Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 lutego 2009 r.
20:05
Edytuj ten wpis

Szef TVP Lublin: Karwowski idzie na urlop

0 19 A A

Szef lubelskiej telewizji wyjaśnia sprawę Jeremiego Karwowskiego, wydawcy "Panoramy Lubelskiej”, a samego dziennikarza wysyła na urlop. Dziś z naszych łamów dowiedział, że policja ukarała Karwowskiego za kradzież kosmetyków.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ochroniarze z centrum handlowego przy Zana w Lublinie przyłapali Karwowskiego 21 czerwca ubiegłego roku. Policjanci ukarali go mandatem. Sprawa nie trafiła do sądu, bo kosmetyki nie były warte więcej niż 250 zł.

Opisaliśmy to zdarzenie, bo Karwowski wraca na eksponowaną funkcję w telewizji publicznej, choć w ubiegłym roku zwolnił go poprzedni dyrektor.

- Przywróciłem go do pracy na zajmowanym przez niego stanowisku - potwierdził nam Dariusz Sienkiewicz, szef Telewizji Polskiej SA Oddział w Lublinie. Karwowski znowu będzie wydawcą, który decyduje, jakie materiały znajdą się w Panoramie, sztandarowym programie ośrodka.

Czy teraz Sienkiewicz zmieni zdanie? W wydanym dziś komunikacie pisze m.in.: "Po zapoznaniu się z artykułami prasowymi w "Gazecie Wyborczej” i "Dzienniku Wschodnim” w rozmowie telefonicznej poleciłem Panu Jeremiemu Karwowskiemu aby na piśmie przedstawił mi wyjaśnienie dotyczące tego zdarzenia.

W aktach osobowych Oddziału TVP Lublin nie ma żadnych informacji o dokonaniu przez niego kradzieży. W artykułach prasowych znalazła się informacja jakoby to zdarzenie potwierdził rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie Pan Janusz Wójtowicz.

Postanowiłem skierować do niego prośbę o oficjalne potwierdzenie, że zdarzenie z udziałem Pana Karwowskiego faktycznie miało miejsce.

Jednocześnie informuję, że Pan Jeremi Karwowski od dnia 2 marca przebywał będzie na 14 dniowym urlopie wypoczynkowym”.

Karwowski nie chce rozmawiać. - Przekażę oświadczenie kierownictwu firmy. Jeśli chcecie podnieść nakład swojej gazety, to napiszcie, że na lotnisku w Portugalii zapłaciłem euro za nadbagaż. To zdarzenie podobnego formatu - stwierdza. (RP)

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Generał / 5 marca 2009 o 01:46
0
Dobra Pamięć napisał:
A pamiętasz Jaruś jak parę lat temu urządziłeś imprezkę sado-maso i zaprosiłeś "chłopców z miasta". Chłopcy owszem , związali cię , sprali na kwaśne jabłko i potem sczyścili ci chatę na cacy. Pobitego i skrępowanego znalazła cię policja. Na co ty teraz liczyłeś, że będziesz mógł pofiglować z samym Palikotem? Ty już jesteś stary i zyżyty. On ma młodszych.


Karwowski to zdeklarowany gej.Ugania się za chłopakami.Pamiętam jak mnie bez ogródek podrywał,mimo że nie jestem gejem.Jaruś to karierowicz
zadufany w sobie i zarozumiały.Uważa,że wszędzie ma pierwszeństwo i wszyscy powinni mu do nózek padać,bo on z telewizji.Wszystko potrafił sobie
załatwić dzięki układom.A dziennikarz z niego żaden,czym on się zasłużył dla dziennikarstwa i Lublina?A media mają swoją siłę i wykorzystywał to. Jak
on ma czelność jeszcze pchać się z powrotem do TV, przecieź on jest już skończony ten złodziejaszek i kłamca. A perfumy to pewnie swoim nowym
chłopcom chciał podarować w prezencie.


