Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 grudnia 2009 r.
13:34
Edytuj ten wpis

Tajny proces nożownika z Chodla

Autor: Zdjęcie autora er
0 13 A A

Marka W. bardzo rozbawiło to, że policjant przez pomyłkę skręcił z nim w niewłaściwą część sądowego korytarza. Po chwili funkcjonariusze wprowadzili go do właściwej sali. Proces mężczyzny, oskarżonego o poderżnięcie żonie gardła już bez przeszkód rozpoczął się w Sądzie Okręgowym w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Co działo się w piątek na sądowej sali, nie wiadomo. Sąd niespodziewanie zdecydował, że proces będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami. – Ze względu na ważny interes prywatny i dobro dzieci – powiedział sędzia Piotr Łaguna.

To było po myśli Marka W., a o utajnienie procesu wnosił jego obrońca. – Ze względu na informacje zawarte w aktach sprawy – argumentował adwokat.

Decyzja sądu była dziwna, bo jawnego procesu domagała się rodzina zamordowanej kobiety.
Marek W. zabił żonę dwa dni po wyjściu z aresztu, w którym siedział za jej maltretowanie. W styczniu prokuratura wystąpiła o jego aresztowanie, bo uznała że Marek W. zagraża kobiecie. Ale mężczyzna odwołał się i Sąd Okręgowy w Lublinie wypuścił go na wolność.

Sędziowie doszli do wniosku, że nie znęcał się nad żoną drastycznie, a kobieta broniąc się oddawała mu ciosy.

20 lutego wrócił do domu. Następnego dnia, w sobotnie popołudnie, odesłał dzieci do teściów. Potem jak twierdzi prokuratura – poderżnął kobiecie gardło. Zwłoki Doroty W. znalazła jej matka.

– Jakbyśmy wiedzieli, że go wypuścili, to może do tego wszystkiego by doszło – mówił członek rodziny zamordowanej kobiety.

Kolejna rozprawa po Nowym Roku.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zły / 12 grudnia 2009 o 19:34
0
mysza napisał:
tych granatów trzeba dużo, bo takich sędziów jest niezliczona ilość. za byle gówno ludzie są karani,a bandyci chodzą bezkarni. to się nazywa nieomylność i niezawisłość!!!!

O tak tych granatów trzeba by więcej dużo więcej bo takich kretyńskich sędziowskich decyzji jest coraz więcej czy nie widać po gębie że to zwyrodnialec który wcześniej znęcał się nad rodziną SĘDZIOWIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ wystarczy tylko odrobinę pomyśleć i się nie błaźnić ! .Tylko czy tego nie widzą wykładowcy prawa czy Ci którzy występują o nominację na sędziego czy może trzeba brać prawo w swoje ręce skoro sędziowie są beztroscy i popełniają takie błędy ! Jakby nie patrzeć ja jako rodzic bym mu nie odpuścił !.
az więcej czy nie widać po gębie że to zwyrodnialec który wcześniej znęcał się nad rodziną SĘDZIOWIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ wystarczy tylko odrobinę pomyśleć i się nie błaźnić ! .Tylko czy tego nie widzą wykładowcy prawa czy Ci którzy występują o nominację na sędziego czy może trzeba brać prawo w swoje ręce skoro sędziowie są beztroscy i popełniają takie błędy ! Jakby nie patrzeć ja jako rodzic bym mu nie odpuścił !. rozwiń
Avatar
dlaczego / 12 grudnia 2009 o 11:38
0
skoro sama rodzina zmarłej chciała aby proces był jawny...o to wnosiła adwokatka ich , to dlaczego sad im nie pomogł?
Avatar
zbulwersowana / 11 grudnia 2009 o 23:10
0
MC napisał:
granat swoją drogą, ja wziąłbym jeszcze drugi i wsadził w dupę temu esbeckiemu sędziemu co go wypuścił na wolność

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Większość sędziów swoimi decyzjami krzywdzi ofiary, a trzyma stronę sprawców. Wina nie leży po stronie PRAWA , ale SĘDZIÓW, którzy wydają DURNE wyroki. Najlepszy przykład w w/w artykule. Dopóki będą sędziowie tacy pobłażliwi dla sprawców, nikt z nas nie może się czuć bezpiecznie. Wyroki , jakie się serwuje, to śmiech na sali.... Myślę ,że czas wziąć się za niektórych sędziów, bo inaczej będzie coraz gorzej ....

