Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 kwietnia 2010 r.
15:15
Edytuj ten wpis

Skazali antyterrorystę, który zastrzelił psa na akcji

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 14 A A

Robert B., antyterrorysta z Rzeszowa został skazany za zabicie psa i narażenie na niebezpieczeństwo jego właścicielki podczas akcji w domu przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Proces toczył się z oskarżenia prywatnego, bo prokuratura wcześniej umorzyła śledztwo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W grudniu 2006 roku kilkunastu antyterrorystów wkroczyło do domu przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Najpierw przeszukali połowę bliźniaka, którą właściciele wynajmowali młodej kobiecie. Tam właśnie – według ustaleń policyjnych – mieściła się agencja towarzyska.

Potem przez strych weszli do drugiej części bliźniaka zamieszkanej przez starsze małżeństwo. Wyłamali drzwi, zastrzelili psa.

Właściciele domu skarżyli się, że policjanci byli brutalni. Prokuratura umorzyła śledztwo dotyczące niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariuszy. Wówczas pokrzywdzeni sami wnieśli do Sądu Rejonowego w Lublinie prywatny akt oskarżenia. Oskarżyli dwóch członków oddziału antyterrorystycznego, który wkroczył do ich domu.

Waldemarowi B. zarzucali przekroczenie uprawnień i wtargnięcie bez uzasadnienia na ich posesję. Sąd policjanta uniewinnił. Skazujący wyrok usłyszał drugi z oskarżonych. Sąd doszedł do wniosku, że Robert B. bez powodu dwukrotnie strzelił do psa. Ranne zwierzę trzeba było uśpić. Policjant strzelając naraził na niebezpieczeństwo kobietę, która stała przy czworonogu.

Robert B. został za to skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Wyrok nie jest prawomocny.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 października 2015 o 20:30
0
zaszterzlił psa-rok w zawieszeniu. W sądach jak widze liczą się znajomości...
Avatar
mietek / 6 maja 2010 o 18:03
0
kebab napisał:
Sumą rzeczy ciekawe do kogo pójdziesz jak Cię napadną, zapewne nie do policji bo przecież to pijaki nieroby.

Wyobraź sobie, że nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby policjanci jakąś ukradzioną mi rzecz odnaleźli. Masz więc rację policjanci to nieroby i nie ma sensu zgłaszać im drobnych przestępstw, bo mają to w du***.
Avatar
aaa / 26 kwietnia 2010 o 22:42
0
Za to, że policjant zdzielił dziadka kolbą w twarz został uniewinniony. To i tak dobrze, że nie zrobili tak jak kiedyś NKWD, które wpadało do mieszkania i na oślep rozstrzeliwało wszystkich. A, że często mylili mieszkania, to nie miało znaczenia. Dziadek powinien być wdzięczny policjantowi, że nie go ustrzelił jak tego psa
Avatar
Marysia / 26 kwietnia 2010 o 19:39
0
~gość~ napisał:
zauważ że nie zastrzelili człowieka tylko psa który ich atakował bo właściciel go niechcciał przytrzymać, a dodatkowo tan właściciel to taki dobry człowiek w jego domu mały BURDELIK był o którym on nie wiedział , każdy wierzy w takie bzdury.Ciekawe czemu niema teraz ludzi trzeźwo myślących tylko piszą bzdury bo widzą w nagłówku że ktoś zastrzelił psa a nie pomysłą dlaczego tak sie stało

Pisze wyraźnie, że weszli bezprawnie do sąsiedniej własności dwojga starszych ludzi, zastrzelili psa, a więc złamali prawo i dlatego Sąd ich ukarał.

