Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 listopada 2011 r.
19:48
Edytuj ten wpis

Smolarz posłem. Obejmie mandat za Hetmana

Autor: Zdjęcie autora rp
0 27 A A
Henryk Smolarz (PSL) obejmie mandat poselski (Archiwum)
Henryk Smolarz (PSL) obejmie mandat poselski (Archiwum)

Henryk Smolarz (PSL) obejmie mandat poselski, z którego zrezygnował marszałek Krzysztof Hetman.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Smolarz - dziś prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - kandydował w wyborach z listy PSL. Zdobył 6191 głosów.

To był trzeci wynik na liście ludowców. W Sejmie znalazło się miejsce dla dwóch posłów PSL z okręgu lubelskiego, ale z mandatu zrezygnował Hetman.

W ten sposób jego miejsce przypadło Smolarzowi. Twierdzi, że długo nie zastanawiał się nad podjęciem decyzji, musiał natomiast poczekać na dokończenie procedury wygaszenia mandatu Hetmana.

Smolarz (rocznik 1969) był m. in. wójtem gminy Niemce, a w Sejmie zasiadał już w latach 2005 - 2007. Potem zajął fotel prezesa KRUS.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 marca 2012 o 04:25
0
I jak Pan Poseł głosował za czy przeciw referendum? Jesli przeciw, to rozumiem, ze ma w d...e 1,5 miliona Polaków!

Zielona strona mocy, nawet po 67. Idżmy dalej emerytura od 70!
Avatar
Gość / 14 listopada 2011 o 06:27
0
[quote name='rolnik' timestamp='1320949369' post='556949']
[size="4"]Na stacjach Orlenu już 5,54 zł za litr oleju napędowego[/size]

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10620410,Na_stacjach_Orlenu_juz_5_54_zl_za_litr_oleju_napedowego.html


[size="4"]Panie Sawicki wielkie dzięki, PSL wielkie dzięki, podziękuję Wam przy nastepnych wyborach.... [/size]
[/quote]
Oj podziękujemy Wam przy nastepnych wyborach....
Avatar
rolnik / 10 listopada 2011 o 19:22
0
[quote name='Gość' timestamp='1320443339' post='554908']
ON już droższy niż Pb95;
ON już po 5,40 i będzie jeszcze droższy (wzrost akcyzy od 01.01.2012)
ON juz niedługo po 5,90

Panie Sawicki wielkie dzięki, PSL wielkie dzięki, podziękuję Wam przy nastepnych wyborach

CHŁOP

[/quote]
[size="4"]Na stacjach Orlenu już 5,54 zł za litr oleju napędowego[/size]

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10620410,Na_stacjach_Orlenu_juz_5_54_zl_za_litr_oleju_napedowego.html


[size="4"]Panie Sawicki wielkie dzięki, PSL wielkie dzięki, podziękuję Wam przy nastepnych wyborach.... [/size]
[quote name='Gość' timestamp='1320443339' post='554908']
ON już droższy niż Pb95;
ON już po 5,40 i będzie jeszcze droższy (wzrost akcyzy od 01.01.2012)
ON juz niedługo po 5,90

Panie Sawicki wielkie dzięki, PSL wielkie dzięki, podziękuję Wam przy nastepnych wyborach

CHŁOP

[/quote]
[size="4"]Na stacjach Orlenu już 5,54 zł za litr oleju napędowego[/size]

http:... rozwiń
Avatar
Gość / 10 listopada 2011 o 17:58
0
[quote name='Kowalski' timestamp='1320611083' post='555431']
Tą tradycją to się ten PSL nie bardzo ma co szczycić. Przez 50 bez mała lat służył za listek figowy PZPR (zgromadził w tym czasie majątek, zdobył układy, miał nawet bank w którym do końca lat 90 rządził)
[/quote]
...zielony listek figowy...
Avatar
Gość / 9 listopada 2011 o 17:50
0
[quote name='lbn' timestamp='1320436238' post='554842']
Hetman ty sprzedawczyku - tysiące oszukanych wyborców ci tego nie zapomną - sprzedałeś sie w imię sukcesu partii - pamiętaj też o tym, że Pawlak wyrzuci cie z listy w następnych wyborach tak jak to się robi z zużytą ścierą!!!
[/quote]
Daj na luz człowieku, bo Ci żyłka pęknie.
Avatar
Gość / 8 listopada 2011 o 20:21
0
[quote name='Gość' timestamp='1320443081' post='554900']
Propozycja reformy WPR, przedstawiona 12 października, nie tylko nie likwiduje różnic w dopłatach bezpośrednich między rolnikami starej i nowej Unii, ale jeszcze je pogłębia.

