Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 listopada 2012 r.
13:07
Edytuj ten wpis

Sylwester 2012 na pl. Litewskim: Zagrają Budka Suflera, Bracia i Teksasy

0 30 A A
Krzysztof Cugowski z Budki Suflera (Archiwum)
Krzysztof Cugowski z Budki Suflera (Archiwum)

Podczas tegorocznej imprezy na Pl. Litewskim w Lublinie zagra Budka Suflera oraz zespoły Bracia i Teksasy - poinformował dziś lubelski Ratusz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Budka Suflera wystąpiła na ubiegłorocznym Sylwestrze na Rynku w Rzeszowie. Za występ dostała 130 tys. zł. Muzycy z Lublina zaśpiewali z playbacku... Budka Suflera śpiewała z playbacku

Rok temu gwiazdą miejskiego Sylwestra w Lublinie był Bajm. Całkowity koszt zabawy to 350 tys. złotych, z czego koncert zespołu Bajm pochłonął 164 tys. zł.

Rok wcześniej na sylwestrze zagrali tylko DJ-e Na scenie na PL. Litewskim wystąpili Endru Vega, DJ Ya-Neck i Senior Efebo. Na organizację imprezy urzędnicy wysupłali tylko 124 tys. zł.

W 2009 roku miejska zabawa sylwestrowa kosztowała 270 tys. złotych. Wystąpiły takie zespoły jak: Zakopower, Kashmir i Czabanband.

31 grudnia 2008 na placu Litewskim zagrał Big Day i Backbeat. Koszty imprezy to 160 tys. zł.

Hucznie obchodzony był sylwester 2007, gdy na scenie pojawił się zespół Brathanki i teatr ognia. Sylwestrowa zabawa kosztowała 180 tys. zł.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
LN / 30 grudnia 2012 o 19:42
0
Możesz go sobie wziąć i nie z Lublina tylko z gminy Konopnica, poczta Motycz.
Avatar
LN / 30 grudnia 2012 o 19:39
0
Byłemu (p)osłowi trzeba dać zarobić.
Avatar
Marzena / 1 grudnia 2012 o 17:51
0
co roku to samo, załosne
Avatar
Aga / 1 grudnia 2012 o 11:28
0
barany , Piotr to najlepszy głos w Polsce, zazdroszczę że go macie tam w Lublinie !!!
Avatar
Sylwester / 9 listopada 2012 o 10:44
0
Ja tam wole dobrego [url="http://www.sylwester.lublin.pl"]sylwestra w Lublinie[/url] w jakiejś knajpce. Pozdro 600!
Avatar
Anka / 8 listopada 2012 o 18:56
0
Czy byl ktos kiedys na sylwestrze organizowanym przez Hotel Lwów? Widze oferte na ich [url="http://www.lwow.lublin.pl/hotel-sylwester-pl"]stronie internetowej[/url] i wyglada to dosyc ciekawie.
Avatar
TK / 8 listopada 2012 o 07:57
0
[quote name='walkiria' timestamp='1352314629' post='690812']
Ludzie, jesteście żałośni, będą grać jedne z najlepszych polskich zespołów a Wy macie jakieś problemy... Bracia jadą na nazwisku? jasne, bo to ojciec im wszytsko opłaca, wychodzi za nich na scene,gra, śpiewa, opłaca ludzi słuchających ich, kupuje płyty i udaje ich fanów etc. Przekupił też m.in Krajewskiego, Sztabę, Borysewicza, Zapędowską i innych, żeby się wypowiadali o głosie Piotra w tonie zachwycenia. Co więcej, załatwia Piotrkowi wszelkie występy na różnych memoriałach, benefisach poświęconych możnym muzykom itd Najpierw chwilę pomyślcie..., ale oczywiście najłatwiej pluje się na tych, którym się udało. Pozdrawiam.
[/quote]

[quote name='walkiria' timestamp='1352314629' post='690812']
Ludzie, jesteście żałośni, będą grać jedne z najlepszych polskich zespołów a Wy macie jakieś problemy... Bracia jadą na nazwisku? jasne, bo to ojciec im wszytsko opłaca, wychodzi za nich na scene,gra, śpiewa, opłaca ludzi słuchających ich, kupuje płyty i udaje ich fanów etc. Przekupił też m.in Krajewskiego, Sztabę, Borysewicza, Zapędowską i innych, żeby się wypowiadali o głosie Piotra w tonie zachwycenia. Co więcej, załatwia Piotrkowi wszelkie występy na różnych memoriałach, benefisach poświęconych możnym muzykom itd Najpierw chwilę pomyślcie..., ale oczywiście najłatwiej pluje się na tych, którym się udało. Pozdrawiam.
[/quote]


