Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2011 r.
20:27
Edytuj ten wpis

Szef lubelskiego sanepidu do odwołania. "Stracił zaufanie"

0 49 A A
Paweł Policzkiewicz nie unikał mediów. To one nagłośniły m.in. jego oryginalny sposób na zabezpiecze
Paweł Policzkiewicz nie unikał mediów. To one nagłośniły m.in. jego oryginalny sposób na zabezpiecze

Walczył z dopalaczami, kontrolował restauracje. Teraz może stracić fotel. Niezwłocznego odwołania Pawła Policzkiewicza ze stanowiska szefa lubelskiego sanepidu domaga się wojewódzki inspektor sanitarny. Jako powód podaje utratę zaufania. I ani słowa więcej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Paweł Policzkiewicz o wniosku dowiedział się od nas. Był zaskoczony. – Przecież dostaję tyle nagród, jestem zapraszany na konferencje naukowe – komentuje. Teraz jego losy zależą od prezydenta Lublina. Prezydent to jednocześnie starosta powiatu grodzkiego, którym jest Lublin. A to starosta może odwołać powiatowego inspektora sanitarnego, ale tylko za zgodą szefa wojewódzkiego sanepidu albo na jego wniosek.

Taki wniosek wpłynął do Ratusza kilka dni temu. Jego autor unika rozmowy. – Nie mam nic do powiedzenia – ucina Janusz Słodziński, wojewódzki inspektor sanitarny.

Równie lakoniczne jest pismo, w którym żąda natychmiastowego odwołania Policzkiewicza. Jedyne uzasadnienie to "utrata zaufania”.

– Na terenie mojego działania zlikwidowałem kolesiostwo – mówi Policzkiewicz. – Wiele razy narażałem się różnym środowiskom, miałem z ich strony naciski. Moja rodzina odczuwała to, kiedy np. zamykałem gabinety stomatologiczne.

O samych przykładach nacisków szef powiatowej stacji nie chce mówić. Twierdzi też, że nie jest w konflikcie ze Słodzińskim. – Choć musiałem mu się tłumaczyć ze startu w wyborach do Senatu – zaznacza (startował jako kandydat niezależny. Bez powodzenia – dop. red.).

Policzkiewicz objął stanowisko w 2008 r. Wtedy zaczęły się ostre kontrole lokali gastronomicznych, do których sanepid zaczął pukać nawet o 3 rano. – Kontrole są przesadzone – komentuje Waldemar Kuśmierz, właściciel Zajazdu Kasztelańskiego w Płouszowicach. – Inspekcja w Lublinie działa za ostro.

Podobnie uważa Anna Koteczki, menedżerka Vanilla Cafe. W 2009 r. sanepid zamknął lokal twierdząc, że zatruły się w nim dzieci. Po walce przed sądem administracyjnym przełożeni Policzkiewicza przyznali, że decyzja o zamknięciu była niesłuszna.

– Kiedy poinformowaliśmy o tym prasę, na drugi dzień mieliśmy już kolejną kontrolę. Nie wykazała żadnych nieprawidłowości – przypomina Koteczki.
Policzkiewicz skutecznie za to walczył z dopalaczami. Kontrole jego służb wykazały, że w gabinetach dentystycznych jest brudno, sanepid zamknął nawet centrum stomatologiczne Uniwersytetu Medycznego. W tym roku sprawdzono kilkadziesiąt gabinetów, w niemal 80 znaleziono duże nieprawidłowości, 8 zamknięto.