Karwowski to zdeklarowany gej.Ugania się za chłopakami.Pamiętam jak mnie bez ogródek podrywał,mimo że nie jestem gejem.Jaruś to karierowicz
zadufany w sobie i zarozumiały.Uważa,że wszędzie ma pierwszeństwo i wszyscy powinni mu do nózek padać,bo on z telewizji.Wszystko potrafił sobie
załatwić dzięki układom.A dziennikarz z niego żaden,czym on się zasłużył dla dziennikarstwa i Lublina?A media mają swoją siłę i wykorzystywał to. Jak
on ma czelność jeszcze pchać się z powrotem do TV, przecieź on je... rozwiń
Avatar
Dobra Pamięć / 1 marca 2009 o 10:03
0
A pamiętasz Jaruś jak parę lat temu urządziłeś imprezkę sado-maso i zaprosiłeś "chłopców z miasta". Chłopcy owszem , związali cię , sprali na kwaśne jabłko i potem sczyścili ci chatę na cacy. Pobitego i skrępowanego znalazła cię policja. Na co ty teraz liczyłeś, że będziesz mógł pofiglować z samym Palikotem? Ty już jesteś stary i zyżyty. On ma młodszych.
Avatar
sieroża / 28 lutego 2009 o 11:36
0
Łot , a to wina Borsiuka to łon go pretegował na ten stołek,łot narabotał sie i poszoł na łurlop, a skond go wzjoł?? pewnie łukrad w markecie.
Avatar
Mera / 28 lutego 2009 o 10:20
0
głodny napisał:
Panie Karwowski, odpuść Pan sobie komentowanie wpisów na forum.
Jesteś Pan przegrany w 100 procentach!!!!


A jaki nick sobie mitoman wymyślił "Maxellius wielki" ! Ale pisanki! Jednak Bozia jednemu daje a drugiemu zabiera. Oczywiście rozum.
Avatar
Mera / 28 lutego 2009 o 10:16
0
Cham i arogant. I do tego złodziej. I jeszcze szczeka. Kompromitacja kolejna dla biednego Lublina. Złodziej na wysokim stołku w regionalnej telewizji. Boże drogi! Kiedy to się skończy?

PS. Jeszcze się nie wykazał a już urlop wypoczynkowy dostał. Ale się spracował miłośnik kosmetyków Jeremi.
Avatar
Prymityw / 28 lutego 2009 o 09:14
0
To jest właśnie jakość polskiego życia publicznego. W każdym cywilizowanym kraju taki pan - gdyby miał odrobinę honoru - oprócz spalenia się ze wstydu, sam wycofałby się natychmiast że pełnienia wszelkich funkcji. Ale jak widać Polska to jeszcze nie jest cywilizowany kraj i dzieki temu jesteśmy świadkami żenującego spektaklu. Mam nadzieję że temat nie pójdzie w zapomnienie i TVL odetnie od żłoba pospolitego złodzieja.
Avatar
anna / 28 lutego 2009 o 07:20
0
Po kilku dniach od zatrudnienia idzie na urlop. Skandal za podatników pieniądze , rozegnać tą hołote i to szybko.
Avatar
urlopowicz? / 28 lutego 2009 o 00:01
0
Skoro idzie na urlop to znaczy że Sienkiewicz już go przyjął. Z poprzedniej wypowiedzi zrozumiałem, że 28 lutego skończył się karwowowskiemu okres wypowiedzenia. No i fajowo. Sienkiewicz daje mu od nowa etat i facet od razu ma urlop. po urlopie dadzż mu pewnie wypowiedzenie i 3 miechy karwowski w pracy będzie brał kasę bez obowiązku świadczenia pracy. kiedy to się skończy. piekny start PANIE DYREKTORZE> no tylko pogratulować. zatrudnij PAn jeszcze byłego Dyrektora doroszuka TAdeusza. Świetny fachowiec. złota rączka do trzymania się złotego stołka. jestem pewien że po okresie wypowiedzenia wróci Doroszuk. Panie chrocewicz pan jest tylko dla picu. i propnuje już szukać sobie roboty. dla pana nic nowego. kilka fuch juz było to i teraz się coś znajdzie dla weterana który urodził się jako naczelny.
Skoro idzie na urlop to znaczy że Sienkiewicz już go przyjął. Z poprzedniej wypowiedzi zrozumiałem, że 28 lutego skończył się karwowowskiemu okres wypowiedzenia. No i fajowo. Sienkiewicz daje mu od nowa etat i facet od razu ma urlop. po urlopie dadzż mu pewnie wypowiedzenie i 3 miechy karwowski w pracy będzie brał kasę bez obowiązku świadczenia pracy. kiedy to się skończy. piekny start PANIE DYREKTORZE> no tylko pogratulować. zatrudnij PAn jeszcze byłego Dyrektora doroszuka TAdeusza. Świetny fachowiec. złota rączka do trzymania się złoteg... rozwiń
Avatar
nadbagaż za euro / 27 lutego 2009 o 23:48
0
obserwator napisał:
Bezczelność. W pojęciu Karwowskiego złodziejstwo- kradzież ze sklepu i nadwaga bagażu w samolocie to to samo.Gratuluję cynizmu. Fajnie płatny urlopik wypoczynkowy za nowe stawki. Tylko szkoda bo perfumy wywietrzeją.
Brawo Dzeinni za odwagę w tępieniu złodziejstwa.

