Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2011 r.
20:27
Edytuj ten wpis

Szef lubelskiego sanepidu do odwołania. "Stracił zaufanie"

0 49 A A
Paweł Policzkiewicz nie unikał mediów. To one nagłośniły m.in. jego oryginalny sposób na zabezpiecze
Paweł Policzkiewicz nie unikał mediów. To one nagłośniły m.in. jego oryginalny sposób na zabezpiecze

Walczył z dopalaczami, kontrolował restauracje. Teraz może stracić fotel. Niezwłocznego odwołania Pawła Policzkiewicza ze stanowiska szefa lubelskiego sanepidu domaga się wojewódzki inspektor sanitarny. Jako powód podaje utratę zaufania. I ani słowa więcej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Paweł Policzkiewicz o wniosku dowiedział się od nas. Był zaskoczony. – Przecież dostaję tyle nagród, jestem zapraszany na konferencje naukowe – komentuje. Teraz jego losy zależą od prezydenta Lublina. Prezydent to jednocześnie starosta powiatu grodzkiego, którym jest Lublin. A to starosta może odwołać powiatowego inspektora sanitarnego, ale tylko za zgodą szefa wojewódzkiego sanepidu albo na jego wniosek.

Taki wniosek wpłynął do Ratusza kilka dni temu. Jego autor unika rozmowy. – Nie mam nic do powiedzenia – ucina Janusz Słodziński, wojewódzki inspektor sanitarny.

Równie lakoniczne jest pismo, w którym żąda natychmiastowego odwołania Policzkiewicza. Jedyne uzasadnienie to "utrata zaufania”.

– Na terenie mojego działania zlikwidowałem kolesiostwo – mówi Policzkiewicz. – Wiele razy narażałem się różnym środowiskom, miałem z ich strony naciski. Moja rodzina odczuwała to, kiedy np. zamykałem gabinety stomatologiczne.

O samych przykładach nacisków szef powiatowej stacji nie chce mówić. Twierdzi też, że nie jest w konflikcie ze Słodzińskim. – Choć musiałem mu się tłumaczyć ze startu w wyborach do Senatu – zaznacza (startował jako kandydat niezależny. Bez powodzenia – dop. red.).

Policzkiewicz objął stanowisko w 2008 r. Wtedy zaczęły się ostre kontrole lokali gastronomicznych, do których sanepid zaczął pukać nawet o 3 rano. – Kontrole są przesadzone – komentuje Waldemar Kuśmierz, właściciel Zajazdu Kasztelańskiego w Płouszowicach. – Inspekcja w Lublinie działa za ostro.

Podobnie uważa Anna Koteczki, menedżerka Vanilla Cafe. W 2009 r. sanepid zamknął lokal twierdząc, że zatruły się w nim dzieci. Po walce przed sądem administracyjnym przełożeni Policzkiewicza przyznali, że decyzja o zamknięciu była niesłuszna.

– Kiedy poinformowaliśmy o tym prasę, na drugi dzień mieliśmy już kolejną kontrolę. Nie wykazała żadnych nieprawidłowości – przypomina Koteczki.
Policzkiewicz skutecznie za to walczył z dopalaczami. Kontrole jego służb wykazały, że w gabinetach dentystycznych jest brudno, sanepid zamknął nawet centrum stomatologiczne Uniwersytetu Medycznego. W tym roku sprawdzono kilkadziesiąt gabinetów, w niemal 80 znaleziono duże nieprawidłowości, 8 zamknięto.

Co zrobi prezydent? "Utrata zaufania” przełożonego do Policzkiewicza, to trochę za mało. – Zwrócimy się o bardziej szczegółowe uzasadnienie wniosku – zapowiada Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik Ratusza.