Co zrobi prezydent? "Utrata zaufania” przełożonego do Policzkiewicza, to trochę za mało. – Zwrócimy się o bardziej szczegółowe uzasadnienie wniosku – zapowiada Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik Ratusza.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
PEDRIX / 12 grudnia 2011 r. o 11:47
Co jest doktorku, koniec budowania politycznego wizerunku przy pomocy PSSE.Nawet media się na to nabierały, ale na pewno ktoś Cie zatrudni jako np: konserwatora powierzchni płaskich za 4,5/h.Ja natomiast dzisiaj otwieram wino, wypije je w czystym pękatym kieliszku za Twoją emeryturę i za przedsiębierców których niszczyłeś przy pomocy nadinterpretacji przepisów.
Avatar
person / 2 grudnia 2011 r. o 15:40
[quote name='kiuku' timestamp='1322773569' post='565140']
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, wskazuja ze ten pan nie zna swojego miejsca i roli ktora ma pelnic. osobiscie jakomlody chlopak jadalem marchewki wyrwane z ziemi i otarte o nogawke spodni, pilem wode pompowana ze studni, jadlem chleb z malutkich (nie wiem czy tam gryzoni nie bylo) piekarni i byly to pyszne i wcale nie trujace rzeczy... bo zyje i mam sie dobrze. Wazne zeby urzednik niezaleznie od stopnia mial pojecie ze jego zadaniem jest sluzba a nie rzadzenie. jesli ten pan chce miec WLADZE!!! to niech otworzy sobie swoja firme, niech zainwestuje w to SWOJE pieniadze!!! niech ponosi za te dzialanosc osobista odpowoedzialnosc... wtedy bedzie mogl rzadzic. dopoki ja, my placimy za jego pensje on ma sluzyc i dotyczy to wszystkich urzednikow na kazdym szceblu. wiecv znikaj Pan Panie Policzkiewcz! z naszych pieniedzy uskrobaes sobie wystarczajaco duzo i zyje teraz na swoj koszt.
[/quote]
Zgadzam się w 100% z przedmówcą, ale u nas w Lublinie, prowincjonalnym zaścianku ludzie tego i tak nie zrozumieją, bo jak masz pieniądze i firmę to jesteś złodziej i pijak, bo każdy pijak to złodziej..... i cham...
Myślisz, że budżetowiec to zrozumie, że to z pieniędzy za podatek Vat(od towarów i usług) ma swoją pensję?
A służyć jako urzędnik? - A TFUUU....nigdy w życiu, trzeba j***ać, karać, nie nagradzać!!!! Ot co.
[quote name='kiuku' timestamp='1322773569' post='565140']
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, w... rozwiń
Avatar
nie wiem o co chodzi / 1 grudnia 2011 r. o 23:40
[quote name='An' timestamp='1322750505' post='564988']
A co do podsłuchów i nagrań to jego pracownicy również twierdzili że nagrywali pewną kontrolę bez zgody właściciela. A gdy doszło do konfrontacji z inspektorem to kłamał aby się tylko wybielić.Pięknie nauczył dyrektor młodych pracowników! Gardzić i kłamać aby osiągnąć sukces w formie zamknięcia punktu.
[/quote]
Można nbagrywać KAŻDĄ rozmowę, w ktorej sie samemu uczesniczy i nie trzeba na to zadnej zgody! Nie wolno podsłuchiwać kogoś bez jego zgody, ale nagrywać rozmowę z nim mozna bez problemu!
[quote name='An' timestamp='1322750505' post='564988']