Nie wydaje mi się, by temat drobnych złodziejaszków zwiększał sprzedaż gazety. Za podatników pieniądze Karwowski pracujesz i masz rzetelnie odpowiedziecna pytanie dziennikarza. Ukradłeś te perfumy czy nie? Jeśli tak to nie pieprz tu o nadbagażu bo to nie wykroczenia, a jeśli coś ukradłeś to nie masz prawa być dla nikogo autorytetem. |Jakbyś bił żonę to też nie. bo nie.

Nie wydaje mi się, by temat drobnych złodziejaszków zwiększał sprzedaż gazety. Za podatników pieniądze Karwowski pracujesz i masz rzetelnie odpowiedziecna pytanie dziennikarza. Ukradłeś te perfumy czy nie? Jeśli tak to nie pieprz tu o nadbagażu bo to nie wykroczenia, a jeśli coś ukradłeś to nie masz prawa być dla nikogo autorytetem. |Jakbyś bił żonę to też nie. bo nie. rozwiń
Avatar
komentator / 27 lutego 2009 o 23:41
0
opiniak napisał:
Stary wyjąłeś mi to z ust. ja też jestem przekonany, że autorem komentarza jest nadredaktor Komunistycznej Partii Z dawnego Związku Sowiecko Polskiego Jeeeeremiiiiiiii Kaaarwowskiii'. Jarek, jesli buchnąłeś te flakoniki to naprawdę mimo całej sympatii do twojej osoby, daj sobie spokój. Myslę,że częściej coś ci się przyklejało doł apek, ale raz sie wpadło. Pewnie cie mieli na oku i dlatego wpadka. Wiemy, że byłeś legendą TVP, że byłeś pierwszym redaktorem, ale niestety byłeś tez I sekretarzem POP, byłeś też przewodniczącym NSZZ. Kim ty nie byłeś. Byłeś W PSL, byłeś w SLD, byłeś w Samoobronie , byłbyś jeszcze faszystą i byłbyś księdzem , a nawet dupkiem, gdyby istniała partia dupków ważne by dupki mieli wpływ na to kto rządzi telewizją. Nawet jak wrócisz i to i tak niedługo wrócą inni i cię wywalą. swoja drogą to wstyd, że ty posunąłeś się do tego, by dzięki koneksjom wracać do roboty. wczesniejsze koneksje nie zrobiły z ciebie nawet szefa panoramy. a więc pora na telesfora.