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
PEDRIX / 12 grudnia 2011 o 11:47
0
Co jest doktorku, koniec budowania politycznego wizerunku przy pomocy PSSE.Nawet media się na to nabierały, ale na pewno ktoś Cie zatrudni jako np: konserwatora powierzchni płaskich za 4,5/h.Ja natomiast dzisiaj otwieram wino, wypije je w czystym pękatym kieliszku za Twoją emeryturę i za przedsiębierców których niszczyłeś przy pomocy nadinterpretacji przepisów.
Avatar
person / 2 grudnia 2011 o 15:40
0
[quote name='kiuku' timestamp='1322773569' post='565140']
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, wskazuja ze ten pan nie zna swojego miejsca i roli ktora ma pelnic. osobiscie jakomlody chlopak jadalem marchewki wyrwane z ziemi i otarte o nogawke spodni, pilem wode pompowana ze studni, jadlem chleb z malutkich (nie wiem czy tam gryzoni nie bylo) piekarni i byly to pyszne i wcale nie trujace rzeczy... bo zyje i mam sie dobrze. Wazne zeby urzednik niezaleznie od stopnia mial pojecie ze jego zadaniem jest sluzba a nie rzadzenie. jesli ten pan chce miec WLADZE!!! to niech otworzy sobie swoja firme, niech zainwestuje w to SWOJE pieniadze!!! niech ponosi za te dzialanosc osobista odpowoedzialnosc... wtedy bedzie mogl rzadzic. dopoki ja, my placimy za jego pensje on ma sluzyc i dotyczy to wszystkich urzednikow na kazdym szceblu. wiecv znikaj Pan Panie Policzkiewcz! z naszych pieniedzy uskrobaes sobie wystarczajaco duzo i zyje teraz na swoj koszt.
[/quote]
Zgadzam się w 100% z przedmówcą, ale u nas w Lublinie, prowincjonalnym zaścianku ludzie tego i tak nie zrozumieją, bo jak masz pieniądze i firmę to jesteś złodziej i pijak, bo każdy pijak to złodziej..... i cham...
Myślisz, że budżetowiec to zrozumie, że to z pieniędzy za podatek Vat(od towarów i usług) ma swoją pensję?
A służyć jako urzędnik? - A TFUUU....nigdy w życiu, trzeba j***ać, karać, nie nagradzać!!!! Ot co.
[quote name='kiuku' timestamp='1322773569' post='565140']
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, w... rozwiń
Avatar
nie wiem o co chodzi / 1 grudnia 2011 o 23:40
0
[quote name='An' timestamp='1322750505' post='564988']
A co do podsłuchów i nagrań to jego pracownicy również twierdzili że nagrywali pewną kontrolę bez zgody właściciela. A gdy doszło do konfrontacji z inspektorem to kłamał aby się tylko wybielić.Pięknie nauczył dyrektor młodych pracowników! Gardzić i kłamać aby osiągnąć sukces w formie zamknięcia punktu.
[/quote]
Można nbagrywać KAŻDĄ rozmowę, w ktorej sie samemu uczesniczy i nie trzeba na to zadnej zgody! Nie wolno podsłuchiwać kogoś bez jego zgody, ale nagrywać rozmowę z nim mozna bez problemu!
[quote name='An' timestamp='1322750505' post='564988']