Pisze wyraźnie, że weszli bezprawnie do sąsiedniej własności dwojga starszych ludzi, zastrzelili psa, a więc złamali prawo i dlatego Sąd ich ukarał. rozwiń
Avatar
~gość~ / 26 kwietnia 2010 o 18:43
0
Gość napisał:
"Ten kraj schodzi na "psy" jeśli nie potrafi ochronić prawnie swoich ludzi dbających o porządek. Brawa dla sądu za kolejny"głupi " wyrok!!" - bandyta czy w mundurze czy nie, to nadal bandyta ! ludzie którzy nie mają poszanowania dla istot żywych powinni znajdować się na Abramowicach w psychiatryku, a nie w państwowej służbie! zastrzelili psa, kto wie czy nie zastrzeliliby niewinnego człowieka!? to jest świat rzeczywisty a nie counter strike, tutaj nie zbiera się punktów za celne trafienia w bezbronne stworzenia. raniąc bezkarnie ludzkie uczucia i odbierając życie zwierzętom nie można powiedzieć że ci ludzie nas chronią! to są bandyci! a takich powinno się wsadzać do więzienia!

zauważ że nie zastrzelili człowieka tylko psa który ich atakował bo właściciel go niechcciał przytrzymać, a dodatkowo tan właściciel to taki dobry człowiek w jego domu mały BURDELIK był o którym on nie wiedział , każdy wierzy w takie bzdury.Ciekawe czemu niema teraz ludzi trzeźwo myślących tylko piszą bzdury bo widzą w nagłówku że ktoś zastrzelił psa a nie pomysłą dlaczego tak sie stało

zauważ że nie zastrzelili człowieka tylko psa który ich atakował bo właściciel go niechcciał przytrzymać, a dodatkowo tan właściciel to taki dobry człowiek w jego domu mały BURDELIK był o którym on nie wiedział , każdy wierzy w takie bzdury.Ciekawe czemu niema teraz ludzi trzeźwo myślących tylko piszą bzdury bo widzą w nagłówku że ktoś zastrzelił psa a nie pomysłą dlaczego tak sie stało rozwiń
Avatar
kebab / 26 kwietnia 2010 o 18:37
0
Gość napisał:
A jak by wam weszli antyterorysci bez na nakazu do domu i zastrzelili psa ? ciekawe jak bys sie poczul? podziekowal bys panu Policjantowi?
wyrok sprawiedliwy

Policjant jadacy po pijanemu autem tez ma byc chroniony przez sad bo niby nas chroni>? smieszni ludzie

jeśli nie znasz sprawy to nie komentuj , Mieli postanowienie prokuratorskie a nie żaden nakaz( za dużo filmów amerykańskich)po drugie nie pomylili domów .
odmośnie jazdy po pijaku to też sie nasłuchałeś opowieści w barze przy piwku jakbyś wiedział że przy każdej kolizji jest prokurator i jeszcze żąda pobrania krwi od policjanta bo takie ma widzimisie to byś sie głupio nie wypowiadał.Sumą rzeczy ciekawe do kogo pójdziesz jak Cię napadną, zapewne nie do policji bo przecież to pijaki nieroby.

jeśli nie znasz sprawy to nie komentuj , Mieli postanowienie prokuratorskie a nie żaden nakaz( za dużo filmów amerykańskich)po drugie nie pomylili domów .
odmośnie jazdy po pijaku to też sie nasłuchałeś opowieści w barze przy piwku jakbyś wiedział że przy każdej kolizji jest prokurator i jeszcze żąda pobrania krwi od policjanta bo takie ma widzimisie to byś sie głupio nie wypowiadał.Sumą rzeczy ciekawe do kogo pójdziesz jak Cię napadną, zapewne nie do policji bo przecież to pijaki nieroby. rozwiń
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2010 o 18:25
0
kebab napisał:
Ten kraj schodzi na "psy" jeśli nie potrafi ochronić prawnie swoich ludzi dbających o porządek. Brawa dla sądu za kolejny"głupi " wyrok!!

