Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 października 2010 r.
19:13
Edytuj ten wpis

Stłuczka z udziałem radiowozu przy ul. Krańcowej

0 20 A A

Przy ul. Krańcowej w Lublinie doszło w niedzielę do kolizji policyjnego radiowozu i dwóch samochodów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Z relacji świadków wynika, iż to policyjny opel najechał na tył jadącej przed nim mazdy, ta natomiast pod wpływem siły uderzenia wjechała w tył fiata. Najprawdopodobniej nikt nie odniósł obrażeń - wyjaśnia Czytelnik portalu Moje Miasto Lublin.

Relację MM-kowego Dziennikarza Obywatelskiego i zdjęcia zobacz na MM Moje Miasto Lublin:

Zderzenie radiowozu i dwóch samochodów przy ul. Krańcowej (materiał Dziennikarza Obywatelskiego)

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
a / 4 listopada 2010 o 19:17
0
a czy policjant zaplacil mandat za nieostrozna jazde?
Avatar
ToBi / 1 listopada 2010 o 12:47
0
I BARDZO DOBRZE!!!
Avatar
xxx / 1 listopada 2010 o 12:28
0
Stłuczka była NA KRAŃCOWEJ a nie PRZY.No chyba że wszyscy jechali chodnikiem przy Krańcowej
Avatar
mati / 1 listopada 2010 o 07:30
0
haha claudia saicento to jest model fiata. a mazda to jest mazda więc jak to nie umieją odróżnić?
Avatar
malone / 31 października 2010 o 23:13
0
[quote name='blondynka z kurier..' timestamp='1288562331' post='371047']
ić w pIs-du. cyt. ,,spieprzaj dziadu'' ;lub jak wolisz wracaj cyt. ,,z ziemi Wolskiej do polskiej''
[/quote]
a moze: "... wychodzimy z nato..."; "...widać nie jesteś z krakowa czy poznania..." , a moze:"... woda ma to do siebie ze przypływa i odpływa..." albo to:"... juz nie pierwszy raz was zalało to macie juz doświadczenie...", albo to: "... przyjechałem z gospodarską wizytą na tereny powodziowe..." już nie wspomnę o nowoczesnej nikomu jeszcze nieznanej metodzie odkrywkowej wydobycia gazu łupkowego
[quote name='blondynka z kurier..' timestamp='1288562331' post='371047']
ić w pIs-du. cyt. ,,spieprzaj dziadu'' ;lub jak wolisz wracaj cyt. ,,z ziemi Wolskiej do polskiej''
[/quote]
a moze: "... wychodzimy z nato..."; "...widać nie jesteś z krakowa czy poznania..." , a moze:"... woda ma to do siebie ze przypływa i odpływa..." albo to:"... juz nie pierwszy raz was zalało to macie juz doświadczenie...", albo to: "... przyjechałem z gospodars... rozwiń
Avatar
claudia / 31 października 2010 o 23:09
0
Szkoda, że dziennikarze DW nie tylko nie potrafią opisać sytuacji, ale także odróżnić aut marki Mazda od Fiata - w tym wypadku Seicento i piszą takie bzdury... Widziałam tą KOLIZJĘ po kilkunastu minutach, a na zdjęciach z MM Miasto widać to dokładnie...
Eeech, chwytny tytuł artykułu i złudna sensacja - tylko na to ich stać?
Avatar
blondynka z kurier.. / 31 października 2010 o 22:58
0
[quote name='Barierka' timestamp='1288551809' post='370948']
Tak się zapatrzyli na plakaty z podobiznami kandydatów PO w wyborach samorządowych, że wzieli i się stukneli.
Wczoraj w TV słyszałam, że wszystki plakaty wiszą legalnie - to natomiast sieć mi pokazała:
"Dwa miesiące temu szefowa jednej z lubelskich firm chciała powiesić swoje reklamy na barierkach przy jezdni w Lublinie. Magistrat odmówił wydania zezwolenia ze względu na bezpieczeństwo pieszych. Dziś w tych samych miejscach wiszą plakaty wyborcze.
– Zabiegałam w Wydziale Dróg i Mostów o pozwolenie na powieszenie kilku banerów na metalowych barierkach, na pasach zieleni w najruchliwszych miejscach w Lublinie – opowiada pani Beata. – Okazało się, że w lipcu w ratuszu podjęto decyzję, że takie miejsca nie mogą być wykorzystywane na wieszanie reklam, bo to niebezpieczne. Pogodziłam się z tym. Dwa dni temu, w miejscach o które się starałam, pojawiły się plakaty wyborcze – mówi oburzona pani Beata, która zadzwoniła do Wydziału Dróg i Mostów, żeby się dowiedzieć, czy są jakieś wyjątki od reguły. – Usłyszałam, że prawo obowiązuje wszystkich tak samo – zaznacza kobieta, która na pytanie, dlaczego jedni mogą wieszać plakaty, a inni nie, nie dostała z Urzędu Miasta żadnej odpowiedzi."

