Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 grudnia 2009 r.
13:28
Edytuj ten wpis

Śmierć Przemyka. Były policjant nie pójdzie do więzienia

Autor: Zdjęcie autora er
0 10 A A

Korzystnie dla Ireneusza K., byłego zomowca, a potem policjanta w Biłgoraju, zakończył się jego proces przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie. Mężczyzna oskarżony był o śmiertelne pobicie Grzegorza Przemyka. Sędziowie uznali, ze sprawa przedawniła się.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
12 maja 1983 roku Ireneusz K., wówczas 20-letni zomowiec, pełnił służbę w komisariacie przy ul. Jezuickiej w Warszawie. Milicjanci przyprowadzili tam zatrzymanego na placu Zamkowym 19-letniego Grzegorza Przemyka, syna opozycyjnej poetki Barbary Sadowskiej i jego kolegę. Chłopcy świętowali maturę. W komisariacie Przemyk został skatowany przez milicjantów. Po dwóch dniach zmarł w szpitalu.

Ireneusz K. był czterokrotnie uniewinniany. Wyroki uchylał sąd wyższej instancji. Ostatnio Sąd Okręgowy w Warszawie skazał go na osiem lat więzienia za udział w śmiertelnym pobiciu Grzegorza Przemyka. Dzięki amnestii karę od razu obniżono mu o połowę – do czterech lat.

Ireneusz K. odwołał się. Teraz jest na emeryturze. Jako policjant był chwalony przez swych zwierzchników w Biłgoraju.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obiektywnie / 16 grudnia 2009 o 23:49
0
MMC napisał:
ejjj ludzie narzucacie temu policjantowi ze jest winny a skad wy mozecie o tym wiedziec?
jezli sad go uniewinnil to widocznie Ireneusz K nie jest winny ;/
zajmijcie sie swoimi sprawami a swoje komentarze zostawcie dla siebie

Powiem obiektywnie - masz problemy z głową, mówiąc wprost - jesteś głupcem. Dlaczego? Bo nie umiesz czytać, nie wgłębiłeś się w istotę rzeczy. Gdybyś to zrobił, dowiedziałbyś się, że Ireneusz Kościuk został skazany za pobicie Przemyka, że sąd go nie uniewinnił, jak pleciesz na tym forum! Kościuka skazano, ale po wyroku okazało się, że czyn uległ przedawnieniu. Poprzedni sąd, wydający wyrok, nie miał wątpliwości, a ten akurat miał! Takie mamy sądy! A przecież Kościuk był funkcjonariuszem państwa, gdy bił Przemyka, więc jego czyn (czytaj:zbrodnia) nie powinien ulec przedawnieniu i traktowany winien być jako zbrodnia komunistyczna, niepodlegająca przedawnieniu. A skąd ty możesz wiedzieć, że Kościuk jest niewinny? Byłeś przy nim tego dnia, gdy bito Przemyka? Ci, którzy bili, wiedzieli, kogo biją, czyim jest synem. Jego matka, Barbara Sadowska, wkrótce po śmierci syna sama poszła do grobu. Niewielu dziś też pamięta, kogo oskarżono o pobicie Grzegorza, kto niewinnie siedział, kogo ówczesne media wdeptały w ziemię, by ukryć prawdę. Świadkowie tamtych wydarzeń do dziś żyją w strachu, jednemu z nich kilkakrotnie grożono śmiercią, próbowano pozbawić życia jego bliskich. A wszystko to dzieje się w wolnym ponoć i praworządnym kraju! Wymiar, zwany chyba tylko przez przekorę, wymiarem sprawiedliwości, nie pyta o tych, którzy mataczyli, kręcili, oskarżali fałszywie, bili i znęcali się nad Bogu ducha winnymi pracownikami służby zdrowia, wydawali spreparowane wyroki. Co się dzieje teraz z nimi? Czy przenieśli się na inną planetę, zapadli pod ziemię? Nie! Oni wciąż żyją, bezkarni i bezczelni, nieosiągalni dla tych, co łakną i pragną sprawiedliwości, usprawiedliwieni przez obłudne i zakłamane wyroki "niezależnych" sądów, nierozliczeni z krzywd, które wyrządzili swym bliźnim, rodakom przecież, takim samym Polakom jak oni. Ale nie są jednak bezkarni. Mogą uciec od wyroków trybunałów, ale nie uciekną od siebie i swego sumienia. Ono im nie odpuści. Wcześniej czy później ich dopadnie i wtedy poznają prawdę o sobie i swych czynach. I tego im życzę.
został skazany za pobicie Przemyka, że sąd go nie uniewinnił, jak pleciesz na tym forum! Kościuka skazano, ale po wyroku okazało się, że czyn uległ przedawnieniu. Poprzedni sąd, wydający wyrok, nie miał wątpliwości, a ten akurat miał! Takie mamy sądy! A przecież Kościuk był funkcjonariuszem państwa, gdy bił Przemyka, więc jego czyn (czytaj:zbrodnia) nie powinien ulec przedawnieniu i traktowany winien być jako zbrodnia komunistyczna, niepodlegająca przedawnieniu. A skąd ty możesz wiedzieć, że Kościuk jest niewinny? Byłeś przy nim ... rozwiń
Avatar
MMC / 16 grudnia 2009 o 21:28
0
ejjj ludzie narzucacie temu policjantowi ze jest winny a skad wy mozecie o tym wiedziec?
jezli sad go uniewinnil to widocznie Ireneusz K nie jest winny ;/
zajmijcie sie swoimi sprawami a swoje komentarze zostawcie dla siebie
Avatar
cancer / 14 grudnia 2009 o 18:43
0
Podobno w Polsce nie ma przedawnienia zbrodni komunistycznych. Widocznie nie wszędzie i nie dla wszystkich. Mnie,starego człowieka, cieszy zbiorowa reakcja na prymitywny, niegodny nie tylko Polaka, ale Człowieka tekst @zbyslew
Avatar
HistoriRyk / 14 grudnia 2009 o 18:14
0
zbyslew napisał:
kogo dzisiaj to jeszcze interesuje? To tematy zastępcze gdy władzy potrzebne są igrzyska a dziennikarskie sługusy wydłubują historie sprzed półwiecza.Tak wkoło tematyka aborcji,krzyży,Jaruzelskiego,kopalni Wujek,niezliczonej ilości sejmowych komisji i nawet nie zauważyliście że wszystko drożeje z dnia na dzień a na prąd nałożono podatek akcyzowy. Czy ktoś jeszcze pamięta co wystrajkowała Solidarność pana Tuska i dlaczego On sam nie realizuje tego mając teraz władzę w rękach?