"Ten kraj schodzi na "psy" jeśli nie potrafi ochronić prawnie swoich ludzi dbających o porządek. Brawa dla sądu za kolejny"głupi " wyrok!!" - bandyta czy w mundurze czy nie, to nadal bandyta ! ludzie którzy nie mają poszanowania dla istot żywych powinni znajdować się na Abramowicach w psychiatryku, a nie w państwowej służbie! zastrzelili psa, kto wie czy nie zastrzeliliby niewinnego człowieka!? to jest świat rzeczywisty a nie counter strike, tutaj nie zbiera się punktów za celne trafienia w bezbronne stworzenia. raniąc bezkarnie ludzkie uczucia i odbierając życie zwierzętom nie można powiedzieć że ci ludzie nas chronią! to są bandyci! a takich powinno się wsadzać do więzienia!

"Ten kraj schodzi na "psy" jeśli nie potrafi ochronić prawnie swoich ludzi dbających o porządek. Brawa dla sądu za kolejny"głupi " wyrok!!" - bandyta czy w mundurze czy nie, to nadal bandyta ! ludzie którzy nie mają poszanowania dla istot żywych powinni znajdować się na Abramowicach w psychiatryku, a nie w państwowej służbie! zastrzelili psa, kto wie czy nie zastrzeliliby niewinnego człowieka!? to jest świat rzeczywisty a nie counter strike, tutaj nie zbiera się punktów za... rozwiń
Avatar
gada / 26 kwietnia 2010 o 16:46
0
wynajmowanie pomieszczeń dla nierządu ma nazwę, bodajże kuplerstwo. A tymi zachłannymi starociami nie należy się przejmować.
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2010 o 16:30
0
kgość napisał:
Brawo!!! ludzie którzy nas chronią nie są sami chronieni przez prawo .Ale cóż się dziwić toż to tylko polska

Jak się strzela gdziekolwiek i do kogokolwiek to juz nie jest ochrona ale napad.
Moze wystarczyłoby zapukać do drzwi?
Avatar
maras / 26 kwietnia 2010 o 16:25
0
Brawo czarnuchy mysla ze sa nietykalni wchodza do domu i robia z ciebie smiecia poniewieraja a pozniej sie okazuje ze pomylka....potem nawet nie przeprosza tylko powiedza ze ciesz sie ze gorzej sie nie skonczylo
Avatar
Gość / 31 października 2015 o 20:30
0
zaszterzlił psa-rok w zawieszeniu. W sądach jak widze liczą się znajomości...
Avatar
mietek / 6 maja 2010 o 18:03
0
kebab napisał:
Sumą rzeczy ciekawe do kogo pójdziesz jak Cię napadną, zapewne nie do policji bo przecież to pijaki nieroby.

Wyobraź sobie, że nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby policjanci jakąś ukradzioną mi rzecz odnaleźli. Masz więc rację policjanci to nieroby i nie ma sensu zgłaszać im drobnych przestępstw, bo mają to w du***.
Avatar
aaa / 26 kwietnia 2010 o 22:42
0
Za to, że policjant zdzielił dziadka kolbą w twarz został uniewinniony. To i tak dobrze, że nie zrobili tak jak kiedyś NKWD, które wpadało do mieszkania i na oślep rozstrzeliwało wszystkich. A, że często mylili mieszkania, to nie miało znaczenia. Dziadek powinien być wdzięczny policjantowi, że nie go ustrzelił jak tego psa
Avatar
Marysia / 26 kwietnia 2010 o 19:39
0
~gość~ napisał:
zauważ że nie zastrzelili człowieka tylko psa który ich atakował bo właściciel go niechcciał przytrzymać, a dodatkowo tan właściciel to taki dobry człowiek w jego domu mały BURDELIK był o którym on nie wiedział , każdy wierzy w takie bzdury.Ciekawe czemu niema teraz ludzi trzeźwo myślących tylko piszą bzdury bo widzą w nagłówku że ktoś zastrzelił psa a nie pomysłą dlaczego tak sie stało

Pisze wyraźnie, że weszli bezprawnie do sąsiedniej własności dwojga starszych ludzi, zastrzelili psa, a więc złamali prawo i dlatego Sąd ich ukarał.

