Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2010 r.
17:21
Edytuj ten wpis

Ul. Ligonia: 36-latka zamarzła w zaspie

0 57 A A

Informację o tym, że w zaspie śnieżnej przy ul. Ligonia leży nietrzeźwa kobieta, policja otrzymała w czwartek rano. Na miejsce przyjechało pogotowie. Mimo akcji reanimacyjnej, kobieta zmarła z wychłodzenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Karetka zabrała kobietę do szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. – wyjaśnia Arkadiusz Arciszewski z zespołu prasowego lubelskiej policji. Kobieta była pod wpływem alkoholu.

Według lekarzy, prawdopodobną przyczyną śmierci 36-latki było wychłodzenie organizmu.

Komentarze 57

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dust22 / 6 stycznia 2011 o 23:53
0
Ta biedna kobieta nie była alkoholiczką, miała problemy ze zdrowiem, znam relacje jej znajomych.
Co za niekompetentni ludzie piszą tu artykuły, dziennikarstwo najniższej kategorii.
Avatar
ms / 3 stycznia 2011 o 11:59
0
Ja znałem Ją od dziecka, to wielka tragedia ze Ją to spotkało, w życiu bym nie pomyśał, na pewno na to nie zasłużyła [*]
Avatar
alfa / 2 stycznia 2011 o 19:45
0
[quote name='gość' timestamp='1293815057' post='414609']
jaki slawinek?
przeciez zostala znaleziona wlasnie w poblirzu popieluszki
[/quote]

To może lepiej sprawdź sobie na mapie Lublina, a nie jakiejś Koziej Wólki detektywie od siedmiu boleści.
Idąc twoim tokiem rozumowania to Warszawa też będzie koło Lublina...
Avatar
gość / 1 stycznia 2011 o 23:44
0
[quote name='migotka' timestamp='1293918472' post='415021']
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie piła, po prostu zasłabła...mam nadzieje ze idiotom którzy wypisywali swoje domysły na temat pijaństwa ofiary zdarzenia jest głupio, i ze rodzina nie czyta tych bzdur.A ja się zastanawiam czy nikt do cholery nie przechodził tamtedy wczesniej ?! Może spieszyliście sie do domu pisac zawistne komenatrze, po co pomagac komus, kto lezy, pewnie pijany..
[/quote]
a kto tu pisze ze byla menelka?
a jezeli mowisz ze miala problem z cisnieniem+ alkohol( i nie mam na mysli duzych ilosci) to moglo jej zaszkodzic
ale jezeli ja miala bym problem z cisnieniem to tym bardziej bym nie pila
[quote name='migotka' timestamp='1293918472' post='415021']
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie pił... rozwiń
Avatar
migotka / 1 stycznia 2011 o 22:47
0
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie piła, po prostu zasłabła...mam nadzieje ze idiotom którzy wypisywali swoje domysły na temat pijaństwa ofiary zdarzenia jest głupio, i ze rodzina nie czyta tych bzdur.A ja się zastanawiam czy nikt do cholery nie przechodził tamtedy wczesniej ?! Może spieszyliście sie do domu pisac zawistne komenatrze, po co pomagac komus, kto lezy, pewnie pijany..
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie piła, po prostu zasłabła...mam nadzieje ze idiotom którzy wypisywali swoje domysły na temat p... rozwiń
Avatar
m.r.t.w.i....... / 1 stycznia 2011 o 17:39
0
znałam Age to wspaniała dziewczyna co za idiotyzm pisać takie komentarze nie znając kogoś bardzo ubolewam nad jej śmiercią będzie nam CIEBIE AGA bardzo brakowac to wspaniała koleżanka,córka,siostra,ciocia.Ludzie troche pokory nie znaliscie Jej.Składam kondolencje jej rodzinie powinni być dumni że wychowali tak wspaniała osobe.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2010 o 22:40
0
[quote name='ola' timestamp='1293794121' post='414442']
...widział tłum starych pieprzonych komunistów co stali nad nim i mówili że pijak leży ale nikt nie zastanowił się że mało nie umarł bo chory jest...[/quote]
To nie komuniści, to polacy katolicy :lol
Avatar
gość / 31 grudnia 2010 o 19:14
0
[quote name='Hanka' timestamp='1293816685' post='414622']
znam ją, to było zwykle spotkanie w knajpie przy piwie jakich masa, nie jakaś popijawa, super dziewczyna, nie jakiś menel, coś musiało się wydarzyć
[/quote]
nikt nie powiedzial ze byla jakas pijaczka
tylko ze byla pod wplywem
a wszyscy juz naskoczyli jak ktos napisal ze byla pijana
Avatar
was / 31 grudnia 2010 o 18:59
0
Wielka szkoda - Była dobrym człowiekiem.
Avatar
Hanka / 31 grudnia 2010 o 18:31
0
znam ją, to było zwykle spotkanie w knajpie przy piwie jakich masa, nie jakaś popijawa, super dziewczyna, nie jakiś menel, coś musiało się wydarzyć
Avatar
dust22 / 6 stycznia 2011 o 23:53
0
Ta biedna kobieta nie była alkoholiczką, miała problemy ze zdrowiem, znam relacje jej znajomych.
Co za niekompetentni ludzie piszą tu artykuły, dziennikarstwo najniższej kategorii.
Avatar
ms / 3 stycznia 2011 o 11:59
0
Ja znałem Ją od dziecka, to wielka tragedia ze Ją to spotkało, w życiu bym nie pomyśał, na pewno na to nie zasłużyła [*]
Avatar
alfa / 2 stycznia 2011 o 19:45
0
[quote name='gość' timestamp='1293815057' post='414609']
jaki slawinek?
przeciez zostala znaleziona wlasnie w poblirzu popieluszki
[/quote]