Ciebie w pierwszej kolejnosci powinno chyba interesowac jezeli chcesz dalej zyc. Czy wiesz, ze tu nie chodzi o tego czy innego funkcjonariusza a o system? Czy wiesz, ze jezeli za zbrodnie przeciwko bliznim funkcjonariusze nie beda ponosili odpowiedzialnosci to nadal "wladza" jak tylko bedzie chciala to kazego kto stanie jej nadrodze chocby tylko z wierszem na ustach "posle do piachu"?
Za miesiac juz nawet nie przczytasz tego co dzis bo wlasnie w majestacie prawa zaklada sie kaganiec na siec Internet... POzniej pojda palki, sciezki zdrowia i ostra amunicja...

Kary nie będzie dla przeciętnych drani,
A lud ofiary złoży nadaremno,
Morderców będą grzebać z honorami,
Na bruku ulic nędza się wylęgnie.

Pomimo wszystko świat trwać będzie nadal -
W Słońce i Kłamstwo wierzą ludzie prości.
Niedostrzegalna szerzy się zagłada
A wszystkie ręce aż lśnią od czystości

Handel, jakich nie było, z chciwością się zmaga
Na gorycz popytu, na zdradę ceny nie ma
Uczynków złych kołysze się waga
Zpełnymi krwi szalami obiema

Nieistniejące w milczeniu narasta,
Aż prezydenci i gwiazd korce bledną
Coś się na pewno wydarzy to jasne,
Ale nam będzie wtedy wszystko jedno.