Opiniak - fajny komentarz dałeś na forum, ale nie lituj się nad kolesiem - bo z twoich tekstów widać że się znacie- jaki wstyd dla facia co nie ma wstydu. Sienkiewicz zwany dyrektorem TV LUBLIN, zachował się tak jakby telewizja straciła co najmniej prezentera pokroju Durczoka Lub LIsa i dlatego przywraca ucięmięzonego do pracy. Prawda jest taka że Jeremi to miernota, a polityka i prywata zniszczyła mu karierę, bo jakis tam telewizyjny łeb to on może tam i ma, ale moralnie to od telewizji won. i won od ludzi którym nie dałeś normalnej informacji przygotować bo zawsze były tylko laurki. Opiniak zgadzam się Teraz jest pora na TELEsfora.

Opiniak - fajny komentarz dałeś na forum, ale nie lituj się nad kolesiem - bo z twoich tekstów widać że się znacie- jaki wstyd dla facia co nie ma wstydu. Sienkiewicz zwany dyrektorem TV LUBLIN, zachował się tak jakby telewizja straciła co najmniej prezentera pokroju Durczoka Lub LIsa i dlatego przywraca ucięmięzonego do pracy. Prawda jest taka że Jeremi to miernota, a polityka i prywata zniszczyła mu karierę, bo jakis tam telewizyjny łeb to on może tam i ma, ale moralnie to od telewizji won. i won od ludzi którym nie da... rozwiń
Avatar
Generał / 5 marca 2009 o 01:46
0
Dobra Pamięć napisał:
A pamiętasz Jaruś jak parę lat temu urządziłeś imprezkę sado-maso i zaprosiłeś "chłopców z miasta". Chłopcy owszem , związali cię , sprali na kwaśne jabłko i potem sczyścili ci chatę na cacy. Pobitego i skrępowanego znalazła cię policja. Na co ty teraz liczyłeś, że będziesz mógł pofiglować z samym Palikotem? Ty już jesteś stary i zyżyty. On ma młodszych.


Karwowski to zdeklarowany gej.Ugania się za chłopakami.Pamiętam jak mnie bez ogródek podrywał,mimo że nie jestem gejem.Jaruś to karierowicz
zadufany w sobie i zarozumiały.Uważa,że wszędzie ma pierwszeństwo i wszyscy powinni mu do nózek padać,bo on z telewizji.Wszystko potrafił sobie
załatwić dzięki układom.A dziennikarz z niego żaden,czym on się zasłużył dla dziennikarstwa i Lublina?A media mają swoją siłę i wykorzystywał to. Jak
on ma czelność jeszcze pchać się z powrotem do TV, przecieź on jest już skończony ten złodziejaszek i kłamca. A perfumy to pewnie swoim nowym
chłopcom chciał podarować w prezencie.


Karwowski to zdeklarowany gej.Ugania się za chłopakami.Pamiętam jak mnie bez ogródek podrywał,mimo że nie jestem gejem.Jaruś to karierowicz
zadufany w sobie i zarozumiały.Uważa,że wszędzie ma pierwszeństwo i wszyscy powinni mu do nózek padać,bo on z telewizji.Wszystko potrafił sobie
załatwić dzięki układom.A dziennikarz z niego żaden,czym on się zasłużył dla dziennikarstwa i Lublina?A media mają swoją siłę i wykorzystywał to. Jak
on ma czelność jeszcze pchać się z powrotem do TV, przecieź on je... rozwiń
Avatar
Dobra Pamięć / 1 marca 2009 o 10:03
0
A pamiętasz Jaruś jak parę lat temu urządziłeś imprezkę sado-maso i zaprosiłeś "chłopców z miasta". Chłopcy owszem , związali cię , sprali na kwaśne jabłko i potem sczyścili ci chatę na cacy. Pobitego i skrępowanego znalazła cię policja. Na co ty teraz liczyłeś, że będziesz mógł pofiglować z samym Palikotem? Ty już jesteś stary i zyżyty. On ma młodszych.
Avatar
sieroża / 28 lutego 2009 o 11:36
0
Łot , a to wina Borsiuka to łon go pretegował na ten stołek,łot narabotał sie i poszoł na łurlop, a skond go wzjoł?? pewnie łukrad w markecie.
Avatar
Mera / 28 lutego 2009 o 10:20
0
głodny napisał:
Panie Karwowski, odpuść Pan sobie komentowanie wpisów na forum.
Jesteś Pan przegrany w 100 procentach!!!!


