Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 grudnia 2014 r.
20:36
Edytuj ten wpis

Tomasz Grodzki został nowym szefem MOSiR

Autor: Zdjęcie autora (drs)
1 6 A A

Tomasz Grodzki, były dyrektor Perły Browarów Lubelskich będzie od 1 stycznia prezesem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Potwierdziły się nasze informacje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Fotel ten traci Zdzisław Hołysz, który będzie wiceprezesem.

Z kolei we wtorek kończy się nabór kandydatów na prezesa Lubelskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej (stara nazwa: Kamienice Miasta). Ta miejska spółka 1 stycznia przejmie zarząd nad cmentarzami komunalnymi.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
SYLWESTER / 30 grudnia 2014 o 16:07
0

*********  JEDNO   WAZNE   PYTANIE  ...*********   Czy   Rada  Miasta  Lublina  rozliczyła  ustępują cego  Szefa  MOSiR ? .   Pytanie  dość  zasadne  gdyź  ustępujący  Szef  MOSiR  dysponował  mi lionowymi  dotacjami  z  których  powinien  się  przed  Radą  Miasta  Lublina  rozliczyć .

Avatar
Klopar / 30 grudnia 2014 o 11:55
0

To w łysoniowym Lublinie taborety są tylko dla kumpli. Czy w Lublinie nie ma ludzi co mieli do czynienia ze sportem ? Facet od ankoholu jak mawiał J. Tuwim będzie zarządzał sportowymi nieruchomościami. Facet od lat nie umiał ustawić swej firmy to teraz stanie się cud. Gdzie w Lublinie można sprzedać butelki po Perle. w 2 miejscach : ul. Wrońska płacą za butelkę 0,15 PLN i ul. Turystyczna 132 bulą trochę lepiej bo 0,20 PLN/butelkę. Stał się cud pewnego razu: dziad przemówił do obrazu. Widzę na mieście tylu b. sportowców i działaczy od sportu a tu Łysoń starą śpiewkę. Kumpel przy kumplu i za kumplem.

To w łysoniowym Lublinie taborety są tylko dla kumpli. Czy w Lublinie nie ma ludzi co mieli do czynienia ze sportem ? Facet od ankoholu jak mawiał J. Tuwim będzie zarządzał sportowymi nieruchomościami. Facet od lat nie umiał ustawić swej firmy to teraz stanie się cud. Gdzie w Lublinie można sprzedać butelki po Perle. w 2 miejscach : ul. Wrońska płacą za butelkę 0,15 PLN i ul. Turystyczna 132 bulą trochę lepiej bo 0,20 PLN/butelkę. Stał się cud pewnego razu: dziad przemówił do obrazu. Widzę na mieście tylu b. sportowców i działaczy od spor... rozwiń

Avatar
BudŻet / 30 grudnia 2014 o 09:13
0

Pasowało by nauczyć się prawa a nie  bredzić bez sensu i bez uzasadnienia ! Człowieku czyś ty na łeb upadł to totalne bzdury, kto ci płaci za fałsz i obłudę

Naukę jakiego prawa masz na myśli, czyj upadek na łeb oraz jakich płatników za fałsz i obłudę?

Przecież on podał prawdę i fakty, które próbujesz socjotechnicznie dezawuować.

Jedyne, co możesz mu zarzucić, to że wkleja niekoniecznie tematycznie - chociaż i tu można byłoby się doszukać analogii do nocnego sejmowego głosowania.

Naukę jakiego prawa masz na myśli, czyj upadek na łeb oraz jakich płatników za fałsz i obłudę?

Przecież on podał prawdę i fakty, które próbujesz socjotechnicznie dezawuować.

Jedyne, co możesz mu zarzucić, to że wkleja niekoniecznie tematycznie - chociaż i tu można byłoby się doszukać analogii do nocnego sejmowego głosowania.

rozwiń
Avatar
ula / 30 grudnia 2014 o 07:35
0

UWAGA!!! Proszę wklejać gdzie się da. W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywatne. Ekipa Platformy Obywatelskiej chciała to zmienić. Co ciekawe - sprytnie to sobie zaplanowali. Po osłoną nocy wprowadzili do porządku obrad Sejmu projekt zmiany Konstytucji. Chcieli dopisać do niej artykuł o następującej treści: "Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie.". Kluczowe słowa to "z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie". Ten "wytrych" prawny daje szeroki wachlarz możliwości. Nic bowiem nie stałoby na przeszkodzie, aby ekipa PO-PSL uchwaliła ustawę, w której umożliwiłaby wyprzedaż Lasów w ręce prywatne. Kluczowe głosowanie odbyło się o godzinie 0:45. Do zmiany Konstytucji władza potrzebowała 296 głosów. Na szczęście dla nas wszystkich ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. Za niekorzystną zmianą głosowali posłowie PO, PSL, SLD i TR. Przeciwko głosowali członkowie PiS i KPSP. Nocna próba zmiany Konstytucji została oczywiście przemilczana przez główne media prorządowe. Przekazanie Polakom prawdy na temat trybu prac (pod osłoną nocy) oraz zamiaru władzy (umożliwienie wyprzedaży Lasów Państwowych) mogłoby niekorzystnie wpłynąć na wizerunek obozu rządzącego. Stąd embargo na te informacje w głównych wydaniach serwisów informacyjnych.