Jacek Kaczmarski ,, Wróżba”

Ciebie w pierwszej kolejnosci powinno chyba interesowac jezeli chcesz dalej zyc. Czy wiesz, ze tu nie chodzi o tego czy innego funkcjonariusza a o system? Czy wiesz, ze jezeli za zbrodnie przeciwko bliznim funkcjonariusze nie beda ponosili odpowiedzialnosci to nadal "wladza" jak tylko bedzie chciala to kazego kto stanie jej nadrodze chocby tylko z wierszem na ustach "posle do piachu"?
Za miesiac juz nawet nie przczytasz tego co dzis bo wlasnie w majestacie prawa zaklada sie kaganiec na siec Inte... rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2009 o 16:08
0
zbyslew napisał:
kogo dzisiaj to jeszcze interesuje? To tematy zastępcze gdy władzy potrzebne są igrzyska a dziennikarskie sługusy wydłubują historie sprzed półwiecza.Tak wkoło tematyka aborcji,krzyży,Jaruzelskiego,kopalni Wujek,niezliczonej ilości sejmowych komisji i nawet nie zauważyliście że wszystko drożeje z dnia na dzień a na prąd nałożono podatek akcyzowy. Czy ktoś jeszcze pamięta co wystrajkowała Solidarność pana Tuska i dlaczego On sam nie realizuje tego mając teraz władzę w rękach?


Mnie interesuje czy można zabijać.
Bo jesli mozna to na pierwszy ogień idziesz ty.
I nie bądź zdziwiony - taka jest przecież twoja logika.
Polański po 30 latach jest ścigany za gwałt !!!
A ty tu takie teksty SBeckie.
Wiesz co nie będę zabijał zostawię "ludziom ku przestrodze"


Mnie interesuje czy można zabijać.
Bo jesli mozna to na pierwszy ogień idziesz ty.
I nie bądź zdziwiony - taka jest przecież twoja logika.
Polański po 30 latach jest ścigany za gwałt !!!
A ty tu takie teksty SBeckie.
Wiesz co nie będę zabijał zostawię "ludziom ku przestrodze"
rozwiń
Avatar
andrzejto / 14 grudnia 2009 o 15:55
0
zbyslew napisał:
kogo dzisiaj to jeszcze interesuje? To tematy zastępcze gdy władzy potrzebne są igrzyska a dziennikarskie sługusy wydłubują historie sprzed półwiecza.Tak wkoło tematyka aborcji,krzyży,Jaruzelskiego,kopalni Wujek,niezliczonej ilości sejmowych komisji i nawet nie zauważyliście że wszystko drożeje z dnia na dzień a na prąd nałożono podatek akcyzowy. Czy ktoś jeszcze pamięta co wystrajkowała Solidarność pana Tuska i dlaczego On sam nie realizuje tego mając teraz władzę w rękach?


Mnie na przykłąd interesuje. po to właśnie by qrwa została nazwana po imieniu, a bandyta, choćby był w milicyjnym mundurze został nazwany bandytą.
A nakładają podatki i będą nakładać, bo jak się w odpowiednim czasie nie upupiło kogotrzeba, to taki jest efekt.
Dlaczego sekretarza generalnego KPCz ( komunistycznej Parti Czechosłwacji) widziano pracującego na zmywaku w Londynie? Bo Czesi mieli jaja i nie cackali się z tym bydłem. Tylko u nas Maleszki i inne bydlaki robią za autorytety moralne...


Mnie na przykłąd interesuje. po to właśnie by qrwa została nazwana po imieniu, a bandyta, choćby był w milicyjnym mundurze został nazwany bandytą.
A nakładają podatki i będą nakładać, bo jak się w odpowiednim czasie nie upupiło kogotrzeba, to taki jest efekt.
Dlaczego sekretarza generalnego KPCz ( komunistycznej Parti Czechosłwacji) widziano pracującego na zmywaku w Londynie? Bo Czesi mieli jaja i nie cackali się z tym bydłem. Tylko u nas Maleszki i inne bydlaki robią za autorytety moralne... rozwiń
Avatar
zbyslew / 14 grudnia 2009 o 15:39
0
kogo dzisiaj to jeszcze interesuje? To tematy zastępcze gdy władzy potrzebne są igrzyska a dziennikarskie sługusy wydłubują historie sprzed półwiecza.Tak wkoło tematyka aborcji,krzyży,Jaruzelskiego,kopalni Wujek,niezliczonej ilości sejmowych komisji i nawet nie zauważyliście że wszystko drożeje z dnia na dzień a na prąd nałożono podatek akcyzowy. Czy ktoś jeszcze pamięta co wystrajkowała Solidarność pana Tuska i dlaczego On sam nie realizuje tego mając teraz władzę w rękach?
Avatar
Gość / 14 grudnia 2009 o 15:00
0
Jeśli ktoś nie widzi powiązania: były zomowiec a sędzia, to znaczy ze albo nie myśli albo należy do PO
Avatar
zadra / 14 grudnia 2009 o 14:52
0
1. Wóda w Magdalence, którą pili zdrajcy ze zbrodniarzami.
2. Gruba kreska.
3. Partia Oszustów.