To może lepiej sprawdź sobie na mapie Lublina, a nie jakiejś Koziej Wólki detektywie od siedmiu boleści.
Idąc twoim tokiem rozumowania to Warszawa też będzie koło Lublina...
Avatar
gość / 1 stycznia 2011 o 23:44
0
[quote name='migotka' timestamp='1293918472' post='415021']
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie piła, po prostu zasłabła...mam nadzieje ze idiotom którzy wypisywali swoje domysły na temat pijaństwa ofiary zdarzenia jest głupio, i ze rodzina nie czyta tych bzdur.A ja się zastanawiam czy nikt do cholery nie przechodził tamtedy wczesniej ?! Może spieszyliście sie do domu pisac zawistne komenatrze, po co pomagac komus, kto lezy, pewnie pijany..
[/quote]
a kto tu pisze ze byla menelka?
a jezeli mowisz ze miala problem z cisnieniem+ alkohol( i nie mam na mysli duzych ilosci) to moglo jej zaszkodzic
ale jezeli ja miala bym problem z cisnieniem to tym bardziej bym nie pila
[quote name='migotka' timestamp='1293918472' post='415021']
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie pił... rozwiń
Avatar
migotka / 1 stycznia 2011 o 22:47
0
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie piła, po prostu zasłabła...mam nadzieje ze idiotom którzy wypisywali swoje domysły na temat pijaństwa ofiary zdarzenia jest głupio, i ze rodzina nie czyta tych bzdur.A ja się zastanawiam czy nikt do cholery nie przechodził tamtedy wczesniej ?! Może spieszyliście sie do domu pisac zawistne komenatrze, po co pomagac komus, kto lezy, pewnie pijany..
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie piła, po prostu zasłabła...mam nadzieje ze idiotom którzy wypisywali swoje domysły na temat p... rozwiń
Avatar
m.r.t.w.i....... / 1 stycznia 2011 o 17:39
0
znałam Age to wspaniała dziewczyna co za idiotyzm pisać takie komentarze nie znając kogoś bardzo ubolewam nad jej śmiercią będzie nam CIEBIE AGA bardzo brakowac to wspaniała koleżanka,córka,siostra,ciocia.Ludzie troche pokory nie znaliscie Jej.Składam kondolencje jej rodzinie powinni być dumni że wychowali tak wspaniała osobe.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2010 o 22:40
0
[quote name='ola' timestamp='1293794121' post='414442']
...widział tłum starych pieprzonych komunistów co stali nad nim i mówili że pijak leży ale nikt nie zastanowił się że mało nie umarł bo chory jest...[/quote]
To nie komuniści, to polacy katolicy :lol
Avatar
gość / 31 grudnia 2010 o 19:14
0
[quote name='Hanka' timestamp='1293816685' post='414622']
znam ją, to było zwykle spotkanie w knajpie przy piwie jakich masa, nie jakaś popijawa, super dziewczyna, nie jakiś menel, coś musiało się wydarzyć
[/quote]
nikt nie powiedzial ze byla jakas pijaczka
tylko ze byla pod wplywem
a wszyscy juz naskoczyli jak ktos napisal ze byla pijana
Avatar
was / 31 grudnia 2010 o 18:59
0
Wielka szkoda - Była dobrym człowiekiem.
Avatar
Hanka / 31 grudnia 2010 o 18:31
0
znam ją, to było zwykle spotkanie w knajpie przy piwie jakich masa, nie jakaś popijawa, super dziewczyna, nie jakiś menel, coś musiało się wydarzyć