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Większość sędziów swoimi decyzjami krzywdzi ofiary, a trzyma stronę sprawców. Wina nie leży po stronie PRAWA , ale SĘDZIÓW, którzy wydają DURNE wyroki. Najlepszy przykład w w/w artykule. Dopóki będą sędziowie tacy pobłażliwi dla sprawców, nikt z nas nie może się czuć bezpiecznie. Wyroki , jakie się serwuje, to śmiech na sali.... Myślę ,że czas wziąć się za niektórych sędziów, bo inaczej będzie coraz gorzej .... rozwiń
Avatar
mysza / 11 grudnia 2009 o 20:46
0
tych granatów trzeba dużo, bo takich sędziów jest niezliczona ilość. za byle gówno ludzie są karani,a bandyci chodzą bezkarni. to się nazywa nieomylność i niezawisłość!!!!
Avatar
Lublin ESK 2016 / 11 grudnia 2009 o 19:52
0
Lubelskie sądy... nie mam więcej pytań każdy wie o co chodzi opieszałość ,przewlekłość postępowań,łagodne wyroki dla morderców i bandytów.
Avatar
stary / 11 grudnia 2009 o 19:03
0
~gość~ napisał:
Zapuszkować dziada na dożywocie.Żal tylko tych dzieci.Takie typy nie powinny zakładać rodziny tylko chlać do upadłego.

to jest tak kiedy zygota jest ważniejsza od żyjącego młodego człowieka i otakich trzeba myśleć i jak im pomóc
Avatar
mosquito / 11 grudnia 2009 o 18:43
0
Sąd ukrywa błędy sądu i tylko stąd proces będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami.
Avatar
~gość~ / 11 grudnia 2009 o 16:19
0
"Sędziowie doszli do wniosku, że nie znęcał się nad żoną drastycznie a kobieta broniąc się oddawała mu ciosy". Ja doszedłem do wniosku,że sędziowie powinni rowy kopać a nie ferować wyroki. Chory kraj, chore sądownictwo......a już najlepszy był rzecznik Sądu Okręgowego w TV powiedział,że "sąd postąpił zgodnie z prawem".To są jaja ...................
Avatar
zibi / 11 grudnia 2009 o 16:05
0
dać mi to ścierwo a osądzę go w ciągu kilku minut, ku pożytkowi wszystkich - by takie gó... nie wydzielało już smrodu wokół siebie.
Zpuszkują go na wiele lat i myślę że chłopaki odstawią mu taki szlif że nie ustoi na nogach.
Avatar
~gość~ / 11 grudnia 2009 o 15:44
0
Zapuszkować dziada na dożywocie.Żal tylko tych dzieci.Takie typy nie powinny zakładać rodziny tylko chlać do upadłego.
Avatar
Zły / 12 grudnia 2009 o 19:34
0
mysza napisał:
tych granatów trzeba dużo, bo takich sędziów jest niezliczona ilość. za byle gówno ludzie są karani,a bandyci chodzą bezkarni. to się nazywa nieomylność i niezawisłość!!!!

