Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 września 2013 r.
14:27
Edytuj ten wpis

Straż Miejska ma ścigać wędkarzy nad Zalewem Zemborzyckim

Autor: Zdjęcie autora drs
0 23 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

… ale tylko tych, którzy będą łamać zakaz wędkowania w określonych miejscach. Mowa o bocznych wałach zalewu: od strony ul. Krężnickiej między Cienistą a początkiem ośrodka Marina, a od strony ul. Osmolickiej między Cienistą a początkiem ośrodka Dąbrowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W tych częściach nabrzeża wędkowanie dopuszczone jest tylko z pomostów na wodzie – zastrzega Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

– Wały, po których m.in. biegnie ścieżka rowerowa, są obiektami hydrotechnicznymi, zapewniającymi bezpieczeństwo zbiornika – dodaje Bednarczyk. MOSiR zamówił nawet ekspertyzę w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej, a ta wykazała, że wałom szkodzi korzystanie z nich przez wędkarzy. Miejsca te zostały dodatkowo oznakowane tablicami przypominającymi o zakazie wędkowania.

Straż Miejska ma sprawdzać również to, czy wędkarze opuszczając swoje stanowiska sprzątają miejsce, w którym łowili ryby, do czego są zobowiązani.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2019 r. o 15:10
0
Zakazy zakazów nakazy tyle MOSiR robił i tak też przeszli do historii nazakazywali aż sami zakaz dostawki i na szczęście wygonili ich z zalewu buahaha
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2019 r. o 15:07
0
MOSiR niech wprowadzi zakaz oddychania i to w całym mieście haha fachowcy wędkarzy atakują halo ale to już nie wasze jakże przykro odebrali żalem MOSiR w rozpaczy buahaha
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2019 r. o 15:03
0
Podstawa prawna jest taka aby dokucza innym tyle MOSiR umie panoszyc się aż i ich w końcu wysadzili z soodla wody polskie haha odebrali nam żalem słowa z podtekstem i strachem ja du teraz dalej będziemy zarabiać bo koryto ciasne się robi
Avatar
wedkarz / 5 września 2013 r. o 16:30
0

" ... od strony ul. Krężnickiej między Cienistą a początkiem ośrodka Marina, a od strony ul. Osmolickiej między Cienistą a początkiem ośrodka Dąbrowa."

 

Może ktoś mądry jasno napisze, gdzie można!   :angry: 

Bo przecież od strony tamy też nie można, :(   i na ośrodkach gdzie są cumowane łodzie też nie można. :( ...... dobrze, że w wodzie jest syf bo na kąpielisku też byłby zakaz.... :D

Pozostaje łódż, ale pewnie i tu coś wymyślą naze "mądre głowy"!!!

" ... od strony ul. Krężnickiej między Cienistą a początkiem ośrodka Marina, a od strony ul. Osmolickiej między Cienistą a początkiem ośrodka Dąbrowa."

 

Może ktoś mądry jasno napisze, gdzie można!   :angry: 

Bo przecież od strony tamy też nie można, :(   i na ośrodkach gdzie są cumowane łodzie ... rozwiń

Avatar
buba / 5 września 2013 r. o 10:20
0

dziwię sie straży miejskiej  że daje tak sobą pomiatać bez podstawy prawnej    WĘDKARZE NIE OPŁACAJMY SKŁADEK W OKRĘGU LUBELSKIM  WYKUPMY W OŚCIENNYCH WOJEWÓDZTWACH A NA ZALEWIE I TAK BĘDZIEMY MOGLI ŁOWIĆ   SKORO NASZ OKRĘG O NAS NIE DBA  NIECH NAS W D...PĘ POCAŁUJĄ

laik jakiś z ciebie totalny skoro piszesz takie bzdety, jest podstawa prawna i to bardzo jednoznaczna w tym temacie, przepis wynikający bezpośrednio z ustawy, a z jakiej ??? poszukaj sobie skoro cię to interesuje :)

laik jakiś z ciebie totalny skoro piszesz takie bzdety, jest podstawa prawna i to bardzo jednoznaczna w tym temacie, przepis wynikający bezpośrednio z ustawy, a z jakiej ??? poszukaj sobie skoro cię to interesuje :)

rozwiń
Avatar
Gość / 5 września 2013 r. o 10:14
0

niech za bezdomnego sie wezmie straż ktory sypi w calodobowym bankomacie pko na krakowskim. na tyle cwana z niego bestia, że niczym z filmów bareji przychodzi z własną karteczka z napisem bankomat nieczynny.

panie wons, bezdomnym należy pomagać, a nie tępić, może weź go pan do siebie skoro musisz w nocy z bankomatu korzystać

Avatar
maniek / 5 września 2013 r. o 10:12
0

wędkaż napisał, że straż o tym nic nie wie, ciekawe kogo pytał bo wie jak najbardziej i zapewne będzie egzekwowała prawo, poniewaz jest na to przepis i to od dawna

Avatar
LOLO / 5 września 2013 r. o 08:53
0

ja byłbym za tym by całkowicie zakazać wędkowania  od strony Mariny a od strony Dąbrowy pozwolić od wyciągu do pętli autobusowej a dalej też zakazać bo łażą ofermy po brzegu i uszkadzają infrastrukturę wodną i wały. Niech wędkują sobie na Bystrzycy Wędkarze to szkodnicy śmiecą okropnie, ryją w ziemi bo szukają robaków, wyrzucają małe martwe rybki do wody i wiadomo jak jest: tam gdzie wędkarz tam syf. Popieram zakaz bo oni nie zdają sobie spraswy co to jest hydrologia. Trzeba coś z tym zrobić.

