Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2010 r.
17:21
Edytuj ten wpis

Ul. Ligonia: 36-latka zamarzła w zaspie

0 57 A A

Informację o tym, że w zaspie śnieżnej przy ul. Ligonia leży nietrzeźwa kobieta, policja otrzymała w czwartek rano. Na miejsce przyjechało pogotowie. Mimo akcji reanimacyjnej, kobieta zmarła z wychłodzenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Karetka zabrała kobietę do szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. – wyjaśnia Arkadiusz Arciszewski z zespołu prasowego lubelskiej policji. Kobieta była pod wpływem alkoholu.

Według lekarzy, prawdopodobną przyczyną śmierci 36-latki było wychłodzenie organizmu.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 57

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dust22 / 6 stycznia 2011 r. o 23:53
Ta biedna kobieta nie była alkoholiczką, miała problemy ze zdrowiem, znam relacje jej znajomych.
Co za niekompetentni ludzie piszą tu artykuły, dziennikarstwo najniższej kategorii.
Avatar
ms / 3 stycznia 2011 r. o 11:59
Ja znałem Ją od dziecka, to wielka tragedia ze Ją to spotkało, w życiu bym nie pomyśał, na pewno na to nie zasłużyła [*]
Avatar
alfa / 2 stycznia 2011 r. o 19:45
[quote name='gość' timestamp='1293815057' post='414609']
jaki slawinek?
przeciez zostala znaleziona wlasnie w poblirzu popieluszki
[/quote]

To może lepiej sprawdź sobie na mapie Lublina, a nie jakiejś Koziej Wólki detektywie od siedmiu boleści.
Idąc twoim tokiem rozumowania to Warszawa też będzie koło Lublina...
Avatar
gość / 1 stycznia 2011 r. o 23:44
[quote name='migotka' timestamp='1293918472' post='415021']
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie piła, po prostu zasłabła...mam nadzieje ze idiotom którzy wypisywali swoje domysły na temat pijaństwa ofiary zdarzenia jest głupio, i ze rodzina nie czyta tych bzdur.A ja się zastanawiam czy nikt do cholery nie przechodził tamtedy wczesniej ?! Może spieszyliście sie do domu pisac zawistne komenatrze, po co pomagac komus, kto lezy, pewnie pijany..
[/quote]
a kto tu pisze ze byla menelka?
a jezeli mowisz ze miala problem z cisnieniem+ alkohol( i nie mam na mysli duzych ilosci) to moglo jej zaszkodzic
ale jezeli ja miala bym problem z cisnieniem to tym bardziej bym nie pila
[quote name='migotka' timestamp='1293918472' post='415021']
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie pił... rozwiń
Avatar
migotka / 1 stycznia 2011 r. o 22:47
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie piła, po prostu zasłabła...mam nadzieje ze idiotom którzy wypisywali swoje domysły na temat pijaństwa ofiary zdarzenia jest głupio, i ze rodzina nie czyta tych bzdur.A ja się zastanawiam czy nikt do cholery nie przechodził tamtedy wczesniej ?! Może spieszyliście sie do domu pisac zawistne komenatrze, po co pomagac komus, kto lezy, pewnie pijany..
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie piła, po prostu zasłabła...mam nadzieje ze idiotom którzy wypisywali swoje domysły na temat p... rozwiń
Avatar
m.r.t.w.i....... / 1 stycznia 2011 r. o 17:39
znałam Age to wspaniała dziewczyna co za idiotyzm pisać takie komentarze nie znając kogoś bardzo ubolewam nad jej śmiercią będzie nam CIEBIE AGA bardzo brakowac to wspaniała koleżanka,córka,siostra,ciocia.Ludzie troche pokory nie znaliscie Jej.Składam kondolencje jej rodzinie powinni być dumni że wychowali tak wspaniała osobe.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2010 r. o 22:40
[quote name='ola' timestamp='1293794121' post='414442']
...widział tłum starych pieprzonych komunistów co stali nad nim i mówili że pijak leży ale nikt nie zastanowił się że mało nie umarł bo chory jest...[/quote]
To nie komuniści, to polacy katolicy :lol
Avatar
gość / 31 grudnia 2010 r. o 19:14
[quote name='Hanka' timestamp='1293816685' post='414622']
znam ją, to było zwykle spotkanie w knajpie przy piwie jakich masa, nie jakaś popijawa, super dziewczyna, nie jakiś menel, coś musiało się wydarzyć
[/quote]
nikt nie powiedzial ze byla jakas pijaczka
tylko ze byla pod wplywem
a wszyscy juz naskoczyli jak ktos napisal ze byla pijana
Avatar
was / 31 grudnia 2010 r. o 18:59
Wielka szkoda - Była dobrym człowiekiem.
Avatar
Hanka / 31 grudnia 2010 r. o 18:31
znam ją, to było zwykle spotkanie w knajpie przy piwie jakich masa, nie jakaś popijawa, super dziewczyna, nie jakiś menel, coś musiało się wydarzyć
Avatar
dust22 / 6 stycznia 2011 r. o 23:53
Ta biedna kobieta nie była alkoholiczką, miała problemy ze zdrowiem, znam relacje jej znajomych.
Co za niekompetentni ludzie piszą tu artykuły, dziennikarstwo najniższej kategorii.
Avatar
ms / 3 stycznia 2011 r. o 11:59
Ja znałem Ją od dziecka, to wielka tragedia ze Ją to spotkało, w życiu bym nie pomyśał, na pewno na to nie zasłużyła [*]
Avatar
alfa / 2 stycznia 2011 r. o 19:45
[quote name='gość' timestamp='1293815057' post='414609']
jaki slawinek?
przeciez zostala znaleziona wlasnie w poblirzu popieluszki
[/quote]

