Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 września 2012 r.
15:19
Edytuj ten wpis

Śmiertelnie potrącił dziennikarkę TVP, chce kary bez procesu

Autor: Zdjęcie autora er
0 21 A A
Do wypadku na ul. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie doszło 29 marca (osclbn / archiwum)
Do wypadku na ul. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie doszło 29 marca (osclbn / archiwum)

Paweł P., który pod koniec marca śmiertelnie potrącił Teresę Karbownik, dziennikarkę lubelskiej telewizji, chce się dobrowolnie poddać karze.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prokuratura zakończyła śledztwo w tej sprawie kierując do sądu akt oskarżenia wraz z wnioskiem o ukaranie kierowcy bez procesu.

Paweł P. uzgodnił z prokuratorem, że będzie to kara dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na pięć lat, zakaz prowadzenia pojazdów przez pięć lat. Paweł P. ma tez zapłacić 8 tys. zł zadośćuczynienia rodzinie zmarłej.

29 marca dziennikarka wyszła z lubelskiego ośrodka Telewizji Polskiej. Na przejściu dla pieszych przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie potrącił ją fiat panda. Kierowca jechał zbyt szybko, ominął samochód, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Prokuratura oskarżyła go o umyślne naruszenie zasad ruchu drogowego.

Paweł P. przyznał się do winy. Kilka dni po wypadku zamieścił w prasie przeprosiny skierowane do rodziny zmarłej.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ewa / 12 września 2012 o 11:51
0
[quote name='olo' timestamp='1346918117' post='671148']
Nie rozumiecie logiki polskiego prawa ,człowiek niekarany z dobrą opinnią popełnił błąd wyraził skruchę i żałuje tego co zrobił,przeprosił rodzinę itd.,itd.Myślę że w procesiesądowym nie dostałby większego wyroku niż to na co się zgodził.
[/quote]
Przeprosiny nie zwroca zycia. Ona sporo zarabiala. Teraz rodzina bedzie biedowac przez niego, a on sie cieszy ze wyplacil im tylko 8 tys...
Avatar
olo / 6 września 2012 o 09:55
0
Nie rozumiecie logiki polskiego prawa ,człowiek niekarany z dobrą opinnią popełnił błąd wyraził skruchę i żałuje tego co zrobił,przeprosił rodzinę itd.,itd.Myślę że w procesiesądowym nie dostałby większego wyroku niż to na co się zgodził.
Avatar
Sąsiadtwój / 6 września 2012 o 09:43
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Kierowca od 40 lat bez żadnej stłuczki. [/font][/color]


Widocznie trafiasz często na wyrozumiałych kierowców którzy widząc jak jeździsz z daleka na ciebie uważają.A nie piszesz jak często na ciebie chwalipięto trąbią???????
Avatar
olo / 6 września 2012 o 08:31
0
Sądy w Polsce dają sygnał bandytom: Możecie zabić, kraść, gwałcić, a i tak nic wam nie będzie. To gwałcą, zabijają i kradną...
Avatar
Racja / 6 września 2012 o 08:30
0
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346855048' post='670877']
Nadal nic się nie zmieniło na tej drodze, ograniczona widoczność (zarówno dla kierowców jak i dla pieszych) przez parkujące samochody na chodniku, przed jak i za skrzyżowaniami (na wjazdach do dróg podporządkowanych), jak i w okolicy przejść dla pieszych. Poza tym kierowcy jeżdżą tam ponad 60km/h, czasami ponad 80km/h. Dużo jeżdżę po Lublinie i widzę co się dzieje. Brak kontroli w naszym mieście, zarówno z radarami (sporadyczne), czy POLICJI z alkomatami na drogach dojazdowych do miasta (jak to ma miejsce za granicą), brak pomiarów prędkości na trasach dwujezdniowych z ograniczeniem do 50km/h tam gdzie są przejścia np. na całej Zana, Nadbystrzyckiej w obie strony (przejazdy dla rowerów), Poniatowskiego, Smorawińskiego, Andersa, Spółdzielczości Pracy, Związkowa, Walecznych, Dożynkowa (horror), długo by tu można wymieniać... Czy ktoś Wie czy Policja, nie ma środków, czy im się normalnie nie chce, czy za mało zarabiają, czy nie mają obowiązku, ani nie czują odpowiedzialności, czy chodzi o mandaty że to dużo formalności? Nie wiem o co chodzi? Kiedyś Policji było dużo na ulicach i w związku z tym mniej wypadków bo ludzie się pilnowali. Było mniej samochodów, a teraz jeżdżące złomy, które wyjeżdżają ze stacji kontroli pojazdów w złym stanie z podbitymi pieczątkami, stłuczki, wypadki, ludzie tracą życie i zdrowie na drogach...Martwi mnie to.
[/quote] Nic dodać nic ująć.
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346855048' post='670877']
Nadal nic się nie zmieniło na tej drodze, ograniczona widoczność (zarówno dla kierowców jak i dla pieszych) przez parkujące samochody na chodniku, przed jak i za skrzyżowaniami (na wjazdach do dróg podporządkowanych), jak i w okolicy przejść dla pieszych. Poza tym kierowcy jeżdżą tam ponad 60km/h, czasami ponad 80km/h. Dużo jeżdżę po Lublinie i widzę co się dzieje. Brak kontroli w naszym mieście, zarówno z radarami (sporadyczne), czy POLIC... rozwiń
Avatar
olo / 6 września 2012 o 08:30
0
Zabił,