A co do podsłuchów i nagrań to jego pracownicy również twierdzili że nagrywali pewną kontrolę bez zgody właściciela. A gdy doszło do konfrontacji z inspektorem to kłamał aby się tylko wybielić.Pięknie nauczył dyrektor młodych pracowników! Gardzić i kłamać aby osiągnąć sukces w formie zamknięcia punktu.
[/quote]
Można nbagrywać KAŻDĄ rozmowę, w ktorej sie samemu uczesniczy i nie trzeba na to zadnej zgody! Nie wolno podsłuchiwać kogoś bez j... rozwiń
Avatar
Tomasz / 1 grudnia 2011 r. o 23:13
[quote name='kiuku' timestamp='1322773569' post='565140']
osobiscie jakomlody chlopak jadalem marchewki wyrwane z ziemi i otarte o nogawke spodni, pilem wode pompowana ze studni, jadlem chleb z malutkich (nie wiem czy tam gryzoni nie bylo) piekarni i byly to pyszne i wcale nie trujace rzeczy... bo zyje i mam sie dobrze. [/quote]
Zapomniałeś dodać, że myłeś się raz na tydzień a mimo to babę sobie znalazłeś
Avatar
foksik / 1 grudnia 2011 r. o 22:42
Myśle ze to bedzie dobra decyzja jesli odwolaja tego goscia .Styl
z jakim sie wypowiada swiadczy o tym ze malo wie. Nagłasnianie w prasie,
ze we wszystkich lokalach jest zle osmiesza caly Lublin i robi z nas brudasow.
Avatar
kiuku / 1 grudnia 2011 r. o 22:06
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, wskazuja ze ten pan nie zna swojego miejsca i roli ktora ma pelnic. osobiscie jakomlody chlopak jadalem marchewki wyrwane z ziemi i otarte o nogawke spodni, pilem wode pompowana ze studni, jadlem chleb z malutkich (nie wiem czy tam gryzoni nie bylo) piekarni i byly to pyszne i wcale nie trujace rzeczy... bo zyje i mam sie dobrze. Wazne zeby urzednik niezaleznie od stopnia mial pojecie ze jego zadaniem jest sluzba a nie rzadzenie. jesli ten pan chce miec WLADZE!!! to niech otworzy sobie swoja firme, niech zainwestuje w to SWOJE pieniadze!!! niech ponosi za te dzialanosc osobista odpowoedzialnosc... wtedy bedzie mogl rzadzic. dopoki ja, my placimy za jego pensje on ma sluzyc i dotyczy to wszystkich urzednikow na kazdym szceblu. wiecv znikaj Pan Panie Policzkiewcz! z naszych pieniedzy uskrobaes sobie wystarczajaco duzo i zyje teraz na swoj koszt.
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, wskazuja ze ten pan nie zna swojego miejsca i roli ktora ma pelnic. osobiscie jakomlody c... rozwiń
Avatar
kolka / 1 grudnia 2011 r. o 20:33
Bezkompromisowy,oddany sprawie urzędnik . Nieprzekupny brzydzacy się układami zawieranymi na parkowych ławeczkach i cmentarnych alejkach. Wojewódzki Inspektor pewnie inne wartości sobie ceni i dlatego chce pozbyć się Policzkiewicza.
Avatar
płatnik podatku VAT / 1 grudnia 2011 r. o 18:56
[quote name='"Inwigilowany"' timestamp='1322746641' post='564969']
Baju, baju... ooo 19.00 - czas na bajki... proszę o fakty, a nie plotki, to nie jest portal typu "plotek" nie siej, bo nie wiesz co zbierzesz. Czy to na zamówienie pisany tekst? bo na taki mi wygląda.