Pisze wyraźnie, że weszli bezprawnie do sąsiedniej własności dwojga starszych ludzi, zastrzelili psa, a więc złamali prawo i dlatego Sąd ich ukarał. rozwiń
Avatar
~gość~ / 26 kwietnia 2010 o 18:43
0
Gość napisał:
"Ten kraj schodzi na "psy" jeśli nie potrafi ochronić prawnie swoich ludzi dbających o porządek. Brawa dla sądu za kolejny"głupi " wyrok!!" - bandyta czy w mundurze czy nie, to nadal bandyta ! ludzie którzy nie mają poszanowania dla istot żywych powinni znajdować się na Abramowicach w psychiatryku, a nie w państwowej służbie! zastrzelili psa, kto wie czy nie zastrzeliliby niewinnego człowieka!? to jest świat rzeczywisty a nie counter strike, tutaj nie zbiera się punktów za celne trafienia w bezbronne stworzenia. raniąc bezkarnie ludzkie uczucia i odbierając życie zwierzętom nie można powiedzieć że ci ludzie nas chronią! to są bandyci! a takich powinno się wsadzać do więzienia!

zauważ że nie zastrzelili człowieka tylko psa który ich atakował bo właściciel go niechcciał przytrzymać, a dodatkowo tan właściciel to taki dobry człowiek w jego domu mały BURDELIK był o którym on nie wiedział , każdy wierzy w takie bzdury.Ciekawe czemu niema teraz ludzi trzeźwo myślących tylko piszą bzdury bo widzą w nagłówku że ktoś zastrzelił psa a nie pomysłą dlaczego tak sie stało

zauważ że nie zastrzelili człowieka tylko psa który ich atakował bo właściciel go niechcciał przytrzymać, a dodatkowo tan właściciel to taki dobry człowiek w jego domu mały BURDELIK był o którym on nie wiedział , każdy wierzy w takie bzdury.Ciekawe czemu niema teraz ludzi trzeźwo myślących tylko piszą bzdury bo widzą w nagłówku że ktoś zastrzelił psa a nie pomysłą dlaczego tak sie stało rozwiń
Avatar
kebab / 26 kwietnia 2010 o 18:37
0
Gość napisał:
A jak by wam weszli antyterorysci bez na nakazu do domu i zastrzelili psa ? ciekawe jak bys sie poczul? podziekowal bys panu Policjantowi?
wyrok sprawiedliwy

Policjant jadacy po pijanemu autem tez ma byc chroniony przez sad bo niby nas chroni>? smieszni ludzie

jeśli nie znasz sprawy to nie komentuj , Mieli postanowienie prokuratorskie a nie żaden nakaz( za dużo filmów amerykańskich)po drugie nie pomylili domów .
odmośnie jazdy po pijaku to też sie nasłuchałeś opowieści w barze przy piwku jakbyś wiedział że przy każdej kolizji jest prokurator i jeszcze żąda pobrania krwi od policjanta bo takie ma widzimisie to byś sie głupio nie wypowiadał.Sumą rzeczy ciekawe do kogo pójdziesz jak Cię napadną, zapewne nie do policji bo przecież to pijaki nieroby.

jeśli nie znasz sprawy to nie komentuj , Mieli postanowienie prokuratorskie a nie żaden nakaz( za dużo filmów amerykańskich)po drugie nie pomylili domów .
odmośnie jazdy po pijaku to też sie nasłuchałeś opowieści w barze przy piwku jakbyś wiedział że przy każdej kolizji jest prokurator i jeszcze żąda pobrania krwi od policjanta bo takie ma widzimisie to byś sie głupio nie wypowiadał.Sumą rzeczy ciekawe do kogo pójdziesz jak Cię napadną, zapewne nie do policji bo przecież to pijaki nieroby. rozwiń
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2010 o 18:25
0
kebab napisał:
Ten kraj schodzi na "psy" jeśli nie potrafi ochronić prawnie swoich ludzi dbających o porządek. Brawa dla sądu za kolejny"głupi " wyrok!!