O tak tych granatów trzeba by więcej dużo więcej bo takich kretyńskich sędziowskich decyzji jest coraz więcej czy nie widać po gębie że to zwyrodnialec który wcześniej znęcał się nad rodziną SĘDZIOWIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ wystarczy tylko odrobinę pomyśleć i się nie błaźnić ! .Tylko czy tego nie widzą wykładowcy prawa czy Ci którzy występują o nominację na sędziego czy może trzeba brać prawo w swoje ręce skoro sędziowie są beztroscy i popełniają takie błędy ! Jakby nie patrzeć ja jako rodzic bym mu nie odpuścił !.
az więcej czy nie widać po gębie że to zwyrodnialec który wcześniej znęcał się nad rodziną SĘDZIOWIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ wystarczy tylko odrobinę pomyśleć i się nie błaźnić ! .Tylko czy tego nie widzą wykładowcy prawa czy Ci którzy występują o nominację na sędziego czy może trzeba brać prawo w swoje ręce skoro sędziowie są beztroscy i popełniają takie błędy ! Jakby nie patrzeć ja jako rodzic bym mu nie odpuścił !. rozwiń
Avatar
dlaczego / 12 grudnia 2009 o 11:38
0
skoro sama rodzina zmarłej chciała aby proces był jawny...o to wnosiła adwokatka ich , to dlaczego sad im nie pomogł?
Avatar
zbulwersowana / 11 grudnia 2009 o 23:10
0
MC napisał:
granat swoją drogą, ja wziąłbym jeszcze drugi i wsadził w dupę temu esbeckiemu sędziemu co go wypuścił na wolność

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Większość sędziów swoimi decyzjami krzywdzi ofiary, a trzyma stronę sprawców. Wina nie leży po stronie PRAWA , ale SĘDZIÓW, którzy wydają DURNE wyroki. Najlepszy przykład w w/w artykule. Dopóki będą sędziowie tacy pobłażliwi dla sprawców, nikt z nas nie może się czuć bezpiecznie. Wyroki , jakie się serwuje, to śmiech na sali.... Myślę ,że czas wziąć się za niektórych sędziów, bo inaczej będzie coraz gorzej ....

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Większość sędziów swoimi decyzjami krzywdzi ofiary, a trzyma stronę sprawców. Wina nie leży po stronie PRAWA , ale SĘDZIÓW, którzy wydają DURNE wyroki. Najlepszy przykład w w/w artykule. Dopóki będą sędziowie tacy pobłażliwi dla sprawców, nikt z nas nie może się czuć bezpiecznie. Wyroki , jakie się serwuje, to śmiech na sali.... Myślę ,że czas wziąć się za niektórych sędziów, bo inaczej będzie coraz gorzej .... rozwiń
Avatar
mysza / 11 grudnia 2009 o 20:46
0
tych granatów trzeba dużo, bo takich sędziów jest niezliczona ilość. za byle gówno ludzie są karani,a bandyci chodzą bezkarni. to się nazywa nieomylność i niezawisłość!!!!
Avatar
Lublin ESK 2016 / 11 grudnia 2009 o 19:52
0
Lubelskie sądy... nie mam więcej pytań każdy wie o co chodzi opieszałość ,przewlekłość postępowań,łagodne wyroki dla morderców i bandytów.
Avatar
stary / 11 grudnia 2009 o 19:03
0
~gość~ napisał:
Zapuszkować dziada na dożywocie.Żal tylko tych dzieci.Takie typy nie powinny zakładać rodziny tylko chlać do upadłego.

to jest tak kiedy zygota jest ważniejsza od żyjącego młodego człowieka i otakich trzeba myśleć i jak im pomóc
Avatar
mosquito / 11 grudnia 2009 o 18:43
0
Sąd ukrywa błędy sądu i tylko stąd proces będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami.
Avatar
~gość~ / 11 grudnia 2009 o 16:19
0
"Sędziowie doszli do wniosku, że nie znęcał się nad żoną drastycznie a kobieta broniąc się oddawała mu ciosy". Ja doszedłem do wniosku,że sędziowie powinni rowy kopać a nie ferować wyroki. Chory kraj, chore sądownictwo......a już najlepszy był rzecznik Sądu Okręgowego w TV powiedział,że "sąd postąpił zgodnie z prawem".To są jaja ...................
Avatar
zibi / 11 grudnia 2009 o 16:05
0
dać mi to ścierwo a osądzę go w ciągu kilku minut, ku pożytkowi wszystkich - by takie gó... nie wydzielało już smrodu wokół siebie.
Zpuszkują go na wiele lat i myślę że chłopaki odstawią mu taki szlif że nie ustoi na nogach.
Avatar
~gość~ / 11 grudnia 2009 o 15:44
0
Zapuszkować dziada na dożywocie.Żal tylko tych dzieci.Takie typy nie powinny zakładać rodziny tylko chlać do upadłego.