Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 lutego 2020 r.
12:33

Sportowiec Roku 2019: Gorąca brazylijska samba i tańce na balu [wideo]

Autor: Zdjęcie autora pab
3 8 A A

Po oficjalnej części podsumowania naszego plebiscytu Sportowiec Roku Województwa Lubelskiego 2019 przyszedł czas na bal.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zanim jednak na parkiecie pojawili się uczestnicy balu, swoje możliwości zaprezentowały członkinie zespołu Samba Paraiso Rewia Tańców Egzotycznych.

XV Plebiscyt Sportowiec Roku Województwa Lubelskiego 2019 podsumowaliśmy w piątek w Centrum Bankietowo-Cateringowym Atelia w Lublinie. Kapituła plebiscytu zdecydowała, że najlepszym sportowcem został Paweł Fajdek z Agrosu Zamość. Z kolei tytuł najpopularniejszego przypadł Mikkelowi Michelsenowi ze Speed Car Motoru Lublin, który otrzymał najwięcej głosów od czytelników Dziennika Wschodniego.

>>> Czytaj więcej: Sportowiec Roku Województwa Lubelskiego 2019. Znamy nazwiska laureatów [zdjęcia, wideo]

Sportowiec Roku 2019. Bal

Sportowiec Roku Województwa Lubelskiego 2019

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 lutego 2020 r. o 13:26
tancerki niczego sobie, a panowie siedzący przy stolikach bali się nawet spojrzeć
Avatar
poruszony / 4 lutego 2020 r. o 13:01
Zaiste jestem do głębi poruszony niezwykłą "urodą" i "profesjonalizmem" tancerek;p
Avatar
Zmieszany / 5 maja 2020 r. o 14:23
Taniec jak taniec. Sztur śpiewał, że każdy może lepiej lub gorzej...ale nie o to chodzi jak... Kiedyś też były takie lokale i to się chyba burleska nazywało. Chodził kto chciał na takie przedstawienia. Ale nikt by raczej nie przypuszczał że na oficjalnej gali, bądź co bądź z władzami miasta i regionu taki poziom. Powiem tak. Jednak udało się powołać do życia człowieka sowieckiego. Nowy twór z nową moralnością.  Ręce opadają. Ciekawe kto wpadł na pomysł takiego zestawienia ;)
Avatar
Gość / 4 lutego 2020 r. o 19:06
"Kurła Halyna, ty to se musisz kupić takie pstrągi a nie tylko bikini, to i w łóżku będzie egzotyczniej i "Samba! Jedziemy!" jak to w tej piosence leciało, ja to tradycjonalista jestem ale wiesz w tych sprawach nieco progresu to się przyda" - pomyślał sobie niejeden Janusz oglądając egzotyczne tancerki. :)
Avatar
Agnieszka / 3 marca 2020 r. o 11:15
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnieszka96
Avatar
Gość / 4 lutego 2020 r. o 12:53
Przecież to nie jest samba. A te motyle skrzydła - co to ma do rzeczy? :D
Avatar
Gość / 11 lutego 2020 r. o 08:40
Oferujemy szybka pozyczke Potrzebujesz pozyczki biznesowej lub osobistej? Nasza firma udziela pozyczek osobom fizycznym i firmom w wysokosci 2% oprocentowania rocznie. Odwiedz nasza strone internetowa pod adresem: ***s://Amitybrokers.com, aby rozpoczac, lub po prostu wyslij nam e-mail Na adres Service@Amitybrokers.com Mozesz rozmawiac na zywo na WhatsApp +1 (619) 736-9432
Avatar
haha / 4 lutego 2020 r. o 14:02
To cos na ksztalt polaczenia tanca brzucha i samby spod Knurowa;p Ale wieś haha...
Avatar
Zmieszany / 5 maja 2020 r. o 14:23
Taniec jak taniec. Sztur śpiewał, że każdy może lepiej lub gorzej...ale nie o to chodzi jak... Kiedyś też były takie lokale i to się chyba burleska nazywało. Chodził kto chciał na takie przedstawienia. Ale nikt by raczej nie przypuszczał że na oficjalnej gali, bądź co bądź z władzami miasta i regionu taki poziom. Powiem tak. Jednak udało się powołać do życia człowieka sowieckiego. Nowy twór z nową moralnością.  Ręce opadają. Ciekawe kto wpadł na pomysł takiego zestawienia ;)
Avatar
Agnieszka / 3 marca 2020 r. o 11:15
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnieszka96
Avatar
Gość / 11 lutego 2020 r. o 08:40
Oferujemy szybka pozyczke Potrzebujesz pozyczki biznesowej lub osobistej? Nasza firma udziela pozyczek osobom fizycznym i firmom w wysokosci 2% oprocentowania rocznie. Odwiedz nasza strone internetowa pod adresem: ***s://Amitybrokers.com, aby rozpoczac, lub po prostu wyslij nam e-mail Na adres Service@Amitybrokers.com Mozesz rozmawiac na zywo na WhatsApp +1 (619) 736-9432
Avatar
Gość / 4 lutego 2020 r. o 19:06
"Kurła Halyna, ty to se musisz kupić takie pstrągi a nie tylko bikini, to i w łóżku będzie egzotyczniej i "Samba! Jedziemy!" jak to w tej piosence leciało, ja to tradycjonalista jestem ale wiesz w tych sprawach nieco progresu to się przyda" - pomyślał sobie niejeden Janusz oglądając egzotyczne tancerki. :)
Avatar
haha / 4 lutego 2020 r. o 14:02
To cos na ksztalt polaczenia tanca brzucha i samby spod Knurowa;p Ale wieś haha...
Avatar
Gość / 4 lutego 2020 r. o 13:26
tancerki niczego sobie, a panowie siedzący przy stolikach bali się nawet spojrzeć
Avatar
poruszony / 4 lutego 2020 r. o 13:01
Zaiste jestem do głębi poruszony niezwykłą "urodą" i "profesjonalizmem" tancerek;p
Avatar
Gość / 4 lutego 2020 r. o 12:53
Przecież to nie jest samba. A te motyle skrzydła - co to ma do rzeczy? :D
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Miasto słucha" - cykl koncertów na trawie
29 maja 2022, 15:00