Przeprosił,

Zapłacił marne 8 000,-

Uniknął kary... (kara w zawieszeniu).

...Polska to jednak dziki kraj....
Avatar
Anna / 6 września 2012 o 08:28
0
2 lata w zawiasach,zakaz prowadzenia pojazdow na 5 lat i 8 tys zadoscuczynienia. Co to jest? Zart?
Sad nie powinien sie przychylac do prosby o samoukaranie tylko w wyniku procesu powinien zasadzic wyzsza kare, a przede wszystkim wyzsze odszkodowanie!
Avatar
OO / 6 września 2012 o 07:37
0
Mimo żle zaparkowanych samochodów i innych problemów na drodze jest proste rozwiązanie - trzeba zwolnić albo nawet zatrzymać się aby nikomu nie wyrządzić krzywdy. Prawda jakie proste.
Kierowca od 40 lat bez żadnej stłuczki.
Avatar
kuruburus / 5 września 2012 o 22:45
0
coś mi się za dużo zacytowało....
Avatar
kuruburus / 5 września 2012 o 22:44
0
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346855048' post='670877']
Nadal nic się nie zmieniło na tej drodze, ograniczona widoczność (zarówno dla kierowców jak i dla pieszych) przez parkujące samochody na chodniku, przed jak i za skrzyżowaniami (na wjazdach do dróg podporządkowanych), jak i w okolicy przejść dla pieszych. Poza tym kierowcy jeżdżą tam ponad 60km/h, czasami ponad 80km/h. Dużo jeżdżę po Lublinie i widzę co się dzieje. Brak kontroli w naszym mieście, zarówno z radarami (sporadyczne), czy POLICJI z alkomatami na drogach dojazdowych do miasta (jak to ma miejsce za granicą), brak pomiarów prędkości na trasach dwujezdniowych z ograniczeniem do 50km/h tam gdzie są przejścia np. na całej Zana, Nadbystrzyckiej w obie strony (przejazdy dla rowerów), Poniatowskiego, Smorawińskiego, Andersa, Spółdzielczości Pracy, Związkowa, Walecznych, Dożynkowa (horror), długo by tu można wymieniać... Czy ktoś Wie czy Policja, nie ma środków, czy im się normalnie nie chce, czy za mało zarabiają, czy nie mają obowiązku, ani nie czują odpowiedzialności, czy chodzi o mandaty że to dużo formalności? Nie wiem o co chodzi? Kiedyś Policji było dużo na ulicach i w związku z tym mniej wypadków bo ludzie się pilnowali. Było mniej samochodów, a teraz jeżdżące złomy, które wyjeżdżają ze stacji kontroli pojazdów w złym stanie z podbitymi pieczątkami, stłuczki, wypadki, ludzie tracą życie i zdrowie na drogach...Martwi mnie to.
[/quote]

