więzienia?
Zresztą, nie ma co porównywać przejśc dla pieszych w Polsce i w innych krajach bo kto był to widział jak to wygląda:)

Hehe jasne, ciekawe w którym państwie za potracenie na przejsciu się idzie do więzienia?
Zresztą, nie ma co porównywać przejśc dla pieszych w Polsce i w innych krajach bo kto był to widział jak to wygląda:) rozwiń
Avatar
mm / 22 stycznia 2010 o 23:43
0
Gość napisał:
"Paganiniego i Lipińskiego w Lublinie".
proponuje postudiowac mape lublina.

A to niby czemu??? Ulice Paganiniego i Lipińskiego zbiegają się w dwóch miejscach - przy Północnej (obok Car Hi-Fi) i przy Smorawińskiego (obok sklepu Społem, Ryjka, piekarni i warzywniaka)...
Avatar
noi / 22 stycznia 2010 o 23:35
0
serNick napisał:
Do wszystkich ktorzy bronia babska ktore przejechalo 'czlowieka' na przejsciu, puknijcie sie w glowe! Skoro nie znacie zasad ruchu drogowego to nie zabierajcie glosu. Zapewne kazdy z was tam byl i wie jak bylo, a dla niewiedzacych niestety przejscie rzadzi sie swoimi prawami. W kazdym cywilizowanym kraju gdy tylko stanie sie przy przejsciu kazdy hamuje!! A w polsce kazdy przyspiesza zeby nie wlazl mi i jeszcze bede musial hamowac zeby pieszy przeszedl przez przejscie!!!! kanty wspolczuc to trzeba twoim rodzicom, bo nie oszukujmy sie, ojciec spi.. robote.



czlowieku nie wszystkie sa takie kobiety!! a zreszta to nie jej wina tylko rodzicow gdzie wtedy byli.Maja za swoje nastepnym razem nie dopuszcza do takiej sytuaci i nie zycze tego nikomu.I ty sie stuknij w glowe jak wogóle ja masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



czlowieku nie wszystkie sa takie kobiety!! a zreszta to nie jej wina tylko rodzicow gdzie wtedy byli.Maja za swoje nastepnym razem nie dopuszcza do takiej sytuaci i nie zycze tego nikomu.I ty sie stuknij w glowe jak wogóle ja masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
Gość / 22 stycznia 2010 o 23:34
0
"Paganiniego i Lipińskiego w Lublinie".
proponuje postudiowac mape lublina.
Avatar
WALP / 22 stycznia 2010 o 23:31
0
W CYWILIZOWANYCH KRAJACH ZA POTRĄCENIE PIESZEGO NA PRZEJŚCIU JEST ORZEKANA KARA BEZWZGLĘDNEGO POZBAWIENIA WOLNOŚCI - NA PRZEJŚCIU PIESZY NA BEZWZGLĘDNE PIERSZEŃSTWO - ALE JEST DRUGA STRONA JAKIM CUDEM KILKULETNIE DZIECKO PRZEBYWAŁO SAME NA ULICY BEZ OPIEKI - SZKODA, ŻE PAN REDAKTOR Z DZIENNIKA NIE ZOSTAŁ NAUCZONY, ŻE NIE DO NIEGO NALEŻY KOMENTOWANIE WYDARZENIA, A TYLKO OPISANIE DOKŁADNE. POZA TEM SĄ MAŁE PROBLEMY ZE SKŁADNIĄ. 20 - 30 LAT TEMU NIEKTÓRZY OBECNI DZIENNIKARZE MIELI BY PROBLEM Z NAPOSANIEM MATURY W DOBRYM LICEUM.
POZDRAWIAM D_W
Avatar
serNick / 22 stycznia 2010 o 23:12
0
Do wszystkich ktorzy bronia babska ktore przejechalo 'czlowieka' na przejsciu, puknijcie sie w glowe! Skoro nie znacie zasad ruchu drogowego to nie zabierajcie glosu. Zapewne kazdy z was tam byl i wie jak bylo, a dla niewiedzacych niestety przejscie rzadzi sie swoimi prawami. W kazdym cywilizowanym kraju gdy tylko stanie sie przy przejsciu kazdy hamuje!! A w polsce kazdy przyspiesza zeby nie wlazl mi i jeszcze bede musial hamowac zeby pieszy przeszedl przez przejscie!!!! kanty wspolczuc to trzeba twoim rodzicom, bo nie oszukujmy sie, ojciec spi.. robote.
Avatar
M / 22 stycznia 2010 o 22:39
0
KANTY czytajac twojego posta nie sądzę abys mial wiecej niz 15-17 lat, a juz na pewno nie znasz zasad ruchu drogowego. ja ciebie tez nie pozdrawiam trollu.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 0 0

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 20 10

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 14 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 499 45

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 9

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 1

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!