Moze tym razem policjanci sami sprawdzą kto i na jakiej podstawie pozwolił wieszać plakaty wyborcze w ciągach komunikacyjnych, na skrzyzowaniach, rondach, barierkach bezpieczeństwa oraz na stojących wzdłóż jezdni latarniach?

Starczy policajantom odwagi żeby "wyspowiadać" zdominowany przez PO ratusz i właścicieli plakatów wywodzących się głownie z tej politycznej "formacji"?
[/quote]

ić w pIs-du. cyt. ,,spieprzaj dziadu'' ;lub jak wolisz wracaj cyt. ,,z ziemi Wolskiej do polskiej''
[quote name='Barierka' timestamp='1288551809' post='370948']
Tak się zapatrzyli na plakaty z podobiznami kandydatów PO w wyborach samorządowych, że wzieli i się stukneli.
Wczoraj w TV słyszałam, że wszystki plakaty wiszą legalnie - to natomiast sieć mi pokazała:
"Dwa miesiące temu szefowa jednej z lubelskich firm chciała powiesić swoje reklamy na barierkach przy jezdni w Lublinie. Magistrat odmówił wydania zezwolenia ze względu na bezpieczeństwo pieszych. Dziś w tych samych miejscach wiszą plak... rozwiń
Avatar
Gość / 31 października 2010 o 22:12
0
Jaki numer radiowozu Policji D997 ?
Avatar
Dzidek / 31 października 2010 o 22:01
0
LBN
Policjanci płacą.
Policjanci sa ubezpieczeni na taka okoliczność. Płacą ze swoich pieniędzy tzw. OC policjanta. I z tego pokrywane sa szkody wyrządzone w mieniu służbowym.
Avatar
lbn / 31 października 2010 o 21:49
0
Kiedy lubelscy pracownicy POlicji zaczną płacić za dewastrcję publicznego mienia? Nie ma tygodnia by nie rozwalili służbowego samochodu!!!
Avatar
a / 4 listopada 2010 o 19:17
0
a czy policjant zaplacil mandat za nieostrozna jazde?
Avatar
ToBi / 1 listopada 2010 o 12:47
0
I BARDZO DOBRZE!!!
Avatar
xxx / 1 listopada 2010 o 12:28
0
Stłuczka była NA KRAŃCOWEJ a nie PRZY.No chyba że wszyscy jechali chodnikiem przy Krańcowej
Avatar
mati / 1 listopada 2010 o 07:30
0
haha claudia saicento to jest model fiata. a mazda to jest mazda więc jak to nie umieją odróżnić?
Avatar
malone / 31 października 2010 o 23:13
0
[quote name='blondynka z kurier..' timestamp='1288562331' post='371047']
ić w pIs-du. cyt. ,,spieprzaj dziadu'' ;lub jak wolisz wracaj cyt. ,,z ziemi Wolskiej do polskiej''
[/quote]
a moze: "... wychodzimy z nato..."; "...widać nie jesteś z krakowa czy poznania..." , a moze:"... woda ma to do siebie ze przypływa i odpływa..." albo to:"... juz nie pierwszy raz was zalało to macie juz doświadczenie...", albo to: "... przyjechałem z gospodarską wizytą na tereny powodziowe..." już nie wspomnę o nowoczesnej nikomu jeszcze nieznanej metodzie odkrywkowej wydobycia gazu łupkowego
[quote name='blondynka z kurier..' timestamp='1288562331' post='371047']
ić w pIs-du. cyt. ,,spieprzaj dziadu'' ;lub jak wolisz wracaj cyt. ,,z ziemi Wolskiej do polskiej''
[/quote]
a moze: "... wychodzimy z nato..."; "...widać nie jesteś z krakowa czy poznania..." , a moze:"... woda ma to do siebie ze przypływa i odpływa..." albo to:"... juz nie pierwszy raz was zalało to macie juz doświadczenie...", albo to: "... przyjechałem z gospodars... rozwiń
Avatar
claudia / 31 października 2010 o 23:09
0
Szkoda, że dziennikarze DW nie tylko nie potrafią opisać sytuacji, ale także odróżnić aut marki Mazda od Fiata - w tym wypadku Seicento i piszą takie bzdury... Widziałam tą KOLIZJĘ po kilkunastu minutach, a na zdjęciach z MM Miasto widać to dokładnie...
Eeech, chwytny tytuł artykułu i złudna sensacja - tylko na to ich stać?
Avatar
blondynka z kurier.. / 31 października 2010 o 22:58
0
[quote name='Barierka' timestamp='1288551809' post='370948']
Tak się zapatrzyli na plakaty z podobiznami kandydatów PO w wyborach samorządowych, że wzieli i się stukneli.
Wczoraj w TV słyszałam, że wszystki plakaty wiszą legalnie - to natomiast sieć mi pokazała:
"Dwa miesiące temu szefowa jednej z lubelskich firm chciała powiesić swoje reklamy na barierkach przy jezdni w Lublinie. Magistrat odmówił wydania zezwolenia ze względu na bezpieczeństwo pieszych. Dziś w tych samych miejscach wiszą plakaty wyborcze.
– Zabiegałam w Wydziale Dróg i Mostów o pozwolenie na powieszenie kilku banerów na metalowych barierkach, na pasach zieleni w najruchliwszych miejscach w Lublinie – opowiada pani Beata. – Okazało się, że w lipcu w ratuszu podjęto decyzję, że takie miejsca nie mogą być wykorzystywane na wieszanie reklam, bo to niebezpieczne. Pogodziłam się z tym. Dwa dni temu, w miejscach o które się starałam, pojawiły się plakaty wyborcze – mówi oburzona pani Beata, która zadzwoniła do Wydziału Dróg i Mostów, żeby się dowiedzieć, czy są jakieś wyjątki od reguły. – Usłyszałam, że prawo obowiązuje wszystkich tak samo – zaznacza kobieta, która na pytanie, dlaczego jedni mogą wieszać plakaty, a inni nie, nie dostała z Urzędu Miasta żadnej odpowiedzi."