Masz rację; 10/10. Budka Suflera jest od lat wizytówką Lublina i najlepszą, rozpoznawalną marką z naszego miasta. Oprócz nich mamy dziewczyny z SPR; może coś jeszcze, ale niewiele tego. Stąd też b. dobry pomysł, by zagrali - bo w Lublinie grają niewiele, w myśl powiedzonka o szewcu i butach. Skąd taka agresja na tym wątku, to nie wiem. Bracia są zupełnie przyzwoitą kapelą. Tyle.
[quote name='walkiria' timestamp='1352314629' post='690812']
Ludzie, jesteście żałośni, będą grać jedne z najlepszych polskich zespołów a Wy macie jakieś problemy... Bracia jadą na nazwisku? jasne, bo to ojciec im wszytsko opłaca, wychodzi za nich na scene,gra, śpiewa, opłaca ludzi słuchających ich, kupuje płyty i udaje ich fanów etc. Przekupił też m.in Krajewskiego, Sztabę, Borysewicza, Zapędowską i innych, żeby się wypowiadali o głosie Piotra w tonie zachwycenia. Co więcej, załatwia Piotrkowi wszelkie występy... rozwiń
Avatar
smutny marian / 7 listopada 2012 o 21:38
0
Czyli tatuś z synkami i resztą hołoty... bravo!!!.
Avatar
walkiria / 7 listopada 2012 o 19:57
0
Ludzie, jesteście żałośni, będą grać jedne z najlepszych polskich zespołów a Wy macie jakieś problemy... Bracia jadą na nazwisku? jasne, bo to ojciec im wszytsko opłaca, wychodzi za nich na scene,gra, śpiewa, opłaca ludzi słuchających ich, kupuje płyty i udaje ich fanów etc. Przekupił też m.in Krajewskiego, Sztabę, Borysewicza, Zapędowską i innych, żeby się wypowiadali o głosie Piotra w tonie zachwycenia. Co więcej, załatwia Piotrkowi wszelkie występy na różnych memoriałach, benefisach poświęconych możnym muzykom itd Najpierw chwilę pomyślcie..., ale oczywiście najłatwiej pluje się na tych, którym się udało. Pozdrawiam.
Ludzie, jesteście żałośni, będą grać jedne z najlepszych polskich zespołów a Wy macie jakieś problemy... Bracia jadą na nazwisku? jasne, bo to ojciec im wszytsko opłaca, wychodzi za nich na scene,gra, śpiewa, opłaca ludzi słuchających ich, kupuje płyty i udaje ich fanów etc. Przekupił też m.in Krajewskiego, Sztabę, Borysewicza, Zapędowską i innych, żeby się wypowiadali o głosie Piotra w tonie zachwycenia. Co więcej, załatwia Piotrkowi wszelkie występy na różnych memoriałach, benefisach poświęconych możnym muzykom itd Najpierw chwilę pomyślc... rozwiń
Avatar
lipko...romuald / 7 listopada 2012 o 19:02
0
Pokaz sztucznych ogni uświetni wspaniałą zabawę .Menele,dresy ze starego miasta i cała rzesza fanów : czekamy na ten koncert z playbacku z niecierpliwością ...
Avatar
LN / 30 grudnia 2012 o 19:42
0
Możesz go sobie wziąć i nie z Lublina tylko z gminy Konopnica, poczta Motycz.
Avatar
LN / 30 grudnia 2012 o 19:39
0
Byłemu (p)osłowi trzeba dać zarobić.
Avatar
Marzena / 1 grudnia 2012 o 17:51
0
co roku to samo, załosne
Avatar
Aga / 1 grudnia 2012 o 11:28
0
barany , Piotr to najlepszy głos w Polsce, zazdroszczę że go macie tam w Lublinie !!!
Avatar
Sylwester / 9 listopada 2012 o 10:44
0
Ja tam wole dobrego [url="http://www.sylwester.lublin.pl"]sylwestra w Lublinie[/url] w jakiejś knajpce. Pozdro 600!
Avatar
Anka / 8 listopada 2012 o 18:56
0
Czy byl ktos kiedys na sylwestrze organizowanym przez Hotel Lwów? Widze oferte na ich [url="http://www.lwow.lublin.pl/hotel-sylwester-pl"]stronie internetowej[/url] i wyglada to dosyc ciekawie.
Avatar
TK / 8 listopada 2012 o 07:57
0
[quote name='walkiria' timestamp='1352314629' post='690812']
Ludzie, jesteście żałośni, będą grać jedne z najlepszych polskich zespołów a Wy macie jakieś problemy... Bracia jadą na nazwisku? jasne, bo to ojciec im wszytsko opłaca, wychodzi za nich na scene,gra, śpiewa, opłaca ludzi słuchających ich, kupuje płyty i udaje ich fanów etc. Przekupił też m.in Krajewskiego, Sztabę, Borysewicza, Zapędowską i innych, żeby się wypowiadali o głosie Piotra w tonie zachwycenia. Co więcej, załatwia Piotrkowi wszelkie występy na różnych memoriałach, benefisach poświęconych możnym muzykom itd Najpierw chwilę pomyślcie..., ale oczywiście najłatwiej pluje się na tych, którym się udało. Pozdrawiam.
[/quote]