To może lepiej sprawdź sobie na mapie Lublina, a nie jakiejś Koziej Wólki detektywie od siedmiu boleści.
Idąc twoim tokiem rozumowania to Warszawa też będzie koło Lublina...
Avatar
gość / 1 stycznia 2011 r. o 23:44
[quote name='migotka' timestamp='1293918472' post='415021']
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie piła, po prostu zasłabła...mam nadzieje ze idiotom którzy wypisywali swoje domysły na temat pijaństwa ofiary zdarzenia jest głupio, i ze rodzina nie czyta tych bzdur.A ja się zastanawiam czy nikt do cholery nie przechodził tamtedy wczesniej ?! Może spieszyliście sie do domu pisac zawistne komenatrze, po co pomagac komus, kto lezy, pewnie pijany..
[/quote]
a kto tu pisze ze byla menelka?
a jezeli mowisz ze miala problem z cisnieniem+ alkohol( i nie mam na mysli duzych ilosci) to moglo jej zaszkodzic
ale jezeli ja miala bym problem z cisnieniem to tym bardziej bym nie pila
[quote name='migotka' timestamp='1293918472' post='415021']
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie pił... rozwiń
Avatar
migotka / 1 stycznia 2011 r. o 22:47
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie piła, po prostu zasłabła...mam nadzieje ze idiotom którzy wypisywali swoje domysły na temat pijaństwa ofiary zdarzenia jest głupio, i ze rodzina nie czyta tych bzdur.A ja się zastanawiam czy nikt do cholery nie przechodził tamtedy wczesniej ?! Może spieszyliście sie do domu pisac zawistne komenatrze, po co pomagac komus, kto lezy, pewnie pijany..
Spoczywaj w Pokoju[*]
A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni...
Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich.
Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie piła, po prostu zasłabła...mam nadzieje ze idiotom którzy wypisywali swoje domysły na temat p... rozwiń
Avatar
m.r.t.w.i....... / 1 stycznia 2011 r. o 17:39
znałam Age to wspaniała dziewczyna co za idiotyzm pisać takie komentarze nie znając kogoś bardzo ubolewam nad jej śmiercią będzie nam CIEBIE AGA bardzo brakowac to wspaniała koleżanka,córka,siostra,ciocia.Ludzie troche pokory nie znaliscie Jej.Składam kondolencje jej rodzinie powinni być dumni że wychowali tak wspaniała osobe.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2010 r. o 22:40
[quote name='ola' timestamp='1293794121' post='414442']
...widział tłum starych pieprzonych komunistów co stali nad nim i mówili że pijak leży ale nikt nie zastanowił się że mało nie umarł bo chory jest...[/quote]
To nie komuniści, to polacy katolicy :lol
Avatar
gość / 31 grudnia 2010 r. o 19:14
[quote name='Hanka' timestamp='1293816685' post='414622']
znam ją, to było zwykle spotkanie w knajpie przy piwie jakich masa, nie jakaś popijawa, super dziewczyna, nie jakiś menel, coś musiało się wydarzyć
[/quote]
nikt nie powiedzial ze byla jakas pijaczka
tylko ze byla pod wplywem
a wszyscy juz naskoczyli jak ktos napisal ze byla pijana
Avatar
was / 31 grudnia 2010 r. o 18:59
Wielka szkoda - Była dobrym człowiekiem.
Avatar
Hanka / 31 grudnia 2010 r. o 18:31
znam ją, to było zwykle spotkanie w knajpie przy piwie jakich masa, nie jakaś popijawa, super dziewczyna, nie jakiś menel, coś musiało się wydarzyć
Zobacz wszystkie komentarze 57

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 7.10.2022

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 7.10.2022

Wielka kontrola. Strażacy sprawdzą schrony i piwnice
galeria

Wielka kontrola. Strażacy sprawdzą schrony i piwnice

W Świdniku w miejscach ukrycia może się zmieścić prawie 700 osób. W Kraśniku znacznie więcej, a w Lublinie schrony pomieszczą 1 proc. mieszkańców. Teraz strażacy będą sprawdzać takie obiekty i inne miejsca jak piwnice bloków i garaże wielostanowiskowe.