[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346855048' post='670877']
Nadal nic się nie zmieniło na tej drodze, ograniczona widoczność (zarówno dla kierowców jak i dla pieszych) przez parkujące samochody na chodniku, przed jak i za skrzyżowaniami (na wjazdach do dróg podporządkowanych), jak i w okolicy przejść dla pieszych.
[/quote]

Tak to u nas w kraju jest - jak jest trzeźwy poniedziałek - to łapią - przez pozostałych 6 dni nie - bo nie było rozkazu. Jak wybuchł gaz - to w całym kraju jednorazowe kontrole (wcześniej nie były potrzebne). Jak zalało - to budujemy wały.
Jak zginęła ta babka to przez parę dni strażacy miejscy blokowali koła (zamiast wywozić) w okolicach przejścia z M.C.S. z Grotgera i od strony dojazdy do plazy (ktory nawiasem mówiąc jest już tak chamsko zastawiany że szok). No nic - chociaż tyle... Ale - parę dni minęło - a tam dalej wszystko po staremu - przejście zastawione - nie widać nic - leź na własną odpowiedzialność. Albo pod kioskiem, albo pod bankiem na rogu... Regularnie. Co dzień.
Dokładnie to samo przy wyjeździe z Raabego w lewo w Obrońców Pokoju. Zastawione zawsze. Czy tam też naprawdę musi ktoś zginąć przejeżdżając przez skrzyżowanie? OK. Niedawno postawiono znak na dwa ostatnie miejsca parkingowe przy Radio.. I co? Regularnie coś tam stoi... Tylko bezmyślność stawiacza znaku czy już głupota? Zamiast znaku - 10 słupków i po kłopocie. Albo wielkie, stare, PRLowskie (nawet niech będą puste) donnice. Nikt nie stanie bo się nie da - a nie bo "zabronione" a ja panie władzo tylko na momencik... Ale nie.... Może-jakoś-będzie....
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346855048' post='670877']
Nadal nic się nie zmieniło na tej drodze, ograniczona widoczność (zarówno dla kierowców jak i dla pieszych) przez parkujące samochody na chodniku, przed jak i za skrzyżowaniami (na wjazdach do dróg podporządkowanych), jak i w okolicy przejść dla pieszych. Poza tym kierowcy jeżdżą tam ponad 60km/h, czasami ponad 80km/h. Dużo jeżdżę po Lublinie i widzę co się dzieje. Brak kontroli w naszym mieście, zarówno z radarami (sporadyczne), czy POLIC... rozwiń
Avatar
Ewa / 12 września 2012 o 11:51
0
[quote name='olo' timestamp='1346918117' post='671148']
Nie rozumiecie logiki polskiego prawa ,człowiek niekarany z dobrą opinnią popełnił błąd wyraził skruchę i żałuje tego co zrobił,przeprosił rodzinę itd.,itd.Myślę że w procesiesądowym nie dostałby większego wyroku niż to na co się zgodził.
[/quote]
Przeprosiny nie zwroca zycia. Ona sporo zarabiala. Teraz rodzina bedzie biedowac przez niego, a on sie cieszy ze wyplacil im tylko 8 tys...
Avatar
olo / 6 września 2012 o 09:55
0
Nie rozumiecie logiki polskiego prawa ,człowiek niekarany z dobrą opinnią popełnił błąd wyraził skruchę i żałuje tego co zrobił,przeprosił rodzinę itd.,itd.Myślę że w procesiesądowym nie dostałby większego wyroku niż to na co się zgodził.
Avatar
Sąsiadtwój / 6 września 2012 o 09:43
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Kierowca od 40 lat bez żadnej stłuczki. [/font][/color]