Pasowało by nauczyć się prawa a nie  bredzić bez sensu i bez uzasadnienia ! Człowieku czyś ty na łeb upadł to totalne bzdury, kto ci płaci za fałsz i obłudę

Pasowało by nauczyć się prawa a nie  bredzić bez sensu i bez uzasadnienia ! Człowieku czyś ty na łeb upadł to totalne bzdury, kto ci płaci za fałsz i obłudę

rozwiń
Avatar
ewelina / 30 grudnia 2014 o 07:32
0

A kedy cmentarz na lipowej i unickiej przejdzie pod zarząd Miasta ? Przecież to co wyprawia na naszych oczach człek kostrobaty na tych cmentarzach przekracza myślenie normalnego człowiek ! To typ kapo z Majdanka ! Kto na to pozwala ? dlaczego pasibrzuchy drą kasę na nas Lublinian ! A traktowani są jak bydło w oborze. Czas z tym skończyć, niech miasto ma swoje profity a nie mafia

Avatar
lubelak / 29 grudnia 2014 o 22:13
0

UWAGA!!! Proszę wklejać gdzie się da. W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywatne. Ekipa Platformy Obywatelskiej chciała to zmienić. Co ciekawe - sprytnie to sobie zaplanowali. Po osłoną nocy wprowadzili do porządku obrad Sejmu projekt zmiany Konstytucji. Chcieli dopisać do niej artykuł o następującej treści: "Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie.". Kluczowe słowa to "z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie". Ten "wytrych" prawny daje szeroki wachlarz możliwości. Nic bowiem nie stałoby na przeszkodzie, aby ekipa PO-PSL uchwaliła ustawę, w której umożliwiłaby wyprzedaż Lasów w ręce prywatne. Kluczowe głosowanie odbyło się o godzinie 0:45. Do zmiany Konstytucji władza potrzebowała 296 głosów. Na szczęście dla nas wszystkich ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. Za niekorzystną zmianą głosowali posłowie PO, PSL, SLD i TR. Przeciwko głosowali członkowie PiS i KPSP. Nocna próba zmiany Konstytucji została oczywiście przemilczana przez główne media prorządowe. Przekazanie Polakom prawdy na temat trybu prac (pod osłoną nocy) oraz zamiaru władzy (umożliwienie wyprzedaży Lasów Państwowych) mogłoby niekorzystnie wpłynąć na wizerunek obozu rządzącego. Stąd embargo na te informacje w głównych wydaniach serwisów informacyjnych.

UWAGA!!! Proszę wklejać gdzie się da. W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywat... rozwiń

Avatar
SYLWESTER / 30 grudnia 2014 o 16:07
0

*********  JEDNO   WAZNE   PYTANIE  ...*********   Czy   Rada  Miasta  Lublina  rozliczyła  ustępują cego  Szefa  MOSiR ? .   Pytanie  dość  zasadne  gdyź  ustępujący  Szef  MOSiR  dysponował  mi lionowymi  dotacjami  z  których  powinien  się  przed  Radą  Miasta  Lublina  rozliczyć .

Avatar
Klopar / 30 grudnia 2014 o 11:55
0

To w łysoniowym Lublinie taborety są tylko dla kumpli. Czy w Lublinie nie ma ludzi co mieli do czynienia ze sportem ? Facet od ankoholu jak mawiał J. Tuwim będzie zarządzał sportowymi nieruchomościami. Facet od lat nie umiał ustawić swej firmy to teraz stanie się cud. Gdzie w Lublinie można sprzedać butelki po Perle. w 2 miejscach : ul. Wrońska płacą za butelkę 0,15 PLN i ul. Turystyczna 132 bulą trochę lepiej bo 0,20 PLN/butelkę. Stał się cud pewnego razu: dziad przemówił do obrazu. Widzę na mieście tylu b. sportowców i działaczy od sportu a tu Łysoń starą śpiewkę. Kumpel przy kumplu i za kumplem.

To w łysoniowym Lublinie taborety są tylko dla kumpli. Czy w Lublinie nie ma ludzi co mieli do czynienia ze sportem ? Facet od ankoholu jak mawiał J. Tuwim będzie zarządzał sportowymi nieruchomościami. Facet od lat nie umiał ustawić swej firmy to teraz stanie się cud. Gdzie w Lublinie można sprzedać butelki po Perle. w 2 miejscach : ul. Wrońska płacą za butelkę 0,15 PLN i ul. Turystyczna 132 bulą trochę lepiej bo 0,20 PLN/butelkę. Stał się cud pewnego razu: dziad przemówił do obrazu. Widzę na mieście tylu b. sportowców i działaczy od spor... rozwiń

Avatar
BudŻet / 30 grudnia 2014 o 09:13
0

Pasowało by nauczyć się prawa a nie  bredzić bez sensu i bez uzasadnienia ! Człowieku czyś ty na łeb upadł to totalne bzdury, kto ci płaci za fałsz i obłudę

Naukę jakiego prawa masz na myśli, czyj upadek na łeb oraz jakich płatników za fałsz i obłudę?

