Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 grudnia 2009 r.
13:34
Edytuj ten wpis

Tajny proces nożownika z Chodla

Autor: Zdjęcie autora er
0 13 A A

Marka W. bardzo rozbawiło to, że policjant przez pomyłkę skręcił z nim w niewłaściwą część sądowego korytarza. Po chwili funkcjonariusze wprowadzili go do właściwej sali. Proces mężczyzny, oskarżonego o poderżnięcie żonie gardła już bez przeszkód rozpoczął się w Sądzie Okręgowym w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Co działo się w piątek na sądowej sali, nie wiadomo. Sąd niespodziewanie zdecydował, że proces będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami. – Ze względu na ważny interes prywatny i dobro dzieci – powiedział sędzia Piotr Łaguna.

To było po myśli Marka W., a o utajnienie procesu wnosił jego obrońca. – Ze względu na informacje zawarte w aktach sprawy – argumentował adwokat.

Decyzja sądu była dziwna, bo jawnego procesu domagała się rodzina zamordowanej kobiety.
Marek W. zabił żonę dwa dni po wyjściu z aresztu, w którym siedział za jej maltretowanie. W styczniu prokuratura wystąpiła o jego aresztowanie, bo uznała że Marek W. zagraża kobiecie. Ale mężczyzna odwołał się i Sąd Okręgowy w Lublinie wypuścił go na wolność.

Sędziowie doszli do wniosku, że nie znęcał się nad żoną drastycznie, a kobieta broniąc się oddawała mu ciosy.

20 lutego wrócił do domu. Następnego dnia, w sobotnie popołudnie, odesłał dzieci do teściów. Potem jak twierdzi prokuratura – poderżnął kobiecie gardło. Zwłoki Doroty W. znalazła jej matka.

– Jakbyśmy wiedzieli, że go wypuścili, to może do tego wszystkiego by doszło – mówił członek rodziny zamordowanej kobiety.

Kolejna rozprawa po Nowym Roku.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zły / 12 grudnia 2009 o 19:34
0
mysza napisał:
tych granatów trzeba dużo, bo takich sędziów jest niezliczona ilość. za byle gówno ludzie są karani,a bandyci chodzą bezkarni. to się nazywa nieomylność i niezawisłość!!!!

O tak tych granatów trzeba by więcej dużo więcej bo takich kretyńskich sędziowskich decyzji jest coraz więcej czy nie widać po gębie że to zwyrodnialec który wcześniej znęcał się nad rodziną SĘDZIOWIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ wystarczy tylko odrobinę pomyśleć i się nie błaźnić ! .Tylko czy tego nie widzą wykładowcy prawa czy Ci którzy występują o nominację na sędziego czy może trzeba brać prawo w swoje ręce skoro sędziowie są beztroscy i popełniają takie błędy ! Jakby nie patrzeć ja jako rodzic bym mu nie odpuścił !.
az więcej czy nie widać po gębie że to zwyrodnialec który wcześniej znęcał się nad rodziną SĘDZIOWIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ wystarczy tylko odrobinę pomyśleć i się nie błaźnić ! .Tylko czy tego nie widzą wykładowcy prawa czy Ci którzy występują o nominację na sędziego czy może trzeba brać prawo w swoje ręce skoro sędziowie są beztroscy i popełniają takie błędy ! Jakby nie patrzeć ja jako rodzic bym mu nie odpuścił !. rozwiń
Avatar
dlaczego / 12 grudnia 2009 o 11:38
0
skoro sama rodzina zmarłej chciała aby proces był jawny...o to wnosiła adwokatka ich , to dlaczego sad im nie pomogł?
Avatar
zbulwersowana / 11 grudnia 2009 o 23:10
0
MC napisał:
granat swoją drogą, ja wziąłbym jeszcze drugi i wsadził w dupę temu esbeckiemu sędziemu co go wypuścił na wolność

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Większość sędziów swoimi decyzjami krzywdzi ofiary, a trzyma stronę sprawców. Wina nie leży po stronie PRAWA , ale SĘDZIÓW, którzy wydają DURNE wyroki. Najlepszy przykład w w/w artykule. Dopóki będą sędziowie tacy pobłażliwi dla sprawców, nikt z nas nie może się czuć bezpiecznie. Wyroki , jakie się serwuje, to śmiech na sali.... Myślę ,że czas wziąć się za niektórych sędziów, bo inaczej będzie coraz gorzej ....

