Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 grudnia 2016 r.
11:28

Ślisko na drogach i chodnikach. Są wypadki i kolizje (aktualizacja)

64 18 A A

Dziewięć wypadków drogowych i około 30 kolizji w Lubelskim. Wszystko przez marznący deszcz i gołoledź. Na drogach i chodnikach jest dzisiaj bardzo ślisko.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Wracając dzisiaj z Warszawy do Lublina o godz. 9 na odcinku S-17 wystąpiła gołoledź. Skutkiem tego było wiele zdarzeń drogowych, polegających głównie na rozbiciu się kilku pojazdów na barierach energochłonnych – opisuje warunki na drodze Marek Sójka. – Służby tj. straż pożarna, policja i pogotowie widoczne były podczas udzielania pomocy poszkodowanym w zdarzeniach. Fatalny stan nawierzchni oraz padająca w dalszym ciągu marznąca mżawka przyczyni się jeszcze do powstania kolejnych kolizji i wypadków.

Od wczesnego ranka interwencji pogotowania ratunkowego, straży pożarnej i policji jest sporo.

– W województwie lubelskim doszło już do 9 wypadków drogowych i ok. 30 kolizji, z czego w samym Lublinie miało miejsce 15 – wylicza st. sierż. Kamil Karbowniczek z KWP w Lublinie.

Dzisiaj, ok. godz. 10.45 w Jakubowicach Konińskich-Kolonii koło Lublina, przy Dworze Anna zderzyły się dwa samochody. – Pasażerka z dzieckiem, która jechała w jednym z aut wymaga pomocy medycznej – informuje st. sierż. Karbowniczek.

Natomiast godzinę wcześniej na starej drodze krajowej nr 17, w pobliżu Karczmy Bida w Bogucinie, kierowca renault megane stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Pasażerka jadąca autem także została przewieziona do szpitala.

Wyżnianka: Peugeot w rowie

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś rano w miejscowości Kolonia Wyżnianka (powiat kraśnicki).

Około godz. 9:40 kierująca peugeotem kobieta straciła panowanie nad pojazdem. – Zjechała do przydrożnego rowu, uderzyła w ogrodzenie posesji a następnie w drzewo – informuje st. asp. Janusz Majewski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku. – W wyniku zdarzenia obrażeń doznała kierująca i jej pasażer, oboje trafili do szpitala. Na szczęście nie doznali poważniejszych obrażeń.

Jedną z przyczyn wypadku mogło być oblodzenie nawierzchni.

Obwodnica Lublina: Samochód wjechał w barierę energochłonną

Są utrudnienia w ruchu na obwodnicy Lublina – pomiędzy węzłem Lublin Sławinek a węzłem Lublin Rudnik. Dzisiaj, około godz. 12 samochód osobowy uderzył w barierę energochłonną.

Zablokowany jest pas włączenia w kierunku Warszawy.

Utrudnienia zakończyły się po godz. 13.

Utrudnienia na S-12 (węzeł Lublin Zadębie)

Kolejny samochód uderzył w barierę energochłonną. Jedna osoba została ranna. Do zdarzenia doszło dzisiaj, przed godz. 12 na węźle Lublin Zadębie. Służby drogowe informują o zablokowanym pasie szybkiego ruchu w kierunku Piask.

Utrudnienia zakończyły się ok. godz. 13.30.

Czekamy na Wasze zdjęcia - alarm24@dziennikwschodni.pl

Wypadek w Kolonii Wyżniance (fot. Policja)
Wypadek w Kolonii Wyżniance (fot. Policja)
Wypadek w Kolonii Wyżniance (fot. Policja)
Wypadek w Kolonii Wyżniance (fot. Policja)