Moze tym razem policjanci sami sprawdzą kto i na jakiej podstawie pozwolił wieszać plakaty wyborcze w ciągach komunikacyjnych, na skrzyzowaniach, rondach, barierkach bezpieczeństwa oraz na stojących wzdłóż jezdni latarniach?

Starczy policajantom odwagi żeby "wyspowiadać" zdominowany przez PO ratusz i właścicieli plakatów wywodzących się głownie z tej politycznej "formacji"?
[/quote]

ić w pIs-du. cyt. ,,spieprzaj dziadu'' ;lub jak wolisz wracaj cyt. ,,z ziemi Wolskiej do polskiej''
[quote name='Barierka' timestamp='1288551809' post='370948']
Tak się zapatrzyli na plakaty z podobiznami kandydatów PO w wyborach samorządowych, że wzieli i się stukneli.
Wczoraj w TV słyszałam, że wszystki plakaty wiszą legalnie - to natomiast sieć mi pokazała:
"Dwa miesiące temu szefowa jednej z lubelskich firm chciała powiesić swoje reklamy na barierkach przy jezdni w Lublinie. Magistrat odmówił wydania zezwolenia ze względu na bezpieczeństwo pieszych. Dziś w tych samych miejscach wiszą plak... rozwiń
Avatar
Gość / 31 października 2010 o 22:12
0
Jaki numer radiowozu Policji D997 ?
Avatar
Dzidek / 31 października 2010 o 22:01
0
LBN
Policjanci płacą.
Policjanci sa ubezpieczeni na taka okoliczność. Płacą ze swoich pieniędzy tzw. OC policjanta. I z tego pokrywane sa szkody wyrządzone w mieniu służbowym.
Avatar
lbn / 31 października 2010 o 21:49
0
Kiedy lubelscy pracownicy POlicji zaczną płacić za dewastrcję publicznego mienia? Nie ma tygodnia by nie rozwalili służbowego samochodu!!!
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 5 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 13 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 12

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!