http://www.farmer.pl/finanse/dotacje-i-doplaty/doplaty-nie-beda-rowne,31637.html
[/quote]
tak psl dba o wiejski elektorat
Avatar
Gość / 7 listopada 2011 o 15:47
0
[quote name='Gość' timestamp='1320557610' post='555202']
tACY IDIOCI JAK TY OD 100 LAT MÓWIĄ, ŻE TO KONIEC PSL. WSZYSTKIE PARTIE ŁĄCZNIE NIE MAJĄ TYLE LAT TRADYCJI CO PSL. PEWNIE CI SIĘ ROZUM JUŻ W CZASZCE NIE MIEŚCI SKORO TAK MYŚLISZ. IDŹ DO SPECJALISTY BO BĘDZIE ZAPÓŹNO TĘPAKU. JAK ŻEŚ TĘ PY TO SIĘ NAOSTRZ.
[/quote]
...a poszedł ty do gnoju...tradycyjnie w gumiakach...a poszedł ty
Avatar
Kowalski / 6 listopada 2011 o 21:24
0
[quote name='Gość' timestamp='1320557610' post='555202']
tACY IDIOCI JAK TY OD 100 LAT MÓWIĄ, ŻE TO KONIEC PSL. WSZYSTKIE PARTIE ŁĄCZNIE NIE MAJĄ TYLE LAT TRADYCJI CO PSL. PEWNIE CI SIĘ ROZUM JUŻ W CZASZCE NIE MIEŚCI SKORO TAK MYŚLISZ. IDŹ DO SPECJALISTY BO BĘDZIE ZAPÓŹNO TĘPAKU. JAK ŻEŚ TĘ PY TO SIĘ NAOSTRZ.
[/quote]

Tą tradycją to się ten PSL nie bardzo ma co szczycić. Przez 50 bez mała lat służył za listek figowy PZPR (zgromadził w tym czasie majątek, zdobył układy, miał nawet bank w którym do końca lat 90 rządził)
[quote name='Gość' timestamp='1320557610' post='555202']
tACY IDIOCI JAK TY OD 100 LAT MÓWIĄ, ŻE TO KONIEC PSL. WSZYSTKIE PARTIE ŁĄCZNIE NIE MAJĄ TYLE LAT TRADYCJI CO PSL. PEWNIE CI SIĘ ROZUM JUŻ W CZASZCE NIE MIEŚCI SKORO TAK MYŚLISZ. IDŹ DO SPECJALISTY BO BĘDZIE ZAPÓŹNO TĘPAKU. JAK ŻEŚ TĘ PY TO SIĘ NAOSTRZ.
[/quote]

Tą tradycją to się ten PSL nie bardzo ma co szczycić. Przez 50 bez mała lat służył za listek figowy PZPR (zgromadził w tym czasie majątek, zdobył układy, miał nawet bank w którym... rozwiń
Avatar
Alojz / 6 listopada 2011 o 18:29
0
[quote name='Gość' timestamp='1320557610' post='555202']
tACY IDIOCI JAK TY OD 100 LAT MÓWIĄ, ŻE TO KONIEC PSL. WSZYSTKIE PARTIE ŁĄCZNIE NIE MAJĄ TYLE LAT TRADYCJI CO PSL. PEWNIE CI SIĘ ROZUM JUŻ W CZASZCE NIE MIEŚCI SKORO TAK MYŚLISZ. IDŹ DO SPECJALISTY BO BĘDZIE ZAPÓŹNO TĘPAKU. JAK ŻEŚ TĘ PY TO SIĘ NAOSTRZ.
[/quote]