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 stycznia 2017 o 14:18
0
Biedna branża ubezpieczeniowa. Wczoraj byłem w DRB szczęśliwie sfinalizować przypadek mojego wypadku w pracy i z rozmów wynikało, że teraz dopiero się zacznie... Stłuczki, poślizgnięcia, odszkodowania... Dobrze, że u mnie wszystko poszło szybko i bez zarzutu :)
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 12:26
0
a kto w Lublinie dba o stan dróg?? może jakiś protes kod? z POjebami i nowoczesną ?
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 08:37
0
Nazwy regionów (rzeczowniki) typu Katowickie czy Lubelskie piszemy wielką literą, a ich narzednik i miejscownik tworzymy końcówką -em
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 08:37
0
Nazwy regionów (rzeczowniki) typu Katowickie czy Lubelskie piszemy wielką literą, a ich narzednik i miejscownik tworzymy końcówką -em - "dziennikarzyno"
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 20:45
0
czemu material video jest niedostepny?
Avatar
kasa / 18 grudnia 2016 o 16:12
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
poszkodowanym należy się odszkodowanie z oc sprawcy poszkodowanym kierowcom auto zastępcze z oc sprawcy oraz dopłata do kosztorysu gdy naprawią auto gotówkowo ( auta od 2003 r w górę  zdarzenie do 3 lat wstecz) euco@onet.pl 513 996 555
a co jak ktoś zginie w takim wypadku, wtedy rodzina winna jechać do warszawy i spuścić łomot tym co się należy za zaniedbania na drodze
Avatar
hghh / 18 grudnia 2016 o 16:11
0
asa napisał:
Gmina Garbów wogóle nie posypuje dróg gminnych, chyba że przy budynku gminy. Po co? Rozwali sie jakiś autobus szkolny z dziećmi, dopiero może ktoś pójdzie po rozum do glowy!!!
a co tam dzieci, mamy 500+ to patologia narobi i narodzi kolejne
Avatar
asa / 18 grudnia 2016 o 15:03
0
Gmina Garbów wogóle nie posypuje dróg gminnych, chyba że przy budynku gminy. Po co? Rozwali sie jakiś autobus szkolny z dziećmi, dopiero może ktoś pójdzie po rozum do glowy!!!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 14:44
0
Wracając z Warszawy wystąpiła gołoledź....cóż to za tekst?????
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 14:41
0
"Wracając dzisiaj z Warszawy do Lublina o godz. 9 na odcinku S-17 wystąpiła gołoledź. " A potem wróciła z powrotem do siebie :-D
Avatar
Gość / 5 stycznia 2017 o 14:18
0
Biedna branża ubezpieczeniowa. Wczoraj byłem w DRB szczęśliwie sfinalizować przypadek mojego wypadku w pracy i z rozmów wynikało, że teraz dopiero się zacznie... Stłuczki, poślizgnięcia, odszkodowania... Dobrze, że u mnie wszystko poszło szybko i bez zarzutu :)
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 12:26
0
a kto w Lublinie dba o stan dróg?? może jakiś protes kod? z POjebami i nowoczesną ?
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 08:37
0
Nazwy regionów (rzeczowniki) typu Katowickie czy Lubelskie piszemy wielką literą, a ich narzednik i miejscownik tworzymy końcówką -em
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 08:37
0
Nazwy regionów (rzeczowniki) typu Katowickie czy Lubelskie piszemy wielką literą, a ich narzednik i miejscownik tworzymy końcówką -em - "dziennikarzyno"
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 20:45
0
czemu material video jest niedostepny?
Avatar
kasa / 18 grudnia 2016 o 16:12
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
poszkodowanym należy się odszkodowanie z oc sprawcy poszkodowanym kierowcom auto zastępcze z oc sprawcy oraz dopłata do kosztorysu gdy naprawią auto gotówkowo ( auta od 2003 r w górę  zdarzenie do 3 lat wstecz) euco@onet.pl 513 996 555
a co jak ktoś zginie w takim wypadku, wtedy rodzina winna jechać do warszawy i spuścić łomot tym co się należy za zaniedbania na drodze
Avatar
hghh / 18 grudnia 2016 o 16:11
0
asa napisał:
Gmina Garbów wogóle nie posypuje dróg gminnych, chyba że przy budynku gminy. Po co? Rozwali sie jakiś autobus szkolny z dziećmi, dopiero może ktoś pójdzie po rozum do glowy!!!
a co tam dzieci, mamy 500+ to patologia narobi i narodzi kolejne
Avatar
asa / 18 grudnia 2016 o 15:03
0
Gmina Garbów wogóle nie posypuje dróg gminnych, chyba że przy budynku gminy. Po co? Rozwali sie jakiś autobus szkolny z dziećmi, dopiero może ktoś pójdzie po rozum do glowy!!!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 14:44
0
Wracając z Warszawy wystąpiła gołoledź....cóż to za tekst?????
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 14:41
0
"Wracając dzisiaj z Warszawy do Lublina o godz. 9 na odcinku S-17 wystąpiła gołoledź. " A potem wróciła z powrotem do siebie :-D
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zbigniew Kapela dyrektorem Bialskiego Centrum Kultury

Zbigniew Kapela dyrektorem Bialskiego Centrum Kultury 0 0

To Zbigniew Kapela przez następne trzy lata pokieruje Bialskim Centrum Kultury. Rozstrzygnięto właśnie konkurs na to stanowisko.

Fonie Lublina: Moniuszko i Młoda Polska w Trybunale Koronnym
30 marca 2019, 19:00

Fonie Lublina: Moniuszko i Młoda Polska w Trybunale Koronnym 0 0

Trwa tegoroczna edycja cyklu koncertów Fonie Lublina. Melomani będą mieli okazję uczestniczyć już w drugim koncercie poświęconym Stanisławowi Moniuszce, tym razem ukazującym artystę w kontekście Młodej Polski. Wydarzenie zostanie zorganizowane 30 marca o godz. 19 w Trybunale Koronnym.