"Ten kraj schodzi na "psy" jeśli nie potrafi ochronić prawnie swoich ludzi dbających o porządek. Brawa dla sądu za kolejny"głupi " wyrok!!" - bandyta czy w mundurze czy nie, to nadal bandyta ! ludzie którzy nie mają poszanowania dla istot żywych powinni znajdować się na Abramowicach w psychiatryku, a nie w państwowej służbie! zastrzelili psa, kto wie czy nie zastrzeliliby niewinnego człowieka!? to jest świat rzeczywisty a nie counter strike, tutaj nie zbiera się punktów za celne trafienia w bezbronne stworzenia. raniąc bezkarnie ludzkie uczucia i odbierając życie zwierzętom nie można powiedzieć że ci ludzie nas chronią! to są bandyci! a takich powinno się wsadzać do więzienia!

"Ten kraj schodzi na "psy" jeśli nie potrafi ochronić prawnie swoich ludzi dbających o porządek. Brawa dla sądu za kolejny"głupi " wyrok!!" - bandyta czy w mundurze czy nie, to nadal bandyta ! ludzie którzy nie mają poszanowania dla istot żywych powinni znajdować się na Abramowicach w psychiatryku, a nie w państwowej służbie! zastrzelili psa, kto wie czy nie zastrzeliliby niewinnego człowieka!? to jest świat rzeczywisty a nie counter strike, tutaj nie zbiera się punktów za... rozwiń
Avatar
gada / 26 kwietnia 2010 o 16:46
0
wynajmowanie pomieszczeń dla nierządu ma nazwę, bodajże kuplerstwo. A tymi zachłannymi starociami nie należy się przejmować.
Avatar
Gość / 26 kwietnia 2010 o 16:30
0
kgość napisał:
Brawo!!! ludzie którzy nas chronią nie są sami chronieni przez prawo .Ale cóż się dziwić toż to tylko polska

Jak się strzela gdziekolwiek i do kogokolwiek to juz nie jest ochrona ale napad.
Moze wystarczyłoby zapukać do drzwi?
Avatar
maras / 26 kwietnia 2010 o 16:25
0
Brawo czarnuchy mysla ze sa nietykalni wchodza do domu i robia z ciebie smiecia poniewieraja a pozniej sie okazuje ze pomylka....potem nawet nie przeprosza tylko powiedza ze ciesz sie ze gorzej sie nie skonczylo
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 0 1

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 4 0

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem 0 0

Zawodniczka AZS UMCS zajęła trzecie miejsce w niedzielnym konkursie rzutu młotem. Srebrny medal zdobyła Joanna Fiodorow, a złoto przypadło Anicie Włodarczyk, która była poza zasięgiem

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego 0 0

41 gmin czyli 19 proc. wszystkich gmin w województwie lubelskim nie zapewnia seniorom opieki – wynika z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli. W skali kraju robi to zaledwie 20 proc. gmin, mimo że należy to do ich obowiązków i jest najmniej kosztowną dla samorządów formą pomocy seniorom.

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie 18 3

W sobotę pełniący służbę w Okunince nad jeziorem Białym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód seat leon, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn z woj. mazowieckiego.

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca
film

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca 14 0

Grodków, woj. opolskie. 15-letni chłopak i jego ojciec zostali porażeni prądem w Grodkowie.

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu
galeria

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu 0 3

Do groźnego zdarzenia doszło w piątkowe południe w Dębowej Kłodzie (pow. parczewski).

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy
Złota Setka

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy 0 1

Na pomysł otworzenia tematycznego parku rozrywki trójka przedsiębiorców wpadła 8 lat temu. Dzisiaj to jedno z największych i najbardziej znanych miejsc tego typu w naszych kraju. Do Magicznych Ogródów koło Janowca w sezonie ściągają prawdziwe tłumy.

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza 1 0

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas festiwalu Kolory Muzyki w Parku Miejskim w Chełmie.

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol"

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol" 13 2

W sobotę przed godz. 20 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z marketów przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że na zakupy z malutkim dzieckiem przyszła nietrzeźwa kobieta.

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 29 1

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 6 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 39 18

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 15

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!