A co do podsłuchów i nagrań to jego pracownicy również twierdzili że nagrywali pewną kontrolę bez zgody właściciela. A gdy doszło do konfrontacji z inspektorem to kłamał aby się tylko wybielić.Pięknie nauczył dyrektor młodych pracowników! Gardzić i kłamać aby osiągnąć sukces w formie zamknięcia punktu.
[/quote]
Można nbagrywać KAŻDĄ rozmowę, w ktorej sie samemu uczesniczy i nie trzeba na to zadnej zgody! Nie wolno podsłuchiwać kogoś bez j... rozwiń
Avatar
Tomasz / 1 grudnia 2011 o 23:13
0
[quote name='kiuku' timestamp='1322773569' post='565140']
osobiscie jakomlody chlopak jadalem marchewki wyrwane z ziemi i otarte o nogawke spodni, pilem wode pompowana ze studni, jadlem chleb z malutkich (nie wiem czy tam gryzoni nie bylo) piekarni i byly to pyszne i wcale nie trujace rzeczy... bo zyje i mam sie dobrze. [/quote]
Zapomniałeś dodać, że myłeś się raz na tydzień a mimo to babę sobie znalazłeś
Avatar
foksik / 1 grudnia 2011 o 22:42
0
Myśle ze to bedzie dobra decyzja jesli odwolaja tego goscia .Styl
z jakim sie wypowiada swiadczy o tym ze malo wie. Nagłasnianie w prasie,
ze we wszystkich lokalach jest zle osmiesza caly Lublin i robi z nas brudasow.
Avatar
kiuku / 1 grudnia 2011 o 22:06
0
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, wskazuja ze ten pan nie zna swojego miejsca i roli ktora ma pelnic. osobiscie jakomlody chlopak jadalem marchewki wyrwane z ziemi i otarte o nogawke spodni, pilem wode pompowana ze studni, jadlem chleb z malutkich (nie wiem czy tam gryzoni nie bylo) piekarni i byly to pyszne i wcale nie trujace rzeczy... bo zyje i mam sie dobrze. Wazne zeby urzednik niezaleznie od stopnia mial pojecie ze jego zadaniem jest sluzba a nie rzadzenie. jesli ten pan chce miec WLADZE!!! to niech otworzy sobie swoja firme, niech zainwestuje w to SWOJE pieniadze!!! niech ponosi za te dzialanosc osobista odpowoedzialnosc... wtedy bedzie mogl rzadzic. dopoki ja, my placimy za jego pensje on ma sluzyc i dotyczy to wszystkich urzednikow na kazdym szceblu. wiecv znikaj Pan Panie Policzkiewcz! z naszych pieniedzy uskrobaes sobie wystarczajaco duzo i zyje teraz na swoj koszt.
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, wskazuja ze ten pan nie zna swojego miejsca i roli ktora ma pelnic. osobiscie jakomlody c... rozwiń
Avatar
kolka / 1 grudnia 2011 o 20:33
0
Bezkompromisowy,oddany sprawie urzędnik . Nieprzekupny brzydzacy się układami zawieranymi na parkowych ławeczkach i cmentarnych alejkach. Wojewódzki Inspektor pewnie inne wartości sobie ceni i dlatego chce pozbyć się Policzkiewicza.
Avatar
płatnik podatku VAT / 1 grudnia 2011 o 18:56
0
[quote name='"Inwigilowany"' timestamp='1322746641' post='564969']
Baju, baju... ooo 19.00 - czas na bajki... proszę o fakty, a nie plotki, to nie jest portal typu "plotek" nie siej, bo nie wiesz co zbierzesz. Czy to na zamówienie pisany tekst? bo na taki mi wygląda.