Ostatni z biegów City Trail z Nationale-Nederlanden w Lublinie za nami [zdjęcia]
galeria

Ostatni z biegów City Trail z Nationale-Nederlanden w Lublinie za nami [zdjęcia] 0 0

Szósty, ostatni z biegów City Trail z Nationale-Nederlanden w Lublinie w edycji 2018/2019 odbył się w znakomitej, wiosennej aurze. Zwycięstwo odnieśli Adam Grudziński i Aleksandra Jakubczak – oboje triumfowali w cyklu po raz pierwszy

Wypadek podczas prac polowych. Siewnik wciągnął rękę 13-latka

Wypadek podczas prac polowych. Siewnik wciągnął rękę 13-latka 21 0

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło podczas prac polowych w okolicach miejscowości Zagrody (gm. Żyrzyn). Ręka pracującego przy siewniku nastolatka została chwycona i wciągnięta przez maszynę. Na miejsce wezwano służby.

ARMZ VR: Mechy i postapokalipsa (wideo)
film

ARMZ VR: Mechy i postapokalipsa (wideo) 0 0

Trzy areny, masa przeciwników i jeden cel. Gra ARMZ VR będzie dostępna już 28 marca.

Gwałtowny wzrost stawek za odbiór śmieci w Łęcznej. W Lubartowie jest jeszcze drożej

Gwałtowny wzrost stawek za odbiór śmieci w Łęcznej. W Lubartowie jest jeszcze drożej 5 6

Sprawa nowych cen za odbiór śmieci zmienia się, jak w kalejdoskopie. Inny jest termin wprowadzenia nowych stawek. Podwyżka wejdzie w życie nie w tym miesiącu ale w maju.

Strajk nauczycieli coraz bliżej. Jakie są wyniki referendum w szkołach w woj. lubelskim?
film

Strajk nauczycieli coraz bliżej. Jakie są wyniki referendum w szkołach w woj. lubelskim? 20 22

Nauczyciele w Lubelskiem masowo popierają strajk. – 87 proc. naszych szkół przystąpi do sporu zbiorowego – mówi Adam Sosnowski, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego w Okręgu Lubelskim.

Juwenalia 2019 Lublin: Ogłoszono kolejną gwiazdę imprezy

Juwenalia 2019 Lublin: Ogłoszono kolejną gwiazdę imprezy 6 2

Studenci Politechniki Lubelskiej ogłosili kolejną gwiazdę, która wystąpi podczas tegorocznych Juwenaliów. 8 maja na scenie na terenach zielonych uczelni zagra zespół Happysad.

Joanna Zętar o "Lublinie, którego nie ma"
28 marca 2019, 18:00

Joanna Zętar o "Lublinie, którego nie ma" 2 0

Spotkanie z autorką książki „Lublin, którego nie ma”. 28 marca Joanna Zętar zabierze uczestników w miejsca, które przetrwały jedynie na fotografiach

Kacper Borowski (TBV Start): Arka dała nam w kość

Kacper Borowski (TBV Start): Arka dała nam w kość 0 0

Rozmowa z Kacprem Borowskim, zawodnikiem TBV Startu

Puławy: Gdzie stanie pomnik bohaterskiego "Orlika"?

Puławy: Gdzie stanie pomnik bohaterskiego "Orlika"? 15 19

Radni z komisji promocji poparli inicjatywę puławskiego koła Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, który chce sfinansować i postawić pomnik majora Mariana Bernaciaka „Orlika” przy centralnym skrzyżowaniu w mieście. Mieszkańcy Puław, którzy mieli inny pomysł na to miejsce zostali zignorowani

Lublin: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy przedstawiła lidera do PE
film

Lublin: Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy przedstawiła lidera do PE 54 16

Witold Tumanowicz będzie liderem lubelskiej listy komitetu Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Część kandydatów w poniedziałek zaprezentowali w Lublinie wiceprezes partii KORWiN Jakub Kulesza i szef Ruchu Narodowego Robert Winnicki.

LUK AZS UMCS - San-Pajda 0:3. Walec przejechał lublinianki po raz trzeci

LUK AZS UMCS - San-Pajda 0:3. Walec przejechał lublinianki po raz trzeci 0 0

Podopieczne Jacka Rutkowskiego robiły co mogły, ale rywal był poza zasięgiem. LUK AZS UMCS znowu nie ugrał nawet seta w starciu z MKS San-Pajda Jarosław. Rywalki zgodnie z planem awansowały do turnieju finałowego o awans do I ligi

KSZO – MKS Padwa Zamość 23:28. Emocje do końca

KSZO – MKS Padwa Zamość 23:28. Emocje do końca 0 0

MKS Padwa Zamość dopisała kolejny komplet punktów po wyprawie do Ostrowca Świętokrzyskiego

Lublin: Trzeba poczekać na Al. Racławickie

Lublin: Trzeba poczekać na Al. Racławickie 24 139

Ratusz dostał dodatkowe dwa miesiące na zdobycie niemal 70 mln zł, których brakuje do rozstrzygnięcia przetargu na przebudowę Al. Racławickich, ul. Lipowej i Poniatowskiego. Najtańsza z chętnych firm sama przedłużyła ważność swojej oferty do 24 maja

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!