Pozdrawiam
[/quote]
Po pierwsze nie jesteśmy na Ty,
Po drugie, odpowiadając na pytanie czy jest to tekst pisany na zamówienie odpowiadam, że tak. To tekst pisany na zamówienie ludzi wywalonych na bruk z powodu nieuzasadniającego zamknięcia wielu firm przez ludzi Pana P. Pracownikiem sanepidu się bywa do czasu, a potem się wylatuje w kajdankach za przyjęcie bombonierki. PSSE to wypaczenie, które zamiast służyć swym chlebodawcom (czyt. właścicielom firm, płacącym podatek Vat, z którego w 80% jednostki samorządu terytorialnego są utrzymywane) Szkoda gadać z takimi ludzmi. ale... jak to mówią "Wrona orła nie urodzi". Pozdrawiam
[quote name='"Inwigilowany"' timestamp='1322746641' post='564969']
Baju, baju... ooo 19.00 - czas na bajki... proszę o fakty, a nie plotki, to nie jest portal typu "plotek" nie siej, bo nie wiesz co zbierzesz. Czy to na zamówienie pisany tekst? bo na taki mi wygląda.

Pozdrawiam
[/quote]
Po pierwsze nie jesteśmy na Ty,
Po drugie, odpowiadając na pytanie czy jest to tekst pisany na zamówienie odpowiadam, że tak. To tekst pisany na zamówienie ludzi wywalonych na b... rozwiń
Avatar
kasia / 1 grudnia 2011 r. o 18:11
wszyscy źle mówią o sanepidzie, a czy ktoś zastanowił się jak by wyglądało życie bez kontroli i bez nadzoru, gdyby była wolna amerykanka, w sklepach, knajpach i w służbie zdrowia byłby brud, smród i ubustwo, i do kogo byśmy się poskarżyli, my Polacy musimy mieć nad sobą bat, bo inaczej tracimy rozum, gdy za dużo jest wolności.
Avatar
irena / 1 grudnia 2011 r. o 18:05
p.Policzkiewicz podpisywał decyzje kontrowersyjne grożące w przyszłości epidemią w Lublinie,a przechwalał się walką z dopalaczami.To tak samo wygrana walka jak z narkotykami czy papierosami.Liczy się tylko osobisty zysk.Startował na senatora i przegrał,bo każdy wyborca zastanawia się co dany kandydat sobą prezentuje bez podpowiadania przez proboszcza
Avatar
PEDRIX / 12 grudnia 2011 r. o 11:47
Co jest doktorku, koniec budowania politycznego wizerunku przy pomocy PSSE.Nawet media się na to nabierały, ale na pewno ktoś Cie zatrudni jako np: konserwatora powierzchni płaskich za 4,5/h.Ja natomiast dzisiaj otwieram wino, wypije je w czystym pękatym kieliszku za Twoją emeryturę i za przedsiębierców których niszczyłeś przy pomocy nadinterpretacji przepisów.
Avatar
person / 2 grudnia 2011 r. o 15:40
[quote name='kiuku' timestamp='1322773569' post='565140']
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, wskazuja ze ten pan nie zna swojego miejsca i roli ktora ma pelnic. osobiscie jakomlody chlopak jadalem marchewki wyrwane z ziemi i otarte o nogawke spodni, pilem wode pompowana ze studni, jadlem chleb z malutkich (nie wiem czy tam gryzoni nie bylo) piekarni i byly to pyszne i wcale nie trujace rzeczy... bo zyje i mam sie dobrze. Wazne zeby urzednik niezaleznie od stopnia mial pojecie ze jego zadaniem jest sluzba a nie rzadzenie. jesli ten pan chce miec WLADZE!!! to niech otworzy sobie swoja firme, niech zainwestuje w to SWOJE pieniadze!!! niech ponosi za te dzialanosc osobista odpowoedzialnosc... wtedy bedzie mogl rzadzic. dopoki ja, my placimy za jego pensje on ma sluzyc i dotyczy to wszystkich urzednikow na kazdym szceblu. wiecv znikaj Pan Panie Policzkiewcz! z naszych pieniedzy uskrobaes sobie wystarczajaco duzo i zyje teraz na swoj koszt.
[/quote]
Zgadzam się w 100% z przedmówcą, ale u nas w Lublinie, prowincjonalnym zaścianku ludzie tego i tak nie zrozumieją, bo jak masz pieniądze i firmę to jesteś złodziej i pijak, bo każdy pijak to złodziej..... i cham...
Myślisz, że budżetowiec to zrozumie, że to z pieniędzy za podatek Vat(od towarów i usług) ma swoją pensję?
A służyć jako urzędnik? - A TFUUU....nigdy w życiu, trzeba j***ać, karać, nie nagradzać!!!! Ot co.
[quote name='kiuku' timestamp='1322773569' post='565140']
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, w... rozwiń
Avatar
nie wiem o co chodzi / 1 grudnia 2011 r. o 23:40