"Miasto słucha" - cykl koncertów na trawie

Fundacja Krajobrazy organizuje kolejną edycję cyklu letnich koncertów fortepianowych "Miasto Słucha". Pierwszy z nich odbędzie się już 29 maja o godz. 15 na terenach zieleni Browaru Perła w Lublinie (ul. Bernardyńska 15).

Nowa przestrzeń dla młodych artystów w Lublinie. Studio, pracownia i atelier

Nowa przestrzeń dla młodych artystów w Lublinie. Studio, pracownia i atelier

Studio nagraniowe, pracownia rzeźby i scenografii oraz atelier grafiki i rysunku to tylko część tego, co ma powstać w piwnicach lubelskiego Centrum Kultury. Wczoraj Urząd Miasta ogłosił przetarg na przystosowanie pomieszczeń do działalności kulturalnej.

Wieczorek poetycki Antoniego Ciszewskiego w Puławach
27 maja 2022, 18:00

Wieczorek poetycki Antoniego Ciszewskiego w Puławach

W piątek, 27 maja o godz. 18 w Klubie Muzycznym SMOK w Puławach (Dom Chemika, ul. Wojska Polskiego 4) zostanie zorganizowany wieczorek poetycki Antoniego Ciszewskiego – autora tomiku wierszy "głos manowca".

Lublin: Tu, gdzie rósł dąb, może wyrosnąć blok. Urzędnicy nie mówią "nie"

Lublin: Tu, gdzie rósł dąb, może wyrosnąć blok. Urzędnicy nie mówią "nie"

Ratusz chce zmienić przeznaczenie nieruchomości przy ul. Bursztynowej, z której rok temu, mimo protestu okolicznych mieszkańców, wycięto okazały dąb. Prywatna spółka zamierza budować tutaj mieszkania, a miejscy urzędnicy postanowili jej to umożliwić.

Pumptrack w Lubartowie ma być gotowy w połowie wakacji

Pumptrack w Lubartowie ma być gotowy w połowie wakacji

Pomysł podrzucili młodzi ludzie. Pieniądze wykłada miasto, a wybuduje go wybrana firma. Pumptrack w Lubartowie ma być gotowy do końca lipca.

Lublin: Apollo, Anemon, Aleksander, a może Aster? Można wybrać imię dla źrebaka

Lublin: Apollo, Anemon, Aleksander, a może Aster? Można wybrać imię dla źrebaka

Kilkaset propozycji ma już lista propozycji imion, jakie może dostać ogierek, który w poniedziałek urodził się w lubelskim skansenie. Muzeum pochwaliło się, że w stajni przyszedł na świat piękny, zdrowy źrebak. I poprosiło internautów o pomoc w wyborze imienia dla malucha. Powinno się zaczynać na literę „A”, bo matką jest klacz Azalia.