... i są tego konsekwencje. Zdrajcy naród zdradzili, a patrzcie zbrodniarzom są wierni do dziś!
Avatar
stan / 14 grudnia 2009 o 14:30
0
Oto Polska właśnie. Kaci żyją spokojnie, zbrodnie się przedawniają, o ofiarach nikt nie pamięta.
Avatar
obiektywnie / 16 grudnia 2009 o 23:49
0
MMC napisał:
ejjj ludzie narzucacie temu policjantowi ze jest winny a skad wy mozecie o tym wiedziec?
jezli sad go uniewinnil to widocznie Ireneusz K nie jest winny ;/
zajmijcie sie swoimi sprawami a swoje komentarze zostawcie dla siebie

Powiem obiektywnie - masz problemy z głową, mówiąc wprost - jesteś głupcem. Dlaczego? Bo nie umiesz czytać, nie wgłębiłeś się w istotę rzeczy. Gdybyś to zrobił, dowiedziałbyś się, że Ireneusz Kościuk został skazany za pobicie Przemyka, że sąd go nie uniewinnił, jak pleciesz na tym forum! Kościuka skazano, ale po wyroku okazało się, że czyn uległ przedawnieniu. Poprzedni sąd, wydający wyrok, nie miał wątpliwości, a ten akurat miał! Takie mamy sądy! A przecież Kościuk był funkcjonariuszem państwa, gdy bił Przemyka, więc jego czyn (czytaj:zbrodnia) nie powinien ulec przedawnieniu i traktowany winien być jako zbrodnia komunistyczna, niepodlegająca przedawnieniu. A skąd ty możesz wiedzieć, że Kościuk jest niewinny? Byłeś przy nim tego dnia, gdy bito Przemyka? Ci, którzy bili, wiedzieli, kogo biją, czyim jest synem. Jego matka, Barbara Sadowska, wkrótce po śmierci syna sama poszła do grobu. Niewielu dziś też pamięta, kogo oskarżono o pobicie Grzegorza, kto niewinnie siedział, kogo ówczesne media wdeptały w ziemię, by ukryć prawdę. Świadkowie tamtych wydarzeń do dziś żyją w strachu, jednemu z nich kilkakrotnie grożono śmiercią, próbowano pozbawić życia jego bliskich. A wszystko to dzieje się w wolnym ponoć i praworządnym kraju! Wymiar, zwany chyba tylko przez przekorę, wymiarem sprawiedliwości, nie pyta o tych, którzy mataczyli, kręcili, oskarżali fałszywie, bili i znęcali się nad Bogu ducha winnymi pracownikami służby zdrowia, wydawali spreparowane wyroki. Co się dzieje teraz z nimi? Czy przenieśli się na inną planetę, zapadli pod ziemię? Nie! Oni wciąż żyją, bezkarni i bezczelni, nieosiągalni dla tych, co łakną i pragną sprawiedliwości, usprawiedliwieni przez obłudne i zakłamane wyroki "niezależnych" sądów, nierozliczeni z krzywd, które wyrządzili swym bliźnim, rodakom przecież, takim samym Polakom jak oni. Ale nie są jednak bezkarni. Mogą uciec od wyroków trybunałów, ale nie uciekną od siebie i swego sumienia. Ono im nie odpuści. Wcześniej czy później ich dopadnie i wtedy poznają prawdę o sobie i swych czynach. I tego im życzę.
został skazany za pobicie Przemyka, że sąd go nie uniewinnił, jak pleciesz na tym forum! Kościuka skazano, ale po wyroku okazało się, że czyn uległ przedawnieniu. Poprzedni sąd, wydający wyrok, nie miał wątpliwości, a ten akurat miał! Takie mamy sądy! A przecież Kościuk był funkcjonariuszem państwa, gdy bił Przemyka, więc jego czyn (czytaj:zbrodnia) nie powinien ulec przedawnieniu i traktowany winien być jako zbrodnia komunistyczna, niepodlegająca przedawnieniu. A skąd ty możesz wiedzieć, że Kościuk jest niewinny? Byłeś przy nim ... rozwiń
Avatar
MMC / 16 grudnia 2009 o 21:28
0
ejjj ludzie narzucacie temu policjantowi ze jest winny a skad wy mozecie o tym wiedziec?
jezli sad go uniewinnil to widocznie Ireneusz K nie jest winny ;/
zajmijcie sie swoimi sprawami a swoje komentarze zostawcie dla siebie
Avatar
cancer / 14 grudnia 2009 o 18:43
0
Podobno w Polsce nie ma przedawnienia zbrodni komunistycznych. Widocznie nie wszędzie i nie dla wszystkich. Mnie,starego człowieka, cieszy zbiorowa reakcja na prymitywny, niegodny nie tylko Polaka, ale Człowieka tekst @zbyslew
Avatar
HistoriRyk / 14 grudnia 2009 o 18:14
0
zbyslew napisał:
kogo dzisiaj to jeszcze interesuje? To tematy zastępcze gdy władzy potrzebne są igrzyska a dziennikarskie sługusy wydłubują historie sprzed półwiecza.Tak wkoło tematyka aborcji,krzyży,Jaruzelskiego,kopalni Wujek,niezliczonej ilości sejmowych komisji i nawet nie zauważyliście że wszystko drożeje z dnia na dzień a na prąd nałożono podatek akcyzowy. Czy ktoś jeszcze pamięta co wystrajkowała Solidarność pana Tuska i dlaczego On sam nie realizuje tego mając teraz władzę w rękach?