Obecne PSL to przefarbowane na zielono komunistyczne ZSL, po drugie żeby wmawiać 100 lat tradycji to trzeba mocno naginać fakty i rzeczywistość (no ale w tym psl jest mistrzem) i wydaje mi się że psl dla koryta wszedł w koalicje z PZPR w 1949.
I wydaje mi się dziwne nazywać kogoś tępakiem samemu pisząc "za późno" łącznie.
[quote name='Gość' timestamp='1320557610' post='555202']
tACY IDIOCI JAK TY OD 100 LAT MÓWIĄ, ŻE TO KONIEC PSL. WSZYSTKIE PARTIE ŁĄCZNIE NIE MAJĄ TYLE LAT TRADYCJI CO PSL. PEWNIE CI SIĘ ROZUM JUŻ W CZASZCE NIE MIEŚCI SKORO TAK MYŚLISZ. IDŹ DO SPECJALISTY BO BĘDZIE ZAPÓŹNO TĘPAKU. JAK ŻEŚ TĘ PY TO SIĘ NAOSTRZ.
[/quote]

Obecne PSL to przefarbowane na zielono komunistyczne ZSL, po drugie żeby wmawiać 100 lat tradycji to trzeba mocno naginać fakty i rzeczywistość (no ale w tym psl jest mistrzem) i... rozwiń
Avatar
Gość / 6 listopada 2011 o 06:33
0
[quote name='Gość' timestamp='1320443278' post='554905']
... to początek końca PSLu...
wieś zrozumie co jest grane i się odwróci od tej pseudochłopskiej partii, a wtedy poparcie OSP może niewystarczyć
2014 wybory europejskie i samorządowe - pierwszy test, początek końca ...

[/quote]

tACY IDIOCI JAK TY OD 100 LAT MÓWIĄ, ŻE TO KONIEC PSL. WSZYSTKIE PARTIE ŁĄCZNIE NIE MAJĄ TYLE LAT TRADYCJI CO PSL. PEWNIE CI SIĘ ROZUM JUŻ W CZASZCE NIE MIEŚCI SKORO TAK MYŚLISZ. IDŹ DO SPECJALISTY BO BĘDZIE ZAPÓŹNO TĘPAKU. JAK ŻEŚ TĘ PY TO SIĘ NAOSTRZ.
[quote name='Gość' timestamp='1320443278' post='554905']
... to początek końca PSLu...
wieś zrozumie co jest grane i się odwróci od tej pseudochłopskiej partii, a wtedy poparcie OSP może niewystarczyć
2014 wybory europejskie i samorządowe - pierwszy test, początek końca ...

[/quote]

tACY IDIOCI JAK TY OD 100 LAT MÓWIĄ, ŻE TO KONIEC PSL. WSZYSTKIE PARTIE ŁĄCZNIE NIE MAJĄ TYLE LAT TRADYCJI CO PSL. PEWNIE CI SIĘ ROZUM JUŻ W CZASZCE NIE MIEŚCI SKORO TAK MYŚLISZ. IDŹ D... rozwiń
Avatar
Gość / 31 marca 2012 o 04:25
0
I jak Pan Poseł głosował za czy przeciw referendum? Jesli przeciw, to rozumiem, ze ma w d...e 1,5 miliona Polaków!

Zielona strona mocy, nawet po 67. Idżmy dalej emerytura od 70!
Avatar
Gość / 14 listopada 2011 o 06:27
0
[quote name='rolnik' timestamp='1320949369' post='556949']
[size="4"]Na stacjach Orlenu już 5,54 zł za litr oleju napędowego[/size]

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10620410,Na_stacjach_Orlenu_juz_5_54_zl_za_litr_oleju_napedowego.html


[size="4"]Panie Sawicki wielkie dzięki, PSL wielkie dzięki, podziękuję Wam przy nastepnych wyborach.... [/size]
[/quote]
Oj podziękujemy Wam przy nastepnych wyborach....
Avatar
rolnik / 10 listopada 2011 o 19:22
0
[quote name='Gość' timestamp='1320443339' post='554908']
ON już droższy niż Pb95;
ON już po 5,40 i będzie jeszcze droższy (wzrost akcyzy od 01.01.2012)
ON juz niedługo po 5,90

Panie Sawicki wielkie dzięki, PSL wielkie dzięki, podziękuję Wam przy nastepnych wyborach

CHŁOP

[/quote]
[size="4"]Na stacjach Orlenu już 5,54 zł za litr oleju napędowego[/size]

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10620410,Na_stacjach_Orlenu_juz_5_54_zl_za_litr_oleju_napedowego.html