Pozdrawiam
[/quote]
Po pierwsze nie jesteśmy na Ty,
Po drugie, odpowiadając na pytanie czy jest to tekst pisany na zamówienie odpowiadam, że tak. To tekst pisany na zamówienie ludzi wywalonych na bruk z powodu nieuzasadniającego zamknięcia wielu firm przez ludzi Pana P. Pracownikiem sanepidu się bywa do czasu, a potem się wylatuje w kajdankach za przyjęcie bombonierki. PSSE to wypaczenie, które zamiast służyć swym chlebodawcom (czyt. właścicielom firm, płacącym podatek Vat, z którego w 80% jednostki samorządu terytorialnego są utrzymywane) Szkoda gadać z takimi ludzmi. ale... jak to mówią "Wrona orła nie urodzi". Pozdrawiam
[quote name='"Inwigilowany"' timestamp='1322746641' post='564969']
Baju, baju... ooo 19.00 - czas na bajki... proszę o fakty, a nie plotki, to nie jest portal typu "plotek" nie siej, bo nie wiesz co zbierzesz. Czy to na zamówienie pisany tekst? bo na taki mi wygląda.

Pozdrawiam
[/quote]
Po pierwsze nie jesteśmy na Ty,
Po drugie, odpowiadając na pytanie czy jest to tekst pisany na zamówienie odpowiadam, że tak. To tekst pisany na zamówienie ludzi wywalonych na b... rozwiń
Avatar
kasia / 1 grudnia 2011 o 18:11
0
wszyscy źle mówią o sanepidzie, a czy ktoś zastanowił się jak by wyglądało życie bez kontroli i bez nadzoru, gdyby była wolna amerykanka, w sklepach, knajpach i w służbie zdrowia byłby brud, smród i ubustwo, i do kogo byśmy się poskarżyli, my Polacy musimy mieć nad sobą bat, bo inaczej tracimy rozum, gdy za dużo jest wolności.
Avatar
irena / 1 grudnia 2011 o 18:05
0
p.Policzkiewicz podpisywał decyzje kontrowersyjne grożące w przyszłości epidemią w Lublinie,a przechwalał się walką z dopalaczami.To tak samo wygrana walka jak z narkotykami czy papierosami.Liczy się tylko osobisty zysk.Startował na senatora i przegrał,bo każdy wyborca zastanawia się co dany kandydat sobą prezentuje bez podpowiadania przez proboszcza
Avatar
PEDRIX / 12 grudnia 2011 o 11:47
0
Co jest doktorku, koniec budowania politycznego wizerunku przy pomocy PSSE.Nawet media się na to nabierały, ale na pewno ktoś Cie zatrudni jako np: konserwatora powierzchni płaskich za 4,5/h.Ja natomiast dzisiaj otwieram wino, wypije je w czystym pękatym kieliszku za Twoją emeryturę i za przedsiębierców których niszczyłeś przy pomocy nadinterpretacji przepisów.
Avatar
person / 2 grudnia 2011 o 15:40
0
[quote name='kiuku' timestamp='1322773569' post='565140']
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, wskazuja ze ten pan nie zna swojego miejsca i roli ktora ma pelnic. osobiscie jakomlody chlopak jadalem marchewki wyrwane z ziemi i otarte o nogawke spodni, pilem wode pompowana ze studni, jadlem chleb z malutkich (nie wiem czy tam gryzoni nie bylo) piekarni i byly to pyszne i wcale nie trujace rzeczy... bo zyje i mam sie dobrze. Wazne zeby urzednik niezaleznie od stopnia mial pojecie ze jego zadaniem jest sluzba a nie rzadzenie. jesli ten pan chce miec WLADZE!!! to niech otworzy sobie swoja firme, niech zainwestuje w to SWOJE pieniadze!!! niech ponosi za te dzialanosc osobista odpowoedzialnosc... wtedy bedzie mogl rzadzic. dopoki ja, my placimy za jego pensje on ma sluzyc i dotyczy to wszystkich urzednikow na kazdym szceblu. wiecv znikaj Pan Panie Policzkiewcz! z naszych pieniedzy uskrobaes sobie wystarczajaco duzo i zyje teraz na swoj koszt.
[/quote]
Zgadzam się w 100% z przedmówcą, ale u nas w Lublinie, prowincjonalnym zaścianku ludzie tego i tak nie zrozumieją, bo jak masz pieniądze i firmę to jesteś złodziej i pijak, bo każdy pijak to złodziej..... i cham...
Myślisz, że budżetowiec to zrozumie, że to z pieniędzy za podatek Vat(od towarów i usług) ma swoją pensję?
A służyć jako urzędnik? - A TFUUU....nigdy w życiu, trzeba j***ać, karać, nie nagradzać!!!! Ot co.