[quote name='An' timestamp='1322750505' post='564988']
A co do podsłuchów i nagrań to jego pracownicy również twierdzili że nagrywali pewną kontrolę bez zgody właściciela. A gdy doszło do konfrontacji z inspektorem to kłamał aby się tylko wybielić.Pięknie nauczył dyrektor młodych pracowników! Gardzić i kłamać aby osiągnąć sukces w formie zamknięcia punktu.
[/quote]
Można nbagrywać KAŻDĄ rozmowę, w ktorej sie samemu uczesniczy i nie trzeba na to zadnej zgody! Nie wolno podsłuchiwać kogoś bez jego zgody, ale nagrywać rozmowę z nim mozna bez problemu!
[quote name='An' timestamp='1322750505' post='564988']
A co do podsłuchów i nagrań to jego pracownicy również twierdzili że nagrywali pewną kontrolę bez zgody właściciela. A gdy doszło do konfrontacji z inspektorem to kłamał aby się tylko wybielić.Pięknie nauczył dyrektor młodych pracowników! Gardzić i kłamać aby osiągnąć sukces w formie zamknięcia punktu.
[/quote]
Można nbagrywać KAŻDĄ rozmowę, w ktorej sie samemu uczesniczy i nie trzeba na to zadnej zgody! Nie wolno podsłuchiwać kogoś bez j... rozwiń
Avatar
Tomasz / 1 grudnia 2011 r. o 23:13
[quote name='kiuku' timestamp='1322773569' post='565140']
osobiscie jakomlody chlopak jadalem marchewki wyrwane z ziemi i otarte o nogawke spodni, pilem wode pompowana ze studni, jadlem chleb z malutkich (nie wiem czy tam gryzoni nie bylo) piekarni i byly to pyszne i wcale nie trujace rzeczy... bo zyje i mam sie dobrze. [/quote]
Zapomniałeś dodać, że myłeś się raz na tydzień a mimo to babę sobie znalazłeś
Avatar
foksik / 1 grudnia 2011 r. o 22:42
Myśle ze to bedzie dobra decyzja jesli odwolaja tego goscia .Styl
z jakim sie wypowiada swiadczy o tym ze malo wie. Nagłasnianie w prasie,
ze we wszystkich lokalach jest zle osmiesza caly Lublin i robi z nas brudasow.
Avatar
kiuku / 1 grudnia 2011 r. o 22:06
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, wskazuja ze ten pan nie zna swojego miejsca i roli ktora ma pelnic. osobiscie jakomlody chlopak jadalem marchewki wyrwane z ziemi i otarte o nogawke spodni, pilem wode pompowana ze studni, jadlem chleb z malutkich (nie wiem czy tam gryzoni nie bylo) piekarni i byly to pyszne i wcale nie trujace rzeczy... bo zyje i mam sie dobrze. Wazne zeby urzednik niezaleznie od stopnia mial pojecie ze jego zadaniem jest sluzba a nie rzadzenie. jesli ten pan chce miec WLADZE!!! to niech otworzy sobie swoja firme, niech zainwestuje w to SWOJE pieniadze!!! niech ponosi za te dzialanosc osobista odpowoedzialnosc... wtedy bedzie mogl rzadzic. dopoki ja, my placimy za jego pensje on ma sluzyc i dotyczy to wszystkich urzednikow na kazdym szceblu. wiecv znikaj Pan Panie Policzkiewcz! z naszych pieniedzy uskrobaes sobie wystarczajaco duzo i zyje teraz na swoj koszt.
nie znam osobiscie tego Pana. problem z nim jest znacznie glebszy. Jemu zaczelo sie zdawac ze jest odpowoiedzialny za zycie i szczescie calego powoiatu. a fakt jest taki ze jest drobnym urzednikiem. wystapil powszechny syndrom przerostu formy nad trescia. Wydaje mi sie ze utrata zafania jest ewidentna i w pelni uzasadniona. Lanserka i wizerunek bojownika o zdrtowie i zycie, niszcenie wszystkich wokol lacznie z pracownikami, o czym bylo wczesniej pisane, wskazuja ze ten pan nie zna swojego miejsca i roli ktora ma pelnic. osobiscie jakomlody c... rozwiń
Avatar
kolka / 1 grudnia 2011 r. o 20:33
Bezkompromisowy,oddany sprawie urzędnik . Nieprzekupny brzydzacy się układami zawieranymi na parkowych ławeczkach i cmentarnych alejkach. Wojewódzki Inspektor pewnie inne wartości sobie ceni i dlatego chce pozbyć się Policzkiewicza.
Avatar
płatnik podatku VAT / 1 grudnia 2011 r. o 18:56
[quote name='"Inwigilowany"' timestamp='1322746641' post='564969']
Baju, baju... ooo 19.00 - czas na bajki... proszę o fakty, a nie plotki, to nie jest portal typu "plotek" nie siej, bo nie wiesz co zbierzesz. Czy to na zamówienie pisany tekst? bo na taki mi wygląda.