[size="4"]Panie Sawicki wielkie dzięki, PSL wielkie dzięki, podziękuję Wam przy nastepnych wyborach.... [/size]
[quote name='Gość' timestamp='1320443339' post='554908']
ON już droższy niż Pb95;
ON już po 5,40 i będzie jeszcze droższy (wzrost akcyzy od 01.01.2012)
ON juz niedługo po 5,90

Panie Sawicki wielkie dzięki, PSL wielkie dzięki, podziękuję Wam przy nastepnych wyborach

CHŁOP

[/quote]
[size="4"]Na stacjach Orlenu już 5,54 zł za litr oleju napędowego[/size]

http:... rozwiń
Avatar
Gość / 10 listopada 2011 o 17:58
0
[quote name='Kowalski' timestamp='1320611083' post='555431']
Tą tradycją to się ten PSL nie bardzo ma co szczycić. Przez 50 bez mała lat służył za listek figowy PZPR (zgromadził w tym czasie majątek, zdobył układy, miał nawet bank w którym do końca lat 90 rządził)
[/quote]
...zielony listek figowy...
Avatar
Gość / 9 listopada 2011 o 17:50
0
[quote name='lbn' timestamp='1320436238' post='554842']
Hetman ty sprzedawczyku - tysiące oszukanych wyborców ci tego nie zapomną - sprzedałeś sie w imię sukcesu partii - pamiętaj też o tym, że Pawlak wyrzuci cie z listy w następnych wyborach tak jak to się robi z zużytą ścierą!!!
[/quote]
Daj na luz człowieku, bo Ci żyłka pęknie.
Avatar
Gość / 8 listopada 2011 o 20:21
0
[quote name='Gość' timestamp='1320443081' post='554900']
Propozycja reformy WPR, przedstawiona 12 października, nie tylko nie likwiduje różnic w dopłatach bezpośrednich między rolnikami starej i nowej Unii, ale jeszcze je pogłębia.

http://www.farmer.pl/finanse/dotacje-i-doplaty/doplaty-nie-beda-rowne,31637.html
[/quote]
tak psl dba o wiejski elektorat
Avatar
Gość / 7 listopada 2011 o 15:47
0
[quote name='Gość' timestamp='1320557610' post='555202']
tACY IDIOCI JAK TY OD 100 LAT MÓWIĄ, ŻE TO KONIEC PSL. WSZYSTKIE PARTIE ŁĄCZNIE NIE MAJĄ TYLE LAT TRADYCJI CO PSL. PEWNIE CI SIĘ ROZUM JUŻ W CZASZCE NIE MIEŚCI SKORO TAK MYŚLISZ. IDŹ DO SPECJALISTY BO BĘDZIE ZAPÓŹNO TĘPAKU. JAK ŻEŚ TĘ PY TO SIĘ NAOSTRZ.
[/quote]
...a poszedł ty do gnoju...tradycyjnie w gumiakach...a poszedł ty
Avatar
Kowalski / 6 listopada 2011 o 21:24
0
[quote name='Gość' timestamp='1320557610' post='555202']
tACY IDIOCI JAK TY OD 100 LAT MÓWIĄ, ŻE TO KONIEC PSL. WSZYSTKIE PARTIE ŁĄCZNIE NIE MAJĄ TYLE LAT TRADYCJI CO PSL. PEWNIE CI SIĘ ROZUM JUŻ W CZASZCE NIE MIEŚCI SKORO TAK MYŚLISZ. IDŹ DO SPECJALISTY BO BĘDZIE ZAPÓŹNO TĘPAKU. JAK ŻEŚ TĘ PY TO SIĘ NAOSTRZ.
[/quote]

Tą tradycją to się ten PSL nie bardzo ma co szczycić. Przez 50 bez mała lat służył za listek figowy PZPR (zgromadził w tym czasie majątek, zdobył układy, miał nawet bank w którym do końca lat 90 rządził)
[quote name='Gość' timestamp='1320557610' post='555202']
tACY IDIOCI JAK TY OD 100 LAT MÓWIĄ, ŻE TO KONIEC PSL. WSZYSTKIE PARTIE ŁĄCZNIE NIE MAJĄ TYLE LAT TRADYCJI CO PSL. PEWNIE CI SIĘ ROZUM JUŻ W CZASZCE NIE MIEŚCI SKORO TAK MYŚLISZ. IDŹ DO SPECJALISTY BO BĘDZIE ZAPÓŹNO TĘPAKU. JAK ŻEŚ TĘ PY TO SIĘ NAOSTRZ.
[/quote]