[quote name='kiuku' timestamp='1322773569' post='565140']
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, w... rozwiń
Avatar
nie wiem o co chodzi / 1 grudnia 2011 o 23:40
0
[quote name='An' timestamp='1322750505' post='564988']
A co do podsłuchów i nagrań to jego pracownicy również twierdzili że nagrywali pewną kontrolę bez zgody właściciela. A gdy doszło do konfrontacji z inspektorem to kłamał aby się tylko wybielić.Pięknie nauczył dyrektor młodych pracowników! Gardzić i kłamać aby osiągnąć sukces w formie zamknięcia punktu.
[/quote]
Można nbagrywać KAŻDĄ rozmowę, w ktorej sie samemu uczesniczy i nie trzeba na to zadnej zgody! Nie wolno podsłuchiwać kogoś bez jego zgody, ale nagrywać rozmowę z nim mozna bez problemu!
[quote name='An' timestamp='1322750505' post='564988']
A co do podsłuchów i nagrań to jego pracownicy również twierdzili że nagrywali pewną kontrolę bez zgody właściciela. A gdy doszło do konfrontacji z inspektorem to kłamał aby się tylko wybielić.Pięknie nauczył dyrektor młodych pracowników! Gardzić i kłamać aby osiągnąć sukces w formie zamknięcia punktu.
[/quote]
Można nbagrywać KAŻDĄ rozmowę, w ktorej sie samemu uczesniczy i nie trzeba na to zadnej zgody! Nie wolno podsłuchiwać kogoś bez j... rozwiń
Avatar
Tomasz / 1 grudnia 2011 o 23:13
0
[quote name='kiuku' timestamp='1322773569' post='565140']
osobiscie jakomlody chlopak jadalem marchewki wyrwane z ziemi i otarte o nogawke spodni, pilem wode pompowana ze studni, jadlem chleb z malutkich (nie wiem czy tam gryzoni nie bylo) piekarni i byly to pyszne i wcale nie trujace rzeczy... bo zyje i mam sie dobrze. [/quote]
Zapomniałeś dodać, że myłeś się raz na tydzień a mimo to babę sobie znalazłeś
Avatar
foksik / 1 grudnia 2011 o 22:42
0
Myśle ze to bedzie dobra decyzja jesli odwolaja tego goscia .Styl
z jakim sie wypowiada swiadczy o tym ze malo wie. Nagłasnianie w prasie,
ze we wszystkich lokalach jest zle osmiesza caly Lublin i robi z nas brudasow.
Avatar
kiuku / 1 grudnia 2011 o 22:06
0
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, wskazuja ze ten pan nie zna swojego miejsca i roli ktora ma pelnic. osobiscie jakomlody chlopak jadalem marchewki wyrwane z ziemi i otarte o nogawke spodni, pilem wode pompowana ze studni, jadlem chleb z malutkich (nie wiem czy tam gryzoni nie bylo) piekarni i byly to pyszne i wcale nie trujace rzeczy... bo zyje i mam sie dobrze. Wazne zeby urzednik niezaleznie od stopnia mial pojecie ze jego zadaniem jest sluzba a nie rzadzenie. jesli ten pan chce miec WLADZE!!! to niech otworzy sobie swoja firme, niech zainwestuje w to SWOJE pieniadze!!! niech ponosi za te dzialanosc osobista odpowoedzialnosc... wtedy bedzie mogl rzadzic. dopoki ja, my placimy za jego pensje on ma sluzyc i dotyczy to wszystkich urzednikow na kazdym szceblu. wiecv znikaj Pan Panie Policzkiewcz! z naszych pieniedzy uskrobaes sobie wystarczajaco duzo i zyje teraz na swoj koszt.
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, wskazuja ze ten pan nie zna swojego miejsca i roli ktora ma pelnic. osobiscie jakomlody c... rozwiń
Avatar
kolka / 1 grudnia 2011 o 20:33
0
Bezkompromisowy,oddany sprawie urzędnik . Nieprzekupny brzydzacy się układami zawieranymi na parkowych ławeczkach i cmentarnych alejkach. Wojewódzki Inspektor pewnie inne wartości sobie ceni i dlatego chce pozbyć się Policzkiewicza.
Avatar
płatnik podatku VAT / 1 grudnia 2011 o 18:56
0
[quote name='"Inwigilowany"' timestamp='1322746641' post='564969']
Baju, baju... ooo 19.00 - czas na bajki... proszę o fakty, a nie plotki, to nie jest portal typu "plotek" nie siej, bo nie wiesz co zbierzesz. Czy to na zamówienie pisany tekst? bo na taki mi wygląda.