A jaki nick sobie mitoman wymyślił "Maxellius wielki" ! Ale pisanki! Jednak Bozia jednemu daje a drugiemu zabiera. Oczywiście rozum.
Avatar
Mera / 28 lutego 2009 o 10:16
0
Cham i arogant. I do tego złodziej. I jeszcze szczeka. Kompromitacja kolejna dla biednego Lublina. Złodziej na wysokim stołku w regionalnej telewizji. Boże drogi! Kiedy to się skończy?

PS. Jeszcze się nie wykazał a już urlop wypoczynkowy dostał. Ale się spracował miłośnik kosmetyków Jeremi.
Avatar
Prymityw / 28 lutego 2009 o 09:14
0
To jest właśnie jakość polskiego życia publicznego. W każdym cywilizowanym kraju taki pan - gdyby miał odrobinę honoru - oprócz spalenia się ze wstydu, sam wycofałby się natychmiast że pełnienia wszelkich funkcji. Ale jak widać Polska to jeszcze nie jest cywilizowany kraj i dzieki temu jesteśmy świadkami żenującego spektaklu. Mam nadzieję że temat nie pójdzie w zapomnienie i TVL odetnie od żłoba pospolitego złodzieja.
Avatar
anna / 28 lutego 2009 o 07:20
0
Po kilku dniach od zatrudnienia idzie na urlop. Skandal za podatników pieniądze , rozegnać tą hołote i to szybko.
Avatar
urlopowicz? / 28 lutego 2009 o 00:01
0
Skoro idzie na urlop to znaczy że Sienkiewicz już go przyjął. Z poprzedniej wypowiedzi zrozumiałem, że 28 lutego skończył się karwowowskiemu okres wypowiedzenia. No i fajowo. Sienkiewicz daje mu od nowa etat i facet od razu ma urlop. po urlopie dadzż mu pewnie wypowiedzenie i 3 miechy karwowski w pracy będzie brał kasę bez obowiązku świadczenia pracy. kiedy to się skończy. piekny start PANIE DYREKTORZE> no tylko pogratulować. zatrudnij PAn jeszcze byłego Dyrektora doroszuka TAdeusza. Świetny fachowiec. złota rączka do trzymania się złotego stołka. jestem pewien że po okresie wypowiedzenia wróci Doroszuk. Panie chrocewicz pan jest tylko dla picu. i propnuje już szukać sobie roboty. dla pana nic nowego. kilka fuch juz było to i teraz się coś znajdzie dla weterana który urodził się jako naczelny.
Skoro idzie na urlop to znaczy że Sienkiewicz już go przyjął. Z poprzedniej wypowiedzi zrozumiałem, że 28 lutego skończył się karwowowskiemu okres wypowiedzenia. No i fajowo. Sienkiewicz daje mu od nowa etat i facet od razu ma urlop. po urlopie dadzż mu pewnie wypowiedzenie i 3 miechy karwowski w pracy będzie brał kasę bez obowiązku świadczenia pracy. kiedy to się skończy. piekny start PANIE DYREKTORZE> no tylko pogratulować. zatrudnij PAn jeszcze byłego Dyrektora doroszuka TAdeusza. Świetny fachowiec. złota rączka do trzymania się złoteg... rozwiń
Avatar
nadbagaż za euro / 27 lutego 2009 o 23:48
0
obserwator napisał:
Bezczelność. W pojęciu Karwowskiego złodziejstwo- kradzież ze sklepu i nadwaga bagażu w samolocie to to samo.Gratuluję cynizmu. Fajnie płatny urlopik wypoczynkowy za nowe stawki. Tylko szkoda bo perfumy wywietrzeją.
Brawo Dzeinni za odwagę w tępieniu złodziejstwa.