Ciebie w pierwszej kolejnosci powinno chyba interesowac jezeli chcesz dalej zyc. Czy wiesz, ze tu nie chodzi o tego czy innego funkcjonariusza a o system? Czy wiesz, ze jezeli za zbrodnie przeciwko bliznim funkcjonariusze nie beda ponosili odpowiedzialnosci to nadal "wladza" jak tylko bedzie chciala to kazego kto stanie jej nadrodze chocby tylko z wierszem na ustach "posle do piachu"?
Za miesiac juz nawet nie przczytasz tego co dzis bo wlasnie w majestacie prawa zaklada sie kaganiec na siec Internet... POzniej pojda palki, sciezki zdrowia i ostra amunicja...

Kary nie będzie dla przeciętnych drani,
A lud ofiary złoży nadaremno,
Morderców będą grzebać z honorami,
Na bruku ulic nędza się wylęgnie.

Pomimo wszystko świat trwać będzie nadal -
W Słońce i Kłamstwo wierzą ludzie prości.
Niedostrzegalna szerzy się zagłada
A wszystkie ręce aż lśnią od czystości

Handel, jakich nie było, z chciwością się zmaga
Na gorycz popytu, na zdradę ceny nie ma
Uczynków złych kołysze się waga
Zpełnymi krwi szalami obiema

Nieistniejące w milczeniu narasta,
Aż prezydenci i gwiazd korce bledną
Coś się na pewno wydarzy to jasne,
Ale nam będzie wtedy wszystko jedno.

Jacek Kaczmarski ,, Wróżba”

Ciebie w pierwszej kolejnosci powinno chyba interesowac jezeli chcesz dalej zyc. Czy wiesz, ze tu nie chodzi o tego czy innego funkcjonariusza a o system? Czy wiesz, ze jezeli za zbrodnie przeciwko bliznim funkcjonariusze nie beda ponosili odpowiedzialnosci to nadal "wladza" jak tylko bedzie chciala to kazego kto stanie jej nadrodze chocby tylko z wierszem na ustach "posle do piachu"?
Za miesiac juz nawet nie przczytasz tego co dzis bo wlasnie w majestacie prawa zaklada sie kaganiec na siec Inte... rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2009 o 16:08
0
zbyslew napisał:
kogo dzisiaj to jeszcze interesuje? To tematy zastępcze gdy władzy potrzebne są igrzyska a dziennikarskie sługusy wydłubują historie sprzed półwiecza.Tak wkoło tematyka aborcji,krzyży,Jaruzelskiego,kopalni Wujek,niezliczonej ilości sejmowych komisji i nawet nie zauważyliście że wszystko drożeje z dnia na dzień a na prąd nałożono podatek akcyzowy. Czy ktoś jeszcze pamięta co wystrajkowała Solidarność pana Tuska i dlaczego On sam nie realizuje tego mając teraz władzę w rękach?