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Większość sędziów swoimi decyzjami krzywdzi ofiary, a trzyma stronę sprawców. Wina nie leży po stronie PRAWA , ale SĘDZIÓW, którzy wydają DURNE wyroki. Najlepszy przykład w w/w artykule. Dopóki będą sędziowie tacy pobłażliwi dla sprawców, nikt z nas nie może się czuć bezpiecznie. Wyroki , jakie się serwuje, to śmiech na sali.... Myślę ,że czas wziąć się za niektórych sędziów, bo inaczej będzie coraz gorzej .... rozwiń
Avatar
mysza / 11 grudnia 2009 o 20:46
0
tych granatów trzeba dużo, bo takich sędziów jest niezliczona ilość. za byle gówno ludzie są karani,a bandyci chodzą bezkarni. to się nazywa nieomylność i niezawisłość!!!!
Avatar
Lublin ESK 2016 / 11 grudnia 2009 o 19:52
0
Lubelskie sądy... nie mam więcej pytań każdy wie o co chodzi opieszałość ,przewlekłość postępowań,łagodne wyroki dla morderców i bandytów.
Avatar
stary / 11 grudnia 2009 o 19:03
0
~gość~ napisał:
Zapuszkować dziada na dożywocie.Żal tylko tych dzieci.Takie typy nie powinny zakładać rodziny tylko chlać do upadłego.

to jest tak kiedy zygota jest ważniejsza od żyjącego młodego człowieka i otakich trzeba myśleć i jak im pomóc
Avatar
mosquito / 11 grudnia 2009 o 18:43
0
Sąd ukrywa błędy sądu i tylko stąd proces będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami.
Avatar
~gość~ / 11 grudnia 2009 o 16:19
0
"Sędziowie doszli do wniosku, że nie znęcał się nad żoną drastycznie a kobieta broniąc się oddawała mu ciosy". Ja doszedłem do wniosku,że sędziowie powinni rowy kopać a nie ferować wyroki. Chory kraj, chore sądownictwo......a już najlepszy był rzecznik Sądu Okręgowego w TV powiedział,że "sąd postąpił zgodnie z prawem".To są jaja ...................
Avatar
zibi / 11 grudnia 2009 o 16:05
0
dać mi to ścierwo a osądzę go w ciągu kilku minut, ku pożytkowi wszystkich - by takie gó... nie wydzielało już smrodu wokół siebie.
Zpuszkują go na wiele lat i myślę że chłopaki odstawią mu taki szlif że nie ustoi na nogach.
Avatar
~gość~ / 11 grudnia 2009 o 15:44
0
Zapuszkować dziada na dożywocie.Żal tylko tych dzieci.Takie typy nie powinny zakładać rodziny tylko chlać do upadłego.
Avatar
Zły / 12 grudnia 2009 o 19:34
0
mysza napisał:
tych granatów trzeba dużo, bo takich sędziów jest niezliczona ilość. za byle gówno ludzie są karani,a bandyci chodzą bezkarni. to się nazywa nieomylność i niezawisłość!!!!

O tak tych granatów trzeba by więcej dużo więcej bo takich kretyńskich sędziowskich decyzji jest coraz więcej czy nie widać po gębie że to zwyrodnialec który wcześniej znęcał się nad rodziną SĘDZIOWIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ wystarczy tylko odrobinę pomyśleć i się nie błaźnić ! .Tylko czy tego nie widzą wykładowcy prawa czy Ci którzy występują o nominację na sędziego czy może trzeba brać prawo w swoje ręce skoro sędziowie są beztroscy i popełniają takie błędy ! Jakby nie patrzeć ja jako rodzic bym mu nie odpuścił !.
az więcej czy nie widać po gębie że to zwyrodnialec który wcześniej znęcał się nad rodziną SĘDZIOWIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ wystarczy tylko odrobinę pomyśleć i się nie błaźnić ! .Tylko czy tego nie widzą wykładowcy prawa czy Ci którzy występują o nominację na sędziego czy może trzeba brać prawo w swoje ręce skoro sędziowie są beztroscy i popełniają takie błędy ! Jakby nie patrzeć ja jako rodzic bym mu nie odpuścił !. rozwiń
Avatar
dlaczego / 12 grudnia 2009 o 11:38
0
skoro sama rodzina zmarłej chciała aby proces był jawny...o to wnosiła adwokatka ich , to dlaczego sad im nie pomogł?
Avatar
zbulwersowana / 11 grudnia 2009 o 23:10
0
MC napisał:
granat swoją drogą, ja wziąłbym jeszcze drugi i wsadził w dupę temu esbeckiemu sędziemu co go wypuścił na wolność