Pozdrawiam
[/quote]
Po pierwsze nie jesteśmy na Ty,
Po drugie, odpowiadając na pytanie czy jest to tekst pisany na zamówienie odpowiadam, że tak. To tekst pisany na zamówienie ludzi wywalonych na bruk z powodu nieuzasadniającego zamknięcia wielu firm przez ludzi Pana P. Pracownikiem sanepidu się bywa do czasu, a potem się wylatuje w kajdankach za przyjęcie bombonierki. PSSE to wypaczenie, które zamiast służyć swym chlebodawcom (czyt. właścicielom firm, płacącym podatek Vat, z którego w 80% jednostki samorządu terytorialnego są utrzymywane) Szkoda gadać z takimi ludzmi. ale... jak to mówią "Wrona orła nie urodzi". Pozdrawiam
[quote name='"Inwigilowany"' timestamp='1322746641' post='564969']
Baju, baju... ooo 19.00 - czas na bajki... proszę o fakty, a nie plotki, to nie jest portal typu "plotek" nie siej, bo nie wiesz co zbierzesz. Czy to na zamówienie pisany tekst? bo na taki mi wygląda.

Pozdrawiam
[/quote]
Po pierwsze nie jesteśmy na Ty,
Po drugie, odpowiadając na pytanie czy jest to tekst pisany na zamówienie odpowiadam, że tak. To tekst pisany na zamówienie ludzi wywalonych na b... rozwiń
Avatar
kasia / 1 grudnia 2011 r. o 18:11
wszyscy źle mówią o sanepidzie, a czy ktoś zastanowił się jak by wyglądało życie bez kontroli i bez nadzoru, gdyby była wolna amerykanka, w sklepach, knajpach i w służbie zdrowia byłby brud, smród i ubustwo, i do kogo byśmy się poskarżyli, my Polacy musimy mieć nad sobą bat, bo inaczej tracimy rozum, gdy za dużo jest wolności.
Avatar
irena / 1 grudnia 2011 r. o 18:05
p.Policzkiewicz podpisywał decyzje kontrowersyjne grożące w przyszłości epidemią w Lublinie,a przechwalał się walką z dopalaczami.To tak samo wygrana walka jak z narkotykami czy papierosami.Liczy się tylko osobisty zysk.Startował na senatora i przegrał,bo każdy wyborca zastanawia się co dany kandydat sobą prezentuje bez podpowiadania przez proboszcza
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jubileusz "Miasto movie". Specjalne pokazy na 10-lecie i program na październik
3 października 2022, 19:00

Jubileusz "Miasto movie". Specjalne pokazy na 10-lecie i program na październik

Filmowy cykl "Miasto movie" realizowany przez Warsztaty Kultury (ul. Grodzka 5a) obchodzi swoje 10-lecie. Z tej okazji w październiku instytucja zaprosi do wspólnego świętowania. W planach: specjalne pokazy i impreza urodzinowa.