Dni otwarte Funduszy Europejskich w Kraśniku

Dni otwarte Funduszy Europejskich w Kraśniku

DOFE to coroczna impreza, którą organizuje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. To czas, kiedy małe i duże przedsiębiorstwa, a także instytucje z całej Polski prezentują swoje funduszowe projekty. Tegoroczna – już dziewiąta – edycja święta Funduszy Europejskich zaplanowana została na 7-9 października 2022 r. W tym roku zapraszamy do Kraśnika.

ARiMR oferuje wsparcie  na działania proekologiczne

ARiMR oferuje wsparcie na działania proekologiczne

Rozmowa z Krzysztofem Gałaszkiewiczem, dyrektorem Lubelskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Warsztaty, usługi opiekuńcze i wspólny czas dzięki wsparciu unijnemu

Warsztaty, usługi opiekuńcze i wspólny czas dzięki wsparciu unijnemu

„Za krokiem krok” to tytuł projektu realizowanego przez Środowiskowy Dom Samopomocy, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Starostwo Powiatowe w Kraśniku. A wszystko dzięki wsparciu funduszy unijnych.

Przełomowa decyzja. Muzeum Gotów w Masłomęczu jednak powstanie
galeria

Przełomowa decyzja. Muzeum Gotów w Masłomęczu jednak powstanie

Dołożyć 6 mln zł, czy zrezygnować z 13,5? – przed takim dylematem stanęli radni gminy Hrubieszów. Wybrali tę pierwszą opcję. Dzięki temu jeszcze w październiku będzie mogła zostać podpisana umowa na budowę Centrum Dziedzictwa Archeologicznego i Kulturowego.

Falkonu w Lublinie już nie będzie. Jest pomysł na nowy festiwal fantastyki - StarFest
4 listopada 2022, 9:00
galeria

Falkonu w Lublinie już nie będzie. Jest pomysł na nowy festiwal fantastyki - StarFest

W Lublinie odbędzie się nowy festiwal dla wielbicieli fantastyki i popkultury. StarFest powstał w wyniku inspiracji popularnym Falkonem, który ostatni raz odbył się w 2019 roku, i ma być jedną z największych imprez tematycznych w kraju. Pasjonaci mogą już rezerwować termin w kalendarzu: 4-6 listopada.

MKS FunFloor kontra Siofok KC. Rywalki faworytkami

MKS FunFloor kontra Siofok KC. Rywalki faworytkami

MKS FunFloor Lublin rozpoczyna walkę o fazę grupową. Aby się tam dostać musi przejść dwie rundy kwalifikacyjne. Pierwszym rywalem już w sobotę w hali Globus będzie Siofok KC (godz. 18).

Zamość. Nowy biurowiec ma dać pracę. Setki nowych miejsc pracy

Zamość. Nowy biurowiec ma dać pracę. Setki nowych miejsc pracy

Od podpisania listu intencyjnego do zawarcia umowy minęły cztery lata. W przyszłym roku być może ruszy budowa, a po upływie kolejnego lub dwóch na działce u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Legionów w Zamościu ma szanse pojawić się nowoczesny biurowiec. To wspólna inwestycja miejskiej spółki i Agencji Rozwoju Przemysłu w ramach programu Fabryka.

Uczelnia z Zamościa kusi i wabi studentów. Akademik za złotówkę

Uczelnia z Zamościa kusi i wabi studentów. Akademik za złotówkę

Chcesz się przenieść do Zamościa? Nie ma sprawy. Pojawią się problemy na macierzystej uczelni? Pomożemy je rozwiązać. Akademia Zamojska zachęca studentów, by skorzystali z jej oferty, kusząc np. miejscem w akademiku nawet za... symboliczną złotówkę.

Hummel IV liga: Jakub Pryliński i Michał Zuber w klasyfikacji strzelców gonią Mariusza Chmielewskiego

Hummel IV liga: Jakub Pryliński i Michał Zuber w klasyfikacji strzelców gonią Mariusza Chmielewskiego

Po ośmiu kolejkach można zaryzykować już chyba stwierdzenie, że o koronę króla strzelców w tym sezonie powalczą zawodnicy, którzy w poprzednich rozgrywkach także należeli do czołowych snajperów ligi. Na czele na razie jest Mariusz Chmielewski, ale tuż za nim znajdują się: Jakub Pryliński, Michał Zuber, czy Dominik Skiba

Icemania w Lublinie. Jeszcze nie wystartowała, a już wiadomo, że będzie drożej

Icemania w Lublinie. Jeszcze nie wystartowała, a już wiadomo, że będzie drożej

Zaczęły się przygotowania do otwarcia lodowiska Icemania. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to łyżwiarze wjadą tutaj pod koniec przyszłego tygodnia.

MKS Avia Świdnik – SMS PZPS Spała 3:1. Oddali uczniom seta
galeria

MKS Avia Świdnik – SMS PZPS Spała 3:1. Oddali uczniom seta