Nie wydaje mi się, by temat drobnych złodziejaszków zwiększał sprzedaż gazety. Za podatników pieniądze Karwowski pracujesz i masz rzetelnie odpowiedziecna pytanie dziennikarza. Ukradłeś te perfumy czy nie? Jeśli tak to nie pieprz tu o nadbagażu bo to nie wykroczenia, a jeśli coś ukradłeś to nie masz prawa być dla nikogo autorytetem. |Jakbyś bił żonę to też nie. bo nie.

Nie wydaje mi się, by temat drobnych złodziejaszków zwiększał sprzedaż gazety. Za podatników pieniądze Karwowski pracujesz i masz rzetelnie odpowiedziecna pytanie dziennikarza. Ukradłeś te perfumy czy nie? Jeśli tak to nie pieprz tu o nadbagażu bo to nie wykroczenia, a jeśli coś ukradłeś to nie masz prawa być dla nikogo autorytetem. |Jakbyś bił żonę to też nie. bo nie. rozwiń
Avatar
komentator / 27 lutego 2009 o 23:41
0
opiniak napisał:
Stary wyjąłeś mi to z ust. ja też jestem przekonany, że autorem komentarza jest nadredaktor Komunistycznej Partii Z dawnego Związku Sowiecko Polskiego Jeeeeremiiiiiiii Kaaarwowskiii'. Jarek, jesli buchnąłeś te flakoniki to naprawdę mimo całej sympatii do twojej osoby, daj sobie spokój. Myslę,że częściej coś ci się przyklejało doł apek, ale raz sie wpadło. Pewnie cie mieli na oku i dlatego wpadka. Wiemy, że byłeś legendą TVP, że byłeś pierwszym redaktorem, ale niestety byłeś tez I sekretarzem POP, byłeś też przewodniczącym NSZZ. Kim ty nie byłeś. Byłeś W PSL, byłeś w SLD, byłeś w Samoobronie , byłbyś jeszcze faszystą i byłbyś księdzem , a nawet dupkiem, gdyby istniała partia dupków ważne by dupki mieli wpływ na to kto rządzi telewizją. Nawet jak wrócisz i to i tak niedługo wrócą inni i cię wywalą. swoja drogą to wstyd, że ty posunąłeś się do tego, by dzięki koneksjom wracać do roboty. wczesniejsze koneksje nie zrobiły z ciebie nawet szefa panoramy. a więc pora na telesfora.

Opiniak - fajny komentarz dałeś na forum, ale nie lituj się nad kolesiem - bo z twoich tekstów widać że się znacie- jaki wstyd dla facia co nie ma wstydu. Sienkiewicz zwany dyrektorem TV LUBLIN, zachował się tak jakby telewizja straciła co najmniej prezentera pokroju Durczoka Lub LIsa i dlatego przywraca ucięmięzonego do pracy. Prawda jest taka że Jeremi to miernota, a polityka i prywata zniszczyła mu karierę, bo jakis tam telewizyjny łeb to on może tam i ma, ale moralnie to od telewizji won. i won od ludzi którym nie dałeś normalnej informacji przygotować bo zawsze były tylko laurki. Opiniak zgadzam się Teraz jest pora na TELEsfora.

Opiniak - fajny komentarz dałeś na forum, ale nie lituj się nad kolesiem - bo z twoich tekstów widać że się znacie- jaki wstyd dla facia co nie ma wstydu. Sienkiewicz zwany dyrektorem TV LUBLIN, zachował się tak jakby telewizja straciła co najmniej prezentera pokroju Durczoka Lub LIsa i dlatego przywraca ucięmięzonego do pracy. Prawda jest taka że Jeremi to miernota, a polityka i prywata zniszczyła mu karierę, bo jakis tam telewizyjny łeb to on może tam i ma, ale moralnie to od telewizji won. i won od ludzi którym nie da... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 7 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 24 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 49 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 91 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 37 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 66 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!