Widocznie trafiasz często na wyrozumiałych kierowców którzy widząc jak jeździsz z daleka na ciebie uważają.A nie piszesz jak często na ciebie chwalipięto trąbią???????
Avatar
olo / 6 września 2012 o 08:31
0
Sądy w Polsce dają sygnał bandytom: Możecie zabić, kraść, gwałcić, a i tak nic wam nie będzie. To gwałcą, zabijają i kradną...
Avatar
Racja / 6 września 2012 o 08:30
0
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346855048' post='670877']
Nadal nic się nie zmieniło na tej drodze, ograniczona widoczność (zarówno dla kierowców jak i dla pieszych) przez parkujące samochody na chodniku, przed jak i za skrzyżowaniami (na wjazdach do dróg podporządkowanych), jak i w okolicy przejść dla pieszych. Poza tym kierowcy jeżdżą tam ponad 60km/h, czasami ponad 80km/h. Dużo jeżdżę po Lublinie i widzę co się dzieje. Brak kontroli w naszym mieście, zarówno z radarami (sporadyczne), czy POLICJI z alkomatami na drogach dojazdowych do miasta (jak to ma miejsce za granicą), brak pomiarów prędkości na trasach dwujezdniowych z ograniczeniem do 50km/h tam gdzie są przejścia np. na całej Zana, Nadbystrzyckiej w obie strony (przejazdy dla rowerów), Poniatowskiego, Smorawińskiego, Andersa, Spółdzielczości Pracy, Związkowa, Walecznych, Dożynkowa (horror), długo by tu można wymieniać... Czy ktoś Wie czy Policja, nie ma środków, czy im się normalnie nie chce, czy za mało zarabiają, czy nie mają obowiązku, ani nie czują odpowiedzialności, czy chodzi o mandaty że to dużo formalności? Nie wiem o co chodzi? Kiedyś Policji było dużo na ulicach i w związku z tym mniej wypadków bo ludzie się pilnowali. Było mniej samochodów, a teraz jeżdżące złomy, które wyjeżdżają ze stacji kontroli pojazdów w złym stanie z podbitymi pieczątkami, stłuczki, wypadki, ludzie tracą życie i zdrowie na drogach...Martwi mnie to.
[/quote] Nic dodać nic ująć.
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346855048' post='670877']
Nadal nic się nie zmieniło na tej drodze, ograniczona widoczność (zarówno dla kierowców jak i dla pieszych) przez parkujące samochody na chodniku, przed jak i za skrzyżowaniami (na wjazdach do dróg podporządkowanych), jak i w okolicy przejść dla pieszych. Poza tym kierowcy jeżdżą tam ponad 60km/h, czasami ponad 80km/h. Dużo jeżdżę po Lublinie i widzę co się dzieje. Brak kontroli w naszym mieście, zarówno z radarami (sporadyczne), czy POLIC... rozwiń
Avatar
olo / 6 września 2012 o 08:30
0
Zabił,

Przeprosił,

Zapłacił marne 8 000,-

Uniknął kary... (kara w zawieszeniu).