Przecież on podał prawdę i fakty, które próbujesz socjotechnicznie dezawuować.

Jedyne, co możesz mu zarzucić, to że wkleja niekoniecznie tematycznie - chociaż i tu można byłoby się doszukać analogii do nocnego sejmowego głosowania.

Naukę jakiego prawa masz na myśli, czyj upadek na łeb oraz jakich płatników za fałsz i obłudę?

Przecież on podał prawdę i fakty, które próbujesz socjotechnicznie dezawuować.

Jedyne, co możesz mu zarzucić, to że wkleja niekoniecznie tematycznie - chociaż i tu można byłoby się doszukać analogii do nocnego sejmowego głosowania.

rozwiń
Avatar
ula / 30 grudnia 2014 o 07:35
0

UWAGA!!! Proszę wklejać gdzie się da. W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywatne. Ekipa Platformy Obywatelskiej chciała to zmienić. Co ciekawe - sprytnie to sobie zaplanowali. Po osłoną nocy wprowadzili do porządku obrad Sejmu projekt zmiany Konstytucji. Chcieli dopisać do niej artykuł o następującej treści: "Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie.". Kluczowe słowa to "z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie". Ten "wytrych" prawny daje szeroki wachlarz możliwości. Nic bowiem nie stałoby na przeszkodzie, aby ekipa PO-PSL uchwaliła ustawę, w której umożliwiłaby wyprzedaż Lasów w ręce prywatne. Kluczowe głosowanie odbyło się o godzinie 0:45. Do zmiany Konstytucji władza potrzebowała 296 głosów. Na szczęście dla nas wszystkich ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. Za niekorzystną zmianą głosowali posłowie PO, PSL, SLD i TR. Przeciwko głosowali członkowie PiS i KPSP. Nocna próba zmiany Konstytucji została oczywiście przemilczana przez główne media prorządowe. Przekazanie Polakom prawdy na temat trybu prac (pod osłoną nocy) oraz zamiaru władzy (umożliwienie wyprzedaży Lasów Państwowych) mogłoby niekorzystnie wpłynąć na wizerunek obozu rządzącego. Stąd embargo na te informacje w głównych wydaniach serwisów informacyjnych.

Pasowało by nauczyć się prawa a nie  bredzić bez sensu i bez uzasadnienia ! Człowieku czyś ty na łeb upadł to totalne bzdury, kto ci płaci za fałsz i obłudę

Pasowało by nauczyć się prawa a nie  bredzić bez sensu i bez uzasadnienia ! Człowieku czyś ty na łeb upadł to totalne bzdury, kto ci płaci za fałsz i obłudę

rozwiń
Avatar
ewelina / 30 grudnia 2014 o 07:32
0

A kedy cmentarz na lipowej i unickiej przejdzie pod zarząd Miasta ? Przecież to co wyprawia na naszych oczach człek kostrobaty na tych cmentarzach przekracza myślenie normalnego człowiek ! To typ kapo z Majdanka ! Kto na to pozwala ? dlaczego pasibrzuchy drą kasę na nas Lublinian ! A traktowani są jak bydło w oborze. Czas z tym skończyć, niech miasto ma swoje profity a nie mafia

Avatar
lubelak / 29 grudnia 2014 o 22:13
0

UWAGA!!! Proszę wklejać gdzie się da. W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywatne. Ekipa Platformy Obywatelskiej chciała to zmienić. Co ciekawe - sprytnie to sobie zaplanowali. Po osłoną nocy wprowadzili do porządku obrad Sejmu projekt zmiany Konstytucji. Chcieli dopisać do niej artykuł o następującej treści: "Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie.". Kluczowe słowa to "z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie". Ten "wytrych" prawny daje szeroki wachlarz możliwości. Nic bowiem nie stałoby na przeszkodzie, aby ekipa PO-PSL uchwaliła ustawę, w której umożliwiłaby wyprzedaż Lasów w ręce prywatne. Kluczowe głosowanie odbyło się o godzinie 0:45. Do zmiany Konstytucji władza potrzebowała 296 głosów. Na szczęście dla nas wszystkich ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. Za niekorzystną zmianą głosowali posłowie PO, PSL, SLD i TR. Przeciwko głosowali członkowie PiS i KPSP. Nocna próba zmiany Konstytucji została oczywiście przemilczana przez główne media prorządowe. Przekazanie Polakom prawdy na temat trybu prac (pod osłoną nocy) oraz zamiaru władzy (umożliwienie wyprzedaży Lasów Państwowych) mogłoby niekorzystnie wpłynąć na wizerunek obozu rządzącego. Stąd embargo na te informacje w głównych wydaniach serwisów informacyjnych.

UWAGA!!! Proszę wklejać gdzie się da. W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywat... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 0

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 9 1

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 5

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 20 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 35 14

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 5

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 21

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 4 20

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!