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Większość sędziów swoimi decyzjami krzywdzi ofiary, a trzyma stronę sprawców. Wina nie leży po stronie PRAWA , ale SĘDZIÓW, którzy wydają DURNE wyroki. Najlepszy przykład w w/w artykule. Dopóki będą sędziowie tacy pobłażliwi dla sprawców, nikt z nas nie może się czuć bezpiecznie. Wyroki , jakie się serwuje, to śmiech na sali.... Myślę ,że czas wziąć się za niektórych sędziów, bo inaczej będzie coraz gorzej ....

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Większość sędziów swoimi decyzjami krzywdzi ofiary, a trzyma stronę sprawców. Wina nie leży po stronie PRAWA , ale SĘDZIÓW, którzy wydają DURNE wyroki. Najlepszy przykład w w/w artykule. Dopóki będą sędziowie tacy pobłażliwi dla sprawców, nikt z nas nie może się czuć bezpiecznie. Wyroki , jakie się serwuje, to śmiech na sali.... Myślę ,że czas wziąć się za niektórych sędziów, bo inaczej będzie coraz gorzej .... rozwiń
Avatar
mysza / 11 grudnia 2009 o 20:46
0
tych granatów trzeba dużo, bo takich sędziów jest niezliczona ilość. za byle gówno ludzie są karani,a bandyci chodzą bezkarni. to się nazywa nieomylność i niezawisłość!!!!
Avatar
Lublin ESK 2016 / 11 grudnia 2009 o 19:52
0
Lubelskie sądy... nie mam więcej pytań każdy wie o co chodzi opieszałość ,przewlekłość postępowań,łagodne wyroki dla morderców i bandytów.
Avatar
stary / 11 grudnia 2009 o 19:03
0
~gość~ napisał:
Zapuszkować dziada na dożywocie.Żal tylko tych dzieci.Takie typy nie powinny zakładać rodziny tylko chlać do upadłego.

to jest tak kiedy zygota jest ważniejsza od żyjącego młodego człowieka i otakich trzeba myśleć i jak im pomóc
Avatar
mosquito / 11 grudnia 2009 o 18:43
0
Sąd ukrywa błędy sądu i tylko stąd proces będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami.
Avatar
~gość~ / 11 grudnia 2009 o 16:19
0
"Sędziowie doszli do wniosku, że nie znęcał się nad żoną drastycznie a kobieta broniąc się oddawała mu ciosy". Ja doszedłem do wniosku,że sędziowie powinni rowy kopać a nie ferować wyroki. Chory kraj, chore sądownictwo......a już najlepszy był rzecznik Sądu Okręgowego w TV powiedział,że "sąd postąpił zgodnie z prawem".To są jaja ...................
Avatar
zibi / 11 grudnia 2009 o 16:05
0
dać mi to ścierwo a osądzę go w ciągu kilku minut, ku pożytkowi wszystkich - by takie gó... nie wydzielało już smrodu wokół siebie.
Zpuszkują go na wiele lat i myślę że chłopaki odstawią mu taki szlif że nie ustoi na nogach.
Avatar
~gość~ / 11 grudnia 2009 o 15:44
0
Zapuszkować dziada na dożywocie.Żal tylko tych dzieci.Takie typy nie powinny zakładać rodziny tylko chlać do upadłego.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kandydat Kukiz'15 wyzwał konkurenta na pojedynek. Jest odpowiedź

Kandydat Kukiz'15 wyzwał konkurenta na pojedynek. Jest odpowiedź 0 0

Kandydat Kukiz 15 na prezydenta Chełma wyzywa swojego rywala na sportowy pojedynek. – To ośmieszanie naszego miasta – komentuje Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo 1 0

Największe triumfy święcił w latach 70. i na stałe wpisał się do annałów światowej siatkówki. Tomasz Wójtowicz świętował swoje 65. urodziny w hali Globus razem z kibicami podczas meczu Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Czarnymi Radom.

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie 0 0

W najbliższą niedzielę 130 terytorialsów złoży przysięgę na placu Zamkowym w Lublinie, w przededniu 100. rocznicy urodzin patrona mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. Ceremonia rozpocznie się w samo południe.

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 36 13

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 45 9

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 1

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 30 60

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 7

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 4

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 42 58

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 14 1

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 15

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!