Pozdrawiam
[/quote]
Po pierwsze nie jesteśmy na Ty,
Po drugie, odpowiadając na pytanie czy jest to tekst pisany na zamówienie odpowiadam, że tak. To tekst pisany na zamówienie ludzi wywalonych na bruk z powodu nieuzasadniającego zamknięcia wielu firm przez ludzi Pana P. Pracownikiem sanepidu się bywa do czasu, a potem się wylatuje w kajdankach za przyjęcie bombonierki. PSSE to wypaczenie, które zamiast służyć swym chlebodawcom (czyt. właścicielom firm, płacącym podatek Vat, z którego w 80% jednostki samorządu terytorialnego są utrzymywane) Szkoda gadać z takimi ludzmi. ale... jak to mówią "Wrona orła nie urodzi". Pozdrawiam
[quote name='"Inwigilowany"' timestamp='1322746641' post='564969']
Baju, baju... ooo 19.00 - czas na bajki... proszę o fakty, a nie plotki, to nie jest portal typu "plotek" nie siej, bo nie wiesz co zbierzesz. Czy to na zamówienie pisany tekst? bo na taki mi wygląda.

Pozdrawiam
[/quote]
Po pierwsze nie jesteśmy na Ty,
Po drugie, odpowiadając na pytanie czy jest to tekst pisany na zamówienie odpowiadam, że tak. To tekst pisany na zamówienie ludzi wywalonych na b... rozwiń
Avatar
kasia / 1 grudnia 2011 o 18:11
0
wszyscy źle mówią o sanepidzie, a czy ktoś zastanowił się jak by wyglądało życie bez kontroli i bez nadzoru, gdyby była wolna amerykanka, w sklepach, knajpach i w służbie zdrowia byłby brud, smród i ubustwo, i do kogo byśmy się poskarżyli, my Polacy musimy mieć nad sobą bat, bo inaczej tracimy rozum, gdy za dużo jest wolności.
Avatar
irena / 1 grudnia 2011 o 18:05
0
p.Policzkiewicz podpisywał decyzje kontrowersyjne grożące w przyszłości epidemią w Lublinie,a przechwalał się walką z dopalaczami.To tak samo wygrana walka jak z narkotykami czy papierosami.Liczy się tylko osobisty zysk.Startował na senatora i przegrał,bo każdy wyborca zastanawia się co dany kandydat sobą prezentuje bez podpowiadania przez proboszcza
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Horror w bloku. Wypchnął ciężarną żonę z balkonu. Zapadł wyrok
film

Horror w bloku. Wypchnął ciężarną żonę z balkonu. Zapadł wyrok 0 0

Sąd Apelacyjny w Gdańsku utrzymał wyrok 15 lat więzienia dla Bartłomieja R., który znęcał się ze szczególnym okrucieństwem nad swoją żoną

 Rusza 41. sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie
film

Rusza 41. sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie 0 0

Kryształowej Kuli bronić będzie Ryoyu Kobayashi. Japończyk przed rokiem wygrał 13 konkursów i nie miał sobie równych. Chrapkę na triumf w klasyfikacji generalnej ma także Kamil Stoch i Piotr Żyła

Dwa nowe pomniki powstaną w Lublinie. Radni dali zielone światło

Dwa nowe pomniki powstaną w Lublinie. Radni dali zielone światło 0 7

Lubelscy radni poparli pomysł na budowę pomnika Romana Dmowskiego. Miałby on stanąć przy Krakowskim Przedmieściu koło pedetu na koszt Instytutu Pamięci Narodowej. Prezydent Lublina chce, aby w mieście stanął także pomnik Ignacego Daszyńskiego. Miejscy radni poparli również tę propozycję

Nowe bloki przy ul. Sławinkowskiej. Deweloper nie daje za wygraną
lex deweloper wraca

Nowe bloki przy ul. Sławinkowskiej. Deweloper nie daje za wygraną 1 6

Miejscy radni ponownie mają głosować nad zgodą na budowę bloków przy Sławinkowskiej, choć raz już stwierdzili, że takie osiedle nie powinno tutaj powstać. Deweloper nie dał za wygraną i zaniósł do Ratusza nieco zmieniony pomysł: zamiast dziewięciu dwupiętrowych bloków miałoby powstać osiem

Trwa rekrutacja do projektów wdrażanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie

Trwa rekrutacja do projektów wdrażanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie 0

Trwa rekrutacja do projektów wdrażanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020 (RPO WL).

W drodze do zatrudnienia … - bon na zasiedlenie!