...Polska to jednak dziki kraj....
Avatar
Anna / 6 września 2012 o 08:28
0
2 lata w zawiasach,zakaz prowadzenia pojazdow na 5 lat i 8 tys zadoscuczynienia. Co to jest? Zart?
Sad nie powinien sie przychylac do prosby o samoukaranie tylko w wyniku procesu powinien zasadzic wyzsza kare, a przede wszystkim wyzsze odszkodowanie!
Avatar
OO / 6 września 2012 o 07:37
0
Mimo żle zaparkowanych samochodów i innych problemów na drodze jest proste rozwiązanie - trzeba zwolnić albo nawet zatrzymać się aby nikomu nie wyrządzić krzywdy. Prawda jakie proste.
Kierowca od 40 lat bez żadnej stłuczki.
Avatar
kuruburus / 5 września 2012 o 22:45
0
coś mi się za dużo zacytowało....
Avatar
kuruburus / 5 września 2012 o 22:44
0
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346855048' post='670877']
Nadal nic się nie zmieniło na tej drodze, ograniczona widoczność (zarówno dla kierowców jak i dla pieszych) przez parkujące samochody na chodniku, przed jak i za skrzyżowaniami (na wjazdach do dróg podporządkowanych), jak i w okolicy przejść dla pieszych. Poza tym kierowcy jeżdżą tam ponad 60km/h, czasami ponad 80km/h. Dużo jeżdżę po Lublinie i widzę co się dzieje. Brak kontroli w naszym mieście, zarówno z radarami (sporadyczne), czy POLICJI z alkomatami na drogach dojazdowych do miasta (jak to ma miejsce za granicą), brak pomiarów prędkości na trasach dwujezdniowych z ograniczeniem do 50km/h tam gdzie są przejścia np. na całej Zana, Nadbystrzyckiej w obie strony (przejazdy dla rowerów), Poniatowskiego, Smorawińskiego, Andersa, Spółdzielczości Pracy, Związkowa, Walecznych, Dożynkowa (horror), długo by tu można wymieniać... Czy ktoś Wie czy Policja, nie ma środków, czy im się normalnie nie chce, czy za mało zarabiają, czy nie mają obowiązku, ani nie czują odpowiedzialności, czy chodzi o mandaty że to dużo formalności? Nie wiem o co chodzi? Kiedyś Policji było dużo na ulicach i w związku z tym mniej wypadków bo ludzie się pilnowali. Było mniej samochodów, a teraz jeżdżące złomy, które wyjeżdżają ze stacji kontroli pojazdów w złym stanie z podbitymi pieczątkami, stłuczki, wypadki, ludzie tracą życie i zdrowie na drogach...Martwi mnie to.
[/quote]

[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346855048' post='670877']
Nadal nic się nie zmieniło na tej drodze, ograniczona widoczność (zarówno dla kierowców jak i dla pieszych) przez parkujące samochody na chodniku, przed jak i za skrzyżowaniami (na wjazdach do dróg podporządkowanych), jak i w okolicy przejść dla pieszych.
[/quote]

Tak to u nas w kraju jest - jak jest trzeźwy poniedziałek - to łapią - przez pozostałych 6 dni nie - bo nie było rozkazu. Jak wybuchł gaz - to w całym kraju jednorazowe kontrole (wcześniej nie były potrzebne). Jak zalało - to budujemy wały.
Jak zginęła ta babka to przez parę dni strażacy miejscy blokowali koła (zamiast wywozić) w okolicach przejścia z M.C.S. z Grotgera i od strony dojazdy do plazy (ktory nawiasem mówiąc jest już tak chamsko zastawiany że szok). No nic - chociaż tyle... Ale - parę dni minęło - a tam dalej wszystko po staremu - przejście zastawione - nie widać nic - leź na własną odpowiedzialność. Albo pod kioskiem, albo pod bankiem na rogu... Regularnie. Co dzień.
Dokładnie to samo przy wyjeździe z Raabego w lewo w Obrońców Pokoju. Zastawione zawsze. Czy tam też naprawdę musi ktoś zginąć przejeżdżając przez skrzyżowanie? OK. Niedawno postawiono znak na dwa ostatnie miejsca parkingowe przy Radio.. I co? Regularnie coś tam stoi... Tylko bezmyślność stawiacza znaku czy już głupota? Zamiast znaku - 10 słupków i po kłopocie. Albo wielkie, stare, PRLowskie (nawet niech będą puste) donnice. Nikt nie stanie bo się nie da - a nie bo "zabronione" a ja panie władzo tylko na momencik... Ale nie.... Może-jakoś-będzie....
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346855048' post='670877']
Nadal nic się nie zmieniło na tej drodze, ograniczona widoczność (zarówno dla kierowców jak i dla pieszych) przez parkujące samochody na chodniku, przed jak i za skrzyżowaniami (na wjazdach do dróg podporządkowanych), jak i w okolicy przejść dla pieszych. Poza tym kierowcy jeżdżą tam ponad 60km/h, czasami ponad 80km/h. Dużo jeżdżę po Lublinie i widzę co się dzieje. Brak kontroli w naszym mieście, zarówno z radarami (sporadyczne), czy POLIC... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 27 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 99 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 40 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 68 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!