Mnie interesuje czy można zabijać.
Bo jesli mozna to na pierwszy ogień idziesz ty.
I nie bądź zdziwiony - taka jest przecież twoja logika.
Polański po 30 latach jest ścigany za gwałt !!!
A ty tu takie teksty SBeckie.
Wiesz co nie będę zabijał zostawię "ludziom ku przestrodze"


Mnie interesuje czy można zabijać.
Bo jesli mozna to na pierwszy ogień idziesz ty.
I nie bądź zdziwiony - taka jest przecież twoja logika.
Polański po 30 latach jest ścigany za gwałt !!!
A ty tu takie teksty SBeckie.
Wiesz co nie będę zabijał zostawię "ludziom ku przestrodze"
rozwiń
Avatar
andrzejto / 14 grudnia 2009 o 15:55
0
zbyslew napisał:
kogo dzisiaj to jeszcze interesuje? To tematy zastępcze gdy władzy potrzebne są igrzyska a dziennikarskie sługusy wydłubują historie sprzed półwiecza.Tak wkoło tematyka aborcji,krzyży,Jaruzelskiego,kopalni Wujek,niezliczonej ilości sejmowych komisji i nawet nie zauważyliście że wszystko drożeje z dnia na dzień a na prąd nałożono podatek akcyzowy. Czy ktoś jeszcze pamięta co wystrajkowała Solidarność pana Tuska i dlaczego On sam nie realizuje tego mając teraz władzę w rękach?


Mnie na przykłąd interesuje. po to właśnie by qrwa została nazwana po imieniu, a bandyta, choćby był w milicyjnym mundurze został nazwany bandytą.
A nakładają podatki i będą nakładać, bo jak się w odpowiednim czasie nie upupiło kogotrzeba, to taki jest efekt.
Dlaczego sekretarza generalnego KPCz ( komunistycznej Parti Czechosłwacji) widziano pracującego na zmywaku w Londynie? Bo Czesi mieli jaja i nie cackali się z tym bydłem. Tylko u nas Maleszki i inne bydlaki robią za autorytety moralne...


Mnie na przykłąd interesuje. po to właśnie by qrwa została nazwana po imieniu, a bandyta, choćby był w milicyjnym mundurze został nazwany bandytą.
A nakładają podatki i będą nakładać, bo jak się w odpowiednim czasie nie upupiło kogotrzeba, to taki jest efekt.
Dlaczego sekretarza generalnego KPCz ( komunistycznej Parti Czechosłwacji) widziano pracującego na zmywaku w Londynie? Bo Czesi mieli jaja i nie cackali się z tym bydłem. Tylko u nas Maleszki i inne bydlaki robią za autorytety moralne... rozwiń
Avatar
zbyslew / 14 grudnia 2009 o 15:39
0
kogo dzisiaj to jeszcze interesuje? To tematy zastępcze gdy władzy potrzebne są igrzyska a dziennikarskie sługusy wydłubują historie sprzed półwiecza.Tak wkoło tematyka aborcji,krzyży,Jaruzelskiego,kopalni Wujek,niezliczonej ilości sejmowych komisji i nawet nie zauważyliście że wszystko drożeje z dnia na dzień a na prąd nałożono podatek akcyzowy. Czy ktoś jeszcze pamięta co wystrajkowała Solidarność pana Tuska i dlaczego On sam nie realizuje tego mając teraz władzę w rękach?
Avatar
Gość / 14 grudnia 2009 o 15:00
0
Jeśli ktoś nie widzi powiązania: były zomowiec a sędzia, to znaczy ze albo nie myśli albo należy do PO
Avatar
zadra / 14 grudnia 2009 o 14:52
0
1. Wóda w Magdalence, którą pili zdrajcy ze zbrodniarzami.
2. Gruba kreska.
3. Partia Oszustów.

... i są tego konsekwencje. Zdrajcy naród zdradzili, a patrzcie zbrodniarzom są wierni do dziś!
Avatar
stan / 14 grudnia 2009 o 14:30
0
Oto Polska właśnie. Kaci żyją spokojnie, zbrodnie się przedawniają, o ofiarach nikt nie pamięta.