OD KIEDY PRAWDZIWI WĘDKARZE SZUKAJĄ ROBAKÓW TAM GDZIE ICH NIE MA? KAŻDY PRZYWOZI JE ZE SOBĄ, A MARTWA RYBKA W WODZIE, TAM GDZIE JEJ NATURALNE OTOCZENIE TO NIE JEST SYFIENIE! SKĄD WIESZ, ŻE TE RYBKI ZOSTAWIAJĄ WĘDKARZE? CO INNEGO PUSZKI PO PRZYNĘCIE, ALBO PAPIERY. TU SIĘ ZGODZĘ. ŁATWIEJ JEST WYNIEŚĆ POSTE OPAKOWANIE NIŻ PRZYNIEŚĆ PEŁNE, ALE NIE WSZYSCY ZOSTAWIAJĄ PO SOBIE ŚMIECI

OD KIEDY PRAWDZIWI WĘDKARZE SZUKAJĄ ROBAKÓW TAM GDZIE ICH NIE MA? KAŻDY PRZYWOZI JE ZE SOBĄ, A MARTWA RYBKA W WODZIE, TAM GDZIE JEJ NATURALNE OTOCZENIE TO NIE JEST SYFIENIE! SKĄD WIESZ, ŻE TE RYBKI ZOSTAWIAJĄ WĘDKARZE? CO INNEGO PUSZKI PO PRZYNĘCIE, ALBO PAPIERY. TU SIĘ ZGODZĘ. ŁATWIEJ JEST WYNIEŚĆ POSTE OPAKOWANIE NIŻ PRZYNIEŚĆ PEŁNE, ALE NIE WSZYSCY ZOSTAWIAJĄ PO SOBIE ŚMIECI

rozwiń
Avatar
Edward Wons / 5 września 2013 r. o 08:51
0

niech za bezdomnego sie wezmie straż ktory sypi w calodobowym bankomacie pko na krakowskim. na tyle cwana z niego bestia, że niczym z filmów bareji przychodzi z własną karteczka z napisem bankomat nieczynny.

Avatar
wędkarz / 5 września 2013 r. o 07:17
0

pytałem się w straży, oni nic o tym pomyśle nie wiedzą, a poza tym nie wiem czy mają do tego uprawnienia> Należy najpierw sprawdzić zanim coś się napisze. A tak na marginesie kolejny absurd!!!!!

Avatar
Gość / 4 sierpnia 2019 r. o 15:10
0
Zakazy zakazów nakazy tyle MOSiR robił i tak też przeszli do historii nazakazywali aż sami zakaz dostawki i na szczęście wygonili ich z zalewu buahaha
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2019 r. o 15:07
0
MOSiR niech wprowadzi zakaz oddychania i to w całym mieście haha fachowcy wędkarzy atakują halo ale to już nie wasze jakże przykro odebrali żalem MOSiR w rozpaczy buahaha
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2019 r. o 15:03
0
Podstawa prawna jest taka aby dokucza innym tyle MOSiR umie panoszyc się aż i ich w końcu wysadzili z soodla wody polskie haha odebrali nam żalem słowa z podtekstem i strachem ja du teraz dalej będziemy zarabiać bo koryto ciasne się robi
Avatar
wedkarz / 5 września 2013 r. o 16:30
0

" ... od strony ul. Krężnickiej między Cienistą a początkiem ośrodka Marina, a od strony ul. Osmolickiej między Cienistą a początkiem ośrodka Dąbrowa."

 

Może ktoś mądry jasno napisze, gdzie można!   :angry: 

Bo przecież od strony tamy też nie można, :(   i na ośrodkach gdzie są cumowane łodzie też nie można. :( ...... dobrze, że w wodzie jest syf bo na kąpielisku też byłby zakaz.... :D

Pozostaje łódż, ale pewnie i tu coś wymyślą naze "mądre głowy"!!!

" ... od strony ul. Krężnickiej między Cienistą a początkiem ośrodka Marina, a od strony ul. Osmolickiej między Cienistą a początkiem ośrodka Dąbrowa."