[quote name='walkiria' timestamp='1352314629' post='690812']
Ludzie, jesteście żałośni, będą grać jedne z najlepszych polskich zespołów a Wy macie jakieś problemy... Bracia jadą na nazwisku? jasne, bo to ojciec im wszytsko opłaca, wychodzi za nich na scene,gra, śpiewa, opłaca ludzi słuchających ich, kupuje płyty i udaje ich fanów etc. Przekupił też m.in Krajewskiego, Sztabę, Borysewicza, Zapędowską i innych, żeby się wypowiadali o głosie Piotra w tonie zachwycenia. Co więcej, załatwia Piotrkowi wszelkie występy na różnych memoriałach, benefisach poświęconych możnym muzykom itd Najpierw chwilę pomyślcie..., ale oczywiście najłatwiej pluje się na tych, którym się udało. Pozdrawiam.
[/quote]


Masz rację; 10/10. Budka Suflera jest od lat wizytówką Lublina i najlepszą, rozpoznawalną marką z naszego miasta. Oprócz nich mamy dziewczyny z SPR; może coś jeszcze, ale niewiele tego. Stąd też b. dobry pomysł, by zagrali - bo w Lublinie grają niewiele, w myśl powiedzonka o szewcu i butach. Skąd taka agresja na tym wątku, to nie wiem. Bracia są zupełnie przyzwoitą kapelą. Tyle.
[quote name='walkiria' timestamp='1352314629' post='690812']
Ludzie, jesteście żałośni, będą grać jedne z najlepszych polskich zespołów a Wy macie jakieś problemy... Bracia jadą na nazwisku? jasne, bo to ojciec im wszytsko opłaca, wychodzi za nich na scene,gra, śpiewa, opłaca ludzi słuchających ich, kupuje płyty i udaje ich fanów etc. Przekupił też m.in Krajewskiego, Sztabę, Borysewicza, Zapędowską i innych, żeby się wypowiadali o głosie Piotra w tonie zachwycenia. Co więcej, załatwia Piotrkowi wszelkie występy... rozwiń
Avatar
smutny marian / 7 listopada 2012 o 21:38
0
Czyli tatuś z synkami i resztą hołoty... bravo!!!.
Avatar
walkiria / 7 listopada 2012 o 19:57
0
Ludzie, jesteście żałośni, będą grać jedne z najlepszych polskich zespołów a Wy macie jakieś problemy... Bracia jadą na nazwisku? jasne, bo to ojciec im wszytsko opłaca, wychodzi za nich na scene,gra, śpiewa, opłaca ludzi słuchających ich, kupuje płyty i udaje ich fanów etc. Przekupił też m.in Krajewskiego, Sztabę, Borysewicza, Zapędowską i innych, żeby się wypowiadali o głosie Piotra w tonie zachwycenia. Co więcej, załatwia Piotrkowi wszelkie występy na różnych memoriałach, benefisach poświęconych możnym muzykom itd Najpierw chwilę pomyślcie..., ale oczywiście najłatwiej pluje się na tych, którym się udało. Pozdrawiam.
Ludzie, jesteście żałośni, będą grać jedne z najlepszych polskich zespołów a Wy macie jakieś problemy... Bracia jadą na nazwisku? jasne, bo to ojciec im wszytsko opłaca, wychodzi za nich na scene,gra, śpiewa, opłaca ludzi słuchających ich, kupuje płyty i udaje ich fanów etc. Przekupił też m.in Krajewskiego, Sztabę, Borysewicza, Zapędowską i innych, żeby się wypowiadali o głosie Piotra w tonie zachwycenia. Co więcej, załatwia Piotrkowi wszelkie występy na różnych memoriałach, benefisach poświęconych możnym muzykom itd Najpierw chwilę pomyślc... rozwiń
Avatar
lipko...romuald / 7 listopada 2012 o 19:02
0
Pokaz sztucznych ogni uświetni wspaniałą zabawę .Menele,dresy ze starego miasta i cała rzesza fanów : czekamy na ten koncert z playbacku z niecierpliwością ...