Zamość. Dla miłośników staroci. Wraca Giełda Kolekcjonerska

Zamość. Dla miłośników staroci. Wraca Giełda Kolekcjonerska

Po wakacyjnej przerwie, w najbliższą niedzielę (2 października) w Zamojskim Domu Kultury odbędzie się Giełda Kolekcjonerska.

Cyrkulacje 2022. Zaczęło się od jednego spektaklu, a teraz to wielki festiwal
29 września 2022, 18:00
galeria

Cyrkulacje 2022. Zaczęło się od jednego spektaklu, a teraz to wielki festiwal

6 spektakli i 13 pokazów tworzy program Festiwalu Cyrku Współczesnego „Cyrkulacje” . Wydarzenia zaczynają się już w czwartek. To ostatni moment na zakup biletów i zarezerwowanie czasu na wydarzenie gratis

Zbudowali lądowisko na dachu szpitala, SOR miał ruszyć od 1 stycznia. Nadal nie działa
Pierwsza strona
galeria

Zbudowali lądowisko na dachu szpitala, SOR miał ruszyć od 1 stycznia. Nadal nie działa

Jest lądowisko na dachu, są miliony wydane na budowę nowej części szpitala. Wciąż nie ma tylko obiecanego szpitalnego oddziału ratunkowego, który ruszyć miał już na początku roku. A inne SOR-y w Lublinie zmagają się z przepełnieniem z powodu ogromnej liczby pacjentów.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 września 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 września 2022 r.

Azoty Puławy – RK Nexe Nasice 32:26. Solidna zaliczka [zdjęcia]
galeria

Azoty Puławy – RK Nexe Nasice 32:26. Solidna zaliczka [zdjęcia]

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Azotów Puławy. Drużyna Roberta Lisa pokonała we wtorek chorwacki zespół RK Nexe Nasice 32:26 w II rundzie kwalifikacji do Ligi Europejskiej. Rewanż zostanie rozegrany 4 października.

Jak reaguje kobieta, kiedy to mężczyzna dobiera jej suknię ślubną?
złota setka 2021

Jak reaguje kobieta, kiedy to mężczyzna dobiera jej suknię ślubną?

Przyszłe panny młode dziwią się zwykle, gdy przy zakupie sukni doradza im mężczyzna. Czasami podchodzą do jego rad nieufnie. Inaczej jest jednak gdy zajmuje się nimi Łukasz Przychodzeń. Do jego lubelskiego salonu ciągną klientki z całej Polski.

Zamość w finansowym dołku. Prezydent już się głowi, jakie wydatki przyciąć

Zamość w finansowym dołku. Prezydent już się głowi, jakie wydatki przyciąć

Te 17 mln zł było potrzebne, aby zrealizować budżet i zapłacić za rozpoczęte inwestycje. Ale przy podejmowaniu uchwały zabrakło jednego głosu i dlatego Zamość nie może wyemitować obligacji. Co teraz? Prezydent już zastanawia się, z jakich inwestycji zrezygnować i czy np. nie trzeba będzie „zamrozić” budżetu obywatelskiego.

Zbliża się finał Szlachetnej Paczki. W lubelskim brakuje ponad 220 osób do pomocy
zdjęcia
galeria

Zbliża się finał Szlachetnej Paczki. W lubelskim brakuje ponad 220 osób do pomocy

Zaczęło się odliczanie do finału głośnej akcji pomocowej. Szlachetna Paczka czeka na wolontariuszy.

Wpadli na chwilę do znajomego. Na koniec taboret poleciał w okno samochodu
zdjęcia
galeria

Wpadli na chwilę do znajomego. Na koniec taboret poleciał w okno samochodu