W drodze do zatrudnienia … - bon na zasiedlenie! 0

Czym jest bon na zasiedlenie dla bezrobotnego do 30 roku życia i kto może się o niego ubiegać? Jeżeli jesteś osobą bezrobotną do 30 roku życia zarejestrowaną w powiatowym/miejskim urzędzie pracy (PUP/MUP), to możesz ubiegać się o bon na zasiedlenie, który stanowi gwarancję przyznania środków finansowych na pokrycie kosztów zamieszkania w związku z podjęciem zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej poza miejscem dotychczasowego zamieszkania.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 22.11.2019

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 22.11.2019 0 0

Lublin: W poszukiwaniu ofiar terroru komunistycznego

Lublin: W poszukiwaniu ofiar terroru komunistycznego 0 1

Instytut Pamięci Narodowej zakończył poszukiwania szczątków ofiar terroru komunistycznego z lat 40. na cmentarzu przy ulicy Unickiej w Lublinie. Wszystko wskazuje na to, że wydobyto szczątki więźniów przetrzymywanych na Zamku Lubelskim.

Start Lublin – GTK Gliwice 78:72. Zdecydowała czwarta kwarta

Start Lublin – GTK Gliwice 78:72. Zdecydowała czwarta kwarta 0 7

Tym razem koszykarze Davida Dedka musieli się mocno napracować na zwycięstwo, ale zanotowali siódmą wygraną w sezonie. W czwartek Start pokonał u siebie GTK Gliwice 78:72.

Parkowanie w Lublinie zdrożeje. Zła wiadomość dla posiadaczy aut hybrydowych [nowe ceny]

Parkowanie w Lublinie zdrożeje. Zła wiadomość dla posiadaczy aut hybrydowych [nowe ceny] 32 72

Miejscy radni uchwalili dziś wieczorem nowe zasady i ceny postoju w Strefie Płatnego Parkowania. Przykłady? W ścisłym centrum pierwsza godzina zdrożeje z 3 zł na 3,90 zł. Mieszkańcy strefy kupią tańszy karnet tylko pod warunkiem, że rozliczają PIT w Lublinie. A posiadacze hybryd nie będą już zwolnieni z opłat za parkowanie

Nowy cmentarz w Lublinie ma być większy od tego na Majdanku. Planują też spopielarnię zwłok

Nowy cmentarz w Lublinie ma być większy od tego na Majdanku. Planują też spopielarnię zwłok 19 60

W czwartek poznaliśmy projekt planu zagospodarowania terenów przy ul. Bohaterów Września, gdzie ma powstać nowy cmentarz komunalny, większy niż ten na Majdanku. Miejscy planiści proponują, by powstała tu także spopielarnia zwłok. Czy to dobry pomysł? Uwagi można zgłaszać Urzędowi Miasta do 30 grudnia

Akwarele Michała Suffczyńskiego
23 listopada 2019, 18:00

Akwarele Michała Suffczyńskiego 0 0

„Chwile zatrzymane” to tytuł wystawy prac artysty o których krytycy piszą, że cechuje je ogromna dbałość o jakość wypowiedzi malarskiej i wyrafinowany warsztat akwarelowego wirtuoza

Lublin: Miasto opłaci dodatkowe patrole policjantów

Lublin: Miasto opłaci dodatkowe patrole policjantów 1 5

Ponad ćwierć miliona złotych ma wydać w przyszłym roku samorząd Lublina na opłacenie dodatkowych patroli policji, które będą chodzić po ustalonych przez miasto trasach.

Nowy hotel w Lublinie w nietypowym stylu [zdjęcia]
galeria

Nowy hotel w Lublinie w nietypowym stylu [zdjęcia] 0 9

W niedzielę hotel Ibis Styles Lublin Stare Miasto zaprasza na Dzień Otwarty. Od godz. 10 do 17 oprowadzanie po wszystkich zakamarkach i mały poczęstunek.

Nowy dyrektor szpitala w Białej Podlaskiej: Jestem optymistą

Nowy dyrektor szpitala w Białej Podlaskiej: Jestem optymistą 4 8

Rozmowa z Adamem Chodzińskim, nowym dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!