 

Może ktoś mądry jasno napisze, gdzie można!   :angry: 

Bo przecież od strony tamy też nie można, :(   i na ośrodkach gdzie są cumowane łodzie ... rozwiń

Avatar
buba / 5 września 2013 r. o 10:20
0

dziwię sie straży miejskiej  że daje tak sobą pomiatać bez podstawy prawnej    WĘDKARZE NIE OPŁACAJMY SKŁADEK W OKRĘGU LUBELSKIM  WYKUPMY W OŚCIENNYCH WOJEWÓDZTWACH A NA ZALEWIE I TAK BĘDZIEMY MOGLI ŁOWIĆ   SKORO NASZ OKRĘG O NAS NIE DBA  NIECH NAS W D...PĘ POCAŁUJĄ

laik jakiś z ciebie totalny skoro piszesz takie bzdety, jest podstawa prawna i to bardzo jednoznaczna w tym temacie, przepis wynikający bezpośrednio z ustawy, a z jakiej ??? poszukaj sobie skoro cię to interesuje :)

laik jakiś z ciebie totalny skoro piszesz takie bzdety, jest podstawa prawna i to bardzo jednoznaczna w tym temacie, przepis wynikający bezpośrednio z ustawy, a z jakiej ??? poszukaj sobie skoro cię to interesuje :)

rozwiń
Avatar
Gość / 5 września 2013 r. o 10:14
0

niech za bezdomnego sie wezmie straż ktory sypi w calodobowym bankomacie pko na krakowskim. na tyle cwana z niego bestia, że niczym z filmów bareji przychodzi z własną karteczka z napisem bankomat nieczynny.

panie wons, bezdomnym należy pomagać, a nie tępić, może weź go pan do siebie skoro musisz w nocy z bankomatu korzystać

Avatar
maniek / 5 września 2013 r. o 10:12
0

wędkaż napisał, że straż o tym nic nie wie, ciekawe kogo pytał bo wie jak najbardziej i zapewne będzie egzekwowała prawo, poniewaz jest na to przepis i to od dawna

Avatar
LOLO / 5 września 2013 r. o 08:53
0

ja byłbym za tym by całkowicie zakazać wędkowania  od strony Mariny a od strony Dąbrowy pozwolić od wyciągu do pętli autobusowej a dalej też zakazać bo łażą ofermy po brzegu i uszkadzają infrastrukturę wodną i wały. Niech wędkują sobie na Bystrzycy Wędkarze to szkodnicy śmiecą okropnie, ryją w ziemi bo szukają robaków, wyrzucają małe martwe rybki do wody i wiadomo jak jest: tam gdzie wędkarz tam syf. Popieram zakaz bo oni nie zdają sobie spraswy co to jest hydrologia. Trzeba coś z tym zrobić.

OD KIEDY PRAWDZIWI WĘDKARZE SZUKAJĄ ROBAKÓW TAM GDZIE ICH NIE MA? KAŻDY PRZYWOZI JE ZE SOBĄ, A MARTWA RYBKA W WODZIE, TAM GDZIE JEJ NATURALNE OTOCZENIE TO NIE JEST SYFIENIE! SKĄD WIESZ, ŻE TE RYBKI ZOSTAWIAJĄ WĘDKARZE? CO INNEGO PUSZKI PO PRZYNĘCIE, ALBO PAPIERY. TU SIĘ ZGODZĘ. ŁATWIEJ JEST WYNIEŚĆ POSTE OPAKOWANIE NIŻ PRZYNIEŚĆ PEŁNE, ALE NIE WSZYSCY ZOSTAWIAJĄ PO SOBIE ŚMIECI

OD KIEDY PRAWDZIWI WĘDKARZE SZUKAJĄ ROBAKÓW TAM GDZIE ICH NIE MA? KAŻDY PRZYWOZI JE ZE SOBĄ, A MARTWA RYBKA W WODZIE, TAM GDZIE JEJ NATURALNE OTOCZENIE TO NIE JEST SYFIENIE! SKĄD WIESZ, ŻE TE RYBKI ZOSTAWIAJĄ WĘDKARZE? CO INNEGO PUSZKI PO PRZYNĘCIE, ALBO PAPIERY. TU SIĘ ZGODZĘ. ŁATWIEJ JEST WYNIEŚĆ POSTE OPAKOWANIE NIŻ PRZYNIEŚĆ PEŁNE, ALE NIE WSZYSCY ZOSTAWIAJĄ PO SOBIE ŚMIECI

rozwiń
Avatar
Edward Wons / 5 września 2013 r. o 08:51
0

niech za bezdomnego sie wezmie straż ktory sypi w calodobowym bankomacie pko na krakowskim. na tyle cwana z niego bestia, że niczym z filmów bareji przychodzi z własną karteczka z napisem bankomat nieczynny.

Avatar
wędkarz / 5 września 2013 r. o 07:17
0

pytałem się w straży, oni nic o tym pomyśle nie wiedzą, a poza tym nie wiem czy mają do tego uprawnienia> Należy najpierw sprawdzić zanim coś się napisze. A tak na marginesie kolejny absurd!!!!!