Tą tradycją to się ten PSL nie bardzo ma co szczycić. Przez 50 bez mała lat służył za listek figowy PZPR (zgromadził w tym czasie majątek, zdobył układy, miał nawet bank w którym... rozwiń
Avatar
Alojz / 6 listopada 2011 o 18:29
0
[quote name='Gość' timestamp='1320557610' post='555202']
tACY IDIOCI JAK TY OD 100 LAT MÓWIĄ, ŻE TO KONIEC PSL. WSZYSTKIE PARTIE ŁĄCZNIE NIE MAJĄ TYLE LAT TRADYCJI CO PSL. PEWNIE CI SIĘ ROZUM JUŻ W CZASZCE NIE MIEŚCI SKORO TAK MYŚLISZ. IDŹ DO SPECJALISTY BO BĘDZIE ZAPÓŹNO TĘPAKU. JAK ŻEŚ TĘ PY TO SIĘ NAOSTRZ.
[/quote]

Obecne PSL to przefarbowane na zielono komunistyczne ZSL, po drugie żeby wmawiać 100 lat tradycji to trzeba mocno naginać fakty i rzeczywistość (no ale w tym psl jest mistrzem) i wydaje mi się że psl dla koryta wszedł w koalicje z PZPR w 1949.
I wydaje mi się dziwne nazywać kogoś tępakiem samemu pisząc "za późno" łącznie.
[quote name='Gość' timestamp='1320557610' post='555202']
tACY IDIOCI JAK TY OD 100 LAT MÓWIĄ, ŻE TO KONIEC PSL. WSZYSTKIE PARTIE ŁĄCZNIE NIE MAJĄ TYLE LAT TRADYCJI CO PSL. PEWNIE CI SIĘ ROZUM JUŻ W CZASZCE NIE MIEŚCI SKORO TAK MYŚLISZ. IDŹ DO SPECJALISTY BO BĘDZIE ZAPÓŹNO TĘPAKU. JAK ŻEŚ TĘ PY TO SIĘ NAOSTRZ.
[/quote]

Obecne PSL to przefarbowane na zielono komunistyczne ZSL, po drugie żeby wmawiać 100 lat tradycji to trzeba mocno naginać fakty i rzeczywistość (no ale w tym psl jest mistrzem) i... rozwiń
Avatar
Gość / 6 listopada 2011 o 06:33
0
[quote name='Gość' timestamp='1320443278' post='554905']
... to początek końca PSLu...
wieś zrozumie co jest grane i się odwróci od tej pseudochłopskiej partii, a wtedy poparcie OSP może niewystarczyć
2014 wybory europejskie i samorządowe - pierwszy test, początek końca ...

[/quote]

tACY IDIOCI JAK TY OD 100 LAT MÓWIĄ, ŻE TO KONIEC PSL. WSZYSTKIE PARTIE ŁĄCZNIE NIE MAJĄ TYLE LAT TRADYCJI CO PSL. PEWNIE CI SIĘ ROZUM JUŻ W CZASZCE NIE MIEŚCI SKORO TAK MYŚLISZ. IDŹ DO SPECJALISTY BO BĘDZIE ZAPÓŹNO TĘPAKU. JAK ŻEŚ TĘ PY TO SIĘ NAOSTRZ.
[quote name='Gość' timestamp='1320443278' post='554905']
... to początek końca PSLu...
wieś zrozumie co jest grane i się odwróci od tej pseudochłopskiej partii, a wtedy poparcie OSP może niewystarczyć
2014 wybory europejskie i samorządowe - pierwszy test, początek końca ...

[/quote]

tACY IDIOCI JAK TY OD 100 LAT MÓWIĄ, ŻE TO KONIEC PSL. WSZYSTKIE PARTIE ŁĄCZNIE NIE MAJĄ TYLE LAT TRADYCJI CO PSL. PEWNIE CI SIĘ ROZUM JUŻ W CZASZCE NIE MIEŚCI SKORO TAK MYŚLISZ. IDŹ D... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 2 0

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 5 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 15 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 13 4

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 12 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 45 18

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 7

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 28

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!