Górnik Łęczna żegna się z PKO BP Ekstraklasą. Katastrofy po spadku nie będzie

Górnik Łęczna żegna się z PKO BP Ekstraklasą. Katastrofy po spadku nie będzie

Górnik spędził w PKO BP Ekstraklasie niespełna rok. W sezonie 2022/2023 zespół z Łęcznej będzie rywalizować na pierwszoligowym poziomie. Co może wydarzyć się w klubie przed startem kolejnych rozgrywek?

Miasto ogołociło topole do samych kikutów. Urzędnicy: Wszystko zgodnie z planem

Miasto ogołociło topole do samych kikutów. Urzędnicy: Wszystko zgodnie z planem

Widok ogołoconych drzew przy miejskim targowisku w Radzyniu Podlaskim wywołał burzę w Internecie. Urzędnicy tłumaczą, że konary były suche i zagrażały bezpieczeństwu handlujących.

Atrakcje dla dzieci w Centrum Kultury
28 maja 2022, 12:00

Atrakcje dla dzieci w Centrum Kultury

Pracownia Sztuczka zaprasza do Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) na weekendowe atrakcje dla dzieci. Wśród propozycji m.in. pełen roślin spektakl "Wio!Sny".

Neurologia w szpitalu „papieskim” jak spod igły. "Warunki są naprawdę komfortowe" [zdjęcia]
galeria

Neurologia w szpitalu „papieskim” jak spod igły. "Warunki są naprawdę komfortowe" [zdjęcia]

Ten oddział nigdy nie został zamknięty, ale we wtorek symbolicznie i bardzo uroczyście zainaugurował swoją działalność. Na oficjalne otwarcie przebudowanego i zmodernizowanego za blisko 8 mln zł oddziału neurologicznego w zamojskim szpitalu „papieskim” przybyło więcej gości, niż leczonych jest tutaj pacjentów.

1.1 mln uchodźców z Ukrainy otrzymało numery PESEL
film

1.1 mln uchodźców z Ukrainy otrzymało numery PESEL

Warszawa. 1,1 miliona uchodźców z Ukrainy ma już swój numer PESEL – poinformował podczas konferencji prasowej Paweł Szefernaker. We wtorek (24.05) minęły trzy miesiące od początku agresji Rosji na Ukrainę, a wiceszef MSWiA podsumowywał, ilu naszym sąsiadom udało się już pomóc.

Zbyt niskie odszkodowanie OC? Uzyskaj bezpłatną opinię rzeczoznawcy samochodowego

Zbyt niskie odszkodowanie OC? Uzyskaj bezpłatną opinię rzeczoznawcy samochodowego

Otrzymałeś od ubezpieczyciela sprawcy odszkodowanie? Zweryfikuj wycenę naprawy samochodu u rzeczoznawcy. Możesz zyskać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Puławy: Kładka nadal bez projektanta. Jedyny chętny zbyt drogi

Puławy: Kładka nadal bez projektanta. Jedyny chętny zbyt drogi

To już drugi unieważniony przez Zarząd Dróg Miejskich w Puławach przetarg na dokumentację i kosztorys dla renowacji pieszej kładki nad ul. Głęboką. Zainteresowanie zadaniem potwierdziła firma z Góry Puławskiej, ale zaproponowana cena nie satysfakcjonuje urzędników.

Dzień Strażaka 2022. W Lublinie medale, awanse, kluczyki i pokropek [zdjęcia]
galeria

Dzień Strażaka 2022. W Lublinie medale, awanse, kluczyki i pokropek [zdjęcia]

74 funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe. Natomiast pięć osób zostało odznaczonych odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”. Dziś w Lublinie odbyły się obchody „Dnia Strażaka 2022”

Z dnia na dzień zostawili pacjentów, 3 tys. osób bez lekarza. "Nie wiadomo, co się dzieje"
Alarm24

Z dnia na dzień zostawili pacjentów, 3 tys. osób bez lekarza. "Nie wiadomo, co się dzieje"

Pacjenci zostali bez opieki medycznej, bo przychodnia Nordmedic z Jastkowa straciła kontrakt z NFZ. Problemy z firmą dotychczas prowadzącą ośrodek zdrowia ma także gmina, której zalega ona z podatkami i czynszem.